Dat is vrij makkelijk. Contracten ontbinden en boete betalen zou een van de mogelijkheden zijn. Prima waar te maken. De vraag is alleen wat het kost. Ik neem aan dat de regering dat reeds heeft onderzocht. Pro-actief als ze zijn...quote:Op woensdag 19 januari 2022 12:58 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat hij moet garanderen dat de levering naar Duitsland niet moet gebeuren.
Het is maar de vraag of ons land dat kan afkopen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 13:05 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Dat is vrij makkelijk. Contracten ontbinden en boete betalen zou een van de mogelijkheden zijn. Prima waar te maken. De vraag is alleen wat het kost. Ik neem aan dat de regering dat reeds heeft onderzocht. Pro-actief als ze zijn...
Wat vraagt ze nog meer wat niet waar te maken zou zijn?
In elk contract zit een exitclausule. En anders kan je altijd nog de noodtoestand in dat gebied afkondigen en alle gasleveringen helemaal stil leggen. Dat kan voor het eind van de middag nog gebeurd zij. Er is gewoon heel veel onwil bij Rutte IV.quote:Op woensdag 19 januari 2022 13:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het is maar de vraag of ons land dat kan afkopen.
Reëel gezien was die al af. Je kan best een goede inschatting maken en een versnellingstraject calculeren. Alles heeft te maken met kosten en baten. Leg dat dan gewoon aan de Kamer voor.quote:En verder eist ze dat die stikstof fabriek er sneller is dan reeel zodat daar ook geen tegenvaller op is.
Het is een FEIT dat Rutte een adviseur veiligheid heeft die Wilders o.a. wilde vermoorden en hier vergevorderde plannen voor had. De wapens lagen al in haar auto. Ze is hiervoor ook veroordeeld, 3 jaar de bak in.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:59 schreef Confetti het volgende:
[..]
Na bijna twintig jaar persoonsbeveiliging wordt Wilders steeds radicaler. Niet geheel onbegrijpelijk maar je gaat de hele wereld als vijand zien. Hij zegt eigenlijk dat Rutte hem wil laten vermoorden. Triest.
Volgens het FD is het dankzij de EU onmogelijk het contract af te kopen, maar jij weet het beter.quote:Op woensdag 19 januari 2022 13:16 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
In elk contract zit een exitclausule. En anders kan je altijd nog de noodtoestand in dat gebied afkondigen en alle gasleveringen helemaal stil leggen. Dat kan voor het eind van de middag nog gebeurd zij. Er is gewoon heel veel onwil bij Rutte IV.
Er is geen sprake van 'het contract' maar van meerdere contracten. Heeft FD je dat niet verteld? Afkopen kan vrijwel altijd, ga dat gesprek maar aan met andere partijen. En anders zijn er altijd andere uitwegen. Onze regering weigert echter zich ook maar enigszins serieus in te zetten voor de Groningers. Haagse koloniale mentaliteit meer of minder is het niet.quote:Op woensdag 19 januari 2022 13:48 schreef Hanca het volgende:
[..]
Volgens het FD is het dankzij de EU onmogelijk het contract af te kopen, maar jij weet het beter.
En die staat in Duitsland. Duitsland gaat daar ook echt haast mee maken als mogelijkerwijs het gasleveringscontract met Duitsland wordt ontbonden.quote:Op woensdag 19 januari 2022 13:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het is maar de vraag of ons land dat kan afkopen.
En verder eist ze dat die stikstof fabriek er sneller is dan reeel zodat daar ook geen tegenvaller op is.
quote:Op woensdag 19 januari 2022 12:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En veroordeelde racisten wel? Als je het scherp wil stellen, prima, maar dat werkt twee kanten op.
Die veroordeling van Wilders laat veel te wensen over... Dat was puur een één tweetje met het OM en Opstelten!quote:Op woensdag 19 januari 2022 12:45 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Wilders is enkel veroordeeld voor groepsbelediging. Vrijgesproken van aanzetten tot haat en discriminatie. Of doel je op iemand anders?
Ja, het zijn meerdere contracten waar we niet vanaf kunnen. De enige optie is gas kopen en stikstof bijmengen. Van die contracten kom je niet af. Kunnen de Duitsers, Belgen en Fransen ook niet aan beginnen, want een heel deel van hun land kan hun huis dan niet meer verwarmen en niet meer koken.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:00 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Er is geen sprake van 'het contract' maar van meerdere contracten. Heeft FD je dat niet verteld? Afkopen kan vrijwel altijd, ga dat gesprek maar aan met andere partijen. En anders zijn er altijd andere uitwegen. Onze regering weigert echter zich ook maar enigszins serieus in te zetten voor de Groningers. Haagse koloniale mentaliteit meer of minder is het niet.
Oh, dus je gaat de BNW kant maar weer op? Heb je ook enig bewijs hiervoor en is het je ontgaan dat het OM weigerde Wilders te vervolgen en gedwongen werd door een rechterlijke uitspraak hierover?quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:01 schreef Bocaj het volgende:
[..]
[..]
Die veroordeling van Wilders laat veel te wensen over... Dat was puur een één tweetje met het OM en Opstelten!
Wilders MOEST hangen!
En polder-racisten vergelijken met terroristen...
Als je echt wil kan je overal vanaf. Het kabinet kan nu de noodtoestand uitroepen in het gaswinningsgebied en alle pompen nog voor het eind van de middag stil leggen. Dat kunnen ze doen als gesprekken met eventuele boete niets opleveren. Maar daar zijn ze te laf voor die gesprekken worden niet eens aangegaan. Het lot van de Groningers interesseert ze gewoon geen donder.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:10 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja, het zijn meerdere contracten waar we niet vanaf kunnen. De enige optie is gas kopen en stikstof bijmengen. Van die contracten kom je niet af. Kunnen de Duitsers, Belgen en Fransen ook niet aan beginnen, want een heel deel van hun land kan hun huis dan niet meer verwarmen en niet meer koken.
En dat is juridisch dus gewoon totale nonsens.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:19 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Als je echt wil kan je overal vanaf.
Yep. Dit zaakje stonk aan alle kanten. Bananenrepubliekwaardig.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:01 schreef Bocaj het volgende:
Die veroordeling van Wilders laat veel te wensen over... Dat was puur een één tweetje met het OM en Opstelten!
Wilders MOEST hangen!
En polder-racisten vergelijken met terroristen...
Dank je voor je inhoudelijke antwoord. Ik had de laatste noodgreep al genoemd die zonder meer kan ongeacht juridische zaken. Maar goed om te horen dat je zo door dik en dun achter de regering staat. Ze hebben je zeker nodig de komende 3,5 jaar. Wel jammer voor je provinciegenoten verder, maar ach het zijn maar provincialen. Dat hun huizen op instorten staan is ter meerdere eer en glorie van Den Haag. Ze mogen vereerd zijn dat ze het landsbelang zo kunnen dienen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:37 schreef Hanca het volgende:
[..]
En dat is juridisch dus gewoon totale nonsens.
Jouw oplossing kan juridisch niet. De oplossing is gas kopen en stikstof bijmengen. Als dat (nog) niet kan in de fabriek die in aanbouw is, dan kan dat wellicht op een andere manier.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:43 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Dank je voor je inhoudelijke antwoord. Ik had de laatste noodgreep al genoemd die zonder meer kan ongeacht juridische zaken. Maar goed om te horen dat je zo door dik en dun achter de regering staat. Ze hebben je zeker nodig de komende 3,5 jaar. Wel jammer voor je provinciegenoten verder, maar acht het zijn maar provincialen. Dat hun huizen op instorten staan is ter meerdere eer en glorie van Den Haag.
Bewijs voor bemoeienis proces-Wilders, PVV-leider overweegt stappen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh, dus je gaat de BNW kant maar weer op? Heb je ook enig bewijs hiervoor en is het je ontgaan dat het OM weigerde Wilders te vervolgen en gedwongen werd door een rechterlijke uitspraak hierover?
Verder, het OM veroordeelt niemand, dat weet je? Dus toon gewoon aan dat de rechters niet onafhankelijk waren en niet tot tweemaal toe Wilders veroordeeld hebben op de feiten.
Wat is trouwens het verschil tussen een polder racist en een ander soort racist, is dat minder erg of zo?
Contracten kan je vaak ontbinden, daarvoor zijn clausules opgenomen. Zit dat er niet in dan is dat een lachwekkende amateuristische blunder.quote:
Dat is een van meerdere oplossingen.quote:De oplossing is gas kopen en stikstof bijmengen. Als dat (nog) niet kan in de fabriek die in aanbouw is, dan kan dat wellicht op een andere manier.
Het is de schuld van het kabinet en voorgaande kabinetten. Ontegenzeggelijk. En zolang politici maar wat aankloten en falen zal ik er tegenaan blijven schoppen. De komende 3,5 jaar heb ik dus weer veel te schoppen gezien het team wat er nu zit. Wen er maar aan.quote:Maar jij blijft lekker schoppen. Maakt niet uit wat, het is de schuld van Rutte.
Politieke zaken zal ik blijven posten in POL of NWS al naar gelang het topic wat her en der al loopt. Wen er maar aan.quote:En je verdere BNW complotgeneuzel heeft Fok een eigen hoekje voor.
je kunt eind jaren 80 niet met begin 20 vergelijken, veel mensen die WWII lichamelijk ondervonden hebben enzo.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:59 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Bewijs voor bemoeienis proces-Wilders, PVV-leider overweegt stappen.
PVV & FVD zijn helemaal geen racisten... Janmaat dat was er pas eentje!
Over alles wordt meerdere malen belasting betaald?quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:57 schreef Halcon het volgende:
Wat is die Azarkan dom zeg. Over iets dat je erft, is ook al belasting betaald natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |