Mijn oma zei altijd: wie het kleine niet eert, is het grote niet weerd. Wat een hebberigheid zeg van dat volk, verschrikkelijk. Het draait daar schijnbaar allemaal om geld en materialisme……… Hebberigheid ten top! Er zijn ook mensen die krijgen helemaal GEEN kerstpakket, realiseren ze zich dat ook ?????????? (waaronder ik).quote:Een deel van het personeel van het OLVG-ziekenhuis is ontstemd over het kerstpakket. Een OLVG-muts met een bijbehorende sjaal was niet de waardering waar ze op hadden gehoopt na een zwaar coronajaar. ‘Het voelt als een belediging.’
Een blauwe muts met stippen en OLVG-logo, een bijpassende sjaal, cacaopoeder en een spelletje, dat zat er dit jaar in het kerstpakket van OLVG-medewerkers. De inmiddels 122 reacties op het interne discussieforum van het OLVG onder het bericht ‘kerstpakket’, dat Het Parool heeft ingezien, zijn voornamelijk cynisch en negatief van aard. ‘Wie heeft in hemelsnaam dit pakket bedacht,’ schrijft iemand. Een ander: ‘Ze verwachten zeker dat we in OLVG-merchandise gaan rondlopen.’
‘Een belediging’
Toch wordt er niet bij iedereen gelachen, want de onvrede onder een deel van het personeel past in een breder gedeeld ongenoegen over de waardering die zorgpersoneel krijgt voor hun werk tijdens de coronacrisis. Juist daarom is het ‘karige’ kerstpakket een klap in het gezicht van sommige medewerkers. “Dit pakket voelt echt als een belediging,” zegt een OLVG-medewerker van wie de naam bekend is bij de redactie. “Is dit waar we al 1,5 jaar keihard voor aan het werk zijn?”
Terwijl de medewerkers hun ongenoegen uiten over het kerstpakket, voelde de raad van bestuur de noodzaak om te reageren op de ‘toon’ van de berichten. ‘Natuurlijk kunnen en mogen we binnen OLVG van mening verschillen en ons uitspreken over zaken, dat is ook de functie van het discussieforum. Nu schrikken we echter van de toon waarop de discussie wordt gevoerd. Laten we er met elkaar voor zorgen dat we niet alleen meningen naar elkaar ventileren maar met wederzijds respect voor elkaar in gesprek blijven.’
Daarop wordt door medewerkers opnieuw fel gereageerd. ‘Heb je dan echt niet in de gaten hoe hoog de stress, frustratie en vermoeidheid zijn opgelopen het afgelopen jaar?,’ schrijft een medewerker. Een ander: ‘Mensen verwachten waardering terug te zien in hun kerstpakket’.
Warme winter
Toch is niet iedereen ontevreden met pakket. Een van de medewerkers schrijft aan Het Parool dat ze er wel blij mee was. ‘We krijgen echt waardering en attenties, overigens al het hele jaar.’ Ze noemt het verse fruit dat ze krijgen aangeboden, een kleinigheidje op De Dag van de Verpleging en massagestoelen.
Het OLVG dacht iedereen blij te maken met een ‘warm’ cadeautje voor de winter. “Met de beste bedoelingen is iets uitgekozen voor 6000 OLVG’ers. Nu blijkt het niet bij iedereen in de smaak te vallen en dat is natuurlijk jammer,” zegt een woordvoerder van het OLVG.
De medewerkers die niet blij zijn met het cadeau hebben inmiddels een andere bestemming gevonden voor de mutsen en sjaals. Die worden gedoneerd aan opvanglocatie De Regenboog Groep voor dakloze mensen. ‘Gelukkig bezorgt het kerstpakket mij dan toch een warm gevoel, al is het niet op de manier die men voor ogen had,’ schrijft een medewerker hierover op het forum.
En voor volgend jaar? “De feedback is duidelijk, in dit Amsterdamse stadsziekenhuis hebben medewerkers het hart op de tong. We nemen de reacties en aangedragen suggesties mee naar volgend jaar,” zegt de woordvoerder (OLVG).
Leids Universitair Medisch Centrum
Ook bij het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) zijn medewerkers op zijn zachtst gezegd niet blij met het aangeboden kerstpakket. Een medewerker wiens naam bekend is bij Het Parool, laat dat weten. “We kregen een mail dat we een kerstpakket konden uitzoeken via een website. Dus wij hoopvol naar die site, maar daar konden we alleen uit een koortsthermometer of fietslampjes kiezen. Allemaal kleine cadeautjes, waar we in het verleden nog een combinatie van cadeautjes of een heel pakket konden kiezen.”
Volgens de medewerker werd iedereen er op de afdeling cynisch van. “Ze hadden eerst ook al bezuinigd op de kerstversiering in het ziekenhuis, maar dat is later teruggedraaid. En dan krijgen we nu een koortsthermometer! Een kerstcadeau dat je letterlijk in je reet kan steken.”
Een woordvoerder van het LUMC laat weten de geluiden te herkennen en te begrijpen. “Inderdaad doet dit geschenk geen recht aan de enorme inzet die door veel van de 8000 medewerkers het afgelopen jaar is gepleegd. Helaas heeft de financiėle situatie ons dit jaar gedwongen tot een klein gebaar. Hiervoor is in de organisatie ook wel begrip.”
Huid op huid metingen werken afdoende?quote:Op vrijdag 24 december 2021 07:51 schreef LanaMyst het volgende:
Ik heb volgens mij ook nog geen kerstpakket gehad,
En hoewel ik niet zo rouwig ben dat ik nu die muffe koekjes en nutteloze non food producten, die na 1x gebruik alleen maar in de weg staan, moet missen.
Vind ik het wel een beetje flauw maar maak me er ook niet druk om.
Verder had best een koorts thermometer willen hebben eigenlijk, maar wel zo'n modern infrarood ding voor op voorhoofd of in oor. En niet om ergens anders in te steken want daar heb ik geen thermometer voor nodig
Dat betekent dat het doek is gevallen.quote:
Promotiemateriaal is nou eenmaal geen kerstpakket en een muts en sjaal in bedrijfskleuren met bedrijfslogo is promotiemateriaal.quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:06 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Ik mocht voor ¤ 200,- zelf samenstellen. Vind het pakket dat beschreven wordt in de OP vrij karig. Hoewel het een extraatje is kun je er toch wel uit afleiden hoeveel het personeel wordt gewaardeerd.
Precies. En corona wordt er niet minder op….quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:06 schreef trotse_wappie het volgende:
Wat verwachten ze eigenlijk? Kaviaar en dure champagne?
Precies. Dit was nog over van een beurs of zo dus geven ze het maar weg als kerstpakket....quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Promotiemateriaal is nou eenmaal geen kerstpakket en een muts en sjaal in bedrijfskleuren met bedrijfslogo is promotiemateriaal.
Lijkt me toch dat je werkt voor je salaris, niet voor je kerstpakket. Wel een kutpakket natuurlijk.quote:“Is dit waar we al 1,5 jaar keihard voor aan het werk zijn?”
En ze hebben al extra's gehad en 1000 euro van Rutte.quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:17 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Lijkt me toch dat je werkt voor je salaris, niet voor je kerstpakket. Wel een kutpakket natuurlijk.
Overigens vermoed ik dat in dit geval het Parool pas inzage in het interne discusdieplatform kreeg nadat de raad van bestuur over de toon gejengeld had, dat soort dingen zijn dan vaak de druppel.quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:10 schreef Starhopper het volgende:
Elk jaar weer gezeik over kerstpakkettenEr zijn altijd wel mensen die het pakket kut vinden
Maar net wat minder kneuterig dan als bedrijf merchandise als kerstpakket geven.quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:22 schreef Twiitch het volgende:
Janken om een kerstpakket is echt een van de meest kneuterige dingen die een mens kan doen.
QFT.quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:10 schreef Starhopper het volgende:
Elk jaar weer gezeik over kerstpakkettenEr zijn altijd wel mensen die het pakket kut vinden
Of cocapoeder, om die lange nachten op de afdeling door te komen.quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:33 schreef Enawh het volgende:
Zelf een bijbaantje als uitzendkracht kreeg ik een hele grote doos met eten en keukengerei
Mij boeit het niet zo maar ze kregen wel een kutpakket.
Doe dan een fles wijn bij van 2 euro ipv een cacaopoeder
Dit dus op zich een grappig pakket maar zet dan niet overal je logo op. Nu ben je bedrijfskleding aan het weggeven.quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Promotiemateriaal is nou eenmaal geen kerstpakket en een muts en sjaal in bedrijfskleuren met bedrijfslogo is promotiemateriaal.
Aan de andere kant, als jij met een OLVG-muts gaat rondlopen, krijg je overal spontaan applaus, gratis boodschappen en laten mensen je overal voor. Toch?quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit dus op zich een grappig pakket maar zet dan niet overal je logo op. Nu ben je bedrijfskleding aan het weggeven.
Een beetje hetzelfde als de beruchte exposure credits.quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:51 schreef Piles het volgende:
[..]
Aan de andere kant, als jij met een OLVG-muts gaat rondlopen, krijg je overal spontaan applaus, gratis boodschappen en laten mensen je overal voor. Toch?
Ik kreeg ¤450. Dat was fantastisch!quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:52 schreef Twiitch het volgende:
Ik kreeg dit jaar een drankpakket en een bol.com bon van 50¤. En jullie?
Ze verdienen het toch ook?quote:Op vrijdag 24 december 2021 09:14 schreef aloa het volgende:
Er wordt zelfs op het kerstpakket bezuinigd![]()
Geef die mensen wat ze verdienen.
Dan krijg je ook weer gezeik want een kerstpakket is zo leukquote:Op vrijdag 24 december 2021 09:14 schreef Digi2 het volgende:
Vanuit een milieu en klimaat perspectief bezien moeten we van kerstpakketten af. Velen krijgen al een eindejaars bonus en met die valuta kunnen ze zelf kiezen wat ze ermee willen doen.
Rot toch op joh. Waarom blijven de debielen deze onzin continue herhalen.quote:Op vrijdag 24 december 2021 09:43 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Het probleem van de hele zorgsector is de overmaat aan bestuurslagen en zorgmanagers die vooral goed zijn in zorgen voor zichzelf en geen feitelijke (nuttige) arbeid verrichten. Daar gaan alle miljarden naar toe zodat er geen geld is voor een fatsoenlijke beloning (en kerstpakket) van het echte personeel.
Dit inderdaadquote:Op vrijdag 24 december 2021 08:12 schreef Document1 het volgende:
Allemaal mensen met een uitkering die haten op hardwerkende mensen hier.
Omdat het de ongemakkelijke waarheid is.quote:Op vrijdag 24 december 2021 09:55 schreef The_End het volgende:
[..]
Rot toch op joh. Waarom blijven de debielen deze onzin continue herhalen.
Bullshit. Is is een simpele kijk van een simpele ziel op een complexe omgeving.quote:Op vrijdag 24 december 2021 09:58 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Omdat het de ongemakkelijke waarheid is.
Nee, het bestaat uit kantoorpikkies die achter hun bureau schemaatjes in Excel maken.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:01 schreef The_End het volgende:
[..]
Bullshit. Is is een simpele kijk van een simpele ziel op een complexe omgeving.
Jij hebt echt geen enkel idee wat er allemaal komt kijken bij het leveren van zorg (welke zorg bedoel je eigenlijk). Denk je nou echt dat de zorg bestaat uit de verpleegsterjes bij het bed?
In het begin was het inderdaad nog wel schattig en aaibaar, maar nu begint het vermoeiend te worden. Als je niet tevreden bent met je job moet je wisselen.quote:Op vrijdag 24 december 2021 09:34 schreef timmmmm het volgende:
Ik begin steeds minder sympathie voor dat gemekker uit de zorg te hebben
En het allermooiste is het als ze er dan ook nog een potje van maken en dan mij inhuren om het weer op te lossen.quote:Op vrijdag 24 december 2021 09:43 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Het probleem van de hele zorgsector is de overmaat aan bestuurslagen en zorgmanagers die vooral goed zijn in zorgen voor zichzelf en geen feitelijke (nuttige) arbeid verrichten. Daar gaan alle miljarden naar toe zodat er geen geld is voor een fatsoenlijke beloning (en kerstpakket) van het echte personeel.
Weet je zeker dat de CT scanner door verpleegsterjes is ontworpen?quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:06 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Nee, het bestaat uit kantoorpikkies die achter hun bureau schemaatjes in Excel maken.
Dat doen er ook velen dus. Met als gevolg dat er nu nog minder IC bedden beschikbaar zijn.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:08 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
In het begin was het inderdaad nog wel schattig en aaibaar, maar nu begint het vermoeiend te worden. Als je niet tevreden bent met je job moet je wisselen.
Nee, door een elektrotechnicus die niet in de zorg werkte.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:10 schreef The_End het volgende:
[..]
Weet je zeker dat de CT scanner door verpleegsterjes is ontworpen?
Het feit dat mensen dit soort minimale verwachtingen uitspreken is al een teken dat het hele concept totaal verziekt is.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:16 schreef Saekerhett het volgende:
Een kerstpakket is gewoon een stukje extra waardering voor een jaar werken. En een kerstpakket waar een iPad en/of iPhone in zit, is vrij overdreven ja, maar alleen een of andere lullige muts en sjaal is weer het andere uiterste. Gewoon een doos met wat vreetspul, flesje wijn, paar speciaalbiertjes erin en wellicht nog iets creatiefs met het logo van de werkgever erop, zoals dit muts en sjaal, is meer dan prima en zo zou het moeten zijn. Alles wat je extra krijgt is meegenomen.
O echt? Eentje maar? En die wordt dan aangestuurd door een verpleegstertje? Die doet ook de werving en de salaris administratie? Die besturen ook de vrachtwagen om de CT scanner te brengen?quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:16 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nee, door een elektrotechnicus die niet in de zorg werkte.
Nee, die is ontworpen door ingenieurs zoals ikzelf. Dat staat los van de spreadsheetmanagers die het halve zorgbudget leegvreten.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:10 schreef The_End het volgende:
[..]
Weet je zeker dat de CT scanner door verpleegsterjes is ontworpen?
Het zou goed zijn als je wat meer voor jezelf opkomt, ja.quote:Op vrijdag 24 december 2021 07:38 schreef Drekkoning het volgende:
Wij krijgen dit jaar niet eens een kerstpakket. Moet ik nu ook in de foetus houding onder de douche gaan liggen janken?
Kom op zeg.
Jij vroeg wie hem ontworpen had en daar gaf ik antwoord op. De rest boeit me weinig.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:18 schreef The_End het volgende:
[..]
O echt? Eentje maar? En die wordt dan aangestuurd door een verpleegstertje? Die doet ook de werving en de salaris administratie? Die besturen ook de vrachtwagen om de CT scanner te brengen?
Waarom? Lijkt mij vrij normaal eigenlijk.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:18 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Het feit dat mensen dit soort minimale verwachtingen uitspreken is al een teken dat het hele concept totaal verziekt is.
Die schort en overwant gaan waarschijnlijk langer mee dan roomboter of een kerststol, dus wat dat betreftquote:Op vrijdag 24 december 2021 10:20 schreef Het_Bokje het volgende:
Ik heb een blikje roomboter (ons eigen product), een schort+overwant (met logo van een van onze merken) en een kleine boekje over de geschiedenis van het bedrijf gehad. Leuk he?
Ik juist alleen maar meer en meer en nog meer na deze aanfluiting.quote:Op vrijdag 24 december 2021 09:34 schreef timmmmm het volgende:
Ik begin steeds minder sympathie voor dat gemekker uit de zorg te hebben
Uiteraard! En dat doe je zeker ook helemaal alleen! (samen met een verpleegster zeker)quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:18 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Nee, die is ontworpen door ingenieurs zoals ikzelf. Dat staat los van de spreadsheetmanagers die het halve zorgbudget leegvreten.
Omdat je het ziet als een verworven recht en niet als een leuke attentie.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:20 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Waarom? Lijkt mij vrij normaal eigenlijk.
quote:Op vrijdag 24 december 2021 07:35 schreef de_boswachter het volgende:
Een OLVG-muts met een bijbehorende sjaal was niet de waardering waar ze op hadden gehoopt na een zwaar coronajaar.
'Is dit waar ik 1.5 jaar keihard voor gewerkt hebquote:Op vrijdag 24 december 2021 10:08 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
In het begin was het inderdaad nog wel schattig en aaibaar, maar nu begint het vermoeiend te worden. Als je niet tevreden bent met je job moet je wisselen.
Ze lijken ook te denken dat de hele wereld om hun draait.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:28 schreef timmmmm het volgende:
Die lui weten dus dat alle kosten veel en veel hoger uitvallen in de zorg door de huidige situatie, zien hun salaris omhoog gaan, zien de zorgbonus en verwachten dan serieus alsnog dat er nog even een miljard extra uitgetrokken wordt voor een extravagant kerstpakket
Totaal wereldvreemd, die denken dat geld gratis is
Blikje (sweetened) roomboter is 2 jaar houdbaar, en ik kook vrij wild, dus waarschijnlijk verslijt ik meer schorten dan blikjes,quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:22 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Die schort en overwant gaan waarschijnlijk langer mee dan roomboter of een kerststol, dus wat dat betreft
Dan zal het wel geen vetpot zijn bij jullie.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:20 schreef Het_Bokje het volgende:
Ik heb een blikje roomboter (ons eigen product), een schort+overwant (met logo van een van onze merken) en een kleine boekje over de geschiedenis van het bedrijf gehad. Leuk he?
quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:33 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Blikje (sweetened) roomboter is 2 jaar houdbaar, en ik kook vrij wild, dus waarschijnlijk verslijt ik meer schorten dan blikjes,
5 euro en een lampquote:Op vrijdag 24 december 2021 10:32 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
voor hoeveel als ik vragen mag?
Want?quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:35 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]Wie weet dat een collega roomboter wilt ruilen voor een schort/want.
Waarom stel je deze vraag? Denk je dat er een apart kerstpakket is voor elke functie?quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:41 schreef Harvest89 het volgende:
Kregen die chirurgen en dikbetaalde managers aan de top dezelfde kerstbonus? Ook een sjaaltje met bedrijfslogo?
Geen idee hoe dat in een ziekenhuis gaat.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:44 schreef The_End het volgende:
[..]
Waarom stel je deze vraag? Denk je dat er een apart kerstpakket is voor elke functie?
Die krijgen een relatie geschenk van de farmaceuten.quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:41 schreef Harvest89 het volgende:
Kregen die chirurgen en dikbetaalde managers aan de top dezelfde kerstbonus? Ook een sjaaltje met bedrijfslogo?
Het was nog luxe deze keer, heb ooit een waardebon van 40 gekregen bij eigen zaak,bij besteding van 50 euroquote:Op vrijdag 24 december 2021 10:41 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]Persoonlijk zou ik nog liever niets krijgen dan dit.
Zou je spullen kunnen kopen, bonnetje bewaren en kunnen teruggeven en 90,- kunnen terugvragen?quote:Op vrijdag 24 december 2021 11:01 schreef jigggy het volgende:
[..]
Het was nog luxe deze keer, heb ooit een waardebon van 40 gekregen bij eigen zaak,bij besteding van 50 euro
Je betaald mee aan je eigen kerstpakket
Op een waardebonquote:Op vrijdag 24 december 2021 11:03 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Zou je spullen kunnen kopen, bonnetje bewaren en kunnen teruggeven en 90,- kunnen terugvragen?
Kan dat niet? Ik bedoel: Je betaalt eerst 50,- aan producten, van eigen zaak, je krijgt 40,- en dat besteed je wederom aan producten uit die zaak en je geeft alles terug om zo 90,- te vangen. Het was te proberenquote:
Lekker Hollands jij weer.quote:Op vrijdag 24 december 2021 11:03 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Zou je spullen kunnen kopen, bonnetje bewaren en kunnen teruggeven en 90,- kunnen terugvragen?
Mijn ervaring in het algemeen is dat de mensen die echt hard werken vaak onderbetaald worden.quote:Op vrijdag 24 december 2021 11:06 schreef Confetti het volgende:
Dit krijg je als deze mensen constant worden neergezet als 'helden'. Ze gaan er zelf in geloven.
Het zijn werknemers. Werknemers die niet per definitie harder werken of belangrijker zijn dan andere werknemers.
Het kan best oké zijn. Bij de Rug/UMCG wisten ze altijd met originele kerstpakketten te komen met logo, maar iedereen droeg/gebruikte dat toch wel met trots. In de weken na kerst zag je precies wie er bij de uni/umcg werktequote:Op vrijdag 24 december 2021 08:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Promotiemateriaal is nou eenmaal geen kerstpakket en een muts en sjaal in bedrijfskleuren met bedrijfslogo is promotiemateriaal.
Het zou misschien kunnen ja,geen ideequote:Op vrijdag 24 december 2021 11:06 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Kan dat niet? Ik bedoel: Je betaalt eerst 50,- aan producten, van eigen zaak, je krijgt 40,- en dat besteed je wederom aan producten uit die zaak en je geeft alles terug om zo 90,- te vangen. Het was te proberen
Ga ik niet doen. Ik vind het van de zotte dat een bedrijf een bon geeft om in eigen zaak producten te kopen, een kerstpakket is een extraatje voor de mensen zelf, niet voor het bedrijf zelf.quote:Op vrijdag 24 december 2021 11:06 schreef Enawh het volgende:
[..]
Lekker Hollands jij weer.
Ga je schamen
Nah, afgelopen jaar was toch echt wel uitzonderlijk. Er zitten mensen tegen de grens van een burn-out aan, er zijn mensen die waarschijnlijk ptss-klachten gaan krijgen, er zijn mensen die tot het uiterste en misschien nog wel verder zijn gegaan. En dit is dan de waardering? Ik kan me voorstellen dat dat een klap in het gezicht is.quote:Op vrijdag 24 december 2021 11:06 schreef Confetti het volgende:
Dit krijg je als deze mensen constant worden neergezet als 'helden'. Ze gaan er zelf in geloven.
Het zijn werknemers. Werknemers die niet per definitie harder werken of belangrijker zijn dan andere werknemers.
Confetti is een 'truther', die grijpt alles aan om z'n narratief te spinnen.quote:Op vrijdag 24 december 2021 11:11 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Nah, afgelopen jaar was toch echt wel uitzonderlijk. Er zitten mensen tegen de grens van een burn-out aan, er zijn mensen die waarschijnlijk ptss-klachten gaan krijgen, er zijn mensen die tot het uiterste en misschien nog wel verder zijn gegaan. En dit is dan de waardering? Ik kan me voorstellen dat dat een klap in het gezicht is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |