Foto van het front op 24 februariquote:Slangeneiland: Russian Warship: Go Fuck Yourself
Alle dertien militairen op Oekraïens eiland in Zwarte Zee gedood
Alle dertien militairen die dienst hadden op het Oekraïense eiland Zmiinyi in de Zwarte Zee zijn door Russische troepen om het leven gebracht. De Oekraïense president Volodimir Zelenski zei dat in de nacht van donderdag op vrijdag in een een toespraak tot zijn volk.
Het onherbergzame rotseiland in het westen van de Zwarte Zee, dat ook wel Slangeneiland wordt genoemd, behoort tot Oekraïne. De dertien militairen zijn volgens Zelenski een "heldhaftige" dood gestorven en zij krijgen postuum een onderscheiding als "held van Oekraïne". Na waarschuwingen van het oorlogsschip dat de dertien zich moesten overgeven vertelden ze de commandant van het schip : Go Fuck Yourself
Ze hadden RT ook al platgelegd.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:04 schreef TweedeKlum het volgende:
https://www.nu.nl/tech/61(...)-cyberaanvallen.html
Hackersgroep Anonymous heeft vrijdag nieuwe cyberaanvallen op de Russische regering aangekondigd. De website van het Russische ministerie van Defensie is inmiddels uit de lucht, meldt de groep op Twitter.
![]()
![]()
Stel dat het waar is...quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:00 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dat zou wat zijn als China zich toch bedenkt en partij kiest tegen die gekke buurman van ze.
Hopelijk werkt het zo niet. In de World Cup langlaufen morgen staan de Russen gelukkig gewoon op de zojuist gepubliceerde startlijst.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:04 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nee, de wedstrijden gaan gewoon door, alleen zonder Russische deelname, simpel. Als je oorlog gaat voeren doe je niet meer mee.
https://www.ad.nl/buitenl(...)t-positief~a169a24f/quote:België wil toch bekijken of er wapens geleverd kunnen worden aan Oekraïne. Dat melden de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws en commerciële zender VTM NIEUWS. Minister van Buitenlandse Zaken Sophie Wilmès (MR) vraagt aan de Belgische Defensie een lijst te maken van wapens die mogelijk naar het Oekraïense leger kunnen gaan. ,,Hopelijk is het nog niet te laat”, zegt ze.
Minder erg dan mensen die het hebben over een 'BSN-nummer'.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:06 schreef Ufopiloot51 het volgende:
Maidan square is beetje dubbelop. Net als chai thee.
Doe ik geenquote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:05 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Volgens mij hadden meerdere mensen inmiddels al een comment gemaakt omdat je het allemaal maar grappig/spannend vind toch? Want dan hoef ik het niet meer te doen.
In de Russische propaganda is de overheid van Oekraïne nazistisch. En niet sociaal en nationalistisch, maar echt nationaalsocialistisch (zoals Hitler dus). En dan is het behoorlijk opvallend dat Zelensky joodse roots heeft.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:04 schreef RetepV het volgende:
[..]
Hersengymnastiek is ook niet bepaald jouw talent, nietwaar?
Waarom zou een Jood geen nationalist kunnen zijn? Sterker nog, heel Israel zit vol met Joodse nationalisten.
En waarom zou een Jood niet nationaal-socialistisch kunnen zijn? Omdat een nationaal-socialistische klootzak vroeger het nationaal-socialisme en de jodenvervolging aan elkaar gekoppeld heeft? Koppel nationaal-socialisme aan een andere zondebok en het is nog steeds nationaal-socialisme, nazi dus.
Misschien zijn we te ver doorgeslagen in het gelijk trekken van nazisme met Jodenvervolging.
Het Duitse nazisme gebruikte hoofdzakelijk Joden als zondebok. Maar ook de Slavs (Oost-Europesen) waren een zondebok. En eigenlijk gaat het niet eens om de Joden persee, maar om het hebben van een groep die je als untermensch kunt aanduiden.
Voor de Duitsers waren de Joden de makkelijkste zondebok. Voor andere nationaal-socialistische bewegingen kan een andere zondebok prima beter uitkomen.
Ook zonder antisemitisme kun je een nazi zijn. En semieten kunnen ook nazi zijn.
Tot zo ver de les die je op de middelbare school had moeten leren. Want doordat jij en anderen de les niet juist hebben geleerd, geven jullie nazisme opnieuw een kans.
Misschien dat baas Reinier de Ridder straks nog wat roeptquote:
Of het hiv-virus.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Minder erg dan mensen die het hebben over een 'BSN-nummer'.
Poetin wil dat het leger van Oekraïne zich overgeeft aan hem.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:04 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Oekraine is een land van uitgestrekte vlaktes. Daar vechten zou zelfmoord zijn. Zo'n kaart is leuk maar vooral logisch. Deze oorlog gaat beslist worden in de steden.
Maar tot nu toe was het wel landjepik wat relatief kleinschalig was en wat hij redelijk pijnloos kon doen omdat ie steun had van de lokale bevolking en lokale milities/legers (Abchazië, Zuid-Ossetie, de Krim en die twee nepstaatjes in de Donbas), dat maakt de wiskunde toch al behoorlijk anders dan zo'n grote operatie. Tenzij hij natuurlijk dacht dat hij ook hier steun zou krijgen van de lokale bevolking.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:02 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wat ie al jaren doet, landjepik als hijzelf intern wankelt. En fantaseren over herstel van een groot, belangrijk Rusland. Voor beide zaken kun je best de waarheid wat kneden.
Mooi op tijdquote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:07 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)t-positief~a169a24f/
Er is maar 1 nazi in dit hele gedonder en die zit in het Kremlin.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:04 schreef RetepV het volgende:
[..]
Hersengymnastiek is ook niet bepaald jouw talent, nietwaar?
Waarom zou een Jood geen nationalist kunnen zijn? Sterker nog, heel Israel zit vol met Joodse nationalisten.
En waarom zou een Jood niet nationaal-socialistisch kunnen zijn? Omdat een nationaal-socialistische klootzak vroeger het nationaal-socialisme en de jodenvervolging aan elkaar gekoppeld heeft? Koppel nationaal-socialisme aan een andere zondebok en het is nog steeds nationaal-socialisme, nazi dus.
Misschien zijn we te ver doorgeslagen in het gelijk trekken van nazisme met Jodenvervolging.
Het Duitse nazisme gebruikte hoofdzakelijk Joden als zondebok. Maar ook de Slavs (Oost-Europesen) waren een zondebok. En eigenlijk gaat het niet eens om de Joden persee, maar om het hebben van een groep die je als untermensch kunt aanduiden.
Voor de Duitsers waren de Joden de makkelijkste zondebok. Voor andere nationaal-socialistische bewegingen kan een andere zondebok prima beter uitkomen.
Ook zonder antisemitisme kun je een nazi zijn. En semieten kunnen ook nazi zijn.
Tot zo ver de les die je op de middelbare school had moeten leren. Want doordat jij en anderen de les niet juist hebben geleerd, geven jullie nazisme opnieuw een kans.
APK-keuring.quote:
Het is maar een stok om mee te slaan. Poetin bedoelt gewoon dat hij ze heel stom vindt en dat ze allemaal kapot moeten.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:08 schreef luxerobots het volgende:
[..]
In de Russische propaganda is de overheid van Oekraïne nazistisch. En niet sociaal en nationalistisch, maar echt nationaalsocialistisch (zoals Hitler dus). En dan is het behoorlijk opvallend dat Zelensky joodse roots heeft.
Wat minder laatdunkend zou je sieren...quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:02 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Nee, is een carnavalsoptocht.
https://www.vrt.be/vrtnws(...)vrijdag-25-februari/quote:Poetin roept Oekraïense militairen op "om heft in eigen handen te nemen"
De Russische president Vladimir Poetin roept het Oekraïense leger op om zelf de macht in hun land te grijpen. "Ik doe nogmaals een beroep op het militair personeel en de strijdkrachten van Oekraïne: sta niet toe dat neonazi's uw kinderen, echtgenotes en ouderen als menselijk schild gebruiken", zei Poetin tijdens een televisietoespraak.
"Neem het heft in eigen handen, dan kunnen we makkelijker tot een akkoord komen", klonk de oproep van Poetin. Hij voegde eraan toe dat de Russische militairen in Oekraïne "moedig, professioneel en heldhaftig" handelden.
Het is beroerd voor Russische sporters, maar in dit geval zou ik een (voorlopige) boycot meer dan prima vinden. Het zal ze hun leven niet gaan kosten.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hopelijk werkt het zo niet. In de World Cup langlaufen morgen staan de Russen gelukkig gewoon op de zojuist gepubliceerde startlijst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |