Een man van zijn woord is het zeker niet nee.quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:40 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het zou me ook niets verbazen eerlijk gezegd.
Continue draaien.
Eerst een felle mening geven. En een dag of week er na de drol weer in trekken.
Als vrouwen een paar profvoetballers mee naar huis nemen en zich ook nog helemaal uitkleden dan is dat om een flinke beurt te krijgen.quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:38 schreef probeer het volgende:
[..]
Totdat het jouw dochter overkomt, met zo'n kaars. Dan sta je natuurlijk niet voor jezelf in, en al dat gedoe.
Ik heb het vaak genoeg meegemaakt in mijn leven dat mensen iets in het moment zeggen waar ze later op terugkomen. (Bijzonder dat je daar zo om moet lachenquote:Op vrijdag 29 april 2022 12:36 schreef Fok-it het volgende:
Vind jij dat niet dan? Iemand die zo stellig het einde van zijn tv-carriere mede deelt en een dag later gewoon weer aan tafel gaat zitten?
quote:Op woensdag 27 april 2022 22:39 schreef Tengano het volgende:
Ik heb me toch een beetje bedacht. Chips heb je eigenlijk ook in verschillende smaken en met en zonder ribbels ed. verkijgen. Dus waarom zou dat dan niet met pindakaas kunnen want eigenlijk leent dat produkt zich er prima voor.
En ik was vroeger als kind trouwens ook helemaal verzot op combinaties van pindakaas op mijn brood; pindakaas met suiker, pindakaas met jam, pindakaas met appelstroop, pindakaas met sambal, maar vooral pindakaas met honing!!
En dit type combinaties en dergelijke vind je nu dus ook kant en klaar in een potje en waarom niet eigenlijk. Dus toch niet zo belachelijk als ik aanvankelijk bedacht. Was dus een onterechte klacht van mij.
#herstel
#rectificatie
Uh nee.quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:43 schreef Bocaj het volgende:
[..]wat was het? VOLT of D66? Kweet het net meer... hebben ook viespeuken!
Consent is niet een statisch iets, dat geldig is tot in de oneindigheid. Als iemand eerst aangeeft seks te willen en dan bewusteloos raakt, geldt consent niet meer. Ze is er immers niet meer bij.quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:42 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Misschien heeft ze toen ze wel nog bij bewustzijn was aangegeven dat ze wel seks wilde?
Waarom doe jij alsof het links versus rechts is?quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:43 schreef Bocaj het volgende:
[..]wat was het? VOLT of D66? Kweet het net meer... hebben ook viespeuken!
Ah er zijn ineens 2 kampen?quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:28 schreef Fok-it het volgende:
Ben trouwens wel benieuwd wat het pro-Derksen kamp zou vinden als hij nu weer draait en vanavond er toch wel weer gaat zitten?
Ja oke hoor. Vergelijk jij je chips-rectificatie maar met Johan Derksen. Wordt echt steeds hilarischer hier hoe langer deze reeks duurtquote:Op vrijdag 29 april 2022 12:44 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik heb het vaak genoeg meegemaakt in mijn leven dat mensen iets in het moment zeggen waar ze later op terugkomen. (Bijzonder dat je daar zo om moet lachen)
Heb ik zelf ook gedaan. Volgens mij gisteren nog. Toen zei ik dat zoveel soorten pindakaas belachelik is. Later zei ik dat ik ik mijn mening herzag en nam ik mijn woorden terug.
Mensen zijn feilbaar, maken fouten, vergissen of verspreken zich en kunnen daar in principe zonder gezichtsverlies op terugkomen.
[..]
Nog zo'n tergend saai figuur die zichzelf vooral heel grappig vind.quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:44 schreef Bocaj het volgende:
Misschien moet Marcel van Roosmalen hem vervangen?
Als je de hele dag Jensen kijkt dan gaat je beeld wat vertroebelenquote:Op vrijdag 29 april 2022 12:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Waarom doe jij alsof het links versus rechts is?
Waarom altijd hokjesdenken?
Mensen die niet straight zijn; mensen die verheven, gemaakt, huichelachtig en arrogant zijn.quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:40 schreef Canopus het volgende:
Als je Johan al leuk vindt, hoe is iemand dan die je niet leuk vindt.
Overal zitten viespeuken. Misschien handig om ze geen podium te geven?quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:43 schreef Bocaj het volgende:
[..]wat was het? VOLT of D66? Kweet het net meer... hebben ook viespeuken!
Viespeuken zitten overal.quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:43 schreef Bocaj het volgende:
[..]wat was het? VOLT of D66? Kweet het net meer... hebben ook viespeuken!
Je praat tegen jezelf...quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:34 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Verbaas me daar ook over hoor. Zo ingewikkeld is het niet zou je zeggen, nou blijkbaar wel. Volgens mij is er tot nu toe elk deel wel minstens één iemand geweest die dat niet snapte.
Ik zou ook niemand weten die Johan kan vervangen. Dus weg met het hele programma zou ik dan zeggen.quote:Op vrijdag 29 april 2022 12:44 schreef Bocaj het volgende:
Helene is geen Johan... Misschien moet Marcel van Roosmalen hem vervangen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |