abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:22:20 #1
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024379

24 Heures Du Mans 2022 - editie 90
Onderdeel van het FIA World Endurace Championship

Race 2021 en vooruitblik
In 2021 werd de race net als het voorgaande jaar vanwege het Corona virus niet verreden in juni, maar deze keer in augustus voor het oog van 50,000 toeschouwers. Door de verplaatsing naar de maand augustus betekende dit wederom een langere nacht dan normaal. in 2021 maakte ook de Hypercar klasse haar introductie als snelste raceklasse op Le Mans. De verschillen met de LMP2 auto's waren hierdoor beduidend kleiner dan de jaren daarvoor. Uiteindelijk ging Toyota #7 er zonder noemenswaardige tegenstand met de overwinning vandoor, voor de #8 Toyota en de #36 Alpine. In LMP2 zagen we drama, waar de leidende #41 met een minuut of drie te gaan stilviel, waardoor de overwinning uit de handen van Robert Kubica en zijn teamgenoten glipte. Robin Frijns zat in de winnende #31 LMP2. In GTE PRO won de #51 AF Corse Ferrari in een sterk uitgedund veld waarin de verschillen groter waren dan in voorgaande edities. AF Corse won met de #83 ook in GTE Am.

Dit jaar vindt de race voor het eerst sinds 2019 weer in juni plaats, en eigenlijk is het stiekem vooral uitkijken naar de races van 2023 en verder wat betreft de Hypercar klasse. Met de vele aanmeldingen voor de Hypercar en LMDh klasse zal de concurrentie in de toekomst sterk toenemen, en lijkt dit jaar de laatste keer dat Toyota zonder noemenswaardige tegenstand begint aan de race. Peugeot zou hier aanwezig zijn met hun nieuwe 9x8, maar maakte begin dit jaar bekend dat helaas toch uit te stellen. Hierdoor zijn er net als vorig jaar slechts vijf auto's die strijden voor de overwinning in de Hypercar klasse. het LMP2 veld is sterk vertegenwoordigd met maar liefst 27 entries. Racing Team Nederland doet overigens voor het eerst in jaren niet mee. Het GTE Pro veld is ook relatief dun bezaaid met 7 entries. We vinden hier Ferrari, Corvette en Porsche. GTE AM is net als vorig jaar weer goed vertegenwoordigd met 23 entries.

In het schema beginnen we deze editie weer op de woensdagmiddag. Net als vorig jaar wordt de uiteindelijke startvolgorde bepaald in de hyperpole, de top 6 uit elke klasse van de kwalificatie op woensdag gaat door naar de hyperpole sessie op donderdag waarin de definitieve startvolgorde wordt bepaald. De race begint net als vorig jaar om 16:00


Het Circuit de la Sarthe is gelegen in Le Mans, Frankrijk. Sinds 1923 wordt hier de 24 uren van Le Mans georganiseerd. Het circuit bestaat voor een groot deel uit openbare wegen, en heeft een totale lengte van 13.629 kilometer. Gedurende de jaren heeft het circuit een aantal veranderingen ondergaan en zijn er onder andere chicanes toegevoegd aan het lange rechte stuk. Meer informatie over de geschiedenis van het circuit vind je hier. De huidige lay-out wordt sinds 2007 gebruikt. Een paar statistieken:

• Ronderecord (race): 3:17.297 (Mike Conway - Toyota TS050, 2019)
• Ronderecord (kwalificatie): 3:14.791 (Kamui Kobayashi - Toyota 2017)
• Afstandsrecord (all-time): 5,410.71km, 397 ronden (Audi R15, 2010)

Afbeelding Circuit

Circruit info inclusief marshall posts
Detail kaart paddock area (kaart uit 2016)(pdf)
Circuit informatie 2021

Onboard (Pole 2017):



Entry list 2022 (pdf)


• Rode nummers
• Rondetijden in kwalificatie: ~3:25 (schatting)
• 1030kg
• Maximaal vermogen van 500kw

De Hypercar klasse is in het leven geroepen om kosten de reduceren. De enorme programma's van Toyota en in het verleden Peugeot, Audi en Porsche kosten tientallen miljoenen per jaar, een aantal van de programma's schijnt zelfs boven de 100 miljoen per jaar te hebben gekost. De Hypercar klasse bestaat uit twee typen auto's, Le Mans Hypercar (LMH) en LMDh (Le Mans Daytona h), het idee hierachter is dat auto's uit de verschillende kampioenschappen (ACO, FIA en IMSA) mee kunnen doen in alle races. We kunnen zo dus dezelfde auto's zien op Le Mans als op Daytona. Dit jaar doen er alleen LMH auto's mee, al mogen LMDh auto's ook mee doen vanaf dit jaar. Inmiddels heeft al een aantal grote fabrikanten aangekondigd terug te keren naar deze klasse, waaronder Audi, Ferrari, Porsche, Peugeot, Acura en BMW. We gaan dus richting hele mooie jaren. Er zijn in deze klasse technische beperkingen, zo mag het vermogen van de motor maximaal 500kw zijn, aangevuld met een extra 200kw voor de hybride systemen.

Toyota is op dit moment het enige fabrieksteam en daarom favoriet voor de overwinning. Omdat de klasse vanaf volgend jaar een stuk meer concurrentie krijgt is vooral de vraag: wordt dit de laatste eenvoudige overwinning of gaan we in 2022 wellicht voor het eerst in jaren een andere winnaar zien? Ze krijgen concurrentie van Glickenhaus racing dat met twee auto's mee doet en Alpine Elf Matmut (dat met 1 auto meedoet)


• Blauwe nummers
• Rondetijd in kwalificatie: ~3:28
• 950kg (+20kg)
• 75L tank (benzine)
• Maximale kosten voor de auto: ¤483,000
• Minimaal 1 coureur zonder platinum/goud licentie ter beoordeling aan de FIA

LMP2 is de tweede prototype categorie, gericht op kleinere teams, onafhankelijk van de leverancier van het chassis en de motor. De belangrijkste beperkingen voor deze klasse zijn de kosten van de totale auto. In 2017 werd een nieuwe regelgeving geļntroduceerd waarbij de teams moeten kiezen uit 4 mogelijke chassis leveranciers: Oreca, Onroak Automotive, Dallara en Riley-Multilmatic. Daarnaast zijn alle teams zijn verplicht te rijden met dezelfde motor: een 4.2-liter V8 Gibson. In deze klasse vinden we over het algemeen talentvolle jonge coureurs en de zogenaamde gentlemen drivers (een coureur zonder platinum of gouden licentie). Elk team is verplicht minimaal één zo'n coureur op te stellen. Nieuw sinds 2021 is dat deze categorie ook nog wordt onderverdeeld, afhankelijk van de derde coureur (de coureur zonder platinum of gouden licentie). Als deze coureur een zilveren licentie heeft wordt de auto geclassificeerd als "gewoon" LMP2, heeft deze coureur slechts een bronzen licentie dan wordt de auto geclassificeerd als LMP2 Pro/Am. De winnaar van LMP2 Pro/AM komt ook op het LMP2 podium te staan.


• Groene nummers
• Rondetijd in kwalificatie: ~3:45
• Minimaal 1245kg
• 90L tank (benzine) voor auto's voor 2016
• 120L tank (benzine) voor auto's vanaf 2016

LM GTE Pro is de categorie waar we 's werelds beste GT coureurs te werk kunnen zien. In deze categorie vinden we de grote fabrieksteams van Corvette, Porsche en Ferrari. De GTE auto's zijn gebaseerd op sportwagens die geschikt zijn voor op de weg en waarvan minimaal 300 geproduceerd zijn. De categorie is opgesplitst in twee klassen: LM GTE Pro en LM GTE Am.


• Oranje nummers
• Rondetijd in kwalificatie: ~3:48
• Minimaal 1245kg
• 90L tank (benzine) voor auto's voor 2016
• 120L tank (benzine) voor auto's vanaf 2016
• Minimaal 1 jaar oude auto (specs)
• Minimaal 1 coureur zonder platinum/goud licentie ter beoordeling aan de FIA

LM GTE Am lijkt bijzonder veel op LM GTE Pro. Het belangrijkste verschil is dat in LM GTE Am, elk team een zogenaamde gentlemen driver moet inschrijven (een coureur zonder platinum of gouden licentie). Ook zijn de auto's minimaal een jaar oud, waarmee ze over het algemeen iets achter lopen op de LM GTE Pro varianten. Er zijn minieme verschillen in de auto's (air intake bijvoorbeeld) waardoor de GTE Am auto's iets langzamer zijn dan de GTE Pro.



Woensdag 8 juni
• 14:00-17:00 Free practice session 1
• 19:00-20:00 Qualifying session 1
• 22:00-0:00 Free practice session 2

Donderdag 9 juni
• 15:00-18:00 Free practice session 3
• 20:00-20:30 Hyperpole
• 22:00-0:00 Free practice session 4

Zaterdag 11 juni
• 10:30-10:45 Warm-up
• 16:00 Start 24 uren van Le Mans


TV
• Eurosport zendt de 24 uur bijna volledig uit verdeeld over ES1/ES2 inclusief alle andere sessies
• RTL7 zendt de 24 uur volledig uit (alleen race)
• Een overzicht van alle broadcasters wereldwijd is hier te vinden

Streams
Officiėle WEC stream (¤9,99 voor le Mans)
Radio Le Mans (Engels commentaar bij de race, erg veel inside information, previews en laatste nieuws - tip)
• Eurosport player (¤5,99 voor een maand) - heeft een audio only stream (nu Discovery plus)

Live Timing
Officiėle live timing (als je hier een account hebt of aanmaakt kun je in expert mode ook sector tijden bekijken en nog veel meer informatie over de race)
Resultaten

Spotter Guide
Spotter Guide 2022, grafische weergave van deelnemersveld (helaas niet meer van Andy Blackmore)

Overige informatie
Laatste informatie, verslagen en analyses
Weer

Dit topic kan ook gebruikt worden voor andere endurance races zoals die van het:

Officiele FIA World Endurance Championship


ELMS championship


IMSA championship


Blancpain Endurance series
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:22:34 #2
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024383
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:21 schreef M90 het volgende:

[..]
Hypercar, LMP2, GTE AM
Tis toch wel matig als je het zo naast elkaar ziet staan.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:22:42 #3
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205024386
Kut :(
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
pi_205024389
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:20 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Snap ik, ze hebben het merk opnieuw gelanceerd dus moet weer bekendheid krijgen maar uitgaven vs aantal verkochte auto's is volgens mij wel erg scheef. Maar goed ik ben geen marketingman dus misschien zie ik het helemaal verkeerd.
Het vervelende aan Alpine is dat het Le Mans "on the cheap" is.

- Auto is van Oreca en een 2e hands LMP2 die is geconverteerd
- motor heeft een Alpine label, maar is eigenlijk een Gibson blok, en Gibson was ook al badge engineering want dat was eigenlijk Zytek
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zaterdag 11 juni 2022 @ 20:22:53 #5
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_205024390
Eurosport it is. :)
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_205024394
Bent vindt Le Mans onmeunig mooi.
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zaterdag 11 juni 2022 @ 20:23:35 #7
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_205024400
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:22 schreef Sinister-D- het volgende:
Kut :(
Faal. :D
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:23:55 #8
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024405
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:22 schreef Sabata het volgende:

[..]
Het vervelende aan Alpine is dat het Le Mans "on the cheap" is.

- Auto is van Oreca en een 2e hands LMP2 die is geconverteerd
- motor heeft een Alpine label, maar is eigenlijk een Gibson blok, en Gibson was ook al badge engineering want dat was eigenlijk Zytek
Het goede nieuws is dat dat precies de bedoeling was. Men vond het niet zo leuk dat alleen Toyota in de LMP1 reed.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:23:55 #9
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024406
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:21 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Nee, WEC komt wel echt uit de koker van Alpine zelf.
Dat is een Signatech, wat voorheen ook onder de naam Signatech meedeed.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 20:24:17 #10
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205024413
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:22 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Tis toch wel matig als je het zo naast elkaar ziet staan.
Mwah...Hypercar, de topklasse dus, is volgend jaar toch fors groter? Dan is het prima natuurlijk, ik vind die langzame klasses nu vooral leuk omdat dat de enige mogelijke plek is om spanning te zien (normaliter), maar als de topklasse eindelijk ook weer spanning gaat kennen is dat helemaal mooi :9
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:25:51 #11
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024432
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Mwah...Hypercar, de topklasse dus, is volgend jaar toch fors groter? Dan is het prima natuurlijk, ik vind die langzame klasses nu vooral leuk omdat dat de enige mogelijke plek is om spanning te zien (normaliter), maar als de topklasse eindelijk ook weer spanning gaat kennen is dat helemaal mooi :9
Dat is zo w/
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205024437
Idd vooraan wordt het volgend jaar wel genieten denk ik _O_
pi_205024438
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:23 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Dat is een Signatech, wat voorheen ook onder de naam Signatech meedeed.
Maar dat vind ik geen probleem, Audi was ook grotendeels Joest Racing.
pi_205024444
Ik moet wel gniffelen om één Nitro reclame die met trombones motorgeluiden nadoet. Klinkt ongeveer zo

"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_205024453
1 minuut stop&go voor de #1
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:29:14 #16
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205024488
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:23 schreef Netsplitter het volgende:

[..]
Faal. :D
:D
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:29:26 #17
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024492
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:26 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Maar dat vind ik geen probleem, Audi was ook grotendeels Joest Racing.
Ik vind het ook geen probleem, maar Nattekat zei dat dit uit de koker van Alpine kwam, terwijl het gewoon de Rebellion van een paar jaar terug is, dat ze runnen met het Signatech team.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205024495
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Mwah...Hypercar, de topklasse dus, is volgend jaar toch fors groter? Dan is het prima natuurlijk, ik vind die langzame klasses nu vooral leuk omdat dat de enige mogelijke plek is om spanning te zien (normaliter), maar als de topklasse eindelijk ook weer spanning gaat kennen is dat helemaal mooi :9
Volgens mij volgend jaar extra op Le Mans: BMW, Caddy en Porsche.
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:30:11 #19
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205024502
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:22 schreef Sabata het volgende:

[..]
Het vervelende aan Alpine is dat het Le Mans "on the cheap" is.

- Auto is van Oreca en een 2e hands LMP2 die is geconverteerd
- motor heeft een Alpine label, maar is eigenlijk een Gibson blok, en Gibson was ook al badge engineering want dat was eigenlijk Zytek
:?
Het is toch een geverfde bejaarde Rebellion LMP1?
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
pi_205024520
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:30 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]
:?
Het is toch een geverfde bejaarde Rebellion LMP1?
Oreca --> Rebellion --> Alpine

Derde hands. :P
pi_205024527
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:29 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Volgens mij volgend jaar extra op Le Mans: BMW, Caddy en Porsche.
BMW niet (als fabrieksteam)
Peugeot en Ferrari ook in elk geval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:33:35 #22
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024528
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:27 schreef M90 het volgende:
1 minuut stop&go voor de #1
:(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205024530
Oei, je kan goed zien dat Gelael het stuur van Frijns heeft overgenomen in #31. Hij wordt onder de voet gelopen nu
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:33:42 #24
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024532
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:29 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Volgens mij volgend jaar extra op Le Mans: BMW, Caddy en Porsche.
En Peugeot en Ferrari, dacht ik
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:35:12 #25
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024550
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:33 schreef M90 het volgende:

[..]
BMW niet (als fabrieksteam)
Peugeot en Ferrari ook in elk geval
RLL komt toch ook met BMW naar Le Mans?
En WRT was ook geļnteresseerd, dacht ik.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205024554
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:33 schreef Starflyer het volgende:

[..]
En Peugeot en Ferrari, dacht ik
Ik had alleen LMDh klasse in gedachten.

Als ik me niet vergis maakt Peugeot later dit seizoen al haar debuut.
pi_205024563
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:35 schreef Starflyer het volgende:

[..]
RLL komt toch ook met BMW naar Le Mans?
Dacht alleen IMSA confirmed?
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:37:00 #28
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024564
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:35 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Ik had alleen LMDh klasse in gedachten.

Als ik me niet vergis maakt Peugeot later dit seizoen al haar debuut.
Op Monza inderdaad.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205024580
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:36 schreef M90 het volgende:

[..]
Dacht alleen IMSA confirmed?
LM is inderdaad nog niet bevestigd.
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:38:34 #30
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024586
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:36 schreef M90 het volgende:

[..]
Dacht alleen IMSA confirmed?
Le Mans is nog niet bevestigd inderdaad.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205024612
#36 weer de garage in
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:40:37 #32
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024618
Nou, doei hč.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:42:41 #33
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024655
Maar WRT wil in Europa met de BMW rijden nu de Audi LMDh niet doorgaat. Dus misschien hebben we volgend jaar Frijns in de Hypercar klasse :)
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205024667
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:42 schreef Starflyer het volgende:
Maar WRT wil in Europa met de BMW rijden nu de Audi LMDh niet doorgaat. Dus misschien hebben we volgend jaar Frijns in de Hypercar klasse :)
Dat zijn de geruchten maar eerste zien dan geloven.
Ferrari heeft ook al vaak gedreigd F1 te verlaten....
pi_205024675
Er gaan geruchten dat WRT zelfs de keus heeft: BMW of toch Lamborghini dat blijkbaar het Audi programma over kan nemen
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:44:45 #36
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024676
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:43 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Dat zijn de geruchten maar eerste zien dan geloven.
Ferrari heeft ook al vaak gedreigd F1 te verlaten....
True
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205024714
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:44 schreef Sabata het volgende:
Er gaan geruchten dat WRT zelfs de keus heeft: BMW of toch Lamborghini dat blijkbaar het Audi programma over kan nemen
Maar Lambo is volgens mij geen echt fabrieksproject maar meer voor klanten, dus dan moet WRT financieel meer bijleggen. Blijven ze wel binnen de VAG familie.

Prema/Iron Lynx wordt ook in verband gebracht met Lambo.
pi_205024735
In de 3:48 inmiddels in GTE Pro :) (top 3 sneller dan de pole tijd)
pi_205024797
Ai, LMP2 eraf in de Porsche curves (kan even niet zien welke, was dat de Richard Mille?)
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:55:10 #40
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205024799
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:48 schreef M90 het volgende:
In de 3:48 inmiddels in GTE Pro :) (top 3 sneller dan de pole tijd)
op de een of andere manier kan ik nu geen goede livetiming vinden
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:55:31 #41
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024807
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:55 schreef Sabata het volgende:
Ai, LMP2 eraf in de Porsche curves (kan even niet zien welke)
Lijkt op de #1
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:55:50 #42
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024815
Volgens mij de #1 Richard Mille
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205024819
#27?
pi_205024834
Getver, de opvolger van GTE zou de GT3 Premiejum moeten heten |:(
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 20:58:00 #45
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205024848
Vijf uur voorbij en het valt nog wel mee wat er gebeurd is tot nu toe, toch? De 36 die definitief af is gehaakt wat kansen betreft, maar verder?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 20:58:53 #46
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024856
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:58 schreef heywoodu het volgende:
Vijf uur voorbij en het valt nog wel mee wat er gebeurd is tot nu toe, toch? De 36 die definitief af is gehaakt wat kansen betreft, maar verder?
Mijn marker of doom is voorlopig nog werkloos.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 20:59:06 #47
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205024861
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:56 schreef M90 het volgende:
#27?
Ik denk het. De #1 rijdt nog gewoon volgens de live timing
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205024870
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:58 schreef heywoodu het volgende:
Vijf uur voorbij en het valt nog wel mee wat er gebeurd is tot nu toe, toch? De 36 die definitief af is gehaakt wat kansen betreft, maar verder?
idd eerste kwartier was van alles gaande sindsdien niet super veel bijzonders. wel leuke gevechten overal
pi_205024875
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:58 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Mijn marker of doom is voorlopig nog werkloos.
:D
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:01:45 #50
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205024911
#36 rijdt weer.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205024928
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:58 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Mijn marker of doom is voorlopig nog werkloos.
Als die maar niet uitdroogt zoals de printer.
pi_205024981
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 20:57 schreef Sabata het volgende:
Getver, de opvolger van GTE zou de GT3 Premiejum moeten heten |:(
Kostenbesparingen horen we al jaren, ach en nu verplichten we gewoon een upgrade van 50k tot 100k euro. :')
  zaterdag 11 juni 2022 @ 21:07:08 #53
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205025031
Problemen bij Penske?
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:07:27 #54
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025038
Nou, de strijd om P3 in de LMP2 wordt ook even mooi kapot gemaakt zo. De één heeft een straf, de ander reparatiewerkzaamheden. Spijtig -O-

De directe gevechten dan, het zit nog stees prachtig dicht op elkaar.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 21:08:48 #55
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205025061
De #1 is wel ver teruggevallen, dus misschien toch de auto die van de baan ging
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:08:57 #56
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025065
Ik kan wederom een kutopmerking maken nu.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205025066
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:07 schreef Starflyer het volgende:
Problemen bij Penske?
ja
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:09:00 #58
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205025067
Mooie aanrijding en lekkere stofwolken
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:09:01 #59
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025068
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:07 schreef Nattekat het volgende:
Nou, de strijd om P3 in de LMP2 wordt ook even mooi kapot gemaakt zo. De één heeft een straf, de ander reparatiewerkzaamheden. Spijtig -O-

De directe gevechten dan, het zit nog stees prachtig dicht op elkaar.
Definitief einde verhaal inderdaad!
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205025079
Daar had de marker bijna overuren gemaakt met dat akkefietje
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:09:36 #61
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025083
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:09 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Definitief einde verhaal inderdaad!
Hey, op dit moment was het meest interessante wat op de baan gebeurde dat treintje in de LMP2. Die is er nu niet meer :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:09:46 #62
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025086
Ook de RTL 7-commentator denkt dat het nog steeds 'V8 Supercars' heet in Australiė.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 11 juni 2022 @ 21:09:59 #63
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205025091
het gaat nu donker worden, dan gebeurd er meestal wat meer.
pi_205025115
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:09 schreef heywoodu het volgende:
Ook de RTL 7-commentator denkt dat het nog steeds 'V8 Supercars' heet in Australiė.
Maak jij je daar niet schuldig aan? Ik wel. :@
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:11:41 #65
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025125
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:11 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Maak jij je daar niet schuldig aan? Ik wel. :@
Jij noemt het zeker ook nog GP2.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:12:46 #66
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025139
Ah, de undercut van de #7 is gelukt :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205025145
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:11 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Jij noemt het zeker ook nog GP2.
F3000
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:13:36 #68
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025152
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:13 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
F3000
:D
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 21:14:59 #69
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205025182
Wordt een lastige rit voor Alpine
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:15:38 #71
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025187
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:11 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Maak jij je daar niet schuldig aan? Ik wel. :@
Neuh :P

Toen het nog V8 Supercars was heb ik er in DTM Race Driver 3 veel in gereden, dus daar kende ik het aanvankelijk van, maar echt kijken heb ik vooral onder de Supercars-naam gedaan, zonder de V8 erin :P
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:16:21 #72
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025199
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:13 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
F3000
Dat noem ik gewoon Formula Two. Nieuwerwets gedoe, die F3000.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:16:24 #73
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025200
quote:
Dit was echt goud geweest als het lettertype niet zo afschuwelijk was.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:17:01 #74
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025211
Deze is goed genoeg voor wat ik wil :+
https://live.fiawec.com/en/live
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:17:52 #75
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205025222
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:13 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
F3000
Liuzzi was daar de laatste kampioen. Ene Bobby D. eindigde dat jaar als derde
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:21:21 #76
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025263
Bleekemolen _O_
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:22:12 #77
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205025281
Nyck is weer lekker aan het boenderen
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:22:30 #78
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025292
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:21 schreef Nattekat het volgende:
Bleekemolen _O_
Mooie posttijd _O_

Volgens mij zat Bleekemolen ook bij Eurosport vanmiddag? Lekker bijbeunen als hij even niet rijdt :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:23:26 #79
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025305
Maar die GT3-bakjes zijn dus dingen die in het niet verdwijnen bij bijvoorbeeld dit soort Corvettes?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:23:27 #80
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025307
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:22 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Mooie posttijd _O_
8-)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205025310
quote:
14s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:17 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
Liuzzi was daar de laatste kampioen. Ene Bobby D. eindigde dat jaar als derde
Ik heb nog ooit een nieuws website over F3000 gemaakt/beheerd. :P
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:24:11 #82
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025325
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:23 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Ik heb nog ooit een nieuws website over F3000 gemaakt/beheerd. :P
Het oude RaceXpress? Daar heb ik ooit ook nog eens wat voor geschreven, zeker 15-16 jaar geleden denk ik.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 11 juni 2022 @ 21:24:11 #83
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205025326
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:22 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Mooie posttijd _O_

Volgens mij zat Bleekemolen ook bij Eurosport vanmiddag? Lekker bijbeunen als hij even niet rijdt :D
En bij Viaplay bij de F1 :)
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:24:28 #84
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025332
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:24 schreef Starflyer het volgende:

[..]
En bij Viaplay bij de F1 :)
Oh dat sowieso ja natuurlijk! Eurosport ook, of beeld ik me dat in?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 11 juni 2022 @ 21:24:46 #85
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205025346
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Het oude RaceXpress? Daar heb ik ooit ook nog eens wat voor geschreven, zeker 15-16 jaar geleden denk ik.
Die staat nog steeds in mijn RSS feeds
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205025357
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Het oude RaceXpress? Daar heb ik ooit ook nog eens wat voor geschreven, zeker 15-16 jaar geleden denk ik.
Nee zelf iets gemaakt, stelde niet veel voor.
  zaterdag 11 juni 2022 @ 21:25:04 #87
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205025359
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Oh dat sowieso ja natuurlijk! Eurosport ook, of beeld ik me dat in?
Daar was hij ook, ja
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205025374
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:23 schreef heywoodu het volgende:
Maar die GT3-bakjes zijn dus dingen die in het niet verdwijnen bij bijvoorbeeld dit soort Corvettes?
Hoe bedoel "in het niet verdwijnen"?
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:26:42 #89
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025394
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:25 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Hoe bedoel "in het niet verdwijnen"?
Kleiner en vooral langzamer, of valt dat mee? Of zijn ze wellicht zelfs sneller?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:31:40 #90
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025488
Wheel to wheel racing _O_
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205025504
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:26 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Kleiner en vooral langzamer, of valt dat mee? Of zijn ze wellicht zelfs sneller?
Maakt volgens mij niet veel uit. Ferrari GTE kun je ombouwen naar GT3 (en omgekeerd). Corvette GT3 in IMSA is ook een omgebouwde GTE.

Dus wat performance maakt het niet veel uit, wel veel meer merken met een GT3. De ACO had trouwens ook plannen om alleen merken in GT3 toe te laten die ook actief zijn in Hypercar klasse. Gelukkig is dat domme plan niet doorgegaan.
pi_205025512
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:26 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Kleiner en vooral langzamer, of valt dat mee? Of zijn ze wellicht zelfs sneller?
Niet perse kleiner. wel langzamer.
en ABS & traction control toegestaan bijv.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:34:01 #93
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025529
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:33 schreef M90 het volgende:

[..]
Niet perse kleiner. wel langzamer.
en ABS & traction control toegestaan bijv.
Dat klinkt als makkelijker, of niet? Wellicht dat DTM daardoor tegenwoordig zo....willekeurig aanvoelt. Nou ja, die enkele keer dat ik nog de moeite doe om even in te schakelen sinds het DTM om is gegooid.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205025531
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:33 schreef M90 het volgende:

[..]
en ABS & traction control toegestaan bijv.
De gentlemen drivers JUICHEN! ;)
pi_205025549
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_205025584
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:34 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
De gentlemen drivers JUICHEN! ;)
haha idd :P
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:34 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Dat klinkt als makkelijker, of niet? Wellicht dat DTM daardoor tegenwoordig zo....willekeurig aanvoelt. Nou ja, die enkele keer dat ik nog de moeite doe om even in te schakelen sinds het DTM om is gegooid.
denk het ook.
nurburgring 24 uur bijv is ook GT3
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:37:43 #97
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025603
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:36 schreef M90 het volgende:

[..]
haha idd :P
[..]
denk het ook.
nurburgring 24 uur bijv is ook GT3
Aan de ene kant leuk, aan de andere kant is alles wat met GT3 te maken heeft gelijk een stuk minder bijzonder, want er is zo'n overdaad aan. Als je wereldwijd twintig F1-raceklasses hebt is F1 ook niet zo bijzonder meer.

De 24u van de Nürburgring is natuurlijk vooral bijzonder door het circuit :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205025629
Ja true :P vind het ook jammer. maarja..

mooie beelden zo met ondergaande zon

Genoeg battles overal :) stuk meer dan vorig jaar
pi_205025690
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:37 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Aan de ene kant leuk, aan de andere kant is alles wat met GT3 te maken heeft gelijk een stuk minder bijzonder, want er is zo'n overdaad aan. Als je wereldwijd twintig F1-raceklasses hebt is F1 ook niet zo bijzonder meer.
Eens

Er is al jaren sprake van GT3 naar Le Mans, veel fan hadden BoP als argument om tegen GT3 te zijn. BoP zien we de laatste jaren echter ook steeds meer in GTE en LMP dus dat is niet meer een geldig argument om tegen te zijn.
pi_205025705
Ik schakel net in, wat zijn de highlights tot nu toe?
  zaterdag 11 juni 2022 @ 21:45:34 #101
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_205025716
"Aanrader" van YT
Met fietsers en tegenliggers. :P
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:45:38 #102
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205025718
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:44 schreef Faraday01 het volgende:
Ik schakel net in, wat zijn de highlights tot nu toe?
20% van het veld in de Hypercars heeft met technische problemen heel veel tijd verloren :P
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:45:53 #103
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205025725
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:44 schreef Faraday01 het volgende:
Ik schakel net in, wat zijn de highlights tot nu toe?
De Alpine had koppelingproblemen.

Er rijdt een Nederlander aan kop in GT Pro

Nyck de Vries is lekker bezig.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205025727
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:45 schreef heywoodu het volgende:

[..]
20% van het veld in de Hypercars heeft met technische problemen heel veel tijd verloren :P
Toyota niet zo te zien :9
pi_205025747
drive through voor #91 porsche (nr4 in GTE Pro)
ivm track limits
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:58:52 #106
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205026059
Allard zit Jeroen lekker een beetje voor lul te zetten.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 21:59:20 #107
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026066
V8 Supercars bestaat nog!
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 21:59:51 #108
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205026073
"Van Gisbergen rijdt meer dan Supercars, hij heeft ook Bathurst gereden."

Zucht.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 22:00:24 #109
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205026086
Surfers Paradise _O_

In DTM Race Driver 3, volgens mij, was dat een circuit waarop je de doorgaans prima AI he-le-maal zoek reed. Heel apart :P
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:02:09 #110
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026117
Ik heb het idee dat iemand hier veel te alwetend is voor dit commentaar als het op Australische motorsport aan komt :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:02:30 #111
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026122
Kobayashi vloog even.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205026168
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:59 schreef heywoodu het volgende:
"Van Gisbergen rijdt meer dan Supercars, hij heeft ook Bathurst gereden."

Zucht.
De 12 uren van Bathurst heeft niks met Supercars te maken. :+
pi_205026226
2e momentje voor Kobayashi
pi_205026230
Ik ga naast LM op een tweede scherm nog even wielrennen kijken.
Tot morgen, al zal ik waarschijnlijk weinig online zijn. :W
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:07:17 #115
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026239
Wel mooi hoe de Glickenhausjes allebei nog in dezelfde ronde als de Toyota's rijden :Y
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:07:23 #116
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205026242
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 21:59 schreef heywoodu het volgende:
"Van Gisbergen rijdt meer dan Supercars, hij heeft ook Bathurst gereden."

Zucht.
Dat zijn GT3's toch?
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205026247
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:06 schreef TargaFlorio het volgende:
Ik ga naast LM op een tweede scherm nog even wielrennen kijken.
Tot morgen, al zal ik waarschijnlijk weinig online zijn. :W
:W
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:07:34 #118
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026252
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:06 schreef TargaFlorio het volgende:
Ik ga naast LM op een tweede scherm nog even wielrennen kijken.
Tot morgen, al zal ik waarschijnlijk weinig online zijn. :W
Dit kan echt niet.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 22:08:11 #119
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205026269
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:07 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Dit kan echt niet.
Deze ga ik alvast even onder de Ctrl+V zetten voor als je straks om kwart over twaalf weer afhaakt omdat de klok over een paar maanden achteruit gaat ofzo.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:09:52 #120
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026295
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:08 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Deze ga ik alvast even onder de Ctrl+V zetten voor als je straks om kwart over twaalf weer afhaakt omdat de klok over een paar maanden achteruit gaat ofzo.
Ik heb een uurtje geleden een sterke koffie genuttigd. Mijn ervaring met sterke koffie in de avonduren leert dat ik nu tot minimaal 1:00 aanwezig ben.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:12:02 #121
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205026320
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:09 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ik heb een uurtje geleden een sterke koffie genuttigd. Mijn ervaring met sterke koffie in de avonduren leert dat ik nu tot minimaal 1:00 aanwezig ben.
lief dagboek
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 11 juni 2022 @ 22:14:27 #122
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205026344
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:09 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ik heb een uurtje geleden een sterke koffie genuttigd. Mijn ervaring met sterke koffie in de avonduren leert dat ik nu tot minimaal 1:00 aanwezig ben.
Dat klinkt al wat beter.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:15:33 #123
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026361
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:14 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Dat klinkt al wat beter.
Ik heb nog wat goed te maken voor de afgelopen 2 edities :@
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:22:48 #124
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205026492
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:09 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ik heb een uurtje geleden een sterke koffie genuttigd. Mijn ervaring met sterke koffie in de avonduren leert dat ik nu tot minimaal 1:00 aanwezig ben.
Om vervolgens de dip om 1:01 te krijgen en dan wordt tot 8.56 niets meer van je vernomen...
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:24:25 #125
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205026518
De #64 Corvette in de pitbox
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205026520
oei, de Corvette #64 in de garage. Olaf Manthey tipt op remproblemen
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:25:27 #127
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026538
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:22 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]
Om vervolgens de dip om 1:01 te krijgen en dan wordt tot 8.56 niets meer van je vernomen...
Mooi moment voor de volgende koffie :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:27:28 #128
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205026588
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:25 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Mooi moment voor de volgende koffie :')
halve liter monsters, dat is Lemans vocht.
pi_205026637
Toyota pitcrew slingert de fitness studio weer aan

"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:30:27 #130
194695 franklop
Fran knock
pi_205026683
Ik
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:14 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Dat klinkt al wat beter.
Ik geef je op een briefje dat je na 1.15 niks meer verneemt tot een uur of 8
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:31:29 #131
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205026717
even bij de Porsche in de versnellingsbak
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:33:06 #132
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026783
Nederlandse marshalls bij post 33. Dat kan geen toeval zijn _O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:33:39 #133
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205026814
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:31 schreef THEFXR het volgende:
even bij de Porsche in de versnellingsbak
Makowiecki is de traagste van de Porscherijders. Viel mij bij de 24 uur van de Nürburgring ook al op
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:34:56 #134
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205026848
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:33 schreef Nattekat het volgende:
Nederlandse marshalls bij post 33. Dat kan geen toeval zijn _O-
Wat is de connectie van het nummer van Brad Binder met Nederland :?
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:36:56 #135
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026911
quote:
6s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:34 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]
Wat is de connectie van het nummer van Brad Binder met Nederland :?
Zijn geboorteplaats is gesticht door Nederlanders.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:40:48 #136
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205026985
Molina stuk
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:40:51 #137
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205026986
De #52 heeft schade rechtsvoor
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:41:15 #138
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205026997
Ja verdomme, dat was een boeiend gevecht -O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027022
Jammer... -O-
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:43:04 #140
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027039
Lekke band blijkbaar
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205027087
Stop&go voor de #23, unsafe release
lekkere dag voor United autosports 8)7
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:47:18 #142
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027114
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:45 schreef M90 het volgende:
Stop&go voor de #23, unsafe release
lekkere dag voor United autosports 8)7
Nou ja, dat doen ze toch echt zelf. De #22 was lullig, maar dit is stom.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:48:39 #143
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205027138
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:36 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Zijn geboorteplaats is gesticht door Nederlanders.
Komt wel erg kortbij zo hoor :o
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
pi_205027152
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:47 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Nou ja, dat doen ze toch echt zelf. De #22 was lullig, maar dit is stom.
zeker waar!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:49:40 #145
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027157
Ik kon echt zweren dat de #38 een comfortabele voorsprong had...
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027158
POLL
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:49:42 #147
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_205027159
Het begint nu echt donker te worden
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:50:33 #148
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027169
Pff, ik ben bijna geneigd om gewoon reclame te kijken in plaats van dat sfeerloze Eurosport.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:50:59 #149
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205027174
de vries vond de pittijden slecht
pi_205027178
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:49 schreef superniger het volgende:
[poll=4161]
^O^

Discovery + / eurosport player - ambient sound stream.
geen reclames :)
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:51:57 #151
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205027197
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:49 schreef Nattekat het volgende:
Ik kon echt zweren dat de #38 een comfortabele voorsprong had...
had ja
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:52:18 #152
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027202
quote:
14s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:51 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
had ja
Zeker de leukste thuis?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:53:42 #153
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027223
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:49 schreef superniger het volgende:
[poll=4161]
Zowel RTL7 als Eurosport
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205027224
ik ben dit jaar eindelijk gewend dat Bruni in een Porsche zit :D
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:56:24 #155
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205027261
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:52 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Zeker de leukste thuis?
klopt

Heb inmiddels de #51 in schaalmodel (1:10) hier thuis staan :s)
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 22:57:01 #156
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205027266
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:53 schreef M90 het volgende:
ik ben dit jaar eindelijk gewend dat Bruni in een Porsche zit :D
Hij heeft ook wel erg lang voor Ferrari gereden
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205027272
#46 lijkt de eerste retirement te worden

RLM: "garage door is now going down"

"In the end the car is so damaged that safety can no longer be guaranteed therefore the car has to stop"
  zaterdag 11 juni 2022 @ 22:58:53 #158
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_205027288
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:49 schreef superniger het volgende:
[poll=4161]
Beide
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:01:06 #159
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027321
Oh nee :'(

Dan gaat het zo lang zo goed...
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:01:07 #160
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205027322
#63 linksachter lek
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205027328
Wat zonde
pi_205027336
pff :{ en dan is de kunst zo langzaam mogelijk terugrijden
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:03:16 #163
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027350
En om dan nog maar te bedenken dat Corvette nog niet zo heel lang geleden ruim aan kop ging met beide wagens.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027353
Buemi even vast in verkeer. Conway zal hem wel weer voorbij gaan ergens
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:06:25 #165
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027395
Eerst de Ferrari, nu de Corvette. Dan straks vast ook nog weleen Porsche met een lekke band.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:07:21 #166
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027403
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:57 schreef M90 het volgende:
#46 lijkt de eerste retirement te worden

RLM: "garage door is now going down"

"In the end the car is so damaged that safety can no longer be guaranteed therefore the car has to stop"
Nu officieel retired volgens de live timing
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:07:35 #167
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027406
twitter


Marker des doods mag gebruikt worden.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027417
Ook meteen brake change voor de #63
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:12:17 #169
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027451
En weer geel

Fassbender in het grind
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:12:51 #170
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027458
Dat was geen kleine klap...
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027480
Fassbender, die kreeg een beste beuk daar :{
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:15:03 #172
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027496
Wie was die ander dan?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027510
#61? die gaat net met schade de pit in.. kan oo ktoeval zijn
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:15:45 #174
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027511
Ah, de Toyota's hebben elkaar weer gevonden.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027518
"contact between cars 61 and 93 under investigation"
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:18:03 #176
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205027532
Glickenhaus gespind
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:18:19 #177
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027534
En een Glickenhaus achterstevoren
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205027541
verliest hiermee de aansluiting, niet meer op de lead lap

gebeuren wel dingen nu :o
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:21:28 #179
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027557
De #63 staat ook al veel te lang in de pits -O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205027567
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:21 schreef Starflyer het volgende:
De #63 staat ook al veel te lang in de pits -O-
jep -O-
hele linker achterkant wordt vervangen..
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:23:01 #181
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027571
https://chrome.google.com(...)pilmeliklfddboeoogpd

Deze moet ik even delen met jullie, echt geweldig _O_
Gewoon installeren, naar de officiele live timing gaan, en dan rechtsboven op launch klikken.


Heeft wel even nodig om op gang te komen, maar daarna werkt het echt helemaal prima.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027596
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:07 schreef Nattekat het volgende:
[ twitter ]

Marker des doods mag gebruikt worden.
☠️ ☠️ ☠️
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_205027601
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:23 schreef Nattekat het volgende:
https://chrome.google.com(...)pilmeliklfddboeoogpd

Deze moet ik even delen met jullie, echt geweldig _O_
Gewoon installeren, naar de officiele live timing gaan, en dan rechtsboven op launch klikken.

[ afbeelding ]
Heeft wel even nodig om op gang te komen, maar daarna werkt het echt helemaal prima.
Kan dat ook op Android? :@
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:26:08 #184
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205027602
De #708 spoort niet meer
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:26:38 #185
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027605
quote:
5s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:26 schreef vosss het volgende:

[..]
Kan dat ook op Android? :@
Geen idee. Als die link werkt wel.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027619
Ook een spin gehad dus :o

twitter
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:30:11 #187
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027641
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:27 schreef M90 het volgende:
Ook een spin gehad dus :o

[ twitter ]
Oeps.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:31:17 #188
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027658
Te vroeg gemarkeerd :(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027664
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:31 schreef Nattekat het volgende:
Te vroeg gemarkeerd :(
welke?
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:32:04 #190
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027668
De #63 staat ook al veel te lang in de pits
quote:
5s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:26 schreef vosss het volgende:

[..]
Kan dat ook op Android? :@
Niet in Chrome, wel in de Kiwi Browser. Dat us een van de weinige browsers die op Android met Chrome extensies werkt.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:32:13 #191
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027671
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:31 schreef M90 het volgende:

[..]
welke?
#46. Of Allard vergiste zich even. Of ik vergis me nu.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027676
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:32 schreef Nattekat het volgende:

[..]
#46. Of Allard vergiste zich even. Of ik vergis me nu.
die is officieel retired
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:33:56 #193
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027687
Is tegen de bumper schoppen het equivalent van op een computerkast slaan als ie vast loopt?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027728
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:32 schreef Starflyer het volgende:
De #63 staat ook al veel te lang in de pits
[..]
Niet in Chrome, wel in de Kiwi Browser. Dat us een van de weinige browsers die op Android met Chrome extensies werkt.
Even geprobeerd maar krijg alleen oude races te zien helaas.

Toch bedankt voor de tip :Y
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:38:36 #195
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027731
De #61 krijgt een 1 minuut s&g voor de aanrijding met Fassbender.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:39:35 #196
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027739
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:38 schreef Starflyer het volgende:
De #61 krijgt een 1 minuut s&g voor de aanrijding met Fassbender.
Waar haal je al die info vandaan? RLM?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:40:14 #197
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205027748
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:39 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Waar haal je al die info vandaan? RLM?
Stond boven in beeld
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:40:35 #198
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027751
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:40 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Stond boven in beeld
Aha :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:41:21 #199
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205027767
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:40 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Aha :P
moet je maar meer koffie drinken :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:42:57 #200
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027785
quote:
14s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:41 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
moet je maar meer koffie drinken :P
Soms zit ik even op het scherm met de LT te kijken.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205027839
Conway neemt de leiding over van Buemi
pi_205027854
#93 btw ook weer naar buiten
  zaterdag 11 juni 2022 @ 23:49:08 #203
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_205027856
Deze race kan wel een McNish-je gebruiken
pi_205027918
Kevin Estre monster stint 3u45min _O_
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 11 juni 2022 @ 23:57:29 #205
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205027937
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 23:56 schreef M90 het volgende:
Kevin Estre monster stint 3u45min _O_
Had nog makkelijk 15 minuten langer gekund.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205028006
#777 gaat de volgende retirement worden

ondertussen bij Corvette

twitter
  zondag 12 juni 2022 @ 00:05:05 #207
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205028011
De #63 Corvette heeft blijkbaar een gebroken achterwielophanging
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:05:51 #208
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028017
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:04 schreef M90 het volgende:
#777 gaat de volgende retirement worden
Ben wel benieuwd wat daar gebeurd is. Hij is sowieso van de baan geraakt, maar hoe en wat is niet op tv geweest.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205028027
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:05 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ben wel benieuwd wat daar gebeurd is. Hij is sowieso van de baan geraakt, maar hoe en wat is niet op tv geweest.
Dat heb ik ook ff gemist
net op RLM was een interview met 1 vd coureurs die zei "the car is done"
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:08:03 #210
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028043
twitter
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205028050
#63 weer naar buiten
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 00:09:03 #212
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028051
Gaat wel hard ineens met de uitvallers en grote problemen, het afgelopen uur :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205028058
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:08 schreef Nattekat het volgende:
[ twitter ]
check! dus daar kan een streep door
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:10:05 #214
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028069
Frijns rijdt weer.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 00:11:36 #215
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205028091
Buemi klaagt dat Conway teveel aan het pushen is _O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 12 juni 2022 @ 00:15:03 #216
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205028128
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:11 schreef Starflyer het volgende:
Buemi klaagt dat Conway teveel aan het pushen is _O-
je had al kunnen stoppen na de eerste 2 woorden...
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:21:22 #217
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028185
Frijns rijdt de overall beste rondetijd van de LMP2, rond de 3 seconden per ronde sneller dan iedereen voor hem.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 00:22:24 #218
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028195
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:21 schreef Nattekat het volgende:
Frijns rijdt de overall beste rondetijd van de LMP2, rond de 3 seconden per ronde sneller dan iedereen voor hem.
Hij rijdt nog geen halve seconde langzamer dan de Toyota's op het moment.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 00:24:45 #219
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205028222
De #93 weer in het grind
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 00:24:49 #220
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028223
Fassbender weer in het grind.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:24:51 #221
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028225
Die staat goed vast.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 00:24:54 #222
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205028227
Gaat lekker met Magneto.
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
pi_205028234
Ik kijk nu ook weer.
zie email 27 oktober
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:26:33 #224
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028245
#41 en #45 ook
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:29:11 #225
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028270
Ik ben wel heel benieuwd wat er met de #45 gebeurd is
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 00:34:33 #226
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_205028305
Doen er ook vrouwen mee?
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zondag 12 juni 2022 @ 00:36:03 #227
39237 crew  H_T
2733
pi_205028321
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:34 schreef superniger het volgende:
Doen er ook vrouwen mee?
Ja. Iron Dames heeft 3 vrouwen en er doen nog een paar losse mee
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiėren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  zondag 12 juni 2022 @ 00:36:29 #228
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028325
het donker heeft veel verandering gebracht
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 00:38:53 #229
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028340
Lekker aan de ochtendgymnastiek, heb je dat maar alvast gehad.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:41:10 #230
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028351
In de LMP2 begint er ook langzaam een strijd om P3 te ontstaan. 3 auto's binnen 10 seconden.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 00:42:49 #231
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028356
zie best vaak varkens op rtl7, dus zonder viaplay kan je die dus ook krijgen.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:45:36 #232
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028370
Hoe krijgen zowel RTL7 als Eurosport het toch voor elkaar om iedere keer vlak voor actie naar een reclame te gaan?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 00:46:39 #233
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205028375
En weer geel
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 12 juni 2022 @ 00:47:01 #234
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028377
Reclame :O
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_205028379
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:45 schreef Nattekat het volgende:
Hoe krijgen zowel RTL7 als Eurosport het toch voor elkaar om iedere keer vlak voor actie naar een reclame te gaan?
Ik heb een appel TV en een Videoland abonnementje.
zie email 27 oktober
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:47:34 #236
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205028381
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:45 schreef Nattekat het volgende:
Hoe krijgen zowel RTL7 als Eurosport het toch voor elkaar om iedere keer vlak voor actie naar een reclame te gaan?
Sommigen hebben die gave
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 12 juni 2022 @ 00:47:58 #237
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028383
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:47 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Ik heb een appel TV en een Videoland abonnementje.
Beide bagger, gefeliciteerd
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 00:48:13 #238
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028384
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:47 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Ik heb een appel TV en een Videoland abonnementje.
Tussendoor nog even het fenomenale nieuwe Prehistoric Planet kijken, dat is pas geweldig _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 00:48:16 #239
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028387
Grapje Trein :@
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  zondag 12 juni 2022 @ 00:48:46 #240
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205028389
De #71 heeft olie op de baan gelekt
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 12 juni 2022 @ 00:48:51 #241
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028391
ik vind Videoland (naast Mocro Mafia) behoorlijke bagger :')
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_205028392
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:47 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Beide bagger, gefeliciteerd
Ik spreek hier toch niet met een android-gebruiker he? Dan snap ik wel dat je constant storing hebt.
zie email 27 oktober
  zondag 12 juni 2022 @ 00:49:04 #243
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028393
We zijn weer terug!
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:49:15 #244
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028396
Twee keer knipperen en Frijns rijdt op eens op een tweede plek :P

Wel een totaal andere strategie dan de wagens die net voor hem reden.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205028397
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:48 schreef Stoorzendert het volgende:
ik vind Videoland (naast Mocro Mafia) behoorlijke bagger :')
Ik gebruik het werkelijk nooit, maar nu komt het wel prima uit.
zie email 27 oktober
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:49:43 #246
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028399
Apple :')
Apple volk :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 00:49:56 #247
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028400
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:48 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Ik spreek hier toch niet met een android-gebruiker he? Dan snap ik wel dat je constant storing hebt.
F1TV, Netflix (ook wat minder tegenwoordig) en videoland (pure bagger (behalve mocromafia, wat afgelopen is)).
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 00:50:37 #248
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028403
Buemi zit wéér te bitchen, nu over Lopez
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:50:44 #249
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028404
Niet zo zaniken, gewoon racen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 00:51:23 #250
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028408
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:49 schreef Nattekat het volgende:
Apple :')
Apple volk :')
Owja... En een Iphone 12 Pro ;) Prima telefoon overigens. Ik trek 'm nog een jaartje door op sim-only denk ik ^O^
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 00:51:47 #251
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028412
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:49 schreef Nattekat het volgende:
Apple :')
Apple volk :')
Apple TV op de Chromecast *O*
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205028419
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:49 schreef Nattekat het volgende:
Apple :')
Apple volk :')
Wat zei je? Ik was even op zoek naar mijn sleutels, die vond ik via mijn AirTag die ik aanzette met mijn Apple Watch . Toen kwam ik ook nog mijn tweede setje AirPods tegen, die moest ik even bij mijn iPhone leggen. En dan lag mijn MacBook ook nog in de weg. Maar nu ben ik er weer.

Groeten vanaf mijn Ipad.
zie email 27 oktober
  zondag 12 juni 2022 @ 00:53:11 #253
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028422
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:51 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Apple TV op de Chromecast *O*
Qua stabiliteit kan er niets aan Apple tippen. Nog nooit een vastloper gehad op een Iphone. Op een Android daarentegen... :X

Maargoe, we zijn racen aan het kijken! ;)
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  zondag 12 juni 2022 @ 00:54:04 #254
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028424
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:48 schreef Stoorzendert het volgende:
ik vind Videoland (naast Mocro Mafia) behoorlijke bagger :')
is het ook, al is Mocro maffia wel zeer realistisch
  zondag 12 juni 2022 @ 00:54:37 #255
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028427
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:52 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Wat zei je? Ik was even op zoek naar mijn sleutels, die vond ik via mijn AirTag die ik aanzette met mijn Apple Watch . Toen kwam ik ook nog mijn tweede setje AirPods tegen, die moest ik even bij mijn iPhone leggen. En dan lag mijn MacBook ook nog in de weg. Maar nu ben ik er weer.

Groeten vanaf mijn Ipad.
Ik was vanmiddag serieus aan het kijken voor Apple tags voor mijn kinderen :') Ik was ze weer eens kwijt op een evenement in de buurt :') (ondernemende kinderen...)
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_205028428
Touche.
zie email 27 oktober
  zondag 12 juni 2022 @ 00:55:35 #257
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028434
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:54 schreef THEFXR het volgende:

[..]
is het ook, al is Mocro maffia wel zeer realistisch
Super goede serie, kudo's aan Robert de Hoog en collega's _O_ Beste NL serie
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  zondag 12 juni 2022 @ 00:56:16 #258
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028441
even een tik en je veegt al het grind direct aan
  zondag 12 juni 2022 @ 00:58:07 #259
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028451
Waarom doet Toyota eigenlijk nog mee? Geen concurrent toch?
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  zondag 12 juni 2022 @ 00:58:19 #260
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028453
we gaan hier ook zien dat de posters langzaam wegvallen
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 00:58:55 #261
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028456
Bijna 1:00 8-)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 00:58:57 #262
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028457
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:58 schreef Stoorzendert het volgende:
Waarom doet Toyota eigenlijk nog mee? Geen concurrent toch?
elektrisch testen voor weg auto's?
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:00:46 #263
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205028469
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:58 schreef Nattekat het volgende:
Bijna 1:00 8-)
Tijd voor een White Stout
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:01:14 #264
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028470
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:58 schreef Nattekat het volgende:
Bijna 1:00 8-)
01:01 is mooier :@
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:01:22 #265
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028471
Ok, 01:01 gehaald
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:01:36 #266
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028474
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:00 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
Tijd voor een White Stout
Eens kijken of de Pacific Punch ofzo van Monster Energy wat is, nooit van gehoord dus ik was nieuwsgierig :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205028475
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:58 schreef THEFXR het volgende:
we gaan hier ook zien dat de posters langzaam wegvallen
guilty :@
ik ga wat slaap pakken, tot morgen :W
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:01:57 #268
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028479
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:01 schreef M90 het volgende:

[..]
guilty :@
ik ga wat slaap pakken, tot morgen :W
:W
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:02:56 #269
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205028484
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:01 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Eens kijken of de Pacific Punch ofzo van Monster Energy wat is, nooit van gehoord dus ik was nieuwsgierig :+
ik heb nog wat gratis speciaal biertjes in de koelkast staan.
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:04:55 #270
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028495
Ik ga het ook niet al te laat meer maken, maak graag de zonsopkomst nog mee :s)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 01:06:29 #271
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028502
Zou k
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 00:58 schreef THEFXR het volgende:

[..]
elektrisch testen voor weg auto's?
Zou kunnen, maar daar is Audi ook mee bezig. En andere merken ook.

Er is weinig meer te halen?
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:10:05 #272
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205028527
De #63 staat weer in de pitbox
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 12 juni 2022 @ 01:11:37 #273
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028533
Het is allemaal te klinisch geworden... Koplampen die de hele weg verlichten, lantaarnpalen, auto's die vrij makkelijk 24uur op topvermogen werken, topcoureurs, etc.
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:12:38 #274
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028539
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:11 schreef Stoorzendert het volgende:
Het is allemaal te klinisch geworden... Koplampen die de hele weg verlichten, lantaarnpalen, auto's die vrij makkelijk 24uur op topvermogen werken, topcoureurs, etc.
Wacht maar. Uurtje of 6 's ochtends begint vermoeidheid een rol te spelen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 01:13:51 #275
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028543
Paar jaar geleden in Le Mans geweest (niet tijdens de race). Mooi stadje hoor! En helemaal in de ban van de 24h race. Ze hebben een hele strip (zoals de walk of fame) door de straten lopen met handafdrukken in het asfalt. Leuk om een keer te zien _O_
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  zondag 12 juni 2022 @ 01:15:29 #276
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028554
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:12 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Wacht maar. Uurtje of 6 's ochtends begint vermoeidheid een rol te spelen.
Ik heb zo'n vermoeden dat ik dan lig te pitten ;)
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:15:50 #277
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028556
Frijns is naar Kubica aan het kruipen. Jammer dat die Jota wagen zo ruim aan kop gaat, het wisselt flink wat af daarachter.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:16:24 #278
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028557
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:15 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Ik heb zo'n vermoeden dat ik dan lig te pitten ;)
Ik ga zo even 3 uurtjes pitten, en dan ben ik er weer gewoon als het begint te schemeren om 4:30 8-)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 01:16:47 #279
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028559
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:16 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ik ga zo even 3 uurtjes pitten, en dan ben ik er weer gewoon als het begint te schemeren om 4:30 8-)
Die hard _O_
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  zondag 12 juni 2022 @ 01:17:07 #280
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028561
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:16 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ik ga zo even 3 uurtjes pitten, en dan ben ik er weer gewoon als het begint te schemeren om 4:30 8-)
En morgen om 13.00uur weer paraat voor de F1?
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  zondag 12 juni 2022 @ 01:17:29 #281
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028562
Of vandaag eigenlijk :')
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  zondag 12 juni 2022 @ 01:17:43 #282
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028565
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:16 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ik ga zo even 3 uurtjes pitten, en dan ben ik er weer gewoon als het begint te schemeren om 4:30 8-)
dat alarm gaat af en je slaapt gewoon door _O-
  zondag 12 juni 2022 @ 01:18:29 #283
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205028569
Ik taai ook af. Zie jullie morgenvroeg wel weer :W
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:18:46 #284
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028572
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:16 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Die hard _O_
Heb je het stukje wel gelezen waar hij zei dat hij af gaat haken?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:19:43 #285
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028575
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:17 schreef THEFXR het volgende:

[..]
dat alarm gaat af en je slaapt gewoon door _O-
Ik slaap echt nooit door alarmen heen. Het enige wat mij kan overkomen is dat ik gewoon geen zin heb om wakker te worden en weer in slaap val, maar die wilskracht is er wel.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 01:19:50 #286
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028576
quote:
11s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:18 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Heb je het stukje wel gelezen waar hij zei dat hij af gaat haken?
Jij staat ook om 4.30uur op?
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:20:34 #287
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028580
heywoodu is het type dat nu het langst door gaat en iedereen laat zien wie nou de echte die hard is, om vervolgens halverwege de ochtend plots te verdwijnen als niemand het door heeft.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 01:22:39 #288
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028586
Mod fittie!
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:24:12 #289
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028592
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:20 schreef Nattekat het volgende:
heywoodu is het type dat nu het langst door gaat en iedereen laat zien wie nou de echte die hard is, om vervolgens halverwege de ochtend plots te verdwijnen als niemand het door heeft.
_O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 01:27:19 #290
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028602
Ik reed vanmiddag een 1.44,5 op Baku met F1 2021 en een controller. Niet heel slecht toch? :P
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_205028603
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:22 schreef Stoorzendert het volgende:
Mod fittie!
Mods, vreselijk volk.
zie email 27 oktober
  zondag 12 juni 2022 @ 01:28:14 #292
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028608
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:27 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Mods, vreselijk volk.
Deze zelfkennis waardeer ik wel ^O^
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:28:27 #293
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028611
Goed, ik haak even af. Tot zo :W
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 01:29:00 #294
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028613
Waar is onze racemeister @R-woud93 ?
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:29:58 #295
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028618
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:28 schreef Nattekat het volgende:
Goed, ik haak even af. Tot zo :W
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juni 2022 22:07 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Dit kan echt niet.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:30:56 #296
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205028621
Frijns is nu Kubica ook voorbij
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 12 juni 2022 @ 01:32:25 #297
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_205028627
Iedereen in de pits ligt ook te pitten :') Wat een interesse...
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:35:15 #298
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028638
De #92 Porsche, leider in de GTE Pro, in de rondte.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:35:20 #299
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205028639
Spinnetje van de #92. Tijdverlies valt mee
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:35:33 #300
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028643
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:32 schreef Stoorzendert het volgende:
Iedereen in de pits ligt ook te pitten :') Wat een interesse...
Dat lijkt me niet meer dan logisch als je ook maar even de kans hebt :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205028645
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:35 schreef heywoodu het volgende:
De #92 Porsche, leider in de GTE Pro, in de rondte.
Half.
zie email 27 oktober
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')