Die 200 Stingers die die kant op gaan vertegenwoordigen ook een serieus bedragje....quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:02 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ze zullen vast ook wel veel geavanceerde shit hebben. Maar ik had (zonder kennis dus) wel verwacht dat we ook een paar honderd tanks zouden hebben.
En over die kleine 8 miljoen aan wapens die de Tsjechen steunen wat hierboven ergens werd vermeld. Om het in context te plaatsen, 1 tank kost dat al.
Tijdelijke kwestie.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:04 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]
Waar is Duitsland in godsnaam mee bezig
Niet alleen willen ze zelf niks sturen, ze blokkeren ook wapens die andere EU-landen aan Oekrane willen leveren
Blijkbaar zit de impuls om aan de verkeerde kant van de geschiedenis te staan toch nog diep bij de Duitsers..quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:04 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]
Waar is Duitsland in godsnaam mee bezig
Niet alleen willen ze zelf niks sturen, ze blokkeren ook wapens die andere EU-landen aan Oekrane willen leveren
Dat men niet bij allerlei voorstellen voor sancties eerst aan het eigen hachje denkt. Isoleer Rusland. Als niemand aan Rusland verkoopt en als niemand van Rusland koopt ben je al een heel end. Maar dan gaat iedereen om zijn eigen exportproductje janken en krijst men 'en het gas dan!'quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:01 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Je wil dat de VS, Frankrijk en Duitsland aanvallen? Of hoe moet ik het lezen?
Ha, ja van land is dan geen sprake meer.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:04 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Op het water is wel fijn. Want een oorlog met nederland gooi je wat bommen op paar dijken en de helft van het land is klaar
Zie Poetin wel nog een verdwaalde raket sturen richting Turkije om de Zwarte Zee open te houden. De Krim is van Poetin en hij kan er anders niet meer op en af.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:50 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Turkije zit bij de NAVO en heeft er ook belang bij dat Rusland niet te veel controle heeft in de Zwarte Zee. Dus dit is ook gewoon eigenbelang
Afhankelijk van de precieze taak, lijkt mequote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:02 schreef over_hedge het volgende:
[..]
En de f35Hebben er niet zoveel. Maar zijn wel serieus de beste vliegtuigen die er zijn op het moment
Zeker. Maar je vindt de soevereiniteit van Oekrane belangrijk of niet.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:57 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Nou ja, ik zou het ook prima vinden als er harder wordt opgetreden maar daar zitten wel een flink aantal haken en ogen aan.
Ahquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:02 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Dat verdrag zegt enkel dat Turkije schepen mag tegenhouden in geval van oorlog.
Highly unlikely. Vooral omdat het over de toegang van de zee gaat en niet de hele zee an sichquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:06 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Zie Poetin wel nog een verdwaalde raket sturen richting Turkije om de Zwarte Zee open te houden. De Krim is van Poetin en hij kan er anders niet meer op en af.
Personen vervoer, wat andersquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Afhankelijk van de precieze taak, lijkt me
Als je een beetje mee krijgt wat er overal gebeurt dan is dat ook wat er gaande is. Rusland is in de laatste 2 dagen al behoorlijk verzwakt en dat zal alleen maar erger worden. Daar zie je nu alleen nog niet direct iets van.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:05 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat men niet bij allerlei voorstellen voor sancties eerst aan het eigen hachje denkt. Isoleer Rusland. Als niemand aan Rusland verkoopt en als niemand van Rusland koopt ben je al een heel end. Maar dan gaat iedereen om zijn eigen exportproductje janken en krijst men 'en het gas dan!'
Nogmaals, wat heb je aan je materile zaken als je moreel zo verwrongen is dat je dit soort zaken accepteert om die materile zaken?
Er is een nieuwe brug van het vaste land in het zuiden naar de Krimquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:06 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Zie Poetin wel nog een verdwaalde raket sturen richting Turkije om de Zwarte Zee open te houden. De Krim is van Poetin en hij kan er anders niet meer op en af.
Het is juist altijd het NL plan zelf geweest om eigen dijken door te steken in geval van oorlog.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:05 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Ha, ja van land is dan geen sprake meer.
ja klopt jaren geleden hebben ze een oefening gehouden waarom ook anders vliegtuigen mee deden en de oude F16 daar hadden ze het knap lastig meequote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Afhankelijk van de precieze taak, lijkt me
Onderhoudskosten van een schip of straaljager kan ook aardig in de papieren lopen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:56 schreef Mansjester het volgende:
Ik zit een beetje te kijken naar ons leger.
Wij hadden in 2017 63 jachtvliegtuigen en 18 tanks![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik wist dat het weinig was, maar dit is zo goed als niksVerbaas me er dan over dat we nog zoveel defensiekosten hebben.
https://nos.nl/op3/artikel/2159597-wat-heeft-ons-leger-in-huis
Dat het plan hervat wordt, is gewoon camoufleren dat het plan behoorlijk zuigt.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 14:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
21 MINUTEN GELEDEN
Oekrane wilde niet met ons praten, stelt Rusland
De Russische regering zegt dat Oekrane vredesbesprekingen met Rusland gisteren heeft afgewezen. Volgens het Kremlin is het offensief van de Russische troepen gisteren op last van president Poetin gepauzeerd in afwachting van de gesprekken, maar Oekrane zou hebben geweigerd aan de onderhandelingstafel plaats te nemen.
"Omdat de Oekraense zijde weigerde te onderhandelen, wordt de opmars van de Russische strijdkrachten vanmiddag weer volgens plan hervat", zei een regeringswoordvoerder tegen het Russische persbureau Interfax.
Een adviseur van president Zelensky zegt dat het niet klopt dat Oekrane vredesbeperkingen heeft afgewezen. Ook is het volgens de adviseur "absoluut onwaar" dat Rusland het offensief ook heeft gepauzeerd, zoals het Kremlin zegt.
NOS
Wel interessant dat ie zegt dat 'het plan wordt hervat'. Was het plan stilgelegd dan?
Woorden van Poetin, diezelfde woorden van Putin die Zelensky van neo-nazsime beschuldigd?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:02 schreef Monomeism het volgende:
[..]
De NAVO heeft de koude oorlog simpelweg nodig als Vazal van de USA . Voor de "Full Spectrum Dominance" en de "Militairy Industrial Complex"
Dat detail over al dan niet "lid worden" is in de enorme context van de geplaatste video's niet het onderwerp en niet ter zake doende. Dat heb je uit de woorden van Poetin zelf kunnen concluderen.
Relativeren door zaken van vele verschillende kanten te willen benaderen is een kunst, maar in propaganda te verzanden (van welke zijde dan ook) is voor de nalatigen onder ons. De werkelijkheid is altijd anders dan die in de media voor de massa word gepresenteerd. Vaak totaal anders.
Ik hoor vooral allerlei landen verdergaande sancties die op volledige isolatie neerkomen tegenhouden. Ik noem een Duitslandquote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:07 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Als je een beetje mee krijgt wat er overal gebeurt dan is dat ook wat er gaande is. Rusland is in de laatste 2 dagen al behoorlijk verzwakt en dat zal alleen maar erger worden. Daar zie je nu alleen nog niet direct iets van.
Mja, als landen als Duitsland en Frankrijk zich hiermee gaan bemoeien komen in de WOIII terecht.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 15:06 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zeker. Maar je vindt de soevereiniteit van Oekrane belangrijk of niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |