een melkveehouder werkt break even met 40 cent , de melkprijs is nu 63 centquote:Op zaterdag 9 juli 2022 12:09 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Omzet, maar wat voor kosten gaan daar nog af qua voedsel en huisvestiging voor de koeien,afschrijving melkmachines, personeelskosten, enz....
Oh, ik wist niet dat de zetels in de Kamer herverdeeld werden om met de peilingen van Maurice overeen te komen?quote:Op zondag 10 juli 2022 10:16 schreef michaelmoore het volgende:
De nieuwe @:MINPRES gaat worden ??
Nou dan kan minister van de Wal wel inpakken
[ afbeelding ]
https://nos.nl/collectie/(...)gd-in-acht-grafiekenquote:Op zondag 10 juli 2022 10:27 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Oh, ik wist niet dat de zetels in de Kamer herverdeeld werden om met de peilingen van Maurice overeen te komen?
En hoe gaan wij dat doen zonder Noordrijn-Westfalen militair te veroveren? Ik denk namelijk niet dat als wij Scholz een brief sturen met de strekking "Yo Olav, wij willen graag door gaan met onze superintensieve veeteelt dus zou je zo sympathiek willen zijn om even het grootste industriegebied van Duitsland plat te leggen om dat te faciliteren kusjes Mark" hij zich heel erg geroepen voelt om daar aan te voldoen.quote:Op zondag 10 juli 2022 10:32 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
https://nos.nl/collectie/(...)gd-in-acht-grafieken
[ afbeelding ]
we moeten het Ruhrgebied en TATA sluiten
https://www.knmi.nl/kenni(...)-stikstofdioxide-no2
[ afbeelding ]
Gewoon Nederlandse paspoorten uit delen en dan gaan we die Nederlanders "bevrijden"quote:Op zondag 10 juli 2022 10:38 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En hoe gaan wij dat doen zonder Noordrijn-Westfalen militair te veroveren? Ik denk namelijk niet dat als wij Scholz een brief sturen met de strekking "Yo Olav, wij willen graag door gaan met onze superintensieve veeteelt dus zou je zo sympathiek willen zijn om even het grootste industriegebied van Duitsland plat te leggen om dat te faciliteren kusjes Mark" hij zich heel erg geroepen voelt om daar aan te voldoen.
https://nos.nl/l/2432122quote:Op zondag 10 juli 2022 10:27 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Oh, ik wist niet dat de zetels in de Kamer herverdeeld werden om met de peilingen van Maurice overeen te komen?
.quote:This Poll is based on an online study among a representative random sample of 1028 Dutch people entitled to vote. The data was collected from Friday, June 24 up to and including Monday, June 27, 2022
Dan moet Nederland fuseren met Wallonie en Luxemburg , dan is het stikstof probleem opgelostquote:Op zondag 10 juli 2022 13:59 schreef Hanca het volgende:
Aangezien Nederland veel meer uitstoot dan Duitsland, zal Nederland dan een brief terug krijgen met wat wij allemaal dicht gooien:
[ afbeelding ]
Het is gewoon simpel, er moet heel veel vee uit. Niet per sé boeren, al zal veeteelt op de rand van een Natura 2000 gebied denk ik wel gewoon moeten stoppen. Die boeren kunnen wellicht wel de mogelijkheid krijgen om te verplaatsen. We hebben gewoon veel te veel vee. Onmogelijk veel vee.
[ afbeelding ]
En dan zijn we meteen ook tientallen miljarden kwijt alleen al om de infrastructuur daar een beetje op peil te krijgen, laat staan al die andere zaken waar ook nog tientallen miljarden belastinggeld naar toe moetquote:Op zondag 10 juli 2022 14:29 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dan moet Nederland fuseren met Wallonie en Luxemburg , dan is het stikstof probleem opgelost
Je snapt er echt niks van, he?quote:Op zondag 10 juli 2022 14:29 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dan moet Nederland fuseren met Wallonie en Luxemburg , dan is het stikstof probleem opgelost
maar dan mogen we wel weer bouwenquote:Op zondag 10 juli 2022 14:35 schreef Hanca het volgende:
[..]
Je snapt er echt niks van, he?
Het gaat er dan nog steeds om dat in bepaalde gebieden in NL er teveel dieren zijn. Ook al zou heel de EU 1 land worden, dan nog zijn er in die gebieden er te veel dieren. En ja, al die gebieden liggen in Nederland. Dat blijkt toch wel uit de kaart.
Je ziet ook dat het in Noord-Groningen, waar veel boeren wonen maar dat zijn agrariërs en geen veeboeren, de opgaaf heel klein is. Dat zie je ook op de stikstofkaart van Van der Wal.
Maar zo werkt dat feestje dus niet. Je bent als land verplicht ALLE natuurgebieden in goede staat te krijgen, je kunt niet een teringzooi in het ene deel van het land compenseren door aan te komen met gezonde natuur 100 km verderop.quote:Op zondag 10 juli 2022 16:20 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar dan mogen we wel weer bouwen
want dan heeft NEWALU geen stikstofprobleem meer
Dan kan TATA ook gewoon blijven
dan hebben we toch de stilstof normen van Luxemburg ?/ Of zij die van Nederland ?quote:Op zondag 10 juli 2022 16:39 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Maar zo werkt dat feestje dus niet. Je bent als land verplicht ALLE natuurgebieden in goede staat te krijgen, je kunt niet een teringzooi in het ene deel van het land compenseren door aan te komen met gezonde natuur 100 km verderop.
Dan mogen we bouwen in Wallonië (Luxemburg en Vlaanderen hebben hetzekfde stikstofprobleem), maar nog steeds niet in de buurt van de Natura2000 gebieden die in Nederland liggen.quote:Op zondag 10 juli 2022 16:20 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar dan mogen we wel weer bouwen
want dan heeft NEWALU geen stikstofprobleem meer
Dan kan TATA ook gewoon blijven
Het zit hem niet in normen, dat is een fabeltje. In Duitsland mag er binnen een straal van 15km van Natura 2000 momenteel ook niet worden gebouwd en was veeteelt altijd al verboden. Alleen Duitsland heeft dan ruimte genoeg over, wij niet.quote:Op zondag 10 juli 2022 17:02 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dan hebben we toch de stilstof normen van Luxemburg ?/ Of zij die van Nederland ?
Nederland heeft te veel Natura299 gebiedjes aangelegdquote:Op zondag 10 juli 2022 18:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het zit hem niet in normen, dat is een fabeltje. In Duitsland mag er binnen een straal van 15km van Natura 2000 momenteel ook niet worden gebouwd en was veeteelt altijd al verboden. Alleen Duitsland heeft dan ruimte genoeg over, wij niet.
Nee, Nederland is een rivierendelta en daardoor heel belangrijk voor heel veel trekvogels. Dat is geen aanleggen, de vogels trekken nou eenmaal bij ons over.quote:Op zondag 10 juli 2022 19:36 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nederland heeft te veel Natura299 gebiedjes aangelegd
Tsja, als ik zo eens naar het kaartje kijk bij Duitsland, België, Italië, Luxemburg, Slovenië, Kroatië etc. etc. zie ik daar toch ook heel veel plukjes beschermd gebied. Daar is Nederland echt niet uniek in.quote:Op zondag 10 juli 2022 19:36 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nederland heeft te veel Natura299 gebiedjes aangelegd
zulen ze in Engeland wel blij zijn dat ze geen last meer hebben van dat Brusselquote:Op zondag 10 juli 2022 21:43 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Tsja, als ik zo eens naar het kaartje kijk bij Duitsland, België, Italië, Luxemburg, Slovenië, Kroatië etc. etc. zie ik daar toch ook heel veel plukjes beschermd gebied. Daar is Nederland echt niet uniek in.
https://natura2000.eea.europa.eu/
Als een volgend kabinet hier mee zou stoppen (onwaarschijnlijk, de partijen die dat willen hebben samen een zetel of 40 in de peilingen), vinden ze de rechter en de EU tegenover zich.quote:Op zondag 10 juli 2022 22:58 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ik hoop dat van der plas in het volgende kabinet snel hiermee zal stoppen en meisje van de WAL zal ontslaan
Waarom haat jij onze natuur zo?quote:Op zondag 10 juli 2022 22:58 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
zulen ze in Engeland wel blij zijn dat ze geen last meer hebben van dat Brussel
Zou goed zijn als we voor het klimaat wat meer doen dan biomassacentrales bouwen om bomen te verbranden , dan dit rare stikstof geneuzel
Ik hoop dat van der plas in het volgende kabinet snel hiermee zal stoppen en meisje van de WAL zal ontslaan
Het markermeer een uniek gebied aangelegd door ons een groot uitgestrekt gebied voor die vogels. Dan moeten die vogels maar iets verder vliegen dan de druk gebruikte rivieren.quote:Op zondag 10 juli 2022 20:20 schreef Hanca het volgende:
En dat ze recent zijn 'aangelegd' heb ik een paar posts hierboven al weerlegd, ook dat is een onzinnige bewering die alleen uit de Baudethoek komt.
Waarom zitten zoveel mensen vast in de kokervisie die door ecologen geschapen is dat elk stukje aarde hoe klein ook als natuur benoemd kan worden en onvervangbaar zou zijn in ons dichtbevolkte land.quote:
De meeste mensen vinden natuur en vogels nou eenmaal meer waard dan megastallen en miljoenen stuks vee waar op wat enorme veevoermultinationals na verder niemand wat aan heeft. Mensen die tegen de stikstofplannen zijn snap ik echt niet, of je moet aandeelhouder bij zo'n veevoederfabriek zijn. Zelfs van boeren snap ik het echt niet, want het idee is helemaal niet dat de boeren er zo op achteruit gaan.quote:Op maandag 11 juli 2022 10:47 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Waarom zitten zoveel mensen vast in de kokervisie die door ecologen geschapen is dat elk stukje aarde hoe klein ook als natuur benoemd kan worden en onvervangbaar zou zijn in ons dichtbevolkte land.
ow dan heb ik en onze maatschappij die brede maatschappelijke discussie gemist over wat we natuur vinden en welke prijs we daaraan toekennen. Kun je ons eens verlichten hoe jij weet dat de meeste mensen dit waardeoordeel gemaakt hebben.quote:Op maandag 11 juli 2022 10:51 schreef Hanca het volgende:
[..]
De meeste mensen vinden natuur en vogels nou eenmaal meer waard dan megastallen en miljoenen stuks vee waar op wat enorme veevoermultinationals na verder niemand wat aan heeft. Mensen die tegen de stikstofplannen zijn snap ik echt niet, of je moet aandeelhouder bij zo'n veevoederfabriek zijn. Zelfs van boeren snap ik het echt niet, want het idee is helemaal niet dat de boeren er zo op achteruit gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |