Ik was al op zoek naar iets met tetten ipv die pauperbak.quote:Op maandag 29 november 2021 14:52 schreef TaMieke het volgende:
Kunnen we die knuffelgif weer terug krijgen?
Deze is toch veel mooier.quote:Op maandag 29 november 2021 14:52 schreef TaMieke het volgende:
Kunnen we die knuffelgif weer terug krijgen?
In KLB staat een heel topic vol.quote:Op maandag 29 november 2021 14:53 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ik was al op zoek naar iets met tetten ipv die pauperbak.
Seks op de eerste date. Nice.quote:Op maandag 29 november 2021 14:45 schreef Senn88 het volgende:
[..]
Die kans is 99,99% zeker ja. Zal zo ook even mijn horoscoop checken !
Ik probeer op het plaatje in de OP te klikken maar seks is nog niet geluktquote:
eelt kwekenquote:Op maandag 29 november 2021 14:45 schreef Senn88 het volgende:
[..]
Blaren in de hand en op de piemelmuis
Wat?quote:
Nee nooit!quote:
Ja uhm.... vooruit dan.quote:Op maandag 29 november 2021 14:53 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ik was al op zoek naar iets met tetten ipv die pauperbak.
Nee joh. We gaan gewoon ergens wat drinken neutraal terrein 2 drankjes en dan wegwezen. Want hij heeft daarna Sinterklaas feest met het kind.quote:
Raar dat hij met kinderen nog niet gevaccineerd was. Of is dit weer een andere?quote:Op maandag 29 november 2021 15:09 schreef Senn88 het volgende:
[..]
Nee joh. We gaan gewoon ergens wat drinken neutraal terrein 2 drankjes en dan wegwezen. Want hij heeft daarna Sinterklaas feest met het kind.
Zelfde. Intussen heeft hij de vaccinaties wel rond. Heeft 1 kind maar die ziet hij maar 1x per 2 weken een weekendquote:Op maandag 29 november 2021 15:11 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Raar dat hij met kinderen nog niet gevaccineerd was. Of is dit weer een andere?
En dan meteen 1 met kind......quote:Op maandag 29 november 2021 15:09 schreef Senn88 het volgende:
[..]
Nee joh. We gaan gewoon ergens wat drinken neutraal terrein 2 drankjes en dan wegwezen. Want hij heeft daarna Sinterklaas feest met het kind.
Niemand is daar leuk genoeg voorquote:Op maandag 29 november 2021 15:13 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Niks mis met het diepe als de man leuk genoeg is
Dat krijg je als je teveel op elkaars lip zit...quote:
Maar natuurlijk, ik weet toch dat je graag aan Eva's boobies denktquote:Op maandag 29 november 2021 15:15 schreef STING het volgende:
[..]
Daar moest ik zojuist al aan denken ja
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |