KPN bellen is ook kut.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:22 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Als je die aflevering kijkt dan was dat zelfs een uitdaging
Een telefoon schaalt niet zo lekker, een chatbot wel.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:39 schreef ludovico het volgende:
[..]
KPN bellen is ook kut.
Fuck it dat het allemaal moeilijk te bereiken is zeg. Je zou zeggen dat iemand die wel de telefoon oppikt alle klanten wegsnoept ondertussen.
Care, als er een monteur langs moet komen en het niet werkt en je bij de contact pagina 2x een menu doorlopen bent en nog geen uitweg ziet om contact te krijgen word je praktisch gezien gewoon een virtueel doolhof in gestuurd.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:43 schreef raptorix het volgende:
[..]
Een telefoon schaalt niet zo lekker, een chatbot wel.
Lees mijn stukje over het model van dit soort bedrijven, het zal ze een reet roesten als ze 10 procent van hun klanten kwijt raken, het business model is zoveel mogelijk klanten hebben, met zo min mogelijk personeel en kosten.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:45 schreef ludovico het volgende:
[..]
Care, als er een monteur langs moet komen en het niet werkt en je bij de contact pagina 2x een menu doorlopen bent en nog geen uitweg ziet om contact te krijgen word je praktisch gezien gewoon een virtueel doolhof in gestuurd.
Dat is niet flex, zeker niet als je gewoon aan het werk bent of een tentamen te maken hebt ofzo.
Met rationele klanten zijn die snel klaar met je business als het weinig waarde toevoegt / veel negatieve waarde genereert.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:47 schreef raptorix het volgende:
[..]
Lees mijn stukje over het model van dit soort bedrijven, het zal ze een reet roesten als ze 10 procent van hun klanten kwijt raken, het business model is zoveel mogelijk klanten hebben, met zo min mogelijk personeel en kosten.
Het zijn dan ook over het algemeen monopolisten zoals Google, FB, Apple etc.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Met rationele klanten zijn die snel klaar met je business als het weinig waarde toevoegt / veel negatieve waarde genereert.
Maar kapitalisme dicteert wel een beetje dat de mesnen dit gewoon willen.
Die heeft wel een telefoonnummer.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:39 schreef ludovico het volgende:
[..]
KPN bellen is ook kut.
Fuck it dat het allemaal moeilijk te bereiken is zeg. Je zou zeggen dat iemand die wel de telefoon oppikt alle klanten wegsnoept ondertussen.
Ja, eerst vinden.quote:Op woensdag 19 januari 2022 12:12 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Die heeft wel een telefoonnummer.
Wat is dicht langs de kust. 5 km?quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:34 schreef Makrelis het volgende:
Galvanische corrossie verergert nog als men dicht langs de kust woont ivm zoute zeelucht. Het is wel af te remmen met zgn zinkanodes.
Voor de liefhebbers van kennis: https://nl.wikipedia.org/wiki/Opofferingsmetaal
Ja, vooral met de hier meestal zuidwesten wind, maar staal wordt meestal beschermd met zinkanodes (of een zink-aluminium legering). Hoe aluminium te beschermen is bijvoorbeeld anodiseren. Het aluminium wordt dan met electrolyse behandeld en krijgt dan een matzwarte kleur. Tenminste, dat matzwarte is mijn ervaring er mee. Nylon ringen en bussen om stalen bouten, ringen en moeren galvanisch te scheiden van de aluminium construktie is ook een big deal. Wat ook helpt is de aluminium construktiedelen aan elkaar lijmen, er zijn dan minder bouten en moeren nodig. De Lotus Elise is daarvan een voorbeeld.quote:Op woensdag 19 januari 2022 13:15 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Wat is dicht langs de kust. 5 km?
Weet wel dat mijn buitenboordmotor een anode heeft, dat zou bescherming moeten bieden tegen corrosie
Bij aluminium boten moet je ook heel erg opletten met je electrische installatie en wat er in je bilge terecht komt. Daar wil je niet dat wat koper (?) restanten blijven liggen van een reparatie oid. Mijn stalen motorbootje van vroeger had ook 2 anodes, denk dat het zink was maar kan ook alu zijn geweest.quote:Op woensdag 19 januari 2022 13:32 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Ja, vooral met de hier meestal zuidwesten wind, maar staal wordt meestal beschermd met zinkanodes (of een zink-aluminium legering). Hoe aluminium te beschermen is bijvoorbeeld anodiseren. Het aluminium wordt dan met electrolyse behandeld en krijgt dan een matzwarte kleur. Tenminste, dat matzwarte is mijn ervaring er mee. Nylon ringen en bussen om stalen bouten, ringen en moeren galvanisch te scheiden van de aluminium construktie is ook een big deal. Wat ook helpt is de aluminium construktiedelen aan elkaar lijmen, er zijn dan minder bouten en moeren nodig. De Lotus Elise is daarvan een voorbeeld.
Ik dacht altijd dat PON het dieptepunt was qua service, maar blijkbaar kan het nóg beroerderquote:Op dinsdag 18 januari 2022 20:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
Tesla is geen autofabrikant maar een investeringsfonds. Aandeelhouders worden op hun wenken bediend. Klanten worden tot in de rechtszaal uitgelachen.
In een grote loods bij Schiphol-Rijk staan defecte Teslas van de Bios-groep. Dit is de taxionderneming die de Schipholtaxiconcessie heeft. Die zijn de ellende zo spuugzat dat er Audi E-trons aangeschaft zijn.
bron: https://www.biosgroep.nl/(...)at-en-eisen-e13-mln/
zie ook: https://radar.avrotros.nl(...)enten-schiet-tekort/
Het is werkelijk niet te bevatten hoe slecht de service is van Tesla.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:11 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Ik dacht altijd dat PON het dieptepunt was qua service, maar blijkbaar kan het nóg beroerder
Inmiddels zijn er prima alternatieven voor Tesla. Vooral de nieuwe modellen van Kia en Hyundai zijn indrukwekkend.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 20:17 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dan heb je het echt alleen over Nederland.
Als je puur kijkt naar Tesla wereldwijd dan is de groei indrukwekkend.
Wetende dat de 2 nieuwe Gigafactories bij Austin en Berlijn nog online komen en dat Shanghai nog niet eens vol op stoom is dan is 1,8 miljoen stuks dit jaar haalbaar.
[ afbeelding ]
Nee, er is geen opzet in het spel. Tesla is in de beginfase met verschillende toeleveranciers bezig geweest om 1 auto van kleur te voorzien. Dat is de verklaring voor de soms ernstige kleurafwijkingen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:20 schreef suijkerbuijk het volgende:
Het is logies dat ze dat doen
Laten we eerlijk zijn.
Een auto die zonder problemen 500k aan kilometers kan rijden levert geen geld op.
Zeker een borstelloose motor slijt niet en gaat niet verrot.
Zo wagen kan verschikkelijk lang mee gaan.
En dat willen we niet aangezien de markt niet kan groeien en geld kunnen verdienen.
Dus als iets verroest en in elkaar stort na 10 jaar is dat mooi mee genomen.
Aangezien een auto namelijk na 10 jaar economische dood en los .
Dat is alleen maar goed, concurrentie jaagt de markt aan en stimuleert verbeteringen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:24 schreef NightDancert het volgende:
[..]
Inmiddels zijn er prima alternatieven voor Tesla. Vooral de nieuwe modellen van Kia en Hyundai zijn indrukwekkend.
Ik kom uit de auto-industrie.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:36 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Nee, er is geen opzet in het spel. Tesla is in de beginfase met verschillende toeleveranciers bezig geweest om 1 auto van kleur te voorzien. Dat is de verklaring voor de soms ernstige kleurafwijkingen.
De laklaag is gewoon te dun bij de model 3. Een verklaring hiervoor kan liggen bij de hoge uitstoot van schadelijke stoffen voor met name de blanke lak.
dat de draagarmen breken doet mij vermoeden dat die constructie op het randje zit qua stevigheid. een Tesla weegt al snel 1500 kg, tot 1800 kg. maar ook hier geen opzet. De draagarmen breken met name in gebieden waar de kwaliteit van de wegen ronduit slecht is.
er is geen aantoonbare opzet om de auto een beperkte levensduur te geven. het is wel zo dat Tesla geen autobedrijf is maar een investeringsmaatschappij, die de auto eerder als gadget ziet dan duurzaam vervoersmiddel.
Ik zou het eerder cultleden willen noemen ipv aandeelhouders. Er is waarschijnlijk ook een grote overlap met Apple gebruikers.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 20:41 schreef appeleibanaan het volgende:
Die Tesla aandeelhouders zijn weinig objectief, ook hier op het Fok.
Is de accu niet al na 10 jaar op?quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:20 schreef suijkerbuijk het volgende:
Het is logies dat ze dat doen
Laten we eerlijk zijn.
Een auto die zonder problemen 500k aan kilometers kan rijden levert geen geld op.
Zeker een borstelloose motor slijt niet en gaat niet verrot.
Zo wagen kan verschikkelijk lang mee gaan.
En dat willen we niet aangezien de markt niet kan groeien en geld kunnen verdienen.
Dus als iets verroest en in elkaar stort na 10 jaar is dat mooi mee genomen.
Aangezien een auto namelijk na 10 jaar economische dood en los .
Ja en neequote:Op donderdag 20 januari 2022 00:58 schreef Tyranoesauroes het volgende:
[..]
Is de accu niet al na 10 jaar op?
LFP accu's zijn fantastisch.quote:Op donderdag 20 januari 2022 02:08 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Ja en nee
Als zo accu niet leeg word gereden en niet over word geladen.
En als de accu van lifepo4 gemaakt.
Dan kunnen ze ongeveer .
3000 keer laden ( volle cyclus);voor dat het bij 80% levens verwachting .
En sommige zelfs 5000 x volledige cyclus
Ligt er aan welke kwaliteit het is
Dus dat is 3000x laden met 1x per dag kom je uit op.
356 dagen per jaar word dan gaat de accu 9 jaar mee en dan houd je nog 80% van de accu over.
Dit is dus als je elke dag 1 x tank .
Bij Tesla zeg maar 500kilometer en bij een Nissan leaf 250 kilometer.
Dus een leaf die 500kilometer per dag za rijden zal de accu na 5 jaar al op 80% rest leven bezitten omdat er 2x getankt zal worden.
Dit is dus ook gelijk de reden dat mijn boot dus lifepo4 accu bezit als leef accu .
Voor dat die accu bij mij dus kapot is ben ik al eerder onder de grond.
Aangezien nat je accu bij 80% nog 5000x keer kan laden voor dat het kapot is.
En zoals ik al zeg.
Dit als de accu 100% gebruikt word per dag (1x volledige ontlading en lading word gezien als 1x cyclus)
Aangezien met zonnepanelen die je accu lekker strak houd zegt maar.
Gebruik je geen hele cyclus .
Dit is een van de reden dat Tesla aan het kijken is om zonnepanelen op de dak te zetten van de auto
Niet om alleen te laden maar ook om de spanning stabiel te houden.
Die memo hebben ze bij veel merken niet ontvangen, dan.quote:Op woensdag 19 januari 2022 23:29 schreef suijkerbuijk het volgende:
Ik kom uit de auto-industrie.
Helaas mag ik niet alles zeggen .
Maar ik kan je nu vertellen dat alles wagena gebouwt na 2000 gemaakt zijn om 10 jaar mee te gaan.
Zoek even uit hoe die rechtzaak van ze is afgelopen....quote:Op dinsdag 18 januari 2022 20:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
Tesla is geen autofabrikant maar een investeringsfonds. Aandeelhouders worden op hun wenken bediend. Klanten worden tot in de rechtszaal uitgelachen.
In een grote loods bij Schiphol-Rijk staan defecte Teslas van de Bios-groep. Dit is de taxionderneming die de Schipholtaxiconcessie heeft. Die zijn de ellende zo spuugzat dat er Audi E-trons aangeschaft zijn.
bron: https://www.biosgroep.nl/(...)at-en-eisen-e13-mln/
zie ook: https://radar.avrotros.nl(...)enten-schiet-tekort/
quote:De beslissing
De rechtbank
5.1.
wijst het gevorderde af;
5.2.
veroordeelt BIOS in de proceskosten, aan de zijde van Tesla tot op heden begroot op ¤ 16.197,00, te vermeerderen met de wettelijke rente als bedoeld in art. 6:119 BW over dit bedrag met ingang van de veertiende dag na de datum van dit vonnis tot de dag van volledige betaling,
5.3.
begroot de nakosten op ¤ 163,00 aan salaris advocaat, te vermeerderen, onder de voorwaarde dat BIOS niet binnen 14 dagen na aanschrijving aan het vonnis heeft voldaan en er vervolgens betekening van de uitspraak heeft plaatsgevonden, met een bedrag van ¤ 85,00 aan salaris advocaat en de explootkosten van betekening van de uitspraak,
5.4.
verklaart dit vonnis wat betreft de proceskostenveroordeling uitvoerbaar bij voorraad.
Dit vonnis is gewezen door mr. M.E.B. Nyman, rechter, bijgestaan door mr. C.M. Mellema, griffier, en in het openbaar uitgesproken op 7 juli 2021.1
Nope mensen geven onderhoud en vervangen.quote:Op donderdag 20 januari 2022 16:18 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Die memo hebben ze bij veel merken niet ontvangen, dan.
Ik heb al negen jaar Samsung daarvoor Motorola en Nokia.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 19:33 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Dat riep men over hun telefoons ook...
Ja, dat doe je nu eenmaal met auto's.quote:Op donderdag 20 januari 2022 17:40 schreef suijkerbuijk het volgende:
Nope mensen geven onderhoud en vervangen.
Ach naast de luchtmassameter van de TDi en lampjes die regelmatig doorbranden, was dat best een degelijke serie.quote:Op donderdag 20 januari 2022 17:40 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Nope mensen geven onderhoud en vervangen.
Misschien kan je de ramen van de vw dat ze op eens na beneden zakken .
En de kosten waren iets van 120 euro exclusief motor.
Wat was er aan de hand.
De plastic klemmen braken af door ouderdom en als je raam even goed vast is gevroren.
De plastic was zo dun dat het gewoon brak.
Alles had te maken met recyclen van ouwe wagens en nieuwe wagens moesten makkelijk recycl kunnen worden.
Dus goed kopen troep monteren.
De 1.9 tdi en de 1.9/ 2l 8v Sdi ja zeer betrouwbaar.quote:Op donderdag 20 januari 2022 19:20 schreef Fer het volgende:
[..]
Ach naast de luchtmassameter van de TDi en lampjes die regelmatig doorbranden, was dat best een degelijke serie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |