En dat het programma en/of hijzelf eraan bij heeft gedragen dat het niet of moeilijk bespreekbaar was, daar had hij het niet over.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:30 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wat die dame zegt klopt natuurlijk.
En wat John zegt ook. Ja, er voor zorgen dat het niet gebeurt is stap 1. Maar als het dan toch gebeurt, is het wel goed dat er aandacht is voor het makkelijker bespreekbaar maken.
Ik heb überhaupt geen social mediaquote:Op donderdag 20 januari 2022 18:27 schreef RipCity het volgende:
Sorry kon haar Hyves niet vinden nine
Eigenlijk beter. Ik heb alleen Twitter op mijn computer, is op zich wel geinig hoor.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:33 schreef Nine. het volgende:
[..]
Ik heb überhaupt geen social media
Klopt. Daar liet Tim hem wel makkelijk mee wegkomen. Echt een lichtgewicht voor dit soort onderwerpen.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:33 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
En dat het programma en/of hijzelf eraan bij heeft gedragen dat het niet of moeilijk bespreekbaar was, daar had hij het niet over.
Slimme move van John dus. In Op1 met wat hyena's om hem heen zoals die Kokkelman had hij het een stuk lastiger gehad.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:35 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Klopt. Daar liet Tim hem wel makkelijk mee wegkomen. Echt een lichtgewicht voor dit soort onderwerpen.
Niveautje schoolkrant interviewt de minister-president.
O ja joh?quote:Op donderdag 20 januari 2022 17:42 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vind dit een vrij passief agressieve post.
Ik zie John nou niet echt in een talkshow gaan zitten .quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:37 schreef Marcoss het volgende:
Zou dit nu ook de reactie zijn waar Johnny het gisteren over had of zou John vanavond of morgenavond nog in een talkshow z'n verhaal gaan doen?
Nee joh, je gaat je toch niet vrijwillig aan de wolven overleveren. John heeft gewoon perfect gescoord en hier laat hij het bij.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:37 schreef Marcoss het volgende:
Zou dit nu ook de reactie zijn waar Johnny het gisteren over had of zou John vanavond of morgenavond nog in een talkshow z'n verhaal gaan doen?
Die gaat nergens meer aanschuiven ....quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:37 schreef Marcoss het volgende:
Zou dit nu ook de reactie zijn waar Johnny het gisteren over had of zou John vanavond of morgenavond nog in een talkshow z'n verhaal gaan doen?
Zelfkritiek van hem verwachten is ook wel wat naief. Volgens mij is hij daar totaal niet het type voor en het maakt je juridisch kwetsbaar.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:30 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat heeft BOOS slim gedaan en daarmee John de Mol een hak gezet.
Ik vond het optreden van John heel gewiekst. Het was een geraffineerde vorm van victim blaming. Over de zwijgcontracten ging het niet en hij wilde er niet aan dat er een cultuur was van angst of van wegkijken. Van zelfkritiek was geen sprake.
Ik vind wel goede post!quote:
De verhalen over Ali B. waren duidelijk het schokkendst. Ongelooflijk, ik wist niet wat ik hoorde.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:37 schreef Medusa666 het volgende:
Ik vond het zo zielig.. dat meisje dat door ali b is verkracht. Haar hele been trilde continu. Afschuwelijk. Arme meid, hoop dat ze gerechtigheid krijgt.
Mja, dat soort types weten vaak wel precies wat ze wel of niet kunnen zeggen (of er net een woord tussen plakken waardoor het anders overkomt), ook tegenover een specialist op dat gebied. Uiteindelijk gaat het in dit geval waarschijnlijk ook maar om 1 ding: hoe kom ik hieruit zonder zelf vervolgd te worden. De imagoschade aan z'n bedrijf is er toch al, die gaat hij met geen enkel antwoord meer voorkomen.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:37 schreef Tengano het volgende:
[..]
Slimme move van John dus. In Op1 met wat hyena's om hem heen zoals die Kokkelman had hij het een stuk lastiger gehad.
Ik vind dit helemaal niet. Een TH weet heus wel dat hij een beetje in een David Goliath situatie zit. Op zn Tim Hofmans stelde hij allerlei vragen niet en liet allerlei directe reactie achterwege. Maar tegelijkertijd door hoe dingen elkaar opvolgden was echt wel duidelijk hoe de redactie dingen ziet. Zonder strafbaar/aansprakelijk/hoe je het wil noemen te zijn.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:35 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Klopt. Daar liet Tim hem wel makkelijk mee wegkomen. Echt een lichtgewicht voor dit soort onderwerpen.
Niveautje schoolkrant interviewt de minister-president.
Oh, ik verwachtte het geenszins. Maar ik vind het wél laakbaar en ik vind zijn optreden overall dan ook helemaal niet sterk. Integendeel.quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
Zelfkritiek van hem verwachten is ook wel wat naief. Volgens mij is hij daar totaal niet het type voor en het maakt je juridisch kwetsbaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |