quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik snap ook eigenlijk niet zo goed dat dat allemaal publiekelijk gaat.
Stuur dat spul daar gewoon naartoe en hou gewoon je bek.
Zal idd lastig worden als je zo'n shitload aan materiaal stuurt.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:34 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Want dan is het opeens geheim denk je?
nou en, maf is ie toch alquote:Op woensdag 16 maart 2022 19:32 schreef Dazalbest het volgende:
Maar uhm, die steun van Biden.... gaat Putin daar niet juist volledig van uit zijn plaat????![]()
Daarom dus dan kun je het net zo goed gewoon melden in het kader van transparantiequote:Op woensdag 16 maart 2022 19:35 schreef Tengano het volgende:
[..]
Zal idd lastig worden als je zo'n shitload aan materiaal stuurt.
Maar waarom dan niet die Migs?????????quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:36 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Daarom dus dan kun je het net zo goed gewoon melden in het kader van transparantie
die geven teveel nevenschade en zijn duurder.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:37 schreef Tengano het volgende:
[..]
Maar waarom dan niet die Migs?????????
Ah, natuurlijk. Op die draai kon je op wachten: 'Azov zat in dat theater.' Ja, net zoals in dat (kinder)ziekenhuis zeker.quote:
Ah hij valt openlijk zijn rijke vriendjes aan. Gaat niet echt lekker met putler. Ff uitkijken met de thee die je drinkt.quote:
Zou wel plausibeler zijn dan zomaar burgers opblazenquote:Op woensdag 16 maart 2022 19:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ah, natuurlijk. Op die draai kon je op wachten: 'Azov zat in dat theater.' Ja, net zoals in dat (kinder)ziekenhuis zeker.
Azov heeft ook Kyiv omsingeld.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ah, natuurlijk. Op die draai kon je op wachten: 'Azov zat in dat theater.' Ja, net zoals in dat (kinder)ziekenhuis zeker.
Tuurlijk, zoiets zouden de Russen noooooooit doen! Dat weet toch iedereen!quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:41 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zou wel plausibeler zijn dan zomaar burgers opblazen
Van de Russen zou ik niets vertrouwen wat dat betreft.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:43 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Tuurlijk, zoiets zouden de Russen noooooooit doen! Dat weet toch iedereen!
Ja want dat hebben vijandige legers nog nooit gedaan in een oorlog.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:41 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zou wel plausibeler zijn dan zomaar burgers opblazen
Tja, ik sta er niet naast natuurlijk. Maar het komt nogal over alsof het 'Azov-argument' vooral wordt gebruikt zodat de Russen een vrijkaart hebben om burgerdoelen te bombarderen en daarmee meer druk te zetten op Oekrane.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:41 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zou wel plausibeler zijn dan zomaar burgers opblazen
Ze vermoorden wel vaker mensen in een theaterquote:Op woensdag 16 maart 2022 19:41 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zou wel plausibeler zijn dan zomaar burgers opblazen
putin kan de pielemans van Biden zuigenquote:Op woensdag 16 maart 2022 19:32 schreef Dazalbest het volgende:
Maar uhm, die steun van Biden.... gaat Putin daar niet juist volledig van uit zijn plaat????![]()
Das zeker zo...quote:
Ja dat is ook zo.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, ik sta er niet naast natuurlijk. Maar het komt nogal over alsof het 'Azov-argument' vooral wordt gebruikt zodat de Russen een vrijkaart hebben om burgerdoelen te bombarderen en daarmee meer druk te zetten op Oekrane.
dat zijn behoorlijke jopen jongensquote:
Kan niet zomaar. Dat soort zaken worden daar bij wet geregeld en bij mijn weten is dat altijd publiek.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik snap ook eigenlijk niet zo goed dat dat allemaal publiekelijk gaat.
Stuur dat spul daar gewoon naartoe en hou gewoon je bek.
Maar goed Amerika doet het nu onder de vlag van: wij willen vrede![]()
Deze bron lijkt mij net zo betrouwbaar als de tetten er boven echt zijn.quote:
Ik zou het niet uitsluiten.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:52 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Heeft dit plaatje siliconen genomen?
Goed juist. Oorlogen worden in de geschiedenis vrijwel altijd gewonnen door het land dat gedurende de oorlog het meeste geld op kan brengen. Rusland staat aan de vooravond van een complete ineenstorting die nog erger gaat zijn dan de USSR en Amerika maakt doodleuk bekend nog eens bijna een miljard aan het modernste wapentuig aan de vijand te leveren. Het Russische leger hoeft zich geen enkele illusies te vormen over hoe heilzaam de huidige weg is.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik snap ook eigenlijk niet zo goed dat dat allemaal publiekelijk gaat.
Stuur dat spul daar gewoon naartoe en hou gewoon je bek.
Maar goed Amerika doet het nu onder de vlag van: wij willen vrede![]()
Eerder mensen als Kasparov of wijlen Boris Berezovsky.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:40 schreef fubaaar22 het volgende:
[..]
Ah hij valt openlijk zijn rijke vriendjes aan. Gaat niet echt lekker met putler. Ff uitkijken met de thee die je drinkt.
surprised-pikachu.jpgquote:
Ik las dat de Azov corona had ontwikkeld in een lab in Kharkov.quote:
Die conclusie in die tweede tweet is wel erg voorbarig natuurlijk. Het kan prima zijn dat er daadwerkelijk een soort Azov-basis in de kelders zat, met vluchtelingen daarboven.quote:
Als ze niet oppassen lopen ze straks zelfs nog het gevaar dat ook ordelijk terugtrekken een lastig verhaal wordt.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:55 schreef speknek het volgende:
[..]
Goed juist. Oorlogen worden in de geschiedenis vrijwel altijd gewonnen door het land dat gedurende de oorlog het meeste geld op kan brengen. Rusland staat aan de vooravond van een complete ineenstorting die nog erger gaat zijn dan de USSR en Amerika maakt doodleuk bekend nog eens bijna een miljard aan het modernste wapentuig aan de vijand te leveren. Het Russische leger hoeft zich geen enkele illusies te vormen over hoe heilzaam de huidige weg is.
Misschien moeten we Zelenski nu alvast uitleggen wat het Bakker-Schut plan inhield. Kan me voorstellen dat hij Rostov wel zou willen inlijven ter compensatie van geleden schade.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:55 schreef speknek het volgende:
[..]
Goed juist. Oorlogen worden in de geschiedenis vrijwel altijd gewonnen door het land dat gedurende de oorlog het meeste geld op kan brengen. Rusland staat aan de vooravond van een complete ineenstorting die nog erger gaat zijn dan de USSR en Amerika maakt doodleuk bekend nog eens bijna een miljard aan het modernste wapentuig aan de vijand te leveren. Het Russische leger hoeft zich geen enkele illusies te vormen over hoe heilzaam de huidige weg is.
Daar zal die dementerende prednisonboomer de oligarchenkliek vast niet mee bedoelen...quote:
Dat is gewoon standaard Russische militaire doctrine hoor.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:41 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zou wel plausibeler zijn dan zomaar burgers opblazen
Hij zou wat luider moeten spreken, vaker op de tafel moeten slaan en n klein snorretje laten groeien.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:03 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Daar zal die dementerende prednisonboomer de oligarchenkliek vast niet mee bedoelen...
Nou is het vanaf hier natuurlijk makkelijk praten, maar ik vind het best een kutdeal. Het gaat Rusland geen flikker aan met wie Oekrane vriendjes wil zijn en hoe groot hun leger is en op die provincies hebben ze ook geen recht. Het is alsof iemand je huis binnenvalt, alles vernield en je kind vermoord, en dan gaat vertellen dat ze best weg willen gaan maar wel als ze een kamer krijgen en mogen bepalen wie je binnen laat. En je mag wel zelf de schade betalen en je kind begraven. Rot op hoor.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:40 schreef Grishenko_ het volgende:
https://www.nu.nl/spannin(...)vijftien-punten.html
Onderhandelaars Oekrane en Rusland werken aan vredesplan met vijftien punten
Oekrane en Rusland zouden elkaar naderen in de vredesonderhandelingen. De delegaties onderhandelen over een vredesplan met vijftien punten, meldt Financial Times. De Britse zakenkrant baseert zich op drie bronnen die bij de gesprekken betrokken zouden zijn. Zowel Rusland als Oekrane liet de afgelopen dagen al weten vooruitgang te zien in de besprekingen.
Een eerste concept van het vredesakkoord zou onder andere een wapenstilstand en terugtrekking van de Russische troepen bevatten. Dat is dan wel op voorwaarde dat Kyiv verklaart geen westerse militaire bases of wapens op het grondgebied toe te staan en de ambitie om zich bij de NAVO te voegen laat varen.
De Russen zouden voor Oekrane een militair neutrale status willen, vergelijkbaar met Oostenrijk of Zweden. Die twee landen zijn wel lid van de Europese Unie, maar niet van de NAVO. President Volodymyr Zelensky zei dinsdag dat Oekrane moet erkennen dat NAVO-lidmaatschap er niet in zit.
Er zou nog gesproken worden over in hoeverre Oekrane militair gesteund mag worden door het Westen. Oekrane zou ook een eigen leger mogen blijven houden, al wordt nog onderhandeld over hoe groot dat leger mag zijn.
Volgens presidentieel adviseur Mykhailo Podolyak, een van de leiders van de Oekraense delegatie, is het ondenkbaar dat er een akkoord komt dat niet de volledige terugtrekking van Russische troepen uit Oekrane omvat.
De afgelopen dagen lijkt er schot in de onderhandelingen te zitten. Zelensky stelde al dat de standpunten van de partijen realistischer zijn geworden. Zijn adviseur Ihor Zhovka noemde de gesprekken constructiever. Ook de Russische minister Sergey Lavrov (Buitenlandse Zaken) ziet kansen voor een compromis.
Nog de nodige obstakels in gesprekken
De voornaamste knelpunten van de onderhandeling zouden vooral over culturele aspecten gaan. Zo zou Rusland de garantie willen dat de Russische taal beschermd wordt in Oekrane, en niet "verdreven" wordt door het Oekraens. Rusland wil tevens dat Oekrane het geannexeerde schiereiland de Krim erkent als Russisch grondgebied en ook de zelfverklaarde volksrepublieken in Luhansk en Donetsk als onafhankelijk erkent.
Daarnaast is het nog maar de vraag of de onderhandelingen worden bezegeld door een gesprek tussen Zelensky en Vladimir Poetin. Presidentieel adviseur Podolyak zei in een interview met NewsHour dat "directe dialoog" tussen de presidenten van Oekrane en Rusland noodzakelijk is voor succesvolle onderhandelingen.
Ondanks de lopende onderhandelingen worden Oekraense steden nog altijd beschoten door Russische troepen. In Oekrane bestaat de vrees dat Poetin de vredesgesprekken alleen gebruikt om tijd te winnen, zodat zijn troepen zich kunnen hergroeperen.
______________________________________________
Laten we hopen dat het snel tot een vrede komt, maar om eerlijk te zijn ben ik wel cynisch: het bombarderen gaat immers door. Plus de eisen zijn veelzeggend, want ik denk niet dat Zelensky zomaar Luhansk en Donetsk als onafhankelijke republieken gaat uitroepen.
Genieten.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:44 schreef pvdplanet het volgende:
De creperende tankbestuurder en het vliegende lijk aan het eind maken het af
[..]
Juist. Rusland haalt dan geen totale overwinning (dat is het hele land innemen), maar wint natuurlijk wel alleen maar. Terwijl Oekrane de verliezen moet nemen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:08 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Nou is het vanaf hier natuurlijk makkelijk praten, maar ik vind het best een kutdeal. Het gaat Rusland geen flikker aan met wie
Oekrane vriendjes wil zijn en hoe groot hun leger is en op die provincies hebben ze ook geen recht. Het is alsof iemand je huis binnenvalt, alles vernield en je kind vermoord, en dan gaat vertellen dat ze best weg willen gaan maar wel als ze een kamer krijgen en mogen bepalen wie je binnen laat. En je mag wel zelf de schade betalen en je kind begraven. Rot op hoor.
Je hebt nog niet gemerkt dat de Russen verdeeldheid in de VS aanmoedigen?quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:09 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Vreemd inderdaad. Trump, die keihard opstond tegen Poetin en er persoonlijk voor zorgde dat Poetin Oekraneniet durfde aan te vallen, krijgt geen sancties aan zijn broek. Snapt iemand dat?
Als de deal er niet komt, dan ligt dat aan de landen die Oekrane steunen. Als die het wel best vinden, heeft Oekrane op lange termijn weinig keus.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:10 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Juist. Rusland haalt dan geen totale overwinning (dat is het hele land innemen), maar wint natuurlijk wel alleen maar. Terwijl Oekrane de verliezen moet nemen.
Goed, we weten sowieso niet of deze deal er wel komt. Ook het staakt-het-vuren uit de Minks-akkoorden, die ook militair afgedwongen zijn, werden nauwelijks nageleefd.
Hij probeert wel de hele BNW-bingokaart af te vinken wie die allemaal de schuld moet geven hequote:
Heel mooi, dat maar veel Russen hetzelfde lot mag treffen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:44 schreef pvdplanet het volgende:
De creperende tankbestuurder en het vliegende lijk aan het eind maken het af
[..]
Als al die voormalige oostblok landen hun sovjet wapens in Ukraine dumpen wordt dat weer vervangen door Amerikaanse wapens. De Amerikaanse wapenindustrie gaat weer een flinke boost krijgen.quote:
Heb ik vooral met Putin's hersenscheten. Bijkomstig nadeel is dat die ook slachtoffers eisen. Dan liever een ijsje i.p.v. eisen.quote:
Waarmee de Oost-Europese NATO lidstaten een dusdanig gemoderniseerde krijgsmacht krijgen dat een Russische in- of aanval met al dat oud ijzer helemaal rampzaligaf zou lopen voor Rusland.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:18 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Als al die voormalige oostblok landen hun sovjet wapens in Ukraine dumpen wordt dat weer vervangen door Amerikaanse wapens. De Amerikaanse wapenindustrie gaat weer een flinke boost krijgen.
Proestquote:Op woensdag 16 maart 2022 20:09 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Vreemd inderdaad. Trump, die keihard opstond tegen Poetin en er persoonlijk voor zorgde dat Poetin Oekraneniet durfde aan te vallen, krijgt geen sancties aan zijn broek. Snapt iemand dat?
Ik weet niet of je het allemaal moet geloven, maar er schijnt toch wel een hoop mis te gaanquote:
Toch blijft het sneu dat jonge Russen sterven in een oorlog veroorzaakt door een man en zijn kliek. Ook die tank die opgeblazen werd en er eentje nog probeert weg te kruipen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:24 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Beter. Hopelijk sturen de EU landen ook weer wat. Schijnen veel kogels nodig te zijn.
Kom op man, we hebben nog maar drie kogels ofzo.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:24 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Beter. Hopelijk sturen de EU landen ook weer wat. Schijnen veel kogels nodig te zijn.
Ik zag laatst een interview genaamd 'Its a trap' van een vrijwilliger die zei dat ze naar Kyiv gestuurd werden zonder wapens, zonder helmen, zonder bodyarmor. Helemaal niets. Die bedankte ervoor om enkel kogels te vangen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:23 schreef sp3c het volgende:
die gasten kunnen inmiddels een heel fort bouwen van al die gratis helmen
Sancties richting Hillary, Biden (inclusief Hunter), Trudeau. Dit is echt puur inspelen op de debiele Trump achterban. Gelukkig zijn de verkiezingen daar pas over 2 jaar, maar als Trump weer gekozen wordt, staat zijn achterban te juichen als hij de kant van Putin kiest.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:23 schreef OnwetendeNerd het volgende:
[..]
Proest
Stel Putin heeft een hekel aan Trump dan is net Trump ontzien een briljante stunt![]()
quote:Biden: Poetin is een oorlogsmisdadiger
De Amerikaanse president Biden heeft zijn ambtgenoot Poetin een oorlogscrimineel genoemd, vanwege de invasie van Oekrane. Die uitspraak deed hij tegenover verslaggevers in het Witte Huis.
De Amerikaanse Senaat nam afgelopen nacht al een resolutie aan waarin Poetin wordt bestempeld als oorlogsmisdadiger. De Senaat riep het Internationaal Strafhof in Den Haag en landen op zich op het Russische leger te richten, wanneer zij onderzoek doen naar mogelijke oorlogsmisdaden in Oekrane.
https://nos.nl/liveblog/2(...)geweld-direct-staken
Gabriel Princip was ook lid van Azov.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:57 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik las dat de Azov corona had ontwikkeld in een lab in Kharkov.
Ik vond een argument, hier ooit gepost, deze week nog dacht ik, wel overtuigend: Poetin wist dat Trump gek genoeg was met atoombommen te gaan smijten, in een opwelling, zeg maar.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:09 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Vreemd inderdaad. Trump, die keihard opstond tegen Poetin en er persoonlijk voor zorgde dat Poetin Oekraneniet durfde aan te vallen, krijgt geen sancties aan zijn broek. Snapt iemand dat?
Ze hadden ook kunnen overlopen of dienstweigeren of protesteren tegen de Russische regering.. 15 jaar in de gevangenis is uiteindelijk nog altijd beter dan uitgesmeerd over de straten van Marioepol.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:27 schreef fubaaar22 het volgende:
[..]
Toch blijft het sneu dat jonge Russen sterven in een oorlog veroorzaakt door een man en zijn kliek. Ook die tank die opgeblazen werd en er eentje nog probeert weg te kruipen.
Die hadden ook liever biertjes gedronken met de ukrainers
En die ene Neanderthaler, die als eerst de knuppel gebruikte om buurman's hoofd inslaan, ipv het te gebruiken waarvoor het bedoeld was: steentijd cricketquote:Op woensdag 16 maart 2022 20:29 schreef Lyrewyn het volgende:
[..]
Gabriel Princip was ook lid van Azov.
De VS erkennen het IS in Den Haag niet, maar roept het IS wel op om naar Russische oorlogsmisdaden te kijken. Weird.quote:
quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:32 schreef Tengano het volgende:
Dit lijkt me trouwens wel een leuke UI voor @:Polderturk![]()
[ afbeelding ]
De VS zijn dan ook medeschuldig aan deze situatie door hun schijnheiligheid.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:34 schreef Nielsch het volgende:
[..]
De VS erkennen het IS in Den Haag niet, maar roept het IS wel op om naar Russische oorlogsmisdaden te kijken. Weird.
Jaja US bad. We get it.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:35 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De VS zijn dan ook medeschuldig aan deze situatie door hun schijnheiligheid.
Nee, is nieuw hier. Topquote:Op woensdag 16 maart 2022 20:36 schreef polderturk het volgende:
Was deze al geplaatst? Met vertaling.
Huiveringwekkend.
[ twitter ]
Gezien de censuur, geen info voor militairen/burgers en ws of je rukt op of we knallen jou en je familie af hebben ze weinig keuze.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:30 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ze hadden ook kunnen overlopen of dienstweigeren of protesteren tegen de Russische regering.. 15 jaar in de gevangenis is uiteindelijk nog altijd beter dan uitgesmeerd over de straten van Marioepol.
Zonder enige internationale/onafhankelijke waarborging van de territoriale integriteit van Oekrane in zo een akkoord is het een slecht akkoord voor Oekrane. Het betekent namelijk dat Poetin over een paar jaar onder valse voorwendselen zo weer een conflict kan starten met Oekrane als zaken hem niet zinnen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:08 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
Nou is het vanaf hier natuurlijk makkelijk praten, maar ik vind het best een kutdeal. Het gaat Rusland geen flikker aan met wie Oekrane vriendjes wil zijn en hoe groot hun leger is en op die provincies hebben ze ook geen recht. Het is alsof iemand je huis binnenvalt, alles vernield en je kind vermoord, en dan gaat vertellen dat ze best weg willen gaan maar wel als ze een kamer krijgen en mogen bepalen wie je binnen laat. En je mag wel zelf de schade betalen en je kind begraven. Rot op hoor.
Ja BNW-Poetin, maar die mag gerust nog een keer worden geplaatstquote:Op woensdag 16 maart 2022 20:36 schreef polderturk het volgende:
Was deze al geplaatst? Met vertaling.
Huiveringwekkend.
[ twitter ]
Die hebben er met hun The Hague invasion act en inval in Irak mede voor gezorgd dat het internationale machtsdiscours prevaleerde over internationale rechtvaardigheid, waardoor Rusland zich dit nu kan permitteren.quote:
Geen UI's met strakke truitjes aub.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:32 schreef Tengano het volgende:
Dit lijkt me trouwens wel een leuke UI voor @:Polderturk![]()
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |