Hij deed zijn best om aan de kant te gaanquote:Op zaterdag 11 december 2021 11:47 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Het wordt een gewoonte van hem
Maar als ik dan kijk naar echte daadwerkelijke pech voor Verstappen kom ik niet veel verder dan de klapband in Baku.quote:Op zaterdag 11 december 2021 11:52 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Je gaat wel erg ver in je factoren zoeken. Als het externe zijn is het anders dan als het aan Lewis of Bottas ligt dat je 'geen mazzel' hebt.
Een Bottas die je er uit gooit zodat je met veel schade 9 de wordtquote:Op zaterdag 11 december 2021 11:54 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Maar als ik dan kijk naar echte daadwerkelijke pech voor Verstappen kom ik niet veel verder dan de klapband in Baku.
Dit was zo, maar is sinds Donderdag niet meer zo nadat FIA bekend maakte dat bij een crash tussen de 2 titaanrivalen mogelijk puntenaftrek zou plaatsvinden.quote:
Dit kan niet. Er zal altijd een schuldige aangewezen worden. En Max zal dat in 95% van de tijd zijn aangezien de FIA zijn bloed wel kan drinken en altijd een Brit zal prevaleren als winnaar.quote:Op zaterdag 11 december 2021 11:52 schreef Sfancta het volgende:
En als ze beiden tegen elkaar crashen, met beiden schuld, beiden DNF wie is dan WK?
Verprutste pitstop in Imolaquote:Op zaterdag 11 december 2021 11:54 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Maar als ik dan kijk naar echte daadwerkelijke pech voor Verstappen kom ik niet veel verder dan de klapband in Baku.
Klinkt goed hoor...quote:Ondanks het gemopper zet Verstappen de tweede trainingstijd neer en komt hij weer enigszins in de zone waarin Hamilton zich bevindt.
De tijd van Verstappen zit op 0,214 van de Brit.
Maar dat was menselijk falen van het team (was Monza) en bovendien liep Verstappen daar zelfs nog een paar punten uit na die crashquote:
Schreeuw niet zoquote:Op zaterdag 11 december 2021 12:01 schreef Sfancta het volgende:
TEMPERAMENT VAN JOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Deze manquote:Op zaterdag 11 december 2021 12:02 schreef _UserName_ het volgende:
Ik acht Max niet geheel kansloos, ben zeer benieuwd naar de kwali straks
Werken bij de nos ?quote:Op zaterdag 11 december 2021 12:02 schreef Zwansen het volgende:
Max op de lange rechte stukken dus sneller dan Hamilton?
Daarin zijn ook de stats van gisteren meegenomen.quote:Op zaterdag 11 december 2021 12:02 schreef Zwansen het volgende:
Max op de lange rechte stukken dus sneller dan Hamilton?
Ja dat mag zekerquote:Op zaterdag 11 december 2021 12:04 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Oh sorry hoor. Ik dacht dat dit een forum was waar je vragen mocht stellen.
Ik denk eerder dat Alonso of Schumacher Hamilton uit zal schakelen. Of het is onderdeel van El Plan, of iemand wil het record van papa beschermen.quote:Op zaterdag 11 december 2021 11:58 schreef Sfancta het volgende:
We zijn wel allemaal bezig met HAM die VER eraf kan gooien en andersom, maar...
Er kan ook nog iemand wraak nemen voor iets in 2018. Wraak op het duwen in de paddock.
RIP
Denk zelfde als Renault Briatore in 2009.quote:Op zaterdag 11 december 2021 11:48 schreef Confetti het volgende:
Wat zou er eigenlijk gebeuren als Perez als suicide-courreur wordt ingezet om Hamilton te neutraliseren?
Max kan daar toch niets aan doen..
En terecht, laat het maar mooi clean blijven.quote:Op zaterdag 11 december 2021 12:05 schreef Fer het volgende:
[..]
Denk zelfde als Renault Briatore in 2009.
Punten afname, dikke boete en Horner levenslange geschorst.
Zeker wel: RB zet alle pegels in op de zondag.quote:Op zaterdag 11 december 2021 12:05 schreef TweedeKlum het volgende:
Er is echt geen zinnig woord over te zeggen voor wat betreft de pace van de RB, ik duim en ik hoop, that's it.
Pitsstopstrategie om de winst te pakkenquote:Op zaterdag 11 december 2021 12:06 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zeker wel: RB zet alle pegels in op de zondag.
Inderdaad. Ik heb wel eens een oefenwedstrijd bezocht van mijn favoriete voetbalclub. Uiteraard gehuld in shirt, pet en sjaal als volwassen man. Zo hoort het namelijk.quote:Op zaterdag 11 december 2021 12:09 schreef Machielovic het volgende:
Goed getraind hoor, waarom kijken we hier naar? Doen we bij een voetbalwedstrijd toch ook niet? Oh wachtTennis een beter voorbeeld
1. RB is alleen maar bezig geweest met long-runsquote:Op zaterdag 11 december 2021 12:09 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Pitsstopstrategie om de winst te pakken
Lekker daar naar kijkenquote:Op zaterdag 11 december 2021 12:09 schreef Machielovic het volgende:
Goed getraind hoor, waarom kijken we hier naar? Doen we bij een voetbalwedstrijd toch ook niet? Oh wachtTennis een beter voorbeeld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |