abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:02:07 #205
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_203044130
België:
quote:
Experts waarschuwen: ‘Het worden twee hoogst onaangename maanden met veel zieken’

Virologen Marc Van Ranst en Steven Van Gucht winden er geen doekjes om: het aantal besmettingen gaat steil omhoog, en na de kerstvakantie zal er nog een oudejaarsgolf over ons heen rollen. ‘Dit wordt hoogst onaangename periode, met een brutale overbelasting van de eerste lijn.’ Tegelijk klinkt er hoop.

De tweede week van de kerstvakantie is nog niet eens voorbij, en de besmettingscijfers zijn alweer aan een opmars bezig. Er zijn er nu bijna 11.000 per dag, een stijging van 69 procent tegenover de week ervoor. Absolute uitschieter is de dag voor oudjaar, met 16.000 bevestigde gevallen. Bovendien is de piek nog lang niet bereikt, weten Marc Van Ranst en Steven Van Gucht. ‘We verwachten de komende week enorm veel viruscirculatie. En dus nog meer besmettingen. Het worden twee onaangename maanden, met heel veel zieken, op kantoor en in de zorg. Een toost op het nieuwe jaar met de collega’s: laat dat plan maar even varen.’

Het virus wordt aangewakkerd door een combinatie van factoren. ‘Enerzijds zit je met een omikronvariant die enorm besmettelijk is. Anderzijds rolt er een kerst- en oudejaarsgolf over ons heen’, zegt Van Gucht. ‘Veel mensen kwamen tijdens de feesten samen onder één dak. Je zat met een mix van generaties. Superveilig was het dus niet.’

Ook een belangrijke factor: de vakantiegangers keren terug. ‘Als ze zich laten testen, zullen we dat zeker zien in de cijfers. En dan spreek ik nog niet eens over de scholen die volgende week weer zullen opengaan. Nu wordt er nauwelijks onder de twaalf jaar getest. Dat gaat sowieso veranderen.’

[..]

‘Het wordt een hele zware periode, maar we gaan het moeten doen met de maatregelen die we hebben’, gaat Van Ranst verder. Of je nog meer kan doen? ‘Extra ventileren, drukke plaatsen vermijden en op het openbaar vervoer een FFP2-masker dragen. Dat beschermt jezelf én de anderen net iets meer.’ Hij pleit ook voor honderd procent telewerk in plaats van vier dagen op vijf, zoals nu verplicht is. ‘Als de baas het toelaat, zou ik niet twijfelen.’ Sowieso is het niet verstandig om die ene dag dat je nog naar kantoor mag een nieuwjaarsdrink te houden. ‘Doe dat niet. Het zou hoogst onverstandig zijn. Stel het uit.’

Naar wanneer dan? ‘Ik denk dat we nu nog even op onze tanden moeten bijten’, besluit Van Gucht. ‘In maart voorspel ik beterschap. We wachten daarvoor nog op de modellen van biostatisticus Niel Hens. Het vraagt tijd voor we met zekere nauwkeurigheid iets over de eigenschappen van omikron kunnen zeggen. Hoe besmettelijk is die variant precies? Hoe ziekmakend is hij nog? Gissingen en brede parameters doen de modellen alle kanten uitgaan. We moeten daarom afwachten tot de gegevens meer betrouwbaar zijn.’
Bron: De Standaard
are we infinite or am I alone
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:02:12 #206
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_203044132
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef Mondkapje het volgende:
tot en met afgelopen zondag had nog altijd slechts 32 procent van de volwassen Nederlanders een boosterprik gekregen,
https://www.ad.nl/binnenl(...)tend-groot~a8af5184/

Redden we het voor eind januari? Niet zonder vrije inloop vrees ik.
Redden wat?
pi_203044133
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:00 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Eerst nog even een avondklok hoor.
En de SPERtijd van Ferd.
pi_203044134
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef Mondkapje het volgende:
tot en met afgelopen zondag had nog altijd slechts 32 procent van de volwassen Nederlanders een boosterprik gekregen,
https://www.ad.nl/binnenl(...)tend-groot~a8af5184/

Redden we het voor eind januari? Niet zonder vrije inloop vrees ik.
Inmiddels al ruim boven de 40%. En het ligt niet aan de capaciteit.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_203044153
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:02 schreef crystal_meth het volgende:
België:
[..]
Bron: De Standaard
Alles open NU!
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_203044155
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef Mondkapje het volgende:
tot en met afgelopen zondag had nog altijd slechts 32 procent van de volwassen Nederlanders een boosterprik gekregen,
https://www.ad.nl/binnenl(...)tend-groot~a8af5184/

Redden we het voor eind januari? Niet zonder vrije inloop vrees ik.
Ik wacht even tot februari. Dan is het 7 maanden, mooie periode. En even kijken wat de verdere ontwikkelingen zijn. Heb niet het idee dat die spuit nu iets toevoegt aan de situatie. Denk dat veel mensen zo denken.
pi_203044158
"Omikron is inderdaad minder ziekmakend; de kans dat iemand aan de beademing op de ic terecht komt, lijkt stukken kleiner. Daardoor is de dreiging per persoon misschien lager, al hebben we geen idee wat de variant op langere termijn met iemands lichaam kan doen. "
https://www.ad.nl/binnenl(...)tend-groot~a8af5184/

Ojee, langetermijneffect Omikron moet ook nog uitgezocht worden.
pi_203044159
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef DonDruiper het volgende:

[..]
Nee.

Die was er al in november en opgeslokt door omicron.

Stop met het verspreiden van dit soort berichten.
De IHU-variant? Is een artikel van vandaag?

https://www.nu.nl/coronav(...)-reden-tot-zorg.html

Edit: Ah idd in november al gespot
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_203044161
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 11:54 schreef Jor_Dii het volgende:
[ twitter ]
Beetje zuinig, de lijn moet steil omhoog gaan, niet dit halfbakken gedoe.

Gelukkig hebben we de scholen nog.
pi_203044167
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef nostra het volgende:

[..]
Ah ja, Kluytmans. Kluytmans twee weken geleden:

“Deze variant is een worst-case scenario”, zei OMT-lid en arts-microbioloog Jan Kluytmans van het UMC Utrecht bij Op1. “Zo extreem hadden we het niet zien aankomen.” “Zonder extra maatregelen kunnen we de aankomende omikrongolf op geen enkele manier aan”, vertelde hij tijdens de Op1-uitzending van zondag 19 december. Op de piek van die golf zou het benodigde aantal IC-bedden minstens 3000, en waarschijnlijk zelfs meer dan 4000 bedragen. En in de meest ongunstige scenario’s: uitschieters naar meer dan 5000 bedden. "Dat zou een apocalyptische toestand worden.” Kortom: een lockdown was onvermijdelijk. “En als je het land dan op slot doet, is het goed om dat zo snel mogelijk te doen. Dan heeft een lockdown het meeste effect”, aldus Kluytmans. Nederland heeft deze beslissing nu als eerste land genomen. “Maar”, zei OMT-lid en arts-microbioloog Marc Bonten van het UMC Utrecht bij WNL op Zondag, “Ik voorspel dat andere landen zullen volgen.”
Ik word zo dood- en doodmoe van al die OMT-leden die constant uit eigen naam doem zitten te prediken in de media. Houd gewoon je mond en beperk je tot je taak.
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:04:27 #215
335476 oppiedoppie
My mind is my small universe..
pi_203044173
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 11:50 schreef Tarado het volgende:

[..]
ik zie dat toch anders, kijk naar de wintersporters, zonder booster kon dat niet, kan je 2 dingen doen, die booster halen en gaan of die booster niet halen en gaan huilen hoe oneerlijk het allemaal is dat je uitgesloten wordt van wintersport
In mijn wereld kun je dan ook nog gewoon niet gaan zonder 'te huilen', maar in jouw wereld 'huilt' iedereen die wel wil gaan en geen booster wil?
To BG or not to BG!
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:04:40 #216
131800 Tarado
capô de fusca
pi_203044177
een vraag over de QR; mijn vrouw gisteren geprikt en prik staat al in het systeem, bij de internationale QR staat dus gisteren als datum maar bij de nationale staat 3 prikken met de datum van de 2e prik, waarom is dit?
pi_203044181
quote:
Hoe besmettelijk is die variant precies? Hoe ziekmakend is hij nog? Gissingen en brede parameters doen de modellen alle kanten uitgaan. We moeten daarom afwachten tot de gegevens meer betrouwbaar zijn.’
Oh heh? Alleen in Nederland weten we dit nog niet zeker toch?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_203044185
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:02 schreef crystal_meth het volgende:
België:
[..]
Bron: De Standaard
Nou als zelfs Van Ranst er zo in staat. Klinkt wel relaxed toch.
pi_203044196
quote:
9s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:04 schreef Pistolero het volgende:

[..]
Ik word zo dood- en doodmoe van al die OMT-leden die constant uit eigen naam doem zitten te prediken in de media.
Ik snap ook werkelijk niet dat daar vanuit het kabinet niet op de rem is getrapt. Dit is zo funest voor je eigen beleid, voor de risicoperceptie bij de bevolking, voor het draagvlak en voor je autoriteit.
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:05:51 #220
131800 Tarado
capô de fusca
pi_203044199
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:04 schreef oppiedoppie het volgende:

[..]
In mijn wereld kun je dan ook nog gewoon niet gaan zonder 'te huilen', maar in jouw wereld 'huilt' iedereen die wel wil gaan en geen booster wil?
wat je wil, dan huil je toch niet, dan is het toch ook geen probleem?
pi_203044205
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:05 schreef nostra het volgende:

[..]
Ik snap ook werkelijk niet dat daar vanuit het kabinet niet op de rem is getrapt. Dit is zo funest voor je eigen beleid, voor de risicoperceptie bij de bevolking, voor het draagvlak en voor je autoriteit.
Hugo: 'Daar gaan wij niet over.'
pi_203044214
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:02 schreef crystal_meth het volgende:
België:
[..]
Bron: De Standaard
Ze zoeken het maar uit met hun thuiswerken, thuisblijven en FFP2-maskers, no way dat ik dat ga doen :)
pi_203044233
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:03 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Ik wacht even tot februari. Dan is het 7 maanden, mooie periode. En even kijken wat de verdere ontwikkelingen zijn. Heb niet het idee dat die spuit nu iets toevoegt aan de situatie. Denk dat veel mensen zo denken.
Denk dat er (voornamelijk bij gezonde 50 minners) meer mensen zijn die zo’n booster op een tactisch momenten pakken omdat het nodig is voor reizen ed dan dan de mensen die hem pakken omdat ze hem medisch gezien echt nuttig vinden idd.

Waarom zou ik nu al een booster pakken? Tweede prik was amper vier maanden geleden. In NL mag je toch niks extra’s als je een booster hebt, dus ik wacht nog een paar maanden.
pi_203044238
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:07 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Ze zoeken het maar uit met hun thuiswerken, thuisblijven en FFP2-maskers, no way dat ik dat ga doen :)
Maar straks wel weer verontwaardigd zijn als Hugo/Ernst wat over het gedrag van de burgers zegt.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_203044243
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:07 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Ze zoeken het maar uit met hun thuiswerken, thuisblijven en FFP2-maskers, no way dat ik dat ga doen :)
Grappig, ik lees in dat bericht dat ondanks dat er heel veel zieken gaan komen ze geen maatregelen gaan nemen in België. En dan pik jij er dat uit. Dat is ook maar iets wat hij zegt dat mensen kunnen doen, het is geen verplichting of zo.
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:09:37 #226
335476 oppiedoppie
My mind is my small universe..
pi_203044261
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:05 schreef Tarado het volgende:

[..]
wat je wil, dan huil je toch niet, dan is het toch ook geen probleem?
Precies, voor mij is het geen probleem dat ik niet op wintersport kan. Mogelijkheid 3 dus.....
To BG or not to BG!
pi_203044265
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef nostra het volgende:

[..]
Ah ja, Kluytmans. Kluytmans twee weken geleden:

“Deze variant is een worst-case scenario”, zei OMT-lid en arts-microbioloog Jan Kluytmans van het UMC Utrecht bij Op1. “Zo extreem hadden we het niet zien aankomen.” “Zonder extra maatregelen kunnen we de aankomende omikrongolf op geen enkele manier aan”, vertelde hij tijdens de Op1-uitzending van zondag 19 december. Op de piek van die golf zou het benodigde aantal IC-bedden minstens 3000, en waarschijnlijk zelfs meer dan 4000 bedragen. En in de meest ongunstige scenario’s: uitschieters naar meer dan 5000 bedden. "Dat zou een apocalyptische toestand worden.” Kortom: een lockdown was onvermijdelijk. “En als je het land dan op slot doet, is het goed om dat zo snel mogelijk te doen. Dan heeft een lockdown het meeste effect”, aldus Kluytmans. Nederland heeft deze beslissing nu als eerste land genomen. “Maar”, zei OMT-lid en arts-microbioloog Marc Bonten van het UMC Utrecht bij WNL op Zondag, “Ik voorspel dat andere landen zullen volgen.”
Al zijn adviezen zijn uitgekomen, ik zou hem in een team zetten wat de koers voor 18 miljoen inwoners kan bepalen voor de aankomende 2 jaar.
pi_203044267
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:08 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Maar straks wel weer verontwaardigd zijn als Hugo/Ernst wat over het gedrag van de burgers zegt.
Nee hoor, dat gaat het ene oor in en het andere uit.
pi_203044270
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:08 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Waarom zou ik nu al een booster pakken? Tweede prik was amper vier maanden geleden. In NL mag je toch niks extra’s als je een booster hebt, dus ik wacht nog een paar maanden.
Dan moet je ook niet klagen over het gebrek aan versoepelingen, zoals Hugo deze week nog heeft gezegd.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:10:31 #230
131800 Tarado
capô de fusca
pi_203044271
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:09 schreef oppiedoppie het volgende:

[..]
Precies, voor mij is het geen probleem dat ik niet op wintersport kan. Mogelijkheid 3 dus.....
prima hoor, maar ik reageerde op iemand die er wel problemen mee heeft
pi_203044274
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:03 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Ik wacht even tot februari. Dan is het 7 maanden, mooie periode. En even kijken wat de verdere ontwikkelingen zijn. Heb niet het idee dat die spuit nu iets toevoegt aan de situatie. Denk dat veel mensen zo denken.
heb nog een herstelbewijs tot half maart, dan is de ic weer aardig leeg, tegen beter weten in hoop ik dat deze kneuzenkermis dan over is
pi_203044298
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef Mondkapje het volgende:
tot en met afgelopen zondag had nog altijd slechts 32 procent van de volwassen Nederlanders een boosterprik gekregen,
https://www.ad.nl/binnenl(...)tend-groot~a8af5184/

Redden we het voor eind januari? Niet zonder vrije inloop vrees ik.
Hoezo zou je vrije inloop nodig hebben? Als je nu een afspraak maakt kan je binnen paar dagen terecht.
Deze week worden zijn er 1.7 miljoen prikken gepland.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_203044300
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:10 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Dan moet je ook niet klagen over het gebrek aan versoepelingen, zoals Hugo deze week nog heeft gezegd.
Je mag niet klagen over het gebrek aan versoepelingen, omdat Hugo een loze quote de wereld in heeft gegooid dat er "genoeg boosters moeten zijn gezet" als je als dertiger die prik niet hebt gehaald?
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
pi_203044301
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:05 schreef nostra het volgende:

[..]
Ik snap ook werkelijk niet dat daar vanuit het kabinet niet op de rem is getrapt. Dit is zo funest voor je eigen beleid, voor de risicoperceptie bij de bevolking, voor het draagvlak en voor je autoriteit.
Voor het kabinet is dat alleen maar fijn. Kan de bevolking vast langzaam klaar worden gemaakt voor maatregelen/verlenging/etc. Kabinet is er juist niet bij gebaat om ervoor te zorgen dat OMT leden niet meer de media opzoeken. Dan krijgen we tenminste rechtstreeks van het OMT te horen hoeveel code zwart voorspellingen er nu weer gedaan worden.
pi_203044306
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:10 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Dan moet je ook niet klagen over het gebrek aan versoepelingen, zoals Hugo deze week nog heeft gezegd.
Denk je echt dat als morgen iedereen die gevaccineerd is ook de booster heeft genomen, dat ze dan 14 januari zouden versoepelen?

Haha no way.
pi_203044313
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:10 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Dan moet je ook niet klagen over het gebrek aan versoepelingen, zoals Hugo deze week nog heeft gezegd.
Ja, want het boosten van een gezonde dertiger (die vier maanden geleden nog geprikt is) gaat het verschil maken :D

En ik klaag wanneer ik wil klagen :+

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 05-01-2022 12:14:09 ]
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:13:40 #237
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_203044314
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:12 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Denk je echt dat als morgen iedereen die gevaccineerd is ook de booster heeft genomen, dat ze dan 14 januari zouden versoepelen?

Haha no way.
Natuurlijk niet. Dit is gewoon weer de nieuwe wortel.
pi_203044328
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:13 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Ja, want het boosten van een gezonde dertiger (die vier maanden geleden nog geprikt is) gaat het verschil maken :D

En ik klaag wanneer ik wil klagen :+
Tja, als iedereen zo denkt wel natuurlijk.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:15:50 #239
131800 Tarado
capô de fusca
pi_203044338
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:13 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Ja, want het boosten van een gezonde dertiger (die vier maanden geleden nog geprikt is) gaat het verschil maken :D

En ik klaag wanneer ik wil klagen :+
het helpt wel om de curve platter te maken, ik vind het wel veel gevraagd maar verschil maakt het wel
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:16:24 #240
3778 popje
Watishetnutvaneenondertitel?
pi_203044352
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:12 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Denk je echt dat als morgen iedereen die gevaccineerd is ook de booster heeft genomen, dat ze dan 14 januari zouden versoepelen?

Haha no way.
Nee dan is de 90% natuurlijk weer niet gehaald, toch wel het minimum dat gehaald dient te worden voordat we weer kunnen winkelen op afspraak...
Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!
pi_203044354
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:13 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Ja, want het boosten van een gezonde dertiger (die vier maanden geleden nog geprikt is) gaat het verschil maken :D

En ik klaag wanneer ik wil klagen :+
Het gaat om de massa, mensen willen uit deze crisis maar meewerken aan de oplossing dat mag een ander doen. Tja..
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_203044356
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:13 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Ja, want het boosten van een gezonde dertiger (die vier maanden geleden nog geprikt is) gaat het verschil maken :D

En ik klaag wanneer ik wil klagen :+
Het volk is met zoveel propaganda bestookt dat ze werkelijk denken dat het boosteren van iedereen de infecties gaat terugdringen. Er is amper bewijs dat, zeker bij Omicron, een volledige vaccinatiegraad de infecties zodanig terugdringt dat risicogroepen die gevaccineerd zijn maar niet voldoende beschermd, eraan gaan omdat er infecties optreden die anders niet zouden zijn opgetreden.
pi_203044362
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:12 schreef AlwaysHappy het volgende:
Voor het kabinet is dat alleen maar fijn. Kan de bevolking vast langzaam klaar worden gemaakt voor maatregelen/verlenging/etc
Mwah, ik zie het kabinet er ook weer niet voor aan om dit voor de lol te doen, of omdat het kan; ik denk wel dat ze er oprecht van overtuigd zijn dat dit niet anders kan. Overigens is dat nog ernstiger, want het toont voornamelijk een gebrek aan competentie, aan creativiteit en aan durf, een apatische risico-aversheid die je nou juist net niet van een liberaal zou verwachten.
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
pi_203044376
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef Mondkapje het volgende:
tot en met afgelopen zondag had nog altijd slechts 32 procent van de volwassen Nederlanders een boosterprik gekregen,
https://www.ad.nl/binnenl(...)tend-groot~a8af5184/

Redden we het voor eind januari? Niet zonder vrije inloop vrees ik.
Ik ga het sowieso deze maand nog niet doen.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_203044377
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:05 schreef nostra het volgende:

[..]
Ik snap ook werkelijk niet dat daar vanuit het kabinet niet op de rem is getrapt. Dit is zo funest voor je eigen beleid, voor de risicoperceptie bij de bevolking, voor het draagvlak en voor je autoriteit.
Idd. Ze krijgen neem ik aan geld voor het bijzitten van OMT-meetings en alles? Vanuit de overheid? Dan kan je toch eisen stellen mbt. media/woordvoering etc.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_203044378
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:16 schreef popje het volgende:

[..]
Nee dan is de 90% natuurlijk weer niet gehaald, toch wel het minimum dat gehaald dient te worden voordat we weer kunnen winkelen op afspraak...
Dat kunnen we al. Je moet iets anders verzinnen.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_203044379
Bizar dat Frankrijk nog harder wil gaan. Alsof ze nog steeds geloven dat al die maatregelen gaan helpen de besmettingen te doen laten dalen. Fucking 200k met al die repressie. En dan nog steeds harder gaan...
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_203044386
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 11:53 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Nee, want hooguit een vrees voor de toekomst, helemaal geen zekerheid.
Maar mbt bespreken van de onwenselijkheid/gevaar van 2g/QR samenleving is het toch niet compleet irrelevant? Maar ik post het wel niet als het ongewenst is.
pi_203044387
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:15 schreef Tarado het volgende:

[..]
het helpt wel om de curve platter te maken, ik vind het wel veel gevraagd maar verschil maakt het wel
Ik ga die booster ook echt wel halen. Maar ik ben amper vier maanden geleden nog geprikt, dan is het in mijn ogen echt overkill.

Maar blijkbaar mag ik dan geen mening meer hebben volgens sommigen. :')
pi_203044388
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef nostra het volgende:

[..]
Ah ja, Kluytmans. Kluytmans twee weken geleden:

“Deze variant is een worst-case scenario”, zei OMT-lid en arts-microbioloog Jan Kluytmans van het UMC Utrecht bij Op1. “Zo extreem hadden we het niet zien aankomen.” “Zonder extra maatregelen kunnen we de aankomende omikrongolf op geen enkele manier aan”, vertelde hij tijdens de Op1-uitzending van zondag 19 december. Op de piek van die golf zou het benodigde aantal IC-bedden minstens 3000, en waarschijnlijk zelfs meer dan 4000 bedragen. En in de meest ongunstige scenario’s: uitschieters naar meer dan 5000 bedden. "Dat zou een apocalyptische toestand worden.” Kortom: een lockdown was onvermijdelijk. “En als je het land dan op slot doet, is het goed om dat zo snel mogelijk te doen. Dan heeft een lockdown het meeste effect”, aldus Kluytmans. Nederland heeft deze beslissing nu als eerste land genomen. “Maar”, zei OMT-lid en arts-microbioloog Marc Bonten van het UMC Utrecht bij WNL op Zondag, “Ik voorspel dat andere landen zullen volgen.”
apocalyptische toestand _O-

en DAT zit in het OMT ? 8)7
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_203044390
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:17 schreef Discombobulate het volgende:
Bizar dat Frankrijk nog harder wil gaan.
Wat willen ze?
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
pi_203044396
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:16 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Het gaat om de massa, mensen willen uit deze crisis maar meewerken aan de oplossing dat mag een ander doen. Tja..
Dat moeten ook de personen doen die het grootste risico hebben om in het ziekenhuis te komen, oftewel je moet 50+ zich laten vaccineren. Val 50- daar niet mee lastig, dat is allemaal gerommel in de marge.
  woensdag 5 januari 2022 @ 12:19:00 #253
168739 Red_85
'echt wel'
pi_203044402
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef nostra het volgende:

[..]
Ah ja, Kluytmans. Kluytmans twee weken geleden:

“Deze variant is een worst-case scenario”, zei OMT-lid en arts-microbioloog Jan Kluytmans van het UMC Utrecht bij Op1. “Zo extreem hadden we het niet zien aankomen.” “Zonder extra maatregelen kunnen we de aankomende omikrongolf op geen enkele manier aan”, vertelde hij tijdens de Op1-uitzending van zondag 19 december. Op de piek van die golf zou het benodigde aantal IC-bedden minstens 3000, en waarschijnlijk zelfs meer dan 4000 bedragen. En in de meest ongunstige scenario’s: uitschieters naar meer dan 5000 bedden. "Dat zou een apocalyptische toestand worden.” Kortom: een lockdown was onvermijdelijk. “En als je het land dan op slot doet, is het goed om dat zo snel mogelijk te doen. Dan heeft een lockdown het meeste effect”, aldus Kluytmans. Nederland heeft deze beslissing nu als eerste land genomen. “Maar”, zei OMT-lid en arts-microbioloog Marc Bonten van het UMC Utrecht bij WNL op Zondag, “Ik voorspel dat andere landen zullen volgen.”
Zoals met alle voorspellingen van het omt, zitten ze er 300% naast.
Bizar dat er nog steeds zo hard geluisterd wordt naar dit volk.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_203044407
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:18 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Ik ga die booster ook echt wel halen. Maar ik ben amper vier maanden geleden nog geprikt, dan is het in mijn ogen echt overkill.

Maar blijkbaar mag ik dan geen mening meer hebben volgens sommigen. :')
Zeker wel, ik voel de urgentie ook niet maar heb toch de afspraak staan voor 15 januari nu. De booster helpt (in de massa) natuurlijk wel degelijk om het aantal ziekenhuisopnames drastisch te doen dalen (hopelijk).
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_203044414
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 12:01 schreef Mondkapje het volgende:
tot en met afgelopen zondag had nog altijd slechts 32 procent van de volwassen Nederlanders een boosterprik gekregen,
https://www.ad.nl/binnenl(...)tend-groot~a8af5184/

Redden we het voor eind januari? Niet zonder vrije inloop vrees ik.
90% boosteren van de gevaccineerden redden ze sws niet....en dat is het het doel
ze mogen al blij zijn met 80%
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')