quote:150 militairen van de Luchtmobiele Brigade in Assen gaan naar Roemenië voor een oefening in het grensgebied met Oekraïne. Ze vertrekken maandag. De oefening zou plaatsvinden in Duitsland, maar is vanwege de Russische inval in Oekraïne verplaatst naar Roemenië, zegt majoor Roel van de Wiel van de Koninklijke Landmacht.
Hele artikel hierquote:Drukte bij munitiedepot Veenhuizen
Gisteravond laat zagen voorbijgangers veel activiteit bij het munitiedepot in Veenhuizen. Onder begeleiding van politie en de Koninklijke Marechaussee reden defensievrachtwagens af en aan. Vandaag werd bekend dat Nederland zo snel mogelijk tweehonderd luchtdoelraketten leveren aan Oekraïne. Dat schrijven ministers Wopke Hoekstra (Buitenlandse Zaken) en Kajsa Ollongren (Defensie) in een brief aan de Tweede Kamer.
Geen reet.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:51 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wat hadden we dan moeten doen? Aan Poetin beloven dat Oekraïne de komende 10-20 jaar geen NAVO-lid zal worden. Wat heeft Poetin precies te zeggen over Oekraïne?
Holy shit wat is er in het eerste filmpje allemaal gebeurd johquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:05 schreef ikheetmartijn het volgende:
[ twitter ]
Typisch ook die meid die de langs wandelt en gewoon haar insta blijft checken of als er niks aan de hand is
De video daarboven is nog interessanter.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:05 schreef ikheetmartijn het volgende:
[ twitter ]
Typisch ook die meid die de langs wandelt en gewoon haar insta blijft checken of als er niks aan de hand is
Een groot gedeelte, te minste 20% is pro-russisch en een ander gedeelte (30-50%) heeft wel ergens cultuur-relaties; dus dan de pest hebben is wmb te nuanceren. Het is als de aardige buurman die je soms moet tolereren. Dat gaat goed zolang beiden, elkaars huis en gedragingen daarin niet (willen) gaan betwisten.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:49 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
In Georgië stond de lokale bevolking daar aan de zijde van de Russen en dat ging maar om een postzegel grond met een handjevol mensen en schapen. Dit is een enorm land met, nu nog, 44 miljoen inwoners die nu allemaal een bloedhekel aan de Russen hebben.
Natuurlijk. Maar gaat andersom net zo goed op. Zolang je niet de reden weet van hun apathie, kun je ook niet veronderstelling dat ze stiekem vast tegen de oorlog zijn.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Anders gaan ze rechtstreeks naar Goelag... Je moet dingen wel in perspectief willen zien
Die rode knop is wel iets moeilijker dan dat hoor. Dat is beveiligd en daar beslist het opperhoofd van defensie ook over. Als die 'neen' zegt gaat er niets gebeuren!quote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:51 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ze zitten daar ook met de handen in het haar... Ze kunnen alleen via sancties wat gaan doen...
Zodra ze militair actief worden dan heb je een 3e WO zeggen ze... En misschien drukt Putin dan wel zeker op de rode knop!
https://www.trtworld.com/(...)cess-to-russia-55083quote:If Ankara decides it is a war, it can ban vessels, Cavusoglu added, noting that Türkiye is not a part of any war.
"But even if we ban it, Russians have right [of passage]. During negotiations, Russia has had amended that clause. Articles of 19, 20 and 21 are regulating them," he said.
Hoe kan dat als er inmiddels al aardig wat verstuurd is? Ook door Polen, Turkije, Amerika etc. Die vragen echt niet eerst toestemming aan Duitsland lijkt mij.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:04 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]
Waar is Duitsland in godsnaam mee bezig
Niet alleen willen ze zelf niks sturen, ze blokkeren ook wapens die andere EU-landen aan Oekraïne willen leveren
We hadden er 116, 100 zijn er in 2014 verkocht(onder Rutte dusquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:02 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ze zullen vast ook wel veel geavanceerde shit hebben. Maar ik had (zonder kennis dus) wel verwacht dat we ook een paar honderd tanks zouden hebben.
En over die kleine 8 miljoen aan wapens die de Tsjechen steunen wat hierboven ergens werd vermeld. Om het in context te plaatsen, 1 tank kost dat al.
Mocht je dat wel verwacht hebben, dan vraag ik me af of je in de gaten hebt wat voor 'democratie' Rusland feitelijk is.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja ok. Zo kun je het ook zien natuurlijk. Meerderheid toont geen actieve tegenstand.
hulen met de vijand heet datquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:04 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]
Waar is Duitsland in godsnaam mee bezig
Niet alleen willen ze zelf niks sturen, ze blokkeren ook wapens die andere EU-landen aan Oekraïne willen leveren
Duitsland wilt niet vervallen in energiearmoede. En tis Geopolitiek wel lekker, wat Okraïne doet met die pijplijnen in het land kan Duitsland dan gewoon doen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:04 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]
Waar is Duitsland in godsnaam mee bezig
Niet alleen willen ze zelf niks sturen, ze blokkeren ook wapens die andere EU-landen aan Oekraïne willen leveren
Duitsland is gewoon van traditiesquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:04 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]
Waar is Duitsland in godsnaam mee bezig
Niet alleen willen ze zelf niks sturen, ze blokkeren ook wapens die andere EU-landen aan Oekraïne willen leveren
En daarvoor de Tsaren, Russen worden gewoon graag onderdrukt door een sterke man.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:11 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Mocht je dat wel verwacht hebben, dan vraag ik me af of je in de gaten hebt wat voor 'democratie' Rusland feitelijk is.
En, vergeet niet, daarvoor hadden de mensen daar ruim 70 jaar een rigide communistisch regime.
Die zullen digitaal toeslaan. Heel Europa en Amerika hebben hun toestellen in handenquote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:55 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
China gaat helemaal niet aanvallen. Ze hebben een fantastisch leger, maar die nemen de wereld over zonder een schot te lossen.
Net de analyse van Maarten van Rossum geluisterd. Hij denkt ook dat dit kan betekenen dat Rusland uiteindelijk uit elkaar gaat vallen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:37 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Rusland verzwakt haar economische positie behoorlijk en internationaal gezien staan ze ook niet zo goed op de kaart. Veel sancties, steeds meer verliest Rusland macht en posities in belangrijke organen, et cetera. Voor de inwoners en veel bedrijven is dit allesbehalve gunstig in ieder geval.
Ze hebben zelf nordstream 2 getorpedeerd (figuurlijk) dus volgens mij valt die angst wel meequote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:12 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Volgens mij is Duitsland echt als de dood voor het dichtkraaien van de gaskraan...
De Maarten van Rossem die beweerde dat Rusland niets ging doen?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:12 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Net de analyse van Maarten van Rossum geluisterd. Hij denkt ook dat dit kan betekenen dat Rusland uiteindelijk uit elkaar gaat vallen.
We hoeven niet bang te zijn voor een wo3. Dit zal vooral Rusland op de lange termijn pijn gaan doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |