Ik ook niet, maar gun haar het voordeel van de twijfel.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:39 schreef Netsplitter het volgende:
Dilan Yeşilgöz op J&V.
Geen idee of dat goed of slecht is.
Ze lijkt mij nog steeds een geschikte fractievoorzitter, vooralsnog meer dan Hermans.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:40 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Inderdaad. Waar is die gebleven?
Het is een poppetje dat niets te zoeken heeft op defensie qua kunde. Is het zo veel gevraagd dat een minister op z'n minst een beetje binding heeft met het ministerie? Een fantastische bankdirecteur zal het vast ook goed doen aan het roer van een farmaceut wat het bestuur betreft, maar verder onderaan de pikorde zal het wel gemerkt worden als het bedrijf als bank gerund wordt. En niet in positieve zin.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:37 schreef Hanca het volgende:
[..]
Iemand die voor Rutte III als zeer kundig bekend stond, niet voor niet vice-premier, en weliswaar wat kleurloos was tijdens Rutte III is plots 'pissem op de krijgsmacht'? Of trap je weer in de FvD frames?
Ollongren is inderdaad 'pissen op de krijgsmacht' ja. Een Europees leger willen is niet het beste voorhebben met de Nederlandse krijgsmacht.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:37 schreef Hanca het volgende:
[..]
Iemand die voor Rutte III als zeer kundig bekend stond, niet voor niet vice-premier, en weliswaar wat kleurloos was tijdens Rutte III is plots 'pissem op de krijgsmacht'? Of trap je weer in de FvD frames?
Zou onze knuffelstaatsruifvreter weten dat Yesilgoz van Koerdische afkomst is, atheist en bonje heeft met Erdogan?quote:Op donderdag 30 december 2021 18:10 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Ik denk dat tegenwoordig nog maar weinig VVD-stemmers naar deze gek zullen overstappen.
[ twitter ]
Want, Ollongren gaat ze uitschelden?quote:Op donderdag 30 december 2021 18:10 schreef JohnBercow het volgende:
Ollongren op Defensie is echt een belediging voor de militairen
Kaag op financiën is wat dat betreft veel pijnlijker. Een Europees leger kan een minister van defensie niet even regelen, daar komt veel meer bij kijken.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:44 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Ollongren is inderdaad 'pissen op de krijgsmacht' ja. Een Europees leger willen is niet he beste voorhebben met de Nederlandse krijgsmacht.
Dat hele ministerie zit vol militairen, er moet helemaal geen (ex-)militair op defensie, dat is juist een rampzalig idee. Er moet een politicus zitten om de afwegingen te maken.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:44 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het is een poppetje dat niets te zoeken heeft op defensie qua kunde. Is het zo veel gevraagd dat een minister op z'n minst een beetje binding heeft met het ministerie? Een fantastische bankdirecteur zal het vast ook goed doen aan het roer van een farmaceut wat het bestuur betreft, maar verder onderaan de pikorde zal het wel gemerkt worden als het bedrijf als bank gerund wordt. En niet in positieve zin.
Je leest mijn post niet goed. Probeer het eens opnieuw.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:46 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat hele ministerie zit vol militairen, er moet helemaal geen (ex-)militair op defensie, dat is juist een rampzalig idee. Er moet een politicus zitten om de afwegingen te maken.
Het is allebei een kwalijke zaak. Mbt Kaag niet in de laatste plaats omdat ze onlangs nog afgetreden is na een aangenomen motie van afkeuring. Nieuw leiderschap...quote:Op donderdag 30 december 2021 18:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kaag op financiën is wat dat betreft veel pijnlijker. Een Europees leger kan een minister van defensie niet even regelen, daar komt veel meer bij kijken.
Onzin natuurlijk, niemand klaagt hier over Dijkgraaf.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:49 schreef Hamlapjes het volgende:
Altijd leuk als D66 mensen op prominente posten zet, je kan de klok toch wel gelijkzetten op bepaalde klachten dan
Zo op het eerste oog geen verkeerde keuzes wat mij betreft, al vind ik Ollongren wel opvallender dan Kaag
Niet mee eens. Juist Defensie is iets waar je in ieder geval een vorm van binding of ervaring mee moet hebben, want dat van hoger af managen van poppetjes heeft defensie geen goed gedaanquote:Op donderdag 30 december 2021 18:46 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat hele ministerie zit vol militairen, er moet helemaal geen (ex-)militair op defensie, dat is juist een rampzalig idee. Er moet een politicus zitten om de afwegingen te maken.
quote:Op donderdag 30 december 2021 18:39 schreef Netsplitter het volgende:
Dilan Yeşilgöz op J&V.
Geen idee of dat goed of slecht is.
Militairen met hun can do mentaliteit moet je afremmen, een (ex-)militair doet dat niet.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:52 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Niet mee eens. Juist Defensie is iets waar je in ieder geval een vorm van binding of ervaring mee moet hebben, want dat van hoger af managen van poppetjes heeft defensie geen goed gedaan
Ik denk dat onderhandeld is dat die er niet in komt.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:40 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Inderdaad. Waar is die gebleven?
Dit geldt voor heel veel ministeries. Je hebt overal wel topambtenaren die vakkundig zijn en die de taak hebben om aan de minister uit te leggen hoe en wat, waarna de minister op basis van dat advies een beslissing kan nemen. Nou zal dat zelfs voor leken vast wel vaak goed komen, maar ik zal een minister nooit in een enkel uurtje uitgebreid kunnen uitleggen hoe iets in mijn vakgebied werkt, waarom het goed en slecht kan zijn en het allemaal duidelijk genoeg maken zodat een minister een goed doordacht besluit kan nemen.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:52 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Niet mee eens. Juist Defensie is iets waar je in ieder geval een vorm van binding of ervaring mee moet hebben, want dat van hoger af managen van poppetjes heeft defensie geen goed gedaan
Het is dan ook niet een enkel uurtje, maar 70 uur per week.quote:Op donderdag 30 december 2021 18:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit geldt voor heel veel ministeries. Je hebt overal wel topambtenaren die vakkundig zijn en die de taak hebben om aan de minister uit te leggen hoe en wat, waarna de minister op basis van dat advies een beslissing kan nemen. Nou zal dat zelfs voor leken vast wel vaak goed komen, maar ik zal een minister nooit in een enkel uurtje uitgebreid kunnen uitleggen hoe iets in mijn vakgebied werkt, waarom het goed en slecht kan zijn en het allemaal duidelijk genoeg maken zodat een minister een goed doordacht besluit kan nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |