1+1=?quote:Rachel was gangsterliefje
Rachel Hazes had een tijdje een relatie met crimineel Marco Eijk. Ook tijdens haar huwelijk met André zou ze een affaire hebben gehad. De weduwe van Hazes reageert in RTL Boulevard.
Weekblad Revu komt deze week met een artikel, waarin staat dat Rachel onder meer in 2003, toen het huwelijk tussen Rachel en André in een dal zat, een affaire had met Marco Eijk. De weduwe van André Hazes reageert in RTL Boulevard.
"Hij is de beste vriend uit mijn leven", vertelt Rachel in RTL Boulevard over haar vriendschap met de topcrimineel. "Ik ken hem eigenlijk van het uitgaan in Rotterdam. Van het één komt natuurlijk het ander, en ik heb een hele leuke tijd met hem gehad. Van 1989 tot 1991 had ik iets met hem. In oktober trouwde ik met André. Daarna hebben we contact gehouden, maar dat heb ik met al mijn ex-vriendjes. Ik heb geen spijt van mijn omgang met Marco. Iedereen kan vanalles over hem zeggen, maar ik ga daar niet in mee.", vervolgt Rachel.
Marco Eijk was geen kleine jongen. Zo zou hij ooit zelf geroepen hebben dat hij de grootste druglord van Nederland wilde worden, vergelijkbaar met de grote drugscriminelen uit Colombia. In de jaren negentig groeit hij inderdaad uit tot een grote jongen met contacten met grote jongens als Willem Holleeder en John Mieremet. In 2004 wordt hij geliquideerd.
Over die liquidatie zegt Rachel: "Ik heb daar echt een klap van gehad. Ik heb nooit het vermoeden gehad dat hij die erge dingen deed. Hij was nogal een gesloten jongen.
Rachel ziet het niet gebeuren nog eens een liefde te vinden: “Ik geloof dat je twee keer verliefd bent in je leven. En dat ik heb ik gehad met André en Marco.”
Kon die crimineel ook een beetje zingen of van wie heeft hij z'n stem geerfd?quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 19:00 schreef Frentz het volgende:
Nu was het me al enigszins opgevallen dat kleine Dré nou niet echt de trekken van vaders heeft....laat staan de stem. Maar goed dat zegt nog niks....totdat je deze foto's ziet.
ohh52pw
Roggel lag op d'r minderjarige leeftijd als oppasmeisje voor Dré zijn oudere kinderen ( die ze goedkoop uit de erfenis heeft gekocht), toch al op d'r knieën voor zijn knakworstje?quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 20:02 schreef Smallish het volgende:
Dré is geboren in 1994, dus wel een paar jaar nadat ze iets met die Eijk zou hebben gehad. Althans naar haar zeggen.
Roggelquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 20:07 schreef Peter het volgende:
[..]
Roggel lag op d'r minderjarige leeftijd als oppasmeisje voor Dré zijn oudere kinderen ( die ze goedkoop uit de erfenis heeft gekocht), toch al op d'r knieën voor zijn knakworstje?
Nou, zingen...quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 19:48 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Kon die crimineel ook een beetje zingen of van wie heeft hij z'n stem geerfd?
welkom in SHOquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 20:16 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Roggel![]()
![]()
![]()
Soms zie je iets staan dat zo droog is dat je over de grond rolt van 't lachen. Roggel![]()
![]()
![]()
quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 19:00 schreef Frentz het volgende:
Over die liquidatie zegt Rachel: "Ik heb daar echt een klap van gehad. Ik heb nooit het vermoeden gehad dat hij die erge dingen deed. Hij was nogal een gesloten jongen.
Kweenie. Maar ik vind dit best gek. Sneaky Frentz? Iets los willen maken?quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 20:28 schreef Ole het volgende:
Zou de ruzie tussen Dre en Roggel daar mee te maken hebben?
Ha Smalish, ja dat klopt....van toeschouwer to poster. Het komt eigenlijk voort uit mijn eigen vraagtekens mbt de looks van Dré Jr ten opzichte van zijn vader. Tot ik onderlaatst dit op het web tegenkwam: http://www.misdaadjournal(...)ood-men-eet-of-niet/quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 16:40 schreef Smallish het volgende:
Zeg, Frentz, heb jij je speciaal op FOK! geregistreerd om dit bericht kwijt te kunnen? En waar vanuit het Delftse komt dit bericht eigenlijk?
quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 20:16 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Roggel![]()
![]()
![]()
Soms zie je iets staan dat zo droog is dat je over de grond rolt van 't lachen. Roggel![]()
![]()
![]()
in dat artikel het volgende:quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:30 schreef Frentz het volgende:
[..]
Ha Smalish, ja dat klopt....van toeschouwer to poster. Het komt eigenlijk voort uit mijn eigen vraagtekens mbt de looks van Dré Jr ten opzichte van zijn vader. Tot ik onderlaatst dit op het web tegenkwam: http://www.misdaadjournal(...)ood-men-eet-of-niet/
Het is natuurlijk een verhaal dat niet te onderbouwen is. Een DNA testje zou dan ook zeer welkom zijn..... Ik was gewoon flabbergasted bij de gelijkenis van Marco Eijk en Dré Jr. Ben benieuwd naar jullie gedachten. Zie ik het nou zo verkeerd.......
Scherp.quote:Op zondag 16 augustus 2015 09:41 schreef Basp1 het volgende:
[..]
in dat artikel het volgende:
"Waarbij ook een rol kan hebben gespeeld dat Marco in april 1991 wordt opgepakt voor een drugszaak (de zaak Sinis) en voor zes jaar achter de tralies verdwijnt."
Hij zat dus waarschijnlijk in de cel toen Dre junior verwekt moet zijn. Heeft Rachel dan intieme gevangenis bezoeken gehad?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |