quote:
quote:Op donderdag 13 oktober 2022 14:45 schreef superniger het volgende:
[..]
Dit is al de 4de van vandaag.Nummer 5SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:11 schreef Perrin het volgende:
[..]
Duidelijk zijn, dat begrijpt Poetin.
Op? Een paar Europese landen hadden al niet zo veel, maar Europa ligt stampensvol Amerikaanse voorraden.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 16:46 schreef quirina het volgende:
[..]
De wapens raken op. Ze gebruiken al spul wat Sovjet-antiek is.
Maar Putin weet ook dat de Amerikaanse en Europese wapens bijna op zijn
Nukes!quote:en dan gaat er genuked worden.
Dat geeft niks.quote:Putin wil totale vernietiging van Oekraïne en het westen. De Russische staatsmedia kwettert daar ook al de hele dag over.
Wat lul je nou? De mijnen zijn toch weg of niet danquote:Op donderdag 13 oktober 2022 16:38 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Die is nie zo goed nie in mijnenveger
Omdat je wanhopig bent en je niks anders meer hebt om mee te dreigen.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 16:56 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dit is gewoon uit interesse voor jouw zienswijze (deze disclaimer zet ik er maar bij, want anders kan het verkeerd opgevat worden): wat zou daar de logica van zijn? Waarom zou je eerst al je materieel verschieten en je leger flink verzwakken, als je daarna alsnog het zwaarst denkbare middel in gaat zetten om die totale vernietiging te bewerkstelligen?
Met een paar F35's rondjes vliegen en je hebt Poetin op de knieën hoor.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:15 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Op? Een paar Europese landen hadden al niet zo veel, maar Europa ligt stampensvol Amerikaanse voorraden.
[..]
Nukes!
[..]
Dat geeft niks.
Heldere taal.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:09 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Niettemin zal de reactie zo hard zijn dat van het Russische leger niets zal overblijven, zegt EU-buitenlandchef Josep Borrell.
Leuke boodschap voor de Oekraïense bevolking (en ook de Europese eigenlijk) is dit. We kunnen de oorlog dus blijkbaar al makkelijk beëindigen, maar dat doen we nu niet. We kijken blijkbaar liever toe, sturen wapens zodat het allemaal heel lang duurt en zeggen vooral hoe erg we het vinden.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:11 schreef Perrin het volgende:
[..]
Duidelijk zijn, dat begrijpt Poetin.
Op zich klopt het wel wat je zegtquote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:19 schreef Repentless het volgende:
[..]
Leuke boodschap voor de Oekraïense bevolking (en ook de Europese eigenlijk) is dit. We kunnen de oorlog dus blijkbaar al makkelijk beëindigen, maar dat doen we nu niet. We kijken blijkbaar liever toe, sturen wapens zodat het allemaal heel lang duurt en zeggen vooral hoe erg we het vinden.
Maar wel namens de EU. En de EU is vrienden met NATO en een belangrijk onderdeel van Het Westen.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Warrig stukje Telegraafproza. Borrell spreekt toch niet namens de Navo of "het Westen"?
Ja, reuzeleuk, maar hij spreekt niet voor Biden.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Maar wel namens de EU. En de EU is vrienden met NATO en een belangrijk onderdeel van Het Westen.
Je hebt gelijk, we moeten nu Rusland aanvallen.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:19 schreef Repentless het volgende:
[..]
Leuke boodschap voor de Oekraïense bevolking (en ook de Europese eigenlijk) is dit. We kunnen de oorlog dus blijkbaar al makkelijk beëindigen, maar dat doen we nu niet. We kijken blijkbaar liever toe, sturen wapens zodat het allemaal heel lang duurt en zeggen vooral hoe erg we het vinden.
Ik heb reden om aan te nemen dat Biden het met hem eens is.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:23 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja, reuzeleuk, maar hij spreekt niet voor Biden.
Oja? De Yanks hebben echt nog maar een fractie van hun HIMARS systemen naar Oekraïne gestuurd, terwijl die dingen in de VS op de lijst staan om afgeschreven te worden.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 16:46 schreef quirina het volgende:
[..]
Maar Putin weet ook dat de Amerikaanse en Europese wapens bijna op zijn
Wie zegt dat de Amerikaanse en Europese wapens bijna op zijnquote:Op donderdag 13 oktober 2022 16:46 schreef quirina het volgende:
De wapens raken op. Ze gebruiken al spul wat Sovjet-antiek is.
Maar Putin weet ook dat de Amerikaanse en Europese wapens bijna op zijn en dan gaat er genuked worden.
Prima hoor, als dat zo makkelijk is en ervoor zorgt dat dit snel beëindigd is, vooral doen. Wat zou een reden zijn dat dit niet al lang gedaan is?quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:29 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, we moeten nu Rusland aanvallen.
kunnen ze er ook voor zorgen dat de Iraanse drones zich op Russische orcs storten?quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:39 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)usland-kernbom-inzet
NAVO gaat Oekraïne honderden drone-stoorzenders leveren
BRUSSEL (ANP) - De NAVO gaat honderden stoorzenders naar Oekraïne sturen om Russische drones te bestrijden. Die "kunnen de drones van Russische en Iraanse makelij krachteloos maken", zegt NAVO-chef Jens Stoltenberg.
Oekraïne heeft veel te stellen met onder meer 'zelfmoorddrones', die Rusland steeds vaker inzet. Door Iran geleverde drones maakten veel schade en slachtoffers in Oekraïne tijdens de zware bombardementen van de afgelopen dagen.
We moeten ons natuurlijk goed voorbereiden. Anders krijg je de invasie van Putin.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:37 schreef Repentless het volgende:
[..]
Prima hoor, als dat zo makkelijk is en ervoor zorgt dat dit snel beëindigd is, vooral doen. Wat zou een reden zijn dat dit niet al lang gedaan is?
Lijkt me duidelijk.quote:Borrell said:
Putin is saying he is not bluffing. Well, he cannot afford bluffing, and it has to be clear that the people supporting Ukraine and the European Union and the Member States, and the United States and NATO are not bluffing neither.
Any nuclear attack against Ukraine will create an answer, not a nuclear answer but such a powerful answer from the military side that the Russian Army will be annihilated.
We hebben als NAVO, met het gigantische leger van de VS met bases wereldwijd vooraan, zo lang nodig om daadkrachtig te kunnen reageren? En we laten dat ingrijpen afhangen van de inzet van een kernwapen? Is wat nu gebeurt niet belangrijk genoeg?quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:41 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
We moeten ons natuurlijk goed voorbereiden. Anders krijg je de invasie van Putin.
Ja, je hebt gelijk. We moeten NU Rusland aanvallen.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:47 schreef Repentless het volgende:
[..]
We hebben als NAVO, met het gigantische leger van de VS met bases wereldwijd vooraan, zo lang nodig om daadkrachtig te kunnen reageren? En we laten dat ingrijpen afhangen van de inzet van een kernwapen? Is wat nu gebeurt niet belangrijk genoeg?
blijkbaar is dat de rode lijn die VS en Europa getrokken hebben...quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:47 schreef Repentless het volgende:
[..]
We hebben als NAVO, met het gigantische leger van de VS met bases wereldwijd vooraan, zo lang nodig om daadkrachtig te kunnen reageren? En we laten dat ingrijpen afhangen van de inzet van een kernwapen? Is wat nu gebeurt niet belangrijk genoeg?
Hoezo? Het is geen geheim dat NAVO zonder al te veel moeite het Russische leger Oekraïne uit kan schieten.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:19 schreef Repentless het volgende:
[..]
Leuke boodschap voor de Oekraïense bevolking (en ook de Europese eigenlijk) is dit. We kunnen de oorlog dus blijkbaar al makkelijk beëindigen, maar dat doen we nu niet. We kijken blijkbaar liever toe, sturen wapens zodat het allemaal heel lang duurt en zeggen vooral hoe erg we het vinden.
Dit gaat een stap verder: het vernietigen van het Russische leger.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:50 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Hoezo? Het is geen geheim dat NAVO zonder al te veel moeite het Russische leger Oekraïne uit kan schieten.
Je hebt gelijk. We hadden met de val van de Sovjet Unie moeten regelen dat Rusland geen leger meer zou hebben.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:54 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dit gaat een stap verder: het vernietigen van het Russische leger.
Wat bedoel je met "hoezo?" Als dat kan, waarom hebben we dat dan niet al lang gedaan? Welke goede reden valt daarvoor te geven?
Dat lijkt me toch duidelijk. Dan zijn we in directe oorlog met Rusland, dat lijkt me het niet waard.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:54 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dit gaat een stap verder: het vernietigen van het Russische leger.
Wat bedoel je met "hoezo?" Als dat kan, waarom hebben we dat dan niet al lang gedaan? Welke goede reden valt daarvoor te geven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |