.quote:3FM Serious Request zamelt dit jaar samen met jou geld in voor het Wereld Natuur Fonds. Van 18 t/m 24 december draaien 3FM-dj’s Sander Hoogendoorn, Frank van der Lende, Jorien Renkema en Rob Janssen 24 uur per dag verzoekplaten voor geld vanuit het Glazen Huis in Amersfoort. Dit zodat het Wereld Natuur Fonds de regenwouden van Zuid-Amerika kan beschermen en herstellen. Gebieden die als een groen schild voor de aarde dienen en klimaatverandering tegengaan.
NPO 1 Extra is overigens de Zender van de Maand bij KPN, te vinden op kanaal 42!quote:Op veel plekken! Natuurlijk on air op de radio, via 3fm.nl of de 3FM App. Maar ook de hele dag op NPO 1 Extra. Deze is te vinden op kanaal 81 en via Ziggo op kanaal 128.
Het einde is inzicht!quote:Op vrijdag 10 december 2021 12:45 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Dat vraag ik me over jou ook wel eens af.
OP en TT aangepast!quote:Op vrijdag 17 december 2021 21:18 schreef Paul het volgende:
Hallo morgen begint wel het glazen huis hoor, zo dood
Vorig jaar vond ik het echt kneuterig leuk! Leuker dan de laatste jaren glazen huis zelfs. Maar dat had misschien ook te maken met de hele lockdowntoestand, waarin dat echt een leuk lichtpuntje was. Dit jaar moet ik het nog even zien wat het wordt. Van mij hadden ze het concept van vorig jaar nog even mogen laten staan.quote:Op zaterdag 18 december 2021 09:34 schreef Viv het volgende:
[..]
OP en TT aangepast!![]()
![]()
Fijn dat er weer een Glazen Huis is!![]()
Dat wandelen vond ik echt super saai altijd, vorig jaar was alweer veel leuker met dat huis in die hangar.![]()
Gevonden op de 3FM-website, ik zal het toevoegen aan de OP.quote:
quote:Op veel plekken! Natuurlijk on air op de radio, via 3fm.nl of de 3FM App. Maar ook de hele dag op NPO 1 Extra. Deze is te vinden op kanaal 81 en via Ziggo op kanaal 128.
KPN...zender van de maand kan ook.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:18 schreef Viv het volgende:
[..]
Gevonden op de 3FM-website, ik zal het toevoegen aan de OP.
[..]
Daar zullen ze de top2000 ook wel op uitzenden dus kan idd mooi open gezet wordenquote:
Dat verwacht ik ook.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:20 schreef Nizno het volgende:
[..]
Daar zullen ze de top2000 ook wel op uitzenden dus kan idd mooi open gezet worden
Ik ookquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:22 schreef Dotteke het volgende:
Ik ga het wel kijken, gezellig altijd
Ja klopt: https://www.kpn.com/beleef/blog/zender-van-de-maand-kijken.htmquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:20 schreef Nizno het volgende:
[..]
Daar zullen ze de top2000 ook wel op uitzenden dus kan idd mooi open gezet worden
Toegevoegd aan de OP.quote:In december is NPO 1 Extra zender van de maand bij KPN en daarom de hele maand gratis te zien op kanaal 42!
Ja hier ook altijd, alleen ben ik ook al dagen de top 4000 aan het luisteren dus die moet ik dan laten schietenquote:
Top4000 staat hier ook aan idd. Dan kies ik toch voor dit.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja hier ook altijd, alleen ben ik ook al dagen de top 4000 aan het luisteren dus die moet ik dan laten schieten
Ben wel benieuwd hoe ze het gaan doen met al die maatregelenquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:32 schreef aloa het volgende:
[..]
Top4000 staat hier ook aan idd. Dan kies ik toch voor dit.
We gaan het zo zienquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:32 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd hoe ze het gaan doen met al die maatregelen
Vorig jaar in een hangar was echt weer ouderwets gezellig.quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:16 schreef Tourniquet het volgende:
NPO1 Extra maar even opgezet, vanaf de wandeledities het niet meer gevolgd, maar nu toch maar weer even kijken. Ik ken alleen Frank en Sander.![]()
NPO start werkt idd ook primaquote:
Ik zie het. Staat bij Op 42...zender van de maand.quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:21 schreef Nizno het volgende:
[..]
NPO start werkt idd ook prima
oke wel weer enorm dat ik achter loop maar boeie
ik bedoelde de NPO start app op mn smart TV, heb geen TV abo meerquote:Op zaterdag 18 december 2021 12:25 schreef aloa het volgende:
[..]
Ik zie het. Staat bij Op 42...zender van de maand.
Toch hetzelfde, de livestream loopt gewoon achter.quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:20 schreef spapaars het volgende:
[..]
Heeft ook een eigen regie, dus niet hetzelfde als de livestream.
Dat lijkt me sterk eerlijk gezegd. KPN prikt toch gewoon NPO 1 Extra door op het themakanaal?quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:20 schreef spapaars het volgende:
[..]
Heeft ook een eigen regie, dus niet hetzelfde als de livestream.
Ja zo.quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:27 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik bedoelde de NPO start app op mn smart TV, heb geen TV abo meer
uhuh je kijkt A vertraagd op de app en B de tv via internet loopt ook nog ietsjes achter...quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:28 schreef aloa het volgende:
[..]
Ja zo.
Die loopt achter idd. Met voetbal ook altijd
Dat lijkt mij wel ja.quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:36 schreef spapaars het volgende:
Loopt niet echt storm buiten, of is er een beperking aan het aantal bezoekers?
Ohquote:
Daar zal niet iedereen even blij mee zijn.quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:39 schreef Evenstar het volgende:
Je mag alleen met QR langs na, nadat je van te voren even hebt aangegeven.
Bij mij is ie wel iets beter, maar het is geen HD-stream nee.quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:33 schreef spapaars het volgende:
Lijkt wel een stream zoals we die hadden 15 jaar terug.
[ afbeelding ]
Oma heeft al een fles advocaat op ..quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:45 schreef spapaars het volgende:
https://stubru.be/live
De Warmste Week livestream
[ afbeelding ]
Inkomen in wat?quote:Op zaterdag 18 december 2021 12:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
We zijn los. Moet er zelf nog effe inkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |