Zeg jij het maar eens. Wat wil jij dan?quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Jij kan niet lezen... Wat zeg je nou allemaal?
Rusland naar de steentijd bombarderen, Putin en co oppakken en berechten voor oorlogsmisdaden en Rusland opdelen in 10 onafhankelijke staten kan ook hoorquote:Op vrijdag 8 april 2022 10:19 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Het is of jaren doorvechten tot compleet verval of ergens een onderhandeling en oorlogstaking.
Meer opties zie ik niet.
Het is een nogal naïeve en Nederlandse manier van tegen de wereld aan te kijken. Omdat dit soort mensen zelf denken volledig rationeel te zijn kunnen ze zich niet voorstellen dat er een punt komt waarin ze zelf voor het blok kunnen worden gesteld door mensen die zich laten leiden door emoties. En dat het enige wat ze bereiken met hun 'polderen' is dat de laars wat later op hun eigen nek terecht komt. Maar op hun nek terecht komen zal hij doen.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:21 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ik vind het altijd wat zwak om dan de Yanks er maar bij te halen. En nee dat is geen lieverdje, net zoals ik hier ook al vaker heb aangegeven dat Oekraïne dat ook niet is. Maar welk geannexeerd land hebben zij toegevoegd als 51e staat van Amerika?
Maar ik vind het te krankzinnig om simpel te stellen dat Rusland hier mee weg mag komen en dat ze maar handen moeten schudden zonder enige vorm van berouw, verantwoordelijkheid en over de ruggen van tienduizenden afgeslachte burgers.
Zij, Rusland, viel onder valse voorwendselen (die elke keer veranderden een soeverein land binnen) en elke keer was de reden weer een andere. De ene leugen na de ander stapelt zich op. Laat staan de andere smerige politieke spelletjes die ze spelen.
Waarom ga je nou weer persoonlijk worden en dit terugkaatsen op nederland.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:21 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ja slimmerik, dat is de keuze die ze hebben gekregen kennelijk. En dan ga jij ze adviseren hoe ze het handigste kunnen doodgaan zodat jij er zo weinig mogelijk last van hebt. Hoe overtuigend denk je dat je helemaal bent?
Nog afgezien van het feit dat de Russen geenszins van plan zijn te stoppen bij Oekraïne. Maar ook daarin wil je niet geloven. Omdat het je makkelijke leventje in vrijheid en welvaart teveel in twijfel trekt.
Kijk en dit kan dus weer niet.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:24 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Rusland naar de steentijd bombarderen, Putin en co oppakken en berechten voor oorlogsmisdaden en Rusland opdelen in 10 onafhankelijke staten kan ook hoor
Er zijn heus wel oplossingen![]()
Nee dit is weer een B film scenario.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:24 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Rusland naar de steentijd bombarderen, Putin en co oppakken en berechten voor oorlogsmisdaden en Rusland opdelen in 10 onafhankelijke staten kan ook hoor
Er zijn heus wel oplossingen![]()
Ik denk dat we het Russische nucleaire arsenaal niet helemaal moeten vergeten. Maar een duidelijker en aggressievere houding tegenover de Russen zou geen kwaad kunnen. Dat we Putin en zijn volgelingen laten weten dat we elke agressie van hun zijde kunnen beantwoorden en dan een beetje harder.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:24 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Rusland naar de steentijd bombarderen, Putin en co oppakken en berechten voor oorlogsmisdaden en Rusland opdelen in 10 onafhankelijke staten kan ook hoor
Er zijn heus wel oplossingen![]()
Het is in ieder geval een scenario. Enige wat jij te bieden hebt is niks doen tot je zelf aan de beurt bent.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee dit is weer een B film scenario.
Wie gaan er vechten dan als alle Oekraïners uitgemoord worden?quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:25 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Waarom ga je nou weer persoonlijk worden en dit terugkaatsen op nederland.
Ik sprak gewoon over de situatie in Oekraïne, hoe dat verder verloopt, hoe de wereld een beetje werkt en waar het zou kunnen eindigen.
Persoonlijk denk ik dat het voor de Oekraïners beter is om nu door te vechten en het westen erbij te proberen te betrekken, de Russen de Donbass laten en zorgen dat de navo aan die grens zo’n ontiegelijk grote militaire macht neerzet dat ze nooit een stap meer het land inzetten.
En Rusland verder economisch aanpakken.
In dat scenario dan zitten de Russen in Donbas en de Oekraïners in de nieuwe Oekraïne compleet ondersteund door Navo.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:28 schreef quirina het volgende:
[..]
Wie gaan er vechten dan als alle Oekraïners uitgemoord worden?
Dit is geen scenario. Maar zelfmoord.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:28 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het is in ieder geval een scenario. Enige wat jij te bieden hebt is niks doen tot je zelf aan de beurt bent.
Oudere tankers hadden meestal stoomturbines voor aandrijving, de boilers werden verhit met diesel of boil-off gas. Daarna werd het mogelijk om reliquefication installaties op de tanker te voorzien (om het afgekookte gas weer vloeibaar te maken), en werden tankers omgebouwd en van meer efficiente dieselmotoren voorzien.quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:32 schreef nixxx het volgende:
[..]
Volgens mij varen de moderne lng tankers op lng zelf. Dat scheelt ook in de energie voor koeling.
De historie en landen zoals Noord Korea laat totaal iets anders zien...quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:04 schreef einzeinz het volgende:
[..]
En met welk geld wil Poetin dat betalen en wie zal hem daarin steunen?
Hij vind amper nog manschappen en het geld is opgedroogd.
Oorlog voeren kan maar dan moet Poetin zijn burgers voorliegen dat het voor een vredesmissie is = ZAL NOOIT IEMAND GELOVEN
En dan moet je het geld STELEN van je eigen burgers = ZAL NOOIT IEMAND TOE LATEN.
Poetin staat met zijn rug tegen de muur.
Het gaat nog generaties duren voordat Oekraïners weer iets met Rusland te maken willen hebben.quote:Along with the anger, there is confusion and disappointment about the attitudes of ordinary Russians. Nadezhda Bakran, 73, a nurse in the local hospital, cowered in the hospital’s basement together with her patients, as a Russian tank took potshots at the building, which is now empty and wrecked. Her nearby apartment block has also been reduced to a skeleton, with all the windows blown out and serious structural damage.
But when she called her best friend in Moscow, with whom she has been on holiday almost every year since they met in Crimea 43 years ago, she heard only sceptical derision and accusations.
“I tried to explain it to her, but she doesn’t believe me. She believes her television. I said: ‘Your people are destroying my town’. She said: ‘You caused this war yourself’… We were friends, what we had was even closer than just friendship, and she doesn’t believe me. I don’t understand.”
For many, this sense of betrayal from their friends and family has hit almost as hard as the material losses.
Ik had al gereageerd op de merites van het scenario. Mijn post was een kritiek op het feit dat hij zelf geen alternatief heeft behalve dan maar te accepteren dat Russische agressie een fact of life is waartegen je je maar beter niet moet verzetten.quote:
Die worden gewoon uitgemoord hoor, die krijgen echt niet de kans om naar "nieuw" Oekraïne te vluchten..quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
In dat scenario dan zitten de Russen in Donbas en de Oekraïners in de nieuwe Oekraïne compleet ondersteund door Navo.
De mensen in Donbas die niet pro Russisch zijn dienen dan naar Oekraïne te komen en een nieuw bestaan op te bouwen betaald door Russische sancties.
Tuurlijk wel.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:35 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Die worden gewoon uitgemoord hoor, die krijgen echt niet de kans om naar "nieuw" Oekraïne te vluchten..
Maar wel in een dusdanig zwakke positie dat niemand er buiten Noord-Korea last van heeft.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:34 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
De historie en landen zoals Noord Korea laat totaal iets anders zien...
Je hebt de plannen die Rusland heeft met Oekraïne gemist? Hint: Het is niet bepaald fris. Sterker nog, men gaat even 100 jaar terug in de tijd.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
In dat scenario dan zitten de Russen in Donbas en de Oekraïners in de nieuwe Oekraïne compleet ondersteund door Navo.
De mensen in Donbas die niet pro Russisch zijn dienen dan naar Oekraïne te komen en een nieuw bestaan op te bouwen betaald door Russische sancties.
Er zijn voldoende berichten helaas die aantonen dat de Russen bewust burgers uitmoorden en of afslachten.quote:
En toen werd je wakker.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:36 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Tuurlijk wel.
Tevens is dat dan een deel vd onderhandelingen, dat de reis vd burgers bv beschermd gaat worden door westerse luchtmacht.
True, dat is voorlopig nog wel anders met Rusland helaas..quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Maar wel in een dusdanig zwakke positie dat niemand er buiten Noord-Korea last van heeft.
Noord-Korea is eigenlijk een groot concentratie kamp.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:39 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
True, dat is voorlopig nog wel anders met Rusland helaas..
Over 30 jaar zien we wel weer? Over 30 jaar staat die eerste centrale er net als je geluk hebt en alles zit mee.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:43 schreef Lospedrosa het volgende:
Deze oorlog brengt ook wel iets goeds (niet echt goed maar een positief neveneffect)
Ik heb me al jaren gestoord aan de massale afkeur van kernenergie. Wat door mijn achtergrond in de energiesector duidelijk de oplossing is op de korte termijn om CO2 te beperken, los te komen van fossiel, en echt iets te doen ah klimaat.
Een mix van 70% kern, 10% natuur, 20% zon/wind (Max) is de oplossing voor nu en over 30 jaar zien we wel weer (inmiddels kernfusie?)
Nieuws: UK begint met 8 nieuwe kerncentrales.
Dat is niet “Rusland” maar een of andere gek die vaker stukjes schrijft.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:38 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je hebt de plannen die Rusland heeft met Oekraïne gemist? Hint: Het is niet bepaald fris. Sterker nog, men gaat even 100 jaar terug in de tijd.
Zie onderstaande link:
https://medium.com/@:krav(...)urnalist-a3e92e3cb64
Daar heb je een goed punt, het versnelt hoe dan ook de hele transitie naar "schone" energiequote:Op vrijdag 8 april 2022 10:43 schreef Lospedrosa het volgende:
Deze oorlog brengt ook wel iets goeds (niet echt goed maar een positief neveneffect)
Ik heb me al jaren gestoord aan de massale afkeur van kernenergie. Wat door mijn achtergrond in de energiesector duidelijk de oplossing is op de korte termijn om CO2 te beperken, los te komen van fossiel, en echt iets te doen ah klimaat.
Een mix van 70% kern, 10% natuur, 20% zon/wind (Max) is de oplossing voor nu en over 30 jaar zien we wel weer (inmiddels kernfusie?)
Nieuws: UK begint met 8 nieuwe kerncentrales.
Valt best mee joh. Al hadden we idd 15 jaar terug moeten beginnen.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:43 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Over 30 jaar zien we wel weer? Over 30 jaar staat die eerste centrale er net als je geluk hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |