Nog niet, hij vind er niets meer aan volgens eigen zeggen wat betekent dat hij dolgraag terug wil, iedere derde woord van die man is tenslotte een leugen.quote:
Ik zie voornamelijk wat voorbeelden van akkefietjes met bloggers en een journalist. Waarbij deze mensen in kwestie een claim maken die verder niet is bewezen, maar volgens jou is dit dus gegrond bewijs dat Musk niet voor meer vrijheid van meningsuiting zou zijn? Hmm, okee, erg vreemd.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is al meerdere keren hier in dit topic gepost.
Het valt te prijzen dat je bij dit standpunt blijft. Meerdere users die dit voorheen ook vonden krabbelen nu ineens terug.quote:Op dinsdag 26 april 2022 15:31 schreef KoosVogels het volgende:
Als je Twitter kunt vindt nu Musk de boel heeft gekocht, dan zoek je toch lekker een ander platform.
Ik vraag het maar weer eens: welke mening werd op Twitter uitgeschakeld?quote:
Grappig zo'n random nikszeggende tweet, maar deze meneer is zo te zien pro Republikein. Waarom nog veinzen dat democratie iets is wat hij ziet zitten terwijl zo weinigen in de partij zich tegen een couppoging van hun eigen voormalige president uitspreken?quote:
Recent nog Wilders.quote:Op dinsdag 26 april 2022 18:44 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik vraag het maar weer eens: welke mening werd op Twitter uitgeschakeld?
Je moet ergens je bevestiging vandaan halen, een nobody op Twitter is al voldoende voor sommigen. Zal nog een feest worden straks als blijkt dat Musk maar bar weinig gaat veranderen.quote:Op dinsdag 26 april 2022 18:44 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Grappig zo'n random nikszeggende tweet, maar deze meneer is zo te zien pro Republikein. Waarom nog veinzen dat democratie iets is wat hij ziet zitten terwijl zo weinigen in de partij zich tegen een couppoging van hun eigen voormalige president uitspreken?
Zeker.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:26 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Onzin lijkt me vrij eenvoudig te weerleggen met feiten en argumenten. Wil iemand dan nog steeds die onzin geloven moet iemand daar vrij in zijn.
Tsja, blijft inderdaad koffiedik kijken wat er echt gaat gebeuren. Een verplichte identificatie zou ik trouwens denk ik wel toejuichen, net als het harder optreden tegen bots. Maar ik vrees dat met het eerste het platform leeg loopt en dus een nonstarter zou zijn en met het tweede is onduidelijk hoe dat dan moet (los van identificatie).quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je moet ergens je bevestiging vandaan halen, een nobody op Twitter is al voldoende voor sommigen. Zal nog een feest worden straks als blijkt dat Musk maar bar weinig gaat veranderen.
Je vraagt weer naar de bekende weg. Je weet dondersgoed wat er bedoelt wordt, maar je zoekt een voorzet van een random user, zodat je kunt beginnen met 'debunken' op basis van MSM-artikelen.quote:Op dinsdag 26 april 2022 18:44 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik vraag het maar weer eens: welke mening werd op Twitter uitgeschakeld?
De bekende weg zijnde dat Twitter (soms) optreed als je hun voorwaarden overtreed. En dat vinden mensen die hun voorwaarden overtreden niet leuk en gemeen. Vooral als ze rechts zijn, schijnbaar want dat gebeurt nooit met linkse mensen (een leugen maar dat is te doen gebruikelijk) und so weiter.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je vraagt weer naar de bekende weg. Je weet dondersgoed wat er bedoelt wordt, maar je zoekt een voorzet van een random user, zodat je kunt beginnen met 'debunken' op basis van MSM-artikelen.
Als Twitter een tweede MySpace wordt dan komt er een Facebook voor in de plaats. Het is vrijwel onvermijdelijk dat er een nieuwe speler komt die de positie overneemt.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:18 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Tsja, blijft inderdaad koffiedik kijken wat er echt gaat gebeuren. Een verplichte identificatie zou ik trouwens denk ik wel toejuichen, net als het harder optreden tegen bots. Maar ik vrees dat met het eerste het platform leeg loopt en dus een nonstarter zou zijn en met het tweede is onduidelijk hoe dat dan moet (los van identificatie).
Mooi toch als het schip ten onder gaat.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:36 schreef Glazenmaker het volgende:
Elon is een onbetrouwbare paardenlul. Vindt Twitter een vergaarbak van ellende, maar dit gaat het echt niet beter maken.
Raping women = strafbaarquote:Op maandag 25 april 2022 22:07 schreef kipknots het volgende:
[..]
Als dat komt zal het in ieder geval de ergste meuk voorkomen, maar het zal ook veel mensen van het platform jagen.
Anoniem en onbeperkt free speech is in ieder geval een combinatie die niet werkt. Dan krijg je te maken met de extreme users die gaan overheersen en normale users en adverteerders wegjagen.
Zag je bv ook op Reddit gebeuren (met subs als /r/rapingwomen en /r/watchniggersdie) waardoor ze uiteindelijk wel moesten ingrijpen.
/r/jailbait was mogelijk niet strafbaar of deels legaal. Hoe dan ook, erg schimmig en heeft lang bestaan. Dat bestond in essentie uit foto's van schaars geklede minderjarigen of meerderjarigen die eruit zagen als minderjarigen. /r/coontown was op en top racistisch. Racisme is in de VS geen strafbare meningsuiting.quote:Op dinsdag 26 april 2022 20:21 schreef Repentless het volgende:
[..]
Raping women = strafbaar
Watch niggers die = racistisch en oproep tot/verheerlijking van geweld tegen een bepaalde bevolkingsgroep = strafbaar
Dat is dus niet wat onder free speech valt.
Dat weet niemand, maar Don Quichot heeft kennelijk veel nakomelingen gekweekt.quote:Op dinsdag 26 april 2022 18:44 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik vraag het maar weer eens: welke mening werd op Twitter uitgeschakeld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |