Is ook een briljant systeem.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Iron Dome blijf ik wel een van de meest best ontworpen wapensystemen vinden
Wapens zijn duur, dus dat verbaast me niet.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:12 schreef Za het volgende:
Reuters: Biden wil oorlogskas van $ 33 miljard om Oekraïne te steunen, Zelenskiy wil snelle goedkeuring
https://www.reuters.com/w(...)-ukraine-2022-04-28/
Waarvan 20 miljard bestemd is voor wapens
Tegen het verder escaleren van de oorlog = voor Poetin. Hoe verzin je het.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:08 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Het blijft verbazingwekkend hoe degenen die de (overigens nutteloze) QR-code plicht een dictatuur noemden op hun stoel zitten te soppen bij de gedachten aan een echte dictatuur, die van het Poetin regime.
Niemand is voor het verder escaleren van de oorlog.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:15 schreef zoost het volgende:
[..]
Tegen het verder escaleren van de oorlog = voor Poetin. Hoe verzin je het.
Vraag eens aan de inwoners van Bucha wat die van deescaleren vinden.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:15 schreef zoost het volgende:
[..]
Tegen het verder escaleren van de oorlog = voor Poetin. Hoe verzin je het.
De betreffende users posten al tijdenlang pro Poetin onzin op dit forum, het gaat hen ook helemaal niet om de-escalatie.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:15 schreef zoost het volgende:
[..]
Tegen het verder escaleren van de oorlog = voor Poetin. Hoe verzin je het.
Oud bericht. Is inmiddels al goedgekeurd. En er gaan nog veel meer wapens komen. Oekraine kan dit zo lang als nodig is volhouden. Daar zorgen Europa, GB en de VS wel voor.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:12 schreef Za het volgende:
Reuters: Biden wil oorlogskas van $ 33 miljard om Oekraïne te steunen, Zelenskiy wil snelle goedkeuring
https://www.reuters.com/w(...)-ukraine-2022-04-28/
Waarvan 20 miljard bestemd is voor wapens
De VS en het VK misschien... Europa is vrij snel door de voorraden heen...quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:18 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Oud bericht. Is inmiddels al goedgekeurd. En er gaan nog veel meer wapens komen. Oekraine kan dit zo lang als nodig is volhouden. Daar zorgen Europa, GB en de VS wel voor.
Als je een wo3 wilt starten, moet je dat gerust doen. Voor sommigen is de term "De aanval is een beste verdediging" wellicht uitkomst.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:08 schreef AchJa het volgende:
[..]
"En je wil vandaag de bekende sites al plat bombarderen ter preventie ofzo?"
Maar vooral blijven bezuinigen he.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:20 schreef AchJa het volgende:
[..]
De VS en het VK misschien... Europa is vrij snel door de voorraden heen...
Mooi, we kunnen ons geen economische ramp door het stilvallen van industrie en een koude huiskamer veroorloven alhoewel de zelfkastijders die ons graag in een oorlog willen storten dit wel graag zien.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:15 schreef Za het volgende:
OOK DUITSE EN OOSTENRIJKSE GASLEVERANCIERS GAAN IN ROEBELS BETALEN
Meerdere grote Europese gasleveranciers zijn toch bereid om Rusland in roebels te betalen voor gasleveranties. Dat meldt de Financial Times. Het gaat in ieder geval om het Duitse Uniper en het Oostenrijkse OMV. Het nieuws komt een dag nadat Rusland voor Polen en Bulgarije de gaskraan dichtdraaide.
Eerder werd al bekend dat Hongarije in roebels betaalt voor olie en gas.
Ook andere bedrijven waaronder het Italiaanse Eni zou overwegen om toch in roebels te gaan betalen. Bedrijven worden zenuwachtig nu de volgende betalingsdeadline van 20 mei steeds dichterbij komt
En straks allen.
Veel van de "alternatieve nieuwsbronnen" van de corona tijd kopiëren nu gewoon 1 op 1 de Russische propaganda.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:08 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Het blijft verbazingwekkend hoe degenen die de (overigens nutteloze) QR-code plicht een dictatuur noemden op hun stoel zitten te soppen bij de gedachten aan een echte dictatuur, die van het Poetin regime.
Als je ergens geen verstand van hebt he praat er dan ook niet over of lees je een beetje in.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:23 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Mooi, we kunnen ons geen economische ramp door het stilvallen van industrie en een koude huiskamer veroorloven alhoewel de zelfkastijders die ons graag in een oorlog willen storten dit wel graag zien.
Dan kunnen we hier allemaal wel uitloggen.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als je ergens geen verstand van hebt he praat er dan ook niet over of lees je een beetje in.
Jij bent voor de-escalatie door Poetin overal zijn zin in te geven. wij zijn voor de-escalatie door het annuleren van een invasie in een soeverein land. Helaas gaat dat laatste niet met vriendelijk vragen.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:15 schreef zoost het volgende:
[..]
Tegen het verder escaleren van de oorlog = voor Poetin. Hoe verzin je het.
Zeer, zeer klein gedeelte. De rest zijn gewoon useful idiots.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:23 schreef Shotty het volgende:
[..]
Veel van de "alternatieve nieuwsbronnen" van de corona tijd kopiëren nu gewoon 1 op 1 de Russische propaganda.
Je begint je af te vragen of dat toevallig is, of dat die websites gewoon op de loonlijst van het Kremlin staan.
Niemand houd je tegenquote:Op vrijdag 29 april 2022 15:27 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Dan kunnen we hier allemaal wel uitloggen.
Uiteindelijk gaan bedrijven daar niet over natuurlijk.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:31 schreef Confetti het volgende:
Op bild.de was een premium artikel met de kop 'bedrijven willen particulieren afschakelen om industrie te laten doordraaien'. Knettergek die mensen.
Wie is er ook alweer een oorlog gestart? Help me even.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:23 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Mooi, we kunnen ons geen economische ramp door het stilvallen van industrie en een koude huiskamer veroorloven alhoewel de zelfkastijders die ons graag in een oorlog willen storten dit wel graag zien.
Dit sluimert al jaren waar het westen ook wel degelijk een grote rol in heeft met zijn expansiedrift in het oosten, het negeren van Russische veiligheidseisen en het nu reeds bevestigde angstbeeld van de Russen dat het westen uit is op een regime change en Rusland uiteen wil scheuren.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:38 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Wie is er ook alweer een oorlog gestart? Help me even.
Expansiedrift???quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:40 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Dit sluimert al jaren waar het westen ook wel degelijk een grote rol in heeft met zijn expansiedrift in het oosten, het negeren van Russische veiligheidseisen en het nu reeds bevestigde angstbeeld van de Russen dat het westen uit is op een regime change en Rusland uiteen wil scheuren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |