Ik heb in de uitzendingen wel andere shots gezien van camera's die niet op één van de 2 streams waren. Bijvoorbeeld toen Tobias geblesseerd raakte.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 13:48 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het meer met opnamecapaciteit te maken heeft.
Ik heb sterk het vermoeden dat de twee streams ook het enige is dat echt wordt opgeslagen. Dus als ze DBK recorden hebben ze dus maar 1 stream over om uit te zenden.
Denk dat vera wel huilt maar zich snel weer herpakt en dan in die nacht gaat liggen janken alleen.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 13:59 schreef Kodiak100 het volgende:
Ben stiekem wel benieuwd hoeveel drama een exit van Dimi gaat brengen.
Joh,quote:Op vrijdag 4 februari 2022 14:03 schreef Li0nHeart het volgende:
GGGG#@&..Gruwelijk .. weer Leroy met z'n legoblokjes....
Ik had toen niet beide streams op beeld, maar het zou kunnen ja.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 13:57 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik heb in de uitzendingen wel andere shots gezien van camera's die niet op één van de 2 streams waren. Bijvoorbeeld toen Tobias geblesseerd raakte.
Nah ja... wat een diefquote:Op vrijdag 4 februari 2022 13:43 schreef Li0nHeart het volgende:
Dimi jat BB kleedje mee
[ afbeelding ]
Nouch is vriendinnetjes met iedereen... dat wel..quote:Op vrijdag 4 februari 2022 14:08 schreef engine het volgende:
Wel grappig dat ze dat nu tegen Nouch vertelt. Toch een beetje vriendinnetjes aan het worden?
ze hadden in het begin toch wel een klik of vergis ik me ?quote:Op vrijdag 4 februari 2022 14:08 schreef engine het volgende:
Wel grappig dat ze dat nu tegen Nouch vertelt. Toch een beetje vriendinnetjes aan het worden?
Ja dat is ook wel weer zoquote:Op vrijdag 4 februari 2022 14:09 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Nouch is vriendinnetjes met iedereen... dat wel..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |