Maar dit zijn toch enge communistische plannen?quote:
Was dat die vrouw die wilde taseren?quote:Op donderdag 23 december 2021 21:07 schreef Ulx het volgende:
Blijkbaar.
In ander nieuws: Kim Potter, die agente Duante Wright doodschoot omdat er een luchtverfrisser aan zijn autospiegel hing is schuldig bevonden aan doodslag.
Hier is de bodycam.quote:Op donderdag 23 december 2021 21:36 schreef ITs_relative het volgende:
[..]
Was dat die vrouw die wilde taseren?
Damn, dat is wel echt een triest verhaal hoor.
Dit was zo overduidelijk niet bewust. Ik neem aan dat ze niet in de buurt komt van de maximale straf?
Huilen en schreeuwen dat is het wapen van wapenfetisjisten..quote:Op donderdag 23 december 2021 21:43 schreef Ulx het volgende:
Ze moest heel hard huilen in de rechtszaal, zonder tranen dan wel, maar toch. Dat ze zo haar best deed om te doen alsof het een ongeluk was zal wel meetellen in de strafmaat.
Deze vrouw heeft wel een beter verhaal dan die tiener die met een doorgeladen semi-automatisch wapen naar een demonstratie ging en daar 2 mensen doodschoot.quote:Op donderdag 23 december 2021 21:43 schreef Ulx het volgende:
Ze moest heel hard huilen in de rechtszaal, zonder tranen dan wel, maar toch. Dat ze zo haar best deed om te doen alsof het een ongeluk was zal wel meetellen in de strafmaat.
quote:In his nine months in office, Attorney General Merrick Garland has done a great deal to restore integrity and evenhanded enforcement of the law to an agency that was badly misused for political reasons under his predecessor. But his place in history will be assessed against the challenges that confronted him. And the overriding test that he and the rest of the government face is the threat to our democracy from people bent on destroying it.
Mr. Garland’s success depends on ensuring that the rule of law endures. That means dissuading future coup plotters by holding the leaders of the insurrection fully accountable for their attempt to overthrow the government. But he cannot do so without a robust criminal investigation of those at the top, from the people who planned, assisted or funded the attempt to overturn the Electoral College vote to those who organized or encouraged the mob attack on the Capitol. To begin with, he might focus on Mark Meadows, Steve Bannon, Rudy Giuliani, John Eastman and even Donald Trump — all of whom were involved, in one way or another, in the events leading up to the attack.
Almost a year after the insurrection, we have yet to see any clear indicators that such an investigation is underway, raising the alarming possibility that this administration may never bring charges against those ultimately responsible for the attack.
While the Justice Department has filed charges against more than 700 people who participated in the violence, limiting the investigation to these foot soldiers would be a grave mistake: As Joanne Freeman, a Yale historian, wrote this month about the insurrection, “Accountability — the belief that political power holders are responsible for their actions and that blatant violations will be addressed — is the lifeblood of democracy. Without it, there can be no trust in government, and without trust, democratic governments have little power.”
The legal path to investigate the leaders of the coup attempt is clear. The criminal code prohibits inciting an insurrection or "giving aid or comfort" to those who do, as well as conspiracy to forcibly "prevent, hinder or delay the execution of any law of the United States." The code also makes it a crime to corruptly impede any official proceeding or deprive citizens of their constitutional right to vote.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
Jaja vast betrapt met zijn hand in de koekjespotquote:Op donderdag 23 december 2021 02:33 schreef Ulx het volgende:
Mr Family Values gaat alweer scheiden.
[ twitter ]
quote:Op donderdag 23 december 2021 23:01 schreef VoMy het volgende:
[..]
Deze vrouw heeft wel een beter verhaal dan die tiener die met een doorgeladen semi-automatisch wapen naar een demonstratie ging en daar 2 mensen doodschoot.
Vind je 26 jaar ervaring en de Taser zit links en het pistool rechts als je met al die jaren ervaring zo'n fout maakt is er niet alleen wat mis met de opleiding of de cultuur in dat land maar ook met de dame in kwestie.quote:Op donderdag 23 december 2021 23:01 schreef VoMy het volgende:
[..]
Deze vrouw heeft wel een beter verhaal dan die tiener die met een doorgeladen semi-automatisch wapen naar een demonstratie ging en daar 2 mensen doodschoot.
Als ik zo kijk naar de peilingen betreft de belastingkortingen voor schone energie en gezinnen kan ik zien dat het direct een stuk minder populair is. Ik denk dat dat wel is waar de schoen wringt. Het is leuk om afzonderlijke delen van de wet te onderwerpen aan een vragenlijst, maar ik vraag me af of de BBB-wet als geheel wel een meerderheid zou halen. Zo simpel zijn de zaken in Amerika zelden. Ik denk dat inwoners van WV vooral het beeld hebben dat er een hoop uitgaven bij zitten waar ze veel minder blij mee zijn. Terecht of onterecht. Dat beeld wordt wel versterkt door de peiling waarin Manchin een approval heeft van 61%. Zijn houding tegenover BBB heeft daar blijkbaar toch een hoop aanhang.quote:Op donderdag 23 december 2021 01:10 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
West Virginia is vooral oiv Trump erg anti-Democraten geworden wat natuurlijk alles te maken heeft met de kolenindustrie daar en de klimaatmaatregelen waar ze de dupe van (gaan) worden. Niet verwonderlijk maar als je naar de polls kijkt waar naar de afzonderlijke punten gevraagd wordt zie je dat er toch grotendeels positief naar gekeken wordt:
[ afbeelding ]
Bron
Manchin's argument dat hij het BBB-plan niet aan zijn kiezers kan verkopen slaat dus helemaal nergens op als dat waar is. Daarom dringt Sanders er ook zo op aan om alsnog een nieuwe poll te houden die dat duidelijk maakt en die hij bovendien met alle liefde nog wil betalen ook![]()
Ik snap dat dit soort zaken een hoop frustratie oproepen, maar onnodig tijdverlies is zo'n beetje het fundament van de Manchin-cycle. Doet hij altijd. Dat hij eerst de punten behandelt waar hij in zijn eigen staat makkelijk steun voor krijgt is wel logisch. Overigens zeker niet netjes, dat klopt.quote:Dat is niet alleen waar, Manchin weigerde maanden geleden al om bekend te maken met welke punten hij het niet eens was zodat er naast de BIF ook vast over het BBB-plan onderhandeld kon worden binnen de partij. Oorspronkelijk was het n plan maar de BIF was het gedeelte daaruit wat bipartisan gedaan kon worden. Om te voorkomen dat de BIF er daarna niet door zou komen was de belofte ze beide tegelijkertijd behandeld zou worden. Uiteindelijk ging Manchin alleen akkoord met een soort 'framework' van het BBB-plan maar dan moest de BIF er wel eerst door. Pas daarna ging hij echt onderhandelen/ kwam daar enige 'vaart' in. Dat is allemaal verloren tijd geweest, was nergens voor nodig en daar is heel veel kritiek op geweest vanuit zijn eigen partij.
Voor een hoop wetgeving kan dat niet eens, daar heb je 60 stemmen voor nodig om de filibuster te omzeilen. Dat is denk ik waar Manchin op doeltquote:Ja dat is idd al tijden bekend maar daar is hij ook niet echt consequent in. Hij heeft dit jaar al twee keer voor wetgeving gestemd (verhoging van het schuldenplafond en uitbreiding van het DoD-budget) waarbij de filibuster ook (tijdelijk) omzeild is en er met een eenvoudige meerderheid gestemd kon worden ipv van met een 60-40 meerderheid. Daar had hij dan weer geen moeite mee!
Twee behoorlijk linksere kandidaten in Maine en NC die het behoorlijk hadden verpest. Als die hadden gewonnen had je niet aan Manchin hoeven vragen om standpunten los te laten die de man al veertig jaar heeft.quote:Gideon en Canningham?
Corruptie dus? Zou kunnen, maar ik denk niet dat hij zich zal laten leiden door belasting. Ik geloof dat de man geld zat heeft.quote:Dat hij er als persoon op aangekeken wordt komt vooral omdat hij dus die onderhandelingen al maanden getraineerd heeft en bovendien er toch wel veel wantrouwen heerst tov zijn belangenverstrengeling. Hij heeft er zelf nl helemaal geen baat bij heeft als het doorgaat. Hij verdient ten eerste zelf dik aan de kolenindustrie, heeft geen ook geen baat bij de tax reforms die aan het BBB-plan vastzitten (hij zal meer belasting moeten gaan betalen) en wordt bovendien nu financieel flink gesteund met donaties van invloedrijke Republikeinen wat natuurlijk buitengewoon gunstig is voor zijn herverkiezing in een dieprode staat. Die 61% steun van de bevolking die hij nu nog heeft kan dan wel eens een stuk minder worden. Als je dat soort belangen laat meewegen hoor je toch echt bij de Republikeinen ...
Hij is afhankelijk van die aandacht. Manchin is de meest besproken politicus in de pers juist omdat hij een democraat is in West Virginia die alle wetten kan tegenhouden. Dat is juist hetgeen dat hem zo populair maakt.quote:Blijkbaar is hij ook echt niet vies alle aandacht als je een aantal ingewijden mag geloven (het woord 'grandstanding' valt regelmatig), wellicht is dat ook Manchin maar dat kunnen wij natuurlijk moeilijk beoordelen. Gezien het feit dat Manchin op (nb!) Fox News aankondigt dat hij een punt zet achter de (door hem al veel te lang durende) onderhandelingen (waarbij hij op heel veel punten zijn zin al heeft gekregen) omdat je ergens pissig over bent vind ik iig niet echt getuigen van goede wil. Dat is gewoon kinderachtig.
Ik ben inderdaad blij dat Biden zich niet laat leiden door emotie en snapt dat je gewoon opnieuw met Manchin in gesprek moet. Ik zou ook niet weten wat je anders zou moeten doen. Die man is duidelijk een Democraat, stemt voor de ARP, intact laten van Obamacare, intact laten van de rechtstaat, belastingwetgeving. Allemaal zaken waarin hij tiebreaker was. Twee keer Trump impeached. Manchin zou in Nederland overduidelijk VVD'er zijn, maar ik zie daarin het probleem niet. De Democratische partij zou ik mijn visie een brede volkspartij moeten blijven waarin er ruimte is van links tot (centrum-)rechts. Kijk eens goed naar de standpunten van Democratische senators in 2010. Daarin was Manchin gewoon mainstream. In het Huis delen nog genoeg Democraten zijn standpunten. Manchin aan de Republikeinen geven is hetzelfde als Bente Becker of Henk Kamp bij CP'86 of Forum aansluiten. Die gaan dat ook nooit doen.quote:Maaridd gelukkig is er dan ook nog Biden die niet te beroerd is om een handreiking te doen en Manchin gewoon te bellen. Trump bezat die diplomatieke eigenschap als bruggenbouwer totaal niet.
Beetje melodramatisch. Tuurlijk zijn er problemen, zoals inflatie, maar ik denk dat hij het in zijn geheel wel aardig doet. Afghanistan wordt genoemd, natuurlijk had het vertrek georganiseerder gekund maar ik ben blij dat hij de stap heeft durven maken. Hoe zeer ik de Afghanen ook een beter leven gun, de uitkomst was onvermijdelijk.quote:
Klopt. als die inflatie weg gaat ebben blijven de voordelen over. Inflatie is een paniekreactie van de markt. Een markt die al tijden behoorlijk opgeblazen is.quote:Op vrijdag 24 december 2021 19:04 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Beetje melodramatisch. Tuurlijk zijn er problemen, zoals inflatie, maar ik denk dat hij het in zijn geheel wel aardig doet. Afghanistan wordt genoemd, natuurlijk had het vertrek georganiseerder gekund maar ik ben blij dat hij de stap heeft durven maken. Hoe zeer ik de Afghanen ook een beter leven gun, de uitkomst was onvermijdelijk.
De economie heeft zich aardig herstelt, veel nieuwe banen gecreerd of teruggekeerd, lage werkloosheid. Uitgebreid stimuleringspakket aangenomen waardoor o.a. kinderarmoede is gehalveerd. Probeert ondanks alles wat er is gebeurd goed de samenwerking te zoeken met de Republikeinen. Gaat flink investeren in infrastructuur, want voorgangers al decennia niet lukte. Pakt China aan. Allemaal niet slecht imo.
Een gast bij Fox zei zelfs dat hij een topomzet heeft gehad.quote:Op vrijdag 24 december 2021 18:16 schreef Ulx het volgende:
Het is dit jaar rustig qua War-on-Christmas gelul waar de GOP/Fox het de laatste jaren zo vaak over hadden.
Alleen wat geneuzel van Tucker dat de linkse poging Kerst te verzieken door logistieke problemen te veroorzaken mislukt is. Maar die was wel heel erg slap.
Bizar hoe de rollen zijn omgedraaid, waar de Democraten en hun lakeien in de media volop tegen vaccinatie waren zijn ze volkomen de andere kant op geslagen. Ze vallen nu zelfs de positie van Candice Owens aan terwijl Trump qua vaccinaties behoorlijk consistent is gebleven.quote:Op zaterdag 25 december 2021 10:07 schreef GarlandBriggs het volgende:
[ twitter ]
Was de volgende bitchfight in Magaworld al gepost?
Trump heeft bij permanent leeghoofd en actief antivaxxer Candace Owens op beeld gepromoot dat de vaccins top zijn! Uiteraard is dit omarmd door de normale wereld. Toen Candace begon met haar damage-control kreeg ze geen bijval van haar Maga-collega McCain
Ze beginnen volop met vreten van hun eigen vlees...Merry Christmas!
Waarom altijd die leugens?quote:Op zaterdag 25 december 2021 13:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Bizar hoe de rollen zijn omgedraaid, waar de Democraten en hun lakeien in de media volop tegen vaccinatie waren zijn ze volkomen de andere kant op geslagen. Ze vallen nu zelfs de positie van Candice Owens aan terwijl Trump qua vaccinaties behoorlijk consistent is gebleven.
Tja, ik vind jouw post nogal vreemd want naar mijn weten zijn de Democraten nooit tegen vaccinatie geweest en zijn het Republikeinen en anti-vaxx medestanders die nogal vaak ongevaccineerd en tegen vaccinatie te hoop lopen zijn. Om niet te zeggen aan covid doodgaan want dat komt ook nogal eens voor.quote:Op zaterdag 25 december 2021 13:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Bizar hoe de rollen zijn omgedraaid, waar de Democraten en hun lakeien in de media volop tegen vaccinatie waren zijn ze volkomen de andere kant op geslagen. Ze vallen nu zelfs de positie van Candice Owens aan terwijl Trump qua vaccinaties behoorlijk consistent is gebleven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |