SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
News #Brobbey: Ajax is on verge to sign him! Transfer fee around ¤20m now. They have improved their offer in the last hours. #MUFC still in but Ajax is in the pole position. Total agreement between Ajax and Leipzig in the next days is likely.
@SkySportDE
@philipphinze24
🇳🇱![]()
Ach weet je. Als het financieel allemaal kan, wat maakt het ons dan ook allemaal uit. Gaat niet van onze bankrekening afquote:Op zondag 17 juli 2022 14:32 schreef Poepz0r het volgende:
News #Brobbey: Ajax is on verge to sign him! Transfer fee around ¤20m now. They have improved their offer in the last hours. #MUFC still in but Ajax is in the pole position. Total agreement between Ajax and Leipzig in the next days is likely.
@:SkySportDE
@:philipphinze24
🇳🇱![]()
Ik ben erg benieuwd wat Brobbey bij Leipzig kreeg en wat hij nu bij Ajax gaat verdienen. Mag hopen dat hij toch wel wat gaat inleveren.![]()
Geld zat johquote:Op zondag 17 juli 2022 15:03 schreef Intint het volgende:
Ik ben erg benieuwd wat Brobbey bij Leipzig kreeg en wat hij nu bij Ajax gaat verdienen. Mag hopen dat hij toch wel wat gaat inleveren.![]()
Een RB zullen ze wel op augustus aan laten komen als Rensch door het ijs zakt.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:05 schreef Scorpie het volgende:
Nog een RB erbij zou mooi zijn.
En een keeper maar die laatste zal wel niet.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Ah ja, Devyne "moet mijn goaltje meepikken" Rensch.
Kan prima voetballen hoor, daar niet van, maar puur qua verdediger heb je nog meer aan Klaiber.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Ik snap het ook wel als ze geen RB kopen, Regeer deed het vrij aardig ook en als hij zich goed ontwikkelt is Rensch als backup natuurlijk wel primaquote:Op zondag 17 juli 2022 15:05 schreef Scorpie het volgende:
Nog een RB erbij zou mooi zijn.
En een keeper maar die laatste zal wel niet.![]()
Tis allemaal alleen nog geen CL niveau op die plek, met Mazraoui had je toen toch echt wel een topper, zeker met Antony was die rechterkant om te smullen.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:24 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik snap het ook wel als ze geen RB kopen, Regeer deed het vrij aardig ook en als hij zich goed ontwikkelt is Rensch als backup natuurlijk wel prima![]()
Hebben we enig inzicht wat er nu met Ihattaren is, "niet fit" is een breed begrip natuurlijk...Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Volgens geruchten niet mee naar Oostenrijk vanwege onbekende redenen. Beetje geheimzinnig allemaal.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:54 schreef TheVulture het volgende:
Hebben we enig inzicht wat er nu met Ihattaren is, "niet fit" is een breed begrip natuurlijk...![]()
Hij heeft alles wat onze grote Mexicaanse Lambiek-vriend ontbreekt.quote:Op zondag 17 juli 2022 14:32 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik nog nooit zo'n post van je gezienRED ONS HENNIEGOD![]()
Het is nog iets meer (lol)
57,37 euro voor Martinez + 10 miljoen aan mogelijke bonussen. Mogelijk 67,37 miljoen dus.![]()
Dit.quote:Op zondag 17 juli 2022 16:04 schreef Heeinz het volgende:
Vind het jammer, ben wel echt fan van hem maar logisch dat die gaatWe know this. The Chinese know that we know. But we make-believe that we don't know and the Chinese make-believe that they believe that we don't know, but know that we know. Everybody knows.![]()
Tamelijk bizar dat bedragquote:Op zondag 17 juli 2022 16:03 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het is nog iets meer (lol)
57,37 euro voor Martinez + 10 miljoen aan mogelijke bonussen. Mogelijk 67,37 miljoen dus.
[ twitter ]Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Volgens het internet is hij alweer zo dik dat het vliegtuig naar Oostenrijk niet van de grond kwam.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:54 schreef TheVulture het volgende:
Hebben we enig inzicht wat er nu met Ihattaren is, "niet fit" is een breed begrip natuurlijk...Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.![]()
Dan zal het geen blessure zijn, hoop niet dat hij iets doms heeft gedaanquote:Op zondag 17 juli 2022 15:58 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Volgens geruchten niet mee naar Oostenrijk vanwege onbekende redenen. Beetje geheimzinnig allemaal.![]()
Holy fuck dat is nog veel meer dan we dachten.quote:Op zondag 17 juli 2022 16:03 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het is nog iets meer (lol)
57,37 euro voor Martinez + 10 miljoen aan mogelijke bonussen. Mogelijk 67,37 miljoen dus.
[ twitter ]
![]()
Dit is in de top-10 van duurste verdedigers ooit, dat is tamelijk bizar.quote:Op zondag 17 juli 2022 16:41 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Bizar? Niet echt. Het is een hele goede verdediger en international.![]()
Niet echt. Het is ook een geweldige verdediger mijn inziens.quote:Op zondag 17 juli 2022 16:47 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dit is in de top-10 van duurste verdedigers ooit, dat is tamelijk bizar.![]()
Aardig wat munten. Hopelijk maakt hij het waar. Is toch iets ander niveau in Engeland.
Wel knap onderhandeld door H2.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Daar kan Marc Netto nog wat van leren
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Bizar knap gedaan dan, wat een bedrag zeg. Terwijl ze eerst 50 vast wilden. (lol)quote:Op zondag 17 juli 2022 16:03 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het is nog iets meer (lol)
57,37 euro voor Martinez + 10 miljoen aan mogelijke bonussen. Mogelijk 67,37 miljoen dus.
[ twitter ]![]()
echt wel, 35 had ik al meer dan prima gevonden en ik vind hem ook goed hoor, wel benieuwd of hij het daar ook zo goed gaat doenquote:Op zondag 17 juli 2022 16:48 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Niet echt. Het is ook een geweldige verdediger mijn inziens.![]()
Hahaha schitterend bedrag voor Martinez, ongelofelijk hoe dit is uitonderhandeld.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Tuurlijk is het voor NL/Ajax enorm hoor, maar voor het VK is het niet eens een middenmotor natuurlijk.
Wat kostte Harry Maguire ook alweer?.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
https://www.vi.nl/nieuws/(...)nez-in-alle-lijstjesquote:Op zondag 17 juli 2022 17:39 schreef HeatWave het volgende:
Tuurlijk is het voor NL/Ajax enorm hoor, maar voor het VK is het niet eens een middenmotor natuurlijk.
Wat kostte Harry Maguire ook alweer?.
Je kraamt onzin uit.![]()
dat heeft ook met die homegrown regel te makenquote:Op zondag 17 juli 2022 17:39 schreef HeatWave het volgende:
Tuurlijk is het voor NL/Ajax enorm hoor, maar voor het VK is het niet eens een middenmotor natuurlijk.
Wat kostte Harry Maguire ook alweer?.
![]()
Ik doelde eigenlijk gewoon op voor welke speler dan ook, niet per se verdedigers. Een beetje keeper kost daar ook bakken.quote:Op zondag 17 juli 2022 17:40 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
https://www.vi.nl/nieuws/(...)nez-in-alle-lijstjes
Je kraamt onzin uit.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Even hier polsen: klopt het dat Ihat een tripje naar Marokko heeft gemaakt (en daardoor niet op trainingskamp gaat) en dat Verweij van de Telegraaf met bericht komt dat die mafkees weer naar PSV wil?U MAD?![]()
Dat lijkt mij stugquote:Op zondag 17 juli 2022 18:45 schreef de_boswachter het volgende:
Even hier polsen: klopt het dat Ihat een tripje naar Marokko heeft gemaakt (en daardoor niet op trainingskamp gaat) en dat Verweij van de Telegraaf met bericht komt dat die mafkees weer naar PSV wil?![]()
Mike heeft er op Twitter in elk geval nog met geen woord over gerept. Al heb ik daar wel de geruchten over dat tripje naar Marokko gelezen. Geen idee wat daar van waar is.quote:Op zondag 17 juli 2022 18:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mij ook. Toch krijg ik gekke berichtjes binnen![]()
Jammer, had dit seizoen wel grote verwachtingen van Mootje. Als hij dit verpest kan hij nog een keer naar FCU, maar daarna is het wel over lijkt mij.Hallo![]()
Dat is een nep-Mikequote:Op zondag 17 juli 2022 18:45 schreef de_boswachter het volgende:
Even hier polsen: klopt het dat Ihat een tripje naar Marokko heeft gemaakt (en daardoor niet op trainingskamp gaat) en dat Verweij van de Telegraaf met bericht komt dat die mafkees weer naar PSV wil?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Dat van Marokko hoor je idd meer. Dat van PSV is van een parodieaccountquote:Op zondag 17 juli 2022 18:45 schreef de_boswachter het volgende:
Even hier polsen: klopt het dat Ihat een tripje naar Marokko heeft gemaakt (en daardoor niet op trainingskamp gaat) en dat Verweij van de Telegraaf met bericht komt dat die mafkees weer naar PSV wil?"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."![]()
Ajax lijkt een druk weekje tegemoet te gaan. Naar verwachting worden er snel drie nieuwe aanwinsten door de Amsterdammers gepresenteerd. Daarnaast neemt de club afscheid van basisspeler Lisandro Martínez, zo somde AT5 vandaag op.
Het duo Gerry Hamstra en Klaas-Jan Huntelaar, in de volksmond ondertussen omgedoopt tot H2, is druk bezig sinds de officiële opening van de transfermarkt. Steven Bergwijn werd voor een recordbedrag van 31,25 miljoen euro gehaald van Tottenham Hotspur en Owen Wijndal kwam voor tien miljoen euro over van AZ.
Daarnaast werden de contracten van grote talenten Naci Ünüvar en Kenneth Taylor verlengd. Ünüvar tekende een contract dat hem verbindt aan de club tot medio 2026 en Taylor zette zijn handtekening onder een nieuw vijfjarig contract tot medio 2027. Taylor kreeg daarnaast ook rugnummer acht toegewezen, daarmee lijkt het zeker dat hij de vervanging is van de vertrokken Ryan Gravenberch op het middenveld.
Lisandro Martínez
Ajax heeft al meerdere sterkhouders zien vertrekken deze transferperiode. Noussair Mazraoui vertrok transfervrij richting Bayern München en ook Ryan Gravenberch maakte de overstap naar der Rekordmeister. De Amsterdammers ontvingen een transfersom van 18,5 miljoen euro voor de middenvelder. Spits Sébastien Haller maakte ook een transfer richting Duitsland. De Ivoriaan vertrok naar Borussia Dortmund voor een bedrag van 31 miljoen euro.
Martínez is de volgende Ajacied die de Johan Cruijff Arena achter zich gaat laten. Transferexpert Fabrizio Romano heeft zijn bekende 'here we go' al gegeven voor de overstap naar Erik ten Hags Manchester United. Het papierwerk is al helemaal afgerond en de Argentijn moet alleen nog officieel gepresenteerd worden. Naar verluidt vangt Ajax 55 miljoen euro voor zijn diensten en De Telegraaf schrijft dat door bonussen het bedrag kan oplopen tot maar liefst 64 miljoen euro.
Drie versterkingen
Ajax lijkt ook al drie nieuwe versterkingen binnen te hebben, waarvan er twee al de 'here we go' hebben van transfergoeroe Romano. De eerste is Calvin Bassey, de directe vervanging voor Martínez. De 22-jarige verdediger van het Schotse Rangers en international van Nigeria moet zo'n 22 miljoen euro kosten.
De andere transfer die 100 procent zeker lijkt, is die van Portugees Francisco Conceição. Ajax heeft de afkoopclausule van vijf miljoen euro aan FC Porto gelicht en volgens De Telegraaf is de 19-jarige speler al in Amsterdam voor zijn medische keuring. Naar verluidt tekent de Portugees een contract voor vijf jaar.
Dat Brian Brobbey definitief terugkeert naar Amsterdam lijkt ook een stap dichter bij te komen. Volgens De Telegraaf is het nog niet 100 procent zeker, maar het lijkt dat Ajax en RB Leipzig elkaar naderen voor een transfersom van zeventien miljoen euro. Brobbey zelf is al rond met de club voor een contract tot medio 2027.
Update 18.33 uur:
De transfer is rond: Lisandro Martínez vertrekt definitief naar Manchester United. De Argentijn gaat voor meer dan 57 miljoen euro naar Manchester, maar dit bedrag kan nog oplopen tot ruim 67 miljoen, zo meldt AT5.
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !![]()
Vernoem eens een bron voortaanquote:Op zondag 17 juli 2022 19:09 schreef tong80 het volgende:
Ajax lijkt een druk weekje tegemoet te gaan. Naar verwachting worden er snel drie nieuwe aanwinsten door de Amsterdammers gepresenteerd. Daarnaast neemt de club afscheid van basisspeler Lisandro Martínez, zo somde AT5 vandaag op.
Het duo Gerry Hamstra en Klaas-Jan Huntelaar, in de volksmond ondertussen omgedoopt tot H2, is druk bezig sinds de officiële opening van de transfermarkt. Steven Bergwijn werd voor een recordbedrag van 31,25 miljoen euro gehaald van Tottenham Hotspur en Owen Wijndal kwam voor tien miljoen euro over van AZ.
Daarnaast werden de contracten van grote talenten Naci Ünüvar en Kenneth Taylor verlengd. Ünüvar tekende een contract dat hem verbindt aan de club tot medio 2026 en Taylor zette zijn handtekening onder een nieuw vijfjarig contract tot medio 2027. Taylor kreeg daarnaast ook rugnummer acht toegewezen, daarmee lijkt het zeker dat hij de vervanging is van de vertrokken Ryan Gravenberch op het middenveld.
Lisandro Martínez
Ajax heeft al meerdere sterkhouders zien vertrekken deze transferperiode. Noussair Mazraoui vertrok transfervrij richting Bayern München en ook Ryan Gravenberch maakte de overstap naar der Rekordmeister. De Amsterdammers ontvingen een transfersom van 18,5 miljoen euro voor de middenvelder. Spits Sébastien Haller maakte ook een transfer richting Duitsland. De Ivoriaan vertrok naar Borussia Dortmund voor een bedrag van 31 miljoen euro.
Martínez is de volgende Ajacied die de Johan Cruijff Arena achter zich gaat laten. Transferexpert Fabrizio Romano heeft zijn bekende 'here we go' al gegeven voor de overstap naar Erik ten Hags Manchester United. Het papierwerk is al helemaal afgerond en de Argentijn moet alleen nog officieel gepresenteerd worden. Naar verluidt vangt Ajax 55 miljoen euro voor zijn diensten en De Telegraaf schrijft dat door bonussen het bedrag kan oplopen tot maar liefst 64 miljoen euro.
Drie versterkingen
Ajax lijkt ook al drie nieuwe versterkingen binnen te hebben, waarvan er twee al de 'here we go' hebben van transfergoeroe Romano. De eerste is Calvin Bassey, de directe vervanging voor Martínez. De 22-jarige verdediger van het Schotse Rangers en international van Nigeria moet zo'n 22 miljoen euro kosten.
De andere transfer die 100 procent zeker lijkt, is die van Portugees Francisco Conceição. Ajax heeft de afkoopclausule van vijf miljoen euro aan FC Porto gelicht en volgens De Telegraaf is de 19-jarige speler al in Amsterdam voor zijn medische keuring. Naar verluidt tekent de Portugees een contract voor vijf jaar.
Dat Brian Brobbey definitief terugkeert naar Amsterdam lijkt ook een stap dichter bij te komen. Volgens De Telegraaf is het nog niet 100 procent zeker, maar het lijkt dat Ajax en RB Leipzig elkaar naderen voor een transfersom van zeventien miljoen euro. Brobbey zelf is al rond met de club voor een contract tot medio 2027.
Update 18.33 uur:
De transfer is rond: Lisandro Martínez vertrekt definitief naar Manchester United. De Argentijn gaat voor meer dan 57 miljoen euro naar Manchester, maar dit bedrag kan nog oplopen tot ruim 67 miljoen, zo meldt AT5.![]()
Ik gok At5, geen idee waaromquote:.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Ik heb Covidquote:opgelopen bij een tante in Marokko en die komt, hiep, hoi (2x)
Ik Heb Covidopgelopen bij een tante in Marokko,
Bij Een tante in Marokko (2x)
En die komt, hiep, hoi.
Mja..![]()
![]()
Nou, laten we nu niet altijd doen alsof er in de PL bij elke ploeg 20 balvirtuozen rondlopen. De zwaarte zit hem vooral in het fysieke aspect. Dat zal voor Martinez zeker even wennen zijn, maar technisch gezien is het (helemaal voor een verdediger) een meer dan prima speler.quote:Op zondag 17 juli 2022 17:18 schreef Kaneelstokje het volgende:
Aardig wat munten. Hopelijk maakt hij het waar. Is toch iets ander niveau in Engeland.
Wel knap onderhandeld door H2.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
makweirquote:Op zondag 17 juli 2022 19:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nou, laten we nu niet altijd doen alsof er in de PL bij elke ploeg 20 balvirtuozen rondlopen. De zwaarte zit hem vooral in het fysieke aspect. Dat zal voor Martinez zeker even wennen zijn, maar technisch gezien is het (helemaal voor een verdediger) een meer dan prima speler.Groot fan van User Wotte![]()
Bandé niet mee naar Oostenrijk, heeft gewoon 8,5 miljoen gekost
Laten we ons dan ook maar niet druk maken om een paar miljoen meer of minder voor Brobbey![]()
Doe ik altijd. Nu vergeten.quote:
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !![]()
Als je een fout maakt mag je die nog eens maken omdat je hem al eerder eens gemaakt hebt? Of zoietsquote:Op zondag 17 juli 2022 20:02 schreef Heeinz het volgende:
Bandé niet mee naar Oostenrijk, heeft gewoon 8,5 miljoen gekost
Laten we ons dan ook maar niet druk maken om een paar miljoen meer of minder voor Brobbey![]()
Welke fout herhaalt zich precies?quote:Op zondag 17 juli 2022 20:14 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Als je een fout maakt mag je die nog eens maken omdat je hem al eerder eens gemaakt hebt? Of zoietsIl mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Liever te veel betalen voor een speler die iets toevoegt dan gewoon geld wegflikkeren toch?quote:Op zondag 17 juli 2022 20:14 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Als je een fout maakt mag je die nog eens maken omdat je hem al eerder eens gemaakt hebt? Of zoiets![]()
Nee, dat is niet per se het probleem hier. Bande kan er geen ruk van, Brobbey is (hoewel wat duur) een redelijk bewezen competente spits.quote:Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Er zullen maar een paar mensen zijn die weten wat er echt aan de hand is, maar echt hoopgevend is dit allemaal nietquote:![]()
Het was de gok waard maar dit wordt helemaal niets meer.quote:Op zondag 17 juli 2022 20:57 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Er zullen maar een paar mensen zijn die weten wat er echt aan de hand is, maar echt hoopgevend is dit allemaal niet![]()
Okquote:Op zondag 17 juli 2022 21:09 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Het was de gok waard maar dit wordt helemaal niets meer.![]()
![]()
Het was de gok waard maar dit wordt helemaal niets meer.quote:Op zondag 17 juli 2022 21:09 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Het was de gok waard maar dit wordt helemaal niets meer.
- de ouders van PietjePuk![]()
PietjePuk was een andere user. Ik ben PietjePuk2000.quote:Op zondag 17 juli 2022 21:11 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Het was de gok waard maar dit wordt helemaal niets meer.
- de ouders van PietjePuk
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 17-07-2022 21:14:33 ]![]()
Vertel jij weet schijnbaar exact wat er is. Of lul je gewoon wat doms?quote:Op zondag 17 juli 2022 21:09 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Het was de gok waard maar dit wordt helemaal niets meer.![]()
Solidariteitsvergoeding.quote:Op zondag 17 juli 2022 21:42 schreef Enchanter het volgende:
De Ligt voor 70 miljoen naar Bayern , krijgt Ajax daar nog wat van ?
Speelde van 2009 tot en met 2019 bij Ajax. Dus van 10 tot 20.
5 + 5 + 5 + 5 + 10 + 10 + 10 + 10 + 10 = 70. Dus 70% van de 5%.
5% van 70M = 3,5M. 70% daarvan is 2,45M.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Mootje bedreiging? Wie kan t Telegraaf stukje lezen?Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
En doorverkoop op de winst. Helaas is er geen winst.quote:Op zondag 17 juli 2022 21:57 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Solidariteitsvergoeding.
Speelde van 2009 tot en met 2019 bij Ajax. Dus van 10 tot 20.
5 + 5 + 5 + 5 + 10 + 10 + 10 + 10 + 10 = 70. Dus 70% van de 5%.
5% van 70M = 3,5M. 70% daarvan is 2,45M.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Euh.. Zo kan je de zin ook lezen inderdaadquote:Op zondag 17 juli 2022 22:10 schreef skysherrif het volgende:
Mo wordt dus binnen ajax bedreigd en gepest, maar niet door de fans.
Dit roept heel veel vraagtekens opquote:Ihattaren heeft volgens diverse bronnen binnen Ajax last van intimidatie en bedreigingen, die niet uit de hoek van fans komen![]()
dat staat er toch niet? Wellicht heeft ie last van intimidatie door criminelen omdat ie zelf misschien een criminele neef heeft ofzo, weten wij veel.quote:Op zondag 17 juli 2022 22:10 schreef skysherrif het volgende:
Mo wordt dus binnen ajax bedreigd en gepest, maar niet door de fans.
Dit roept heel veel vraagtekens op
Waarom zou het vanuit iemand van Ajax zijn? Dat haal ik er echt niet uit![]()
Oh excuses ik las het verkeerd.quote:Op zondag 17 juli 2022 22:13 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Euh.. Zo kan je de zin ook lezen inderdaad
[..]![]()
De toiletjuffrouw denk ikquote:Op zondag 17 juli 2022 22:13 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Kan natuurlijk alsnog. Zal Bandé wel zijn![]()
Ach, die smoes hadden we in Eindhoven nog niet gehoord. Je moet hem meegeven dat hij wel blijft vernieuwen.quote:Op zondag 17 juli 2022 22:02 schreef RipCity het volgende:
Mootje bedreiging? Wie kan t Telegraaf stukje lezen?
[ twitter ]
Volgende week kan hij niet trainen omdat zijn papegaai naar de logopedist moet.![]()
quote:Op zondag 17 juli 2022 22:08 schreef Heeinz het volgende:
Typisch De T artikeltje ook, één gehele zin over Mo en de bedreiging. Uiteraard wel als clickbait titel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
maar dan is het meteen ook niet waar?quote:Op zondag 17 juli 2022 22:22 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Typisch De T artikeltje ook, één gehele zin over Mo en de bedreiging. Uiteraard wel als clickbait titel.![]()
Beelden van de intimidatie en bedreiging:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
ja zo rollen ze, ik heb ook geen abonnementquote:Op zondag 17 juli 2022 22:31 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat? Ik ontken het nergens, ik heb het over de vreselijke clickbait van de T.![]()
Misschien is het Promes wel.quote:Op zondag 17 juli 2022 22:13 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
dat staat er toch niet? Wellicht heeft ie last van intimidatie door criminelen omdat ie zelf misschien een criminele neef heeft ofzo, weten wij veel.
Waarom zou het vanuit iemand van Ajax zijn? Dat haal ik er echt niet uitEmotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Schandalig van kip pirie pirie en Mallejan om Mo zo te behandelen. Mo kan wel wel voetballen, maar dan hoef je hem toch niet te bedreigen.Hallo![]()
bron?quote:Op maandag 18 juli 2022 00:08 schreef Sebbeszweet het volgende:
Schandalig van kip pirie pirie en Mallejan om Mo zo te behandelen. Mo kan wel wel voetballen, maar dan hoef je hem toch niet te bedreigen.graag op anoniem![]()
Dit wordt gewoon niets meer, maar leuk dat men het vertrouwen hier blijft behouden. Het positivisme heeft me altijd al verbaasd maar zal straks na weer een vertrek via de achterdeur wel 180 graden omslaan.quote:Op zondag 17 juli 2022 22:21 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ach, die smoes hadden we in Eindhoven nog niet gehoord. Je moet hem meegeven dat hij wel blijft vernieuwen.
Volgende week kan hij niet trainen omdat zijn papegaai naar de logopedist moet.![]()
Mijn onderbuik, trust me ik zit er niet vaak naastquote:
[ Bericht 22% gewijzigd door Sebbeszweet op 18-07-2022 08:36:19 ]Hallo![]()
waarom moet hij nu al afgeschreven worden dan, ik begrijp wel dat vanuit dat ze dit vanuit de niet Ajax en vooral PSV hoek het liefste zien maar op basis van deze berichten vooralsnog voorbarigquote:Op maandag 18 juli 2022 07:50 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dit wordt gewoon niets meer, maar leuk dat men het vertrouwen hier blijft behouden. Het positivisme heeft me altijd al verbaasd maar zal straks na weer een vertrek via de achterdeur wel 180 graden omslaan.![]()
Ik weet niet of de discussie in het Ajax-topic op dit moment heel veel zin heeft, de Ajax-fans hopen op een wonder omdat het hun eigen speler is en de fans van andere clubs hopen dat het niets meer wordt.quote:Op maandag 18 juli 2022 08:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
waarom moet hij nu al afgeschreven worden dan, ik begrijp wel dat vanuit dat ze dit vanuit de niet Ajax en vooral PSV hoek het liefste zien maar op basis van deze berichten vooralsnog voorbarig
Maar het is wel altijd wat met Mo dus helemaal vreemd (na alle incidenten bij PSV en Juventus) is het niet dat mensen nu met opgetrokken wenkbrauwen naar dit verhaal kijken lijkt mij? Zo'n verhaal komt net even wat sympathieker over bij een jongen die nog geen krasjes heeft.![]()
Hoezo een wonder, het was niks en het kan wat worden, meer niet.quote:Op maandag 18 juli 2022 09:04 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik weet niet of de discussie in het Ajax-topic op dit moment heel veel zin heeft, de Ajax-fans hopen op een wonder omdat het hun eigen speler is en de fans van andere clubs hopen dat het niets meer wordt.
Maar het is wel altijd wat met Mo dus helemaal vreemd (na alle incidenten bij PSV en Juventus) is het niet dat mensen nu met opgetrokken wenkbrauwen naar dit verhaal kijken lijkt mij? Zo'n verhaal komt net even wat sympathieker over bij een jongen die nog geen krasjes heeft.
Natuurlijk is het een vreemde situatie maar omdat hij het is kan het niet kloppen en moet hij maar afgeschreven worden.![]()
Het kan best kloppen hoor.quote:Op maandag 18 juli 2022 09:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoezo een wonder, het was niks en het kan wat worden, meer niet.
Natuurlijk is het een vreemde situatie maar omdat hij het is kan het niet kloppen en moet hij maar afgeschreven worden.![]()
Dit is nogal aan de sneue kant.quote:Op maandag 18 juli 2022 09:04 schreef PietjePuk2000 het volgende:
en de fans van andere clubs hopen dat het niets meer wordt.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
haha dat United en Ten Hag er zoveel geld voor over hebben, voor Martinez
en ajax heeft nu een vele malen betere verdediger in Bassey (wordt heel veel goeds over gezegd door Rangers fans heb ik gelezen op ander forum, dat hij echt een machine is qua verdedigings kwaliteiten)Big Brother 2025 Favo: Jolien (mijn persoonlijke winnaar)![]()
Ja in een houthakkers competitie. Zegt nog niks neef. Zeker in het systeem van Ajax waar veel meer gevraagd wordt dan alleen een bal wegroeien.quote:Op maandag 18 juli 2022 09:16 schreef TheVoice4ever het volgende:
haha dat United en Ten Hag er zoveel geld voor over hebben, voor Martinez
en ajax heeft nu een vele malen betere verdediger in Bassey (wordt heel veel goeds over gezegd door Rangers fans heb ik gelezen op ander forum, dat hij echt een machine is qua verdedigings kwaliteiten)Hallo![]()
dat zeiden ze over mallejan ookquote:Op maandag 18 juli 2022 09:16 schreef TheVoice4ever het volgende:
haha dat United en Ten Hag er zoveel geld voor over hebben, voor Martinez
en ajax heeft nu een vele malen betere verdediger in Bassey (wordt heel veel goeds over gezegd door Rangers fans heb ik gelezen op ander forum, dat hij echt een machine is qua verdedigings kwaliteiten)
halb mensch halb tierFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Haha, Bassey is nu al vele malen beter dan Martinez? Dat is een opmerkelijke claim.quote:Op maandag 18 juli 2022 09:16 schreef TheVoice4ever het volgende:
haha dat United en Ten Hag er zoveel geld voor over hebben, voor Martinez
en ajax heeft nu een vele malen betere verdediger in Bassey (wordt heel veel goeds over gezegd door Rangers fans heb ik gelezen op ander forum, dat hij echt een machine is qua verdedigings kwaliteiten)'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
dat gaat automatisch als je voor Ajax tekentquote:Op maandag 18 juli 2022 09:52 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Haha, Bassey is nu al vele malen beter dan Martinez? Dat is een opmerkelijke claim.![]()
Het is ook niet waar. Ik als supporter van PSV hoop dat hij structureel groeit naar het niveau dat hij bij PSV bij vlagen liet zien. Als hij dat kan wordt hij namelijk één van de grootste van zijn generatie.quote:
Er zit een bepaalde technische genialiteit in die jongen die je echt maar zelden ziet. Helaas etaleert hij hem zelf ook maar zelden. Ook los van fitheid en kopkronkels.![]()
totdat het tegendeel bewezen isquote:Op maandag 18 juli 2022 09:52 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Haha, Bassey is nu al vele malen beter dan Martinez? Dat is een opmerkelijke claim.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik hoop ook dat hij weer opklimt, maar wel nadat hij gefaald is bij Ajax. Ik gun onze hoofdstedelingen niet dat hij nu helemaal opleeft nadat ze hem gehaald hebben om ons even een hak te zettenquote:Op maandag 18 juli 2022 10:06 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Het is ook niet waar. Ik als supporter van PSV hoop dat hij structureel groeit naar het niveau dat hij bij PSV bij vlagen liet zien. Als hij dat kan wordt hij namelijk één van de grootste van zijn generatie.
Er zit een bepaalde technische genialiteit in die jongen die je echt maar zelden ziet. Helaas etaleert hij hem zelf ook maar zelden. Ook los van fitheid en kopkronkels.![]()
Het is wel duidelijk waarom @PietjePuk2000 jou zo'n goede user vindtquote:Op maandag 18 juli 2022 10:12 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat hij weer opklimt, maar wel nadat hij gefaald is bij Ajax. Ik gun onze hoofdstedelingen niet dat hij nu helemaal opleeft nadat ze hem gehaald hebben om ons even een hak te zetten![]()
![]()
oké pikquote:Op maandag 18 juli 2022 10:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is wel duidelijk waarom @:Pietjepuk2000 jou zo'n goede user vindt![]()
Ja de enige reden is om jullie een hak te zetten.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:12 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat hij weer opklimt, maar wel nadat hij gefaald is bij Ajax. Ik gun onze hoofdstedelingen niet dat hij nu helemaal opleeft nadat ze hem gehaald hebben om ons even een hak te zetten![]()
Ah ja. Dat is de reden. Ze hebben hem gehaald om psv dwars te zittenquote:Op maandag 18 juli 2022 10:12 schreef Gutanoth het volgende:
nadat ze hem gehaald hebben om ons even een hak te zetten
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
quote:Op maandag 18 juli 2022 10:14 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja de enige reden is om jullie een hak te zetten.Vast niet de enige en waarschijnlijk ook niet de belangrijkste reden, maar jullie weten ook wel dat dit heel goed past in het "wij zijn het bayern van nederland" sprookje waar overmars en vd sar in zijn gaan gelovenquote:Op maandag 18 juli 2022 10:14 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ah ja. Dat is de reden. Ze hebben hem gehaald om psv dwars te zitten![]()
Niet echt, nee.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
[..]
Vast niet de enige en waarschijnlijk ook niet de belangrijkste reden, maar jullie weten ook wel dat dit heel goed past in het "wij zijn het bayern van nederland" sprookje waar overmars en vd sar in zijn gaan geloven![]()
jij bent iets teveel in het calimero sprookje gaan gelovenquote:Op maandag 18 juli 2022 10:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
[..]
Vast niet de enige en waarschijnlijk ook niet de belangrijkste reden, maar jullie weten ook wel dat dit heel goed past in het "wij zijn het bayern van nederland" sprookje waar overmars en vd sar in zijn gaan geloven![]()
dit, als je het dan toch over het Bayern sprookje hebt is het kopen van Bergwijn die door PSV verkocht is om het begrotingsgat te dichten wel een grotere middelvingerquote:Op maandag 18 juli 2022 10:15 schreef fetX het volgende:
Ajax probeert echt iedereen dwars te zitten. Ook al bij Tottenham laatst met Bergwijn.![]()
Altijd al een topuser gevonden.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is wel duidelijk waarom @:Pietjepuk2000 jou zo'n goede user vindt![]()
![]()
Je hebt het over de Overmars en vd Sar die LETTERLIJK altijd gezegd hebben dat Ajax nooit het Bayern van Nederland zal worden?quote:Op maandag 18 juli 2022 10:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
[..]
Vast niet de enige en waarschijnlijk ook niet de belangrijkste reden, maar jullie weten ook wel dat dit heel goed past in het "wij zijn het bayern van nederland" sprookje waar overmars en vd sar in zijn gaan geloven![]()
daar hadden we nog een appeltje mee te schillen, die is wel vereffend nu.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:15 schreef fetX het volgende:
Ajax probeert echt iedereen dwars te zitten. Ook al bij Tottenham laatst met Bergwijn.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
De haat voor de speler en Ajax is kennelijk groter dan de liefde voor PSV en het voetbal. Dat mag.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:12 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat hij weer opklimt, maar wel nadat hij gefaald is bij Ajax. Ik gun onze hoofdstedelingen niet dat hij nu helemaal opleeft nadat ze hem gehaald hebben om ons even een hak te zetten![]()
best wel snel al een vrijwel complete selectie.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[ twitter ]
Rechtsback en een spits nu nog en we zijn compleet.
brobby was ook al zo goed als rond toch?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Als het goed is wel. Daarnaast is er ook al voorgesorteerd mocht iemand nog een belachelijk bedrag neertellen voor Anthony.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:44 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
best wel snel al een vrijwel complete selectie.
brobby was ook al zo goed als rond toch?
Alleen hoop ik wel dat ze toch nog wat doen voor de rechtsbackpositie (en misschien nog keeper, mocht er toch ergens nog een jonge topkeeper rondlopen).![]()
Lekker lange contracten.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[ twitter ]
Rechtsback en een spits nu nog en we zijn compleet.
Dat is nog het enige voordeel ook van de wrange situatie met Brobbey. Als je hem nu koopt, is het ook direct een 5 jarig contract. In plaats van steeds bedelen voor een jaartje extra.![]()
persoonlijk had ik brobby uit principe niet meer gehaald, tenzij hij echt voor een hongerloontje gaat zitten.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:46 schreef Adames het volgende:
[..]
Lekker lange contracten.
Dat is nog het enige voordeel ook van de wrange situatie met Brobbey. Als je hem nu koopt, is het ook direct een 5 jarig contract. In plaats van steeds bedelen voor een jaartje extra.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik zie niet goed hoe het falen van Mo te maken heeft met mijn liefde voor PSV, maar soitquote:Op maandag 18 juli 2022 10:36 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
De haat voor de speler en Ajax is kennelijk groter dan de liefde voor PSV en het voetbal. Dat mag.![]()
gelukkig staat Ajax er anders in, je moet gewoon kijken naar de kwaliteiten en of die speler het waard isquote:Op maandag 18 juli 2022 10:49 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
persoonlijk had ik brobby uit principe niet meer gehaald, tenzij hij echt voor een hongerloontje gaat zitten.![]()
Nee klopt. Maakt het niet minder triest overigens.quote:Op maandag 18 juli 2022 10:49 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik zie niet goed hoe het falen van Mo te maken heeft met mijn liefde voor PSV, maar soit![]()
Jouw reactie? Dat zijn we wel gewendquote:Op maandag 18 juli 2022 11:01 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nee klopt. Maakt het niet minder triest overigens.![]()
quote:Op maandag 18 juli 2022 11:01 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nee klopt. Maakt het niet minder triest overigens.we kunnen hier wel wat koud PSV badwater gebruiken met deze hittegolf maar beter vechten jullie dat elders uitquote:Op maandag 18 juli 2022 11:02 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Jouw reactie? Dat zijn we wel gewend![]()
Mo heeft met een half jaartje trainen nog even een half miljoen binnen geharkt en gaat nu met pensioen.Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.![]()
mo gaat dit jaar de eredivisie vernederenquote:Op maandag 18 juli 2022 11:51 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Mo heeft met een half jaartje trainen nog even een half miljoen binnen geharkt en gaat nu met pensioen.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik was al hard afgehaakt in dit gesprek.quote:Op maandag 18 juli 2022 11:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
[..]
we kunnen hier wel wat koud PSV badwater gebruiken met deze hittegolf maar beter vechten jullie dat elders uit![]()
quote:Op maandag 18 juli 2022 10:12 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat hij weer opklimt, maar wel nadat hij gefaald is bij Ajax. Ik gun onze hoofdstedelingen niet dat hij nu helemaal opleeft nadat ze hem gehaald hebben om ons even een hak te zettenx1000
![]()
Kan je nou met een seizoenkaart ook nog een extra plek kopen?
Dat worden weinig wedstrijdjes dit jaar![]()
Mijn account staat weer vol met meldingen doordat ik dit filmpje heb gemaakt. Daar gaan we weer.quote:![]()
Had je wat anders verwacht?quote:Op maandag 18 juli 2022 17:01 schreef DutchSuomiFan1992 het volgende:
[..]
Mijn account staat weer vol met meldingen doordat ik dit filmpje heb gemaakt. Daar gaan we weer.![]()
Babel, Clement én Eiting trainen mee met Jong.
Ik hoop niet dat Ajax zo dom is om één van die 3 gasten een contract aan te bieden.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Natuurlijk niet. Dan zouden ze ook niet met jong meetrainen in deze fase lijkt mij, naast dat ze alle drie totaal niet het niveau hebben.quote:Op maandag 18 juli 2022 17:46 schreef FireFox1 het volgende:
Babel, Clement én Eiting trainen mee met Jong.
Ik hoop niet dat Ajax zo dom is om één van die 3 gasten een contract aan te bieden.![]()
Kan je zulk debiele posts gewoon achterwege laten? Daar wordt VBL beter van en wordt er ook minder op je gezekenquote:![]()
Zie het Feyenoordtopic voor meer context. Dan had je minder boos gereageerd op dit grapje.quote:Op maandag 18 juli 2022 17:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Kan je zulk debiele posts gewoon achterwege laten? Daar wordt VBL beter van en wordt er ook minder op je gezeken![]()
Sluit ik me bij aan.quote:Op maandag 18 juli 2022 17:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Kan je zulk debiele posts gewoon achterwege laten? Daar wordt VBL beter van en wordt er ook minder op je gezeken
Forum Opties Forumhop: Hop naar: