Precies, nobody beats Richard Gasquet 18 times in a row.quote:Op vrijdag 2 september 2022 07:42 schreef GwaiLow het volgende:
Hoe Nadal dit heeft geflikt is mij een raadsel. Hij werd de eerste 1.5 set helemaal weggevaagd. Tegen Gasquet gaat dit afgestraft worden.
Vindt z'n vriendin blijkbaar nietquote:Op woensdag 31 augustus 2022 19:31 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Sowieso is Botic enorm saai om naar te kijken.
Federer-fan heeft het druk gehad. Heb sinds kort wel een nieuwe tv. Het enige probleem is dat ik geen Engels commentaar ontvang. De audio-instelling zet ik op Engels maar dan blijft het helaas Nederlands commentaar en dan kijk ik liever niet. Vind het zulke dommepraat allemaal.quote:Op donderdag 1 september 2022 23:30 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Waar is @:Federer-Fan? Met al die Nederlanders hadden we al lang de vraag moeten hebben waarom Eurosport die uitzend en niet een veegpartij van Djokovic
Hij is boven water.quote:Op vrijdag 2 september 2022 17:05 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Federer-fan heeft het druk gehad. Heb sinds kort wel een nieuwe tv. Het enige probleem is dat ik geen Engels commentaar ontvang. De audio-instelling zet ik op Engels maar dan blijft het helaas Nederlands commentaar en dan kijk ik liever niet. Vind het zulke dommepraat allemaal.
Voormalige addict Nick K. is natuurlijk makkelijk getriggerd.quote:Op vrijdag 2 september 2022 08:54 schreef Tim86 het volgende:
Latest Kyrgios rant..
https://www.independent.c(...)n-2022-b2157425.html
Het lek is boven.quote:
Ja, maar dat kost geld.quote:1 tip: De Player!
Mwah. Mopper Murray is weer terugquote:Op vrijdag 2 september 2022 21:26 schreef GwaiLow het volgende:
Kut, ik heb gezegd dat als Andy deze wedstrijd nog zou winnen dat ik hem mijn GOAT ga noemen vanaf nu. Dat is nou ook weer niet de bedoeling
Ik weet eigenlijk niet eens wat de XL-Game is. Misschien moet ik ook eens meedoenquote:Op zaterdag 3 september 2022 22:46 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Alcatraz was ook wel lekker bezig om die 2 breaks goed te maken.
Rustig hier trouwens. Verbaas me dat er nog zoveel mensen meedoen aan de XL-game
Enige echte Fok tennisgame SPT / XL Tennisgame #233 - US Open coming upquote:Op zaterdag 3 september 2022 22:53 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet eens wat de XL-Game is. Misschien moet ik ook eens meedoen![]()
Ja, rustig hier. Terwijl er toch zulke mooie partijen zijn. Wel heel irritant dat Nadal elke keer snachts speelt.
Wel een verschil met Medvedev-Kyrgios. Die 2 hebben beide een hoog serveertempo. Ook die wedstrijd om 1:00 NL tijd trouwens. Gelukkig is Williams weg, anders waarschijnlijk >2:30quote:Op zaterdag 3 september 2022 22:57 schreef GwaiLow het volgende:
Gaat een leuk potje worden tussen Nadal en Tiafoe eventueel. Baan helemaal vol met zweet. Continu na elke punt de handdoek opzoeken.
Ik heb net de wedstrijd tussen Nadal en Gasquet teruggekeken, maar wat speelde Richard goed zeg. Ziet er ook heel scherp en afgetraind uit. Briljante rally's en een enorm hoog niveau van beide mannen. Als je naar de score kijkt lijkt het alsof Gasquet er niets van heeft gebakken, maar hij speelde bizar goed!quote:Op zondag 4 september 2022 03:13 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Heeft Gwailow gesproken denk ik. De enige persoon die het nog negatief inzag voor Nadal.
Nadal zegt dat hij tegen Tiafoe al beter moet spelen om zichzelf een kans te geven. Zo is het natuurlijk ook, want je wint niet zomaar in straight sets van Giron, Kubler en Schwartzman. Tiafoe ook nog in eigen land, dus een vol publiek achter zich. Verwacht wel dat Nadal 'm wint, maar iig een heel mooi affiche.quote:Op zondag 4 september 2022 07:49 schreef Szura het volgende:
Alle hoop gevestigd op Medvedev om een nieuwe eindzege van Reetplukker te voorkomen
Die zal er dus wel uit vliegen tegen Kyrgios.quote:Op zondag 4 september 2022 07:49 schreef Szura het volgende:
Alle hoop gevestigd op Medvedev om een nieuwe eindzege van Reetplukker te voorkomen
Nee, geen verrassing. Dat is ook niet wat ik hier zeg. Vond wel dat Richard verbazingwekkend sterk speelde. Lang geleden dat ik hem op dit niveau zag acteren. Als hij dit vast weet te houden kan hij de laatste periode van zijn carrière nog leuke dingen laten zien.quote:Op zondag 4 september 2022 09:21 schreef DeeBee het volgende:
Wow, Nadal wint van Gasquet, dit zag niemand aankomen. Verrassing van het toernooi?
Denk toch dat Nadal liever tegen Alcaraz speelt dan Sinner.quote:Op zondag 4 september 2022 11:02 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Alcaraz staat ook wel lekker te spelen. Maar dat probleem kan Sinner wel oplossen voor Nadal.
Klopt. Die ATP-Rotterdam sfeer helpt ook niet echt mee.quote:Op zondag 4 september 2022 19:07 schreef superniger het volgende:
Alleen maar strontpotjes bezig.
Het is wachten op Medvedev- Kyrgios vannacht.
Daarvoor ga ik niet wakker blijven, ondanks dat ik een topshow verwachtquote:Op zondag 4 september 2022 19:07 schreef superniger het volgende:
Alleen maar strontpotjes bezig.
Het is wachten op Medvedev- Kyrgios vannacht.
Je ziet Berretini als grootste uitdager van Medvedev? Alcaraz, Nadal en, op een goede dag, Kyrgios lijken mij een groter probleem.quote:Op zondag 4 september 2022 20:05 schreef GwaiLow het volgende:
Het lijkt er een beetje op alsof Berrettini deze titel aan Meddy cadeau gaat geven.
Ja, ik denk het nu eigenlijk ook wel. Vlak Sinner ook niet uit trouwens!quote:Op zondag 4 september 2022 20:13 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Je ziet Berretini als grootste uitdager van Medvedev? Alcaraz, Nadal en, op een goede dag, Kyrgios lijken mij een groter probleem.
Druk dagje voor Karen. Hierna moet hij nog in gesprek met de manager van de US open.quote:Op maandag 5 september 2022 00:35 schreef Tim86 het volgende:
Karen is flink aan het vegen tegen Busta. Raakt echt alles.
Hm weet het niet. Eventuele finale tegen Kyrgios zal ook niet fijn zijn voor Nadal. Maar goed, Tiafoe, Norrie en dan Alcaraz of Sinner gaat nog lastig zat worden op weg naar de finale.quote:
Ruud kan gewoon #1 worden hequote:Op maandag 5 september 2022 10:15 schreef GwaiLow het volgende:
Voor Kyrgios zal het weinig moeite kosten om de finale te halen. Eerst tegen Khachanov, en dan Ruud of Berrettini. Eerste wedstrijd is een W/O en tegen Ruud of Ber zal hij het ook wel redden.
Ik denk dat Medvedev en Kyrgios nog wel meer dan 50 punten schelen..quote:Op maandag 5 september 2022 16:14 schreef FundsAreSafu het volgende:
Het leuke van tennis is dat je met een IQ dat 50 punten lager is dan dat van je tegenstander ook gewoon kunt winnen
Mooi dat hij daarna ook in gesprek ging met Patrick McEnroe en erachter kwam dat het niet mocht.quote:Op maandag 5 september 2022 16:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
Waarom zou je dat ook doen![]()
[ twitter ]
Riosgod was tenminste nog een waardige slamloze #1quote:Op maandag 5 september 2022 16:28 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ruud kan gewoon #1 worden heHeeft alleen wat 250-toernooitjes op zijn naam staan
Een beetje incest om de nieuwe Game of Thrones serie te vieren moet kunnenquote:Op maandag 5 september 2022 18:52 schreef de_boswachter het volgende:
Is dat billentikfilmpje van die vader al voorbij gekomen hier?
Nah denk dat je wel redelijk slim moet zijn hoor, Kyrgios is ook niet zo dom als hij soms doet voorkomen.quote:Op maandag 5 september 2022 16:14 schreef FundsAreSafu het volgende:
Het leuke van tennis is dat je met een IQ dat 50 punten lager is dan dat van je tegenstander ook gewoon kunt winnen
Vind hem eigenlijk juist heel grappig. Kan soms ook leuke grapjes maken tijdens de wedstrijd. Ook een hele sportieve jongen.quote:Op maandag 5 september 2022 20:30 schreef Federer-fan het volgende:
Tiafoe vind ik oprecht de irritantste speler van de Tour. Ik heb het idee dat hij denkt dat hij heel stoer is.
Hij doet mij denken aan Carlton van The Fresh Prince of Bel Airquote:Op maandag 5 september 2022 20:41 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Vind hem eigenlijk juist heel grappig. Kan soms ook leuke grapjes maken tijdens de wedstrijd. Ook een hele sportieve jongen.
2-6 1-2*quote:
5*-3 inmiddelsquote:Op maandag 5 september 2022 21:16 schreef Tim86 het volgende:
[..]
2-6 1-2*
Bakt er weinig van op snelle banen tegen hardhitters afgelopen maanden.
Jinx powerquote:
Dat sluit ik niet uitquote:Op maandag 5 september 2022 22:41 schreef DeeBee het volgende:
Misschien kan Nadal wel nog een set winnen.
Moet hij wel beter zijn best gaan doen.quote:Op maandag 5 september 2022 22:41 schreef DeeBee het volgende:
Misschien kan Nadal wel nog een set winnen.
Hij heeft wel echt een hele matige dag voor zijn doenquote:Op maandag 5 september 2022 22:51 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Moet hij wel beter zijn best gaan doen.
Zou knap zijn als hij het nog weet te redden, maar lijkt me tegen Rublev dan erg lastig gaat worden. Dit kost hem echt teveel energie.quote:Op maandag 5 september 2022 23:06 schreef Ambrosius het volgende:
Wat een laatste game van Tiafoe, Nadal moet echt aan de bak.
Fedje rolt iedereen op!quote:Op maandag 5 september 2022 23:17 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Team wereld gaat winnen op de Laver Cup
Bedenk me net dat Kyrgios hierna teruggaat naar Australië.quote:
Ruud moet de finale halen. En Alcaraz de halve volgens mij.quote:Op dinsdag 6 september 2022 00:10 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Kan de nummer 1 positie vergeten volgens Kristie. Volgens mij moet er best nog wat gebeuren wil hij hem níet krijgen..
Ik vind hem ook heel stoerquote:Op maandag 5 september 2022 20:30 schreef Federer-fan het volgende:
Tiafoe vind ik oprecht de irritantste speler van de Tour. Ik heb het idee dat hij denkt dat hij heel stoer is.
Mafklapper Kyrgios zal wel favoriet zijn nuquote:Op dinsdag 6 september 2022 00:13 schreef eentwee het volgende:
Mooie stunt. Nadal speelde ook erg matig.
Nu alleen Cilic er nog uit en dan krijgen we een nieuwe GS-winnaar
Die gast was tegen Rijtgod al niet normaal zwak.quote:Op dinsdag 6 september 2022 08:31 schreef Marcoss het volgende:
Casper Ruud als nummer 1 van de wereld zou eigenlijk door de ATP automatisch teruggedraaid moeten worden
Allebei de vinale..quote:Op dinsdag 6 september 2022 00:12 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Ruud moet de finale halen. En Alcaraz de halve volgens mij.
Heeft ook echt een loting man....quote:Op dinsdag 6 september 2022 08:53 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Die gast was tegen Rijtgod al niet normaal zwak.
En toch bijna allemaal leuke namen en leuke spelers die over zijn! Met uitzondering van Ruud misschien....quote:
Swiatek is na die bizarre run toch niet meer zo indrukwekkend? Al volg ik WTA zeer slecht moet ik zeggenquote:Op dinsdag 6 september 2022 15:31 schreef TheVoice4ever het volgende:
die tt is niet helemaal waar
vooral niet bij WTA, geweldig hoe de beste 3 vrouwen van 2022 (Swiatek, Pegula, Jabeur) in kwartfinale hier zitten
ik ben bang voor de wedstrijd Swiatek - Pegula, ik gun het Jessica heel erg, maar Iga is toch wel torenhoog favoriet hier, maar goed je weet nooit en zeker als thuisspeelster en Iga die het moeilijk had laatste paar ronden
Na RG is het niet heel bijzonder meer allemaal inderdaadquote:Op dinsdag 6 september 2022 19:26 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Swiatek is na die bizarre run toch niet meer zo indrukwekkend? Al volg ik WTA zeer slecht moet ik zeggen
Ja, hier ging toch wel iets misquote:Op dinsdag 6 september 2022 09:28 schreef Norrage het volgende:
[..]
Heeft ook echt een loting man....
Die gaat er toch hopelijk hard af tegen Berrettini.
Bij Norrage is het altijd terecht om hem daar op aan te spreken!quote:Op dinsdag 6 september 2022 21:03 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nouja "hopelijk" is toch wel een vrij cruciale nuance
En dan boven een speler komt te staan die 2 Grand Slams won dit jaarquote:Op dinsdag 6 september 2022 21:15 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Het rijtje titels dat Ruud momenteel verdedigt:
San Diego
Buenos Aires
Genève
Gstaad
Als hij de finale haalt en Alcaraz niet dan komt hij hiermee zelfs zonder te winnen op plek 1
Denk dat Nadal het ergens ook wel oke zou vinden als Ruud (Uit de Nadal Academy) de nummer 1 wordt.quote:Op dinsdag 6 september 2022 21:24 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Nick gaat zijn vriend Nadal helpen om Ruud af te stoppen.
Denk dat hij toch vooral graag zelf nummer 1 wordt nu, dan mag Ruud de komende jaren een keer die plek overnemen.quote:Op dinsdag 6 september 2022 21:30 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Denk dat Nadal het ergens ook wel oke zou vinden als Ruud (Uit de Nadal Academy) de nummer 1 wordt.
Mag hij eerst wel afrekenen met Karen.quote:Op dinsdag 6 september 2022 21:24 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Nick gaat zijn vriend Nadal helpen om Ruud af te stoppen.
Rojer/Arevlo gingen als een malle vannacht. Nu BROEDERMOORD (net als in de halve finale Roland Garros toen Rojer Middelkoop uitschakelde)quote:Op dinsdag 6 september 2022 21:25 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ondertussen ging Koolhof daarnet heel makkelijk door naar de halve finale, bij de dubbels konden er nog 5 #1 worden en de eerste rondes gingen ze makkelijk door, nu nog 4 want Venus/Putz is de vorige ronde uitgeschakeld.
Rojer moet het straks opnemen tegen Mektic/Pavic en de winnaar daarvan moet dan tegen Koolhof/Skupski.
Salisbury/Ram zit in de andere helft als grote favoriet en hoeven niet meer bang te zijn dat ze straks tegen Kyrgios/Kokkinakis hoeven want die gingen er de vorige ronde uit.
Ja, ik vind het zelf niet echt een nummer 1. Hij is degelijk en goed maar ik vind er weinig aan.quote:Op dinsdag 6 september 2022 21:30 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Denk dat Nadal het ergens ook wel oke zou vinden als Ruud (Uit de Nadal Academy) de nummer 1 wordt.
Goeie jinx dit.quote:Op woensdag 7 september 2022 08:13 schreef Tim86 het volgende:
Karen is echt niet te stoppen als hij zo speelt. Wel zuur voor Kyrgios, maar past in het toernooi
Hoezo?quote:Op dinsdag 6 september 2022 21:11 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Bij Norrage is het altijd terecht om hem daar op aan te spreken!
(sorry Norrage)
Dit is echt een perfecte vergelijking ja. Al wist Wozniacki nog daadwerkelijk grote toernooien te winnen (geen GS, tot later, maar wel masters en zo)...Maar goed, als Ruud de USO wint, dan verdient hij het natuurlijk wel. Een finale tegen Carlos om de #1 positie lijkt me wel heel vet.quote:
Nadal was gewoon niet goed genoeg in vorm. Eigenlijk het hele toernooi matig spel, al vond ik hem tegen Gasguet nog wel goed spelen. Veel onnodige fouten voor zijn standaard. Hij verwoorden het zelf goed. ''Het gaat allemaal om de goede positie innemen, en als dat niet lukt dan moet je jong en heel snel zijn. Dat ben ik niet meer''. Nadal is natuurlijk nog best snel, maar niet meer zo explosief als sommige jonge gasten. Tiafoe en Ruud zijn enorm snel bijvoorbeeld. Jammer, maar als Nadal zo matig in vorm is dan is het ook niet leuk om naar te kijken, dus dan is het prima zo. Tiafoe verdiende deze zege.quote:Op woensdag 7 september 2022 10:17 schreef Federer-fan het volgende:
Wat was er met Nadal aan de hand? Ik ben na set 2 gestopt met kijken. Zonder Nadal, Federer en Djokovic interesseert het toernooi me trouwens echt geen bal - excusez le mot.
Dank je wel. Ik hoop dat Nadal dan de volgende keer weer goed positie inneemt.quote:Op woensdag 7 september 2022 13:15 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Nadal was gewoon niet goed genoeg in vorm. Eigenlijk het hele toernooi matig spel, al vond ik hem tegen Gasguet nog wel goed spelen. Veel onnodige fouten voor zijn standaard. Hij verwoorden het zelf goed. ''Het gaat allemaal om de goede positie innemen, en als dat niet lukt dan moet je jong en heel snel zijn. Dat ben ik niet meer''. Nadal is natuurlijk nog best snel, maar niet meer zo explosief als sommige jonge gasten. Tiafoe en Ruud zijn enorm snel bijvoorbeeld. Jammer, maar als Nadal zo matig in vorm is dan is het ook niet leuk om naar te kijken, dus dan is het prima zo. Tiafoe verdiende deze zege.
Nee, hij is ook niet echt een nummer 1. Denk ook niet dat hij dit vast weet te houden. Het zal stuivertje wisselen worden tot Djoko weer helemaal terug is. Denk nog steeds dat dat de beste speler is op dit moment. Nadal ook natuurlijk, maar alleen denk dat Rafa wisselvallig begint te worden. Het zou mij niet verbazen als Nadal aan gaat kondigen dat hij nog 1 seizoen gaat spelen, en dan is het klaar.quote:Op woensdag 7 september 2022 10:18 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, ik vind het zelf niet echt een nummer 1. Hij is degelijk en goed maar ik vind er weinig aan.
Ja, dat is waar Nadal het nu van moet hebben. Hij moet dominant en agressief spelen. Dat zat er gewoon niet echt in eergisteren. Hij probeerde het soms wel, maar zakte vaak toch weer terug in verdedigend spel. Ook omdat hij de ballen te vaak uit sloeg. Dat gaat toch aan je knagen, en dan durf je op een gegeven moment niet meer zo dwingend te spelen.quote:Op woensdag 7 september 2022 13:24 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Dank je wel. Ik hoop dat Nadal dan de volgende keer weer goed positie inneemt.
We dachten allemaal dat Rafa zijn laatste toernooi RG wel kon zijn, en toen won hij het ineens. Rafa is nog niet afgeschreven, maar zijn lichaam laat hem wel in de steek. Ik denk ook dat Djoko nog steeds de echte #1 is. De rest is gewoon niet constant genoeg vooralsnog. Straks een #1 met 6000 punten ofzo, dat is een soort all-time low.quote:Op woensdag 7 september 2022 13:26 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Nee, hij is ook niet echt een nummer 1. Denk ook niet dat hij dit vast weet te houden. Het zal stuivertje wisselen worden tot Djoko weer helemaal terug is. Denk nog steeds dat dat de beste speler is op dit moment. Nadal ook natuurlijk, maar alleen denk dat Rafa wisselvallig begint te worden. Het zou mij niet verbazen als Nadal aan gaat kondigen dat hij nog 1 seizoen gaat spelen, en dan is het klaar.
https://www.tennisworldus(...)ung-girls-in-tennis/quote:Jessica Pegula has underlined that the WTA Players' Council definitely wants to "protect everyone as much as possible." Fiona Ferro, a 25-year-old French tennis player, alleges that she was raped and se*ually assaulted by ex-coach Pierre Bouteyre between 2012 and 2015, when she was aged 15 to 18.
After Victoria Azarenka heard about the Ferro case, she said that stuff like that "happens right and left on the Tour." Pegula, who is with Azarenka a member of the WTA Players' Council, was asked about the WTA Players' Council role in preventing coaches from manipulating and exploitating young players.
"Obviously we represent the players and we want to protect everyone as much as possible. I think someone like Vika [Azarenka] who has had so much experience and been on tour for so long she can definitely attest to maybe when she sees something that's not right or weird behavior or something like that.
I think from a player council point of view, we just want to put emphasis on that and want to put emphasis on what situations aren't right, has someone talked to this girl, to this coach? Does someone want to explain X, Y, Z, or why the situation looks so weird? I heard from a couple girls this happened," Pegula explained.
Pegula: We want to make sure young girls are protected
"I think shining a light on it earlier nowadays is much easier to do than it was maybe 20 years ago when things weren't as talked about and wasn't as open about things," Pegula added.
"I think it's a lot of little things of doing that. And we're very hope about that on the player council, and I think having experienced players, I think all of us are a little older as well so we, I think, get that protective mindset of seeing all the young girls come up and wanting to make sure they are protected in the best way."
Meanwhile, Pegula defeated Petra Kvitova to reach the US Open quarterfinal. Pegula will be fighting first-seeded Iga Swiatek for a place in the US Open semifinal.
Ik kan ermee leven als Nadal volgend jaar stopt, als hij nog één keer RG wint.quote:Op woensdag 7 september 2022 13:26 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Nee, hij is ook niet echt een nummer 1. Denk ook niet dat hij dit vast weet te houden. Het zal stuivertje wisselen worden tot Djoko weer helemaal terug is. Denk nog steeds dat dat de beste speler is op dit moment. Nadal ook natuurlijk, maar alleen denk dat Rafa wisselvallig begint te worden. Het zou mij niet verbazen als Nadal aan gaat kondigen dat hij nog 1 seizoen gaat spelen, en dan is het klaar.
Dat is wel waar je de komende jaren naar toe gaat als ook Djoko en Nadal wegvallen. Je wist de afgelopen jaren wel dat zeker 1 van het rijtje Nadal, Federer en Djoko de finale zou halen en 1 van de andere 2 minimaal de halve finale. Denk niet dat iemand van de huidige generatie dat ook heeft. Medvedev misschien op AO/US open en Alcaraz heeft de potentie, maar er zullen de komende jaren genoeg halve finales komen waar Krajicek in Rotterdam niet heel blij mee zou zijn.quote:Op woensdag 7 september 2022 13:23 schreef Federer-fan het volgende:
Kachananov-Ruud. Klinkt boeiend.
Helemaal mee eens. En dat 'voorspelbare' vond ik persoonlijk leuker, omdat ik vooral fan ben van records.quote:Op woensdag 7 september 2022 18:18 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat is wel waar je de komende jaren naar toe gaat als ook Djoko en Nadal wegvallen. Je wist de afgelopen jaren wel dat zeker 1 van het rijtje Nadal, Federer en Djoko de finale zou halen en 1 van de andere 2 minimaal de halve finale. Denk niet dat iemand van de huidige generatie dat ook heeft. Medvedev misschien op AO/US open en Alcaraz heeft de potentie, maar er zullen de komende jaren genoeg halve finales komen waar Krajicek in Rotterdam niet heel blij mee zou zijn.
De onvoorspelbaarheid maakt het leuk, maar de vraag is wat het met de populariteit van de sport doet
Misschien dat Wimbledon dan eens kan afstappen van dat domme kaartjes aankopen wat ze hebben met loting...quote:Op woensdag 7 september 2022 18:48 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. En dat 'voorspelbare' vond ik persoonlijk leuker, omdat ik vooral fan ben van records.
Hoe bedoel jij?quote:Op woensdag 7 september 2022 19:12 schreef Drass het volgende:
[..]
Misschien dat Wimbledon dan eens kan afstappen van dat domme kaartjes aankopen wat ze hebben met loting...
Ja, maar ik vind dit echt niet boeiend om naar te kijken. Misschien ben ik verwend door Djokovic, Federer en Nadal, maar ik vind dit een beetje tweedimendionaal allemaal.quote:Op donderdag 8 september 2022 08:37 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Kan wel een goede rivalry worden tussen deze twee.
Derde set was de kwaliteit wel wat beter dan nu.quote:Op donderdag 8 september 2022 08:40 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, maar ik vind dit echt niet boeiend om naar te kijken. Misschien ben ik verwend door Djokovic, Federer en Nadal, maar ik vind dit een beetje tweedimendionaal allemaal.
Oké, voor mij ziet het er - net als bij veel andere nieuwe spelers - soms uit als overslaan voor vergevorderden. Bij Federer, Nadal en Djokovic bijvoorbeeld zie ik vaak een plan, maar hier zie ik dat nooit zo.quote:Op donderdag 8 september 2022 08:45 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Derde set was de kwaliteit wel wat beter dan nu.
Je bent zelf een popjequote:Op donderdag 8 september 2022 08:48 schreef Federer-fan het volgende:
Dit popje lijkt trouwens een beetje op Sinner vind ik:
Te weinig dropshots, te weinig netspel? Misschien.quote:Op donderdag 8 september 2022 08:40 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, maar ik vind dit echt niet boeiend om naar te kijken. Misschien ben ik verwend door Djokovic, Federer en Nadal, maar ik vind dit een beetje tweedimendionaal allemaal.
Ja heer.quote:
Sowieso minder variatie, al kunnen Alcaraz en Sinner natuurlijk beiden heel veel.quote:Op donderdag 8 september 2022 09:42 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Te weinig dropshots, te weinig netspel? Misschien.
Klopt, ik heb gewoon erg weinig met de nieuwe generatie. Edberg voelde destijds als familie en dat heb ik met Federer en Nadal niet gehad maar met deze spelers heb ik erg weinig.quote:Ze zitten iets onder het niveau denk ik, maar ook niet zo ver. Het is deels ook emotioneel.
Hoort ook bij het ouder worden vrees ik. Meeleven met sporters wordt sowieso minder, genieten van de schoonheid van de sport moet blijven kunnen echter.quote:Op donderdag 8 september 2022 10:18 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Sowieso minder variatie, al kunnen Alcaraz en Sinner natuurlijk beiden heel veel.
[..]
Klopt, ik heb gewoon erg weinig met de nieuwe generatie. Edberg voelde destijds als familie en dat heb ik met Federer en Nadal niet gehad maar met deze spelers heb ik erg weinig.
quote:
Ze was echt heel erg slecht. Sowieso een zwakke wedstrijd.quote:Op donderdag 8 september 2022 10:08 schreef TheVoice4ever het volgende:
Pegula met een heineken biertje
jammer maar blijft top prestatie dit jaar voor haar, 3 uit 4 slam kwartfinales bereiken en ook redelijk comfortabel voor de YEC (eind van het jaar finals) in de race 3de momenteel
Ik denk veel. Djoko is misschien zo'n beetje de GOAT, maar saaaaai om naar te kijken. Ik vond het tennis juist bijzonder saai met de top 3 altijd alles winnend. Federer was op zich nog leuk om naar te kijken vanwege zijn genialiteit en Nadal om zijn fysieke explosiviteit, maar Djoko was een soort assassin. Je viel in slaap, want ik zat te kijken naar een tegenstander die tegen een muur stond te ballen.quote:Op woensdag 7 september 2022 18:18 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat is wel waar je de komende jaren naar toe gaat als ook Djoko en Nadal wegvallen. Je wist de afgelopen jaren wel dat zeker 1 van het rijtje Nadal, Federer en Djoko de finale zou halen en 1 van de andere 2 minimaal de halve finale. Denk niet dat iemand van de huidige generatie dat ook heeft. Medvedev misschien op AO/US open en Alcaraz heeft de potentie, maar er zullen de komende jaren genoeg halve finales komen waar Krajicek in Rotterdam niet heel blij mee zou zijn.
De onvoorspelbaarheid maakt het leuk, maar de vraag is wat het met de populariteit van de sport doet
Misschien dat je een combinatie van die 3 in gedachten hebt, alleen Federer was niet 1-dimensionaal. Van Nadal hoefde je indertijd geen netspel of dropshots te verwachten, maar vanwege leeftijd zoekt hij vaker voor het directe punt tegenwoordig. Djoko bleef ook altijd verre van het net.quote:Op donderdag 8 september 2022 08:40 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, maar ik vind dit echt niet boeiend om naar te kijken. Misschien ben ik verwend door Djokovic, Federer en Nadal, maar ik vind dit een beetje tweedimendionaal allemaal.
Als iemand dat kan dan is het Alcaraz wel. Hij heeft al eerder bewezen dat hij zeer snel kan herstellen na een marathon partij. Uit mijn hoofd won Alcaraz op Roland Garros met 3-2 van Ramos na 4.45u, en versloeg daarna Kordaquote:Op donderdag 8 september 2022 09:11 schreef danusz1986 het volgende:
Kan Alcarez nog wel wat uitrichten tegen Tiafoe zou je denken na 2 marathon partijen.
Ja, klopt.quote:Op donderdag 8 september 2022 11:00 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hoort ook bij het ouder worden vrees ik. Meeleven met sporters wordt sowieso minder, genieten van de schoonheid van de sport moet blijven kunnen echter.
Ja, kijk maar naar de dames. Vroeger waren de speelsters zo verschillend: Graf, Seles, Sabatini, Navratilova, Novotna, etc. Tegenwoordig kan ik veel speelsters amper uit elkaar houden qua spel.quote:Maar wat je zegt over variatie, dat idee heb ik ook wel sterk ja. Spelers lijken qua spel veel meer op elkaar dan in het overgangstijdperk van serve&volley maar baseline spel. Anderzijds ken ik de nuances van het spel van die nieuwe generatie ook minder, dus misschien valt het mee als je het meer gaat volgen.
Het is tweedimensionaal, niet eendimensionaal. Nadal had in elk geval veel gevoel. die sloeg ook echt wel dropshots, maar mijn sympathie voor hem speelt natuurlijk ook mee.quote:Op donderdag 8 september 2022 14:12 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Misschien dat je een combinatie van die 3 in gedachten hebt, alleen Federer was niet 1-dimensionaal. Van Nadal hoefde je indertijd geen netspel of dropshots te verwachten, maar vanwege leeftijd zoekt hij vaker voor het directe punt tegenwoordig. Djoko bleef ook altijd verre van het net.
Mee eens. Ik heb nooit echt kunnen genieten van het fysieke spel van Djokovic of Nadal, en de voorspelbaarheid van de Grand Slams (met name de 2e week) maakte dat mijn interesse ook afnam. Nu sta ik niet per se op de banken voor een Rublev of Ruud, maar ik vind het wel leuk dat er eens wat andere (jonge) spelers doorbreken en vooral dat je niet vantevoren al weet wie er gaat winnen.quote:Op donderdag 8 september 2022 14:09 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ik denk veel. Djoko is misschien zo'n beetje de GOAT, maar saaaaai om naar te kijken. Ik vond het tennis juist bijzonder saai met de top 3 altijd alles winnend. Federer was op zich nog leuk om naar te kijken vanwege zijn genialiteit en Nadal om zijn fysieke explosiviteit, maar Djoko was een soort assassin. Je viel in slaap, want ik zat te kijken naar een tegenstander die tegen een muur stond te ballen.
Ik zie Sinner en Alcaraz het stokje snel overnemen als ze iets consistenter worden. Hun rally snelheid is hoger dan dat van de grote 3, want we leven inmiddels in 2022 .
Dan is het tennis ergens juist leuker dan afgelopen decennium, met veel nieuwe persoonlijkheden en speltypes.
Maar het zijn toch ook heel technische spelers? Ja, het is inderdaad fysiek zwaar hoe ze spelen.quote:Op donderdag 8 september 2022 15:09 schreef eentwee het volgende:
[..]
Mee eens. Ik heb nooit echt kunnen genieten van het fysieke spel van Djokovic of Nadal, [...]
Ja, enorm technisch! Denk dat het er bij sommige mensen meer aan ligt dat hun houding of gedrag op de baan ze niet aan-staanquote:Op donderdag 8 september 2022 15:26 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Maar het zijn toch ook heel technische spelers? Ja, het is inderdaad fysiek zwaar hoe ze spelen.
Nadal sloeg in zijn jongere jaren zelden dropshots. Dat is echt iets pas van 33+ Nadal.quote:Op donderdag 8 september 2022 14:37 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Het is tweedimensionaal, niet eendimensionaal. Nadal had in elk geval veel gevoel. die sloeg ook echt wel dropshots, maar mijn sympathie voor hem speelt natuurlijk ook mee.
Ja, ik ook. En ik snap het als mensen Nadal irritant vinden, met zijn gepluk, of Djokovic met maniertjes, maar het is wel heel veel meer dan alleen kracht.quote:Op donderdag 8 september 2022 17:55 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Ja, enorm technisch! Denk dat het er bij sommige mensen meer aan ligt dat hun houding of gedrag op de baan ze niet aan-staan
Misschien ligt het ook aan de ondergrond. Op gravel heb ik het hem vaak zien doen. Maar goed, ik kan het niet kwantificeren of afzetten tegen andere spelers of gemiddelden - het is mijn indruk/herinnering.quote:Op donderdag 8 september 2022 18:55 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Nadal sloeg in zijn jongere jaren zelden dropshots. Dat is echt iets pas van 33+ Nadal.
quote:Op donderdag 8 september 2022 14:09 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ik denk veel. Djoko is misschien zo'n beetje de GOAT, maar saaaaai om naar te kijken. Ik vond het tennis juist bijzonder saai met de top 3 altijd alles winnend. Federer was op zich nog leuk om naar te kijken vanwege zijn genialiteit en Nadal om zijn fysieke explosiviteit, maar Djoko was een soort assassin. Je viel in slaap, want ik zat te kijken naar een tegenstander die tegen een muur stond te ballen.
Ik zie Sinner en Alcaraz het stokje snel overnemen als ze iets consistenter worden. Hun rally snelheid is hoger dan dat van de grote 3, want we leven inmiddels in 2022 .
Dan is het tennis ergens juist leuker dan afgelopen decennium, met veel nieuwe persoonlijkheden en speltypes.
Maar bijna alle toppers van nu zijn van die typische allrounders. Rond de 1.90, goede service, goede groundstrokes, redelijke verdediging/fysiek, redelijk goed op alle ondergronden. Al dan niet gepaard met een vervelende persoonlijkheid.quote:Op donderdag 8 september 2022 15:09 schreef eentwee het volgende:
[..]
Mee eens. Ik heb nooit echt kunnen genieten van het fysieke spel van Djokovic of Nadal, en de voorspelbaarheid van de Grand Slams (met name de 2e week) maakte dat mijn interesse ook afnam. Nu sta ik niet per se op de banken voor een Rublev of Ruud, maar ik vind het wel leuk dat er eens wat andere (jonge) spelers doorbreken en vooral dat je niet vantevoren al weet wie er gaat winnen.
Het hoeft niet zo onvoorspelbaar te worden als de WTA, maar iets meer variatie in de top vind ik wel leuk.
Ja dat klopt, er was toen zeker meer variatie in het type speler dan nu. Ik had ook het idee dat het verschil tussen de banen groter was, het was vroeger ondenkbaar dat de finalisten op Roland Garros ook de finalisten op Wimbledon zouden kunnen zijn. Dat veranderde in de tijd dat Nadal en Djokovic alles gingen winnen. Misschien wel gewoon omdat zij nog allrounder waren. Of omdat er wel iets veranderde aan de banen en het materiaal?quote:Op donderdag 8 september 2022 22:18 schreef wimderon het volgende:
[..]
[..]
Maar bijna alle toppers van nu zijn van die typische allrounders. Rond de 1.90, goede service, goede groundstrokes, redelijke verdediging/fysiek, redelijk goed op alle ondergronden. Al dan niet gepaard met een vervelende persoonlijkheid.
Vroeger, vroeger had je nog échte gravel- en grasspecialisten, Davydenko met z'n extreem vroeg genomen ballen, echte shotmakers als pakweg Del Potro/Wawrinka en daar nog weer voor zowaar S&V-spelers, nog meer gravelspecialisten en types als Agassi.
De banen zijn zeker ontzettend naar elkaar toegeschoven. Echt heel traag gravel is er nauwelijks meer (zeker op de grotere toernooien niet), gras (Wimbledon dan, in ieder geval) is een stuk trager en de snelle hardcourts zijn ook bijna uitgestorven. En tapijt is natuurlijk helemaal verdwenen op het hoogste niveau.quote:Op vrijdag 9 september 2022 01:03 schreef eentwee het volgende:
[..]
Ja dat klopt, er was toen zeker meer variatie in het type speler dan nu. Ik had ook het idee dat het verschil tussen de banen groter was, het was vroeger ondenkbaar dat de finalisten op Roland Garros ook de finalisten op Wimbledon zouden kunnen zijn. Dat veranderde in de tijd dat Nadal en Djokovic alles gingen winnen. Misschien wel gewoon omdat zij nog allrounder waren. Of omdat er wel iets veranderde aan de banen en het materiaal?
Voor mij heeft die dominantie in elk geval te lang geduurd om nog leuk te zijn. Bijna twee generaties zijn niet tot volle wasdom gekomen. Nu vind ik het wel weer wat interessanter worden om te zien wie er doorbreken en wie kunnen blijven bevestigen. Ook al heb ik nog niet echt duidelijke voorkeuren. Dat kan ook wel met het ouder worden te maken hebben. Maar qua spel en persoonlijkheid zijn er niet veel uitschieters en mis ik spelers met een genottelijke slag, zoals de forehand van Gonzalez of de backhand van Wawrinka. Alleen Medvedev vind ik van de toppers nog wel een interessant karakter. En Alcaraz qua spel leuk om naar te kijken, maar die heeft ook wel irritante maniertjes.
Wat mij betreft het meest aantrekkelijke affiche dat de WTA te bieden heeftquote:Op vrijdag 9 september 2022 05:05 schreef superniger het volgende:
Kutzooi.
Finale tussen Jabeur en Swiatek.
Wat een strontpot
Ik ging het uitzoeken maar het was gelukkig minder ingewikkeld dan gedacht: https://en.wikipedia.org/(...)93_Women%27s_singles .quote:Op vrijdag 9 september 2022 11:43 schreef Norrage het volgende:
Een finale tussen de #1 en #2 (Jabeur is dat natuurlijk gewon) bij de WTA, dat moet een unicum zijnWel heel cool en verdiend.
Dat valt nog mee jaquote:Op vrijdag 9 september 2022 13:39 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik ging het uitzoeken maar het was gelukkig minder ingewikkeld dan gedacht: https://en.wikipedia.org/(...)93_Women%27s_singles .
De laatste keer dat de #1 van de #2 won in de finale viel ook nog mee qua zoekwerk: https://en.wikipedia.org/(...)93_Women%27s_singles
Zodat Nadal nummer 1 is?quote:Op vrijdag 9 september 2022 20:32 schreef Federer-fan het volgende:
Doe mij maar een finale Khachanov-Tiafoe.
De mat ontbrak helaas.quote:Op vrijdag 9 september 2022 22:31 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Had hij dit spel niet tegen Nick op de mat kunnen leggen?
Terecht. Meest constant. Die jonge gasten kunnen al die toernooien nog spelen, dan krijg je dat.quote:Op zaterdag 10 september 2022 00:11 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Casper Ruud nummer 1 van de wereld. Went het al jongens?
Bijna in het derde topicquote:Op zaterdag 10 september 2022 00:12 schreef GwaiLow het volgende:
Topic gaat wel als een razende tekeer bij deze US Open halve finale zeg!
Ruud heeft 0 persoonlijkheid.quote:Op zaterdag 10 september 2022 00:12 schreef GwaiLow het volgende:
Topic gaat wel als een razende tekeer bij deze US Open halve finale zeg!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |