Die wisten het dus ook niet geloof ik. Maar ik mag hopen dat dit soort mensen in de gaten worden gehouden. Maar het zou niet de eerste keer zijn dat dat niet gebeurt.quote:Op woensdag 19 januari 2022 10:58 schreef Bepje het volgende:
Toch denk ik dat zo iemand (gelukkig) wel tot in het kleinste detail zal worden doorgelicht door de NCTV.
Er zitten ook moslims tussen die 25 jaar een uitkering hebben getrokkenquote:Op woensdag 19 januari 2022 11:02 schreef Hexagon het volgende:
"Ons land opgebouwd"
Altijd weer die onzinriedel
Dat sowieso. Maar men luistert nu al niet meer.quote:Op woensdag 19 januari 2022 10:42 schreef Salina het volgende:
[..]
Ze doet haar best.
Misschien geleerd van gisteren.
Zou het dan veel beter zijn als ie tig toezeggingen doet die hij realistisch gezien niet waar kan maken? Dat is wel leuk voor (oppositie) Kamerleden omdat ze als het onvermijdelijk fout gaat weer een leuke quote in een artikel kunnen krijgen maar de gewone burger schiet er niet veel meer mee op.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:07 schreef Aurelius het volgende:
Rutte is weer in zijn element van heel veel praten maar niks (toe)zeggen.
Nieuwe cultuur my ass.
Rutte's woord is geen stuiver meer waard. Hij moet gewoon plaats maken voor een opvolger. Hij kan gewoon niet anders dan lucht verplaatsen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:22 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Zou het dan veel beter zijn als ie tig toezeggingen doet die hij realistisch gezien niet waar kan maken? Dat is wel leuk voor (oppositie) Kamerleden omdat ze als het onvermijdelijk fout gaat weer een leuke quote in een artikel kunnen krijgen maar de gewone burger schiet er niet veel meer mee op.
Ja sinds wat er in 2012 gebeurt is, is het helemaal mis tussen die tweequote:Op woensdag 19 januari 2022 11:33 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Ik heb wel de indruk dat Wilders en Rutte een veel grotere hekel aan elkaar hebben gekregen dan een paar jaar terug. Het wordt steeds persoonlijker. Althans, die indruk heb ik.
Allemaal politiek toneel.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:38 schreef Hexagon het volgende:
Ja sinds wat er in 2012 gebeurt is, is het helemaal mis tussen die twee
Na bijna twintig jaar persoonsbeveiliging wordt Wilders steeds radicaler. Niet geheel onbegrijpelijk maar je gaat de hele wereld als vijand zien. Hij zegt eigenlijk dat Rutte hem wil laten vermoorden. Triest.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:33 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Ik heb wel de indruk dat Wilders en Rutte een veel grotere hekel aan elkaar hebben gekregen dan een paar jaar terug. Het wordt steeds persoonlijker. Althans, die indruk heb ik.
Het is idd toneel. Vrijwel alle mensen in Den Haag kunnen na een stevig debat met verwijten over en weer prima een biertje/wijntje/koffie drinken met elkaar.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:44 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Allemaal politiek toneel.
Je ziet ze ook vaak genoeg gezellig met elkaar smoezen.
Die zus bij de VVD wel natuurlijk... maar zit niet in de 2e kamer.quote:
Dit ja.quote:Op woensdag 19 januari 2022 11:02 schreef Hexagon het volgende:
"Ons land opgebouwd"
Altijd weer die onzinriedel
En veroordeelde racisten wel? Als je het scherp wil stellen, prima, maar dat werkt twee kanten op.quote:Op woensdag 19 januari 2022 12:17 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Die zus bij de VVD wel natuurlijk... maar zit niet in de 2e kamer.
Wilders is bang (en terecht lijkt mij) dat hem wat overkomt... Terroristen veroordeeld of niet kun je niet (meer) vertrouwen!
Het zijn cliche's die nooit waar geweest zijn. De generatie die dit land opgebouwd heeft deed dat niet omdat ze daarvoor kozen maar omdat ze wel moesten en een deel van die generatie is letterlijk het land uitgebonjourd in de jaren 50 door de regering en naar Amerika, Canada en Australie verhuisd omdat er in Nederland geen perspectief voor ze was. Als je even doordenkt dan realiseer eenieder zich dat het importeren van gastarbeiders een decennium later gewoon door onszelf is veroorzaakt.quote:Op woensdag 19 januari 2022 12:22 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Dit ja.
De generatie die dit land heeft opgebouwd is aan het uitsterven (duh). En verder hoef je met de generatie die daarna kwam (ja, dat zijn de Boomers) geen medelijden te hebben uiteraard.
Wilders is enkel veroordeeld voor groepsbelediging. Vrijgesproken van aanzetten tot haat en discriminatie. Of doel je op iemand anders?quote:Op woensdag 19 januari 2022 12:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En veroordeelde racisten wel? Als je het scherp wil stellen, prima, maar dat werkt twee kanten op.
Zoals?quote:Op woensdag 19 januari 2022 12:55 schreef Hexagon het volgende:
Lilian loopt dingen te eisen die gewoon niet waar te maken zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |