abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:08:37 #51
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_204085283
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:02 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]
Ja, helaas wel... belangrijkste is wel een akkoord, heeft nog jaren nodig dit, Rusland was al arm maar na de sancties komen zij voorlopig dit niet meer te boven.
Dat is ook een risico, valt het centraal gezag in Rusland weg dan kunnen al die nukes rond gaan zwerven en in heel erg verkeerde handen vallen.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_204085284
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:07 schreef Idisrom het volgende:

[..]
Deze verhogingen vallen mij nog alleszins mee.
Zijn verhogingen in Roebels op binnenlandse producten. Alles wat geimporteerd moet worden gaat veel erger zijn.
You know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?
pi_204085290
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:07 schreef Idisrom het volgende:

[..]
Deze verhogingen vallen mij nog alleszins mee.
Ik denk dat in Nederland het niet veel anders worden in de loop van dit jaar.
Hoezo zou vis in Nederland 63% duurder worden? Of melk 45%?
pi_204085306
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:09 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Hoezo zou vis in Nederland 63% duurder worden? Of melk 45%?
Vis vanwege de stookkosten van de kotters. En melk omdat het land hier gebruikt moet gaan worden voor graanproductie.
pi_204085317
quote:
The two Americans, now in Kyiv, are preparing to fight or volunteer as humanitarian aid workers. Adam said he has formally enlisted with the Ukrainian International Legion, which he says will pay him the equivalent of $3,000 a month.
https://www.nytimes.com/l(...)ning-camp-was-bombed

Dat vind ik een behoorlijk hoog bedrag. Waar betalen ze dat van?

En een ander Chinees inzicht:
https://www.nytimes.com/l(...)s-version-of-the-war
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_204085318
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 09:57 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Het zou wel een erg rare zet zijn. Wat hebben de Chinezen te winnen als ze zich zo tegen het westen keren? Je zou eerder verwachten dat ze zich juist tegen Rusland keren
China is ook niet zo blij met de bemoeizucht van het westen.
Financieel zijn ze wel blij met het westen.
pi_204085339
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:08 schreef Cherni het volgende:

[..]
China is het te doen om de middelen van Rusland zoals olie, gas, graan, nikkel en andere metalen. Nikkel is compleet door het dak gegaan. Bovendien is nikkel juist een metaal dat in RVS verwerkt is (roestvrijstalen).
En China boort nieuwe afzetmarkten aan zoals in India. Militair zullen ze Ruland niet steunen maar wel economisch. Bovendien wil China geen uitbreiding van de NAVO en willen ze geen land naast hun deur in chaos.

Uiteindelijk is het doel van China om de rol van de VS over te nemen.
Ik verwacht dat China zo veel mogelijk neutraal blijft, en hoogstens Rusland op de achtergrond steunt.

De Chinezen willen namelijk zeker geen boycots aan hun broek, Rusland is nuttig voor de grondstoffen, maar Europa en de VS zijn nog nuttiger als afzetmarkt.
pi_204085351
In ieder geval hebben de Russen de watertoevoer naar de Krim weer in eigen handen, zodat ook daar weer de beroemde watermeloenen van 10 tot 12 kilogram kunnen gaan groeien.

https://geografie.nl/artikel/watercrisis-op-de-krim
pi_204085368
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:16 schreef Idisrom het volgende:
In ieder geval hebben de Russen de watertoevoer naar de Krim weer in eigen handen, zodat ook daar weer de beroemde watermeloenen van 10 tot 12 kilogram kunnen gaan groeien.

https://geografie.nl/artikel/watercrisis-op-de-krim
Nou, de voedselcrisis lijkt me opgelost. Elke Rus een watermeloen.
pi_204085396
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:05 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Deze vlogger heeft de prijzen in de Russische supermarkt vergeleken met twee weken terug.

Oja, suiker en bloem zijn uitverkocht.

Verhogingen vergeleken met twee weken terug.
[ afbeelding ]
Een kleine correctie, de beelden zijn recent, maar vergelijken niet de prijzen van 2 weken terug, maar 4 maanden terug.
pi_204085402
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:15 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Ik verwacht dat China zo veel mogelijk neutraal blijft, en hoogstens Rusland op de achtergrond steunt.

De Chinezen willen namelijk zeker geen boycots aan hun broek, Rusland is nuttig voor de grondstoffen, maar Europa en de VS zijn nog nuttiger als afzetmarkt.
Ik ben huiverig vwb China, heb het idee dat ze heel slim afwachten en een duister spelletje aan het spelen zijn. China's economie is zo groot..
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_204085421
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:18 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Nou, de voedselcrisis lijkt me opgelost. Elke Rus een watermeloen.
Water is en wordt een van de belangrijkste oorzaak van (toekomstige) oorlogen. Daar had Oekrane (de afgelopen acht jaar) en dus ook Zelenski (de afgelopen drie jaar) wel rekening mee moeten houden.

Quote:
Oekrane heeft vanaf 2014 de watertoevoer naar de door Rusland geannexeerde Krim afgesloten. Daarmee valt de hoofdslagader van de watervoorziening op het schiereiland, ooit aangelegd door de Sovjet-Unie, grotendeels droog. Hoe reageren de Russen daarop?

In maart 2014 scheidde de Krim zich af van Oekrane en sloot het schiereiland zich na een referendum aan bij Rusland. Anderen spreken van een annexatie van de Krim door Rusland. Voor de watervoorziening is het schiereiland zeer afhankelijk van Oekrane. Zo’n 80 procent van het gebruikte water is afkomstig uit de Dnjepr. In de Oekrane is deze rivier, de levensader van het land, op vijf plaatsen afgedamd, waardoor een snoer van honderden kilometers lange stuwmeren ontstaan is. Vanuit het laatste, het Stuwmeer van Kachovka, wordt zoetwater ingelaten in het Noordelijke Krim-kanaal. Dit fungeert als de hoofdslagader van de watervoorziening van de Krim.

Sovjet-waterwerk

Het 402 kilometer lange kanaal is aangelegd tussen 1961 en 1971. Het was een van de vele grote waterwerken waarop men in de Sovjet-Unie zo prat kon gaan. Frank Westerman beschreef dat magistraal in zijn boek Ingenieurs van de ziel (2002), waarin dit kanaal overigens ontbreekt. De verbinding is 10 tot 15 meter breed en 6 meter diep, en loopt door tot het oostelijke puntje van het schiereiland. In het eerste deel stroomt het water vanzelf door de hoogteverschillen, in het tweede deel moet het vier keer tot circa 100 meter worden opgepompt om verder te kunnen stromen en het eindpunt te bereiken. In totaal zijn er 23 waterreservoirs. Sommige worden gevuld met water uit de Dnjepr. Andere zijn aangelegd voor de neerslag die op de Krim zelf valt en worden via pijpleidingen en pompen aangevuld met water uit het kanaal – vooral in droge jaren en seizoenen waarin de rivieren en bronnen op de Krim droogvallen.



Als de Krim het zou moeten doen met de jaarlijkse neerslag is er gemiddeld ongeveer 1 miljard kubieke meter water beschikbaar. Het Noordelijke Krim-kanaal voegt daar gemiddeld 1,8 miljard kubieke kilometer aan toe en in sommige jaren zelfs meer dan 3 miljard. Het was de bedoeling de watertoevoer uit te breiden tot steden als Simferopol en Sevastopol en de toeristische zuidkust (Jalta en omstreken), maar deze plannen zijn in de jaren '80 geschrapt vanwege geldgebrek.

[einde quote]

Bron
pi_204085427
Highway of death (ook al is het geen snelweg).
twitter
pi_204085439
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 08:30 schreef vosss het volgende:

[..]
Misschien was het toch niet zo een heel goed idee om wapens uit te delen aan de bevolking.

Als er vanuit zo een flat geschoten wordt op de Russen dan is die flat een legitiem doelwit.

Maargoed, dat wordt natuurlijk anders geframed.
.....en die mensen hebben geen ervaring met een wapen, dus kunnen ze waarschijnlijk ook niet zo goed mikken.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_204085463
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:23 schreef Idisrom het volgende:

[..]
Water is en wordt een van de belangrijkste oorzaak van (toekomstige) oorlogen. Daar had Oekrane (de afgelopen acht jaar) en dus ook Zelenski (de afgelopen drie jaar) wel rekening mee moeten houden.

Quote:
Oekrane heeft vanaf 2014 de watertoevoer naar de door Rusland geannexeerde Krim afgesloten. Daarmee valt de hoofdslagader van de watervoorziening op het schiereiland, ooit aangelegd door de Sovjet-Unie, grotendeels droog. Hoe reageren de Russen daarop?
Bron
De Krim is onterecht ingepikt.

Als ik jou auto steel, moet ik ook niet vreemd opkijken als jij de tankpas opzegt.

Overigens was het extreem veel goedkoper voor Poetin geweest om een watervoorziening (bassin) aan te leggen op de Krim, dan door een veroveringsoorlog te starten tegen Oekrane.
  Moderator dinsdag 15 maart 2022 @ 10:30:39 #66
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_204085514
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:24 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
.....en die mensen hebben geen ervaring met een wapen, dus kunnen ze waarschijnlijk ook niet zo goed mikken.
Je hoeft ook niet raak te schieten om de tegenstander te hinderen of vertragen en tijdwinst voor de Oekraners is verlies voor de Russen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:31:12 #67
499349 EinarBoe
Extreem mild
pi_204085518
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 09:36 schreef Idisrom het volgende:

[..]
Misschien met de trein? Ik hoop wel dat ze realistisch met Zelenski gaan praten over hoe de oorlog te beindigen zonder nog maandenlang bloedvergieten.
Dan kunnen ze beter met Poetin praten, die is namelijk degene die de oorlog uitvoert.
pi_204085533
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:11 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]
https://www.nytimes.com/l(...)ning-camp-was-bombed

Dat vind ik een behoorlijk hoog bedrag. Waar betalen ze dat van?

Hopen dat de helft niet om betaling gaat vragen omdat ze dood zijn?
pi_204085540

Een redacteur van een tv-station, Marina Ovsyannikova, is tijdens een van de populairste live nieuwsuitzendingen in Rusland het beeld in gelopen met een plakkaat om te protesteren tegen de oorlog. "No War. Stop de oorlog. Geloof de propaganda niet. Hier liegen ze tegen je", stond er op geschreven. De regie schakelde snel naar een ander beeld. De vrouw zit inmiddels in hechtenis.
--
https://www.bnnvara.nl/jo(...)gen-oorlog-en-leugen

Hoeveel jaar gevangenis is dat voor haar ?
Moedig !! ^O^
pi_204085543
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:11 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Dat vind ik een behoorlijk hoog bedrag. Waar betalen ze dat van?
Er zijn miljarden aan Oekrane gegeven door het westen, dus eh, ze betalen dat van 'ons' geld :P
You know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?
pi_204085573
https://www.ad.nl/tech/ru(...)-afgenomen~af4841b7/

Janken omdat je instagram stuk is, terwijl je eigen land andere mensen plat bombardeert. :') :') :') :')
Maar ik kan 't mis hebben...
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:37:49 #72
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_204085576
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:26 schreef luxerobots het volgende:

[..]
De Krim is onterecht ingepikt.

Als ik jou auto steel, moet ik ook niet vreemd opkijken als jij de tankpas opzegt.

Overigens was het extreem veel goedkoper voor Poetin geweest om een watervoorziening (bassin) aan te leggen op de Krim, dan door een veroveringsoorlog te starten tegen Oekrane.
Wat is onterecht? Ik kan mij namelijk niet direct een voorbeeld verzinnen wanneer het wl terecht zou zijn als een land een ander land zou proberen te annexeren. Realiteit is helaas dat dit altijd onderdeel is geweest van de wereld. Landsgrenzen zijn natuurlijk slechts een construct en er zijn altijd landen met leiders of regimes die expansionistische driften hebben.
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:33 schreef Bluesdude het volgende:
[ afbeelding ]
Een redacteur van een tv-station, Marina Ovsyannikova, is tijdens een van de populairste live nieuwsuitzendingen in Rusland het beeld in gelopen met een plakkaat om te protesteren tegen de oorlog. "No War. Stop de oorlog. Geloof de propaganda niet. Hier liegen ze tegen je", stond er op geschreven. De regie schakelde snel naar een ander beeld. De vrouw zit inmiddels in hechtenis.
--
https://www.bnnvara.nl/jo(...)gen-oorlog-en-leugen

Hoeveel jaar gevangenis is dat voor haar ?
Moedig !! ^O^
Deze vrouw mag inderdaad wel even in het zonnetje worden gezet, echt een heldendaad. Helaas zal ze voorlopig wel in de bak belanden, wat genoeg zegt over Rusland anno 2022.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_204085598
Vergissing.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_204085610
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:37 schreef Patroon het volgende:
https://www.ad.nl/tech/ru(...)-afgenomen~af4841b7/

Janken omdat je instagram stuk is, terwijl je eigen land andere mensen plat bombardeert. :') :') :') :')
die verwende kutkinderen heb je overal. snap alleen niet dat ze door miljoenen gevolgd worden.
Ik ben echt nog nooit een mainstream figuur tegen gevonden die ik de moeite waard vond.

volg lockpicking lawyer, mymechanics, sebbyk en dat soort kanalen.
pi_204085623
twitter


Serieus patroon, 14,5x114mm



Haha wat een apparaat _O_
pi_204085624
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:33 schreef Bluesdude het volgende:
[ afbeelding ]
Een redacteur van een tv-station, Marina Ovsyannikova, is tijdens een van de populairste live nieuwsuitzendingen in Rusland het beeld in gelopen met een plakkaat om te protesteren tegen de oorlog. "No War. Stop de oorlog. Geloof de propaganda niet. Hier liegen ze tegen je", stond er op geschreven. De regie schakelde snel naar een ander beeld. De vrouw zit inmiddels in hechtenis.
--
https://www.bnnvara.nl/jo(...)gen-oorlog-en-leugen

Hoeveel jaar gevangenis is dat voor haar ?
Moedig !! ^O^
Ik vrees dat ze dat niet gaat overleven :N
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_204085659
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:41 schreef tjoptjop het volgende:
[ twitter ]

Serieus patroon, 14,5x114mm

[ afbeelding ]

Haha wat een apparaat _O_
En dan krijgen we hier weer berichten dat de Russen flatgebouwen bombarderen.
Lastige keuze voor die mensen.
pi_204085679
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:37 schreef Patroon het volgende:
https://www.ad.nl/tech/ru(...)-afgenomen~af4841b7/

Janken omdat je instagram stuk is, terwijl je eigen land andere mensen plat bombardeert. :') :') :') :')
Zij zijn ook slachtoffer. Beetje meer empathie zou je goed doen.
“Laforest” seems like one of the more intellectual/controversial regulars
  Moderator dinsdag 15 maart 2022 @ 10:46:09 #79
8781 crew  Frutsel
pi_204085693
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:41 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Ik vrees dat ze dat niet gaat overleven :N
Kunnen d'r twee kleine kinderen weer zonder moeder verder :)
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:47:00 #80
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_204085707
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:41 schreef tjoptjop het volgende:
[ twitter ]

Serieus patroon, 14,5x114mm

[ afbeelding ]

Haha wat een apparaat _O_
Headshot, BOOM! :D
pi_204085714
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:46 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Kunnen d'r twee kleine kinderen weer zonder moeder verder :)
Ik wil natuurlijk wel dat ze het overleefd, maar ze heeft dit ook nog gezegd:

twitter
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  Moderator dinsdag 15 maart 2022 @ 10:48:31 #82
8781 crew  Frutsel
pi_204085726
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:47 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Ik wil natuurlijk wel dat ze het overleefd, maar ze heeft dit ook nog gezegd:

[ twitter ]
Ja daar is een video van volgens mij
pi_204085731
Generaal nummer 4 legt het loodje.

twitter
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:49:00 #84
499349 EinarBoe
Extreem mild
pi_204085732
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:41 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Ik vrees dat ze dat niet gaat overleven :N
Joh, je gaat echt niet zomaar dood hoor. Ook in Rusland niet. Laten we niet op de zaken vooruit lopen zonder te weten hoe ze zich ontvouwen.
pi_204085735
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:23 schreef polderturk het volgende:
Highway of death (ook al is het geen snelweg).
[ twitter ]
Dit is een highway of death:
2147483647 angels can dance on the point of a needle.
Add one and they will all turn into devils.
pi_204085742
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:37 schreef Patroon het volgende:
https://www.ad.nl/tech/ru(...)-afgenomen~af4841b7/

Janken omdat je instagram stuk is, terwijl je eigen land andere mensen plat bombardeert. :') :') :') :')
Mooi is dat _O- Niet klagen over wat voor cadeaus je nu kunt geven, maar wat je nog kan krijgen _O-

quote:
En een andere influencer - Allkhimova uit Moskou - beklaagt er zich op Instagram tegenover haar tienduizenden volgers over dat ze geen Lipton, Doritos en McDonald's meer zal kunnen kopen door de sancties. ,,Wat moet ik nu eten? Welke cadeautjes zal ik nu krijgen voor mijn verjaardag? Toiletpapier?”
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:50:17 #87
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_204085746
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:49 schreef jeroen25 het volgende:

[..]
Dit is een highway of death:
[ afbeelding ]
Watskeburt?
  Moderator dinsdag 15 maart 2022 @ 10:50:40 #88
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_204085750
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:43 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
En dan krijgen we hier weer berichten dat de Russen flatgebouwen bombarderen.
Lastige keuze voor die mensen.
die krijgen we sowieso wel
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:51:52 #89
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_204085761
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:43 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
En dan krijgen we hier weer berichten dat de Russen flatgebouwen bombarderen.
Lastige keuze voor die mensen.
De Oekraners mogen zich niet verdedigen begrijp ik? Alleen maar foei roepen?
pi_204085763
quote:
88s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:50 schreef sp3c het volgende:

[..]
die krijgen we sowieso wel
Rusland heeft er echt geen belang bij om het hele land te verwoesten en de bevolking uit te roeien
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:53:00 #91
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_204085775
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:52 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Rusland heeft er echt geen belang bij om het hele land te verwoesten en de bevolking uit te roeien
Jij bent voor Rusland begrijp ik? Die Oekrainers moeten niet zeuren, Russische dictatoriale leiding is ook prima?
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:53:09 #92
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_204085777
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:50 schreef NoXia het volgende:

[..]
Watskeburt?
Amerikanen.

https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Snelweg_des_Doods
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_204085779
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:51 schreef mcmlxiv het volgende:

[..]
De Oekraners mogen zich niet verdedigen begrijp ik? Alleen maar foei roepen?
Ja natuurlijk wel, dappere mensen die dat doen.
Maar het lijkt me een lastige keuze.
Als je op de Russen gaat schieten kan je verwachten dat ze terug gaan schieten met meer burgerdoden als gevolg.
Ik zou die keuze niet graag moeten maken.
  Moderator dinsdag 15 maart 2022 @ 10:53:27 #94
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_204085781
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:52 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Rusland heeft er echt geen belang bij om het hele land te verwoesten en de bevolking uit te roeien
dat zeg ik toch ook niet?

ik weet niet waar je op reageert
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:53:45 #95
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_204085784
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:37 schreef Patroon het volgende:
https://www.ad.nl/tech/ru(...)-afgenomen~af4841b7/

Janken omdat je instagram stuk is, terwijl je eigen land andere mensen plat bombardeert. :') :') :') :')
Je doet het nu bijna voorkomen alsof dit soort mensen medeschuldig zijn aan die bombardementen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_204085793
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:53 schreef mcmlxiv het volgende:

[..]
Jij bent voor Rusland begrijp ik? Die Oekrainers moeten niet zeuren, Russische dictatoriale leiding is ook prima?
Nee ik ben niet voor Rusland.
Ik ben neutraal.
Uiteraard is Rusland verkeerd bezig maar de NAVO ook.
  dinsdag 15 maart 2022 @ 10:54:33 #97
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_204085795
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:53 schreef mcmlxiv het volgende:

[..]
Jij bent voor Rusland begrijp ik? Die Oekrainers moeten niet zeuren, Russische dictatoriale leiding is ook prima?
Volgens mij staat er niet in zijn post dat hij voor Rusland is.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_204085796
twitter
pi_204085805
quote:
88s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:53 schreef sp3c het volgende:

[..]
dat zeg ik toch ook niet?

ik weet niet waar je op reageert
Ik dacht dat je bedoelde dat Rusland sowieso flatgebouwen zou gaan bombarderen.
  FOK!Fotograaf dinsdag 15 maart 2022 @ 10:55:33 #100
364681 over_hedge
pi_204085806
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 maart 2022 10:54 schreef polderturk het volgende:
[ twitter ]
Zou het ook 10 jaar zijn voor die mensen die een leeg blaadje vast hadden en toen aangehouden werden?
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')