Het probleem lijkt vooral dat de gayparade juist alle type gays wil representeren en enkele groepen daarin niet met elkaar geassocieerd wensen te worden.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 21:32 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ik heb er weinig mee, maar vind het verder prima, snap niet waarom men er zo over moet zeiken omdat men zich niet gerepresenteerd voelt. Ik voel mij ook niet gerepresenteerd in het hele ge-genderonzin, maar ze doen maar.
Zoals met alle activistische types, The only people we hate more than the Romans are the Judean Peoples Frontquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 21:36 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het probleem lijkt vooral dat de gayparade juist alle type gays wil representeren en enkele groepen daarin niet met elkaar geassocieerd wensen te worden.
Ah joh, zo'n simpele uitleg toch? Dat doen ze om te laten zien hoe normaal het is om lhbt(etc)'er te zijn. Dat had je toch kunnen uitleggen? Op z'n minst alleen al om dan die verbaasde blik op z'n gezicht te zienquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 17:30 schreef crystal_meth het volgende:
Heb gereageerd met een ¯\_(ツ)_/¯ gebaar. Ik kan wel min of meer bedenken hoe en waarom het ontstaan is, maar had geen zin om dat proberen uit te leggen.
Mja, als ik de boottocht van dit jaar bekeek, leek vooral veel hetero's, weinig lgtbi+ .quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 21:36 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het probleem lijkt vooral dat de gayparade juist alle type gays wil representeren en enkele groepen daarin niet met elkaar geassocieerd wensen te worden.
Waarom moet een homo "geaccepteerd worden"? Door wie? Iedereen heeft gewoon haar of zijn geaardheid, daar heb je geen toestemming of "acceptatie" van een ander voor nodig. Het is gewoon wat het is.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 21:22 schreef Hexagon het volgende:
[..]
"Ja we willen geaccepteerd worden. Maar dan wel wij burgerlijke homo's alleen. Die extravagante flikkers daar wensen we niet bij te horen. In de doofpot met ze."
Niet allemaal maar meer dan 1quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 20:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, als je 1 boot hebt gezien An heb je ze allemaal gezien![]()
Sfeer langs de kant was meer dan prima idd, jammer dat de botenparade zo'n truttig kijk ons er ook bij zijn feestje is gewordenquote:Verder valt er altijd wat te zeuren. Als iemand niets meer aan vindt aan de Pride, dan ga je toch niet?
Ik vind de sfeer dit weekend geweldig, en het is onvoorstelbaar druk in de hele stad. Straks het nachtleven in
Dat is acceptatie.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 22:50 schreef Repentless het volgende:
[..]
Waarom moet een homo "geaccepteerd worden"? Door wie? Iedereen heeft gewoon haar of zijn geaardheid, daar heb je geen toestemming of "acceptatie" van een ander voor nodig. Het is gewoon wat het is.
Grap is juist dat tijdens de parade er amper van dat soort extravagante te zien is.quote:Ik kan me best voorstellen dat je je als homo totaal niet associeert met al die extravagante roze types op een boot. Prima dat mensen dat willen doen hoor, alleen doen ze het wel onder de vlag van "homo zijn". Daarmee zet je dus (ik chargeer een beetje hier) een beeld neer dat homoseksualiteit inhoudt dat je graag in je leren jas met string en zweep elk weekend in de kettingen hangt in de darkroom. Ze maken er dus juist een freakshow van, waardoor bekrompen mensen denken dat dit stereotype is voor homo's. Dat draagt niet erg bij aan normalisering lijkt me.
Bij acceptatie hoort ook dat ze dus niet met aggressie of uitsluiting op basis van hun geaardheid te maken krijgen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 22:50 schreef Repentless het volgende:
[..]
Waarom moet een homo "geaccepteerd worden"? Door wie? Iedereen heeft gewoon haar of zijn geaardheid, daar heb je geen toestemming of "acceptatie" van een ander voor nodig. Het is gewoon wat het is.
Nee, maar om de extravagante subculturen er niet bij te willen hebben want "wat moeten de bekrompen mensen wel niet denken!!!" is ook niet echt heel sterk. De leernichten horen er op die dag ook gewoon bij. En ook voor hen is het een legitiem streven dat ze hun uitingsvormen zonder ansgt voor uitsluiting daardoor kunnen etaleren.quote:Ik kan me best voorstellen dat je je als homo totaal niet associeert met al die extravagante roze types op een boot. Prima dat mensen dat willen doen hoor, alleen doen ze het wel onder de vlag van "homo zijn". Daarmee zet je dus (ik chargeer een beetje hier) een beeld neer dat homoseksualiteit inhoudt dat je graag in je leren jas met string en zweep elk weekend in de kettingen hangt in de darkroom. Ze maken er dus juist een freakshow van, waardoor bekrompen mensen denken dat dit stereotype is voor homo's. Dat draagt niet erg bij aan normalisering lijkt me.
Door wie? 'Acceptatie' impliceert wat mij betreft dat iemand goedkeuring van een bovenliggende partij krijgt.quote:
Tja, toch schijnt er ook een groot deel van de gemeenschap (volgens het bericht althans) zich er totaal niet mee te identificeren. Maak er anders gewoon 'geaardheid'-dag van of iets dergelijks en hang het niet meer specifiek op aan homoseksualiteit. Kan iedereen die haar of zijn geaardheid wil vieren (homo, hetero, bi, weet ik veel wat er allemaal nog meer is) lekker op een bootje gaan staan. Kun je kiezen uit 'doorsnee'-boten en voor de extravagante types maak je dan sm-boten (hetero, homo, maakt niet uit), relnicht-boten, swingers-boten, etc.quote:Grap is juist dat tijdens de parade er amper van dat soort extravagante te zien is.
Enkel de boot van MR B (leerwinkel), Easytoys en nog eentje was was wat stereotype, met leer en kettingen, maar verder was de doorsnee boot wat mensen in T-shirts die opeengepakt op een boot stonden te swingen, met wat gekleurde ballonnen en een verdwaalde drag queen.
Echt freakshow is het niet meer te noemen, en het publiek bestaat uit complete gezinnen met kinderwagentjes, plattelandsvrouwen, etc...
Dit is voor hetero's natuurlijk niet anders. Wat ik probeer aan te geven, is dat er mijns inziens zo aan een beeld wordt vastgehouden dat heteroseksualiteit een vanzelfsprekendheid is en dat homoseksualiteit een vraagstuk is dat 'acceptatie' van hetero's behoeft.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 23:03 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Bij acceptatie hoort ook dat ze dus niet met aggressie of uitsluiting op basis van hun geaardheid te maken krijgen.
Eens, maar zoals ik eerder al aangaf: presenteer jezelf dan niet als uithangbord van de homogemeenschap in algemene zin. Alsof het een onlosmakelijk onderdeel van je geaardheid is, waar anderen dus ook ongevraagd mee geassocieerd worden. Geef wat mij betreft dan aan dat je je vooral een rel-/latexnicht/whatever voelt die elk weekend graag in de touwen hangt, als je je specifiek daartoe aangetrokken voelt.quote:Nee, maar om de extravagante subculturen er niet bij te willen hebben want "wat moeten de bekrompen mensen wel niet denken!!!" is ook niet echt heel sterk. De leernichten horen er op die dag ook gewoon bij. En ook voor hen is het een legitiem streven dat ze hun uitingsvormen zonder ansgt voor uitsluiting daardoor kunnen etaleren.
Zolang je het nieuws amper volgt valt dat best mee. Ze mogen in 020 lekker doen wat ze moeten doen, dan hoeft dat buiten de grachtengordel iig niet.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 16:22 schreef christmastsunami het volgende:
Je wordt er wel echt mee dood gegooid, overal en alles is . Tja what ever.
Ja sorry, je bent 10 jaar te laat, mag niet meer door de nieuwe garde.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 20:46 schreef sp3c het volgende:
nou wij zijn ff langs geweest en het is vooral een heleboel mensen met witte tshirts op een boot en dan x80
lekker belangrijk, ik wil stringen met veren erin zien enzo
#nohommo
Joh dat valt allemaal wel mee manquote:Op zondag 7 augustus 2022 03:07 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja sorry, je bent 10 jaar te laat, mag niet meer door de nieuwe garde.
Edit: vroeger kon je nog kussen met je homovriend. Lekker feesten en ook nog vrienden meenemen naar 020. Nu is dat helemaal fout.
Ik heb echt drie keer je laatste zin moeten lezen voordat ik hem snapte.quote:Op zondag 7 augustus 2022 03:29 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Wat ik jammer vind is dat de canal pride niet meer is wat het was.
Gewoon een eind feest na een week van allerlei meer serieuze zaken. Ja een uitspatting hier en daar, maar dat mag met een eind feestje.
Ik mis ook dat het een eindfeestje is. Mis de focus op het voorgaande van de pride week.
De focus ligt teveel die boten parade en het is idd teveel een aapjes kijken event geworden waar commercie is toegeslagen ipv dat eind feest waar wel iedereen welkom is, maar geen oh kom er eens kijken idee is, maar waar iedereen meedoet aan het feest.
Het is blijkbaar nog steeds niet de praktijk en daar hebben ze last van. Dus daar is de Gayparade van oorsprong een protestactie voor. Het is natuurlijk ook een evenement dat de homogemeenschap helpt te verbinden. Het idee om niet alleen te zijn is ook belangrijk.quote:Op zondag 7 augustus 2022 01:32 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dit is voor hetero's natuurlijk niet anders. Wat ik probeer aan te geven, is dat er mijns inziens zo aan een beeld wordt vastgehouden dat heteroseksualiteit een vanzelfsprekendheid is en dat homoseksualiteit een vraagstuk is dat 'acceptatie' van hetero's behoeft.
Ik snap dat het allemaal nogal makkelijk klinkt als Nederlandse hetero die niet worstelt met die gevoelens of uit een gemeenschap komt waarin dit nog steeds moeilijke kwesties kunnnen zijn. Maar door over 'acceptatie' te blijven spreken en dat ook zo te benadrukken, blijft er mijns inziens een sfeer omheen hangen dat er iets 'aanvaard' zou moeten worden. Nogmaals: wat mij betreft heeft niemand goedkeuring nodig voor haar of zijn geaardheid. Het is wat het is, het zou geen issue moeten zijn en het zou je geen fuck moeten interesseren of iemand vindt 'dat je er mag zijn'.
Dat vind ik het denigrerende eraan. Dat je blij of dankbaar zou moeten zijn dat iemand 'goedkeurt' wie je bent.
Ze presenteren zich ook niet als uithangbord. Ze presenteren zich als onderdeel van. En kennelijk wordt dat ook steeds minder als ik de reacties zo mag geloven (ik ben er om eerlijk te zijn nooit geweest).quote:Eens, maar zoals ik eerder al aangaf: presenteer jezelf dan niet als uithangbord van de homogemeenschap in algemene zin. Alsof het een onlosmakelijk onderdeel van je geaardheid is, waar anderen dus ook ongevraagd mee geassocieerd worden. Geef wat mij betreft dan aan dat je je vooral een rel-/latexnicht/whatever voelt die elk weekend graag in de touwen hangt, als je je specifiek daartoe aangetrokken voelt.
Waar heb je dat gelezen?quote:Op zondag 7 augustus 2022 07:39 schreef VEM2012 het volgende:
Wat ik gelezen heb is dat men in Amsterdam vindt dat het veel meer een protestmars moet worden. Waarbij dan natuurlijk de Palestijnse zaak voorop moet staan
Het eindfeest is vandaag.quote:Op zondag 7 augustus 2022 03:29 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Wat ik jammer vind is dat de canal pride niet meer is wat het was.
Gewoon een eind feest na een week van allerlei meer serieuze zaken. Ja een uitspatting hier en daar, maar dat mag met een eind feestje.
Ik mis ook dat het een eindfeestje is. Mis de focus op het voorgaande van de pride week.
De focus ligt teveel die boten parade en het is idd teveel een aapjes kijken event geworden waar commercie is toegeslagen ipv dat eind feest waar wel iedereen welkom is, maar geen oh kom er eens kijken idee is, maar waar iedereen meedoet aan het feest.
Nou, stel dat ik jou accepteer; dat maakt mij toch geen bovenliggende partij?quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 23:21 schreef Repentless het volgende:
[..]
Door wie? 'Acceptatie' impliceert wat mij betreft dat iemand goedkeuring van een bovenliggende partij krijgt.
Kortom, jij accepteert iedereen zoals hij is.quote:Ik snap dat het in sommige kringen nog steeds een moeilijk onderwerp is en homo's daarmee worstelen, maar wat mij betreft hoeft niemand 'geaccepteerd' te worden om haar of zijn geaardheid. We 'accepteren' ook geen hetero's, beiden zijn gewoon wat het is.
[..]
Vroeger was het de gaypride, vooral gericht op homo's.quote:Tja, toch schijnt er ook een groot deel van de gemeenschap (volgens het bericht althans) zich er totaal niet mee te identificeren. Maak er anders gewoon 'geaardheid'-dag van of iets dergelijks en hang het niet meer specifiek op aan homoseksualiteit. Kan iedereen die haar of zijn geaardheid wil vieren (homo, hetero, bi, weet ik veel wat er allemaal nog meer is) lekker op een bootje gaan staan. Kun je kiezen uit 'doorsnee'-boten en voor de extravagante types maak je dan sm-boten (hetero, homo, maakt niet uit), relnicht-boten, swingers-boten, etc.
Ja, dat had ik ook. Na de zoveelste boot met dezelfde soort mensen in dezelfde kleren en dezelfde muziek had ik het ook wel gezien en ben ik maar rond gaan lopen om een beetje sfeer te snuiven. Wat leuker dan tussen de mensenmassa staan om een halve glimp van de boten op te vangen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 20:46 schreef sp3c het volgende:
nou wij zijn ff langs geweest en het is vooral een heleboel mensen met witte tshirts op een boot en dan x80
lekker belangrijk, ik wil stringen met veren erin zien enzo
quote:Op zondag 7 augustus 2022 09:42 schreef NeeOfTochJA het volgende:
Homoseksueel is woekerend woke-gif KOTSBEU, schrijft vernietigende column
De eerste Nederlandse Gay Pride werd in 1977 in Amsterdam georganiseerd door de Internationale Lesbische Alliantie. Sindsdien is de positie van homo’s flink verbeterd, maar is de homo-emancipatie nog lang niet voltooid. Denk aan de homohaat bij studentenverenigingen (vooral de corporale), sportclubs (vooral voetbalclubs) en strenge christelijke kerken (vooral Pinkstergemeenten). Gelukkig zien we dat ook daar langzaam maar zeker de positie van homo’s verbetert. Helaas zien we ook een achteruitgang. In toenemende mate maakt de gemeenschap zich zorgen over de felle haat van immigranten uit gebieden waar homo’s vervolgd worden, zoals islamitische landen en delen van de Cariben en Afrika. Homo’s komen steeds vaker in conflict met moslims, vooral in de wijken en op de scholen waar moslims in de meerderheid zijn. De dreiging van aanslagen door fanatieke islamieten is groot.
Vorig jaar werd bekend dat een groep van zes moslimmannen uit Arnhem van plan was om met bomvesten, Kalasjnikovs en zelfs een autobom een aanslag te plegen op de Canal Parade. Dat heeft gevolgen. De gemeente Amsterdam is van mening dat de beveiliging van homo-evenementen te veel geld kost en staat daarom steeds minder homofestiviteiten toe.
Daarnaast dienen we ons te realiseren dat homorechten elke generatie opnieuw bevochten moeten worden. Anders verwateren die snel. De homobeweging zal nooit met pensioen kunnen gaan.
Een nieuwe bedreiging voor homo’s zien we sinds de opkomst van ‘woke’, een agressieve, extremistische beweging die is overgewaaid uit de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Woke is als een gevaarlijk virus, dat zich nestelt in de haarvaten van de samenleving, als het niet wordt bestreden.
Zo hebben woke activisten inmiddels de oorspronkelijke, vrolijke Gay Pride gekaapt. Zij hebben het lef gehad om nota bene onder de misleidende naam Reclaim Our Pridehun agenda op te leggen aan de Nederlandse homopopulatie. Hun agenda is heel breed, maar heeft niets te maken met de emancipatie van homoseksuelen.
Reclaim Our Pride is een bont clubje van extreem linkse activisten, illegaal in Nederland verblijvende gelukszoekers, radicale BlackLivesMatter activisten, AFA-fascisten, Jodenhaters, Trotskisten en Marxisten, daklozen, hoeren en trans-ideologen.
Ze zijn tégen Amerika, maar uiten zich steevast in steenkolenengels. Ze zijn gelieerd aan Sylvana Simons’ Bij1 en aan extremistische facties binnen GroenLinks. Ze zijn antiwesters en anti-blank. Ze schelden op ‘witte homomannen’ en ‘cisgender feministen’. Ze zijn idolaat van de islam en het communisme.
Ze zeggen dat ze opkomen voor homorechten, maar dat gelooft inmiddels niemand meer. Zo botst bijvoorbeeld de transgender-ideologie, een belangrijk onderdeel van woke, op essentiële punten met de belangen van homoseksuelen. Woke propageert fysieke inversietherapie voor minderjarige homo’s – geheel in lijn met de fatwa van ayatollah Khomeini, die homoseksuelen de keus gaf tussen verplichte transitie naar het andere geslacht of de doodstraf. Woke roept op tot de vernietiging van Israël – ook geheel in lijn met het gedachtengoed van de ayatollahs.
De agenda van woke houdt geen enkel verband met de missie van de oorspronkelijke homobeweging. Woke activisme heeft ervoor gezorgd dat de Gay Pride geen Gay Pride meer mocht heten en verwaterde tot een algemene Pride. Amsterdam Gay Pride werd in april 2021 formeel omgedoopt tot Pride Amsterdam. Een groeiend aantal homo’s voelt zich er niet meer thuis omdat de Amsterdam Pride niet meer representeert waar zij voor staan.
De overgrote meerderheid van de Nederlandse homo’s heeft totaal geen boodschap aan de woke ideologie. Homo’s zijn nu eenmaal niet allemaal extreem links, noch medestander van orthodoxe religies. De meeste homo’s in Nederland zijn liever oprecht dan ‘politiek correct’ – anders zaten ze immers nog steeds in de kast.
Gay en woke gaan niet samen. Homo’s hebben zelfspot. Woke mensen lachen nooit om zichzelf – al zijn ze nog zo ridicuul. Homo’s vormen een specifieke doelgroep, zullen altijd blijven bestaan en mogen heus wel eens, heel exclusief, in het zonnetje gezet worden op een eigen Pride.
Vorig jaar heeft onder meer de politieke partij D66 bij de organisatoren van Amsterdam Pride bezwaar gemaakt tegen het verstoren van de Pride Walk door de radicalen van Reclaim Our Pride. Dat mocht niet baten, want ook afgelopen week werd de Pride Walk weer overheerst door de zeer luidruchtige en opgefokte extremisten van Reclaim Our Pride.
Dit jaar horen we steviger protesten, vooral vanuit de homogemeenschap zelf. ‘De Pride is gekaapt door extremisten’ klinkt het overal. Deelnemers aan de Pride Walk willen niet geassocieerd worden met de antisemieten en extreem linkse communisten van Reclaim Our Pride. Homoseksuele deelnemers aan de Pride Walk klagen over de agressieve wijze waarop woke fanatiekelingen zich tegen hen keren, bijvoorbeeld omdat ze blank zijn, of Joods, of politieagent of ondernemer.
Het besef dringt door dat de huidige Amsterdam Pride de homo-emancipatie niet dient. Dat de oorspronkelijke boodschap is veralgemeniseerd en gedevalueerd, verwaterd en vervaagd, vertroebeld en vergiftigd. Dat de sfeer is verpest door de nadrukkelijke aanwezigheid van agressieve extremisten, die weinig of niets op hebben met homoseksualiteit. Dat de oorspronkelijke Gay Pride weer terug moet komen.
Het is tijd voor een herrijzenis van GAY Pride. Zónder antisemieten, anti-blanke racisten of pedofilie vergoelijkende queer ideologen. Zonder de opdringerige transgender-ideologie die zo contrair is aan de (zelf)acceptatie van zich tot homoseksuelen ontwikkelende pubers. En zonder mensen met opvattingen uit de tijd van de islamitische profeet Mohammed.
Homo’s hebben recht op hun eigen Pride, hun eigen doelen en symbolen. Laat niemand anders deze voor ons bepalen!
Kom in verzet tegen Amsterdam Pride! We hebben een jaar de tijd om een echte GAY Pride te organiseren voor LHB-ers. Het is evident dat GAY Pride terug moet komen. Want de overgrote meerderheid van de Nederlandse homo’s wil niks te maken hebben met de nare fanatiekelingen die de huidige Amsterdam Pride inmiddels volledig beheersen.
https://www.geenstijl.nl/(...)tigende-column/#more
Dat idee heb ik ook.quote:Op zondag 7 augustus 2022 09:19 schreef Confetti het volgende:
Dit alles ten spijt is het evident dat deze gemeenschap nooit volledig zal worden geaccepteerd en dat het zelfs minder is dan 20 jaar geleden. De gewone man buiten de randstad-bubbel vindt het simpelweg niks.
Nee, gewoonquote:Op zondag 7 augustus 2022 10:04 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Boos dat men door die woke/Bij1 onzin heen prikt?
Dit ja.quote:Op zondag 7 augustus 2022 10:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, gewoonnaar een zure column op een website die al jaren niet meer relevant is, geschreven door iemand die in het verleden is blijven hangen...
Dat doe ik helemaal nietquote:Op zondag 7 augustus 2022 10:29 schreef Marsenal het volgende:
Je zal maar gewoon een leuke dorps-huis- tuin en keukenhomo zijn en dan gaat Starflopper op los internettos wel even zeggen wat kan en niet kan.
Voor iedereen, tenzij je rechts stemt.quote:Op zondag 7 augustus 2022 09:20 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, stel dat ik jou accepteer; dat maakt mij toch geen bovenliggende partij?
[..]
Kortom, jij accepteert iedereen zoals hij is.
Helaas geldt dat nog altijd niet voor iedereen, en wereldwijd al helemaal niet. En daarvoor werd aandacht gevraagd tijdens de parade.
[..]
Vroeger was het de gaypride, vooral gericht op homo's.
Tegenwoordig is het de Pride, dus voor elke geaardheid, gender, etc.
Iedereen wordt dus in beginsel vertegenwoordigd, en als een bootje voor iemands niche ontbreekt, dan kan die er zelf een optuigen en meedoen.
De VVD heeft ook een boot dus totale klatschkuche.quote:Op zondag 7 augustus 2022 11:07 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Voor iedereen, tenzij je rechts stemt.
Tis een hypocriete extreem linkse woke beweging geworden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |