quote:Wolven richten een slachting aan onder het wild op De Hoge Veluwe. Tijd om in te grijpen, vindt Frans Boomer.
https://www.telegraaf.nl/(...)rden-park-veluwe-uit
BEKIJK OOK:
'Wolven moorden Park Veluwe uit'
In nationaal park De Hoge Veluwe zijn wolven verantwoordelijk voor het uitroeien van herten, reeën en moeflons. Er worden slachtingen aangericht onder het wild, waarbij gewoon uit bloeddorst dieren gedood worden. De resterende moeflons moeten beschermd worden door ze te plaatsen in met hoge hekken omsloten ruimten.
De moeflons zijn essentieel voor de begrazing om het landschap zoals het nu is in stand te houden. Als je de beschermende wolven laat uitrazen, is De Hoge Veluwe binnen korte termijn van al haar wild beroofd. Dan gaan ze op zoek naar andere gebieden, waar nog wel wild is of richten ze zich weer op de schapen, koeien en paarden. Dat wil niemand en dus moeten de wolven verjaagd of desnoods afgeschoten worden voordat het te laat is.
n
jijquote:
https://www.telegraaf.nl/(...)rden-park-veluwe-uitquote:Op zondag 27 januari 2019 15:03 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Nee. Het dier is destijds niet voor niets uitgestorven in Nederland. Het hoort niet in dit druk bevolkte gebied. Het komt beter tot zijn recht in de wilde natuur van Oost-Europa of de uitgestrekte landschappen van Scandinavië.
Niet hier.
wolven moorden alle andere dieren uit die ook recht hebben hier te zijn, de wolf is als de mens onder de dierenquote:Op maandag 21 februari 2022 17:38 schreef BasEnAad het volgende:
Wolven hebben ze niet in de randstad, dus geen prioriteit.
Ben ik wel met je eens. Hier in de buurt is het aan de orde van de dag dat schapen en ander vee doodgebeten worden door wolven. Leuk voor de natuur zo'n wolf, maar de overlast is te groot.quote:Op maandag 21 februari 2022 17:41 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
wolven moorden alle andere dieren uit die ook recht hebben hier te zijn, de wolf is als de mens onder de dieren
Overheersend
Dat zijn de veulens, reeen , schapen , Moeflons en kalveren en kippen niet met je eensquote:Op maandag 21 februari 2022 17:43 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Boe!!!
Zeer BOE.
Niet weg met de wolf. Wolven zijn geweldig.
Moeflons komen van nature niet voor in Nederland, wolven wel. Laat ze anders speciale hekken plaatsen.quote:Op maandag 21 februari 2022 17:41 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
wolven moorden alle andere dieren uit die ook recht hebben hier te zijn, de wolf is als de mens onder de dieren
Overheersend
Paniekzaaierquote:Op maandag 21 februari 2022 17:44 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat zijn de veulens, reeen , schapen , Moeflons en kalveren en kippen niet met je eens
Een wolf consumeert niet , een wolf moord uit plezier
het is wachten op het eerste kindje
Als een wolf bij je kippen kan komen, dan kunnen roofvogels en vossen dat al helemaal. Die dieren ook maar allemaal vergassen?quote:Op maandag 21 februari 2022 17:44 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat zijn de veulens, reeen , schapen , Moeflons en kalveren en kippen niet met je eens
Een wolf consumeert niet , een wolf moord uit plezier
het is wachten op het eerste kindje
Snap sowieso niet waarom enkele tientallen geiten zo heilig zijn verklaard dat andere dieren maar afgeschoten moeten worden.quote:Op maandag 21 februari 2022 17:48 schreef Seven. het volgende:
[..]
Moeflons komen van nature niet voor in Nederland, wolven wel. Laat ze anders speciale hekken plaatsen.
quote:Als je de beschermende wolven laat uitrazen, is De Hoge Veluwe binnen korte termijn van al haar wild beroofd. Dan gaan ze op zoek naar andere gebieden, waar nog wel wild is of richten ze zich weer op de schapen, koeien en paarden.
Gebruik goede stroomnetten.quote:Op maandag 21 februari 2022 17:42 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ben ik wel met je eens. Hier in de buurt is het aan de orde van de dag dat schapen en ander vee doodgebeten worden door wolven. Leuk voor de natuur zo'n wolf, maar de overlast is te groot.
Niet eens een beetje waar.quote:Op maandag 21 februari 2022 17:44 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat zijn de veulens, reeen , schapen , Moeflons en kalveren en kippen niet met je eens
Een wolf consumeert niet , een wolf moord uit plezier
het is wachten op het eerste kindje
In dit dichtbevolkte land is dat waar het op uit zal draaienquote:
Iddquote:Op maandag 21 februari 2022 17:49 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als een wolf bij je kippen kan komen, dan kunnen roofvogels en vossen dat al helemaal. Die dieren ook maar allemaal vergassen?
Ben je soms een jager die bang is dat je binnenkort niet zomaar meer weerloze dieren mag afschieten in het kader van "natuurbeheer"?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |