Er is vast wel een opstandig dorpje die weerstand biedt tegen de Russische overheersers.quote:Op maandag 21 februari 2022 21:02 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
[..]
Maar is dit een verkapte oorlogsverklaring? Wil hij Donbass, Kiev, geheel Oekraïne of wil hij de Sovjet Unie laten herrijzen?
Wordt het gebiedje pik of een grootschalige invasie?
Rusland heeft nucleaire kernwapens......
quote:Op maandag 21 februari 2022 21:01 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Alvast Baarle-Hertog en Poppel in nemen.
Al 3 kenners hier.quote:
Rusland is dan ook een beer.quote:Op maandag 21 februari 2022 21:04 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
"Een kat in het nauw maakt rare sprongen."
Maar waarom spreekt hij over USSR en hoe die gebieden zijn gestolen door andere mogendheden? Volgens mij plant hij wat.quote:Op maandag 21 februari 2022 21:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Hij erkent Donbass en Oekraïne moet de inwoners van Donbass met rust laten. Veel meer zal het allemaal niet zijn.
Maar dat hebben alle wereldleiders met elkaar gemeen.quote:Op maandag 21 februari 2022 21:03 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
"Ik ben vergeten mijn pilletjes op tijd te nemen."
Jemig, dikke spelfout in deze poster zeg!!quote:
Dat denk ik niet.quote:Op maandag 21 februari 2022 21:06 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Maar waarom spreekt hij over USSR en hoe die gebieden zijn gestolen door andere mogendheden? Volgens mij plant hij wat.
quote:Op maandag 21 februari 2022 21:04 schreef sp3c het volgende:
Duitsch grondgebied zonder Duitschers???Toen kregen we Enschede maar men had het niet goed begrepen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
wel als je in Oekraine zit atmquote:
Om Oekraïne nou zo te noemen...quote:Op maandag 21 februari 2022 21:04 schreef The_Emotion het volgende:
[..]
Er is vast wel een opstandig dorpje die weerstand biedt tegen de Russische overheersers.
Sowieso niet, het ligt hier 2000 kilometer vandaan.quote:
Gaf die speech je de indruk van een rationele man die zijn besluiten goed door denkt?quote:Op maandag 21 februari 2022 21:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat denk ik niet.
Gebieden bezetten, die grotendeels niks met Rusland te maken willen hebben, en je eigen toko verdedigen, da's best wel een operatie.
Erik Mouthaan op twitterquote:De goed geinformeerde Fox News verslaggever @JenGriffinFNC zegt in het Pentagon te horen dat daar de verwachting is dat Poetin vannacht nog Oekreine intrekt, op naar die zojuist 'erkende onafhankelijke gebieden'. Dus: oorlog.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |