FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / [Lulgate #96] Waar Antwee voor alles op de vlucht slaat
girlnextdoor.vrijdag 1 april 2022 @ 20:21
1s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 08:35 schreef maily het volgende:
Ze gaan toch niet trouwen dus!

De diverse instagrams:

AH6: https://instagram.com/andrehazes
Monique: https://instagram.com/moniquenoell
Sarah: https://www.instagram.com/sarahvansoelen/
Rachel: https://www.instagram.com/rachelhazes/
Roxeanne: https://www.instagram.com/roxeannehazes/

[ afbeelding ]

TLDR:
April 2018: André Hazes en Monique Westenberg zijn uit elkaar

September 2019 :André Hazes en Monique Westenberg zijn weer uit elkaar

December 2020: André Hazes en Monique Westenberg verloofd!

Maart 2021:André Hazes en Monique Westenberg zijn uit elkaar

SPOILER
André Hazes en zijn vriendin Monique Westenberg zijn uit elkaar. Dat hebben ze zondagavond bekendgemaakt.
Geruchten dat het koppel uit elkaar is, gingen al langer. De 24-jarige Hazes en 40-jarige Westenberg waren bijna vier jaar samen en werden in 2016 de ouders van zoon André.

Verschillende entertainmentbladen, waaronder Story en Privé, meldden afgelopen week dat de relatie voorbij is. Hazes zou in een villa in Nieuwersluis zou wonen, terwijl Westenberg nog op het woonwagenterrein in Rotterdam woont.

Hazes bevestigde de geruchten zondagavond aan Shownieuws en zei dat het "niet zo lekker gaat" tussen de twee. "Dat vinden we allebei heel kut, maar dat is nu eenmaal zo. Ik denk dat er gewoon te veel is gebeurd. We hebben zoveel meegemaakt in korte tijd. En ik ben misschien ook een beetje verdwaald geraakt in deze wereld. Ik vind mijn werkleven gewoon heel erg leuk."

"Dat botst gewoon. Ik heb dingen verpest", aldus de zanger, die verder niet op details ingaat.

Drukke schema
Volgens Westenberg is de breuk vooral te wijten aan het drukke schema van Hazes. "Ik merk aan hem dat hij die druk niet zo aan kan, ik denk niet dat hij dat zelf doorheeft." Het stel zou het afgelopen jaar al gekampt hebben met veel spanning.

"Hij heeft weinig tijd voor het gezin", aldus Westenberg. "De situatie is nu dat André ervoor gekozen heeft ergens anders te gaan wonen. Ik denk dat het eigenlijk allemaal een beetje te veel aan het worden is. Zijn agenda is ontzettend volgepropt. Hij heeft nauwelijks tijd voor zichzelf, laat staan voor zijn gezin."

"Normaal neem je pauze van je werk als je die druk hebt. Alleen in Andrés geval is het onmogelijk om pauze van zijn werk te nemen en kiest hij ervoor pauze van zijn gezin te nemen."

Hazes en Westenberg zijn wekelijks te zien in een realitysoap bij SBS6, die eerder is opgenomen. In de aflevering van 2 mei komt de breuk voorbij, laat SBS aan NU.nl weten. Het stel is ook te zien in een reclame van een energieleverancier. Of die nu wordt geschrapt, is niet bekend.

9 november 2019:André Hazes bevestigt breuk met Monique

André Hazes bevestigt breuk met Monique
SPOILER
Met verdriet bevestigt André Hazes dat hij en Monique Westenberg uit elkaar zijn. Dat laat zijn management middels een statement aan Shownieuws weten.

De breuk dateert al van enige maanden geleden. ”Zij hebben hun best gedaan om er samen nog voor te gaan. Dat mocht helaas alleen niet zo zijn. Een verschrikkelijk moeilijke keuze waar veel tranen overheen zijn gegaan, maar voor nu is dit het beste besluit.”

De twee gaan nog altijd goed door één deur. ”Houden van is er nog genoeg en zal er altijd blijven. Hun voornaamste levensdoel is het geluk van André Hazes Jr. en daar zal alles om blijven draaien.”

De geruchten over relatieproblemen tussen het stel doen al enkele weken de ronde, waarna André in september bevestigde dat er spanningen zijn en dat hij en Monique niet meer samenwonen. Hierover vertelde André destijds aan Shownieuws. ”Ik woon echt, als ik een steen zou pakken en heel hard zou gooien, dan zou ik hem door de ruit gooien. Ik ben gewoon in de buurt en ik moet daar ook zo snel mogelijk kunnen zijn. Dat gaat super.”

Maar zijn liefde voor Monique is nog altijd dik aanwezig. Het is vooral zijn werk wat het soms lastig maakt. “Ik ben wel veranderd sinds het succes. En dat is deels positief, maar voor mijn gezinsleven negatief. Want ik kan me focussen op mijn werk, daar ben ik goed in. Maar dan vergeet ik soms wel even thuis.” André weet niet of hij en Monique nog weer bij elkaar gaan komen.

André is zich er van bewust dat hij niet altijd even makkelijk in de omgang is. “Ik ben gek op mijn leven. En ik ben blij dat ik dat met haar mag delen. Maar af en toe ben ik een lul. Ik ben niet de makkelijkste om mee te leven“, sluit hij af.

Toch besloten de twee eind september samen op gezinsvakantie te gaan met zoontje Andre Jr. In Bonaire beleefden ze een prachtige tijd en adopteerden ze zelfs hondje Frenkie.

Ook was de hele familie Westenberg vorige maand aanwezig bij de Ahoy-concerten van André. ”Zo genoten gisteravond met deze mensen waar ik van hou. Kijk oma’tje genieten van haar “kleinzoon”. En de trots die op papa’s gezicht staat als hij naar zijn schoonzoon kijkt, maar kijk ook in de ogen van de andere vader… die kijkt naar een zaal vol mensen, mensen die daar voor één persoon zijn gekomen. Zijn ZOON,” schreef Monique vol trots bij de foto’s op Instagram.

Zo genoten gister avond met deze mensen waar ik van hou. Kijk oma’tje genieten van haar “kleinzoon”. En de trots die op papa’s gezicht staat (foto 8) als hij naar zijn schoonzoon kijkt, maar kijk ook in de ogen van de andere vader… die kijkt naar een zaal vol mensen, mensen die daar voor één persoon zijn gekomen. Zijn ZOON ????

Het is niet de eerste keer dat de twee hun relatie verbreken. In april vorig jaar waren de twee ook kort uit elkaar. Reden voor de breuk was toen Andrés drukke werkleven. Na een vakantie samen besloten ze er toch weer voor te gaan en verruilden ze het Rotterdamse woonwagenkamp voor een riante villa in Berkel en Rodenrijs.

André en Monique leerden elkaar in 2014 via Facebook kennen. In eerste instantie moest de 16 jaar oudere Monique niks van ‘jochie’ André weten, maar de zanger gaf niet op. Uiteindelijk besloot ze hem toch een kans te geven en ging ze met hem uiteten. De vonk sloeg over en de twee kregen in juni van dat jaar een relatie.

Anderhalf jaar later werd bekendgemaakt dat Monique in blijde verwachting is. Op 25 oktober 2016 werd hun liefde bekroond met de geboorte van zoon André Jr.
Bericht van Monique op haar Instagram
SPOILER
Het persbericht dat namens André’s management zojuist is uitgebracht is voor mij behoorlijk pijnlijk. Afgelopen weken hebben wij, na een rot zomer, weer een fijne periode gehad en onze zoon was ontzettend blij dat papa weer zo veel om ons heen was en dat maakt een moeder hart heel blij.
Afgelopen week hebben wij een goed gesprek gehad waarna wij toch besloten definitief een punt achter onze relatie te zetten. De reden hiervan is omdat er geen afspraken gemaakt kunnen worden op bepaalde eigenschappen die nodig zijn om niet alleen als artiest, maar ook als gezin balans te hebben.
De tijd om dit een plekje te geven heb ik nog niet gehad en het meest belangrijke de tijd en de rust om het onze zoon proberen uit te leggen.
Vandaag heeft André mij via een appje laten weten dat hij gevoelens voor een andere vrouw heeft waar hij een tijdje contact mee heeft. Wie dit is maakt het alleen maar nog pijnlijker.
Dat er nu stel op sprong voor gekozen wordt om zijn persbericht naar buiten te brengen heeft hier alles mee te maken.
Graag wil ik nu de rust krijgen om dit op een rustige manier proberen uit te leggen aan mijn zoon en dit allemaal te verwerken.

10 november 2019:Bridget is nieuwe liefde André Hazes!'


SPOILER
[..]
[..]
SPOILER
17 februari 2020: André Hazes en Bridget Maasland zijn alweer uit elkaar

André en Bridget maken bekend dat hun relatie over is (mede mogelijk gemaakt door ons O-) ). Onder andere de media en alle negatieve reacties krijgen de schuld.

SPOILER

28 februari 2020: André bevestigt dat hij en Monique weer samen zijn.


André bevestigt dat hij en Monique weer samen zijn.

SPOILER
SPOILER
12 december 2020: André vraagt Monique ten huwelijk:

SPOILER
10 maart 2021:André Hazes en Monique Westenberg opnieuw uit elkaar

SPOILER
[..]
SPOILER: Verklaring Monique op Instagram:
[..]
SPOILER: Voor DEZE vrouw verliet Dre Monique
Al snel komen er geruchten op gang dat André vreemd is gegaan met Sarah van Soelen:

[ afbeelding ]
[..]
[ afbeelding ]
Al snel gaan de geruchten dat Sarah zwanger is:

SPOILER
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

De Donkey Duck:
[ afbeelding ]

[..]
De covers eerste week
SPOILER
Met dank aan rubbereend:
De meest toepasselijke liedjes bij de André Hazes-soap

Voor de laatste nieuwtjes:
SPOILER
Biografie Adreen;
SPOILER
Hier weer door.

[ afbeelding ]
mailyvrijdag 1 april 2022 @ 20:21
#TT ^O^
girlnextdoor.vrijdag 1 april 2022 @ 20:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 april 2022 20:21 schreef maily het volgende:
#TT ^O^
Ja inclusief Rachel en Klaas toch :P

- Edit: en er meer zou zijn tussen hem en de documentairemaakster van zn docu. Althans, zo interpreteer ik het in de laatste video van Yvonne.
roos94vrijdag 1 april 2022 @ 20:40
Screenshot-20220401-203934-Instagram.jpg
girlnextdoor.vrijdag 1 april 2022 @ 20:55
Is vermoedelijk weer Grazia. Juice op vrijdagavond, I'm ready! Ik heb me er alvast een virgin on the beach bijgepakt :P

Iemand de naam Klazes al voorbij horen komen trouwens? Ik moest lachen :D
Phoebstervrijdag 1 april 2022 @ 20:56
WAT GEBEURT ER :o
- gras heeft zijn insta weer gehackt
- Klaas is er achter dat Ras de afspraak in het ziekenhuis "gelekt" heeft

Ik ga voor optie 2 *O*
Phoebstervrijdag 1 april 2022 @ 21:01
Oh optie 3 is natuurlijk "1 april" maar dat zou wel heel... Bijzonder zijn -O-
vencodarkvrijdag 1 april 2022 @ 21:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 april 2022 20:40 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]
Of ga eens op een cursus Nederlands!
Het niveau weergeeft haar iq. ;(
roos94vrijdag 1 april 2022 @ 21:25
Je zou denken dat dit pubers zijn ofzo maar deze mensen zijn 50ish
mailyvrijdag 1 april 2022 @ 21:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 april 2022 20:40 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]
_O-

Heeft Roggel al gereageerd met :'( ?
juul.vrijdag 1 april 2022 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 april 2022 21:38 schreef maily het volgende:

[..]
_O-

Heeft Roggel al gereageerd met :'( ?
Ze heeft Klaas op haar insta ontvolgd
mailyvrijdag 1 april 2022 @ 23:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 april 2022 22:46 schreef juul. het volgende:

[..]
Ze heeft Klaas op haar insta ontvolgd
:o
sly-nlzaterdag 2 april 2022 @ 00:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 april 2022 20:19 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
Wat was het toch ook een charmant vrouwmens :')

Toch vind ik nog steeds dat het gedrag van Rachel niet zo heel vreemd is gezien ze dat met de paplepel kreeg ingegoten. Gehoereerd door je eigen ouders an een zwetende, dikke alcoholist omdat ie toevallig een goeie zangstem had. Ieuw. Het is ook niet zo vreemd dat Dre daarom al vroeg in de verslavingswereld
terechtkwam. Alleen Rox lijkt de toxische omgeving serieus ingezien te hebben en heeft zichzelf eruit gered. #teamrox
Zeker waar.

En nauwelijks ontwikkeling van het geweten was er bij Friedl en haar slagerpimp duidelijk ook niet. Dus dat rolt minimaal een generatie door. Werkt vreemdgaan en drugsgebruik in de hand en alles om de leegte te vullen. En bijvoorbeeld ook niet begrijpen dat als je net je ex dumpt, je dan niet de volgende dag op instagram foto's en shit gaat posten hoe geweldig het is met je nieuwe vlam.

Dat z'n pa dan ook nog een gebrek aan empathie had en een proleet was zonder enige opvoedkundige interesse, maakt een chaos onafwendbaar.

Triest ben het :7
tong80zaterdag 2 april 2022 @ 10:35
Een kleine twee weken geleden kondigden Rachel Hazes (52) en Klaas Otto (55) aan het meer dan alleen gezellig met elkaar te hebben. De tortelduifjes zouden zelfs nog een liefdesbaby willen. Toch lijkt de liefde tussen de twee maar van korte duur, want op de Instagram van de No Surrender-oprichter staat nu alweer een foto met zijn ex, Gracia.

"Als je elke dag op zo’n pad iets mist in je leven en een gevoel van liefde voor iemand, dan moet je toch dat gevoel gaan volgen"
Begin dit jaar meldde Story al dat de twee zouden daten. Toen ontkende Rachel echter dat er sprake was van een relatie. Met een zoenfoto gemaakt tijdens de Holland zingt Hazes-concertreeks, bevestigden de twee afgelopen maart alsnog hun relatie. 'Geen woorden nodig', schreef de Hazes-weduwe toen met een hartje erbij.

Vlak nadat de foto werd gepubliceerd werd Klaas gehackt door vermoedelijk zijn ex-vriendin, die vervolgens aan de haal ging met zijn Instagram-account. Klaas reageerde al snel - met een borreltje op - om de teksten die via zijn Instagram Stories verschenen te ontkrachten: "Dit slaat nergens op. Mijn account is gehackt. Mijn meisje is Rachel Hazes. Bij deze."

Nu lijkt het erop dat zijn ex wéér toegeslagen heeft. Vrijdagavond verscheen er een foto van Klaas en zijn voormalig liefde op zijn feed met daarbij de volgende tekst: 'In je leven kan je van alles doen, je kan naar links gaan en je kan naar rechts gaan, je kan elk pad bewandelen, maar als je elke dag op zo’n pad iets mist in je leven en een gevoel van liefde voor iemand, dan moet je toch dat gevoel gaan volgen. En mijn gevoel is voor een vrouw met de naam Gracia.'

Of Klaas daadwerkelijk gehackt is, of dat het toch alweer over is met Rachel zal nog moeten blijken.

Wie is Klaas Otto eigenlijk? Klaas is de oprichter van de veelbesproken motorbende No Surrender. Bij het grote publiek werd Klaas bekend, nadat hij werd beschuldigd van afpersing, zware mishandeling en het witwassen van 1,3 miljoen euro.

Daarop kreeg hij zes jaar gevangenisstraf. Klaas ging in hoger beroep en kwam in 2020, na drie jaar en vier maanden in detentie te hebben gezeten, vrij.

:T
praadjezaterdag 2 april 2022 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 april 2022 22:46 schreef juul. het volgende:

[..]
Ze heeft Klaas op haar insta ontvolgd
Hoe zie je dat dan? Ga je dan heel de lijst met volgers af? Serieuze vraag.
#ANONIEMzaterdag 2 april 2022 @ 11:46
Screenshot-20220402-114425-Samsung-Internet.jpg
Vivizaterdag 2 april 2022 @ 12:05
quote:
17s.gif Op zaterdag 2 april 2022 11:43 schreef praadje het volgende:

[..]
Hoe zie je dat dan? Ga je dan heel de lijst met volgers af? Serieuze vraag.
Je typt gewoon zijn naam in bij haar volgers.
britneycheerszaterdag 2 april 2022 @ 12:30
0-B5-D905-F-4-B5-F-4133-84-AB-B80-D72986293.png
britneycheerszaterdag 2 april 2022 @ 12:31
Wel rare reactie. Hij kan toch gewoon ja of nee zeggen. :')
#ANONIEMzaterdag 2 april 2022 @ 12:39
Klaas zit onder de plak van botoxgirl :')

[ Bericht 55% gewijzigd door #ANONIEM op 02-04-2022 12:39:58 ]
#ANONIEMzaterdag 2 april 2022 @ 12:41
Is de ~W~ kapot bij juicechannel?
britneycheerszaterdag 2 april 2022 @ 12:50
00-AD8-C85-6159-4366-9-BD9-C3-A933-A8-E429.png


De dochter van Klaas heeft bevestigd dat ze weer samen zijn :')
tombolafanzaterdag 2 april 2022 @ 12:52
quote:
Okee dus ze checken of het account gehackt is, bij het account dat misschien gehackt is?
:|W :|W :|W :|W
britneycheerszaterdag 2 april 2022 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 12:52 schreef tombolafan het volgende:

[..]
Okee dus ze checken of het account gehackt is, bij het account dat misschien gehackt is?
:|W :|W :|W :|W
Haha :')
praadjezaterdag 2 april 2022 @ 14:00
quote:
17s.gif Op zaterdag 2 april 2022 11:43 schreef praadje het volgende:

[..]
Hoe zie je dat dan? Ga je dan heel de lijst met volgers af? Serieuze vraag.
Ja, zo simpel kan het zijn 8)7 Thanks :)
JaneDoezaterdag 2 april 2022 @ 14:10
Wat fijn, Antwee kan weer terug naar mama! Met een beetje geluk is z'n plekje naast haar in bed al droog maar nog wel warm
ChipsZak.zaterdag 2 april 2022 @ 14:31
quote:
17s.gif Op zaterdag 2 april 2022 11:43 schreef praadje het volgende:

[..]
Hoe zie je dat dan? Ga je dan heel de lijst met volgers af? Serieuze vraag.
Toevoeging op eerdere post over het intypen van naam: je hebt ook hele apps om bij mensen volgers en ontvolgers te checken. Gewoon een geautomatiseerd proces, :+.
Shiizaterdag 2 april 2022 @ 14:43
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 april 2022 12:50 schreef britneycheers het volgende:
[ link | afbeelding ]

De dochter van Klaas heeft bevestigd dat ze weer samen zijn :')
Die is er niet blij mee in ieder geval.
LagerthaQueenOfKattezaterdag 2 april 2022 @ 14:49
https://www.shownieuws.nl(...)laas-otto-uit-elkaar

De liefde is weer over. _O-
Ze was zo verliefd en nu alweer over. Laat mij raden, ze kan André niet vergeten.
roos94zaterdag 2 april 2022 @ 14:51
quote:
0s.gif [b]Op zaterdag 2 april 2022 14:49 schreef LagerthaQueenOfKatte het Laat mij raden, ze kan André niet vergeten.
Geef die vrouw de tijd, het is nog zo vers :{w
soapiezaterdag 2 april 2022 @ 15:12
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 april 2022 14:51 schreef roos94 het volgende:

[..]
Geef die vrouw de tijd, het is nog zo vers :{w
_O-
quirinazaterdag 2 april 2022 @ 15:16
Ze heeft nog geen dag kunnen rouwen!
mailyzaterdag 2 april 2022 @ 15:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 14:49 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
https://www.shownieuws.nl(...)laas-otto-uit-elkaar

De liefde is weer over. _O-
Ze was zo verliefd en nu alweer over. Laat mij raden, ze kan André niet vergeten.
Gelukkig nieuws van vandaag en niet van gisteren (1 april) _O-
DancingPhoebezaterdag 2 april 2022 @ 16:45
Gatverdamme, van de gedachte dattie dat krakkeleevel heeft liggen aanduwen zou mijn genotsgrotje toch spontaan opdrogen hoor.
DKUpzaterdag 2 april 2022 @ 16:56
laughing-hysterically-cracking-up.gif
Officieel wat een genot, tijd om in de anonimiteit te gaan treden.
Mylenezaterdag 2 april 2022 @ 17:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 14:49 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
https://www.shownieuws.nl(...)laas-otto-uit-elkaar

De liefde is weer over. _O-
Ze was zo verliefd en nu alweer over. Laat mij raden, ze kan André niet vergeten.
Volgende week vast in Party na hun eerste interview samen.

Cover202213.jpg
AgnesGruzaterdag 2 april 2022 @ 17:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 17:14 schreef Mylene het volgende:

[..]
Volgende week vast in Party na hun eerste interview samen.

[ afbeelding ]
_O-
PiraatPietzaterdag 2 april 2022 @ 17:32
Dan ben je, of zie je eruit als iemand van 80. Is het eerste wat je doet iemand ontvolgen in Instagram.
vencodarkzaterdag 2 april 2022 @ 17:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 17:14 schreef Mylene het volgende:

[..]
Volgende week vast in Party na hun eerste interview samen.

[ afbeelding ]
Wie is Teun Föhn? :')
praadjezaterdag 2 april 2022 @ 17:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 april 2022 17:47 schreef vencodark het volgende:

[..]
Wie is Teun Föhn? :')
De homokapper uit de serie Urk.
LagerthaQueenOfKattezaterdag 2 april 2022 @ 17:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 17:14 schreef Mylene het volgende:

[..]
Volgende week vast in Party na hun eerste interview samen.

[ afbeelding ]
Ja Jezus deze liggen nu in de winkel. :D
LagerthaQueenOfKattezaterdag 2 april 2022 @ 17:57
Ik denk dat Klaas toch liever de Jonge garnaal heeft dan de oude makreel.

Einde tijdperk Klazes. (8>
LagerthaQueenOfKattezaterdag 2 april 2022 @ 18:17
Binnenkort in de theaters " Klaas de musical " *O*
Mylenezaterdag 2 april 2022 @ 18:38
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 april 2022 17:47 schreef vencodark het volgende:

[..]
Wie is Teun Föhn? :')
quote:
17s.gif Op zaterdag 2 april 2022 17:48 schreef praadje het volgende:

[..]
De homokapper uit de serie Urk.
Heeft Teun Föhn Jeroen bedrogen? ‘Relatie met goede vriend’

De goede vriend is Ab, ook homo, uit de URK serie.
Pippizaterdag 2 april 2022 @ 19:16
En wat is er aan de hand met Olga Commandeur? :{
soapiezaterdag 2 april 2022 @ 19:47
Zorgt Klaas voor verzoening Rachel en Roxeanne?

Helaas, niet gelukt...
letmehearyouscreamzaterdag 2 april 2022 @ 20:11
quote:
Roxeanne heeft geen zin meer om onderdeel van dat hele debiele circus te zijn, het leek me sterk dat een relatie met een crimineel daar verandering in zou brengen :D
letmehearyouscreamzaterdag 2 april 2022 @ 20:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 12:52 schreef tombolafan het volgende:

[..]
Okee dus ze checken of het account gehackt is, bij het account dat misschien gehackt is?
:|W :|W :|W :|W
Sowieso spreken van hacken bij iemand die haar eigen naam amper kan spellen :')

Dat heet iemands wachtwoord kennen of raden.
soapiezaterdag 2 april 2022 @ 20:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 20:11 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Roxeanne heeft geen zin meer om onderdeel van dat hele debiele circus te zijn, het leek me sterk dat een relatie met een crimineel daar verandering in zou brengen :D
Gelijk heeft ze!!
#ANONIEMzaterdag 2 april 2022 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 20:13 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Sowieso spreken van hacken bij iemand die haar eigen naam amper kan spellen :')

Dat heet iemands wachtwoord kennen of raden.
Ben ik trouwens de enige die de gedachte had om Klaas zijn nieuwe wachtwoord te raden en dan een hoop extra bagger te posten op zijn insta? :@ :')
#ANONIEMzaterdag 2 april 2022 @ 20:45
mijnmeissiegracia zal wrs nu zijn ww zijn :')

Tenzij Gracia zijn nieuwe ww heeft ingesteld, dan is het: oudlijkdoetnietmeermee oid :7
letmehearyouscreamzaterdag 2 april 2022 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 20:45 schreef mascara-klodder het volgende:
mijnmeissiegracia zal wrs nu zijn ww zijn :')

Tenzij Gracia zijn nieuwe ww heeft ingesteld, dan is het: oudlijkdoetnietmeermee oid :7
Exitspeedjunkie1970.
girlnextdoor.zaterdag 2 april 2022 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 20:45 schreef mascara-klodder het volgende:
mijnmeissiegracia zal wrs nu zijn ww zijn :')

Tenzij Gracia zijn nieuwe ww heeft ingesteld, dan is het: oudlijkdoetnietmeermee oid :7
Met de spellingskunsten daar is het eerder memeissiegracia :P
letmehearyouscreamzaterdag 2 april 2022 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 20:54 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
Met de spellingskunsten daar is het eerder memeissiegreesiea :P
Fixed that.
praadjezaterdag 2 april 2022 @ 21:09
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 april 2022 19:16 schreef Pippi het volgende:
En wat is er aan de hand met Olga Commandeur? :{
https://www.story.nl/arti(...)1b-b27e-40810de393eb
AgnesGruzaterdag 2 april 2022 @ 21:23
quote:
Rachel Hazes reageert uitgebreid op breuk met Klaas Otto
Rachel Hazes heeft uitgebreid van zich laten horen, nadat zijn eerder vandaag aan Shownieuws bevestigde dat haar relatie met Klaas Otto na twee weken voorbij is.

Het is over en uit tussen Klaas Otto en Rachel, slechts twee weken nadat zij hun relatie wereldkundig maakten. Aan Shownieuws laat Rachel zich uitgebreid uit over de breuk:

"Verliefdheid is een heerlijk gevoel. Meestal van korte duur. Daarom is houden van heel iets anders, dat heeft meer tijd nodig. Klaas en ik hebben het echt heel leuk gehad. Helaas hebben externe factoren, met de nadruk op ex, er toch voor gezorgd dat we in goed overleg hebben besloten om als goede vrienden uit elkaar te gaan.

De fijne tijd die ik met hem, kinderen en de moeder van zijn kinderen had koester ik. Je moet daar dan verder ook niet te lang bij stil staan. Een nachtje onrustig slapen en weer over gaan tot de orde van de dag. Daar is mijn leven te leuk en mooi voor. Met de lieve en leuke mensen om mij heen waar ik heel veel gezelligheid mee heb. Jammer dat het zo gelopen is. Hij zal altijd bijzonder voor mij zijn en no hard feelings naar hem toe. Ik gun hem al het geluk toe in de toekomst."

Ex
Vrijdagavond verscheen er een foto van Klaas en Gracia op Instagram. Tot kort geleden was zij zijn ex, maar nu is het weer zijn grote liefde. Zo schrijft Klaas: "In je leven kan je van alles doen. Je kan naar links gaan en je kan naar rechts gaan. "Je kan elk pad bewandelen. (...) Mijn gevoel is voor een vrouw met de naam Gracia."

https://www.shownieuws.nl(...)breuk-met-klaas-otto
mailyzaterdag 2 april 2022 @ 21:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 21:23 schreef AgnesGru het volgende:
quote:
De fijne tijd die ik met hem, kinderen en de moeder van zijn kinderen had
wtf
AgnesGruzaterdag 2 april 2022 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 21:40 schreef maily het volgende:

[..]
[..]
wtf
Ja |:)
mailyzaterdag 2 april 2022 @ 21:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 21:42 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Ja |:)
QW7a5YS.png
AgnesGruzaterdag 2 april 2022 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 21:44 schreef maily het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Je zou toch denken dat ze iedereen in de zeik hebben genomen.
Flow3rzaterdag 2 april 2022 @ 22:26
echte liefde :+
Deisyyzaterdag 2 april 2022 @ 22:28
quote:
Helaas hebben externe factoren, met de nadruk op ex
Ik moet hier toch wel om lachen :D
Incazaterdag 2 april 2022 @ 23:03
Misschien kan Rachel bij Angela in de leer met haar 3 lovers _O-
Deisyyzaterdag 2 april 2022 @ 23:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 23:03 schreef Inca het volgende:
Misschien kan Rachel bij Angela in de leer met haar 3 lovers _O-
_O-
letmehearyouscreamzaterdag 2 april 2022 @ 23:22
Wat zijn dit toch voor mentaal onvolgroeide types allemaal. Ik kan er al niet bij dat je op iemand als Raggel valt met alles wat heel Nederland van haar weet. Maar dat je dan heen en weer gaat tussen haar en iemand die je insta "hackt" om je huidige neukertje af te kraken.

En dat je dat heen en weer gaan tussen twee van die amoebes dan ook nog zo etaleert op je insta. Man, man, deze mensen verdienen elkaar allemaal hoor.
sly-nlzaterdag 2 april 2022 @ 23:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 23:22 schreef letmehearyouscream het volgende:
Wat zijn dit toch voor mentaal onvolgroeide types allemaal. Ik kan er al niet bij dat je op iemand als Raggel valt met alles wat heel Nederland van haar weet. Maar dat je dan heen en weer gaat tussen haar en iemand die je insta "hackt" om je huidige neukertje af te kraken.

En dat je dat heen en weer gaan tussen twee van die amoebes dan ook nog zo etaleert op je insta. Man, man, deze mensen verdienen elkaar allemaal hoor.
Persoonlijkheidsstoornissen cluster B

De meest actuele SHO-cases in dit forum kunt u terugvinden in dit 'hokje' :7
quirinazondag 3 april 2022 @ 13:27
De afgelopen weken is ze even lekker doorgesmeerd. Kan ze er weer tegen aan.
Andijviestamppotjes koken 🥬 🥔 🥓.
mailyzondag 3 april 2022 @ 13:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 23:03 schreef Inca het volgende:
Misschien kan Rachel bij Angela in de leer met haar 3 lovers _O-
_O_
soapiezondag 3 april 2022 @ 14:30
quote:
1s.gif Op zondag 3 april 2022 13:27 schreef quirina het volgende:
De afgelopen weken is ze even lekker doorgesmeerd.
En bedankt, nu krijg ik hier een beeld bij.. :r :r :r
mailyzondag 3 april 2022 @ 14:34
Maar nu natuurlijk de grote vraag ... wie is binnenkort zwanger van K.O. :P
letmehearyouscreamzondag 3 april 2022 @ 14:36
quote:
1s.gif Op zondag 3 april 2022 14:34 schreef maily het volgende:
Maar nu natuurlijk de grote vraag ... wie is binnenkort zwanger van K.O. :P
Ik hoop gewoon op Monique.
mailyzondag 3 april 2022 @ 14:44
quote:
0s.gif Op zondag 3 april 2022 14:36 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Ik hoop gewoon op Monique.
van Klaas? :o
Andromachezondag 3 april 2022 @ 21:14
Hoe is dit toch ineens zo gekomen? Nog even seks met de ex, en toen dacht Klaas: 'Zo'n strak botoxbekkie pijpt mijn knakworst toch lekkerder dan een doorgerookt zeemleer?'
fleurilzondag 3 april 2022 @ 21:45
quote:
1s.gif Op zondag 3 april 2022 21:14 schreef Andromache het volgende:
Hoe is dit toch ineens zo gekomen? Nog even seks met de ex, en toen dacht Klaas: 'Zo'n strak botoxbekkie pijpt mijn knakworst toch lekkerder dan een doorgerookt zeemleer?'
Of zij weet iets van hem dat geheim moet blijven, daarom is hij terug naar haar?
quirinazondag 3 april 2022 @ 23:28
“Je moet maar net van rookvlees houden he?” ( beeld je even voor de vorm de rook stem van Raggel in)
MaJozondag 3 april 2022 @ 23:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 23:03 schreef Inca het volgende:
Misschien kan Rachel bij Angela in de leer met haar 3 lovers _O-
Wie is Angela :?
mailymaandag 4 april 2022 @ 00:17
quote:
0s.gif Op zondag 3 april 2022 23:51 schreef MaJo het volgende:

[..]
Wie is Angela :?
https://www.rtlboulevard.(...)overs-tegelijkertijd

Angela Groothuizen
tombolafanmaandag 4 april 2022 @ 00:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 20:11 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Roxeanne heeft geen zin meer om onderdeel van dat hele debiele circus te zijn, het leek me sterk dat een relatie met een crimineel daar verandering in zou brengen :D
Heeft Roxanne nou tattoos op haar bovenbenen met 'abuela' en 'frieda'?? :o
SEMTEXmaandag 4 april 2022 @ 10:39
quote:
:') Zgn. ex-crimineel was die doorrookte stem na twee weken alweer zat :')
Mylenemaandag 4 april 2022 @ 12:22
Hier het gesprek met Andries Jelle de Jong (ex Big Brother, zoende met Kelly terwijl hij niet wist dat Kelly ook een hij was).

Sunshine1982maandag 4 april 2022 @ 13:06
'Klaas heeft mij verkering gevraagd'

Rachel denkt dat ze nog op de middelbare school zit?
totebelmaandag 4 april 2022 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 4 april 2022 13:06 schreef Sunshine1982 het volgende:
'Klaas heeft mij verkering gevraagd'

Rachel denkt dat ze nog op de middelbare school zit?
Uberhaupt, Rachel denkt?
tong80maandag 4 april 2022 @ 16:09
Rachel Hazes openhartig over mislukte zelfmoordpoging: ‘Ik denk dat Dré dacht: wegblijven’
Hoewel Rachel Hazes het leven tegenwoordig weer rooskleurig inziet, zat ze er in 2017 flink doorheen. Ze besloot een einde aan haar leven te maken, maar dit mislukte.

Rachel Hazes openhartig over mislukte zelfmoordpoging: ‘Ik denk dat Dré dacht: wegblijven’

Waardoor kwam het dat je in 2017 tot die daad kwam?
‘Bij mij was het alles wel. Het emmertje zat vol.’

Wat zat er allemaal in dat emmertje?
‘Heel veel verdriet. Heel veel onmacht. Heel veel strijd moeten leveren. Onbegrip. En ik had natuurlijk op dat moment een heel moeizame relatie met mijn zoon André. Daar ging ik wel echt kapot aan.’

Het was alles bij elkaar: de tegenslagen, de kritiek. Het leven glansde niet meer.
‘Ik kon niet meer. Ik kon ook van niets meer genieten. Kijk, in principe kan ik heel rustig leven en heel oud worden met de dingetjes die ik heb. Je wordt ouder en je hebt minder nodig, lijkt het wel. Wat ik heb gehad in 2017, noem ik toch een beetje ziek zijn. Na mijn ziekte ben ik heel erg de kleine dingen gaan waarderen: een vogeltje dat fluit, het zonnetje dat schijnt. Natuurlijk, vroeger was het allemaal aanzien met een mooie klok om je pols en een mooie tas. Ik zal je vertellen: het interesseert me helemaal niks meer.’

Oog hebben voor klein geluk en die kleine dingen die je noemt waarderen: komt dat pas als je heel diep hebt gezeten? Als je de rand van de afgrond hebt gezien?
‘Ja. Je moet van heel ver komen. Want sorry dat ik het zo zeg, maar ik was meer dood dan levend. Pas daarna kun je waarderen hoe mooi het leven wél is.’

Wat fijn dat het goed is gekomen en dat we hier zo zitten om erover te praten. Ik wil er toch nog iets over vragen. Je zegt dat je zelfmoordpoging is mislukt... Kwam die daad in een vlaag bij je op of had je het gepland?
‘Ik heb het helemaal gepland. Een afscheidsbrief geschreven. Weken van tevoren heb ik een mes gekocht.’

Gelukkig is het goed afgelopen, maar even heel hard: waarom is je poging om jezelf van het leven te beroven mislukt? Hoe kon het misgaan?
‘Ik denk dat Dré dacht: wegblijven, ik wil jou helemaal nog niet boven hebben!’

Hij heeft het vanuit de hemel tegengehouden... Heb je hulp gekregen toen, is er iemand komen opdagen?
‘Nee. Het was echt een serieuze wond, ik heb twee, drie weken met die arm rondgelopen. Toen ben ik pas naar het ziekenhuis gegaan. Dus niemand heeft me gevonden en ik heb niemand wat laten blijken. Ook mijn dochter niet. Ik heb die arm altijd ingepakt, shirt erover en niemand heeft het aan mij gezien. Heel lang daarna pas.’

https://revu.nl/artikel/4(...)8xLi-IpuiGFeyIhAAqBg

:T
totebelmaandag 4 april 2022 @ 16:14
Zo goed is die voorbereiding dan ook weer niet geweest, er zijn hele sites over hoe je precies moet snijden.

Maar goed, ik wens niemand die gevoelens toe, ook Raggel niet (al vind ik haar nog zo onsympathiek). Wat ik dan wel weer vind: ze heeft er verdomd weinig van geleerd. Zelf niet meer tegen de kritiek kunnen en vervolgens wel aan alle kanten lopen sneren naar iedereen die je niet aanstaat... Oftewel: die mogen zich van haar blijkbaar wel zo voelen. Misselijk mens.
Leandramaandag 4 april 2022 @ 16:17
quote:
‘Ik denk dat Dré dacht: wegblijven, ik wil jou helemaal nog niet boven hebben!’
Dat denk ik ook....
roos94maandag 4 april 2022 @ 16:39
De wond was zo serieus dat ze er onbehandeld 2 weken mee kon rondlopen zonder dood te bloeden of een vergiftiging te krijgen :)
tong80maandag 4 april 2022 @ 17:01
Peter van der Poodt: 'Vooral van je afsnijden.'

Creatief met kurk.

:T
Dazalbestmaandag 4 april 2022 @ 17:59
quote:
0s.gif Op maandag 4 april 2022 16:17 schreef Leandra het volgende:

[..]
Dat denk ik ook....
:D :D :D
_O- _O- _O-
praadjemaandag 4 april 2022 @ 18:38
quote:
0s.gif Op maandag 4 april 2022 16:17 schreef Leandra het volgende:

[..]
Dat denk ik ook....
Geef hem eens ongelijk >:)
Mylenemaandag 4 april 2022 @ 19:09
Er is ook een rechtszaak over geweest.

quote:
Rechter tikt Rachel Hazes fors op de vingers in zaak tegen ‘beste vriendin’: Auto Marieke teruggeven en beslaglegging bankrekeningen opheffen

Ooit waren Rachel Hazes en Marieke van Beek beste vriendinnen, maar recent stonden ze voor de tweede keer in korte tijd tegenover elkaar in de rechtbank. Ditmaal wilde weduwe Hazes 25.000 euro van Marieke omdat die verraden zou hebben dat ze een zelfmoordpoging had ondernomen. Maar dat is volgens de rechter is dat kletskoek en wees de vordering van Rachel af. Sterker nog: uit het vonnis blijkt ook dat Rachel de Volkswagen Polo auto aan Marieke moet teruggeven en de beslaglegging op haar bankrekeningen opheffen.

Eind juni verloor Rachel al een rechtszaak tegen Marieke, vanwege een vermeende huurachterstand, en vorige week besliste de rechter opnieuw in het nadeel van de weduwe van André Hazes en haar advocaat mr. Royce de Vries, de zoon van misdaadjoumalist Peter R. de Vries, die inmiddels al meerdere, door Bekende Nederlanders aangespannen zaken, heeft verloren.

De inzet van de zaak: een schadevergoeding van 25.000 waarop Rachel recht meende te hebben omdat Marieke hun zakelijk geheimhoudingscontact had geschonden. Rachel had, vooruitlopend op het vonnis, maar vast beslag gelegd op de Volkswagen Polo en bankrekeningen van Marieke, haar voormalige rechterhand.

Toen Rachel en Marieke gingen samenwerken tekende Marieke een geheimhoudingsbeding dat zij, volgens Rachel heeft geschonden door in eerste zaak voor de rechtbank uit de school te klappen over een zelfmoordpoging van Rachel.

‘Rachel heeft in 2017 een zelfmoordpoging ondernomen, waarna mijn cliënte haar aantrof,’ vertelde Marieke’s advocaat Bernard Tomlow eind juni aan de rechter. ‘Mijn cliënte is mevrouw Hazes daarna gaan bewaken, alvorens ze werd opgenomen.’

In het tv-programma Het hek van de dam bevestigde Rachel afgelopen vrijdag overigens dat ze destijds een aan zelfmoord dacht en zelfs een mes kocht om de daad bij de gedachte te zetten.

“Nadat André overleed heb ik tien maanden op yoghurt geleefd. En ik heb gedronken, Bram. André zou het leuk hebben gevonden. Ik was goed voor een fles bessen per dag. Dat was in 2016. Ik was twaalf kilo afgevallen. Niet dat ik daarvoor dik was. Ik woog nog maar 45 kilo, dát doet stress met je.”

“Het was op een gegeven moment allemaal te veel. Ik zag geen licht meer aan het einde van de tunnel. Ik heb rondgelopen met het idee van een zelfmoordpoging. Ik was moegestreden. Ik dacht: ’Ik ga naar mijn moeder.’ Het is een soort kortsluiting in je hoofd. De knop ging om. Ik heb er weken mee rondgelopen.”

“Ja. Ik heb twee weken van tevoren een mes gekocht. Ik heb contant betaald zodat ik niet getraceerd kon worden. Ik heb een brief aan mijn kinderen geschreven en ik dacht ’ik doe het in de badkamer, dan hebben ze er het minste last van als ze me vinden’.”

Ondanks haar openhartigheid op tv betoogde Rachel voor de rechter dat Marieke zich gewoonweg niet uit had mogen laten over de zelfmoordplannen van Rachel. Om die reden eiste advocate Royce de Vries 25.000 euro namens de weduwe.

Maar de rechter oordeelde dat Rachel en Marieke overeengekomen waren vertrouwelijke bedrijfsinformatie geheim te houden en dat een zelfmoordpoging een privéaangelegenheid is. Uit het vonnis blijkt ook dat Rachel de Volkswagen Polo auto aan Marieke moet teruggeven en de beslaglegging op haar bankrekeningen opheffen.

Doet Rachel dat niet dan, zo bepaalde de rechter, is ze een dwangsom van 500 euro per dag verschuldigd met een maximum van 20.000 euro.
bron
vencodarkmaandag 4 april 2022 @ 19:18
Bedoelen ze niet dat haar leven er nu rookkleurig uitziet?
Sunshine1982maandag 4 april 2022 @ 19:24
quote:
1s.gif Op maandag 4 april 2022 19:18 schreef vencodark het volgende:
Bedoelen ze niet dat haar leven er nu rookkleurig uitziet?
Of roofkleurig :7
quirinamaandag 4 april 2022 @ 20:04
Ach een leven met hier en daar een rookwolk en wat nicotinevlekken.
quirinamaandag 4 april 2022 @ 20:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2022 23:03 schreef Inca het volgende:
Misschien kan Rachel bij Angela in de leer met haar 3 lovers _O-
Angela Groothuizen is toch weer samen met partner Rob

https://www.nu.nl/achterk(...)met-partner-rob.html

Rob mag er weer op..
roos94dinsdag 5 april 2022 @ 08:04
Screenshot-20220405-080316-Instagram.jpg

Hint mo hier op een hereniging?

Gaan op vakantie, Andre heeft geen school?
soapiedinsdag 5 april 2022 @ 08:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 08:04 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]

Hint mo hier op een hereniging?

Gaan op vakantie, Andre heeft geen school?
Wordt weer gezellig in de openbare toiletten!
ikbentdinsdag 5 april 2022 @ 09:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 08:04 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]

Hint mo hier op een hereniging?

Gaan op vakantie, Andre heeft geen school?
André is in oktober 5 geworden. Ben ook wel benieuwd hoe ze onder de leerplicht uit zijn gekomen.
Je kan iets van toestemming vragen als je werk/omstandigheden je geen enkele schoolvakantie toe hebben gestaan om 2 aaneengesloten weken weg te gaan. Zouden ze het op de emotionele burnout gegooid hebben en nu mogen inhalen?
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 09:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 08:04 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]

Hint mo hier op een hereniging?

Gaan op vakantie, Andre heeft geen school?
Keihard aan het voorsorteren op eem hereniging. Natuurlijk gaat het weer helemaal geweldig zijn, vinden ze elkaar en zichzelf weer. En dat alles in het belang van kleine Dre, die er ook met breuken schaamteloos bij wordt gehaald.

Op vakantie is het makkelijk om het leuk met elkaar te hebben, thuis zijn er de verleidingen, mentaal beperkte geilneef Djarno, een giftige (schoon)moeder en meer van die niet helpende factoren.
DustinHendersondinsdag 5 april 2022 @ 09:36
Snap al die mensen niet die zeggen hoe mooi en ideaal ze dit vinden voor Andrie.
Ja, als je ouders door één deur kunnen is dat super, maar als je vader de benen neemt zodra hij weer jeuk krijgt, om daarna toch weer op de bank te liggen bij je moeder..
Heel stabiel
-Springdinsdag 5 april 2022 @ 09:38
"Het afgelopen jaar was een achtbaan voor ons allemaal."

Dat klinkt alsof er dingen buiten hen om plaatsvonden waar níemand invloed op had.
mailydinsdag 5 april 2022 @ 09:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 08:04 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]

Hint mo hier op een hereniging?

Gaan op vakantie, Andre heeft geen school?
De aankomende weken nog wel.
soapiedinsdag 5 april 2022 @ 09:45
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 09:38 schreef -Spring het volgende:
"Het afgelopen jaar was een achtbaan voor ons allemaal."

Dat klinkt alsof er dingen buiten hen om plaatsvonden waar níemand invloed op had.
Als je het maar hard genoeg roept, ga je het vanzelf geloven....
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 10:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 09:45 schreef soapie het volgende:

[..]
Als je het maar hard genoeg roept, ga je het vanzelf geloven....
Klopt, het universum bepaalde dat de knakworst van André in het grotje van Saar en Anne Rosé verdween. Dat heeft haar vergevingscoach Monique geleerd.

[ Bericht 0% gewijzigd door letmehearyouscream op 05-04-2022 10:29:56 ]
Sunshine1982dinsdag 5 april 2022 @ 10:19
Meerdere malen met kind in de steek gelaten voor een ander mokkel en nog de deur open houden. Hoe kan het.
roos94dinsdag 5 april 2022 @ 10:19
die Mo heeft ze ook niet alle 24 in het kratje ze is echt onbegrijpelijk.
carorodinsdag 5 april 2022 @ 10:23
Hazes, the gift that keeps on giving...
Claudia_xdinsdag 5 april 2022 @ 10:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 08:04 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]

Hint mo hier op een hereniging?

Gaan op vakantie, Andre heeft geen school?
Monique zou ook het advies op kunnen volgen van de (toegegeven, obscure) dichter L. Borsato:

We laten de vorm los
En we blijven
toch een eenheid.
roos94dinsdag 5 april 2022 @ 10:32
Wat een leven heeft die Andre toch als je erover nadenkt. Vakantie hier, reisje daar, feestje vieren, lange periode niet werken, beetje rondneuken.
AgnesGrudinsdag 5 april 2022 @ 10:34
Grappig dat Mo het ook heeft over externe factoren _O-
mailydinsdag 5 april 2022 @ 10:35
quote:
11s.gif Op dinsdag 5 april 2022 10:32 schreef roos94 het volgende:
Wat een leven heeft die Andre toch als je erover nadenkt. Vakantie hier, reisje daar, feestje vieren, lange periode niet werken, beetje rondneuken.
Bak met ellende ....
vencodarkdinsdag 5 april 2022 @ 10:39
Of André komt thuis van een vakantie en nu wachten Mo en dat zoontje hem op bij het vliegveld?
Er staat nergens dat zij óók vertrekken.
fleurildinsdag 5 april 2022 @ 10:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 10:39 schreef vencodark het volgende:
Of André komt thuis van een vakantie en nu wachten Mo en dat zoontje hem op bij het vliegveld?
Er staat nergens dat zij óók vertrekken.
jawel, ze meld het zelf op instagram

Wij checken even uit. Met én voor elkaar.
Het afgelopen jaar was een achtbaan voor ons allemaal. Er is nu rust maar door externe factoren is er weinig mogelijkheid dit met elkaar te ervaren.
Om te kijken welke vorm we nodig hebben als gezin zullen we de aankomende weken samen zijn. Het belangrijkste hierin is voor ons dat onze zoon in alle vrijheid tijd met zowel mama als papa kan doorbrengen waar we samen onszelf kunnen zijn!
Vividinsdag 5 april 2022 @ 10:53
Die quasi intellectuele teksten ook.. :')
vencodarkdinsdag 5 april 2022 @ 10:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 10:53 schreef Vivi het volgende:
Die quasi intellectuele teksten ook.. :')
Heel irritant. :Y

quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 10:49 schreef fleuril het volgende:

[..]
jawel, ze meld het zelf op instagram

Wij checken even uit. Met én voor elkaar.
Het afgelopen jaar was een achtbaan voor ons allemaal. Er is nu rust maar door externe factoren is er weinig mogelijkheid dit met elkaar te ervaren.
Om te kijken welke vorm we nodig hebben als gezin zullen we de aankomende weken samen zijn. Het belangrijkste hierin is voor ons dat onze zoon in alle vrijheid tijd met zowel mama als papa kan doorbrengen waar we samen onszelf kunnen zijn!
Ja, maar dat cryptische gelul kon ook gelul zijn. Vandaar. ;)
MissButterflyydinsdag 5 april 2022 @ 11:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 10:49 schreef fleuril het volgende:

[..]
jawel, ze meld het zelf op instagram

Wij checken even uit. Met én voor elkaar.
Het afgelopen jaar was een achtbaan voor ons allemaal. Er is nu rust maar door externe factoren is er weinig mogelijkheid dit met elkaar te ervaren.
Om te kijken welke vorm we nodig hebben als gezin zullen we de aankomende weken samen zijn. Het belangrijkste hierin is voor ons dat onze zoon in alle vrijheid tijd met zowel mama als papa kan doorbrengen waar we samen onszelf kunnen zijn!
Wel even de rest van de wereld laten weten natuurlijk. :')
vencodarkdinsdag 5 april 2022 @ 11:14
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:03 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Wel even de rest van de wereld laten weten natuurlijk. :')
Mocht je een paar dagen geen posts van haar zien.
Misschien kan ze er nog een sponsoring doorheen gooien. :Y
Sunshine1982dinsdag 5 april 2022 @ 11:15
Eigenlijk zouden we een poll moeten houden. Voor wie verlaat Dré Monique voor de derde keer. Want dit is natuurlijk weer een kwestie van tijd.
praadjedinsdag 5 april 2022 @ 11:34
Rachel moet toch wel echt een piswijf zijn he. Ruzie met haar vader, ruzie met Rox, ruzie met haar schoondochter, ruzie met haar vriendin, af en aan ruzie met Antwee.

En ik kan me zo maar voorstellen na het lezen van het verhaal over haar vriendin dat zo ook haar lovers een contract onder de neus duwt met een geheimhoudingsplicht. En dat Otto en die Italiaanse lover daar vriendelijk voor bedankt hebben.
AgnesGrudinsdag 5 april 2022 @ 11:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:03 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Wel even de rest van de wereld laten weten natuurlijk. :')
En even in je opvallende panterpak op Schiphol gaan rondlopen :')
Mrmimedinsdag 5 april 2022 @ 11:40
Nou precies wat ik dacht. Even "uitchecken" maar dat wel uitgebreid melden op insta en ondertussen in je meest opvallende pakkie quasi nonchalant op Schiphol de aandacht trekken van iedereen. Echt Monique, wat doorzichtig. En die Andrie he, moet die niet gewoon zitten te kleien op de kleuterschool? Die wordt maar van hot naar her gesleept en ziet zijn pappie dan weer weken niet en dan ineens ligt ie weer bij je op de bank. Verwarrend voor dat ventje lijkt mij.

Maar hey Monique, you get what you deserve en als jij er zin in hebt om voor de derde :') :') :') keer ingeruild te worden voor iets wat op dat moment beter "fit' bij Antwee, doe lekker je ding. maar de schijn ophouden kun je beter mee stoppen want je wordt nog sneuer dan die valse schoonmoeder van je.
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 11:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:35 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
En even in je opvallende panterpak op Schiphol gaan rondlopen :')
Alles Gucci :')
roos94dinsdag 5 april 2022 @ 11:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:41 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Alles Gucci :')
Ze is zo lekker gewoon gebleven, die powervrouw
Sunshine1982dinsdag 5 april 2022 @ 11:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:40 schreef Mrmime het volgende:
Nou precies wat ik dacht. Even "uitchecken" maar dat wel uitgebreid melden op insta en ondertussen in je meest opvallende pakkie quasi nonchalant op Schiphol de aandacht trekken van iedereen. Echt Monique, wat doorzichtig. En die Andrie he, moet die niet gewoon zitten te kleien op de kleuterschool? Die wordt maar van hot naar her gesleept en ziet zijn pappie dan weer weken niet en dan ineens ligt ie weer bij je op de bank. Verwarrend voor dat ventje lijkt mij.

Maar hey Monique, you get what you deserve en als jij er zin in hebt om voor de derde :') :') :') keer ingeruild te worden voor iets wat op dat moment beter "fit' bij Antwee, doe lekker je ding. maar de schijn ophouden kun je beter mee stoppen want je wordt nog sneuer dan die valse schoonmoeder van je.
_O_
Sunshine1982dinsdag 5 april 2022 @ 11:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:35 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
En even in je opvallende panterpak op Schiphol gaan rondlopen :')
Wat een wanstaltig pak is me dat. Dat mensen hier echt honderden euro's voor betalen :')
vencodarkdinsdag 5 april 2022 @ 11:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:41 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Alles Gucci :')
Toch wel even een tagje bij gezet hè? :')
Phoebsterdinsdag 5 april 2022 @ 11:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:35 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
En even in je opvallende panterpak op Schiphol gaan rondlopen :')
Vlieg jij nooit in je Gucci outfit? Zo krijg je natuurlijk nooit een upgrade :{w
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 11:49 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Wat een wanstaltig pak is me dat. Dat mensen hier echt honderden euro's voor betalen :')
He, hè ik verkoop die brillen ook. Hebben we zoveel classy monturen gaan ze naar huis met een Gucci. Is ook wel een bepaald soort type die het koopt hoor.
DjVerodinsdag 5 april 2022 @ 12:19
Gewoon een lekker simpel joggingpak; daar reis ik ook wel eens in. Zit lekker, plakt niet. En zij heeft het geld ervoor om een Gucci-pak te kopen. Waarom niet? Als zij daar waarde aan hecht. Ik zou zelf nooit meer geld uitgeven aan een merkie, maar er zijn hordes mensen die dat wel doen, tsja.
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 12:30
SPOILER
Bij Jeroen haar beste vriend is ook Alles Gucci :D O+

FB-IMG-1648961693395.jpg

Fotootje van ze samen O+
Helaas is hij eind vorig jaar ingeslapen 😥
FB-IMG-1648961657534.jpg
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 12:19 schreef DjVero het volgende:
Gewoon een lekker simpel joggingpak; daar reis ik ook wel eens in. Zit lekker, plakt niet. En zij heeft het geld ervoor om een Gucci-pak te kopen. Waarom niet? Als zij daar waarde aan hecht. Ik zou zelf nooit meer geld uitgeven aan een merkie, maar er zijn hordes mensen die dat wel doen, tsja.
Heb je natuurlijk helemaal gelijk in hoor. Het is vooral meer denk ik dat ze het ordinairste uit de collectie heeft gekozen ;)
Incadinsdag 5 april 2022 @ 12:40
Mo neemt hem zo vaak terug net zolang er een ring om der vinger zit
AgnesGrudinsdag 5 april 2022 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 12:40 schreef Inca het volgende:
Mo neemt hem zo vaak terug net zolang er een ring om der vinger zit
Zou me niks verbazen als ze door Las Vegas vliegen om getrouwd te worden door een Elvis figuur.
Leandradinsdag 5 april 2022 @ 13:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:10 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Zou me niks verbazen als ze door Las Vegas vliegen om getrouwd te worden door een Elvis figuur.
Ik vind het helemaal prima.

Down the road Rachel, not across the street, down the road!!!
Leandradinsdag 5 april 2022 @ 13:34
Het zal wel een eind vliegen zijn idd, als ze in joggingpak is.
Ik vind die gympen nog teveel, ik had slippertjes aangedaan.
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 13:37
Ik ga stuk om de reacties onderaan bij de op-1-na-laatste-post. Op de uitchecken-in-panterprint-post heeft ze reacties uitgeschakeld dus gaan mensen los op de post ervoor. Ben het wel met ze eens hoor, ze is een deurmat. Maar snap nooit zo waarom mensen dat per se zo heftig aan haarzelf willen laten weten.

In "mijn tijd" (25 jaar terug) was vakantie buiten de schoolvakanties om echt heel lastig. Kon eigenlijk alleen als 1 van de ouders tijdens de vakanties geen vrij kon nemen.

Ik weet niet of de regels nog steeds zo (streng) zijn, maar in dat licht lijkt "mama wil papa achterna reizen als deurmat in panterprint om te kijken in wat voor vorm ze dit dysfunctionele gezin nou weer eens wil gieten" me niet heel plausibel.

[ Bericht 0% gewijzigd door letmehearyouscream op 05-04-2022 16:57:38 ]
Sunshine1982dinsdag 5 april 2022 @ 13:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:37 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik ga stuk om de reacties onderaan bij de op-1-na-laatste-post. Op de uitchecken-in-panterprint-post heeft ze reacties uitgeschakeld dus gaan mensen los op de post ervoor. Ben het wel met ze eens hoor, ze is een deurmat. Maar snap nooit zo waarom mensen dat per se zo heftig aan haarzelf willen laten weten.

In "mijn tijd" (25 jaar terug) was vakantie buiten de schoolvakanties om echt heel lastig. Kon eigenlijk alleen als 1 van de ouders tijdens de vakanties geen vrij konden nemen.

Ik weet niet of de regels nog steeds zo (streng) zijn, maar in dat licht lijkt "mama wil papa achterna reizen als deurmat in panterprint om te kijken in wat voor vorm ze dit dysfunctionele gezin nou weer eens wil gieten" me niet heel plausibel.
Oohhh even lezen _O_

Ik was al teleurgesteld dat ze de reacties onder de beroemde foto had uitgezet :P
JohnnyKnoxvilledinsdag 5 april 2022 @ 13:51
An3 is nog 4 toch? Dan heeft-ie ook geen leerplicht en kan je in principe heel het schooljaar op vakantie.
Sunshine1982dinsdag 5 april 2022 @ 13:52
quote:
11s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:51 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
An3 is nog 4 toch? Dan heeft-ie ook geen leerplicht en kan je in principe heel het schooljaar op vakantie.
Volgens wiki is hij in 2016 geboren. Dan zou hij nu 5 of 6 moeten zijn.
Mrmimedinsdag 5 april 2022 @ 13:53
quote:
11s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:51 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
An3 is nog 4 toch? Dan heeft-ie ook geen leerplicht en kan je in principe heel het schooljaar op vakantie.
In principe wel. Maar ik heb zo het donkerbruine vermoeden dat het jochie liever loopt te smeren in de zandbak met z'n kameraadjes. Maar das natuurlijk wel een aanname ;)

edit: Andrie is van eind oktober 2016. Hij is nu dus 5, in oktober wordt ie 6.
JohnnyKnoxvilledinsdag 5 april 2022 @ 13:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:52 schreef Sunshine1982 het volgende:
Volgens wiki is hij in 2016 geboren. Dan zou hij nu 5 of 6 moeten zijn.
Ah, als hij in groep 2 zit nu doet de school misschien ook minder moeilijk. In groep 3 lukt tussendoor op vakantie echt niet.
Andromachedinsdag 5 april 2022 @ 14:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:53 schreef Mrmime het volgende:

[..]
In principe wel. Maar ik heb zo het donkerbruine vermoeden dat het jochie liever loopt te smeren in de zandbak met z'n kameraadjes. Maar das natuurlijk wel een aanname ;)

edit: Andrie is van eind oktober 2016. Hij is nu dus 5, in oktober wordt ie 6.
Dan is er ontheffing verleend door de school wat totale quatsch is met deze dagbesteding/dit 'werk' van pa en ma. Leerplichtambtenaar, waar ben je?
Sunshine1982dinsdag 5 april 2022 @ 14:17
Je kind van school houden voor een vakantie met een kerel die je al tig keer besodemieterd heeft :{

Ik vraag me af waar de school een dringende reden ziet om het verzuim toe te kennen.
roos94dinsdag 5 april 2022 @ 14:19
Ze kon ook niet even wachten tot de meivakantie binnenkort :')
roos94dinsdag 5 april 2022 @ 14:29
Screenshot-20220405-142858-Instagram.jpg

Kijk mij eens gelukkig zijn, kijk mij kijk mij...
AgnesGrudinsdag 5 april 2022 @ 14:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:34 schreef Leandra het volgende:
Het zal wel een eind vliegen zijn idd, als ze in joggingpak is.
Ik vind die gympen nog teveel, ik had slippertjes aangedaan.
Volgens Yvonne gaan ze naar NY.

E8-D4-A5-AB-F638-4-D02-BFD9-B7-AEC3-D04-D76.png
roos94dinsdag 5 april 2022 @ 14:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:34 schreef Leandra het volgende:
Het zal wel een eind vliegen zijn idd, als ze in joggingpak is.
Ik vind die gympen nog teveel, ik had slippertjes aangedaan.
In vliegtuig is het meestal koud
mailydinsdag 5 april 2022 @ 15:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 14:56 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Volgens Yvonne gaan ze naar NY.

[ afbeelding ]
Gezellig, met de geluidsman en -vrouw.
roos94dinsdag 5 april 2022 @ 16:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 14:56 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Volgens Yvonne gaan ze naar NY.

[ afbeelding ]
Er kwam toch een realityserie ofzo? Waarin ze andre al heel lang volgen
Sunshine1982dinsdag 5 april 2022 @ 16:14
Ik dacht dat Antwee buiten de spotlights wilde blijven?
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 16:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 16:14 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik dacht dat Antwee buiten de spotlights wilde blijven?
Net zoals zijn moeder :Y

:')
Leandradinsdag 5 april 2022 @ 16:49
quote:
9s.gif Op dinsdag 5 april 2022 14:29 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]

Kijk mij eens gelukkig zijn, kijk mij kijk mij...
Als het idd een reactie is dan is ze dus kennelijk niet te druk met andere zaken...
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 17:09
Raggel deelt op insta een ode aan haar andere criminele exvriendje ter ere van zijn sterfdag.

Zus Els zegt dat dit de eerste scheur in haar hart is. "Niet wetende dat er nog zoveel scheuren bij zouden komen".

Ik las dus "scheuren in huid", beetje Freudiaans. :')

[ Bericht 0% gewijzigd door letmehearyouscream op 05-04-2022 21:26:27 ]
AgnesGrudinsdag 5 april 2022 @ 17:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 16:00 schreef roos94 het volgende:

[..]
Er kwam toch een realityserie ofzo? Waarin ze andre al heel lang volgen
Een documentaire dacht ik.
mailydinsdag 5 april 2022 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 17:09 schreef letmehearyouscream het volgende:
Raggel deelt op insta een ode aan haar andere criminele exvriendje ter ere van zijn sterfdag.

Zus Els zegt dat dit de eerste scheir in haar hart is. "Niet wetende dat er nog zoveel scheuren bij zouden komen".

Ik las dus "scheuren in huid", beetje Freudiaans. :')
Craqueleren kun je leren :+
praadjedinsdag 5 april 2022 @ 18:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 17:09 schreef letmehearyouscream het volgende:
Raggel deelt op insta een ode aan haar andere criminele exvriendje ter ere van zijn sterfdag.

Zus Els zegt dat dit de eerste scheir in haar hart is. "Niet wetende dat er nog zoveel scheuren bij zouden komen".

Ik las dus "scheuren in huid", beetje Freudiaans Friediaans. :')
;)
mailydinsdag 5 april 2022 @ 18:09
quote:
17s.gif Op dinsdag 5 april 2022 18:08 schreef praadje het volgende:

[..]
;)
_O-
praadjedinsdag 5 april 2022 @ 18:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 16:49 schreef Leandra het volgende:

[..]
Als het idd een reactie is dan is ze dus kennelijk niet te druk met andere zaken...
Zo grappig altijd dat mensen via Insta tegen elkaar cryptische boodschappen sturen. Maar het boeit ze niet hoor :D
Phoebsterdinsdag 5 april 2022 @ 18:12
quote:
17s.gif Op dinsdag 5 april 2022 18:11 schreef praadje het volgende:

[..]
Zo grappig altijd dat mensen via Insta tegen elkaar cryptische boodschappen sturen. Maar het boeit ze niet hoor :D
Vroeger had je daar je MSN Messenger status voor O+
Leandradinsdag 5 april 2022 @ 18:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 17:09 schreef letmehearyouscream het volgende:
Raggel deelt op insta een ode aan haar andere criminele exvriendje ter ere van zijn sterfdag.

Zus Els zegt dat dit de eerste scheir in haar hart is. "Niet wetende dat er nog zoveel scheuren bij zouden komen".

Ik las dus "scheuren in huid", beetje Freudiaans. :')
Dat gaat dus om Marco Eijk, die is op 5 april 2004 geliquideerd.
En dan is op 23 september 2004 Hazes Sr. overleden....

Het valt allemaal niet mee om Rachel te zijn, en dat ze iedere dag aan hem denkt maar tot vandaag op zijn verjaardag of sterfdag nooit iets over hem gepost heeft is uitzonderlijk, zeker als je weet hoe graag zij haar herinneringen aan dierbaren met ons deelt, vooral op hun verjaardag en/of sterfdag.
mailydinsdag 5 april 2022 @ 19:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 18:37 schreef Leandra het volgende:

[..]
Dat gaat dus om Marco Eijk, die is op 5 april 2004 geliquideerd.
En dan is op 23 september 2004 Hazes Sr. overleden....

Het valt allemaal niet mee om Rachel te zijn, en dat ze iedere dag aan hem denkt maar tot vandaag op zijn verjaardag of sterfdag nooit iets over hem gepost heeft is uitzonderlijk, zeker als je weet hoe graag zij haar herinneringen aan dierbaren met ons deelt, vooral op hun verjaardag en/of sterfdag.
Ik voel een film aankomen .... Being John Malkovic Rachel Hazes ....
quirinadinsdag 5 april 2022 @ 20:56
https://nl.shein.com/Plus(...)8EAQYASABEgJ2WvD_BwE

Trendy!
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 21:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 18:37 schreef Leandra het volgende:

[..]
Dat gaat dus om Marco Eijk, die is op 5 april 2004 geliquideerd.
En dan is op 23 september 2004 Hazes Sr. overleden..
..

Het valt allemaal niet mee om Rachel te zijn, en dat ze iedere dag aan hem denkt maar tot vandaag op zijn verjaardag of sterfdag nooit iets over hem gepost heeft is uitzonderlijk, zeker als je weet hoe graag zij haar herinneringen aan dierbaren met ons deelt, vooral op hun verjaardag en/of sterfdag.
Ja, vandaar dat ik zei "andere criminele ex-vriendje".
-Springdinsdag 5 april 2022 @ 21:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 17:09 schreef letmehearyouscream het volgende:
Raggel deelt op insta een ode aan haar andere criminele exvriendje ter ere van zijn sterfdag.

Zus Els zegt dat dit de eerste scheur in haar hart is. "Niet wetende dat er nog zoveel scheuren bij zouden komen".

Ik las dus "scheuren in huid", beetje Freudiaans. :')
Friedeljaans :')
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 22:03
Ik lees trouwens iets grappigs in de verklaring van Monique waardoor we eigenlijk al kunnen raden hoe de boodschap bij de komende hereniging gaat zijn.

Ze zegt namelijk dat ze allemaal-inclusief André dus- weer zichzelf kunnen zijn tijdens de komende trip. Deze denkfout maakte ze al eerder toen ze meende dat André helemaal zichzelf werd tijdens de corona toen hij veel thuiszat en huisvadertje speelde.
Speelde ja, want dit bleek hij dus later als een keurslijf te zien.
Monique zou moeten inzien dat hij gewoon niet zo is. Hij kan misschien op vakantie of tijdens een pandemie heel relaxed zijn, maar dat zijn gewoon andere omstandigheden. Als hij weer optreedt en/of op andere wijze wordt blootgesteld aan verleidingen, zal hij voor de bijl gaan. Zoals hij eerder deed bij Bridget en Sarah, periodes waarin hij volgens Mo niet zichzelf was.

Hierbij alvast een template voor Mo waarin we gebruikmaken van de autometafoor in plaats van de treinbeeldspraak. Als je dit leest gebruik hem gerust, wellicht vergezeld van een songtekst of kekke spontane foto in matchende Gucci:

"Soms moet je verdwalen om de juiste weg terug te vinden. En wat was hij verdwaald. Hij maakte proefritjes in uitgedeukte oude barrels. Auto's die snel optrokken maar net zo snel weer tot stilstand kwamen. Ik wachtte in mijn bolide (eerlijk van André gekregen, Rachel!) met panterprint bekleding (nu verkrijgbaar met de kortingscode deurmat20) op de kruising, vergezeld door mijn peloton volgauto's met mijn vergevingscoach, energetisch auramanager en herenigingsinstructeur. Die hebben me de vorige 5 keren ook al succesvol begeleid naar een doorstart met André.
Raggel probeerde de weg met haar autowrak te blokkeren maar is vastgelopen in het mulle zand dat ik in alle vredigheid met mijn vriendin Gracia op het asfalt strooide.

Ondanks alle versperringen en proefritjes vond André de weg terug. In de route heb ik her en der wat aanwijzingen verwerkt, gelukkig heeft hij tijdens onze verloving van 2 maanden nog wat leren lezen. Ik voelde namelijk aan mijn ingestraalde water dat hij dat nodig had: boeken. Zoals ik veel heb gehad aan het boek van mijn happinesscoach twv ¤139.95.

Wat ik naar wil zeggen: nadat we in Amerika de vorm hebben losgelaten zijn we juist meer in vorm dan ooit. Hij heeft weer geleerd om niet te dansen met demonen, maar om samen met mij synchroon te bewegen in verbintenis. (En op een toilet in de Mac hihi)
De rimpels zijn uit het water en ik heb hem de ruimte gegeven om in alle rust naar ons terug te dobberen. Ik ben zijn anker in zijn zoektocht naar zijn eigen ikje en laat hem altijd weer aanmeren. Ik ben zijn serene olie als zijn auto vastloopt. André is terug bij ons, en terug bij zichzelf."
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 22:07
Zijn Mo en Gracia vrienden?
mailydinsdag 5 april 2022 @ 22:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:03 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik lees trouwens iets grappigs in de verklaring van Monique waardoor we eigenlijk al kunnen raden hoe de boodschap bij de komende hereniging gaat zijn.

Ze zegt namelijk dat ze allemaal-inclusief André dus- weer zichzelf kunnen zijn tijdens de komende trip. Deze denkfout maakte ze al eerder toen ze meende dat André helemaal zichzelf werd tijdens de corona toen hij veel thuiszat en huisvadertje speelde.
Speelde ja, want dit bleek hij dus later als een keurslijf te zien.
Monique zou moeten inzien dat hij gewoon niet zo is. Hij kan misschien op vakantie of tijdens een pandemie heel relaxed zijn, maar dat zijn gewoon andere omstandigheden. Als hij weer optreedt en/of op andere wijze wordt blootgesteld aan verleidingen, zal hij voor de bijl gaan. Zoals hij eerder deed bij Bridget en Sarah, periodes waarin hij volgens Mo niet zichzelf was.

Hierbij alvast een template voor Mo waarin we gebruikmaken van de autometafoor in plaats van de treinbeeldspraak. Als je dit leest gebruik hem gerust, wellicht vergezeld van een songtekst of kekke spontane foto in matchende Gucci:

"Soms moet je verdwalen om de juiste weg terug te vinden. En wat was hij verdwaald. Hij maakte proefritjes in uitgedeukte oude barrels. Auto's die snel optrokken maar net zo snel weer tot stilstand kwamen. Ik wachtte in mijn bolide (eerlijk van André gekregen, Rachel!) met panterprint bekleding (nu verkrijgbaar met de kortingscode deurmat20) op de kruising, vergezeld door mijn peloton volgauto's met mijn vergevingscoach, energetisch auramanager en herenigingsinstructeur. Die hebben me de vorige 5 keren ook al succesvol begeleid naar een doorstart met André.
Raggel probeerde de weg met haar autowrak te blokkeren maar is vastgelopen in het mulle zand dat ik in alle vredigheid met mijn vriendin Gracia op het asfalt strooide.

Ondanks alle versperringen en proefritjes vond André de weg terug. In de route heb ik her en der wat aanwijzingen verwerkt, gelukkig heeft hij tijdens onze verloving van 2 maanden nog wat leren lezen. Ik voelde namelijk aan mijn ingestraalde water dat hij dat nodig had: boeken. Zoals ik veel heb gehad aan het boek van mijn happinesscoach twv ¤139.95.

Wat ik naar wil zeggen: nadat we in Amerika de vorm hebben losgelaten zijn we juist meer in vorm dan ooit. Hij heeft weer geleerd om niet te dansen met demonen, maar om samen met mij synchroon te bewegen in verbintenis. (En op een toilet in de Mac hihi)
De rimpels zijn uit het water en ik heb hem de ruimte gegeven om in alle rust naar ons terug te dobberen. Ik ben zijn anker in zijn zoektocht naar zijn eigen ikje en laat hem altijd weer aanmeren. Ik ben zijn serene olie als zijn auto vastloopt. André is terug bij ons, en terug bij zichzelf."
^O^
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 22:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:07 schreef mascara-klodder het volgende:
Zijn Mo en Gracia vrienden?
Nee, niet dat ik weet :D denk dat Mo te sereen is voor zo'n type.
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 22:15
Nog veel meer berichten na deze, gaat over de kapper ofzo die te oud is om te knippen? Want ze is al 42?

Screenshot-20220405-221112-Samsung-Internet.jpg
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 22:16
Hoe komt de naam Boijmans überhaupt in zijn autocorrect? :')
mailydinsdag 5 april 2022 @ 22:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:16 schreef mascara-klodder het volgende:
Hoe komt de naam Boijmans überhaupt in zijn autocorrect? :')
Iets met Beunen misschien? Van Beuningen? Haas?
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 22:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:18 schreef maily het volgende:

[..]
Iets met Beunen misschien? Van Beuningen? Haas?
blijft ;)
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 22:27
Klaas is al 4 maanden (in het Hazesuniversum zijn onze dagen gelijk aan maanden) geen onderdeel deel meer van dit circus en dus deze gate.
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 22:27
Die Klaas is interessanter om te volgen dan heel die Hazeskliek en hun schoonvaders :')

Screenshot-20220405-222439-Samsung-Internet.jpg

Begrijp geen drol van wat er op zijn insta allemaal wordt gepost :')
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 22:33
Screenshot-20220405-223215-Samsung-Internet.jpg
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 22:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:27 schreef mascara-klodder het volgende:
Die Klaas is interessanter om te volgen dan heel die Hazeskliek en hun schoonvaders :')

[ link | afbeelding ]

Begrijp geen drol van wat er op zijn insta allemaal wordt gepost :')
Hij exposet een expose-kanaal. Iemand die roddelt onder een naam die een slap aftreksel is van RP maar die dus zelf vrouwen benadert over likken en wiet knippen.
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 22:39
quote:
Oh ja, nou dat dus.
#ANONIEMdinsdag 5 april 2022 @ 22:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:39 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Hij exposet een expose-kanaal. Iemand die roddelt onder een naam die een slap aftreksel is van RP maar die dus zelf vrouwen benadert over likken en wiet knippen.
Volgens mij is hij niet zo goed in exposen dan :@
Duderinnetjedinsdag 5 april 2022 @ 22:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:16 schreef mascara-klodder het volgende:
Hoe komt de naam Boijmans überhaupt in zijn autocorrect? :')
Haha, ja! _O-

Kan alleen maar zijn omdat hij een kunstroof had gepland of zo.
mailydinsdag 5 april 2022 @ 22:57
quote:
Kolere :r
Leandradinsdag 5 april 2022 @ 23:03
Ik vraag me af of Jan Roos het lef wel heeft om over Klaas Otto te roddelen.... ik denk dat Jan Roos daar te laf voor is.
letmehearyouscreamdinsdag 5 april 2022 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:40 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Volgens mij is hij niet zo goed in exposen dan :@
Nee, ik moest ook even diep in de materie, vandaar dat ik jouw uitleg in de comment had gemist :D

Nou vind ik de "echte" juicekanalen al echt horror met al die schreeuwerige teksten en screenshots van screenshots met commentaar in 3 lettertypes maar deze pauper is echt niet te volgen.
MaJodinsdag 5 april 2022 @ 23:29
quote:
Zijn “t” is stuk :X Dit is toch niet te lezen zo :')
ikbentwoensdag 6 april 2022 @ 00:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 22:03 schreef letmehearyouscream het volgende:


Ondanks alle versperringen en proefritjes vond André de weg terug. In de route heb ik her en der wat aanwijzingen verwerkt, gelukkig heeft hij tijdens onze verloving van 2 maanden nog wat leren lezen. Ik voelde namelijk aan mijn ingestraalde water dat hij dat nodig had: boeken. Zoals ik veel heb gehad aan het boek van mijn happinesscoach twv ¤139.95."
Ah ja, voor 139,95 valt alles te genezen. Verder geen verdienmodel voor Monique ofzo.

Voor 100,- euro kan je bij mij terecht, scheelt toch zo'n 30%, ruim afgerond ;-)

[ Bericht 28% gewijzigd door ikbent op 06-04-2022 00:15:07 (inkorten quote) ]
mailywoensdag 6 april 2022 @ 08:29
quote:
6s.gif Op woensdag 6 april 2022 00:03 schreef ikbent het volgende:

[..]
Ah ja, voor 139,95 valt alles te genezen. Verder geen verdienmodel voor Monique ofzo.

Voor 100,- euro kan je bij mij terecht, scheelt toch zo'n 30%, ruim afgerond ;-)
Doe je ook aan cupping? Ik vraag dit voor een vriendin :@
Mrmimewoensdag 6 april 2022 @ 08:32
Die juice-Yvonne is er schijnbaar van overtuigd dat die Marco Eijk de echte vader is van Antwee. Dat is iets wat ik gemist heb destijds. Zijn er meerdere aanwijzingen die daarop duiden?
letmehearyouscreamwoensdag 6 april 2022 @ 08:51
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 08:32 schreef Mrmime het volgende:
Die juice-Yvonne is er schijnbaar van overtuigd dat die Marco Eijk de echte vader is van Antwee. Dat is iets wat ik gemist heb destijds. Zijn er meerdere aanwijzingen die daarop duiden?
Er is een paar foto's waarop ze echt op elkaar lijken. Maar op andere dan weer niet. Ook zou Raggel hem dan bezocht moeten hebben in de bajes, want hij zat destijds vast. En dat is dan weer niet zo geloofwaardig want de regels voor dergelijk bezoek zijn best streng.

Overigens hadden Marco en Raggel ook een affairette toen zij en senior uit elkaar waren in 2003. Ze doet net of ze besties was met die man maar het waren ordinaire neukertjes toen zij in scheiding lag met de man van wie zij nu de zwarte weduwe speelt. Tja.
tong80woensdag 6 april 2022 @ 08:54
Rachel Hazes (52) is in een interview met de 'Nieuwe Revu' erg openhartig over een gitzwarte periode uit haar leven. In 2017 had Rachel het zó zwaar dat ze overwoog om een einde aan haar leven te maken. Ze deed zelfs een poging tot zelfdoding, die mislukte. "Ik denk dat Dré dacht: wegblijven, ik wil jou helemaal nog niet boven hebben!"

In het interview vertelt Rachel dat haar emmertje vol zat. En in het emmertje zat 'heel veel verdriet'. "Heel veel onmacht. Heel veel strijd moeten leveren. Onbegrip."

Ook had Rachel op dat moment een moeizame relatie met haar zoon André, waar ze naar eigen zeggen 'wel echt kapot aan ging'.

Uiteindelijk belandde Rachel in zo'n diep dal, dat ze geen andere uitweg meer zag. "Ik heb het helemaal gepland. Een afscheidsbrief geschreven." De poging die ze deed mislukte.

Inmiddels heeft Rachel hulp gezocht en krabbelt ze er langzamerhand weer bovenop. Wat ze in 2017 heeft gehad, noemt ze zelf 'toch een beetje ziek zijn'. "Na mijn ziekte ben ik heel erg de kleine dingen gaan waarderen: een vogeltje dat fluit, het zonnetje dat schijnt. Natuurlijk, vroeger was het allemaal aanzien met een mooie klok om je pols en een mooie tas. Ik zal je vertellen: het interesseert me helemaal niks meer."

Twee weken geleden maakte Rachel bekend dolgelukkig te zijn met haar nieuwe vriend Klaas Otto. De romance bleek echter van korte duur te zijn, want Klaas is inmiddels alweer terug bij zijn ex.

:T
Leandrawoensdag 6 april 2022 @ 09:28
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 08:32 schreef Mrmime het volgende:
Die juice-Yvonne is er schijnbaar van overtuigd dat die Marco Eijk de echte vader is van Antwee. Dat is iets wat ik gemist heb destijds. Zijn er meerdere aanwijzingen die daarop duiden?
Nee joh, die zat in de bak toen Rachel zwanger werd van Antwee.
Het lijkt me sterk dat je destijds bezoek zonder toezicht kon hebben van iemand die met iemand anders getrouwd was, en dat dat in het geval van de echtgenote van een volkszanger, die een baby van 3 maanden had, ook stil gebleven is.
Sunshine1982woensdag 6 april 2022 @ 09:36
Rachel ontkracht de roddel dat John de Wolf de vader van Antwee zou zijn met dit:

,,Over John de Wolf kan ik kort zijn: ik heb hem nog nooit in mijn leven een hand gegeven”, zegt Rachel tegen weekblad Story

Om sex te hebben hoef je elkaar toch geen hand te geven? :? :+
Jaukewoensdag 6 april 2022 @ 09:41
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 08:32 schreef Mrmime het volgende:
Die juice-Yvonne is er schijnbaar van overtuigd dat die Marco Eijk de echte vader is van Antwee. Dat is iets wat ik gemist heb destijds. Zijn er meerdere aanwijzingen die daarop duiden?
Wat een onzin. Als je Andre Hazes even 20 kilo slanker denkt, zijn er duidelijk gelijkenissen tussen Andre en Antwee. Ze hebben ook precies dezelfde wipneus.

Yvonne begint steeds meer onzin uit te kramen.
Sunshine1982woensdag 6 april 2022 @ 09:44
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 09:41 schreef Jauke het volgende:

[..]
Wat een onzin. Als je Andre Hazes even 20 kilo slanker denkt, zijn er duidelijk gelijkenissen tussen Andre en Antwee. Ze hebben ook precies dezelfde wipneus.

Yvonne begint steeds meer onzin uit te kramen.
Het zou wel weer een extra schwung aan dit draadje geven :9
Jaukewoensdag 6 april 2022 @ 09:46
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 09:44 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Het zou wel weer een extra schwung aan dit draadje geven :9
Was het maar waar, dan blijft er niets meer over van Antwee. Maar nogmaals, ik zie echt duidelijk gelijkenissen tussen Antwee en Andre als je zijn gezicht 20 kilo lichter indenkt.
vencodarkwoensdag 6 april 2022 @ 10:08
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 09:41 schreef Jauke het volgende:

[..]
Wat een onzin. Als je Andre Hazes even 20 kilo slanker denkt, zijn er duidelijk gelijkenissen tussen Andre en Antwee. Ze hebben ook precies dezelfde wipneus.

Yvonne begint steeds meer onzin uit te kramen.
Het is ook geen bijster originele roddel.
Vader en zoon lijken duidelijk op elkaar.
Leandrawoensdag 6 april 2022 @ 10:12
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 09:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
Rachel ontkracht de roddel dat John de Wolf de vader van Antwee zou zijn met dit:

,,Over John de Wolf kan ik kort zijn: ik heb hem nog nooit in mijn leven een hand gegeven”, zegt Rachel tegen weekblad Story

Om sex te hebben hoef je elkaar toch geen hand te geven? :? :+
Plus dat ze jaren op dezelfde camping zouden hebben gestaan :')

Maar goed, dat geneuzel dat An2 niet van Andreen zou zijn kan ik ook niet zoveel mee, om te beginnen is An3 een kopie van Andreen, en dat wordt een beetje lastig als An2 een andere vader zou hebben.
AgnesGruwoensdag 6 april 2022 @ 10:35
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 08:32 schreef Mrmime het volgende:
Die juice-Yvonne is er schijnbaar van overtuigd dat die Marco Eijk de echte vader is van Antwee. Dat is iets wat ik gemist heb destijds. Zijn er meerdere aanwijzingen die daarop duiden?
Die zit gewoon oude roddels te recyclen:

SHO / Is Dré Hazes Jr. eigenlijk wel de zoon van André Hazes?
Duiveltjawoensdag 6 april 2022 @ 11:23
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 14:56 schreef AgnesGru het volgende:

Het zal wel een eind vliegen zijn idd, als ze in joggingpak is.
Ik vind die gympen nog teveel, ik had slippertjes aangedaan.
Vrouw zonder ruggegraat. :)

Lijkt mij dat Andre de Wolf haar toch wel weer gaat dumpen
ikbentwoensdag 6 april 2022 @ 11:41
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 08:29 schreef maily het volgende:

[..]
Doe je ook aan cupping? Ik vraag dit voor een vriendin :@
Vanzelfsprekend.
Ook vitaminepilletjes die bij het Kruidvat een fractie van de prijs zijn voor precies hetzelfde, maar die van mij werken tegen coronabacteriën.

Voetmassages voor je mild en om je te helpen zwanger te worden (is gewoon te fixen als je flink lapt om aan je voeten te laten wriemelen).

Met geld is alles op te lossen.
mailywoensdag 6 april 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 11:41 schreef ikbent het volgende:

[..]
Vanzelfsprekend.
Ook vitaminepilletjes die bij het Kruidvat een fractie van de prijs zijn voor precies hetzelfde, maar die van mij werken tegen coronabacteriën.

Voetmassages voor je mild en om je te helpen zwanger te worden (is gewoon te fixen als je flink lapt om aan je voeten te laten wriemelen).

Met geld is alles op te lossen.
Jij bent zeker influncer? :P
Nine.woensdag 6 april 2022 @ 12:05
quote:
Rachel Hazes over zelfmoordpoging: ‘Ik denk dat Dré dacht: wegblijven’
veenlijk.png
Rachel Hazes (52) vertelt in een interview met Nieuwe Revu openhartig over de zelfmoordpoging die ze vijf jaar geleden heeft gedaan. ,,Ik zeg je eerlijk: ik ben nu heel dankbaar voor het leven. Dat was toen best een serieus dingetje, het was geen aandacht vragen.”
Marlies van Leeuwen 06-04-22, 09:21

Hazes is momenteel een boek aan het schrijven over haar leven, en daarin komt ook die donkere periode aan bod. Ze wil, zo zegt ze tegen het tijdschrift, graag uitleggen dat ‘een zelfmoordpoging niet altijd de beste beslissing is’. ,,Want het leven is namelijk wel heel mooi.”

Daar dacht ze in 2017 anders over, toen de weduwe van volkszanger André Hazes een poging deed een eind aan haar leven te maken. Ze omschrijft het als ‘kortsluiting in je hoofd’. ,,Het emmertje zat vol. Er zat heel veel verdriet in. Heel veel onmacht. Heel veel strijd moeten leveren. Onbegrip. En ik had natuurlijk een moeizame relatie met mijn zoon André. Daar ging ik echt kapot aan.”

Ze had het weken van tevoren voorbereid. Schreef een afscheidsbrief, kocht een mes. Op haar pols zijn lange rood-witte littekens zien, zo beschrijft de interviewer. ,,Het was een behoorlijke jaap. Dat was geen aandacht vragen en ik was echt teleurgesteld dat het niet gelukt was. Ik was echt klaar met het leven hier beneden”, vertelt Rachel. ,,Ik wilde heel graag naar boven. Naar de mensen die boven zitten, van wie ik onwijs veel houd.” Ze doelt op André Hazes en haar moeder.
Niemand wist hoe slecht het ging

De poging mislukte. ,,Ik denk dat Dré dacht: wegblijven, ik wil jou helemaal nog niet boven hebben!” Hoewel de wond diep was, ging ze pas na een week of twee, drie naar het ziekenhuis, waar ze enige tijd werd opgenomen op de psychiatrische afdeling. Kort na de poging bedekte ze de wond: niemand wist hoe slecht het eigenlijk met haar ging. Inmiddels geniet ze weer volop van het leven. ,,Wat ik heb gehad in 2017, noem ik toch een beetje ziek zijn. Na mijn ziekte ben ik heel erg de kleine dingen gaan waarderen: een vogeltje dat fluit, het zonnetje dat schijnt.”

De Nieuwe Revu ligt vanaf vandaag in de winkel, met op de cover een foto van Rachel Hazes met haar nieuwe vriend Klaas Otto. De twee zijn inmiddels echter alweer uit elkaar.
Bron
Aan de foto te zien is er bij het reanimeren toch iets niet helemaal goed gegaan :')
tessssssssswoensdag 6 april 2022 @ 12:17
quote:
10s.gif Op woensdag 6 april 2022 12:05 schreef Nine. het volgende:

[..]
Aan de foto te zien is er bij het reanimeren toch iets niet helemaal goed gegaan :')
Hoezo?
Sunshine1982woensdag 6 april 2022 @ 12:25
Ze wil, zo zegt ze tegen het tijdschrift, graag uitleggen dat ‘een zelfmoordpoging niet altijd de beste beslissing is’. ,,Want het leven is namelijk wel heel mooi.”

Op zich goed dat ze dit uitleggen. Het jammere is wel dat ze daar (natuurlijk) weer geld aan wil verdienen.

Vermoeiend wel dat alles moet draaien om centen.
Jaukewoensdag 6 april 2022 @ 12:36
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 09:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
Rachel ontkracht de roddel dat John de Wolf de vader van Antwee zou zijn met dit:

,,Over John de Wolf kan ik kort zijn: ik heb hem nog nooit in mijn leven een hand gegeven”, zegt Rachel tegen weekblad Story

Om sex te hebben hoef je elkaar toch geen hand te geven? :? :+
John de Wolf als Andre’s vader vind ik nog niet eens zo gek. Zijn twee zoon’s lijken ook best op Antwee.
Phoebsterwoensdag 6 april 2022 @ 16:47
Die serie van Samantha en Michael, dat ze naar Spanje emigreerden... Is dat niks voor Antwee en Mo? Maar dan in de VS *O* Ik vertrek-genot *O*
tong80woensdag 6 april 2022 @ 17:09
Het leven gaat door voor zij die achter blijven, dat is de boodschap achter de tekst die Rachel Hazes op Instagram deelde. Afgelopen weekend werd duidelijk dat zij en Klaas Otto uit elkaar zijn. Maar niet getreurd, ander en hopelijk ook beter.

Rachel Hazes deelde een foto van zichzelf samen met vriendinnen Nancy en Melisje Otto – ja, de dochter van Klaas - met de boodschap ‘Girls just wanna have fun’. Rachel heeft het over ‘onvoorwaardelijk’. Eerder deelde Rachel een andere foto met de meiden. “Was weer een heerlijke avond met jullie. Hoop dat er nog vele mogen volgen”, schrijft zij op Instagram.

:T
Phoebsterwoensdag 6 april 2022 @ 17:18
Jezus, die vrouw maakt zelf geen vrienden hè. (Ex-)vriendinnen van haar zoon, kinders van haar eigen ex... -O-
roos94woensdag 6 april 2022 @ 18:03
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 17:18 schreef Phoebster het volgende:
Jezus, die vrouw maakt zelf geen vrienden hè. (Ex-)vriendinnen van haar zoon, kinders van haar eigen ex... -O-
Dat ligt allemaal aan de ander :)
AgnesGruwoensdag 6 april 2022 @ 18:34
Sarah had toch geen tijd voor deze BS?

2-DBB0375-A64-A-4-A5-C-A79-C-7280-DE58-C79-E.png
soapiewoensdag 6 april 2022 @ 20:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2022 14:03 schreef Andromache het volgende:

[..]
Dan is er ontheffing verleend door de school wat totale quatsch is met deze dagbesteding/dit 'werk' van pa en ma. Leerplichtambtenaar, waar ben je?
Zijn natuurlijk bners, en heel belangrijk :') dus krijgen een hoop voor elkaar! Zoiets zal het wel zijn...
Sunshine1982woensdag 6 april 2022 @ 20:29
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 20:25 schreef soapie het volgende:

[..]
Zijn natuurlijk bners, en heel belangrijk :') dus krijgen een hoop voor elkaar! Zoiets zal het wel zijn...
Dan is het een allesbehalve professionele school met dito directie.
AgnesGruwoensdag 6 april 2022 @ 20:40
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 20:29 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Dan is het een allesbehalve professionele school met dito directie.
Maar als An2 samen met Mo en An3 tegelijk op vakantie moet met de rest van NL kan hij natuurlijk nooit herstellen van emotionele burn-out :+
soapiewoensdag 6 april 2022 @ 20:41
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 20:40 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Maar als An2 samen met Mo en An3 tegelijk op vakantie moet met de rest van NL kan hij natuurlijk nooit herstellen van emotionele burn-out :+
Precies! :D
Sunshine1982woensdag 6 april 2022 @ 20:44
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 20:40 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Maar als An2 samen met Mo en An3 tegelijk op vakantie moet met de rest van NL kan hij natuurlijk nooit herstellen van emotionele burn-out :+
Ze moeten het maar lekker zelf weten met dit idiote gedoe. Ik ben benieuwd hoe lang deze vakantie gaat duren.
mailywoensdag 6 april 2022 @ 20:55
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 20:44 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Ze moeten het maar lekker zelf weten met dit idiote gedoe. Ik ben benieuwd hoe lang deze vakantie gaat duren.
Een paar weken. :+
Sunshine1982woensdag 6 april 2022 @ 20:56
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 20:55 schreef maily het volgende:

[..]
Een paar weken. :+
Mo zal wel hebben gedacht, in groep 2 leren ze nog niet zoveel :')
Leandrawoensdag 6 april 2022 @ 21:07
Vrij voor bijzondere gebeurtenissen

Uw kind kan ook vrij krijgen bij bijzondere gebeurtenissen. Bijvoorbeeld bij een begrafenis of huwelijk. Hiervoor moet u toestemming vragen. Dit doet u bij de directeur van de school. Bij bijzondere gebeurtenissen kunt u voor meer dan 10 dagen vrij vragen. U moet toestemming vragen aan de leerplichtambtenaar van de gemeente. Hij controleert of kinderen naar school gaan.

Bron

Just saying... :+
Incawoensdag 6 april 2022 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2022 17:09 schreef tong80 het volgende:
Het leven gaat door voor zij die achter blijven, dat is de boodschap achter de tekst die Rachel Hazes op Instagram deelde. Afgelopen weekend werd duidelijk dat zij en Klaas Otto uit elkaar zijn. Maar niet getreurd, ander en hopelijk ook beter.

Rachel Hazes deelde een foto van zichzelf samen met vriendinnen Nancy en Melisje Otto – ja, de dochter van Klaas - met de boodschap ‘Girls just wanna have fun’. Rachel heeft het over ‘onvoorwaardelijk’. Eerder deelde Rachel een andere foto met de meiden. “Was weer een heerlijke avond met jullie. Hoop dat er nog vele mogen volgen”, schrijft zij op Instagram.

:T
Gaat A2 straks met die dochter er vandoor _O- _O-
Deisyywoensdag 6 april 2022 @ 22:31
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 21:07 schreef Leandra het volgende:
Vrij voor bijzondere gebeurtenissen

Uw kind kan ook vrij krijgen bij bijzondere gebeurtenissen. Bijvoorbeeld bij een begrafenis of huwelijk. Hiervoor moet u toestemming vragen. Dit doet u bij de directeur van de school. Bij bijzondere gebeurtenissen kunt u voor meer dan 10 dagen vrij vragen. U moet toestemming vragen aan de leerplichtambtenaar van de gemeente. Hij controleert of kinderen naar school gaan.

Bron

Just saying... :+
Wat dan wel weer mooi hier op aan zou sluiten

YI7l0KC.png
Leandrawoensdag 6 april 2022 @ 22:32
quote:
10s.gif Op woensdag 6 april 2022 22:31 schreef Deisyy het volgende:

[..]
Wat dan wel weer mooi hier op aan zou sluiten

[ afbeelding ]
:D _O-

Down the road Rachel!!!!
vencodarkdonderdag 7 april 2022 @ 00:06
1 + 1 = 2.
Maar dat betekent dat Mo dit officieel met dát argument heeft moeten aanvragen. De kans dat iemand dit aan een juicekanaal doorspeelt, is natuurlijk aardig aanwezig. :Y
Jaukedonderdag 7 april 2022 @ 10:16
Mo is gewoon een jonge versie van Rachel. Totaal afhankelijk van Antwee, zal Antwee zwaar gaan uitmelken na zijn dood en zal zoontjelief dwingen om Andre Hazes nummer 3 te worden waardoor ook hij weer een identiteitscrisis krijgt. God, alles blijft zich herhalen.
Sunshine1982donderdag 7 april 2022 @ 10:56
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2022 10:16 schreef Jauke het volgende:
Mo is gewoon een jonge versie van Rachel. Totaal afhankelijk van Antwee, zal Antwee zwaar gaan uitmelken na zijn dood en zal zoontjelief dwingen om Andre Hazes nummer 3 te worden waardoor ook hij weer een identiteitscrisis krijgt. God, alles blijft zich herhalen.
Daar zat ik ook aan te denken, maar Antwee is bij lange na niet zo groot als Anéén dat was. Denk niet dat Mo heel rijk van hem gaat worden.
AgnesGrudonderdag 7 april 2022 @ 11:14
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2022 00:06 schreef vencodark het volgende:
1 + 1 = 2.
Maar dat betekent dat Mo dit officieel met dát argument heeft moeten aanvragen. De kans dat iemand dit aan een juicekanaal doorspeelt, is natuurlijk aardig aanwezig. :Y
Dat zou wel erg slordig en dom zijn als de school zich niet houdt aan de AVG richtlijnen.
Marsenaldonderdag 7 april 2022 @ 11:36
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2022 10:16 schreef Jauke het volgende:
Mo is gewoon een jonge versie van Rachel. Totaal afhankelijk van Antwee, zal Antwee zwaar gaan uitmelken na zijn dood en zal zoontjelief dwingen om Andre Hazes nummer 3 te worden waardoor ook hij weer een identiteitscrisis krijgt. God, alles blijft zich herhalen.
LIKE SANDS THROUGH THE HOURGLASS, THOSE ARE THE DAYS OF OUR LIVES
vencodarkdonderdag 7 april 2022 @ 14:33
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2022 11:14 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Dat zou wel erg slordig en dom zijn als de school zich niet houdt aan de AVG richtlijnen.
Niet de school, andere ouders die rond fluisteren. Blijkbaar is het gerucht toch de wereld in gekomen. Dat hoeft de school echt niet gedaan te hebben.
AgnesGrudonderdag 7 april 2022 @ 16:30
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2022 14:33 schreef vencodark het volgende:

[..]
Niet de school, andere ouders die rond fluisteren. Blijkbaar is het gerucht toch de wereld in gekomen. Dat hoeft de school echt niet gedaan te hebben.
De andere ouders hoeven natuurlijk niet op de hoogte zijn geweest van de reden van de aanvraag. En zo'n gerucht is vrij snel de wereld in te helpen:

quote:
0s.gif Op dinsdag 5 april 2022 13:10 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Zou me niks verbazen als ze door Las Vegas vliegen om getrouwd te worden door een Elvis figuur.
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2022 21:07 schreef Leandra het volgende:
Vrij voor bijzondere gebeurtenissen

Uw kind kan ook vrij krijgen bij bijzondere gebeurtenissen. Bijvoorbeeld bij een begrafenis of huwelijk. Hiervoor moet u toestemming vragen. Dit doet u bij de directeur van de school. Bij bijzondere gebeurtenissen kunt u voor meer dan 10 dagen vrij vragen. U moet toestemming vragen aan de leerplichtambtenaar van de gemeente. Hij controleert of kinderen naar school gaan.

Bron

Just saying... :+
Leandradonderdag 7 april 2022 @ 16:31
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2022 16:30 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
De andere ouders hoeven natuurlijk niet op de hoogte zijn geweest van de reden van de aanvraag. En zo'n gerucht is vrij snel de wereld in te helpen:
[..]
[..]

Zullen we maar gewoon toegeven dat wij dat Yvonne ingefluisterd hebben? :+
Leandradonderdag 7 april 2022 @ 16:33
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2022 14:33 schreef vencodark het volgende:

[..]
Niet de school, andere ouders die rond fluisteren. Blijkbaar is het gerucht toch de wereld in gekomen. Dat hoeft de school echt niet gedaan te hebben.
Dat een gerucht rondgaat wil niet zeggen dat daar ook maar enige andere basis voor hoeft te zijn dan iemands dikke duim, of bijvoorbeeld het sommetje dat mensen maken dat er weinig acceptabele redenen zijn je kind van school te houden, en ze dit gewoon op insta heeft gezet en je dus kunt concluderen dat ze vast toestemming heeft.
Veridadonderdag 7 april 2022 @ 17:32
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2022 16:33 schreef Leandra het volgende:

[..]
Dat een gerucht rondgaat wil niet zeggen dat daar ook maar enige andere basis voor hoeft te zijn dan iemands dikke duim, of bijvoorbeeld het sommetje dat mensen maken dat er weinig acceptabele redenen zijn je kind van school te houden, en ze dit gewoon op insta heeft gezet en je dus kunt concluderen dat ze vast toestemming heeft.
Of je krijgt als BN-er gewoon meer gedaan. Hij is dan wel leerplichtig maar nog in groep 2, dus toestemming voor een vakantie/periode weg zal wat sneller gegeven worden, helemaal aan een BN-er.

Net als Louis van Gaal, die krijgt het gedaan om 's avonds en 's nachts behandeld te worden voor zijn prostaatkanker, terwijl Jan met de Pet niet eens overdag terecht kan, want druk in de zorg.
Sunshine1982donderdag 7 april 2022 @ 17:44
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2022 17:32 schreef Verida het volgende:

[..]
Of je krijgt als BN-er gewoon meer gedaan. Hij is dan wel leerplichtig maar nog in groep 2, dus toestemming voor een vakantie/periode weg zal wat sneller gegeven worden, helemaal aan een BN-er.

Net als Louis van Gaal, die krijgt het gedaan om 's avonds en 's nachts behandeld te worden voor zijn prostaatkanker, terwijl Jan met de Pet niet eens overdag terecht kan, want druk in de zorg.
Ik vraag me af of daar dan (veel) geld mee gemoeid is.
Leandradonderdag 7 april 2022 @ 17:50
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2022 17:32 schreef Verida het volgende:

[..]
Of je krijgt als BN-er gewoon meer gedaan. Hij is dan wel leerplichtig maar nog in groep 2, dus toestemming voor een vakantie/periode weg zal wat sneller gegeven worden, helemaal aan een BN-er.

Net als Louis van Gaal, die krijgt het gedaan om 's avonds en 's nachts behandeld te worden voor zijn prostaatkanker, terwijl Jan met de Pet niet eens overdag terecht kan, want druk in de zorg.
Mwah, ik zou er niet vanuit gaan dat ze meer gedaan krijgen omdat het om een BN'er gaat.

Ik weet niet waar Louis van Gaal behandeld is, maar als dat in een privékliniek is dan kan dat idd, dat is een kwestie van geld, niet van BN'er zijn.
Mijn zwager kan met zijn darmkanker ook gewoon in het ziekenhuis terecht, maar misschien kun je me even vertellen wat hij voor status heeft, als je claimt dat Jan met de Pet zelfs overdag niet terecht kan?
Leandradonderdag 7 april 2022 @ 17:55
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2022 17:44 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Ik vraag me af of daar dan (veel) geld mee gemoeid is.
Waar zorg idd een kwestie van geld is, moet je als ouder (ook als BN'er, of misschien zelfs juist als BN'er) wel heel zeker van je toestemming zijn, als je vrolijk op insta gaat posten dat je er met je kind een paar weken vandoor gaat.
Maar wellicht tikken ze de boete van ¤ 100 per dag gewoon af, dat kan ook natuurlijk, vooralsnog word je in NL niet uit de ouderlijke macht gezet omdat je anderhalve week aan boetes van de leerplichtambtenaar te pakken hebt, en volgende week vrijdag is al geen schooldag.
Als hij de dinsdag na pasen weer op school is dan zijn het maximaal 8 gemiste schooldagen, als er geen studiedagen tussen zitten, daar kunnen ze de boete wel voor dragen lijkt me, indien nodig.

[ Bericht 2% gewijzigd door Leandra op 07-04-2022 18:00:57 ]
Vegameisjedonderdag 7 april 2022 @ 18:31
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2022 10:56 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Daar zat ik ook aan te denken, maar Antwee is bij lange na niet zo groot als Anéén dat was. Denk niet dat Mo heel rijk van hem gaat worden.
Nee maar Mo denkt alvast vooruit: er moet toch íemand Rachels A1-Uitmelk-Toko overnemen als deze professionele weduwe de pijp uitgaat…
mailydonderdag 7 april 2022 @ 21:34
Hebben kinderen van BN-ers geen leerplicht?
quote:
Hester Zitvast schrijft over dat wat haar opvalt in het nieuws. Dit keer over het reisje dat Monique Westenberg maakt met Dreetje. ’Even de relatie met André voor de zoveelste keer lijmen, in Amerika dit keer. Moet dat kind niet naar school? Of gelden voor hem andere regels?’

Praten als Brugman
„Opmerkelijk toch, hoe BN’ers maar te pas en te onpas hun kroost lijken mee te krijgen voor een vakantietje hier of daar. Even een weekje Ibiza. En drie weken later weer een midweekje Dubai. Het kan allemaal maar, geen leerplichtambtenaar die er moeilijk over lijkt te doen. Nee, dan wij ’gewone’ mensen. Wil je op de vrijdag voor het officiële vrij-zijn vertrekken, moet je op de meeste scholen praten als Brugman. Of kunnen aantonen dat het echt niet anders kan, work-wise - zie dat maar eens te verzinnen.

BEKIJK OOK:

Spijtvideo’s van BN’ers: hebben we een nieuwe trend te pakken?
Eigen risico
En als je het dan toch doet, is het allemaal ’op eigen risico’. Als de leerplichtambtenaar erachter komt, heb je een probleem of in elk geval een boete van minstens ¤100. Ze schijnen zelfs daags voor de zomerbreak te posten op de luchthaven en te loeren op minderjarigen. Alsof je een doodzonde begaat dat je kind die laatste dag niet met het eigen speelgoed mee verkleed een dansje doet op het schoolplein.

Snipperdagen
Het stoort me ja. Ik probeerde onlangs hier in Nederland iets leuks te boeken voor de meivakantie, maar zo ongeveer alles is vol óf je moet een enorme zak geld meebrengen om in een bungalowtje op een mierennest/huisjespark te verblijven. ’Wat zou het toch lekker zijn als je ook eens buiten de vakanties weg mag’, verzuchtte ik tegen mijn vriend. Was het niet om de absurde hoogseizoenprijzen te ontlopen, was het wel om de mensenmassa te vermijden. Al hadden we maar vijf snipperdagen. Vijf, meer niet – op te nemen in weken waarin niet wordt getoetst uiteraard.

Achterstand
Ik opperde het hier al eerder eens, wat stuitte op grote protesten van leerkrachten. Nog meer administratieve rompslomp! Poeh, poeh. Blijkbaar moet er een boek worden geschreven over het feit dat jouw kind er een weekje niet is. En dan die achterstand, oh, die achterstand… Nou, daar hebben we de afgelopen twee jaar ook niet moeilijk over gedaan, toch? Toen mochten wij ouders het ook voortdurend naast ons eigen werk uitzoeken met wat stencils en een instructiemailtje.

Jan met de Pet
Het klopt niet dat voor een Dreetje andere regels gelden, het klopt gewoon niet. En het klopt ook niet dat iemand met een eigen bedrijf met een ingenieus verzonnen ik-ben-in-vakanties-onmisbaar-verhaal wel kan genieten van nagenoeg lege pistes of een all-inclusive Tenerife voor een spotprijsje. Zo pist Jan met de Pet (en in loondienst) wéér naast de pot. Dat de ene school in Nederland er geen probleem van maakt en de andere wel, kan ik al helemaal niet rijmen. Hebben we hier nou leerplicht voor iedereen of niet?

Jaloezie
Zeker, het is ergens ook een stukje jaloezie. ’Dat doet maar’, denk ik dan, als die van mij keurig in bedompte klaslokalen de wet naleven en ik op Instagram de gelikte strandplaatjes van Dreetjes achterhoofd voorbij zie komen. Maar ik ben niet de enige die het ergerlijk vindt. Op de basisschool van kleine Dré zijn andere ouders in opstand gekomen, omdat hun verzoek op extra vakantie werd afgewezen. Ik snap dat. Ik zou ook op hoge poten bij de directie verhaal halen.

Op de schop
Het wordt tijd dat ons rigide systeem op de schop gaat. Je kunt je ook te krampachtig aan de wet houden. Geef iedereen nou gewoon wat snipperdagen. Dan kunnen André en Monique in die periode hun relatie voor de komende twee maanden redden en dan kunnen wij wat verspreider van onze vrije tijd genieten. Alleen maar winnaars, toch?”
AgnesGrudonderdag 7 april 2022 @ 21:36
quote:
12s.gif Op donderdag 7 april 2022 16:31 schreef Leandra het volgende:

[..]
Zullen we maar gewoon toegeven dat wij dat Yvonne ingefluisterd hebben? :+
Zullen we maar doen he :+
Incavrijdag 8 april 2022 @ 13:15
Ach vorig jaar moesten de kinderen thuis blijven door 1 of ander virus
girlnextdoor.vrijdag 8 april 2022 @ 19:47
quote:
Ik vind dat ze best een punt heeft.
mailyvrijdag 8 april 2022 @ 20:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2022 19:47 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
Ik vind dat ze best een punt heeft.
Zeker! :Y
Olevrijdag 8 april 2022 @ 21:24
Hoe oud is Dreetje?
Deisyyvrijdag 8 april 2022 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2022 21:24 schreef Ole het volgende:
Hoe oud is Dreetje?
Hij is van oktober 2016, dus vijfenhalf.
mailyvrijdag 8 april 2022 @ 21:57
André Hazes nog anderhalf jaar uitgeschakeld

Volgens bronnen .....
Pregozaterdag 9 april 2022 @ 03:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2022 13:15 schreef Inca het volgende:
Ach vorig jaar moesten de kinderen thuis blijven door 1 of ander virus
Appels zijn geen peren.
girlnextdoor.zaterdag 9 april 2022 @ 13:45
quote:
Ik vind t knap dat ie weet dat ie nog anderhalfjaar nodig heeft. Dat weet namelijk niemand van tevoren als je psychisch ziek bent.

[ Bericht 0% gewijzigd door girlnextdoor. op 09-04-2022 14:46:11 ]
Phoebsterzaterdag 9 april 2022 @ 14:27
Anderhalf jaar- precies op tijd voor een comeback op zijn 30e verjaardag
girlnextdoor.zaterdag 9 april 2022 @ 14:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2022 14:27 schreef Phoebster het volgende:
Anderhalf jaar- precies op tijd voor een comeback op zijn 30e verjaardag
Ohhh daar komt de aap uit de mouw. Natuulijk allemaal subtiel ingefuisterd door Rachel. 30 en zogenaamd met een schone lei beginnen. En natuurlijk allemaal uit respect voor André :')

Nu ik zelf zwanger ben vind ik het nog verwonderlijker allemaal. Ik zou dus echt never nooit mijn kind een bepaalde hoek indrukken. Wie die kleine ook kiest, ik zal m steunen :)
vencodarkzaterdag 9 april 2022 @ 14:53
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2022 13:45 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
Ik vind t knap dat ie weet dat ie nog anderhalfjaar nodig heeft. Dat weet namelijk niemand van tevoren als je psychisch ziek bent.
Hij heeft simpelweg besloten de komende anderhalf jaar zijn werk niet op te pakken.
Blijkbaar zit hij niet met contracten of geld in de weg.

[ Bericht 4% gewijzigd door vencodark op 09-04-2022 18:42:40 ]
Sunshine1982zaterdag 9 april 2022 @ 14:55
Als ik de kans kreeg zou ik ook 1,5 jaar stoppen met werken. Misschien nog wel langer ook :+
roos94zaterdag 9 april 2022 @ 15:11
Flink spaarpotje heeft ie dan.
Leandrazaterdag 9 april 2022 @ 15:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 april 2022 15:11 schreef roos94 het volgende:
Flink spaarpotje heeft ie dan.
Hij heeft gewoon inkomsten zolang zijn muziek gedraaid wordt.
tombolafanzaterdag 9 april 2022 @ 18:34
quote:
Ik weet niet op welke school hij zit, maar er zijn al scholen die 'vrije' vakanties hebben. Of, zoals hier in de buurt, scholen die alle studiedagen in 1 week proppen. Dus wie weet is alles geoorloofd.
DancingPhoebezaterdag 9 april 2022 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 april 2022 15:15 schreef Leandra het volgende:

[..]
Hij heeft gewoon inkomsten zolang zijn muziek gedraaid wordt.
Hij is vnl uitvoerend geloof ik. Gros vd inkomsten gaat daarmee naar anderen.
#ANONIEMzaterdag 9 april 2022 @ 19:22
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2022 14:49 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
Ohhh daar komt de aap uit de mouw. Natuulijk allemaal subtiel ingefuisterd door Rachel. 30 en zogenaamd met een schone lei beginnen. En natuurlijk allemaal uit respect voor André :')

Nu ik zelf zwanger ben vind ik het nog verwonderlijker allemaal. Ik zou dus echt never nooit mijn kind een bepaalde hoek indrukken. Wie die kleine ook kiest, ik zal m steunen :)
Huh je bent toch net van je ex af die je heeft mishandeld?

Volgens mij mis ik iets :D

Gefeliciteerd wel natuurlijk :*
sly-nlzaterdag 9 april 2022 @ 20:12
images?q=tbn:ANd9GcQAWMszjVdwly5zOEiLBWsq7WYyPeoDpNO5EQ&usqp=CAU
girlnextdoor.zondag 10 april 2022 @ 01:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 april 2022 19:22 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Huh je bent toch net van je ex af die je heeft mishandeld?

Volgens mij mis ik iets :D

Gefeliciteerd wel natuurlijk :*
is 10 maanden geleden en ik was in de fortuinlijke positie dat ik op mn werk bijna direct mijn huidige partner ontmoette. Een bizar toeval. Omdat ik wel kinderen wilde en boven de 30 ben zijn we twee maanden geleden begonnen om proberen zwanger te worden en met succes. Ik had gedacht dat het minstens een halfjaar zou duren omdat ik allerlei verhalen las dat zwanger worden na je dertigste moeilijker zou zijn, maar die vlieger gaat voor mij niet op blijkbaar :D

Thanks voor je felicitatie :*

OT: voel me wel een beetje Antwee nu :')

[ Bericht 0% gewijzigd door girlnextdoor. op 10-04-2022 11:51:12 ]
Sunshine1982zondag 10 april 2022 @ 08:36
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2022 01:00 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
is 10 maanden geleden en ik was in de fortuinlijke positie dat ik op mn werk bijna direct mijn huidige partner ontmoette. Een bizar toeval. Omdat ik wel kinderen wilde en boven de 30 ben zijn we twee maanden geleden begonnen om proberen zwanger te worden en met succes. Ik had gedacht dat het minstens een halfjaar zou duren omdat ik allerlei verhalen las dat zwanger worden na je dertigste moeilijker zou zijn, maar die vlieger gaat voor mij niet op blijkbaar :D

Thanks voor je felicitatie :*

OT: voel me wel een beetje Andrie nu :')
Het is je gegund :) Van harte :*
Jaukezondag 10 april 2022 @ 10:12
over 1,5 jaar worden we doodgegooid met zijn comeback. :'(
ootjekatootjezondag 10 april 2022 @ 10:47
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2022 01:00 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
is 10 maanden geleden en ik was in de fortuinlijke positie dat ik op mn werk bijna direct mijn huidige partner ontmoette. Een bizar toeval. Omdat ik wel kinderen wilde en boven de 30 ben zijn we twee maanden geleden begonnen om proberen zwanger te worden en met succes. Ik had gedacht dat het minstens een halfjaar zou duren omdat ik allerlei verhalen las dat zwanger worden na je dertigste moeilijker zou zijn, maar die vlieger gaat voor mij niet op blijkbaar :D

Thanks voor je felicitatie :*

OT: voel me wel een beetje Andrie nu :')
Gefeliciteerd en wat fijn dat het zo snel gelukt is.
mailyzondag 10 april 2022 @ 11:20
quote:
0s.gif Op zondag 10 april 2022 10:12 schreef Jauke het volgende:
over 1,5 jaar worden we doodgegooid met zijn comeback. :'(
Updates tussendoor; nog zoveel maanden en dan ...
tong80zondag 10 april 2022 @ 11:28
Rachel Hazes heeft haar portie leed in haar leven wel gehad. De dood van haar man André, de ruzies met haar kinderen Roxeanne en André, tegenslagen in het liefdjesleven en dat constante gezanik over het feit dat zij jaren na de dood van haar man nog steeds geld haalt uit zijn bekendheid, het doet wat met een mens.

De band tussen moeder en dochter Hazes kan je niet meteen een succesverhaal noemen, Roxeanne en haar moeder hebben namelijk geen contact meer met elkaar. “Soms moet je je kinderen ook even loslaten. Ze weten toch wel dat de deur altijd openstaat en dat de liefde van een moeder altijd onvoorwaardelijk is naar een kind toe”, vertelde Rachel in een interview met Nieuwe Revu. Beste bewijs daarvan is dat zoon André Hazes na al die tijd toch maar lekker weer bij Rachel is komen inwonen.

Rachel twijfelt niet dat haar band met Roxeanne ooit weer sterk zal worden. “Tuurlijk. Alles heeft tijd nodig. Daarom moet je ook niet zomaar dingen gaan roepen. De dingen die ik nu opschrijf in mijn boek mag Roxeanne lezen, omdat het gewoon een heel mooi verhaal is van moeder en dochter. En van moeder naar zoon”, vertelde zij aan Nieuwe Revu.

:T
mailyzondag 10 april 2022 @ 12:27
quote:
0s.gif Op zondag 10 april 2022 11:28 schreef tong80 het volgende:
Rachel Hazes heeft haar portie leed in haar leven wel gehad. De dood van haar man André, de ruzies met haar kinderen Roxeanne en André, tegenslagen in het liefdjesleven en dat constante gezanik over het feit dat zij jaren na de dood van haar man nog steeds geld haalt uit zijn bekendheid, het doet wat met een mens.

De band tussen moeder en dochter Hazes kan je niet meteen een succesverhaal noemen, Roxeanne en haar moeder hebben namelijk geen contact meer met elkaar. “Soms moet je je kinderen ook even loslaten. Ze weten toch wel dat de deur altijd openstaat en dat de liefde van een moeder altijd onvoorwaardelijk is naar een kind toe”, vertelde Rachel in een interview met Nieuwe Revu. Beste bewijs daarvan is dat zoon André Hazes na al die tijd toch maar lekker weer bij Rachel is komen inwonen.

Rachel twijfelt niet dat haar band met Roxeanne ooit weer sterk zal worden. “Tuurlijk. Alles heeft tijd nodig. Daarom moet je ook niet zomaar dingen gaan roepen. De dingen die ik nu opschrijf in mijn boek mag Roxeanne lezen, omdat het gewoon een heel mooi verhaal is van moeder en dochter. En van moeder naar zoon”, vertelde zij aan Nieuwe Revu.

:T
Woont Antwee nu weer bij zijn moeder? 8)7
Vorige week ging hij voor een paar weken naar het buitenland met Mo en Andrie (en de filmploeg)
soapiezondag 10 april 2022 @ 12:50
quote:
0s.gif Op zondag 10 april 2022 11:28 schreef tong80 het volgende:
Rachel Hazes heeft haar portie leed in haar leven wel gehad. De dood van haar man André, de ruzies met haar kinderen Roxeanne en André, tegenslagen in het liefdjesleven en dat constante gezanik over het feit dat zij jaren na de dood van haar man nog steeds geld haalt uit zijn bekendheid, het doet wat met een mens.

De band tussen moeder en dochter Hazes kan je niet meteen een succesverhaal noemen, Roxeanne en haar moeder hebben namelijk geen contact meer met elkaar. “Soms moet je je kinderen ook even loslaten. Ze weten toch wel dat de deur altijd openstaat en dat de liefde van een moeder altijd onvoorwaardelijk is naar een kind toe”, vertelde Rachel in een interview met Nieuwe Revu. Beste bewijs daarvan is dat zoon André Hazes na al die tijd toch maar lekker weer bij Rachel is komen inwonen.

Rachel twijfelt niet dat haar band met Roxeanne ooit weer sterk zal worden. “Tuurlijk. Alles heeft tijd nodig. Daarom moet je ook niet zomaar dingen gaan roepen. De dingen die ik nu opschrijf in mijn boek mag Roxeanne lezen, omdat het gewoon een heel mooi verhaal is van moeder en dochter. En van moeder naar zoon”, vertelde zij aan Nieuwe Revu.

:T
Wat een lulverhaal weer! Telkens weer diezelfde koeien...
mailyzondag 10 april 2022 @ 12:51
quote:
0s.gif Op zondag 10 april 2022 12:50 schreef soapie het volgende:

[..]
Wat een lulverhaal weer! Telkens weer diezelfde koeien...
Ze leert het nooit ... o wacht ...
ootjekatootjezondag 10 april 2022 @ 18:06
https://www.mediacourant.(...)is-echt-zo-irritant/

Harry heeft het over een maand, weet niet of dit klopt. Daarvoor was hij 1,5 week ziek thuis en daarvoor voorjaarsvakantie. Als hij terugkomt twee weken meivakantie.

Slimme keuze van Monique, :N
tong80maandag 11 april 2022 @ 10:23
Als we professioneel Hazeloog Yvonne Coldeweijer moeten geloven, heeft André Hazes tijdens zijn vorige tripje naar de Verenigde Staten de lakens gedeeld met de regisseuse van zijn eigen documentaire. Die onthulling deed zij in een YouTube-video.

Zoenend met onbekende vrouw
Coldeweijer meldde toen dat Hazes zijn vorige avontuur in Amerika niet alleen heeft doorgebracht. Hij was in het gezelschap van een cameraploeg. En daar bleef het niet bij. Dreetje bezocht een concert van artiest Dua Lipa en zou daar kussend zijn gespot met een destijds onbekende vrouw.

Hazes had een hotelkamer geboekt in een hotel, waar toevallig ook meerdere Nederlanders hadden gereserveerd. Zij zouden de vrouw de ochtend na het concert uit de hotelkamer van André hebben zien komen. Een plus een is? Inderdaad. De twee zouden de nacht samen hebben doorgebracht. Tenminste, dat zou je denken.

Complete onzin
Want in het Vlaamse blad Dag Allemaal heeft de (getrouwde) vrouw nu haar kant van het verhaal verteld. Ze laat weten dat de beweringen van Yvonne Coldeweijer ‘’complete onzin’’ zijn en dat zij nooit met André naar bed is geweest. Het verhaal is volgens de vrouw volledig uit de lucht gegrepen en er klopt dan ook niets van.

:T
Dottekemaandag 11 april 2022 @ 11:15
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2022 12:27 schreef maily het volgende:

[..]
Woont Antwee nu weer bij zijn moeder? 8)7
Vorige week ging hij voor een paar weken naar het buitenland met Mo en Andrie (en de filmploeg)
Het is niet meer bij te houden allemaal :D
SEMTEXmaandag 11 april 2022 @ 11:32
quote:
0s.gif Op zondag 10 april 2022 18:06 schreef ootjekatootje het volgende:
https://www.mediacourant.(...)is-echt-zo-irritant/

Harry heeft het over een maand, weet niet of dit klopt. Daarvoor was hij 1,5 week ziek thuis en daarvoor voorjaarsvakantie. Als hij terugkomt twee weken meivakantie.

Slimme keuze van Monique, :N
Harry heeft gelijk :D
ootjekatootjemaandag 11 april 2022 @ 11:44
quote:
0s.gif Op maandag 11 april 2022 10:23 schreef tong80 het volgende:
Als we professioneel Hazeloog Yvonne Coldeweijer moeten geloven, heeft André Hazes tijdens zijn vorige tripje naar de Verenigde Staten de lakens gedeeld met de regisseuse van zijn eigen documentaire. Die onthulling deed zij in een YouTube-video.

Zoenend met onbekende vrouw
Coldeweijer meldde toen dat Hazes zijn vorige avontuur in Amerika niet alleen heeft doorgebracht. Hij was in het gezelschap van een cameraploeg. En daar bleef het niet bij. Dreetje bezocht een concert van artiest Dua Lipa en zou daar kussend zijn gespot met een destijds onbekende vrouw.

Hazes had een hotelkamer geboekt in een hotel, waar toevallig ook meerdere Nederlanders hadden gereserveerd. Zij zouden de vrouw de ochtend na het concert uit de hotelkamer van André hebben zien komen. Een plus een is? Inderdaad. De twee zouden de nacht samen hebben doorgebracht. Tenminste, dat zou je denken.

Complete onzin
Want in het Vlaamse blad Dag Allemaal heeft de (getrouwde) vrouw nu haar kant van het verhaal verteld. Ze laat weten dat de beweringen van Yvonne Coldeweijer ‘’complete onzin’’ zijn en dat zij nooit met André naar bed is geweest. Het verhaal is volgens de vrouw volledig uit de lucht gegrepen en er klopt dan ook niets van.

:T
Andre is gewoon heel goed bevriend met haar vader ofzo.
tong80maandag 11 april 2022 @ 19:32
De weduwe van André Hazes kon het geluk in de liefde jarenlang maar niet terugvinden. Totdat Rachel Hazes (52) de vriendschap met voormalig motorclubleider Klaas Otto recentelijk wist om te zetten in dikke verkering. Dat geluk is haar gegund na alle eerdere shit die vijf jaar geleden zelfs tot een zelfmoordpoging leidde. ‘Ik was echt klaar met het leven hier beneden. Ik wilde naar boven, naar de mensen van wie ik onwijs veel houd.’

nierevunl220406_article_042_01_012.jpg

Als Rachel Hazes op de afgesproken locatie verschijnt, heeft ze tot onze grote verrassing haar nieuwe liefde Klaas Otto meegenomen. De twee zijn dan nog nooit samen voor een interview verschenen.

Mogen we Klaas ook wat dingen vragen?

Klaas: ‘Ik zit er eventjes bij, want over tien minuten ga ik ervandoor. Met interviews heb ik geen problemen, maar het gaat vandaag om Rachel. Stel je vragen vooral aan haar. Ik ben wel media gewend van acht jaar terug met de motorclub, maar dan ging het vooral over rechtszaken. Eigenlijk wilde ik niet meer in de media, ik was een beetje mediaschuw geworden, maar ja: het is zo gelopen.’

Rachel en Klaas delen kusjes, aaitjes en complimentjes uit en kunnen nauwelijks van elkaar afblijven. Rachel schetst ons haar verliefdheid: ‘We kennen elkaar al van jaren geleden en hebben altijd een vriendschappelijke band gehouden. En nu is het iets meer. Ja, we hebben een relatie. Ik ben echt stapel op Klaas. Ik vind alles leuk aan hem, echt alles. Hij is een heel leuke man, een heel lieve man en ik heb het echt getroffen met hem.’

Na de cappuccino moet Klaas weg, naar eigen zeggen ‘naar de zaak’. We praten verder met Rachel.

Zo, Klaas is ervantussen. Wat gaat hij doen?

‘Dat vraag ik nooit. Gek is dat, hè?’

O, haha. Hij gaat gewoon ‘aan het werk’.

‘Ja, sowieso.’

Hoe vind je het dat jouw liefdesleven zo onder de loep ligt? Dat mensen daar zo geïnteresseerd in zijn?

‘Ik denk dat mensen al hadden verwacht dat ik best wel snel een man in mijn leven toe zou laten. Ik ben nu meer dan zeventien jaar verder en denk wel dat ik er nu klaar voor ben. Ik heb het eerst geprobeerd met de Italiaanse Niccolò, maar die kwam te snel in mijn leven. Hij was een heel goeie man, maar ik kon hem niet geven wat hij wilde. Niccolò wilde heel graag trouwen en kinderen, maar dat had ik allemaal al gehad. Hoe triest het ook is en hoeveel je ook van elkaar houdt, je moet dan keuzes gaan maken. Ik heb hem zijn vrijheid gegund en een vrouw die hem kan geven wat hij graag wilde. Dat vind ik ook het meest eerlijk. We zijn nog steeds heel goede vrienden.’

‘Al zou hij alleen maar zeggen: hou even twee tellen je grote mond. Een man moet wel overwicht hebben, anders loop ik over hem heen’
Klaas heeft een motorclub opgericht, hij vertelde ons net al over rechtszaken en je leest weleens wat over hem. Vind je het aantrekkelijk als er aan een man een randje zit?

‘Ja. Ik wil een man die iets kan betekenen voor mij. Al zou hij alleen maar zeggen: hou even twee tellen je grote mond. Een man moet wel overwicht hebben, anders loop ik over hem heen.’

Macht schijnt te erotiseren. Klaas heeft een bepaald verleden...

‘Dat heb ik ook. We hebben allemaal wat bagage in ons rugzakje. Dat gaat iedereen nog wel lezen in mijn boek, daar ben ik gewoon open en eerlijk over. Sommige dingen die ik heb gedaan, verdienen misschien ook niet de schoonheidsprijs. Dat is ook het leven: vallen en opstaan.’

Heb je spijt van dingen die je hebt gedaan?

‘Ik heb in mijn leven heel veel verdriet gehad en ik heb onwijs veel gelachen. Mijn leven was echt wel een rollercoaster. Maar ik heb van één ding spijt, en dat meen ik echt: dat ik ooit ben begonnen met roken. Voor de rest zou ik alles een-op-een zo weer overdoen, want ik heb tot nu toe een heel mooi leven gehad.’

Heb je andere verkeerde keuzes gemaakt?

‘In mijn jongere jaren heb ik bepaalde keuzes gemaakt... Tuurlijk heeft het me gebracht tot wie ik nu ben. Maar toen waren die keuzes niet echt verstandig. Als ik nu terugkijk, denk ik: iedereen doet weleens domme acties.’

Heb je nog een voorbeeld van iets wat je niet had moeten doen?

‘Ik heb een beetje rondgehangen in het verkeerde circuit.’

Wat voor circuit was dat?

‘Dat ga ik niet zeggen. Dat gaan jullie wel lezen in m’n boek. Daar heb ik de ruimte om het goed uit te leggen zonder dat het ergens een heel kort stukje of item wordt en een eigen leven gaat leiden. Eigenlijk is het gewoon een heel mooi liefdesverhaal.’

Je werkt al een tijdje aan je boek, de lancering ervan is een paar keer uitgesteld omdat je vond dat het nog niet af was. Hoever ben je nu?

‘Nog steeds op driekwart. Het wordt een heel eerlijk en oprecht boek. Het is niet zo dat ik in mijn boek de ideale schoondochter ben.’

Je spaart jezelf niet.

‘Met niks. Ik wil ook zo graag eens uitleggen dat ik een waarom en een daarom heb, en hoe ik ben geworden zoals ik nu ben. Dat kan eigenlijk alleen maar in een boek.’

En dat kan ook alleen maar als je het zelf opschrijft. Dus je hebt geen ghostwriter?

‘Nee. Ik heb wel een editor.’

Voor de taalfouten?

‘Ja. Maar ik moet wel zeggen dat dat bij mijn eerste boek reuze meeviel. Toen had ik Rudolf Geel, een heel bekende editor. Die vond het bijzonder hoe weinig fouten ik had gemaakt met schrijven. Ik schreef het met de hand, ook het huidige boek.’

Echt? Op ringbandpapier met voorgedrukte lijntjes? En heb je ook een potje inkt met een ganzenveer op je bureau?

‘Haha. Ik hou digitaal dingen bij in de notities op mijn telefoon, dingen waar ik het over wil hebben. Ik schrijf het dan met de hand en iemand anders tikt het voor me uit.’

Zijn er onderwerpen die je mijdt?

‘Nee. Alles wordt besproken.’

Dus ook over je kinderen André en Roxeanne, over wie we vandaag volgens afspraak geen vragen zullen stellen. Lezen we straks in je boek ook nieuwe dingen over hen?

‘Ik denk het wel, ja. Ik vind het belangrijk om uit te leggen hoe sommige dingen lopen in het leven. Kijk, loslaten is ook houden van. Soms moet je je kinderen ook even loslaten. Ze weten toch wel dat de deur altijd openstaat en dat de liefde van een moeder altijd onvoorwaardelijk is naar een kind toe.’

Voor wie even heeft gemist waarover dit gaat: je hebt een pauze gehad met André en hebt momenteel geen contact met Roxeanne. Maar je zegt: de deur blijft altijd open.

‘Altijd. Dat heb je met André ook kunnen zien, die woont nu bij mij in huis.’

Dus je hebt goede hoop dat het met Roxeanne ook weer goedkomt?

‘Ja tuurlijk. Alles heeft tijd nodig. Daarom moet je ook niet zomaar dingen gaan roepen. De dingen die ik nu opschrijf in mijn boek mag Roxeanne lezen, omdat het gewoon een heel mooi verhaal is van moeder naar dochter. En van moeder naar zoon.’

De liefde in jouw moederhart blijft natuurlijk.

‘Ja tuurlijk. Onvoorwaardelijk. Het zijn mijn kinderen.’

Wat verwacht je dat het boek gaat doen?

‘Voor mij is het belangrijkste dat de mensen mij een beetje beter gaan begrijpen en dat ze niet altijd zo snel een oordeel over me hebben of hun mening geven. Dat vind ik best vervelend aan Nederland: dat mensen altijd en overal zo snel een beeld hebben van iemand. En ik hoop dat ik met mijn boek kan bereiken dat ik iemands leven kan redden. Of dat nou gaat over het verkeerde circuit waarin ik zat, of de periode in 2017 waarin ik er zelf zwaar doorheen zat...

nierevunl220406_article_042_01_022.jpg

Ik wil heel graag uitleggen dat een zelfmoordpoging niet altijd de beste beslissing is. Want het leven is namelijk wel heel mooi.’

Dat heb je net ook laten zien toen je nieuwe liefde even bij ons zat: jullie straalden van verliefdheid en hadden de hele tijd jullie handen op elkaars knie. Wat fijn dat je leven zo’n draai heeft gemaakt, want het zag er vijf jaar geleden toch heel anders uit.

‘Eigenlijk waren al mijn reserves op. Alles ging me pijn doen, ik was gewoon moe, het kaarsje was uit

‘Ik zeg je eerlijk: ik ben nu heel dankbaar voor het leven. Dat was toen best een serieus dingetje, het was geen aandacht vragen.’ Rachel laat lange, rood-witte littekens zien op haar rechterpols die – dwars door een tattoo heen – een trieste markering vormen van haar besluit in 2017 om uit het leven te willen stappen.

Je laat je littekens zien, daar heb je jezelf gesneden?

‘Ja, behoorlijk. Van hier tot hier. Een behoorlijke jaap. Dus dat was geen aandacht vragen. En ik was echt teleurgesteld dat het niet gelukt was.’

Bedoel je teleurgesteld dat je leven niet gelukt was, of de liefde niet? Of dat je poging om het leven te stoppen niet gelukt was?

‘Dat laatste. Ik was echt klaar met het leven hier beneden.’

Weet je nog wat er toen in je hoofd omging? Wat was het belangrijkste argument om er toen mee uit te willen scheiden?

‘Ik wilde heel graag naar boven. Naar de mensen die boven zitten, van wie ik onwijs veel houd.’

Je wilde naar André terug.

‘Ja, bijvoorbeeld. En naar mijn moeder.’

Met haar had je ook een hechte band. Je ogen worden nu glazig van traanvocht en het laat mij ook niet onberoerd. Je praat openhartig over een zwaar onderwerp als suïcide.

‘Daarom vind ik het ook belangrijk voor mijn boek. Er zijn zat mensen die het ook even niet meer zien zitten... Het lijkt wel een soort kortsluiting wat je in je hoofd krijgt. En ik vind het fijn om daar iemand mee te mogen helpen. Weet je, mensen oordelen zo snel: als iemand een beetje depressief is, zeggen ze dat hij helemaal gek is. Maar ga je nou eens in iemand verdiepen voordat je zo’n uitspraak doet. Want mensen zijn er soms heel slecht aan toe.’

Kwam het door die grote boze buitenwereld dat je in 2017 tot die daad kwam?

‘Bij mij was het alles wel. Het emmertje zat vol.’

Wat zat er allemaal in dat emmertje?

‘Heel veel verdriet. Heel veel onmacht. Heel veel strijd moeten leveren. Onbegrip. En ik had natuurlijk op dat moment een heel moeizame relatie met mijn zoon André. Daar ging ik wel echt kapot aan.’

Het was alles bij elkaar: de tegenslagen, de kritiek. Het leven glansde niet meer.

‘Ik kon niet meer. Ik kon ook van niets meer genieten. Kijk, in principe kan ik heel rustig leven en heel oud worden met de dingetjes die ik heb. Je wordt ouder en je hebt minder nodig, lijkt het wel. Wat ik heb gehad in 2017, noem ik toch een beetje ziek zijn. Na mijn ziekte ben ik heel erg de kleine dingen gaan waarderen: een vogeltje dat fluit, het zonnetje dat schijnt. Natuurlijk, vroeger was het allemaal aanzien met een mooie klok om je pols en een mooie tas. Ik zal je vertellen: het interesseert me helemaal niks meer.’

Oog hebben voor klein geluk en die kleine dingen die je noemt waarderen: komt dat pas als je heel diep hebt gezeten? Als je de rand van de afgrond hebt gezien?

‘Ja. Je moet van heel ver komen. Want sorry dat ik het zo zeg, maar ik was meer dood dan levend. Pas daarna kun je waarderen hoe mooi het leven wél is.’

Wat fijn dat het goed is gekomen en dat we hier zo zitten om erover te praten. Ik wil er toch nog iets over vragen. Je zegt dat je zelfmoordpoging is mislukt... Kwam die daad in een vlaag bij je op of had je het gepland?

‘Ik heb het helemaal gepland. Een afscheidsbrief geschreven. Weken van tevoren heb ik een mes gekocht.’

Gelukkig is het goed afgelopen, maar even heel hard: waarom is je poging om jezelf van het leven te beroven mislukt? Hoe kon het misgaan?

‘Ik denk dat Dré dacht: wegblijven, ik wil jou helemaal nog niet boven hebben!’

Hij heeft het vanuit de hemel tegengehouden... Heb je hulp gekregen toen, is er iemand komen opdagen?

‘Nee. Het was echt een serieuze wond, ik heb twee, drie weken met die arm rondgelopen. Toen ben ik pas naar het ziekenhuis gegaan. Dus niemand heeft me gevonden en ik heb niemand wat laten blijken. Ook mijn dochter niet. Ik heb die arm altijd ingepakt, shirt erover en niemand heeft het aan mij gezien. Heel lang daarna pas.’

Blij dat je het kan navertellen. Je praat er openhartig over, dat zal ook voor je boek gelden straks. Wat denk je dat het boek gaat doen?

‘Ik denk dat meer mensen weleens depressief zijn. Al zou ik maar één iemand kunnen helpen met mijn verhaal, dan is voor mij de missie volbracht. Dat vind ik gewoon belangrijk. Je hebt nu ook het telefoonnummer 113, de hulplijn van zelfmoordpreventie. Dat had je toen niet. Die hulp is er gekomen omdat veel mensen met die gedachten rondlopen. Kijk, je moet het zélf aangeven als het slecht met je gaat. Overal waar ik kwam: met mij ging het altijd goed.’

Dat past ook wel in het soms plastic showbizzwereldje van ‘haai schat’ en loze luchtkusjes.

‘Klopt. Ik heb zelf ook geen signalen afgegeven.’

Iedereen dacht dat het goed met je ging. Ook omdat je een soort masker op had.

‘Ja. Want ik wil een ander nooit tot last zijn. Dat was ook de reden dat ik dacht: dan ga ik ook serieus snijden. Want dan is ook iedereen van mij af.’

Gelukkig zijn we niet van je af. Ik ben blij dat je nog naast me zit. Zullen we eindigen met een opgewekt onderwerp?

‘Ik ben een opgewekte vrouw.’

Hoe ziet de rest van het jaar er voor jou uit?

‘Alle grote projecten rond André Hazes zijn voor nu klaar, maar we vergaderen alweer over de invulling van Holland zingt Hazes 2023. Ik ga tot rust komen in mijn huis in Barcelona en daar verder aan mijn boek schrijven. Nog één ding, en dan houden we daar ook over op: in 2016, 2017 ging het heel slecht met mij. Dat kwam door een combinatie van alles: altijd maar doorgaan, een burn-out kende ik niet. Als ik mensen hoorde praten over een burn-out, dacht ik: jóh, doe effe normaal, moet je voor de gein eens een weekie bij mij komen meelopen. Om zoiets nog te denken over anderen, daar ben ik nu heel voorzichtig in geworden. Maar al dat werken had zich wel opgestapeld: eigenlijk waren al mijn reserves op. Alles ging me pijn doen, ik was gewoon moe, het kaarsje was uit. Daar wil ik nu voor waken. Ik wil niet meer in een situatie terechtkomen waarin ik mijn bed niet meer wil uitkomen en dat ik lusteloos ben. De momenten dat ik vrij ben, wil ik me-time. En dat mág ik dan ook wel.’

https://www.tijdschrift.n(...)k-pos0&utm_source=ad

:T
mailymaandag 11 april 2022 @ 20:02
quote:
Klaas moet weg.
Naar de zaak.
_O-
vencodarkmaandag 11 april 2022 @ 20:36
That didn’t age well. :P
soapiemaandag 11 april 2022 @ 20:39
quote:
0s.gif Op maandag 11 april 2022 19:32 schreef tong80 het volgende:
...Rachel Hazes.....
Ze weet het weer lekker dramatisch te maken...
Mrmimewoensdag 13 april 2022 @ 09:28
Ik vind het echt fascinerend wat een continue aandacht zij nodig heeft en hoe weinig reflectie ze toont, naar haarzelf maar ook naar haar familie. Echt schaamteloos. Dit is echt voer voor wetenschappelijk onderzoek hoor.
praadjewoensdag 13 april 2022 @ 09:44
Zoveel ellende veroorzaakt en nog. En dan is het enige waar je spijt van hebt dat je bent gaan roken 8)7

Ben benieuwd of haar vader ook nog voorkomt in haar nieuwe boek. Of zal die net als de eerste kinderen van Andreen gewoon niet bestaan.

[ Bericht 0% gewijzigd door praadje op 13-04-2022 10:58:43 ]
Deisyywoensdag 13 april 2022 @ 10:26
quote:
‘Ik denk dat Dré dacht: wegblijven, ik wil jou helemaal nog niet boven hebben!’
Wat een zelfkennis :D
vencodarkwoensdag 13 april 2022 @ 10:29
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 10:26 schreef Deisyy het volgende:

[..]
Wat een zelfkennis :D
Die zit daar lekker met Ellen natuurlijk. Beter af.
Deisyywoensdag 13 april 2022 @ 10:35
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2022 10:29 schreef vencodark het volgende:

[..]
Die zit daar lekker met Ellen natuurlijk. Beter af.
Precies, die zit helemaal niet op haar te wachten :D
Duderinnetjewoensdag 13 april 2022 @ 10:38
Ik zag op Instagram dat Roxanne gezellig uit eten was met een zus. En daar was iedereen in de commentaren lovend over, waaruit ik concludeerde dat dit een halfzus moet zijn, waardoor Roxanne kennelijk (weer) contact heeft met die hoek van het verhaal.
vencodarkwoensdag 13 april 2022 @ 10:39
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 10:38 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik zag op Instagram dat Roxanne gezellig uit eten was met een zus. En daar was iedereen in de commentaren lovend over, waaruit ik concludeerde dat dit een halfzus moet zijn, waardoor Roxanne kennelijk (weer) contact heeft met die hoek van het verhaal.
Dat is al een aantal maanden zo. :)
Duderinnetjewoensdag 13 april 2022 @ 12:35
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2022 10:39 schreef vencodark het volgende:

[..]
Dat is al een aantal maanden zo. :)
Aha! En welke zus is dit dan? Van welke moeder?
praadjewoensdag 13 april 2022 @ 13:02
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 12:35 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]
Aha! En welke zus is dit dan? Van welke moeder?
https://blijned.nl/2021/0(...)s-bij-kjnknjuuyg768/

Pff, google doet het gewoon. Ik schrok al ;)
vencodarkwoensdag 13 april 2022 @ 13:20
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 12:35 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]
Aha! En welke zus is dit dan? Van welke moeder?
Dat zal deze zijn. :)

https://www.cosmopolitan.(...)dochter-andre-hazes/
Deisyywoensdag 13 april 2022 @ 13:32
quote:
Yep! Leuk dat zij elkaar weer gevonden hebben. Ook Mo liket en feliciteert van alles op het account van Nathalie, Onverteerbaar voor Rasj natuurlijk.
Duderinnetjewoensdag 13 april 2022 @ 15:52
quote:
17s.gif Op woensdag 13 april 2022 13:02 schreef praadje het volgende:

[..]
https://blijned.nl/2021/0(...)s-bij-kjnknjuuyg768/

Pff, google doet het gewoon. Ik schrok al ;)
Jezus, sorry dat ik wat in het betreffende topic vraag hoor.
Duderinnetjewoensdag 13 april 2022 @ 15:55
quote:
Ah, wat leuk. Dat zal Roggel inderdaad verschrikkelijk vinden. })
praadjewoensdag 13 april 2022 @ 16:05
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 15:52 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]
Jezus, sorry dat ik wat in het betreffende topic vraag hoor.
Haha het was met een knipoog hoor.
tong80woensdag 13 april 2022 @ 18:17
Volgens meerdere bronnen lijkt het erg slecht te gaan met Rachel Hazes. Het lijkt erop dat ze even helemaal nergens meer zin in heeft en wij denken dat dit te maken heeft met onder andere de breuk tussen haar en Klaas Otto. Rachel heeft eerder ook al aangegeven dat ze een keer zelfmoord heeft geprobeerd te plegen.

Maar er zullen waarschijnlijk meerdere factoren meespelen waarom het niet goed gaat met Rachel. Het lijkt er namelijk op dat ook André en aartsvijand Monique weer bij elkaar terug zijn – iets waar Rachel zeker niet op zit te wachten aangezien de twee elkaar nog hebben gemogen. Ook gaat het helemaal niet goed met haar zoon aangezien hij in een burn-out zit en waarschijnlijk te kampen heeft met verschillende verslavingen.

Insiders hebben laten weten dat Rachel erg verdrietig is en haar huis niet meer wil verlaten.


Het gaat niet goed met Rachel Hazes
Ook heeft Rachel al een lange tijd ruzie met haar dochter Roxeanne en heeft haar kleinkind dus ook al een lange tijd niet gezien. Haar andere kleinkind, van André ziet ze ook al nauwelijks omdat Monique dat niet toelaat.

:T
Sunshine1982woensdag 13 april 2022 @ 18:53
Wat een toestand toch weer.

:O
Olewoensdag 13 april 2022 @ 19:23
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 18:53 schreef Sunshine1982 het volgende:
Wat een toestand toch weer.

:O
nou echt he!
soapiewoensdag 13 april 2022 @ 19:38
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 18:17 schreef tong80 het volgende:
Volgens meerdere bronnen lijkt het erg slecht te gaan met Rachel Hazes. Het lijkt erop dat ze even helemaal nergens meer zin in heeft en wij denken dat dit te maken heeft met onder andere de breuk tussen haar en Klaas Otto. Rachel heeft eerder ook al aangegeven dat ze een keer zelfmoord heeft geprobeerd te plegen.

Maar er zullen waarschijnlijk meerdere factoren meespelen waarom het niet goed gaat met Rachel. Het lijkt er namelijk op dat ook André en aartsvijand Monique weer bij elkaar terug zijn – iets waar Rachel zeker niet op zit te wachten aangezien de twee elkaar nog hebben gemogen. Ook gaat het helemaal niet goed met haar zoon aangezien hij in een burn-out zit en waarschijnlijk te kampen heeft met verschillende verslavingen.

Insiders hebben laten weten dat Rachel erg verdrietig is en haar huis niet meer wil verlaten.


Het gaat niet goed met Rachel Hazes
Ook heeft Rachel al een lange tijd ruzie met haar dochter Roxeanne en heeft haar kleinkind dus ook al een lange tijd niet gezien. Haar andere kleinkind, van André ziet ze ook al nauwelijks omdat Monique dat niet toelaat.

:T
Drama op drama.... :O
Mrmimewoensdag 13 april 2022 @ 19:38
Toestand!!! Ik stel voor dat we een insta pagina aanmaken met een crowdfunding actie voor onze Rag. Dit verdient aandacht en likes en keiharde euro’s voor de uurtjes Sunpalace’s Sunliner 5000XL
Pregowoensdag 13 april 2022 @ 19:43
Misschien dat Sam die ¤5000 aan Roggel kan doneren!
Sunshine1982woensdag 13 april 2022 @ 19:49
Ze werkt toch zo veel? Heeft ze dan ook niet lekker veel afleiding?
Leandrawoensdag 13 april 2022 @ 19:58
Als ze zo van slag is dat het uit is met Klaas Otto, dan weet je ook gelijk dat het langer geduurd heeft dan die anderhalve week dat de relatie officieel geduurd heeft.
vencodarkwoensdag 13 april 2022 @ 21:30
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 19:58 schreef Leandra het volgende:
Als ze zo van slag is dat het uit is met Klaas Otto, dan weet je ook gelijk dat het langer geduurd heeft dan die anderhalve week dat de relatie officieel geduurd heeft.
Waarom zou je Rachels verklaring in twijfel trekken?
Bij André sr. is ze altijd bloedeerlijk geweest over hun affaire/relatie/machtsverhouding. :P
Magicawoensdag 13 april 2022 @ 21:39
Toch bijzonder dat ze meerdere keren per week in het nieuws komt met niks :')
Sunshine1982woensdag 13 april 2022 @ 21:50
Elk mediakanaal zou Rachel gewoon geen podium moeten geven. Niemand geeft nog een neuk wat ze doet en hoe ze zich voelt.
Messinadonderdag 14 april 2022 @ 06:47
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 21:50 schreef Sunshine1982 het volgende:
Elk mediakanaal zou Rachel gewoon geen podium moeten geven. Niemand geeft nog een neuk wat ze doet en hoe ze zich voelt.
Als dat zo zou zijn zouden de Rachelberichten niet hier geplakt en besproken worden.
Natuurlijk vinden mensen het heerlijk als Rachel weer met een jankverhaal komt. En negatieve aandacht is ook aandacht.

Twee jaar geleden werd hier in het topic meer dan eens geroepen: Als Andre niet in het nieuws wil komen, moet hij zelf niet constant zelf de pers opzoeken. Nou, daar houdt hij zich al een tijdje aan, maar dit topic blijft maar door denderen :P

Dus tsja, er wordt nog altijd genoten van alle Hazesshit.

En voor de duidelijkheid: ik wijs niemand terecht, dit topic staat immers ook in mijn MyAt :@
soapiedonderdag 14 april 2022 @ 08:30
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2022 21:39 schreef Magica het volgende:
Toch bijzonder dat ze meerdere keren per week in het nieuws komt met niks :')
En dat voor iemand die in de anonimiteit wil leven....
Phoebsterdonderdag 14 april 2022 @ 09:22
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 15:52 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]
Jezus, sorry dat ik wat in het betreffende topic vraag hoor.
Ik vertrouw SHO'ers ook meer dan Google *;
praadjedonderdag 14 april 2022 @ 09:24
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2022 19:58 schreef Leandra het volgende:
Als ze zo van slag is dat het uit is met Klaas Otto, dan weet je ook gelijk dat het langer geduurd heeft dan die anderhalve week dat de relatie officieel geduurd heeft.
Die is daar niet van slag van hoor. Die is helemaal van het padje omdat Antwee met Mo en kind in Amerika zit.
Gwoondonderdag 14 april 2022 @ 19:44
[..]
Die is daar niet van slag van hoor. Die is helemaal van het padje omdat Antwee met Mo en kind in Amerika zit.
[/quote]
Gwoon ook samen in Amerika gaan wonen is de bedoeling
tong80donderdag 14 april 2022 @ 20:54
Dicht

:T