quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 30 december 2021 00:39 schreef Beerrend het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja wat is het nou mensen, wordt het nou een keer eens met elkaar!quote:![]()
Misschien zijn we het met elkaar eens, het zou kunnen 🙃quote:Op donderdag 30 december 2021 00:42 schreef CarloV het volgende:
[..]
[..]
Ja wat is het nou mensen, wordt het nou een keer eens met elkaar!
quote:Op woensdag 29 december 2021 22:57 schreef Legoblokje het volgende:
Dat 10 voor bonus in aanmerking komt verbaast me niets, zelfs met de methode gegeven is die in totaal 5 punten waard...
Ik ga gewoon wat gokken voor de bonus:5 verwacht ik niet eigenlijk, die is goed te doen. Verder kan ik me in dit lijstje wel vinden!SPOILER: BonusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gebaseerd op wat hier wordt bestempeld als moeilijk en waar het na meer dan 2 weken puzzelen nog angstvallig stil blijft.
Ik heb hier overigens niets van opgelost, dus verwacht niet te veel van dit lijstjeAIVD puzzel 2024:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14abc, 15, 16, 17, 18a, 19, 22, 24abc, 25abc, 27
Yes, vraag maar raak.quote:Op donderdag 30 december 2021 09:42 schreef Malaka81 het volgende:
Heeft iemand 13f en mag ik daar in een dm iets over vragen?
Voor mij niet meer. 😀quote:Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef thabit het volgende:
Bij 13 is vooral onderdeel b mij een zeer groot raadsel.
Met de AIVD weet je het maar nooit, maar ik krijg in ieder geval exact dezelfde getallen. Ook de 3351.quote:Op donderdag 30 december 2021 15:40 schreef Legoblokje het volgende:
Voor de mensen die 20 hebben opgelost: Hoe zeker zijn jullie van je antwoord?
Ik kan alle getallen nabootsen en heb nog steeds twee mogelijke antwoordenquote:Op donderdag 30 december 2021 15:40 schreef Legoblokje het volgende:
Voor de mensen die 20 hebben opgelost: Hoe zeker zijn jullie van je antwoord?
Heel zeker!quote:Op donderdag 30 december 2021 15:40 schreef Legoblokje het volgende:
Voor de mensen die 20 hebben opgelost: Hoe zeker zijn jullie van je antwoord?
quote:Op donderdag 30 december 2021 19:55 schreef thabit het volgende:
Ik heb bij die opgave nog altijd het gevoel dat er een addertje onder het gras zit.
SPOILER: 4Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
mij mag je best een pm sturen over 15, ik zoek al een hele tijd contact met mensen hierquote:Op donderdag 30 december 2021 23:47 schreef MScript het volgende:
Is er iemand hier die 15 heeft en mag ik daar dan een pm over sturen?
Verveel je je zo erg?quote:Op vrijdag 31 december 2021 00:09 schreef CarloV het volgende:
[..]
mij mag je best een pm sturen over 15, ik zoek al een hele tijd contact met mensen hier
Ik zal proberen vaker mijn frustraties te delenquote:Op vrijdag 31 december 2021 00:53 schreef CarloV het volgende:
[..]
Nou ja het is wel eenzaam, maar samenwerking heb ik op dit moment niet nodig
Nou okee, vooruit dan maar!quote:Op vrijdag 31 december 2021 01:00 schreef Beerrend het volgende:
[..]
Ik zal proberen vaker mijn frustraties te delen
Zelfs geen samenwerking nodig om alle themahints te vinden?
Om te beginnen; ik vond 8 al een stom getal, en nu alleen nog maar meer.quote:Op vrijdag 31 december 2021 01:00 schreef Beerrend het volgende:
[..]
Ik zal proberen vaker mijn frustraties te delen
Zelfs geen samenwerking nodig om alle themahints te vinden?
8 is mijn lievelingsgetal, als je 8 op de zij legt krijg je een lemniscaat en dat is ook mijn lievelingsgetal, ik heb immers oneindig veel lievelingsgetallen.quote:Op vrijdag 31 december 2021 01:05 schreef Beerrend het volgende:
[..]
Om te beginnen; ik vond 8 al een stom getal, en nu alleen nog maar meer.
Yep. Elk jaar weerquote:Op vrijdag 31 december 2021 09:22 schreef billiebob123 het volgende:
Of als de uitwerkingen worden gegeven, dan denk ik vast en zeker: ooooooh jaaaaa!
Ik heb een aantal problemen voor je:quote:Op vrijdag 31 december 2021 09:22 schreef billiebob123 het volgende:
Ik zou vooral zo graag een keer een kop koffie willen drinken met Carlo (of iemand anders uit de club van 100) om dan eens uitgebreid de gedachtengang per vraag door te nemen. Lijkt me zeer fascinerend.
Bijvoorbeeld al die slangen.. ik zie hem niet en heb geeneens een idee hoe of waar ik het moet zoeken. Mischien vind ik hem straks wel, met een hint. Of als de uitwerkingen worden gegeven, dan denk ik vast en zeker: ooooooh jaaaaa!
Maar ik zou juist eens meegenomen willen worden in die hele deductie-slag
Thee/melk/water.. (?) mag ook.quote:Op vrijdag 31 december 2021 12:29 schreef CarloV het volgende:
[..]
Ik heb een aantal problemen voor je:
- Ik drink geen koffie
- Soms zie ik direct wat de bedoeling is, en is er niet echt deductie aan vooraf gegaan, gewoon een gevoel, patroon of een ervaringsdingetje.
- De vragen waar wel deductie aan vooraf gaat, zijn soms uit pure chaos en/of debiliteit opgelost. Dus die deductiestappen zijn ook niet te volgen af en toe.
Maar wel een leuk idee verder
Chocolademelkquote:Op vrijdag 31 december 2021 13:21 schreef billiebob123 het volgende:
[..]
Thee/melk/water.. (?) mag ook.
Voor de rest zie ik geen problemen
Alcohol wil ook nog weleens helpen voor wat inspiratie.quote:Op vrijdag 31 december 2021 13:21 schreef billiebob123 het volgende:
[..]
Thee/melk/water.. (?) mag ook.
Voor de rest zie ik geen problemen
Ik denk dat ik voor de rest van het jaar alleen nog maar inspiratie ga tanken.quote:Op vrijdag 31 december 2021 13:25 schreef thabit het volgende:
[..]
Alcohol wil ook nog weleens helpen voor wat inspiratie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 1 januari 2022 01:07 schreef Legoblokje het volgende:
[ link | afbeelding ]Knap gedaan!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AIVD Kerstpuzzel 2024: 1ab, 2, 3abc, 4abc, 5, 6, 7abcd, 8ab, 9, 13a, 14b, 17ab, 18ab, 24abc, 25abc, 27
Bij mij is het juist 22C die frustreert (o.a.).quote:Op zondag 2 januari 2022 11:45 schreef jurjen3000 het volgende:
Na een paar dagen vast te zitten eindelijk weer wat opgelost: 21c is binnen![]()
22 A en B vind ik niet beterquote:Op zondag 2 januari 2022 16:34 schreef RW-fan het volgende:
[..]
Bij mij is het juist 22C die frustreert (o.a.).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |