Maar misschien ook welquote:Op zondag 14 augustus 2022 15:34 schreef AFCNiels het volgende:
Prima topic @:Scrummie , ik denk dat hij de kerst niet gaat halen.
Zijn een stel klein jong.quote:
Terwijl-ie het als voetballer van zijn mentaliteit moest hebben.quote:Op zondag 14 augustus 2022 19:42 schreef Erasmus het volgende:
Fysiek wel, mentaal weet je het nooit met hem.
Dirkie Jol.quote:Op zondag 14 augustus 2022 20:09 schreef raptorix het volgende:
ADO is wel zo een club waar je goed in de schaduw kunt gokken op wedstrijden, Dirk zal zich als een vis in het water voelen, nooit meer op een tochtig tankstation je centen op moeten halen, maar gewoon bij de groenteboer om de hoek.
Kuyt is in ieder geval een mooi voorbeeld dat een goede voetballer niet altijd een goede trainer hoeft te zien (en vice versa).quote:Op maandag 15 augustus 2022 07:12 schreef tong80 het volgende:
[..]
Terwijl-ie het als voetballer van zijn mentaliteit moest hebben.
Ja, Dirk Kuyt.quote:Op maandag 15 augustus 2022 10:28 schreef Pizzakoppo het volgende:
Tja wat moet je hier nou van zeggen? Was er werkelijk iemand die in Kuyt als trainer geloofde?
Ronde 29 zet ik op in.quote:Op maandag 15 augustus 2022 13:17 schreef Idisrom het volgende:
Wanneer (in welke speelronde) gaat Dirk Kuijt zelf weer meespelen?
quote:Kuyt belandt in 'wespennest': enorm salaris Verheydt lekt uit
Thomas Verheydt is momenteel de best verdienende speler ooit bij ADO Den Haag. De fysiek sterke spits stond deze zomer op de radar bij drie Aziatische clubs, maar besloot die aanbiedingen naast zich neer te leggen. Voor die geste is hij dus beloond met een behoorlijke loonsverhoging. Hij zou een half miljoen per jaar krijgen.
De club moest de afgelopen jaren juist bezuinigen op salarissen. Waar Lex Immers, Tom Beugelsdijk en Aaron Meijers in het verleden tweeënhalve ton per jaar kregen, was dat afgelopen seizoen niet meer mogelijk voor de spelers van ADO Den Haag. Nu wordt er dus een uitzondering gemaakt voor Verheydt, die in een klap de bestbetaalde speler ooit wordt van de Haagse club. Met een enorm loon en een driejarig contract werd hij na een uitstekend seizoen binnenboord gehouden. Dertig doelpunten maakte hij namens de club.
Dirk Kuyt denkt dat het hoge salaris van Verheydt niet tot problemen gaat leiden in de groep. "Als speler zou ik het wel lekker vinden om met iemand te spelen die dertig goals of meer zou kunnen maken. Maar ik heb absoluut niet het gevoel dat spelers er problemen mee hebben", vertelt de oefenmeester in gesprek met De Telegraaf.
Wespennest
De trainer van ADO zou volgens het medium in een 'wespennest' beland zijn. De Spaanse eigenaar Ignacio Beristain zou technisch directeur Daryl Janmaat als loopjongen gebruiken. Zo moesten zonen van de eigenaar met diverse jeugdelftallen van de club meetrainen. Kuyt zou daarnaast weinig tot geen contact hebben met de clubleiding. "Ik proef en voel dat mijn energie en aandacht moeten uitgaan naar het veld en resultaat halen", aldus de trainer. "Ik heb een heel goede connectie met Daryl. Het is ook mijn eerste job, als hoofdtrainer, en wij vormen echt een team."
Die heb ik even gemistquote:Op donderdag 18 augustus 2022 17:06 schreef Scrummie het volgende:
technisch directeur Daryl Janmaat
Ik gun t hem welquote:Op vrijdag 19 augustus 2022 20:28 schreef RipCity het volgende:
Dirkje heeft ook echt 0.0 gun factor hè
Je zou er rimpels van krijgen maar bij Dirk weet ik het nog zo net niet.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 20:07 schreef Scrummie het volgende:
Na 8 16 seconden wederom een achterstand voor de ploeg van Dirk.
Dirk Kuyt straalt in niets uit dat hij een toptrainer wil worden, zoals bijvoorbeeld Ruud van Nistelrooij. Eerst wilde hij analist worden, toen bokser, nu trainer. Het heeft te veel weg van een experiment, jammer dat ADO zich hiervoor laat gebruiken.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 20:28 schreef RipCity het volgende:
Dirkje heeft ook echt 0.0 gun factor hè
Ik gun hem dit wel.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 20:28 schreef RipCity het volgende:
Dirkje heeft ook echt 0.0 gun factor hè
Lolquote:
Hahahaquote:
Behalve dan dat Ten Hag als trainer in vier jaar tijd net zo vaak kampioen is geworden als Feyenoord in de afgelopen 35 jaarquote:
Wat heeft dat met Kuyt te makenquote:Op vrijdag 19 augustus 2022 23:29 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Behalve dan dat Ten Hag als trainer in vier jaar tijd net zo vaak kampioen is geworden als Feyenoord in de afgelopen 35 jaar
Kuyt heeft als trainer nog helemaal niets gewonnen dus het is vreemd om een vergelijking te maken met Ten Hag.quote:Op zaterdag 20 augustus 2022 00:29 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Wat heeft dat met Kuyt te maken
Ja maar wat is de link met Feyenoord, ik snap dat Ten Hag meer heeft gewonnen dan Kuyt maar waarom moet Feyenoord daar bijgehaald wordenquote:Op zaterdag 20 augustus 2022 00:31 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Kuyt heeft als trainer nog helemaal niets gewonnen dus het is vreemd om een vergelijking te maken met Ten Hag.
Dirk Kuyt is de link met Feyenoord, die zichzelf geboren Feyenoorder noemt en die club had er meer dan 35 jaar voor nodig om zo vaak kampioen te worden als Ten Hag in vier jaar. Dus het benadrukt nog maar eens hoe ridicuul die vergelijking is.quote:Op zaterdag 20 augustus 2022 00:33 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja maar wat is de link met Feyenoord, ik snap dat Ten Hag meer heeft gewonnen dan Kuyt maar waarom moet Feyenoord daar bijgehaald worden
Ah op die manier, op zich niet zo vreemd dat Ajax onder Ten Hag 4 keer kampioen is geworden met ruim de grootste begroting, ik heb meer waardering voor de Europese prestatiesquote:Op zaterdag 20 augustus 2022 00:39 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dirk Kuyt is de link met Feyenoord, die zichzelf geboren Feyenoorder noemt en die club had er meer dan 35 jaar voor nodig om zo vaak kampioen te worden als Ten Hag in vier jaar. Dus het benadrukt nog maar eens hoe ridicuul die vergelijking is.
Neemt niet weg dat een Ten Hag - Dirk Kuyt vergelijking helemaal nergens op slaat.quote:Op zaterdag 20 augustus 2022 00:41 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ah op die manier, op zich niet zo vreemd dat Ajax onder Ten Hag 4 keer kampioen is geworden met ruim de grootste begroting, ik heb meer waardering voor de Europese prestaties
Dat kloptquote:Op zaterdag 20 augustus 2022 00:45 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat een Ten Hag - Dirk Kuyt vergelijking helemaal nergens op slaat.
Als ik hier op klik, dan krijg ik geen interview met Kuyt te zien, erg teleurstellend.quote:
Moet je op die datum eronder klikken, dan gaat ie naar de Tweet. [edit: de tekst werkt blijkbaar ook)quote:Op zaterdag 20 augustus 2022 16:45 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Als ik hier op klik, dan krijg ik geen interview met Kuyt te zien, erg teleurstellend.
Onderschat het Tim Bakens effect nietquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 22:30 schreef onlogisch het volgende:
Weer verloren vandaag. Ditmaal was Helmond Sport te sterk. Kan nou nooit lang meer duren toch.
NachtKaars hahaquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 22:30 schreef onlogisch het volgende:
Weer verloren vandaag. Ditmaal was Helmond Sport te sterk. Kan nou nooit lang meer duren toch.
quote:Op zaterdag 29 oktober 2022 07:46 schreef Bugno3 het volgende:
People manager Dirk:
,,Ik was zo teleurgesteld en ook wel boos dat ik ervoor gekozen heb even niet de kleedkamer in te gaan”, zei Kuyt na de zoveelste tegenvaller bij ESPN. ,,Ik wil even bijkomen om geen dingen te zeggen waar ik later spijt van krijg.”
,,We hebben de hele week gehamerd op intensiteit. Als je zo'n wedstrijd speelt, kun je praten over tactiek, maar roep je het gewoon over jezelf af. We hebben niet de wil getoond om ten koste van alles te winnen. De jongens wisten dat dat nodig was, maar hebben dat niet geleverd. We hebben ons de kaas van het brood laten eten. Normaal gesproken bescherm ik mijn jongens altijd, maar ik heb daar nu wel moeite mee. We hebben verloren op inzet, brutaliteit en lef.”
DE WIL OM TEN KOSTE VAN ALLES TE WINNEN
@:PowerLoungen
2-3 in de 96ste minuut ook echt weerquote:ADO Den Haag verliest weer en blijft zeventiende, maar Dirk Kuyt blijft strijdbaar: ‘Ik ben geen opgever’
Dirk Kut hoeft het ook niet zelf op te geven.quote:Op vrijdag 4 november 2022 23:35 schreef onlogisch het volgende:
[..]
2-3 in de 96ste minuut ook echt weer
Stukje wanhoop.
@:3rr0r
@:zipportal
@:rambodirk
God heeft een ander pad voor Dirk en probeert hem dit duidelijk te maken. @KingRolandquote:Op vrijdag 4 november 2022 23:35 schreef onlogisch het volgende:
[..]
2-3 in de 96ste minuut ook echt weer
Stukje wanhoop.
@:3rr0r
@:zipportal
@:rambodirk
Eindigt dat pad achter een tankstation?quote:Op zaterdag 5 november 2022 08:28 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
God heeft een ander pad voor Dirk en probeert hem dit duidelijk te maken. @:KingRoland
'Voorkom spijt, stop op tijd' is de nieuwe slogan onder gokreclames.quote:Op vrijdag 4 november 2022 23:35 schreef onlogisch het volgende:
[..]
2-3 in de 96ste minuut ook echt weer
Stukje wanhoop.
@:3rr0r
@:zipportal
@:rambodirk
Franken heeft zijn carrière helaas geen goed gedaan na paar kleine uitspattingen in een zekere promotiewedstrijd.quote:Op donderdag 10 november 2022 19:28 schreef AFCNiels het volgende:
Van de spelers hoeft hij de kerst niet te halen.
https://www.ad.nl/regiosp(...)uyt-worden~ac0e7ea2/
Oh ja dat was echt extreem belachelijkquote:Op donderdag 10 november 2022 22:23 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Franken heeft zijn carrière helaas geen goed gedaan na paar kleine uitspattingen in een zekere promotiewedstrijd.
Na zelfs niet van Telstar te hebben kunnen winnenquote:'Als we hier uit komen, gaan we samen mooie dingen beleven.'
Het is bij hem hetzelfde als bij Jurgen Klopp: hij moet vasthouden aan zijn visie en dan komt het vanzelf goed.quote:Op zaterdag 12 november 2022 13:31 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Na zelfs niet van Telstar te hebben kunnen winnen
Maar goed, de afkoopsom ligt kennelijk op 600k dus Kuijt heeft baangarantie.
Hij had toen een interne struggle.quote:Op donderdag 10 november 2022 22:33 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Oh ja dat was echt extreem belachelijk
Kuyt is onzeker over z'n gebrek aan autoriteit dus
Kuijt wordt de opvolger van Janmaat en Franken komt voor de groep.quote:Op woensdag 16 november 2022 22:04 schreef Scrummie het volgende:
Ik vul 'm vast in, het antwoord op de TT is NEE, hij haalt de kerst niet.
Gelukkig was dat mijn stelling ook.
Tenzij hij alsnog de tijd krijgt, dan sta ik helemaal voor aap.
Ik kan niet inschatten of dit echt, of een satirisch stuk isquote:Op donderdag 17 november 2022 06:51 schreef Bugno3 het volgende:
De nieuwe Dirk is ook uit:
'Zo'n uitslag na zo’n week is uiteraard heel teleurstellend en ook pijnlijk', zei Kuijt achteraf bij ESPN. 'Ik heb echt wel gezien dat ze de jongens de strijd zijn aangegaan. We hebben allebei kansen gehad, dan hoop je dat het kwartje de goede kant op valt, maar dat gebeurde helaas niet. We hebben nu een periode dat we kunnen herstellen en de koppies leeg kunnen maken. Dan moeten we weer verder. Heel pijnlijk hoe het allemaal gegaan is deze week, maar we moeten door en ik zal er alles aan doen om de jongens te helpen', aldus Kuijt.
De trainer werd gevraagd of hij zelf nog door wil. 'Ja, waarom niet? Ik ben een strijdbaar iemand. Uiteindelijk gaat het erom: wat is het beste voor de club en de spelers? Het gaat om ADO, ik zal altijd proberen de jongens alles te geven dat ik in me heb', verzekerde Kuijt.
'We zijn deze week met de groep positief, maar ook kritisch naar elkaar geweest. De jongens hebben dingen aangegeven, van daaruit wil je iets bereiken, maar we moeten niet onderschatten wat er de afgelopen week gebeurd is en wat dat met mensen doet. Ook met mij, en ik heb best wel wat meegemaakt in het voetbal', zei de trainer.
'Ik denk dat het voor deze club belangrijk is dat we zorgen dat er in de toekomst een veilige omgeving komt om te werken. Ik houd van kritiek, dat heb je nodig om beter te worden. Maar als intieme gesprekken en details keer op keer naar buiten komen, voelt dat onveilig. Voor een trainer, voor een speler, voor een directie. Daar heeft deze club belangrijke stappen te maken', aldus Kuijt.
Met technisch manager Daryl Janmaat zag hij bovendien een collega vertrekken. 'Heel jammer, ik ken Daryl goed, hij is een jongen van de club. Ik denk dat hij potentie heeft om iets goeds te doen in het voetbal. Of dat nu als technisch manager is of op een ander vlak. Hij heeft bepaalde kwaliteiten, veel ervaring en een groot netwerk. Het is jammer voor hem hoe het gelopen is. Daar baal je van, want ik gun Daryl het allerbeste. Dat voelt ook als een enorme nederlaag, als zo iemand ervoor kiest om na een korte periode alweer te stoppen', vindt Kuijt.'
Het is niet dat Roda wel een wonderploeg is, die hadden ook al 4x op rij uit verloren begreep ik.quote:Op donderdag 17 november 2022 15:27 schreef Idisrom het volgende:
Ik was nooit fan van Dirk Kuyt.
Maar hem dit seizoen nu al in rekening brengen, vind ik veel te voorbarig.
Verliezen tegen Roda JC is geen schande, en er zijn wel meer ploegen die ondermaats presteren, zoals De Graafschap en NAC.
Roda begon heel goed, maar laat het dan plotseling ook weer schieten, maar staat nog wel stevig op de nacompetitieplekken.quote:Op donderdag 17 november 2022 16:23 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Het is niet dat Roda wel een wonderploeg is, die hadden ook al 4x op rij uit verloren begreep ik.
Maar bij ADO is wel meer gaande dan alleen het demagogische gepreek van Dirk.
Ha ha ha. Nee het ligt aan de terreinknecht z'n uitspraken achteraf.quote:Op donderdag 17 november 2022 16:44 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Iedereen valt wel over Kuyt maar volgens mij kan ie er echt niet zo veel aan doen. ADO is gewoon onthutsend slecht en ze hebben al tig punten laten liggen door individuele fouten.
Echte kenners zagen dit al aankomen.quote:Op donderdag 24 november 2022 10:02 schreef onlogisch het volgende:
Het antwoord is dus nee @:Scrummie
Wie wil Dirk Kuijt nou nog?quote:Op donderdag 24 november 2022 10:56 schreef Immerdebestebob het volgende:
Straks ontslag Schreuder -> Slot naar Ajax -> Kuijt naar Feyenoord.
Om nog maar eens een open deur in te trappen......quote:Op donderdag 24 november 2022 11:48 schreef Pizzakoppo het volgende:
Erg sneu voor de trainer Dirk Kuyt. In een interview van Dirk Kuyt gaf hij aan dat spelers veel respect hebben voor de speler Dirk Kuyt maar helaas is gebleken dat de trainer Dirk Kuyt niet voldoende bracht.
Godverdomme ik hoop het niet.quote:Op donderdag 24 november 2022 10:56 schreef Immerdebestebob het volgende:
Straks ontslag Schreuder -> Slot naar Ajax -> Kuijt naar Feyenoord.
Je zou haast je best doen om ontslagen te worden. Da's gewoon 20 jaar werken.quote:Op donderdag 24 november 2022 12:34 schreef TweedeKlum het volgende:
Zes tonnetjes, leuk Sinterklaaskado.
Buiten dat ik niet denk dat Slot naar Ajax gaat of überhaupt vertrekt ga ik persoonlijk het Maasgebouw bestormen als ze Kuyt aanstellen als nieuwe trainer.quote:Op donderdag 24 november 2022 10:56 schreef Immerdebestebob het volgende:
Straks ontslag Schreuder -> Slot naar Ajax -> Kuijt naar Feyenoord.
Dan halen we eerst de doodkist weer uit de kelder en dan gaan we samen.quote:Op donderdag 24 november 2022 12:45 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Buiten dat ik niet denk dat Slot naar Ajax gaat of überhaupt vertrekt ga ik persoonlijk het Maasgebouw bestormen als ze Kuyt aanstellen als nieuwe trainer.
Deal!quote:Op donderdag 24 november 2022 13:04 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dan halen we eerst de doodkist weer uit de kelder en dan gaan we samen.
Mijn bronnen binnen ADO bevestigen dit.quote:Op donderdag 24 november 2022 22:20 schreef GGMM het volgende:
Stelling: zonder dit topic was Dirk Kuyt niet ontslagen.
Enkeltje zandbak.quote:Op donderdag 24 november 2022 22:22 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Is dit einde trainerscarriere voor Dirkie?
Een terug slag. Misschien doet hem dit beseffen dat het zijn van trainer een vak is, waarbij het verstandig is om eerst een aantal jaren ervaring op te doen als assistent van ervaren coaches/trainers.quote:Op donderdag 24 november 2022 22:22 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Is dit einde trainerscarriere voor Dirkie?
Ja nee dat is lekker rullevant voor iemand met zijn carrière...quote:Op donderdag 24 november 2022 12:34 schreef TweedeKlum het volgende:
Zes tonnetjes, leuk Sinterklaaskado.
We het kleine niet eert....quote:Op zondag 27 november 2022 03:11 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ja nee dat is lekker rullevant voor iemand met zijn carrière...
Botox is niet goedkoop.quote:Op zondag 27 november 2022 03:11 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ja nee dat is lekker rullevant voor iemand met zijn carrière...
Er trapt vast nog wel een amateurclub in Dirk Kut.quote:Op donderdag 24 november 2022 22:22 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Is dit einde trainerscarriere voor Dirkie?
Hopelijk gaan ze nog heel veel inspirerende speeches van Dirk laten zien op de socials.quote:Op maandag 2 december 2024 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Inmiddels is Dirk Kuyt gelukkig weer aan het winnen en motiveert hij zijn elftal met prachtige speeches:
[ x ]
Een pingpong-game
We zijn een Belgische club dus we spreken gewoon Vloams.quote:Op maandag 2 december 2024 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Inmiddels is Dirk Kuyt gelukkig weer aan het winnen en motiveert hij zijn elftal met prachtige speeches:
[ x ]
Een pingpong-game
nou, indrukwekkendquote:Op maandag 2 december 2024 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Inmiddels is Dirk Kuyt gelukkig weer aan het winnen en motiveert hij zijn elftal met prachtige speeches:
[ x ]
Een pingpong-game
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |