John de Wolf als Andre’s vader vind ik nog niet eens zo gek. Zijn twee zoon’s lijken ook best op Antwee.quote:Op woensdag 6 april 2022 09:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
Rachel ontkracht de roddel dat John de Wolf de vader van Antwee zou zijn met dit:
,,Over John de Wolf kan ik kort zijn: ik heb hem nog nooit in mijn leven een hand gegeven”, zegt Rachel tegen weekblad Story
Om sex te hebben hoef je elkaar toch geen hand te geven?![]()
Dat ligt allemaal aan de anderquote:Op woensdag 6 april 2022 17:18 schreef Phoebster het volgende:
Jezus, die vrouw maakt zelf geen vrienden hè. (Ex-)vriendinnen van haar zoon, kinders van haar eigen ex...
Zijn natuurlijk bners, en heel belangrijkquote:Op dinsdag 5 april 2022 14:03 schreef Andromache het volgende:
[..]
Dan is er ontheffing verleend door de school wat totale quatsch is met deze dagbesteding/dit 'werk' van pa en ma. Leerplichtambtenaar, waar ben je?
Dan is het een allesbehalve professionele school met dito directie.quote:Op woensdag 6 april 2022 20:25 schreef soapie het volgende:
[..]
Zijn natuurlijk bners, en heel belangrijkdus krijgen een hoop voor elkaar! Zoiets zal het wel zijn...
Maar als An2 samen met Mo en An3 tegelijk op vakantie moet met de rest van NL kan hij natuurlijk nooit herstellen van emotionele burn-outquote:Op woensdag 6 april 2022 20:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dan is het een allesbehalve professionele school met dito directie.
Precies!quote:Op woensdag 6 april 2022 20:40 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Maar als An2 samen met Mo en An3 tegelijk op vakantie moet met de rest van NL kan hij natuurlijk nooit herstellen van emotionele burn-out
Ze moeten het maar lekker zelf weten met dit idiote gedoe. Ik ben benieuwd hoe lang deze vakantie gaat duren.quote:Op woensdag 6 april 2022 20:40 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Maar als An2 samen met Mo en An3 tegelijk op vakantie moet met de rest van NL kan hij natuurlijk nooit herstellen van emotionele burn-out
Een paar weken.quote:Op woensdag 6 april 2022 20:44 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ze moeten het maar lekker zelf weten met dit idiote gedoe. Ik ben benieuwd hoe lang deze vakantie gaat duren.
Gaat A2 straks met die dochter er vandoorquote:Op woensdag 6 april 2022 17:09 schreef tong80 het volgende:
Het leven gaat door voor zij die achter blijven, dat is de boodschap achter de tekst die Rachel Hazes op Instagram deelde. Afgelopen weekend werd duidelijk dat zij en Klaas Otto uit elkaar zijn. Maar niet getreurd, ander en hopelijk ook beter.
Rachel Hazes deelde een foto van zichzelf samen met vriendinnen Nancy en Melisje Otto – ja, de dochter van Klaas - met de boodschap ‘Girls just wanna have fun’. Rachel heeft het over ‘onvoorwaardelijk’. Eerder deelde Rachel een andere foto met de meiden. “Was weer een heerlijke avond met jullie. Hoop dat er nog vele mogen volgen”, schrijft zij op Instagram.
Wat dan wel weer mooi hier op aan zou sluitenquote:Op woensdag 6 april 2022 21:07 schreef Leandra het volgende:
Vrij voor bijzondere gebeurtenissen
Uw kind kan ook vrij krijgen bij bijzondere gebeurtenissen. Bijvoorbeeld bij een begrafenis of huwelijk. Hiervoor moet u toestemming vragen. Dit doet u bij de directeur van de school. Bij bijzondere gebeurtenissen kunt u voor meer dan 10 dagen vrij vragen. U moet toestemming vragen aan de leerplichtambtenaar van de gemeente. Hij controleert of kinderen naar school gaan.
Bron
Just saying...
quote:Op woensdag 6 april 2022 22:31 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wat dan wel weer mooi hier op aan zou sluiten
[ afbeelding ]
Daar zat ik ook aan te denken, maar Antwee is bij lange na niet zo groot als Anéén dat was. Denk niet dat Mo heel rijk van hem gaat worden.quote:Op donderdag 7 april 2022 10:16 schreef Jauke het volgende:
Mo is gewoon een jonge versie van Rachel. Totaal afhankelijk van Antwee, zal Antwee zwaar gaan uitmelken na zijn dood en zal zoontjelief dwingen om Andre Hazes nummer 3 te worden waardoor ook hij weer een identiteitscrisis krijgt. God, alles blijft zich herhalen.
Dat zou wel erg slordig en dom zijn als de school zich niet houdt aan de AVG richtlijnen.quote:Op donderdag 7 april 2022 00:06 schreef vencodark het volgende:
1 + 1 = 2.
Maar dat betekent dat Mo dit officieel met dát argument heeft moeten aanvragen. De kans dat iemand dit aan een juicekanaal doorspeelt, is natuurlijk aardig aanwezig.
LIKE SANDS THROUGH THE HOURGLASS, THOSE ARE THE DAYS OF OUR LIVESquote:Op donderdag 7 april 2022 10:16 schreef Jauke het volgende:
Mo is gewoon een jonge versie van Rachel. Totaal afhankelijk van Antwee, zal Antwee zwaar gaan uitmelken na zijn dood en zal zoontjelief dwingen om Andre Hazes nummer 3 te worden waardoor ook hij weer een identiteitscrisis krijgt. God, alles blijft zich herhalen.
Niet de school, andere ouders die rond fluisteren. Blijkbaar is het gerucht toch de wereld in gekomen. Dat hoeft de school echt niet gedaan te hebben.quote:Op donderdag 7 april 2022 11:14 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Dat zou wel erg slordig en dom zijn als de school zich niet houdt aan de AVG richtlijnen.
De andere ouders hoeven natuurlijk niet op de hoogte zijn geweest van de reden van de aanvraag. En zo'n gerucht is vrij snel de wereld in te helpen:quote:Op donderdag 7 april 2022 14:33 schreef vencodark het volgende:
[..]
Niet de school, andere ouders die rond fluisteren. Blijkbaar is het gerucht toch de wereld in gekomen. Dat hoeft de school echt niet gedaan te hebben.
quote:Op dinsdag 5 april 2022 13:10 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Zou me niks verbazen als ze door Las Vegas vliegen om getrouwd te worden door een Elvis figuur.
quote:Op woensdag 6 april 2022 21:07 schreef Leandra het volgende:
Vrij voor bijzondere gebeurtenissen
Uw kind kan ook vrij krijgen bij bijzondere gebeurtenissen. Bijvoorbeeld bij een begrafenis of huwelijk. Hiervoor moet u toestemming vragen. Dit doet u bij de directeur van de school. Bij bijzondere gebeurtenissen kunt u voor meer dan 10 dagen vrij vragen. U moet toestemming vragen aan de leerplichtambtenaar van de gemeente. Hij controleert of kinderen naar school gaan.
Bron
Just saying...
Zullen we maar gewoon toegeven dat wij dat Yvonne ingefluisterd hebben?quote:Op donderdag 7 april 2022 16:30 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
De andere ouders hoeven natuurlijk niet op de hoogte zijn geweest van de reden van de aanvraag. En zo'n gerucht is vrij snel de wereld in te helpen:
[..]
[..]
Dat een gerucht rondgaat wil niet zeggen dat daar ook maar enige andere basis voor hoeft te zijn dan iemands dikke duim, of bijvoorbeeld het sommetje dat mensen maken dat er weinig acceptabele redenen zijn je kind van school te houden, en ze dit gewoon op insta heeft gezet en je dus kunt concluderen dat ze vast toestemming heeft.quote:Op donderdag 7 april 2022 14:33 schreef vencodark het volgende:
[..]
Niet de school, andere ouders die rond fluisteren. Blijkbaar is het gerucht toch de wereld in gekomen. Dat hoeft de school echt niet gedaan te hebben.
Of je krijgt als BN-er gewoon meer gedaan. Hij is dan wel leerplichtig maar nog in groep 2, dus toestemming voor een vakantie/periode weg zal wat sneller gegeven worden, helemaal aan een BN-er.quote:Op donderdag 7 april 2022 16:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat een gerucht rondgaat wil niet zeggen dat daar ook maar enige andere basis voor hoeft te zijn dan iemands dikke duim, of bijvoorbeeld het sommetje dat mensen maken dat er weinig acceptabele redenen zijn je kind van school te houden, en ze dit gewoon op insta heeft gezet en je dus kunt concluderen dat ze vast toestemming heeft.
Ik vraag me af of daar dan (veel) geld mee gemoeid is.quote:Op donderdag 7 april 2022 17:32 schreef Verida het volgende:
[..]
Of je krijgt als BN-er gewoon meer gedaan. Hij is dan wel leerplichtig maar nog in groep 2, dus toestemming voor een vakantie/periode weg zal wat sneller gegeven worden, helemaal aan een BN-er.
Net als Louis van Gaal, die krijgt het gedaan om 's avonds en 's nachts behandeld te worden voor zijn prostaatkanker, terwijl Jan met de Pet niet eens overdag terecht kan, want druk in de zorg.
Mwah, ik zou er niet vanuit gaan dat ze meer gedaan krijgen omdat het om een BN'er gaat.quote:Op donderdag 7 april 2022 17:32 schreef Verida het volgende:
[..]
Of je krijgt als BN-er gewoon meer gedaan. Hij is dan wel leerplichtig maar nog in groep 2, dus toestemming voor een vakantie/periode weg zal wat sneller gegeven worden, helemaal aan een BN-er.
Net als Louis van Gaal, die krijgt het gedaan om 's avonds en 's nachts behandeld te worden voor zijn prostaatkanker, terwijl Jan met de Pet niet eens overdag terecht kan, want druk in de zorg.
Waar zorg idd een kwestie van geld is, moet je als ouder (ook als BN'er, of misschien zelfs juist als BN'er) wel heel zeker van je toestemming zijn, als je vrolijk op insta gaat posten dat je er met je kind een paar weken vandoor gaat.quote:Op donderdag 7 april 2022 17:44 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vraag me af of daar dan (veel) geld mee gemoeid is.
Nee maar Mo denkt alvast vooruit: er moet toch íemand Rachels A1-Uitmelk-Toko overnemen als deze professionele weduwe de pijp uitgaat…quote:Op donderdag 7 april 2022 10:56 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Daar zat ik ook aan te denken, maar Antwee is bij lange na niet zo groot als Anéén dat was. Denk niet dat Mo heel rijk van hem gaat worden.
quote:Hester Zitvast schrijft over dat wat haar opvalt in het nieuws. Dit keer over het reisje dat Monique Westenberg maakt met Dreetje. ’Even de relatie met André voor de zoveelste keer lijmen, in Amerika dit keer. Moet dat kind niet naar school? Of gelden voor hem andere regels?’
Praten als Brugman
„Opmerkelijk toch, hoe BN’ers maar te pas en te onpas hun kroost lijken mee te krijgen voor een vakantietje hier of daar. Even een weekje Ibiza. En drie weken later weer een midweekje Dubai. Het kan allemaal maar, geen leerplichtambtenaar die er moeilijk over lijkt te doen. Nee, dan wij ’gewone’ mensen. Wil je op de vrijdag voor het officiële vrij-zijn vertrekken, moet je op de meeste scholen praten als Brugman. Of kunnen aantonen dat het echt niet anders kan, work-wise - zie dat maar eens te verzinnen.
BEKIJK OOK:
Spijtvideo’s van BN’ers: hebben we een nieuwe trend te pakken?
Eigen risico
En als je het dan toch doet, is het allemaal ’op eigen risico’. Als de leerplichtambtenaar erachter komt, heb je een probleem of in elk geval een boete van minstens ¤100. Ze schijnen zelfs daags voor de zomerbreak te posten op de luchthaven en te loeren op minderjarigen. Alsof je een doodzonde begaat dat je kind die laatste dag niet met het eigen speelgoed mee verkleed een dansje doet op het schoolplein.
Snipperdagen
Het stoort me ja. Ik probeerde onlangs hier in Nederland iets leuks te boeken voor de meivakantie, maar zo ongeveer alles is vol óf je moet een enorme zak geld meebrengen om in een bungalowtje op een mierennest/huisjespark te verblijven. ’Wat zou het toch lekker zijn als je ook eens buiten de vakanties weg mag’, verzuchtte ik tegen mijn vriend. Was het niet om de absurde hoogseizoenprijzen te ontlopen, was het wel om de mensenmassa te vermijden. Al hadden we maar vijf snipperdagen. Vijf, meer niet – op te nemen in weken waarin niet wordt getoetst uiteraard.
Achterstand
Ik opperde het hier al eerder eens, wat stuitte op grote protesten van leerkrachten. Nog meer administratieve rompslomp! Poeh, poeh. Blijkbaar moet er een boek worden geschreven over het feit dat jouw kind er een weekje niet is. En dan die achterstand, oh, die achterstand… Nou, daar hebben we de afgelopen twee jaar ook niet moeilijk over gedaan, toch? Toen mochten wij ouders het ook voortdurend naast ons eigen werk uitzoeken met wat stencils en een instructiemailtje.
Jan met de Pet
Het klopt niet dat voor een Dreetje andere regels gelden, het klopt gewoon niet. En het klopt ook niet dat iemand met een eigen bedrijf met een ingenieus verzonnen ik-ben-in-vakanties-onmisbaar-verhaal wel kan genieten van nagenoeg lege pistes of een all-inclusive Tenerife voor een spotprijsje. Zo pist Jan met de Pet (en in loondienst) wéér naast de pot. Dat de ene school in Nederland er geen probleem van maakt en de andere wel, kan ik al helemaal niet rijmen. Hebben we hier nou leerplicht voor iedereen of niet?
Jaloezie
Zeker, het is ergens ook een stukje jaloezie. ’Dat doet maar’, denk ik dan, als die van mij keurig in bedompte klaslokalen de wet naleven en ik op Instagram de gelikte strandplaatjes van Dreetjes achterhoofd voorbij zie komen. Maar ik ben niet de enige die het ergerlijk vindt. Op de basisschool van kleine Dré zijn andere ouders in opstand gekomen, omdat hun verzoek op extra vakantie werd afgewezen. Ik snap dat. Ik zou ook op hoge poten bij de directie verhaal halen.
Op de schop
Het wordt tijd dat ons rigide systeem op de schop gaat. Je kunt je ook te krampachtig aan de wet houden. Geef iedereen nou gewoon wat snipperdagen. Dan kunnen André en Monique in die periode hun relatie voor de komende twee maanden redden en dan kunnen wij wat verspreider van onze vrije tijd genieten. Alleen maar winnaars, toch?”
Zullen we maar doen hequote:Op donderdag 7 april 2022 16:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zullen we maar gewoon toegeven dat wij dat Yvonne ingefluisterd hebben?
Ik vind dat ze best een punt heeft.quote:Op donderdag 7 april 2022 21:34 schreef maily het volgende:
Hebben kinderen van BN-ers geen leerplicht?
[..]
Zeker!quote:Op vrijdag 8 april 2022 19:47 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Ik vind dat ze best een punt heeft.
Appels zijn geen peren.quote:Op vrijdag 8 april 2022 13:15 schreef Inca het volgende:
Ach vorig jaar moesten de kinderen thuis blijven door 1 of ander virus
Ik vind t knap dat ie weet dat ie nog anderhalfjaar nodig heeft. Dat weet namelijk niemand van tevoren als je psychisch ziek bent.quote:Op vrijdag 8 april 2022 21:57 schreef maily het volgende:
André Hazes nog anderhalf jaar uitgeschakeld
Volgens bronnen .....
Ohhh daar komt de aap uit de mouw. Natuulijk allemaal subtiel ingefuisterd door Rachel. 30 en zogenaamd met een schone lei beginnen. En natuurlijk allemaal uit respect voor Andréquote:Op zaterdag 9 april 2022 14:27 schreef Phoebster het volgende:
Anderhalf jaar- precies op tijd voor een comeback op zijn 30e verjaardag
Hij heeft simpelweg besloten de komende anderhalf jaar zijn werk niet op te pakken.quote:Op zaterdag 9 april 2022 13:45 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Ik vind t knap dat ie weet dat ie nog anderhalfjaar nodig heeft. Dat weet namelijk niemand van tevoren als je psychisch ziek bent.
Ik weet niet op welke school hij zit, maar er zijn al scholen die 'vrije' vakanties hebben. Of, zoals hier in de buurt, scholen die alle studiedagen in 1 week proppen. Dus wie weet is alles geoorloofd.quote:Op donderdag 7 april 2022 21:34 schreef maily het volgende:
Hebben kinderen van BN-ers geen leerplicht?
[..]
Hij is vnl uitvoerend geloof ik. Gros vd inkomsten gaat daarmee naar anderen.quote:Op zaterdag 9 april 2022 15:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon inkomsten zolang zijn muziek gedraaid wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |