Het oosten van Oekrane heeft een grote voorraad schaliegas.quote:Op zaterdag 12 maart 2022 10:52 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Oekraine heeft nauwelijks tot geen gas, wel veel zeer goede landbouwgrond net als rusland
Oekranie zal ook gene lid van de NATO worden , ook al willen ze het nog zo graag
Veel sterkte! Ik hoop dat ze er snel uitkomt!quote:Op zaterdag 12 maart 2022 10:10 schreef Fargo het volgende:
Korte update: mijn vriendin zit nog steeds muurvast in Sumy en het begint een beetje zijn tol te eisen. Het luchtalarm klinkt meerdere keren per dag. De laatste drie dagen heeft ze geprobeerd om in een van de bussen te komen, maar er is geen ruimte. Ouderen, invaliden en vrouwen met kinderen gaan voor. Er waren bij lange na niet genoeg bussen om iedereen weg te krijgen. Het breekt je hart om voor te stellen dat ze daar staat en elke bus ziet vertrekken.
De berichtgeving over nieuwe 'green corridors' zijn onduidelijk. Het is maar de vraag of vandaag opnieuw mensen de stad uit kunnen komen. De opties die de mensen hebben naast de green corridors zijn te gevaarlijk. Er is ook veel angst dat Rusland het geweld opvoert na een aantal dagen green corridors te hebben geaccepteerd. Dus de schrik zit er ook wel een beetje in.
Dat zegt veel over je leesvaardigheid.quote:Op zaterdag 12 maart 2022 10:58 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Hoe beter ik m lezen, hoe dommer ie wordt.
Wat vind jij een legitieme reden?quote:Op zaterdag 12 maart 2022 10:57 schreef sp3c het volgende:
[..]
Er zijn wel een aantal legitieme redenen om dit te doen hoor
Autocorrectquote:Op zaterdag 12 maart 2022 10:59 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat zegt veel over je leesvaardigheid.
Preventief, reactief, VN veiligheidsraadquote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:00 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Wat vind jij een legitieme reden?
Echt vaag geklets.quote:Op zaterdag 12 maart 2022 10:26 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Nee hoor maar er zijn een paar grootmachten in de wereld en die bepalen welk land waarbij mag horen.
Daar hebben de individuele landen niks over te zeggen.
Dit gaat niet over Oekrane maar over NAVO vs Rusland.
En de Oekraners zijn daar de dupe van.
kletskoekquote:Op zaterdag 12 maart 2022 10:59 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Het oosten van Oekrane heeft een grote voorraad schaliegas.
Nederlandse en Amerikaanse bedrijven zouden dat gaan delven.
quote:Itali neemt megajacht Russische miljardair in beslag
Melnitsjenko is eigenaar van het grote kunstmestconcern EuroChem en steenkolenbedrijf Suek. De Italiaanse autoriteiten namen eerder al een groot jacht in beslag dat eigendom is van Aleksej Mordasjov, de rijkste man van Rusland. Ook hebben de Italianen villa’s van rijke Russen geconfisceerd.
In Duitsland en Frankrijk zijn ook jachten van Russische miljardairs in beslag genomen.
Dan zou er toch ook een bel afgaan voor die Russen, als ze dit soort dingen op tv hoort? Welke "bevrijder" zou lijken gaan ophangen in steden?quote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:03 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ik zou niet gaan voor overgave en hopen dat het wel mee zal vallen, als ik Zelenskyy was.
Je moet niet alles geloven wat op Twitter staat he.quote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:03 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ik zou niet gaan voor overgave en hopen dat het wel mee zal vallen, als ik Zelenskyy was.
Ze hebben een keer een paar dagen zonder elektriciteit gezeten, en zonder stromend water, maar verder altijd 'verbinding' gehad. Valt me nog alleszins mee.quote:Op zaterdag 12 maart 2022 10:44 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Pff
Zo te lezen is er nog wel in bepaalde mate sprake van internet, elektriciteit en dat soort zaken?
Onder die noemer is Rusland dus Oekrane binnen gevallen.quote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:03 schreef sp3c het volgende:
[..]
Preventief, reactief, VN veiligheidsraad
en da tmag nietquote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:09 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Onder die noemer is Rusland dus Oekrane binnen gevallen.
Weet ikquote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:09 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Onder die noemer is Rusland dus Oekrane binnen gevallen.
Het staat buiten kijf dat het verdomd hard is voor iemand als de genoemde vriendin om telkens nog geen plekje te kunnen bemachtigen omdat anderen zwakker worden geacht en eerder kunnen vertrekken. Op individueel niveau is dat gewoon kut. Maar dat dit zo wordt gedaan, lijkt me inderdaad gewoon vrij logisch.quote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:04 schreef Momo het volgende:
Ik snap best dat ze de meest zwakke inwoners eerst uit de stad halen, maar ook dat het best zuur kan zijn als je alles en iedereen voor ziet gaan. Je kan bediscussiren waarom 80+ jaar voor gaan op twintigers. Maar toch die mensen kunnen zich veel minder goed weren nu.
Ja hoorquote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:12 schreef polderturk het volgende:
Rusland gaat Hezbollah naar Oekrane sturen.
[ twitter ]
Hopen dat dat nog zo blijft, en vooral dat ze snel weg kan daar. Sterkte manquote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:08 schreef Fargo het volgende:
[..]
Ze hebben een keer een paar dagen zonder elektriciteit gezeten, en zonder stromend water, maar verder altijd 'verbinding' gehad. Valt me nog alleszins mee.
Dat vind ik ookquote:Op zaterdag 12 maart 2022 11:11 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
en da tmag niet
onder de noemer tanks en kogels een democratisch land ingegaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |