https://www.ad.nl/buitenl(...)t-positief~a169a24f/quote:De wapens die Nederland aan Oekraïne heeft beloofd, zijn nog niet aangekomen, zegt minister Kajsa Ollongren van Defensie. ,,De logistiek is behoorlijk beïnvloed door de Russische inval’’, zegt ze.
Wat had de gemiddelde Rus nou kunnen doen aan Putin? Iedereen die iets probeerde is dood of zit nu in Siberië.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:57 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Nee, die Russen hebben Putin 20 jaar zijn gang laten gaan, dat volk is hier gewoon schuldig aan.
Die retoriek ookquote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:55 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Zou hij zelf ook geloven wat hij daar nu zegt?
Oh. Een verrassende wending indien waar.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
sancties vanuit China?![]()
[ twitter ]
Bij zijn profiel staat 'erzählt Märchen'.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
sancties vanuit China?![]()
[ twitter ]
de eigen economische groei is heilig voor Xi. Dit zal wel een tegenvaller voor de Vlad zijnquote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
sancties vanuit China?![]()
[ twitter ]
Dat zou wat zijn als China zich toch bedenkt en partij kiest tegen die gekke buurman van ze.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
sancties vanuit China?![]()
[ twitter ]
Zeker niet? Ik kan me ergens niet voorstellen hoe hij ooit kon denken dat dit een goed idee was tenzij hij zichzelf er echt van overtuigd heeft dat de Oekraïners geen weerstand zouden bieden en juist blij zouden zijn dat ze zich van hun nazistische overheersers konden ontdoen.quote:
Dat klopt, deze journalist heeft tot nu de beste kaartupdates van het front. Het ziet er nu wel echt zorgelijk uit in het noorden.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:57 schreef Halcon het volgende:
[..]
Gebieden die de Russen ingenomen hebben, denk ik.
Ik denk dat de situatie veel diffuser is. Veel ingenomen gebieden op de kaart zijn grote vlaktes, bossen en moerassen, daar kan Rusland zich moeiteloos door verplaatsen zonder enige strijd te leveren. Dat als 'veroverd' beschouwen is een beetje makkelijk, het werd immers niet eens verdedigd.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:57 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Russische opmars gisteren 24 februari versus 25 februari. De Russen maken grote progressie in het noorden.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oke dan.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:59 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)t-positief~a169a24f/
Ze moeten zich dood schamen. Dat had daar echt al lang moeten zijn!
Goed punt. Ik volg een lijst van twitteraars die redelijk professioneel zijn maar dit is een retweet zie ik nu, dus niet iemand uit die lijst.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:00 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Bij zijn profiel staat 'erzählt Märchen'.
Dus ik wacht de juistheid hiervan nog even af.
Dit heb je al geplaatst.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:01 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Russische opmars gisteren 24 februari versus 25 februari. De Russen maken grote progressie in het noorden.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Revolutie? Gek idee wellicht, om een democratie te krijgen met echte vrijheden bijvoorbeeld. Maar ik heb niet het idee dat die Russen onder de onderdrukking uit willen, tsaren, communisten, Putin, ze weten niet beter.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:59 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Wat had de gemiddelde Rus nou kunnen doen aan Putin? Iedereen die iets probeerde is dood of zit nu in Siberië.
Nee, is een carnavalsoptocht.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 16:01 schreef ondeugend het volgende:
Zag ik nu legervoertuigen op livestream ?
Ja blijf het herhalen omdat het relevanter is dan 95 procent van hetgeen hier in het topic wordt neergezet.quote:
Camera rechtsonder stond eerst op de weg gericht, is een tijdje offline geweest en hangt nu naar beneden.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Ukraine Live Camera - Multiple View Points [Russian Invasion]
Wat wil je precies allemaal verbieden? Een wedstrijd met 90 deelnemers waar twee Russen op de startlijst staan verbieden, want er staan twee Russen op die net als de 88 anderen al het hele seizoen de wereld over reizen en tegen elkaar strijden?quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:55 schreef Coelho het volgende:
[..]
Alle sportwedstrijden met Russen verbieden en/of boycotten. Gisteravond op teletekst: basketbal Rusland-Nederland, voetbal Zenit Sint Petersburg in de Europa League en tennis Medvedev nummer 1 van de wereld. Als we dat gewoon allemaal verbieden (ook al spreken de individuele sporters zich tegen Putin uit), dan komt er hopelijk de nodige interne wrijving in het land. Ik denk dat de anti-beweging in Rusland zelf op dit moment het meest krachtige wapen is, omdat je het puur op nummers niet gaat winnen van het Russische leger.
Misschien brengen ze die zooi met de bakfiets? Je mag het klimaat niet uit het oog verliezen.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 15:59 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)t-positief~a169a24f/
Ze moeten zich dood schamen. Dat had daar echt al lang moeten zijn!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |