@Emmerdeurquote:Op maandag 10 januari 2022 17:03 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Lol, ik had ze kunnen citeren als je wil hoor.
"Ça, c'est l'immense faute morale des antivax : ils viennent saper ce qu'est la solidité d'une nation. Quand ma liberté vient menacer celle des autres, je deviens un irresponsable. Un irresponsable n'est plus un citoyen".
"Dat is de grote morele fout van antivaxers: ze ondermijnen de kracht van een natie. Wanneer mijn vrijheid de vrijheid van anderen bedreigt, word ik een onverantwoordelijke. Een onverantwoordelijke is geen burger meer".
En in hetzelfde interview:
« Moi, je ne suis pas pour emmerder les Français. Je peste toute la journée contre l’administration quand elle les bloque. Eh bien là, les non-vaccinés, j’ai très envie de les emmerder. Et donc on va continuer de le faire, jusqu’au bout. C’est ça, la stratégie. »
"Ik ben er niet voor om het leven van Fransen zuur te maken (letterlijk: om ze onder te schijten, "emmerder" is nogal vulgair). Ik strijd de hele dag tegen de administratie wanneer die hen in de weg zit. Maar nu heb ik erg zin om het leven van niet-gevaccineerden zuur te maken. En dat gaan we dus toen, tot het einde. Dat is de strategie."
De PCR test Ja. Dat doen we nu al 1,5 jaar. Met momenteel meer dan 100.000 per dag of zo iets?quote:Op maandag 10 januari 2022 17:02 schreef DrDarwin het volgende:
Dus massaal GGD testen op grote schaal is wel haalbaar?
Goeie idd!quote:Op maandag 10 januari 2022 17:06 schreef miss_sly het volgende:
Ik mis de optie: ik ben gevaccineerd en geboosterd en bekijk in de toekomst of ik vind dat de wetenschap achter een volgende prik mij voldoende kan overtuigen van het nut van een volgende vaccinatie.
Ja, allemaal leuk en aardig, maar met elke prik loop je ook het risico op (ernstige en onbekende) bijwerkingen.quote:Op maandag 10 januari 2022 16:50 schreef ToT het volgende:
[..]
Dat boosteren zorgt voor een vliegende start, je immuunsysteem blijft in opperste staat van paraatheid bij een infectie, als een race-auto die aan de startlijn al met de toeren in het rood staat om keihard weg te vliegen zodra het moet. Da's natuurlijk beter dan dat je de auto eerst nog ff moet starten, hem in z'n 1 moet zetten, gas geven en koppeling laten opkomen.
Dus u vind het niet verontrustend dat de complete medische expertise in dit land buitenspel wordt gezet, dat huisartsen, apothekers, specialisten enz. geen van allen dat mogen doen waarvoor zij zijn opgeleid.quote:
Vandaar dat Portugal en Gibraltar weer maatregelen treffen.quote:Op maandag 10 januari 2022 16:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Besmet raken hoeft dan ook geen probleem te zijn, zolang dat niet leidt tot een explosieve toename van de ziekenhuisopnames. En feit is dat vaccins de kans op opnames sterk reduceren.
Dat risico loop je ook als je huisarts je een willekeurig medicijn voorschrijft. Ooit een bijsluiter gelezen?quote:Op maandag 10 januari 2022 17:09 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ja, allemaal leuk en aardig, maar met elke prik loop je ook het risico op (ernstige en onbekende) bijwerkingen.
En dat loop je met elke coronabesmetting ook. Alleen is de kans dat die bijwerkingen zich dan voordoen een stuk groter dan bij prikken.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:09 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ja, allemaal leuk en aardig, maar met elke prik loop je ook het risico op (ernstige en onbekende) bijwerkingen.
Tsja, vaccins werken in 90 procent van de gevallen. Er zijn helaas altijd mensen bij wie het niet aanslaat.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:12 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Vandaar dat Portugal en Gibraltar weer maatregelen treffen.
Die risico's op ernstige en onbekende bijwerkingen worden niet door iedereen op hetzelfde niveau ingeschat. Dus dat is een nogal lastig argument om mee te nemen in de discussie.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:09 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ja, allemaal leuk en aardig, maar met elke prik loop je ook het risico op (ernstige en onbekende) bijwerkingen.
En daarom dat mijn vrouw en ik terughoudend zijn daarmee.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:09 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ja, allemaal leuk en aardig, maar met elke prik loop je ook het risico op (ernstige en onbekende) bijwerkingen.
Het risico bestaat.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:15 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Die risico's op ernstige en onbekende bijwerkingen worden niet door iedereen op hetzelfde niveau ingeschat. Dus dat is een nogal lastig argument om mee te nemen in de discussie.
Klopt. En risicoloos leven bestaat niet.quote:
Dat was mijn volgende vraag aan je. Waar haal je de cijfers vandaan? 90% is het getal dat geclaimed werdt tegen de Alpha en Delta variant. Waar is de data van van de omicron variant dan? En welk booster vaccin is hu het beste? Dit zou je moeten kunnen beantwoorden als je echt overtuigd bent dat boosteren helpt.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, vaccins werken in 90 procent van de gevallen. Er zijn helaas altijd mensen bij wie het niet aanslaat.
Als het risico bestaat, moet je het meenemen in je overweging.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:19 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Klopt. En risicoloos leven bestaat niet.
Ik las laatst dat de booster 55 - 80% tegen omicron zou werken, terwijl er eerst gezegd werd dat het amper zou werken vanwege de mutatie op het spike-eiwit.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:20 schreef KlaasVermeer het volgende:
[..]
Dat was mijn volgende vraag aan je. Waar haal je de cijfers vandaan? 90% is het getal dat geclaimed werdt tegen de Alpha en Delta variant. Waar is de data van van de omicron variant dan? En welk booster vaccin is hu het beste? Dit zou je moeten kunnen beantwoorden als je echt overtuigd bent dat boosteren helpt.
Dus je vertrouwt overheid en wetenschap nu wel, maar mogelijk in de toekomst niet?quote:Op maandag 10 januari 2022 17:06 schreef miss_sly het volgende:
Ik mis de optie: ik ben gevaccineerd en geboosterd en bekijk in de toekomst of ik vind dat de wetenschap achter een volgende prik mij voldoende kan overtuigen van het nut van een volgende vaccinatie.
ik geloof dat je niet helemaal snapt hoe het werkt....quote:Op maandag 10 januari 2022 15:59 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Nee het gaat niet om de qr code. Ik ken de afgelopen weken echt tientallen mensen die geen klachten hadden en zich lieten testen vanwege uiteenlopende redenen en positief werden getest. Dan moeten ze in quarantaine en dat is velen malen erger dan het ziektebeeld. Niet alleen voor die persoon zelf maar ook voor de gehele maatschappij.
Dan kan je je beter laten prikken om niet getest te hoeven worden.
Dit dus.quote:Op maandag 10 januari 2022 16:03 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Iedereen moet zich laten testen bij klachten. Ook gevaccineerden. Iedereen.
Met een optie 'anders' gaan waardevolle antwoorden verloren aan een niets-zeggende optie.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:08 schreef ToT het volgende:
[..]
Goeie idd!Ik miste ook een "Anders, namelijk:"-optie.
Ik moet niks, maar ik kan alle risico's meenemen bij alles wat ik doe. En het mooie is dat iedereen die risicoafweging voor zichzelf maakt. En ook zelf bepaalt of risico's ergens van wel of niet groot zijn in de eigen optiek. En welke bronnen men gebruikt om de informatie te verkrijgen om de juiste afweging te maken. Voor zichzelf.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:21 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Als het risico bestaat, moet je het meenemen in je overweging.
quote:Op maandag 10 januari 2022 17:20 schreef KlaasVermeer het volgende:
[..]
Dat was mijn volgende vraag aan je. Waar haal je de cijfers vandaan? 90% is het getal dat geclaimed werdt tegen de Alpha en Delta variant. Waar is de data van van de omicron variant dan? En welk booster vaccin is hu het beste? Dit zou je moeten kunnen beantwoorden als je echt overtuigd bent dat boosteren helpt.
quote:De eerste Britse studies tonen dat de basisvaccinatie (zonder boosterprik) duidelijk minder bescherming biedt tegen ernstig ziek worden door de omikronvariant in vergelijking met de deltavariant. Bescherming tegen ziekenhuisopname na een omikronbesmetting is bij twee dosissen, binnen de 6 maanden na vaccinatie, maximaal (> 70%), maar daalt nadien geleidelijk tot ongeveer 50%. Wanneer personen ook een boosterprik hebben gehad, blijken ze echter veel beter beschermd tegen ernstige ziekte door omikron en vermindert het risico op ziekenhuisopname met zo’n 88%. Dat is iets minder in vergelijking met de bescherming tegen eerdere varianten, maar wel zeer behoorlijk (1).
Bron
En wat doet je vermoeden dat ik dat zelf allemaal niet weet?quote:Op maandag 10 januari 2022 17:25 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik moet niks, maar ik kan alle risico's meenemen bij alles wat ik doe. En het mooie is dat iedereen die risicoafweging voor zichzelf maakt. En ook zelf bepaalt of risico's ergens van wel of niet groot zijn in de eigen optiek. En welke bronnen men gebruikt om de informatie te verkrijgen om de juiste afweging te maken. Voor zichzelf.
Dus jouw onbekende en enrstige risico's schat ik anders in, dus is mjin risicoafweging anders.
Flexibiliteit, mijn waarde Ali, dat kan inderdaad niet iedereen bedenken.quote:Op maandag 10 januari 2022 17:24 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Dus je vertrouwt overheid en wetenschap nu wel, maar mogelijk in de toekomst niet?
Zulke hersenkronkels kan ik niet bedenken, sorry.
Iets minder zwart-wit denken kan soms wel handig zijn!quote:Op maandag 10 januari 2022 17:24 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Dus je vertrouwt overheid en wetenschap nu wel, maar mogelijk in de toekomst niet?
Zulke hersenkronkels kan ik niet bedenken, sorry.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |