SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
quote:Op donderdag 15 september 2022 12:18 schreef Slayage het volgende:
[..]
Is dat zo? Ik kan me niet voorstellen dat de Amerikanen niks doen wanneer de Russen grijpen naar nukes, maar daar is nmw niks expliciet over gezegd.
Ik kan het ook niet meer vinden. Was vorige week of die week ervoor inderdaad. Stevige waarschuwing richting het Kremlin.quote:Op donderdag 15 september 2022 12:24 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik kan het zo gauw niet terug vinden, maar State Secretary Blinken heeft de Russen vorige week gezegd dat nucleair ingrijpen in Oekrane zware gevolgen zal hebben.
Over het hoe en wat week hij verder niet uit.
Volgens mij is dat meermaals opgemerkt.quote:Op donderdag 15 september 2022 12:57 schreef Starhopper het volgende:
[..]
[..]
Ik kan het ook niet meer vinden. Was vorige week of die week ervoor inderdaad. Stevige waarschuwing richting het Kremlin.
quote:Op donderdag 15 september 2022 13:03 schreef ExTec het volgende:
[..]
Volgens mij is dat meermaals opgemerkt.
Iets in de trant van "De VS zou gebruik zelf ervan overwegen als zij, haar alliantie leden, of partners in hun bestaan worden bedreigt".
https://www.state.gov/sec(...)y-review-conference/quote:And as long as nuclear weapons exist, the fundamental role of U.S. nuclear weapons is to deter nuclear attacks on the United States, on our allies, and partners. The United States would only consider the use of nuclear weapons in extreme circumstances to defend the vital interests of the United States, its allies, and partners.
Er is iets gezegd over een “passende reactie” inderdaad. Er is niet uitgeweid over wat dan. De reactie hoeft niet nucleair te zijn. Maar er moet sowieso een antwoord komen. Dit kan je als NATO niet over je kant laten gaan, ook ivm het signaal wat je afgeeft richting andere boevenregimes als Iran en NK.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:03 schreef ExTec het volgende:
[..]
Volgens mij is dat meermaals opgemerkt.
Iets in de trant van "De VS zou gebruik zelf ervan overwegen als zij, haar alliantie leden, of partners in hun bestaan worden bedreigt".
Dat wordt altijd zwaar overdreven.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:18 schreef over_hedge het volgende:
Als ze een nuke gooien heb je ook vrij grote kans dat de fallout wel in nato landen terecht komt
ok.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:19 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat wordt altijd zwaar overdreven.
Dat is dan een artikel 5 lijkt mijquote:Op donderdag 15 september 2022 13:18 schreef over_hedge het volgende:
Als ze een nuke gooien heb je ook vrij grote kans dat de fallout wel in nato landen terecht komt
Nevada. Genoeg testen die ze daar doenquote:Op donderdag 15 september 2022 13:20 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Misschien dat we er een moeten testen op een stadje naar wens.
Ik denk niet dat dat een nucleaire reactie zal zijn, maar meer een Shock and Awe achtige reactie waarbij met massa's kruisraketten en Reaper en Predator aanvallen alle Russische stellingen n Oekrane vernietigd worden.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:17 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er is iets gezegd over een “passende reactie” inderdaad. Er is niet uitgeweid over wat dan. De reactie hoeft niet nucleair te zijn. Maar er moet sowieso een antwoord komen. Dit kan je als NATO niet over je kant laten gaan, ook ivm het signaal wat je afgeeft richting andere boevenregimes als Iran en NK.
Deze vind ik de moeite waard, dan me name z'n eerste punt: na een atoombom is Oekraine niet ineens weg. Je zou het land moeten besproeien met atoomwapens zou je oekrainse leger echt uit willen schakelen.quote:
En is in feite dus gewoon een grote bom, met nare bijwerking, en heeft derhalve ook volstrekt geen zin. Niet in de zin dat je kan verwachten dat oekraine zich spontaan overgeeft.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:19 schreef Lospedrosa het volgende:
Een gerichte tactische nuke heeft niet een overdreven grote fallout
Wat is dat toch met die “gerichte tactische nuke”. Een nuke is een nuke en daar zal hoe dan ook een reactie van de NATO op komen.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:19 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat wordt altijd zwaar overdreven.
Een gerichte tactische nuke heeft niet een overdreven grote fallout
Amerika heeft toch een legerbasis met F22s in Polen? Die zullen wel klaar staan om in te grijpen als er idd een nuke gebruikt wordtquote:Op donderdag 15 september 2022 13:22 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat een nucleaire reactie zal zijn, maar meer een Shock and Awe achtige reactie waarbij met massa's kruisraketten en Reaper en Predator aanvallen alle Russische stellingen n Oekrane vernietigd worden.
Misschien moet dat sowieso wel gebeuren om een eind te maken aan deze waanzin.
Misschien is het inderdaad beter om maar meteen af te rekenen met Rusland, dan het zoveelste frozen conflict in onze achtertuin.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:22 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat een nucleaire reactie zal zijn, maar meer een Shock and Awe achtige reactie waarbij met massa's kruisraketten en Reaper en Predator aanvallen alle Russische stellingen n Oekrane vernietigd worden.
Misschien moet dat sowieso wel gebeuren om een eind te maken aan deze waanzin.
Ze kunnen natuurlijk de bom op een stad gooien (Lviv ofzo, iets in het westen) in de hoop dat UA door de knien gaat. Maar daar is het denk ik te laat voor. Nu zal het alleen maar een heftiger tegenreactie teweeg brengen.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:24 schreef ExTec het volgende:
[..]
Deze vind ik de moeite waard, dan me name z'n eerste punt: na een atoombom is Oekraine niet ineens weg. Je zou het land moeten besproeien met atoomwapens zou je oekrainse leger echt uit willen schakelen.
Als je het flikt kan je verwachten dat wat er over is, en daar dat land meerdere fronten heeft - genoeg, laat vallen wat het doet en terplekke opstoomt om moskou te gaan genocideren.
Die afrekening met Rusland moet wel op Oekrans grondgebied plaatsvinden.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:29 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Misschien is het inderdaad beter om maar meteen af te rekenen met Rusland, dan het zoveelste frozen conflict in onze achtertuin.
Sowieso is de redenatie van Rusland bizar. Zij mogen wel allerlei buurlanden treiteren en aanvallen, maar als wij (EU, VS, NATO) een keer iets vinden is het een “binnenlandse aangelegenheid” (zoals met de opstand in Wit-Rusland) of een “provocatie”. Rot lekker op met je dubbele standaard hypocrisie
Ja, het is helemaal niet nodig om Russisch grondgebied aan te vallen. Bovendien speel je het regime in de kaart want die kunnen dan weer mooi op het “zie je wel, het Westen moet ons niet”-orgel hengsten.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:33 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die afrekening met Rusland moet wel op Oekrans grondgebied plaatsvinden.
Een aanval op Rusland zelf is een' existentile dreiging' en daar zou Rusland nucleair op antwoorden, dus dat moet je vermijden.
Als je ze in Oekrane kapot maakte, kunnen ze de komende decennia nog geen deuk in een pakje boter slaan.
Gezien de terreur van Rusland zal deze tactisch worden ingezet op grote steden. No way dat dat geaccepteerd gaat worden. Die fallout wordt dan het smoesje om binnen te vallen met de NATO. Maar Rusland gaat het niet doen, daar ben ik zeker van.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:19 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat wordt altijd zwaar overdreven.
Een gerichte tactische nuke heeft niet een overdreven grote fallout
Veto.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:40 schreef StateOfMind het volgende:
Daarna als de Russen volledig weg zijn uit geheel Oekrane een grote VN vredesmacht plaatsen in het gehele grensgebied van Oekrane plaatsen.
En een no-fly zone.
Ach, 2 weken geen spinazie eten.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:18 schreef over_hedge het volgende:
Als ze een nuke gooien heb je ook vrij grote kans dat de fallout wel in nato landen terecht komt
En zoiets zou werken,... als Oekraine er alleen voor staat. Maar ze staan er niet alleen voorquote:Op donderdag 15 september 2022 13:31 schreef Spablauw214 het volgende:
Ze kunnen natuurlijk de bom op een stad gooien (Lviv ofzo, iets in het westen) in de hoop dat UA door de knien gaat.
Kleine misrekening van ome Vladquote:Op donderdag 15 september 2022 13:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
En zoiets zou werken,... als Oekraine er alleen voor staat. Maar ze staan er niet alleen voor
Hij twitter waarschijnlijk via zijn advocaat.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:03 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wel gek dat ze hem nog wel laten twitteren
Details, details. Pietlut die daar op letquote:Op donderdag 15 september 2022 13:59 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Kleine misrekening van ome Vlad
Ik denk dat Rusland echt dacht dat we wel weer weg zouden kijken net zoals met de Krim. Of met een of ander fopstatement zouden komen.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:59 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Kleine misrekening van ome Vlad
"None of our business? We fucking make it our business."quote:Op donderdag 15 september 2022 13:29 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Misschien is het inderdaad beter om maar meteen af te rekenen met Rusland, dan het zoveelste frozen conflict in onze achtertuin.
Sowieso is de redenatie van Rusland bizar. Zij mogen wel allerlei buurlanden treiteren en aanvallen, maar als wij (EU, VS, NATO) een keer iets vinden is het een “binnenlandse aangelegenheid” (zoals met de opstand in Wit-Rusland) of een “provocatie”. Rot lekker op met je dubbele standaard hypocrisie
Dit is wel gewoon waar overigens.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:19 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat wordt altijd zwaar overdreven.
Een gerichte tactische nuke heeft niet een overdreven grote fallout
De rechtstreekse gevolgen zijn natuurlijk wel relatief ernstig als je het op een stad gooit.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:16 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dit is wel gewoon waar overigens.
De schappen in de supermarkten raakten al leeg bij een kleine voorzet op een lockdown. Mensen zijn egostische dieren, en zo zullen ze ook handelen.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:22 schreef Confetti het volgende:
[..]
De rechtstreekse gevolgen zijn natuurlijk wel relatief ernstig als je het op een stad gooit.
Ik vraag me soms wel eens af wat we als gewone mensen kunnen doen als 'het' zover is. Pak je de auto richting onbevolkte gebieden, of is het eigenlijk kansloos om weg te reizen van de meest voor de hand liggende doelwitten? (Amsterdam etc)
Je kunt beter de fiets pakken. Met de auto sta je in monsterfiles.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:22 schreef Confetti het volgende:
[..]
De rechtstreekse gevolgen zijn natuurlijk wel relatief ernstig als je het op een stad gooit.
Ik vraag me soms wel eens af wat we als gewone mensen kunnen doen als 'het' zover is. Pak je de auto richting onbevolkte gebieden, of is het eigenlijk kansloos om weg te reizen van de meest voor de hand liggende doelwitten? (Amsterdam etc)
Ik denk dat je in een dichtbevolkt gebied als Nederland vrij kansloos bent.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:22 schreef Confetti het volgende:
[..]
De rechtstreekse gevolgen zijn natuurlijk wel relatief ernstig als je het op een stad gooit.
Ik vraag me soms wel eens af wat we als gewone mensen kunnen doen als 'het' zover is. Pak je de auto richting onbevolkte gebieden, of is het eigenlijk kansloos om weg te reizen van de meest voor de hand liggende doelwitten? (Amsterdam etc)
Ik woon in Oost-Nederland. Vluchten naar Drenthe ofzo lijkt eigenlijk nog de beste optie. Naar het buitenland vluchten zal niet meer lukken tenzij we de bommen echt dagen vantevoren zien aankomen. Maar waarschijnlijk krijgen we niet meer dan een half uur waarschuwing.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:28 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik denk dat je in een dichtbevolkt gebied als Nederland vrij kansloos bent.
quote:Op donderdag 15 september 2022 14:26 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Je kunt beter de fiets pakken. Met de auto sta je in monsterfiles.
Bovendien wie wil er proberen te overleven in een wereld waar de menselijke beschaving is weggevaagd en steden zijn veranderd in radioactieve puinhopen? Erg ver gaan de meesten van ons niet komen in zo'n geval.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:28 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik denk dat je in een dichtbevolkt gebied als Nederland vrij kansloos bent.
Niet dat Rusland die in gaat zetten maar de NAVO heeft de ballen niet om iets terug te doen.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:27 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Wat is dat toch met die “gerichte tactische nuke”. Een nuke is een nuke en daar zal hoe dan ook een reactie van de NATO op komen.
Of de reactie een nucleaire zal zijn moeten we maar afwachten, maar enigerlei reactie komt er sowieso.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Niet dat Rusland die in gaat zetten maar de NAVO heeft de ballen niet om iets terug te doen.
Gewoon blijven zitten en hopen dat je door de impact gedood wordt. Anders wacht een pijnlijkere dood maar dood ga je toch.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:33 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ik woon in Oost-Nederland. Vluchten naar Drenthe ofzo lijkt eigenlijk nog de beste optie. Naar het buitenland vluchten zal niet meer lukken tenzij we de bommen echt dagen vantevoren zien aankomen. Maar waarschijnlijk krijgen we niet meer dan een half uur waarschuwing.
Dit is dezelfde retoriek die we in februari lazen. Oekrane zou er volledig alleen voor staan. Dat is ook niet gebleken, de hulp die ze krijgen is gigantisch. Ik ben er van overtuigd dat bij het gebruik van kernwapens, Rusland tekent voor haar eigen ondergang.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Niet dat Rusland die in gaat zetten maar de NAVO heeft de ballen niet om iets terug te doen.
'De NAVO' doet er zoals gewoonlijk niet zoveel toe hoor. Het is de vraag of de VS de ballen heeft en ik denk dat je de testikels van Joe B. en consorten ietwat onderschat.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Niet dat Rusland die in gaat zetten maar de NAVO heeft de ballen niet om iets terug te doen.
Je moet dan ook niet weg reizen van de meest waarschijnlijke plekken, maar er naar toe. Gewoon rechtstreeks een nuke koppen. Je hebt toch geen zin in dat gevecht om het laatste flesje water WC papierquote:Op donderdag 15 september 2022 14:25 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
De schappen in de supermarkten raakten al leeg bij een kleine voorzet op een lockdown. Mensen zijn egostische dieren, en zo zullen ze ook handelen.
quote:Op donderdag 15 september 2022 14:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
'De NAVO' doet er zoals gewoonlijk niet zoveel toe hoor. Het is de vraag of de VS de ballen heeft en ik denk dat je de testikels van Joe B. en consorten ietwat onderschat.
Sleepy Joe: "Hold my beer....".quote:Op donderdag 15 september 2022 14:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Niet dat Rusland die in gaat zetten maar de NAVO heeft de ballen niet om iets terug te doen.
They call me Dark Brandon!quote:Op donderdag 15 september 2022 15:05 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Sleepy Joe: "Hold my beer....".
Het lijkt er steeds meer op dat Poetin zich heeft vast gedraaid. Gisteren had ik dit twitterdraadje gepost. Daar in staat in wat voor lastig pakket Poetin nu zit.quote:Op donderdag 15 september 2022 15:13 schreef Ulx het volgende:
Dit is wel een potentieel probleem voor Poetin. Hij kan moeilijk een crackdown tegen deze figuren beginnen. Dat gaat hem niet worden. Dus wat moet hij dan doen om de kritiek te doen verstommen?
[ twitter ]
quote:Op donderdag 15 september 2022 15:23 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Het lijkt er steeds meer op dat Poetin zich heeft vast gedraaid. Gisteren had ik dit twitterdraadje gepost. Daar in staat in wat voor lastig pakket Poetin nu zit.
[ twitter ]
quote:Laymen are the bulk of yeah-sayers when asked “Do you support the President’s decision to conduct the special military operation or are you a national traitor to be put in prison for 15 years?”
Ik heb inmiddels zoveel uren fallout games gespeelt, ik word of een environmental storytelling skelet of een raider ofzoquote:Op donderdag 15 september 2022 14:58 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Je moet dan ook niet weg reizen van de meest waarschijnlijke plekken, maar er naar toe. Gewoon rechtstreeks een nuke koppen. Je hebt toch geen zin in dat gevecht om het laatste flesje water WC papier
Ik moet er ook om lachen hoor. Maar het laat eigenlijk zien hoe ver die maatschappij is afgezakt. Het is gewoon gevaarlijk om een mening te hebben. Best triest eigenlijk.quote:
LOL je hebt gelijk.quote:Op donderdag 15 september 2022 15:26 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik heb inmiddels zoveel uren fallout games gespeelt, ik word of een environmental storytelling skelet of een raider ofzo
8 v/d 12 zijn naar Orland/Noorwegen op dit moment.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:29 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Amerika heeft toch een legerbasis met F22s in Polen?
Nou ja, afgezakt..echt een florerende democratie is het nooit geweest. Natuurlijk wordt de repressie wel steeds explicieter, maar vrije pers en oppositiepartijen zijn zaken die nooit hebben kunnen bloeien in dat land.quote:Op donderdag 15 september 2022 15:30 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik moet er ook om lachen hoor. Maar het laat eigenlijk zien hoe ver die maatschappij is afgezakt. Het is gewoon gevaarlijk om een mening te hebben. Best triest eigenlijk.
In Nederland heb je pech, helemaal de randstad. Stel dat de helft van de Russische nukes niet meer werken (aanzienlijke kans, misschien zelfs wel 80%), dan staan er nog genoeg doelen (Den Haag, Rotterdamse haven, Amsterdam, vliegveld Rotterdam, vliegveld Eindhoven) hoog in de top 200 van Europa om van een paar bommetjes voorzien te worden. Dus je kunt fietsen of rijden, maar je bent niet op tijd weg.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:22 schreef Confetti het volgende:
[..]
De rechtstreekse gevolgen zijn natuurlijk wel relatief ernstig als je het op een stad gooit.
Ik vraag me soms wel eens af wat we als gewone mensen kunnen doen als 'het' zover is. Pak je de auto richting onbevolkte gebieden, of is het eigenlijk kansloos om weg te reizen van de meest voor de hand liggende doelwitten? (Amsterdam etc)
Dat valt mee afhankelijk hoe ver je van een impact af staat, de eerste paar kilometer ben je vrijwel kansloos, echter op zo een 15 KM maak je wel een kans, bijvoorbeeld in een ondergrondse parkeergarage of stevige betonnen constructie (denk aan viaducten enzo), veel slachtoffers zullen ook vallen door rondvliegend puin/glas, dat kun je vermijden. Daarnaast handig om jodiumtabletten bij je te hebben. Wat ook je kansen vergroot is om zolang mogelijk binnen beschut te zitten, kortom een flinke voorraad water en eten is handig.quote:Op donderdag 15 september 2022 14:28 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik denk dat je in een dichtbevolkt gebied als Nederland vrij kansloos bent.
Valt de Krim daaronder?quote:Op donderdag 15 september 2022 13:33 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die afrekening met Rusland moet wel op Oekrans grondgebied plaatsvinden.
Een aanval op Rusland zelf is een' existentile dreiging' en daar zou Rusland nucleair op antwoorden, dus dat moet je vermijden.
Nee.quote:
Ik doel vooral op de enorme chaos die volgt na de bom. Ik denk niet dat je hier zo prettig zit met miljoenen mensen in paniek die allemaal in overlevingmodus zitten.quote:Op donderdag 15 september 2022 15:50 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat valt mee afhankelijk hoe ver je van een impact af staat, de eerste paar kilometer ben je vrijwel kansloos, echter op zo een 15 KM maak je wel een kans, bijvoorbeeld in een ondergrondse parkeergarage of stevige betonnen constructie (denk aan viaducten enzo), veel slachtoffers zullen ook vallen door rondvliegend puin/glas, dat kun je vermijden. Daarnaast handig om jodiumtabletten bij je te hebben. Wat ook je kansen vergroot is om zolang mogelijk binnen beschut te zitten, kortom een flinke voorraad water en eten is handig.
Als Putin wordt afgezet betekent dat niet dat wat ervoor in de plaats komt vredelievender is. Kijk bv nu wat er tussen armeninen Azerbaycan gebeurt. Pashinyan wil een vredesverdrag sluiten, waardoor sommigen hem het liefst willen lynchen vanwege landverraad, omdat ze hem maar een softie vinden. Ook in Rusland vinden velen dat Putin een softie is.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:05 schreef Ulx het volgende:
Eerst maar zien hoe stevig de positie van Poetin blijft. Als die te zwak geacht wordt door zijn omgeving voeren ze geen atoomaanval uit maar wippen ze hem. Direct voor het vuurpeloton en daarna verzin je een verhaaltje waarin je hem van alles de schuld geeft.
True. Een ander scenario, dat Rusland uiteenvalt in veel kleine staatjes is ook niet geheel en al een pretje.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:30 schreef Slayage het volgende:
[..]
Als Putin wordt afgezet betekent dat niet dat wat ervoor in de plaats komt vredelievender is. Kijk bv nu wat er tussen armeninen Azerbaycan gebeurt. Pashinyan wil een vredesverdrag sluiten, waardoor sommigen hem het liefst willen lynchen vanwege landverraad, omdat ze hem maar een softie vinden. Ook in Rusland vinden velen dat Putin een softie is.
Het gaat niet om wat het plebs zegt. Het gaat erom of de corrupte kliek rond Poetin het risico wil nemen alles kwijt te raken omdat Vlad niet wil dat zijn ego wordt beschadigd. En ik denk dat men het hoofd van Poetin wel eens een kleine prijs zou kunnen vinden voor lijfsbehoud. Poetin zelf ziet dat ook zo. Die man is compleet paranode.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:30 schreef Slayage het volgende:
[..]
Als Putin wordt afgezet betekent dat niet dat wat ervoor in de plaats komt vredelievender is. Kijk bv nu wat er tussen armeninen Azerbaycan gebeurt. Pashinyan wil een vredesverdrag sluiten, waardoor sommigen hem het liefst willen lynchen vanwege landverraad, omdat ze hem maar een softie vinden. Ook in Rusland vinden velen dat Putin een softie is.
Daar zit niemand op te wachten inderdaad. Ik las over zo'n richtlijn waar de Amerikanen als prio zien, dat was meen ik, geen directe confrontatie met de Russen, alles doen om geen nucleaire oorlog te beginn en alles doen tegen proliferation van het nucleaire arsenaal, door het uiteenvallen van het land.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:32 schreef Perrin het volgende:
[..]
True. Een ander scenario, dat Rusland uiteenvalt in veel kleine staatjes is ook niet geheel en al een pretje.
Ook die plebs moeten rekening houden met de sentimenten in het land.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:34 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het gaat niet om wat het plebs zegt. Het gaat erom of de corrupte kliek rond Poetin het risico wil nemen alles kwijt te raken omdat Vlad niet wil dat zijn ego wordt beschadigd. En ik denk dat men het hoofd van Poetin wel eens een kleine prijs zou kunnen vinden voor lijfsbehoud. Poetin zelf ziet dat ook zo. Die man is compleet paranode.
Klopt ze hebben maar een hele korte periode echt vrijheid van meningsuiting en vrije pers gehad.quote:Op donderdag 15 september 2022 15:39 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja, afgezakt..echt een florerende democratie is het nooit geweest. Natuurlijk wordt de repressie wel steeds explicieter, maar vrije pers en oppositiepartijen zijn zaken die nooit hebben kunnen bloeien in dat land.
Krim is Ukrains. Dat Rusland daar een andere mening over heeft verandert daar niets aan.quote:
Vijanden heb je niet nodig met vrienden zoals Poetin.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:50 schreef spectrumanalyser het volgende:
En de volgende hooggeplaatste Rus is heengegaan. Even kijken, uit het raam van een ziekenhuis hebben we gehad, van een boot af geflikkerd. Plotseling gestikt, die hebben we nog niet gehad!
https://www.telegraaf.nl/(...)van-poetin-overleden
quote:Op donderdag 15 september 2022 16:50 schreef spectrumanalyser het volgende:
En de volgende hooggeplaatste Rus is heengegaan. Even kijken, uit het raam van een ziekenhuis hebben we gehad, van een boot af geflikkerd. Plotseling gestikt, die hebben we nog niet gehad!
https://www.telegraaf.nl/(...)van-poetin-overleden
Volgende keer even aankondigen dat je gaat stikkenquote:„Het gebeurde opeens, compleet onaangekondigd”, zo schrijft een journalist van de krant
ze hebben daar een Rad van Fortuin met doodsoorzaken. Als er iemand is omgelegd dan geven ze er een slinger aan.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:54 schreef Hathor het volgende:
[..]
Vijanden heb je niet nodig met vrienden zoals Poetin.
Jodium helpt alleen een beetje bij mensen onder 40, en het helpt niet tegen directe effecten.quote:Op donderdag 15 september 2022 15:50 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat valt mee afhankelijk hoe ver je van een impact af staat, de eerste paar kilometer ben je vrijwel kansloos, echter op zo een 15 KM maak je wel een kans, bijvoorbeeld in een ondergrondse parkeergarage of stevige betonnen constructie (denk aan viaducten enzo), veel slachtoffers zullen ook vallen door rondvliegend puin/glas, dat kun je vermijden. Daarnaast handig om jodiumtabletten bij je te hebben. Wat ook je kansen vergroot is om zolang mogelijk binnen beschut te zitten, kortom een flinke voorraad water en eten is handig.
Zelfmoord door ophanging (na doodsteken vrouw en dochter), zelfmoord door zichzelf dood te schieten (na doodschieten vrouw en dochter), hadden we ook al gehad.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:50 schreef spectrumanalyser het volgende:
En de volgende hooggeplaatste Rus is heengegaan. Even kijken, uit het raam van een ziekenhuis hebben we gehad, van een boot af geflikkerd. Plotseling gestikt, die hebben we nog niet gehad!
https://www.telegraaf.nl/(...)van-poetin-overleden
We willen lange afstands raketten!quote:The Guardian War Ukraine Russia Live
Russia: US supplying Kyiv with longer-range missiles would cross a 'red line'
Maria Zakharova, a spokeswoman for Russia’s foreign ministry, said on Thursday that if the US decided to supply Kyiv with longer-range missiles, that would cross a “red line” and the US would then become “a party to the conflict”, Reuters is reporting.
Ukraine is already using US-made high mobility artillery rocket systems – just not US-made longer-range missiles.
Maria Zakharova added that Russia “reserves the right to defend its territory”.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
Het lijkt me voor de Russische kernwapendoctrine vrij relevant wat Rusland als zijn grondgebied ziet. Het is niet alsof de rest van de wereld die doctrine hoeft toe te passen.quote:Op donderdag 15 september 2022 16:46 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Krim is Ukrains. Dat Rusland daar een andere mening over heeft verandert daar niets aan.
quote:Op donderdag 15 september 2022 17:17 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
We willen lange afstands raketten!Geopolitiek gezien is dit voor Amerika natuurlijk een ideale positie. Van oudsher je grootste vijand voor de komende tientallen jaren murw maken en zelf geen soldaten te verliezen. Daarnaast verdien je de kosten indirect wel weer terug door het draaien van de wapenindustrie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan kan ik in mn eentje stellen dat Putin mijn regels over de maximale lengte van tafels geschonden heeft en mag ik hem nuken?quote:Op donderdag 15 september 2022 17:23 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Het lijkt me voor de Russische kernwapendoctrine vrij relevant wat Rusland als zijn grondgebied ziet. Het is niet alsof de rest van de wereld die doctrine hoeft toe te passen.
quote:Op donderdag 15 september 2022 17:17 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
We willen lange afstands raketten!Burgers vermoorden en martelen, bewust burgerdoelen bestoken, allemaal primaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar goede wapens leveren is een rode lijn![]()
![]()
Kut Russen
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |