Die heb ik te kort gezien om er een oordeel over te vellen.quote:Op maandag 19 september 2022 12:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vorig seizoen stond hij echt stil in z'n ontwikkeling, nu wel het idee dat er weer wat in zit bij hem al was die fout bij de 1-1 wel heel dom, maar misschien is die Sanchez een beter optie want die is wel gewend om langs het lijntje op te stomen.
Jammer dat ik je niet +5 kan geven, zelden zo'n correcte (technische) weergave gezien van de huidige mankementen.quote:Op maandag 19 september 2022 12:12 schreef SamCooke het volgende:
Natuurlijk, je kan een keer een wedstrijd slecht spelen en verliezen. Maar er zijn wel een aantal aspecten die zorgen baren:
- er is geen enkele cohesie tussen de backs en de vleugels. Het weergaloze koppel Mazraoui/Antony, maar ook het samenspel tussen Blind en Tadic. Er is helemaal niets van terug te zien sinds het vertrek van Antony.
- de waarde van Antony voor Ajax was veel groter dan door velen werd aangenomen. Hij was niet alleen dat vervelende ventje met de aanname in de lucht, hij was vooral een heel belangrijke factor in het opbouwspel. Hij wilde altijd de bal, kwam los van zijn tegenstander (die vooral bang was dat de Braziliaan hem ging passeren) en raakte de bal zelden kwijt. En tegenstanders pasten hun defensie vaak aan om de dreiging over rechts te kunnen opvangen waardoor elders op het veld meer ruimte ontstond.
- de vleugels zijn in de opbouw totaal nutteloos. Bergwijn lijkt in een vormdip te zitten en zijn kwaliteiten zijn bovendien vooral rond de 16 van de tegenstander. Tadic speelt uit stilstand en probeert, indien aangespeeld, alleen maar de bal af te schermen en een vrije trap te scoren. Voor beiden geldt dat zij de ruimte achter de back van de tegenstander niet bedreigen waardoor zij makkelijk te verdedigen zijn.
- de opbouw van achteruit is tactisch niet goed verzorgd. Afhankelijk van of de tegenstander met 1, 2 of 3 spelers druk zet moet je een tactische oplossing hebben ingeslepen. TH gebruikte bijvoorbeeld een inzakkende Frenkie, en later Gravenberch, wanneer dat nodig was. Het lijkt erop dat er bij het opbouwspel onder Schreuder geen of onvoldoende rekening wordt gehouden hiermee.
- mede als gevolg van voorgaande punten: de middenvelders kunnen in de eerste fase niet bij het spel worden betrokken. Doel van de opbouw van achteruit is dat je 2-tegen-1 of 3-tegen-2 situaties creëert. Maar als je voorste middenvelders niet loskomen (en de backs/vleugels zoals gezegd niet goed samenspelen) dan krijg je die nooit. Overigens, wij weten allemaal dat Blind erin staat om zijn opbouwende kwaliteiten. Maar zowel tegen Liverpool als ook tegen AZ werd hij nauwelijks betrokken bij de opbouw. Dat lijkt me ook niet wenselijk.
Het is voetballend gewoon heel pover. Natuurlijk, tegen het gros van de teams in de eredivisie heb je ruim voldoende kwaliteit om die weg te spelen. En kampioen te worden. Maar als het niveau omhoog gaat dan ga je het op deze manier niet redden.
Niet gezien maar dat is dan wel heel domquote:Op maandag 19 september 2022 12:20 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Die heb ik te kort gezien om er een oordeel over te vellen.
Vond je van het interview van Klaassen waarin hij aangaf geen oplossing te hebben wanneer ze onder druk komen te staan?
Doe normaal joh dat was donker rood zijn hele enkel klapt dubbel. Met een beetje pech is het einde seizoenquote:Op maandag 19 september 2022 11:45 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik heb geen grote fouten gezien. Het gaat neem ik aan over die penalty en over die vermeende rode kaart?
Die penalty, je kunt hem geven hoor. Maar scheidsrechter Nijhuis fluit er in de middencirkel ook niet voor.
Die rode kaart. Mijn eerste reactie was ook “ROOD!”, maar als je goed kijkt zie je dat hij hem op de voet raakt en misschien net eens stukje enkel maar in ieder geval niet daar boven. Dan kun je het met geel af doen. Dat is dan net het verschil met die doodschoppen bij Cambuur.
laten we dat maar niet doenquote:Op maandag 19 september 2022 14:01 schreef Scorpie het volgende:
https://www.nu.nl/voetbal(...)bij-dolend-lyon.html
Bosz binnenkort beschikbaar.
Dat lijkt mij een heel goed plan!quote:Op maandag 19 september 2022 14:01 schreef Scorpie het volgende:
https://www.nu.nl/voetbal(...)bij-dolend-lyon.html
Bosz binnenkort beschikbaar.
Ja leuk maar als je alle resultaten van Bosz optelt na een jaar of 10 serieus trainerschap dan is het niet zo bijzonder. Zijn teams scoren aan het einde van de rit helemaal niet zoveel en krijgen wel heel veel goals tegen. Ook in 2017 scoorde Ajax voor Ajaxbegrippen vrij weinig.quote:Op maandag 19 september 2022 14:01 schreef Scorpie het volgende:
https://www.nu.nl/voetbal(...)bij-dolend-lyon.html
Bosz binnenkort beschikbaar.
Blessure Martins Indiquote:Op maandag 19 september 2022 14:40 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Iedereen heeft het trouwens over die blessuretijd in de tweede helft maar waarom liet de scheids nog een minuut doorgaan in de eerste helft zodat Odgaard kon scoren? Blessuretijd was allang verlopen.
Daarvoor al lag het stel een paar keer stil vanwege blessures (onder meer Tadic). Die extra tijd was gewoon terecht.quote:Op maandag 19 september 2022 14:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ah vandaar. Dan nog leek 5 minuten me royaal.
Ligt er een beetje aan hoe je het bekijkt. Die 9,5 minuten na de tweede helft vond ik idioot maar ik vind überhaupt dat er vaak veel te veel tijd bijgetrokken wordt.quote:Op maandag 19 september 2022 14:57 schreef SamCooke het volgende:
[..]
Daarvoor al lag het stel een paar keer stil vanwege blessures (onder meer Tadic). Die extra tijd was gewoon terecht.
Moet wel even gaan oefenen op zn spelhervattingen. Die zijn zwaar ondermaats.quote:Op zondag 18 september 2022 19:01 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Alleen Pasveer speelde echt goed. De rest onvoldoende.
Tegenwoordig ligt spel vaker ligt vanwege de VAR dus dan krijg je snelle +8 of +12 minutenquote:Op maandag 19 september 2022 15:00 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan hoe je het bekijkt. Die 9,5 minuten na de tweede helft vond ik idioot maar ik vind überhaupt dat er vaak veel te veel tijd bijgetrokken wordt.
Een paar jaar geleden was 2 minuten de norm, soms werd het 3 of 4. Zelden meer.
Je kunt rood geven hoor, maar juist omdat hij hem zo laag raakt is geel niet fout. Zelfde als bij die penalty, er zijn argumenten om hem te geven en er is een argument om hem niet te geven.quote:Op maandag 19 september 2022 11:57 schreef Scorpie het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe is dit geen roodvan achter, op de enkel, echt tekstboek rood hoor.
Op grond waarvan vind je dat?quote:Op maandag 19 september 2022 15:00 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan hoe je het bekijkt. Die 9,5 minuten na de tweede helft vond ik idioot maar ik vind überhaupt dat er vaak veel te veel tijd bijgetrokken wordt.
Er is geen 'norm'. Extra tijd wordt bijgeteld op grond van wat er feitelijk in de wedstrijd gebeurt (wissels, blessurebehandelingen op het veld, vieren van doelpunten, VAR, ander oponthoud), niet op grond van wat gebruikelijk is.quote:Een paar jaar geleden was 2 minuten de norm, soms werd het 3 of 4. Zelden meer.
Hij raakt hem overigens vooral op de zijkant van zijn voet en niet echt op de enkel.quote:Op maandag 19 september 2022 15:47 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je kunt rood geven hoor, maar juist omdat hij hem zo laag raakt is geel niet fout. Zelfde als bij die penalty, er zijn argumenten om hem te geven en er is een argument om hem niet te geven.
Ja dat heb ik ook gezien. Dat zei ik al eerder vandaag. Neemt niet weg dat er nog steeds argumenten zijn voor rood (van achteren, geen enkele kans om de bal te spelen). Maar er zijn ook argumenten voor geel (plek van raken, geen gestrekt been of rare flying tackles) en dan is het aan de scheidsrechter.quote:Op maandag 19 september 2022 15:48 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Hij raakt hem overigens vooral op de zijkant van zijn voet en niet echt op de enkel.
Helemaal mee eens. Ik zeg zelf: 60 procent geel, 40 procent rood. Soms heb je gewoon van die 50/50 gevallen waar je een beetje mazzel mee moet hebben.quote:Op maandag 19 september 2022 15:50 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja dat heb ik ook gezien. Dat zei ik al eerder vandaag. Neemt niet weg dat er nog steeds argumenten zijn voor rood (van achteren, geen enkele kans om de bal te spelen). Maar er zijn ook argumenten voor geel (plek van raken, geen gestrekt been of rare flying tackles) en dan is het aan de scheidsrechter.
"laag" raakt? Dat is totaal geen argument bij een overtreding waarbij een rode kaart als straf kan voortvloeien.quote:Op maandag 19 september 2022 15:47 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je kunt rood geven hoor, maar juist omdat hij hem zo laag raakt is geel niet fout. Zelfde als bij die penalty, er zijn argumenten om hem te geven en er is een argument om hem niet te geven.
Dat is zeker wel een argument. Een vrij belangrijke ook nog. Of jij iemand op de voet raakt of vol op de kuit is een wereld van verschil.quote:Op maandag 19 september 2022 16:07 schreef Scorpie het volgende:
[..]
"laag" raakt? Dat is totaal geen argument bij een overtreding waarbij een rode kaart als straf kan voortvloeien.
Artikel 12:quote:Op maandag 19 september 2022 16:14 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat is zeker wel een argument. Een vrij belangrijke ook nog. Of jij iemand op de voet raakt of vol op de kuit is een wereld van verschil.
Prima dat je dat vind hoor. Ik hou hier een heel genuanceerd betoog, er zijn argumenten voor en tegen. Ik heb ook een voorkeur voor rood, maar ik vind geel niet fout. Dat jij dat onderscheid niet begrijpt kan ik niets aan doen, en dat je dan maar in schelden vervalt maakt dat ik dit ‘gesprek’ nu beëindig.quote:Op maandag 19 september 2022 16:16 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Artikel 12:
Ernstig gemeen spel
Een tackle of het aangaan van een duel waarbij de veiligheid van de tegenstander in gevaar wordt gebracht,
moet worden bestraft als ernstig gemeen spel.
Een speler die naar een tegenstander springt in een duel om de bal te veroveren, hetzij van voren, van opzij of
van achteren, en dit doet met een of beide benen, met buitensporige inzet, of de veiligheid van de tegenstander
in gevaar brengt, maakt zich schuldig aan ernstig gemeen spel.
https://www.knvb.nl/downl(...)-veldvoetbal-2021-22
Lees dit even, en kijk nogmaals naar de door mij geplaatste afbeeldingen waarbij de voet dubbel klapt. En leg me dan nog maar een keer uit hoe dit geen ernstig gemeen spel is, met je poffertjeshoofd.
Je hebt overduidelijk nog nooit een wedstrijd gefloten want je kent de spelregels niet. Dus hou gewoon maar op met deze act en je "verontwaardiging".quote:Op maandag 19 september 2022 16:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Prima dat je dat vind hoor. Ik hou hier een heel genuanceerd betoog, er zijn argumenten voor en tegen. Ik heb ook een voorkeur voor rood, maar ik vind geel niet fout. Dat jij dat onderscheid niet begrijpt kan ik niets aan doen, en dat je dan maar in schelden vervalt maakt dat ik dit ‘gesprek’ nu beëindig.
quote:Op maandag 19 september 2022 16:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je hebt overduidelijk nog nooit een wedstrijd gefloten want je kent de spelregels niet. Dus hou gewoon maar op met deze act en je "verontwaardiging".
Inderdaad, deze overtreding is weinig minder dan ik bij Cambuur zag en daar viel wel roodquote:Op maandag 19 september 2022 16:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
Natuurlijk, dat de scheids dat niet in 1 keer ziet kan maar daar heb je de VAR toch voor.
Nee totaal nietquote:Op maandag 19 september 2022 15:47 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je kunt rood geven hoor, maar juist omdat hij hem zo laag raakt is geel niet fout. Zelfde als bij die penalty, er zijn argumenten om hem te geven en er is een argument om hem niet te geven.
Wel eens hoor qua tegenstanders maar dinsdag werd je overklast en gisteren was totaal onnodig, na de 0-1 was het gewoon een beetje klaar en dan help je AZ met 2 cadeautjes in het zadel, ze hadden wel de bal maar echte kansen kregen ze pas toen het 2-1 stond. Heel slordig en gemakzuchtig op de laatste 20 minuten na.quote:Op maandag 19 september 2022 16:42 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Ajax verliest na een enorme zegenreeks twee keer nipt van twee lastige tegenstanders waarvan je kunt verliezen en meteen breekt de pleuris uit. Ze hebben gewoon even een break nodig, en die is er nu. Straks zijn ze weer scherp en fris (al wordt het tweeluik met Napoli sowieso wel erg lastig gezien hun vorm).
Verliezen kan altijd maar tegen Liverpool compleet weggespeeld en tegen AZ gewoon zwak. Biedt geen hoop voor de komende tijd. Zo kun je niet tegen Napoli spelen, dan wordt het een afgangquote:Op maandag 19 september 2022 17:41 schreef Ramboetan het volgende:
Overdreven reacties lees ik hier en daar. Liverpool uit is top 5 meest lastige wedstrijden om te spelen wereldwijd. Az uit is op papier de derde moeilijkste wedstrijd in Nederland. Het is geen 0-0 thuis tegen GAE zoals vorig jaar.
De uitwedstrijd lijkt me dan een betere vergelijking (ook de laatste nederlaag in de competitie tot gisteren), bij GAE-thuis was het een wonder dat het 0-0 bleef.quote:Op maandag 19 september 2022 17:41 schreef Ramboetan het volgende:
Overdreven reacties lees ik hier en daar. Liverpool uit is top 5 meest lastige wedstrijden om te spelen wereldwijd. Az uit is op papier de derde moeilijkste wedstrijd in Nederland. Het is geen 0-0 thuis tegen GAE zoals vorig jaar.
Mwa. Teleurstelling in combinatie met onbegrip over wisselbeleid.quote:Op maandag 19 september 2022 17:41 schreef Ramboetan het volgende:
Overdreven reacties lees ik hier en daar. Liverpool uit is top 5 meest lastige wedstrijden om te spelen wereldwijd. Az uit is op papier de derde moeilijkste wedstrijd in Nederland. Het is geen 0-0 thuis tegen GAE zoals vorig jaar.
Az uit moet je gewoon winnen.quote:Op maandag 19 september 2022 17:41 schreef Ramboetan het volgende:
Overdreven reacties lees ik hier en daar. Liverpool uit is top 5 meest lastige wedstrijden om te spelen wereldwijd. Az uit is op papier de derde moeilijkste wedstrijd in Nederland. Het is geen 0-0 thuis tegen GAE zoals vorig jaar.
Onzin.quote:Op maandag 19 september 2022 21:09 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Az uit moet je gewoon winnen.
Vind ik geen onzin, Ajax moet van iedereen in NL winnen, dat het niet altijd lukt is wat anders.quote:
Moeten vind ik nogal overdreven. Dit zijn gewoon wedstrijden die je kan verliezen.quote:Op maandag 19 september 2022 23:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vind ik geen onzin, Ajax moet van iedereen in NL winnen, dat het niet altijd lukt is wat anders.
Blind is geen echte back, Rensch is waardeloos. Wijndal is aanvallend sterk maar blijkt totaal niet te kunnen verdedigen. Het duo Timber/Bassey is best aardig maar kunnen niet goed fungeren zonder sterke backs om zich heen.quote:Op maandag 19 september 2022 12:12 schreef SamCooke het volgende:
Natuurlijk, je kan een keer een wedstrijd slecht spelen en verliezen. Maar er zijn wel een aantal aspecten die zorgen baren:
- er is geen enkele cohesie tussen de backs en de vleugels. Het weergaloze koppel Mazraoui/Antony, maar ook het samenspel tussen Blind en Tadic. Er is helemaal niets van terug te zien sinds het vertrek van Antony.
Niet mee eens, was ook in genoeg belangrijke wedstrijden onzichtbaar. We hebben ook genoeg belangrijke wedstrijden mét hem verloren (JCS bijvoorbeeld, al telt die wedstrijd volgens sommige niet mee).quote:- de waarde van Antony voor Ajax was veel groter dan door velen werd aangenomen. Hij was niet alleen dat vervelende ventje met de aanname in de lucht, hij was vooral een heel belangrijke factor in het opbouwspel. Hij wilde altijd de bal, kwam los van zijn tegenstander (die vooral bang was dat de Braziliaan hem ging passeren) en raakte de bal zelden kwijt. En tegenstanders pasten hun defensie vaak aan om de dreiging over rechts te kunnen opvangen waardoor elders op het veld meer ruimte ontstond.
Bergwijn is een type speler dat liever naar binnen komt en schiet, in plaats van dat hij een voorzet wil geven, maar goed dat was Antony ook. Tadic mist verder de snelheid om zijn man te passeren dus moet het vaak voetballend oplossen. De back aan zijn zijde, weer die Rensch, is zoals eerder aangegeven echt waardeloos.quote:- de vleugels zijn in de opbouw totaal nutteloos. Bergwijn lijkt in een vormdip te zitten en zijn kwaliteiten zijn bovendien vooral rond de 16 van de tegenstander. Tadic speelt uit stilstand en probeert, indien aangespeeld, alleen maar de bal af te schermen en een vrije trap te scoren. Voor beiden geldt dat zij de ruimte achter de back van de tegenstander niet bedreigen waardoor zij makkelijk te verdedigen zijn.
Klaassen is hier meester in, maar ineens krijgt Taylor de voorkeur. Ik heb al laten weten wat ik hiervan vond.quote:- de opbouw van achteruit is tactisch niet goed verzorgd. Afhankelijk van of de tegenstander met 1, 2 of 3 spelers druk zet moet je een tactische oplossing hebben ingeslepen. TH gebruikte bijvoorbeeld een inzakkende Frenkie, en later Gravenberch, wanneer dat nodig was. Het lijkt erop dat er bij het opbouwspel onder Schreuder geen of onvoldoende rekening wordt gehouden hiermee.
Blind is op de weg terug en wordt vanaf nu alleen nog maar slechter. Hier was wellicht op ingespeeld met de komst van Wijndal, maar zoals eerder aangegeven is die niet goed genoeg voor Ajax.quote:- mede als gevolg van voorgaande punten: de middenvelders kunnen in de eerste fase niet bij het spel worden betrokken. Doel van de opbouw van achteruit is dat je 2-tegen-1 of 3-tegen-2 situaties creëert. Maar als je voorste middenvelders niet loskomen (en de backs/vleugels zoals gezegd niet goed samenspelen) dan krijg je die nooit. Overigens, wij weten allemaal dat Blind erin staat om zijn opbouwende kwaliteiten. Maar zowel tegen Liverpool als ook tegen AZ werd hij nauwelijks betrokken bij de opbouw. Dat lijkt me ook niet wenselijk.
Verdedigend is het erg matig, zoals Guus Til terecht zei: Als je tegen dit Ajax speelt weet je dat elke counter kassa kan zijn. En dat is het ook. In de omschakeling speel je steeds 1 op 1 waarin je er gewoon uitgelopen kan worden, zeker als Blind of Rensch de laatste man is. En hoe vaak hebben we niet al gezien dat na twee goede steekpasses vanuit achter de tegenstander alleen op Pasveer afgaat. Elke spelhervatting is een gevaar, want van alle verdedigers is de langste (Bassey) 1.85m, de rest onder de 1.79m.quote:Het is voetballend gewoon heel pover. Natuurlijk, tegen het gros van de teams in de eredivisie heb je ruim voldoende kwaliteit om die weg te spelen. En kampioen te worden. Maar als het niveau omhoog gaat dan ga je het op deze manier niet redden.
Schreuder heeft het bij Club ook nooit voor elkaar gekregen. Wat was dat slecht zegquote:Op dinsdag 20 september 2022 08:10 schreef -XOR- het volgende:
Een nieuwe trainer, belangrijke spelers vertrokken en nieuwe ingepast. Het heeft gewoon even een paar wedstrijden tijd nodig om een ingespeeld team te vormen, bovendien heb je ieder jaar zo'n periode dat het even minder loopt. Schreuders start bij Club Brugge was ook stroef. Alle doemdenkerij en onheilsprofetieen zijn behoorlijk voorbarig.
Bij Bayern weet je dat ze toch wel kampioen worden. Bij Ajax moet je dat nog maar zien. Psv gaat weinig punten verspelenquote:Op dinsdag 20 september 2022 08:21 schreef PicoMMP het volgende:
Ach, Bayern "moet" ook van iedereen winnen in Duitsland, maar staat vijfde met negen verliespunten. Laten we niet doen alsof iedere topclub even altijd alles wint.
Slecht was het niet, het was vooral een beetje Nederlands: wat voorzichtig allemaal. Hij is tweede helft echter wel landskampioen geworden, daar waar Union de reguliere competitie domineerde.quote:Op dinsdag 20 september 2022 08:21 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Schreuder heeft het bij Club ook nooit voor elkaar gekregen. Wat was dat slecht zeg
PSV gaat er genoeg verspelen.quote:Op dinsdag 20 september 2022 08:25 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Bij Bayern weet je dat ze toch wel kampioen worden. Bij Ajax moet je dat nog maar zien. Psv gaat weinig punten verspelen
Klaassen het opbouwwonder, jaaa!quote:Op dinsdag 20 september 2022 01:00 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Klaassen is hier meester in, maar ineens krijgt Taylor de voorkeur. Ik heb al laten weten wat ik hiervan vond.
[..]
Dat er geen inzakkende VM meer is klopt wel (hoeft ook niet per se als er voetballers achterin kunnen inspelen of kunnen indribbelen). Klaassen chef opbouw klinkt inderdaad wel erg vreemd.quote:
. Letterlijk gekopieerd dit voor de haters.quote:Qua creativiteit laat Berghuis dus uitblinkers als Cody Gakpo, Jesper Karlsson en Orkun Kökcü achter zich. De linkspoot lijkt in Amsterdam wat ondergewaardeerd.
Inderdaad tijd voor Brobbey in de basisquote:Op dinsdag 20 september 2022 11:48 schreef Tarado het volgende:
De seizoensstart van Ajax in cijfers: Taylor en Blind cruciaal, Tadic lijdt meeste balverlies
helaas paywall https://www.parool.nl/spo(...)balverlies~b691bdc4/
Maar het komt hier op neer:
Pasveer, keepend voldoende, passing kan beter
Rench, moet verdedigend beter
Timber, god
Bassey, wat hij nodig heeft is lef
Blind, nog altijd de beste passer
Alvarez, de beste balafpakker
Taylor, hele goeie seizoenstart, belangrijke schakel in het hoog druk zetten
Berghuis,
[..]
. Letterlijk gekopieerd dit voor de haters.
Tadic, teveel balverlies ondanks z'n assists
Kudus, zegt hij eigenlijk niks over dus dit is m'n eigen commentaar, hele vaardige speler maar geen teamspeler
Bergwijn, zou gezien de stats meer assists op z'n naam moeten hebben
Brobbey, de beste spits van NL, stel op die man
Klaassen, altijd goed voor een goaltje maar creëert te weinig tov Berghuis
spelen wel vaak tegen elkaar vriendschappelijk, op zich niet zo raar gezien de afstandquote:Op dinsdag 20 september 2022 13:54 schreef Paul het volgende:
Utrecht zojuist gewonnen van Ajax UUUUUUUUUUU
[ afbeelding ]
Tegen Liverpool en AZ werd hij wel gemist, niet eens zozeer verdedigend maar in de opbouw en als aanjager, hoop dat Bassey snel wat meer zelfvertrouwen krijgt.quote:Op dinsdag 20 september 2022 14:22 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Martinez potm bij United leuk om te zien dat hij het goed doet in de prem
Schreuders schatje Maggelsjan pakte trouwens ook nog even roodquote:Op dinsdag 20 september 2022 13:54 schreef Paul het volgende:
Utrecht zojuist gewonnen van Ajax UUUUUUUUUUU
[ afbeelding ]
ik denk minder lastig dan vorig seizoenquote:Op dinsdag 20 september 2022 15:07 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
We gaan het zien. Denk dat het heel lastig gaat worden.
Bassey is gewoon onzeker aan de bal op dit moment en dat breekt hem op. Die heeft nog een lange weg te gaan op dat vlak. Snap ook wel dat Blind daarom altijd moet spelen anders is het helemaal pover.quote:Op dinsdag 20 september 2022 14:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Tegen Liverpool en AZ werd hij wel gemist, niet eens zozeer verdedigend maar in de opbouw en als aanjager, hoop dat Bassey snel wat meer zelfvertrouwen krijgt.
Ze zijn een topclub zoals Tottenham dat is in Engeland, lijkt me. In de zin van titelkandidaat.quote:Op maandag 19 september 2022 11:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vind je AZ een topclub? Daar hebben ze wel te weinig voor gepresteerd al hebben ze jaarlijks best wel een leuke ploeg.
Beetje ruzie maken met Youness (lol).quote:Op dinsdag 20 september 2022 14:47 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Schreuders schatje Maggelsjan pakte trouwens ook nog even rood
Ze zijn geen titelkandidaat, het is een grote verrassing als ze het zouden worden én nog belangrijker: ze hebben niet de druk van topclub.quote:Op dinsdag 20 september 2022 16:27 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Ze zijn een topclub zoals Tottenham dat is in Engeland, lijkt me. In de zin van titelkandidaat.
Ze zijn in ieder geval absoluut de vierde club van Nederland, ook qua historie. En zeker ook groter dan Twente internationaal.quote:Op dinsdag 20 september 2022 16:27 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Ze zijn een topclub zoals Tottenham dat is in Engeland, lijkt me. In de zin van titelkandidaat.
Die kan hij wel hebben want Younes is een kermende hond die nooit bijt.quote:Op dinsdag 20 september 2022 16:35 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Beetje ruzie maken met Youness (lol).
Tott'nham is natuurlijk ook geen serieuze titelkandidaat, maar wel gewoon een heel sterke ploeg.quote:Op dinsdag 20 september 2022 16:27 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Ze zijn een topclub zoals Tottenham dat is in Engeland, lijkt me. In de zin van titelkandidaat.
Twente is een veel grotere club dan AZ. Die gaan AZ ook wel voorbij in de nabije toekomst.quote:Op dinsdag 20 september 2022 17:01 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ze zijn in ieder geval absoluut de vierde club van Nederland, ook qua historie. En zeker ook groter dan Twente internationaal.
Alleen jammer dat de fans wat achterblijven.
Komen ook gewoon uit een grotere stad, groter stedelijk gebied met meer mogelijkheden. Tevens is Enschede natuurlijk historisch ook veel meer een voetbalstad dan Alkmaar.quote:Op dinsdag 20 september 2022 19:56 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Twente is een veel grotere club dan AZ. Die gaan AZ ook wel voorbij in de nabije toekomst.
Klopt, AZ zit ook alleen maar ''veel'' volk omdat het redelijk goed gaat. Denk dat ze in de KKD nog geen 10.000 man trekken.quote:Op dinsdag 20 september 2022 20:44 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Komen ook gewoon uit een grotere stad, groter stedelijk gebied met meer mogelijkheden. Tevens is Enschede natuurlijk historisch ook veel meer een voetbalstad dan Alkmaar.
Gaat niet snel gebeuren alleen dus wat een spannende speculatie dat lukt enkel jouw overduidelijke nummer 4 van Nederlandquote:Op dinsdag 20 september 2022 20:50 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Klopt, AZ zit ook alleen maar ''veel'' volk omdat het redelijk goed gaat. Denk dat ze in de KKD nog geen 10.000 man trekken.
Ja alleen zullen ze nooit meer naar de KKD gaan dus dat scenario lijkt me onzinnig.quote:Op dinsdag 20 september 2022 20:50 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Klopt, AZ zit ook alleen maar ''veel'' volk omdat het redelijk goed gaat. Denk dat ze in de KKD nog geen 10.000 man trekken.
Ja leuk PietjePuk. EL dan, dan zit er nog geen hond.quote:Op dinsdag 20 september 2022 21:02 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja alleen zullen ze nooit meer naar de KKD gaan dus dat scenario lijkt me onzinnig.
Vooruit, dat was een verkeerde vergelijking. Maar ik blijf erbij dat AZ een topclub is, samen met PSV en Feyenoord en Ajax. Dat zit overigens al besloten in het feit dat men het heel vaak heeft over de "traditionele" top drie, wat impliceert dat er minstens één andere topclub is. Quod erat demonstrandum.quote:Op dinsdag 20 september 2022 16:36 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ze zijn geen titelkandidaat, het is een grote verrassing als ze het zouden worden én nog belangrijker: ze hebben niet de druk van topclub.
Of dat er 1 of 2 of zelfs 3 uit de "traditionele top 3" inmiddels niet meer tot de huidige top behoren. En hier iets moeilijks in het latijn.quote:Op woensdag 21 september 2022 09:27 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Vooruit, dat was een verkeerde vergelijking. Maar ik blijf erbij dat AZ een topclub is, samen met PSV en Feyenoord en Ajax. Dat zit overigens al besloten in het feit dat men het heel vaak heeft over de "traditionele" top drie, wat impliceert dat er minstens één andere topclub is. Quod erat demonstrandum.
Dat zeiden ze over twente ook.quote:Op dinsdag 20 september 2022 21:02 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja alleen zullen ze nooit meer naar de KKD gaan dus dat scenario lijkt me onzinnig.
Traditionele top 3, dat was gewoon een dingetje omdat Feyenoord het lang liet afweten, die zitten er gelukkig nu wel weer bij en dat maakt het meteen voor AZ weer moeilijker om aanspraak te maken op de term topclub, als je naar de afgelopen 10 jaar kijkt zijn ze daar gemiddeld gewoon te laag voor geëindigd.quote:Op woensdag 21 september 2022 09:27 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Vooruit, dat was een verkeerde vergelijking. Maar ik blijf erbij dat AZ een topclub is, samen met PSV en Feyenoord en Ajax. Dat zit overigens al besloten in het feit dat men het heel vaak heeft over de "traditionele" top drie, wat impliceert dat er minstens één andere topclub is. Quod erat demonstrandum.
AZ is subtop, dat is op basis van de historie, de achterban, de laatste resultaten.quote:Op woensdag 21 september 2022 09:27 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Vooruit, dat was een verkeerde vergelijking. Maar ik blijf erbij dat AZ een topclub is, samen met PSV en Feyenoord en Ajax. Dat zit overigens al besloten in het feit dat men het heel vaak heeft over de "traditionele" top drie, wat impliceert dat er minstens één andere topclub is. Quod erat demonstrandum.
Sowieso kun je toch niet van een topclub spreken als je nooit mee doet om de prijzen. Alleen onder Slot in dat coronajaar deden ze een poging voor de titel.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
Traditionele top 3, dat was gewoon een dingetje omdat Feyenoord het lang liet afweten, die zitten er gelukkig nu wel weer bij en dat maakt het meteen voor AZ weer moeilijker om aanspraak te maken op de term topclub, als je naar de afgelopen 10 jaar kijkt zijn ze daar gemiddeld gewoon te laag voor geëindigd.
AZ is dit jaar, zoals bijna elk jaar, geen titelkandidaat.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:10 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Sowieso kun je toch niet van een topclub spreken als je nooit mee doet om de prijzen. Alleen onder Slot in dat coronajaar deden ze een poging voor de titel.
Zeggen dat je kampioen wilt worden maakt je nog geen titelkandidaat natuurlijkquote:Op woensdag 21 september 2022 13:20 schreef Adames het volgende:
[..]
AZ is dit jaar, zoals bijna elk jaar, geen titelkandidaat.
Feyenoord is dat de afgelopen jaren wel, meestal tot ongeveer de kerst.
Daar weet John nu ook alles van.quote:Op woensdag 21 september 2022 15:18 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Zeggen dat je kampioen wilt worden maakt je nog geen titelkandidaat natuurlijk
Crisis is natuurlijk flauwekulquote:Op woensdag 21 september 2022 15:37 schreef Houniet het volgende:
Mensen die over ‘crisis’ praten :’).
Vergeet Roda JC nietquote:Op woensdag 21 september 2022 12:55 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Men spreekt over de 'traditionele top 3' omdat de top 3 in de stand niet altijd uit Ajax, Fey en PSV bestond. Daar stond soms ineens AZ, Heerenveen, Twente of in een schrikkeljaar Willem II tussen.
Je kan wel strategie hebben maar als de scherpte er niet is dan heeft dat ook weinig zin, strategie werkt pas als het opgevolgd wordt.quote:Op woensdag 21 september 2022 15:54 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Crisis is natuurlijk flauwekul
Maar echt vrolijk word ik er niet van. Vooral de 'strategie' van Schreuder...
quote:Op woensdag 21 september 2022 18:54 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
De domste wissel van het Brein tot nu toe.
Eens. Uiteindelijk (en dat zegt Schreuder zelf ook) is strategie belangrijk, maar het begint allemaal met inzet, scherpte (en Schreuder heeft het veel over "lef"). Dat is de basis.quote:Op woensdag 21 september 2022 16:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je kan wel strategie hebben maar als de scherpte er niet is dan heeft dat ook weinig zin, strategie werkt pas als het opgevolgd wordt.
Maar het aanbrengen van die scherpte, het mentaal klaarstomen van de spelers en het zorgen dat ze de intensiteit leveren is natuurlijk een hoofdtaak van de coach. Hopelijk kan hij het vuur wel brengen bij zijn spelers. Komt toch een beetje als een saaïge dooie lul over. Bij Ten Hag zag je al snel dat die bezeten was van het spel en zichzelf ook helemaal gaf.quote:Op donderdag 22 september 2022 07:03 schreef manny het volgende:
[..]
Eens. Uiteindelijk (en dat zegt Schreuder zelf ook) is strategie belangrijk, maar het begint allemaal met inzet, scherpte (en Schreuder heeft het veel over "lef"). Dat is de basis.
Beetje een dooddoener natuurlijk, maar denk wel dat het klopt.
Toch speelden ze onder Ten Hag ook af en toe een zaadpot.quote:Op donderdag 22 september 2022 07:11 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Maar het aanbrengen van die scherpte, het mentaal klaarstomen van de spelers en het zorgen dat ze de intensiteit leveren is natuurlijk een hoofdtaak van de coach. Hopelijk kan hij het vuur wel brengen bij zijn spelers. Komt toch een beetje als een saaïge dooie lul over. Bij Ten Hag zag je al snel dat die bezeten was van het spel en zichzelf ook helemaal gaf.
Klopt. En daar had ie wat mij betreft door bijvoorbeeld wat wissels tegen AZ voor kunnen zorgen. Maar dat is amateur psychologie van supporter Manny. Hij staat elke dag met die gasten op het veld en is verantwoordelijk.quote:Op donderdag 22 september 2022 07:11 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Maar het aanbrengen van die scherpte, het mentaal klaarstomen van de spelers en het zorgen dat ze de intensiteit leveren is natuurlijk een hoofdtaak van de coach.
hoe dan ook vervelend, als het klopt is z'n seizoen wel voorbijquote:Op donderdag 22 september 2022 09:41 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Nog geen seconde in actie gezien![]()
Achterin was ook al de minste keus, denk ik
En dat is dan ook weer waar. Maar ik proef wel een verschil in mentaliteit en intensiteit tussen Hag en Schreuder.quote:Op donderdag 22 september 2022 08:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Toch speelden ze onder Ten Hag ook af en toe een zaadpot.
Ik vind het moeilijk vergelijken, hoe iemand zich in de pers uit zegt weinig over hoe hij in de groep is, ik kan me nog dat Klaiber momentje in de voorbereiding herinneren en dat was dan ook meteen einde Klaiber. Denk eerder dat je spelers als Tagliafico en Martinez mist om het vuurtje op te stoken, nu is Alvarez eigenlijk de enige die dat doet.quote:Op donderdag 22 september 2022 10:04 schreef Bugno3 het volgende:
We hebben Maggesjan toch, wat is het probleem?
[..]
En dat is dan ook weer waar. Maar ik proef wel een verschil in mentaliteit en intensiteit tussen Hag en Schreuder.
Na de winterstop vrijwel alleen maar. En dan vaak nog met geluk in de slotfase een winnende goal maken.quote:Op donderdag 22 september 2022 08:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Toch speelden ze onder Ten Hag ook af en toe een zaadpot.
Volgens bepaalde users is dat een kwaliteitquote:Op donderdag 22 september 2022 11:15 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Na de winterstop vrijwel alleen maar. En dan vaak nog met geluk in de slotfase een winnende goal maken.
Clubs met die kwaliteit worden met een straatlengte voor kampioen en wij moeten vechten voor plek 2.quote:Op donderdag 22 september 2022 14:43 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Volgens bepaalde users is dat een kwaliteit
Dus dan is het goed? Hopelijk blijft het hierbij, veel internationals is leuk als je ze maar heel terug krijgt.quote:Op donderdag 22 september 2022 15:37 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Schreuder was toch niet van plan hem te gebruiken.
minstens en op een hele slechte dagquote:Op vrijdag 23 september 2022 06:43 schreef manny het volgende:
Taylor marktwaarde plus 20 mio. Dat dan weer wel.
Ik sprak @klaasweetalles die gaat sowieso.quote:Op zaterdag 24 september 2022 14:15 schreef Tjacka het volgende:
Gaan er nog mensen naar Napels? @:kurk_droog @:leonos
Gezellig. Ik ook.quote:Op zaterdag 24 september 2022 14:45 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ik sprak @:klaasweetalles die gaat sowieso.
lolquote:Op zaterdag 10 september 2022 20:15 schreef GGMM het volgende:
Assist 3 voor Tadic
"Die had Ajax moeten verkopen" @:neef_wuppie
Met Onana, Alderweireld en Vertonghen bij de gasten erbij!quote:Op zondag 25 september 2022 19:34 schreef Pedroso het volgende:
Zo, vanavond maar eens kijken wat Ajax doet in de oefenwedstrijd tegen België. Wel leuk dat er enkele gastspelers mee mogen doen.
Niet gelukt.quote:Op zondag 25 september 2022 09:20 schreef manny het volgende:
Vanavond dan maar blessure-loos doorkomen als het om onze spelers gaat.
Berghiusquote:
Met Schreuder zo een middenveldje Alvarez-Klaassen-Taylor en dan achteraf klagen dat het opbouwend slecht isquote:Op zondag 25 september 2022 21:49 schreef TornadoDK het volgende:
Kudus op zijn plek en Brobbey in de spits
vrije dagen zijn gisteren goed gekeurd en tickets hebben we vandaag besteldquote:
Schitterend. Simpele zielen zoals Behoorlijk Kritisch die het onzin vonden om hem mee te nemenquote:Op maandag 26 september 2022 11:00 schreef maxi-mus het volgende:
Pasveergod heeft weer mondjes gesnoerd.
@Tjackaquote:Ajax-supporters die naar Napels afreizen voor het Champions League-duel met SSC Napoli op 12 oktober, wordt met klem aangeraden om niet herkenbaar als fan over straat te gaan. Ook raadt Ajax het reizen met (jonge) kinderen af. "Pas op dat je doelwit kan worden van diefstal, beroving of kan worden aangevallen."
Ajax heeft de supporters van de club gewaarschuwd voor de risico’s van het uitduel met Napoli in de Champions League. De club raadt het af om herkenbaar over straat te gaan en om kinderen mee te nemen.quote:
YvonGodinquote:Op dinsdag 27 september 2022 07:28 schreef Pizzakoppo het volgende:
LifeofYvonne (ik weet het) post net dat de Panamera van Ihattaren uitgebrand is aangetroffen in Kanaleneiland vannacht. Ben benieuwd.
quote:Op dinsdag 27 september 2022 07:28 schreef Pizzakoppo het volgende:
LifeofYvonne (ik weet het) post net dat de Panamera van Ihattaren uitgebrand is aangetroffen in Kanaleneiland vannacht. Ben benieuwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |