Lijkt op sommige plekken wat harder af te koelen dan de HARMONIE-run. Maar met name in zuiden zit het model er voor 22:00 uur goed op.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 22:03 schreef Nattekat het volgende:
Warmte overdag prima hoor, maar het mag nu best even wat af gaan koelen
Het erge nog is dat het buiten echt heerlijk is, perfecte zomeravond. Het is binnen gewoon niet te koelenquote:Op vrijdag 12 augustus 2022 22:05 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Lijkt op sommige plekken wat harder af te koelen dan de HARMONIE-run. Maar met name in zuiden zit het model er voor 22:00 uur goed op.
Welnee, waterbom verdampt gewoon voor het op de grond komt.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 22:40 schreef Haags het volgende:
Volgende week donderdag lijkt een complete waterbom los gelaten te worden boven Nederland.
Maar dat zal morgen ook wel weer verdampt zijn in de kaartjes.
Fijn is dat hequote:Op zaterdag 13 augustus 2022 07:04 schreef MissHobje het volgende:
Heerlijk koel nu ! Alles wappert door.
Ja echt ff bijkomen…de nacht begon warm…maar gaandeweg ook nog dekbed erbij gepakt .. echt ff chillen nu.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 07:07 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Fijn is dat he14 graden. Wel 80% luchtvochtigheid helaas maar toch haal je de koelte wel in huis nu.
Mooie oppepper voor je hele systeemquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 07:40 schreef heywoodu het volgende:
Gebeurt niet vaak dat ik strak om 7 uur voor de deur van de openende supermarkt sta, maar het was nu toch wel lekker om even in die frisse ochtendlucht naar buiten te gaan, wetende dat ik mij zometeen weer veilig binnen op kan sluiten tot het einde van de dag
Nou ja, de supermarkt is hier krap twee kilometer vandaan en ik had grofweg een fietstas vol nodig, dus dat ging natuurlijk gewoon op de fietsquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 07:44 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Mooie oppepper voor je hele systeem.. echt een soort reset vind ik altijd. En in de supermarkt is het ook altijd koel. Vervolgens airco, stoelventilatie en massagestand in de auto aan en een mens is als herboren
En het is een minder grote klap qua temperatuurverschil nu ipv dat je met 35 graden zo';n supermarkt van 18 graden binnengaatquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 07:40 schreef heywoodu het volgende:
Gebeurt niet vaak dat ik strak om 7 uur voor de deur van de openende supermarkt sta, maar het was nu toch wel lekker om even in die frisse ochtendlucht naar buiten te gaan, wetende dat ik mij zometeen weer veilig binnen op kan sluiten tot het einde van de dag
Dat ookquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 08:25 schreef LTVDK het volgende:
[..]
En het is een minder grote klap qua temperatuurverschil nu ipv dat je met 35 graden zo';n supermarkt van 18 graden binnengaat
Zo groot is Nunspeet op de Veluwe niet. Nog helemaal niks of niemand op straat, behalve in het dorp wat mensen die hun winkel klaar aan het maken waren voor de dag.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 09:39 schreef Bocaj het volgende:
Was vanmorgen ook al ff voor de warmte uit bij de super...
Dat was om 8 uur... Jij woont zeker in een grote stad/gemeente met je 7 uur... @:heywoodu
Lijkt Deelen welquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 09:58 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bizarre gebeurtenis in Spanje vannacht. Het kwik steeg om 3 uur snachts opeens naar 40 graden
[ afbeelding ]
Resultaat waren enorm sterke winden die op een festival voor een dode en veel gewonden hebben gezorgd.
https://www.nu.nl/buitenl(...)evige-zandstorm.html
quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 09:58 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bizarre gebeurtenis in Spanje vannacht. Het kwik steeg om 3 uur snachts opeens naar 40 graden
[ afbeelding ]
Resultaat waren enorm sterke winden die op een festival voor een dode en veel gewonden hebben gezorgd.
https://www.nu.nl/buitenl(...)evige-zandstorm.html
Het is genot maat. Vroeg in de ochtend naar de gym in de airco, overdag thuiswerken in de airco, eten op het strand met een flesje rosé en een duikje nemen en daarna slapen in de airco. En straks voor de verandering eens bij iemand aan zijn zwembadje liggen met een kratje bier. Mag van mij het hele jaar zo zijn.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 11:43 schreef Bolasie het volgende:
De nachten zijn wel een hel nu, blij als de hitte voorbij is.
Helikopters denk ik. Ongeldig verklaren.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 09:58 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bizarre gebeurtenis in Spanje vannacht. Het kwik steeg om 3 uur snachts opeens naar 40 graden
[ afbeelding ]
Resultaat waren enorm sterke winden die op een festival voor een dode en veel gewonden hebben gezorgd.
https://www.nu.nl/buitenl(...)evige-zandstorm.html
Veel plezier.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 12:57 schreef DemonRage het volgende:
* DemonRage heeft vanaf vandaag vakansjie
Het eerste wat ik straks ga doen is naar een festival. Vette muziek, tropische hitte, felle zon, bier, vrouwkes... alle ingrediėnten voor een goeie zomerbeleving.Gewoon lekker in eigen land ipv dat je voor zoiets naar gehypte bestemmingen als Ibiza, Lloret, Mallorca of zelfs Miami moet afreizen.
https://en.wikipedia.org/wiki/Heat_burstquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 13:16 schreef Anklaar het volgende:
[..]
Helikopters denk ik. Ongeldig verklaren.
Salty Caramel straks voor je partner?quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 14:36 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik zit gewoon en het zoute zweet loopt gewoon mijn ster in
daar had ik nog nooit van gehoord, wat zullen die mensen in Spanje bang geweest zijn!quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 14:35 schreef THEFXR het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/Heat_burst
Sierre-Zinal werd vandaag gelopen, mooie koers van 31 km, je begint op 560 meter hoogte, eerst klimmen tot 2424 meter en dan afdalen tot 1675 m.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 17:41 schreef INViCTuS het volgende:
25 graden hier op 1100 meter hoogte in de Alpen
lager dan 19 wordt het niet vannacht in Limburg.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 20:11 schreef heywoodu het volgende:
Hier worden we niet vrolijk van.
[ afbeelding ]
Mooie trailrun is datquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:26 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Sierre-Zinal werd vandaag gelopen, mooie koers van 31 km, je begint op 560 meter hoogte, eerst klimmen tot 2424 meter en dan afdalen tot 1675 m.
https://www.sierre-zinal.com/fr/parcours-70.html
Terrasje pakken.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 20:11 schreef heywoodu het volgende:
Hier worden we niet vrolijk van.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 19:44 schreef Kriegel het volgende:
Hoerenzooi, wéér de regen uit de kaarten! Moet alles hier dan perse kapot?
OPBOKKEN MET DIE KOUquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 21:05 schreef dick_laurent het volgende:
Wauw, de warmte haters zijn haast nog dramatischer dan de kou haters![]()
Warmtequote:Op zaterdag 13 augustus 2022 21:05 schreef dick_laurent het volgende:
Wauw, de warmte haters zijn haast nog dramatischer dan de kou haters![]()
Lijken weer een paar uur voor te lopen bij sommige stations.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 20:11 schreef heywoodu het volgende:
Hier worden we niet vrolijk van.
[ afbeelding ]
Warm en zweten heb je op de hometrainer ook (want geen rijwind), zonder dat je je erg moet inspannen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 21:52 schreef crystal_meth het volgende:
Ik zal het missen, fietsen in de stralende zon bij temperaturen boven de 30°. Misschien omdat het door de hitte en het zweten als een echte sportprestatie aanvoelde, zonder dat ik me erg had moeten inspannen.
Ik ook bij m'n Google vooruitzicht, en ook KNMI houdt het vooralsnog op onbestendig weer voor zo'n beetje de volledige komende week en verder. M'n reactie was eigenlijk alleen gebaseerd op Stephan's frontpagebericht: FOK! Wat een weer!: Benauwder, maar vrijwel droogquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 21:11 schreef Nattekat het volgende:
Ik zie volgende week genoeg regen in de vooruitzichten
Toen ik dat las werd het me even te kwaad.quote:Er begint wat meer actie in de tent te komen op het Europese continent. De grote vraag is echter of wij er ook wat van gaan merken. In zekere mate wel, maar een einde aan de droogte zit er beslist niet in. De afgelopen dagen stonden er vanaf zondagavond een aantal regen- en onweersbuien op het programma. Helaas zijn er toch weer een aantal facturen die ervoor gaan zorgen dat de buien zowel in aantal als in activiteit beperkt blijven. Een echte storing zou rond woensdag en donderdag KUNNEN gaan passeren met echt wat regen van betekenis, maar ook dit was vanmorgen weer grotendeels uit de uitvoer geschrapt. Het merendeel lijkt bestemd te zijn voor Duitsland en de Alpen.
Maar het is al weer 25 gradenquote:Op zondag 14 augustus 2022 09:35 schreef VKV het volgende:
Echt, straks voelt 25 graden buiten aan als winter
Ja, en het voelt als winter!quote:Op zondag 14 augustus 2022 09:36 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Maar het is al weer 25 graden
[ afbeelding ]
Dan zit ik meestal niet in korte broek met alle ramen en deuren open hoorquote:
Wat zou ik dat nu graag doen met 5 graden ofzo buitenquote:Op zondag 14 augustus 2022 09:39 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dan zit ik meestal niet in korte broek met alle ramen en deuren open hoor
Ja dat het huis binnen eens een beetje kan afkoelenquote:Op zondag 14 augustus 2022 09:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat zou ik dat nu graag doen met 5 graden ofzo buiten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |