Het kan hé. Denk dat we even een onderzoek moeten afwachten voor er mensen alvast die man gaan lynchen.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:58 schreef Chivaz het volgende: [ twitter ] [ twitter ] De MSM ziet de aanslag in Waukesha nog steeds als een ongeluk. Bizar dat zo’n man de voordeel van de twijfel krijgt ondanks het feit dat hij op social media ronduit racistische en anti semitische berichten en memes plaatste. [ twitter ] Vergelijk dat eens met Rittenhouse die uit zelfverdediging heeft geschoten en niets misdaan heeft. Zo je maar weer dat je politieke overtuiging en ras doorslaggevend zijn als het gaat om wel of geen ophef in de media.
Hij kon niemand vinden die het wilde tekenen. Zo vreemdquote:Op donderdag 25 november 2021 01:31 schreef Ulx het volgende:
Laten we hier maar weer eens ontopique gaan.
[ twitter ]
[ twitter ]
White privilege bestaat niet. Dit is één van de vele dogma's van de progressieve geest.quote:Op donderdag 25 november 2021 00:46 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
White privileged begrip alom van de agenten voor de drie mannen en niemand bekommert zich om Arbery terwijl hij naar adem hapt en dood ligt te bloeden
Niet?quote:Op donderdag 25 november 2021 07:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
White privilege bestaat niet. Dit is één van de vele dogma's van de progressieve geest.
Nee, correct. White privilege bestaat niet en is een rare hersenkronkel van een elite, blanke vrouw genaamd Peggy McIntosh, die haar sociale klasse linkte aan haar huidskleur en vervolgens een bizarre theorie verzon, die zogenaamd algemeen toepasbaar was op de wereld. Met burgeroorlogen heeft dit verder niets te maken.quote:Op donderdag 25 november 2021 07:38 schreef theguyver het volgende:
[..]
Niet?
Oh ik meen dat daar een complete burgeroorlog om geweest was.
Je moet die term niet gebruiken. Dan raken fascisten/racisten/nazi's/sympathisanten getriggered. Die zijn van suiker weet je, dat zijn snowflakes.quote:Op donderdag 25 november 2021 07:38 schreef theguyver het volgende:
[..]
Niet?
Oh ik meen dat daar een complete burgeroorlog om geweest was.
Het benoemen van de realiteit heeft niets te maken met fascisten, racisten, nazi's of sympathisanten. Dat zijn Links-woke dooddoeners. Ik heb ook meer het idee dat kritiek op dogma's zoals white privilege de daadwerkelijke trigger is, en dit dan natuurlijk voor progressieven.quote:Op donderdag 25 november 2021 07:53 schreef Ulx het volgende:
[..]
Je moet die term niet gebruiken. Dan raken fascisten/racisten/nazi's/sympathisanten getriggered. Die zijn van suiker weet je, dat zijn snowflakes.
In de VS ligt het puur aan de regio denk en dit een een gokje een KKK bedrijfsleider zal echt geen afro Amerikaan aannemen.quote:Op donderdag 25 november 2021 07:51 schreef HowardRoark het volgende:
Als ik even de websites van CNN, MSNBC, WaPo, NYT en FoxNews bekijk is er toch wel een verschil te zien. De eerste vier genoemden, reppen min of meer met geen woord meer over de aanslag in Waukesha, waar FoxNews hier juist alle aandacht aan besteed. Hmm, opvallend toch weer.
[..]
Nee, correct. White privilege bestaat niet en is een rare hersenkronkel van een elite, blanke vrouw genaamd Peggy McIntosh, die haar sociale klasse linkte aan haar huidskleur en vervolgens een bizarre theorie verzon, die zogenaamd algemeen toepasbaar was op de wereld. Met burgeroorlogen heeft dit verder niets te maken.
Dat heeft niets met white privilege te maken. De situatie die jij schetst zou openlijke discriminatie, dat is iets anders dan het zogenaamde "white privilege". En gelukkig is de KKK tegenwoordig een behoorlijk nietsbetekenend groepje kneuzen geworden, met slechts naar schatting een paar duizend 'leden' in heel de VS.quote:Op donderdag 25 november 2021 08:03 schreef theguyver het volgende:
[..]
In de VS ligt het puur aan de regio denk en dit een een gokje een KKK bedrijfsleider zal echt geen afro Amerikaan aannemen.
En mocht die m alsnog aannemen bestaat er echt wel kans dat die minder betaald krijgt dan een blanke voor de zelfde functie.
Dit is maar gewoon een gegokt voorbeeld.
I award you no points.quote:Op donderdag 25 november 2021 07:38 schreef theguyver het volgende:
[..]
Niet?
Oh ik meen dat daar een complete burgeroorlog om geweest was.
quote:Op donderdag 25 november 2021 07:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
White privilege bestaat niet. Dit is één van de vele dogma's van de progressieve geest.
Er is geen sprake van fraude, en dat weten die cultisten zelf ook wel. De enige reden dat dit topic nog open is, is omdat het zo verdomd vermakelijk is om te lezen hoe die trumpisten zichzelf onsterfelijk belachelijk maken.quote:Op donderdag 25 november 2021 08:53 schreef Basp1 het volgende:
He maar hoe zit het nu met de vermeende fraude. De rechtse sektevolgers snijden steeds nieuwe niet ter zake doende dingen aan om het maar niet over hun totaal gefaald geloof in het gelieg van de door hun geprefeerde media te hoeven hebben.
Daar is al meermaals antwoord op gegeven. Er zijn ook meerdere zaken gepost die vraagtekens zetten bij de hele situatie. Wie weet wat er in de toekomst nog boven water gaat komen. Ik blijf het in elk geval volgen, interessante materie.quote:Op donderdag 25 november 2021 08:53 schreef Basp1 het volgende:
He maar hoe zit het nu met de vermeende fraude.
Activisten die zich vermommen als wetenschapper tellen niet. En daar zitten de academische wereld tegenwoordig vol mee. Koren op de molen natuurlijk van een woke socialist zoals jij, maar voor weldenkende, rationele mensen is dit een zorgwekkende trend.quote:
Howardroark is gewoon een wetenschapontkenner die werkelijk alles wat hem niet zint wegzet als socialistisch activismequote:Op donderdag 25 november 2021 09:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Daar is al meermaals antwoord op gegeven. Er zijn ook meerdere zaken gepost die vraagtekens zetten bij de hele situatie. Wie weet wat er in de toekomst nog boven water gaat komen. Ik blijf het in elk geval volgen, interessante materie.
[..]
Activisten die zich vermommen als wetenschapper tellen niet. En daar zitten de academische wereld tegenwoordig vol mee. Koren op de molen natuurlijk van een woke socialist zoals jij, maar voor weldenkende, rationele mensen is dit een zorgwekkende trend.
Socialistisch activisme?quote:Op donderdag 25 november 2021 09:24 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Howardroark is gewoon een wetenschapontkenner die werkelijk alles wat hem niet zint wegzet als socialistisch activisme
De schuldige en zondige Linkse geest heeft het moeilijk en de congitieve dissonantie eist haar tol.quote:Op donderdag 25 november 2021 09:32 schreef HowardRoark het volgende:
Ik hoop trouwens voor degenen hier die echt geloven in het zogenaamde white privilege, dat zij actief bezig zijn hun eigen witheid te ontmantelen. Dit is erg belangrijk, immers ben je anders medeplichtig in het in stand houden van de structuren van "witte" suprematie in de maatschappij.
[ afbeelding ]
Hihi.
[..]
Socialistisch activisme?
Dit is volgens mij projectie. Een tactiek die wokeisten geregeld hanteren. Alles wat hen niet bevalt is racistisch, homofoob, transfoob, seksistisch, extreemrechts, nazi, fascistisch, etc.
Slachtoffertje much? Wat een emotionele reactie zeg, ik wist niet dat de observeerbare realiteit zo'n trigger voor je zou zijn. Wil je een ballon?quote:Op donderdag 25 november 2021 09:32 schreef HowardRoark het volgende:
Ik hoop trouwens voor degenen hier die echt geloven in het zogenaamde white privilege, dat zij actief bezig zijn hun eigen witheid te ontmantelen. Dit is erg belangrijk, immers ben je anders medeplichtig in het in stand houden van de structuren van "witte" suprematie in de maatschappij.
[ afbeelding ]
Hihi.
[..]
Socialistisch activisme?
Dit is volgens mij projectie. Een tactiek die wokeisten geregeld hanteren. Alles wat hen niet bevalt is racistisch, homofoob, transfoob, seksistisch, extreemrechts, nazi, fascistisch, etc.
Alle users waar ik hier op reageer? Nee hoor Koos, zo zie ik jou bijvoorbeeld niet als een doorgeglipte wokeist.quote:Op donderdag 25 november 2021 10:08 schreef KoosVogels het volgende:
Bijzondere manier van discussieren houdt Howard erop na. Hij doet alsof al zijn gesprekspartners doorgeflipte wokeisten zijn en gaat vervolgens tekeer tegen dat spookbeeld.
Tja, als je ideologie stoelt op radicalisme waar veel mensen geen zin in hebben wordt het lastig. Het is ook wel opmerkelijk dat juist de radicaalste vleugel van de Dems, met zelfbenoemde socialisten zoals AOC, Ilhan Omar, Cori Bush en Rashida Tlaib, juist denken dat het niet goed gaat omdat de Democraten simpelweg niet genoeg radicaal en progressief zijn, hihihi. De fantasten ook. Hier was Rashida Tlaib afgelopen week tegenover Axios omtrent één van haar bizarre beleidsplannen. Big smile, en maar liegen en gaslighten:quote:Op donderdag 25 november 2021 11:43 schreef QuidProJoe het volgende:
Het gebrek aan Blauwe resultaten doet ook vandaag weer pijn. Hoe krijgen ze ondanks het hebben van het Huis, de Senaat en het presidentschap, en de aanwezigheid van Uniparty-Republikeinen, niets positiefs voor elkaar? Je krijgt zo het idee dat ze geen daadwerkelijke macht hebben.
quote:Op donderdag 25 november 2021 12:38 schreef QuidProJoe het volgende:
Er zullen binnen 10 jaar een hoop Democraten en Uniparty-Republikeinen in het federale gevang zitten. Geen wonder dat ze dat niet willen. Trouwens, gaan de door een militair tribunaal veroordeelden, die executie ontlopen, niet naar een federale gevangenis?
Hihi.
Eh de laatste ge executeerde militair in de VS was 1961.quote:Op donderdag 25 november 2021 12:38 schreef QuidProJoe het volgende:
Er zullen binnen 10 jaar een hoop Democraten en Uniparty-Republikeinen in het federale gevang zitten. Geen wonder dat ze dat niet willen. Trouwens, gaan de door een militair tribunaal veroordeelden, die executie ontlopen, niet naar een federale gevangenis?
Hihi.
Het is Killaryquote:Op donderdag 25 november 2021 14:45 schreef Basp1 het volgende:
Net zoals hillary al 5 jaar opgesloten zou worden volgens de oompaloompa.
Dit is geheid een fascinerend fragment voor elke FoxNews-kijker kijker, maar ik vraag mij af wat hier nu zo interessant aan is.quote:
Er bestaat een grotere kans dat het misschien de oompaloempa is die opgesloten word.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:45 schreef Basp1 het volgende:
Net zoals hillary al 5 jaar opgesloten zou worden volgens de oompaloompa.
Die zag ik inderdaad niet aankomen, maar ergens ook wel logisch. Hij was slechts 17 jaar op dat moment en wist helemaal niets van politiek. Ook nu moet hij nog maar weinig van politiek hebben.quote:Op donderdag 25 november 2021 21:14 schreef HowardRoark het volgende:
Dat had niemand zien aankomen denk ik zo.
[ twitter ]
En anders wel al die extreem linkse msm media als nyt of wapo.quote:Op vrijdag 26 november 2021 04:25 schreef Kijkertje het volgende:
Eén ding is zeker: het is de schuld van Biden/ de Democraten
Progressief-Woke (blanke) Amerikanen zijn geregeld hysterisch obsessief bezig met het verleden van het land. Het liefst zouden bepaalde van deze individuen heel het land opnieuw stichten en alle tegenwoordige tradities, normen en waarden veranderen. Deze manie moet natuurlijk keihard tegenstand tegen worden geboden. De VS is een fantastisch land, en mensen die het land willen demoniseren met ideeën zoals 'stolen land' of 'this country is build on slavery' moeten misschien zelf achter hun oren krabben en het land verlaten.quote:
Ik vind het wel nice, Andrew Yang is een baas. En het benadrukt ook weer eens dat de MSM de plank compleet had misgeslagen in hun hysterische en verkrampte pogingen deze jongen te demoniseren. Hij lijkt me trouwens best een sympathieke knul. Het is beschamend en triest hoe die media toch in elkaar zit om bepaalde figuren kapot te willen maken vanwege hun vermeende politieke overtuigingen.quote:Op vrijdag 26 november 2021 00:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Die zag ik inderdaad niet aankomen, maar ergens ook wel logisch. Hij was slechts 17 jaar op dat moment en wist helemaal niets van politiek. Ook nu moet hij nog maar weinig van politiek hebben.
Dat maakt het gedweep van bepaalde congresleden die hem een stageplek willen bieden best gênant.
Je gaat me nu vertellen dat dit niet zo is.quote:Op vrijdag 26 november 2021 07:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Progressief-Woke (blanke) Amerikanen zijn geregeld hysterisch obsessief bezig met het verleden van het land. Het liefst zouden bepaalde van deze individuen heel het land opnieuw stichten en alle tegenwoordige tradities, normen en waarden veranderen. Deze manie moet natuurlijk keihard tegenstand tegen worden geboden. De VS is een fantastisch land, en mensen die het land willen demoniseren met ideeën zoals 'stolen land' of 'this country is build on slavery' oh moeten misschien zelf achter hun oren krabben en het land verlaten.
[..]
Ik vind het wel nice, Andrew Yang is een baas. En het benadrukt ook weer eens dat de MSM de plank compleet had misgeslagen in hun hysterische en verkrampte pogingen deze jongen te demoniseren. Hij lijkt me trouwens best een sympathieke knul. Het is beschamend en triest hoe die media toch in elkaar zit om bepaalde figuren kapot te willen maken vanwege hun vermeende politieke overtuigingen.
En wat inderdaad ook erg beschamend is zijn al die Republikeinse congresleden die hem nu een stageplek willen aanbieden, dat slaat ook nergens op. Die jongen heeft letterlijk nul politieke ambities en is dus ook helemaal niet zo uitgesproken conservatief.
Dat klopt. De VS betreft geen 'stolen land'. En de VS is ook niet 'build on slavery'. Dit wil niet zeggen dat slavernij geen prominente rol heeft gespeeld in de geschiedenis van (bepaalde delen van) de VS. Maar dat dit zogenaamd het absolute fundament zou vormen van het hele land is niet waar, en '1619 Project' achtige propaganda.quote:Op vrijdag 26 november 2021 12:30 schreef theguyver het volgende:
[..]
Je gaat me nu vertellen dat dit niet zo is.
Vertel ik ben benieuwd.
Oh dus er woonden al Europeanen voor de inheemse bevolking?quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:12 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat klopt. De VS betreft geen 'stolen land'. En de VS is ook niet 'build on slavery'. Dit wil niet zeggen dat slavernij geen prominente rol heeft gespeeld in de geschiedenis van het bepaalde delen land van de VS, maar dat dit zogenaamd het absolute fundament zou vormen van het land is niet waar, en '1619 Project' achtige propaganda.
Dit klopt, het land is vooral opgebouwd na de burgeroorlog met de enorme migratiestromen naar de VS vanuit Europa.quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:12 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat klopt. De VS betreft geen 'stolen land'. En de VS is ook niet 'build on slavery'. Dit wil niet zeggen dat slavernij geen prominente rol heeft gespeeld in de geschiedenis van (bepaalde delen van) de VS. Maar dat dit zogenaamd het absolute fundament zou vormen van het hele land is niet waar, en '1619 Project' achtige propaganda.
Ja als ik het zo moet zien kunnen we weer heel wat land op gaan eisen .quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:16 schreef Basp1 het volgende:
Omdat de indiaanse stammen het concept van landeigendom niet kenden is het dus niet gestolen?
Wanneer voegen we indonesie weer toe tot ons land.
Nee hoor, maar wat heeft dit met 'stolen land' te maken?quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:15 schreef theguyver het volgende:
Oh dus er woonden al Europeanen voor de inheemse bevolking?!
Dat klopt. De VS is niet specifieke groot en rijk geworden door katoen en tabak. En de economie die hieromheen was ontstaan, was ook voornamelijk belangrijk voor bepaalde staten in het zuiden, niet voor heel het land.quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:15 schreef theguyver het volgende:
En de VS is niet groot/rijk geworden door katoen en tabac.
Wat een knap antwoord op het argument dat het land niet gestolen is omdat "de indiaanse stammen het concept van landeigendom niet kenden".quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:21 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ja als ik het zo moet zien kunnen we weer heel wat land op gaan eisen .
Ik claim hierbij alvast een mooi eilandje in Indonesië..
Wil jij New York hebben?
Allereerst de reden waarom zoveel mensen naar de VS gingen kwam juist door de grondstoffen.quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, maar wat heeft dit met 'stolen land' te maken?
[..]
Dat klopt. De VS is niet specifieke groot en rijk geworden door katoen en tabak. En de economie die hieromheen was ontstaan, was ook voornamelijk belangrijk voor bepaalde staten in het zuiden, niet voor heel het land.
Nu ga je van katoen en tabak naar grondstoffen in het algemeen. Zo maakt je het natuurlijk een stuk breder, maar daarmee wijk je tevens af van je initiële punt. Waarschijnlijk omdat je wel weet dat je daar niet helemaal juist zat.quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:29 schreef theguyver het volgende:
[..]
Allereerst de reden waarom zoveel mensen naar de VS gingen kwam juist door de grondstoffen.
Die grondstoffen gingen ze natuurlijk eerst zelf ophalen maar bleek een stuk goedkoper te wezen om dat te laten doen door wat andere mensen te importeren die dat wel even gratis te doen.
Helaas woonden daar dus al mensen en die begrepen niet wat land eigendom was dus werden die bedrogen in hoekje gedreven en nagenoeg uitgeroeid.
Of wil je zeggen dat daar niks van waar is..
Ja grondstoffen tabac aardappels en katoen.quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nu ga je van katoen en tabak naar grondstoffen in het algemeen. Zo maakt je het natuurlijk een stuk breder, maar daarmee wijk je tevens af van je initiële punt. Waarschijnlijk omdat je wel weet dat je daar niet helemaal juist zat.
En helaas? In de hele geschiedenis van de mensheid is er gestreden om grondgebied. Uiteindelijk wonnen meestal de sterkte. Dit was trouwens grappig genoeg ook onder de verscheidene stammen van de Native Americans het geval. Dus het hele idee dat de VS 'stolen land' is gaat niet op.
Ik denk dat ik maar even corona op ga lopen en met een AK-47 in de tuin ga bivakkeren van HowardRoark en zeggen dat zijn huis tuin van mij is terwijl ik hem eerst een moestuin laat aanleggen.quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:45 schreef Basp1 het volgende:
De sterksten wonnen voor de uitvinding van wapens en verdedigings middelen. Daarna wonnen de technologisch meest geavanceerde groepen. Het had niet veel meer met kracht te maken eerder met organisatie vermogen en kennis.
Dat alle inheemse volkeren in america vatbaar waren voor westerse ziektes heeft ook een massa extintie gecreerd daar.
Nou is het niet geheel zo toegeëigend soms werden er nog wel wat kralen en andere goedkope westerse prullen voor de ruil aangeboden. Terwijl het vuurwater rijkelijk vloeide waar de inheemse bevolking die nog over was na de mazelen en pokken ook niet goed tegen konden. Dus je zult hem tenminste wat kraaltjes en spiegeltjes in ruil moeten aanbieden.quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:51 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik denk dat ik maar even corona op ga lopen en met een AK-47 in de tuin ga bivakkeren van HowardRoark en zeggen dat zijn huis tuin van mij is terwijl ik hem eerst een moestuin laat aanleggen.
Zoiets.
Net zoals er wel weer manieren werden gevonden om het land van de zwarte bevolking toe te eigenen:quote:In 1871, the House of Representatives ceased recognition of individual tribes within the U.S. as independent nations with whom the United States could contract by treaty, ending the nearly 100 year old practice of treaty-making between the U.S. and American Indian tribes.
Bron
Hoezo geen stolen landquote:Between 1910 and 1997, African Americans lost about 90% of their farmland. One of the main causes of this property loss is heirs’ property, where descendants of land owners inherit land from their family, but have no will or legal documentation that proves their land ownership. The issue of heirs’ property loss still persists today. In the early 1900s, white supremacist backlash spread across the United States. The USDA counted close to a million Black farmers across the United States – or about 14% of all farmers at the time. Many Black men during this time period were lynched because white landowners wanted their land. Violent mobs often beat and threatened to murder Black farmers if they didn’t abandon their homes. Over the course of two months in 1912, a mob drove out more than a thousand Black people from their homes in Forsyth County, Georgia.
From the 1920s to today, the percentage of Black land owners steadily dropped from 14% to only 1.3% across the nation. Discriminatory lending practices gave unequal loans to land-grant universities for Black farmers, and several laws were passed that restricted land to educated, white farmers and prohibited people of color from owning land in certain states. In 1997, John Boyd Jr. and 400 other black farmers sued the USDA in the landmark lawsuit Pigford v. Glickman, alleging that USDA officials ignored complaints brought to them by black farmers and that they were denied loans and other support because of rampant discrimination. This case was settled in 1999, with the government distributing $50,000 each to over 16 thousand farmers.
Bron
Nee hoor, van stelen was absoluut geen sprake. Het was simpelweg een strijd van de sterkste.quote:Op vrijdag 26 november 2021 14:48 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ja grondstoffen tabac aardappels en katoen.
Want die moesten die geïmporteerde Afrikanen van land afhalen van hun blanke meesters en de eerste 200 jaar hun grootste inkomsten.
En de mens heeft zich verspreid over deze aardkloot de native Amerikanen waren er eerder, en de Europeanen hebben gewoon gestolen.
Een groot aantal volken bestaan al helemaal niet meer.
En dat gebeurde niet vanzelf.
quote:Op vrijdag 26 november 2021 17:55 schreef Kijkertje het volgende:
Net zoals er wel weer manieren werden gevonden om het land van de zwarte bevolking toe te eigenen:
[..]
Hoezo geen stolen land
Leuke website hoor. Grappig dat je ineens buiten de MSM kijkt, dat had ik niet verwacht. Ik hou het desalniettemin liever bij de daadwerkelijk geschiedenis, maar voel je natuurlijk vrij om zelf te opteren voor fantasierijke narratieven zoals die van Fair Farms of het 1619 Project.quote:https://fairfarmsnow.org/we-are-fair-farms/
Fair Farms is building a movement of Marylanders of all stripes, working together for a new food system — one that is fair to farmers, invests in homegrown healthy foods, and restores our waterways instead of polluting them.
Hihi. Het was zo herkenbaar als een woke-marxistisch stuk. Uiteraard met "white supremacist", "Black" versus "white". Lastig serieus te nemen.quote:Op vrijdag 26 november 2021 18:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
Leuke website hoor. Grappig dat je ineens buiten de MSM kijkt, dat had ik niet verwacht. Ik hou het desalniettemin liever bij de daadwerkelijk geschiedenis, maar voel je natuurlijk vrij om zelf te opteren voor fantasierijke narratieven zoals die van Fair Farms of het 1619 Project.
Ik zal wat vuurwater en kraaltjes in je tuin neerleggen DM je adres ff.quote:Op vrijdag 26 november 2021 18:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, van stelen was absoluut geen sprake. Het was simpelweg een strijd van de sterkste.
[..]
[..]
Leuke website hoor. Grappig dat je ineens buiten de MSM kijkt, dat had ik niet verwacht. Ik hou het desalniettemin liever bij de daadwerkelijk geschiedenis, maar voel je natuurlijk vrij om zelf te opteren voor fantasierijke narratieven zoals die van Fair Farms of het 1619 Project.
Ah als de boodschap niet bevalt gewoon de boodschapper aanvallen (=drogreden)quote:Op vrijdag 26 november 2021 18:19 schreef HowardRoark het volgende:
Leuke website hoor. Grappig dat je ineens buiten de MSM kijkt, dat had ik niet verwacht. Ik hou het desalniettemin liever bij de daadwerkelijk geschiedenis, maar voel je natuurlijk vrij om zelf te opteren voor fantasierijke narratieven zoals die van Fair Farms of het 1619 Project.
Inderdaad. Zo'n benaderingswijze valt natuurlijk direct in goede aarde bij de adepten van het woke gedachtegoed. Lekker polariserend en raciaal essentialistisch. En bovendien met de bekende erfzonde voor Amerikaanse blanken. Ik vind het wel enigszins aansluiten bij bepaalde cult taferelen die we zagen tijdens de BLM-rellen van vorig jaar zomer:quote:Op vrijdag 26 november 2021 18:45 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Hihi. Het was zo herkenbaar als een woke-marxistisch stuk. Uiteraard met "white supremacist", "Black" versus "white". Lastig serieus te nemen.
Dit is natuurlijk een beetje projectie. Ik noem bijvoorbeeld een Andy Ngo. Hihi.quote:Op vrijdag 26 november 2021 19:33 schreef Kijkertje het volgende:
Ah als de boodschap niet bevalt gewoon de boodschapper aanvallen (=drogreden)![]()
Nadat er is aangetoond dat Ngo misleidend is in zijn berichtgeving. Dat heb ik jou nog nooit zien doen.quote:Op vrijdag 26 november 2021 20:01 schreef HowardRoark het volgende:
Dit is natuurlijk een beetje projectie. Ik noem bijvoorbeeld een Andy Ngo. Hihi.
Ja joh als domrechts eenmaal zo'n woordje heeft gevonden om als meme te gebruiken plakken ze er van alles aan vastquote:Op vrijdag 26 november 2021 20:04 schreef kipknots het volgende:
Ah, white supremacism in de Amerikaanse historie benoemen is maar woke gedrag nu?
Volgens mij is die eerste vraag al meermaals beantwoord.quote:Op vrijdag 26 november 2021 21:14 schreef illusions het volgende:
Is er al bewijs voor fraude? Nee zeker? Dan ga ik weer weg. ik zie nog steeds dezelfde 2 a 3 qua IQ minder bedeelde Trumpsupporters vooral veel praten maar niks zeggen, en al helemaal niet over het topiconderwerp..
Nee hoor, niet met bewijs. Alleen met onzin en ontwijkende "antwoorden."quote:Op vrijdag 26 november 2021 21:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Volgens mij is die eerste vraag al meermaals beantwoord.
Ja, je weet wel, die kneusjes die je tekst kopiëren en er dan een vraagteken achter zetten, net alsof ze niet begrijpen wie er wordt bedoeld.quote:En minder qua IQ minder bedeelde Trump supporters?
Nee, dat is verre van het geval. En zijn concrete zaken gepost, recent nog door @QuidProJoe een prima artikel met filmpje. Alleen veel heetgebakerde progressieven wuiven dit weg omdat zij zich kunnen vinden in de huidige uitslag. Dat is natuurlijk prima, maar dat maakt dergelijke bewijslast niet minder interessant.quote:Op vrijdag 26 november 2021 21:24 schreef illusions het volgende:
Ja, je weet wel, die kneusjes die je tekst kopiëren en er dan een vraagteken achter zetten, net alsof ze niet begrijpen wie er wordt bedoeld.
Geen idee eigenlijk. Hihihi. Ik ben zelf geen uitsproken Trump fan, dus mij zul je vast niet bedoelen.quote:Op vrijdag 26 november 2021 21:24 schreef illusions het volgende:
Ja, je weet wel, die kneusjes die je tekst kopiëren en er dan een vraagteken achter zetten, net alsof ze niet begrijpen wie er wordt bedoeld.
Inderdaad. En je weet dat de emotie hoog begint op te lopen als de Blauwe fan base begint over intelligentie. Het is een van de laatste strohalmen die men heeft. De eigen goedgelovigheid in combinatie met het gebrek aan rationaliteit en kritisch denken wordt zo op anderen geprojecteerd.quote:Op vrijdag 26 november 2021 20:25 schreef QuidProJoe het volgende:
Hihi. Zo geïndoctrineerd zijn dat je het woke-marxistische niet uit de schrijfsels kunt halen.
"You don't even have to think about it, dude."
En daar issie weer. Alleen maar krantenkoppen koppelen aan een travelban van nu zonder enige context. Dat heet cherry picking(=drogreden) ofwel Connecting the dots(=complotdenken).quote:Op vrijdag 26 november 2021 21:56 schreef QuidProJoe het volgende:
[ afbeelding ]
Hihihi.
[ afbeelding ]
Hihihi.
Biden campaign says he backs Trump's China travel banquote:As we have written, Biden’s campaign said on April 3 that Biden backed Trump’s decision to impose travel restrictions on China.
“Joe Biden supports travel bans that are guided by medical experts, advocated by public health officials, and backed by a full strategy,” Kate Bedingfield, Biden’s deputy campaign manager, told CNN. “Science supported this ban, therefore he did too.”
Bron
Tja, logica is ver te zoeken als je er zo emotioneel bij betrokken bent als QPJ.quote:Op vrijdag 26 november 2021 22:42 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
En daar issie weer. Alleen maar krantenkoppen koppelen aan een travelban van nu zonder enige context. Dat heet cherry picking(=drogreden) ofwel Connecting the dots(=complotdenken).
Het blijft moeilijk voor je he?!![]()
1. Trump's eerste travel ban had niets met COVID te maken.
2. Biden steunde iedere travel ban als hulpmiddel bij het bestrijden van COVID aangeraden door wetenschappers.
3. Trump's Europa travel ban besloot hij zonder enig overleg met wie dan ook (inclusief zijn eigen officials) en zonder plan tot uitvoering ervan met als gevolg één grote chaos op de vliegvelden.
4. Een travel ban is een hulpmiddel bij het bestrijden van COVID en geenszins een op zichzelf staande oplossing in het permanent tegenhouden ervan zoals Trump beweerde voor elkaar te hebben gekregen
[..]
Biden campaign says he backs Trump's China travel ban
[ twitter ]
[ twitter ]
[ afbeelding ]
En er dan vervolgens hihi achter zetten maakt het alleen nog maar een stuk onnozeler![]()
Ik vind het wel nobel dat je direct in de bres springt voor je politieke tribe.quote:Op vrijdag 26 november 2021 22:42 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
En daar issie weer. Alleen maar krantenkoppen koppelen aan een travelban van nu zonder enige context. Dat heet cherry picking(=drogreden) ofwel Connecting the dots(=complotdenken).
Het blijft moeilijk voor je he?!![]()
1. Trump's eerste travel ban had niets met COVID te maken.
2. Biden steunde iedere travel ban als hulpmiddel bij het bestrijden van COVID aangeraden door wetenschappers.
3. Trump's Europa travel ban besloot hij zonder enig overleg met wie dan ook (inclusief zijn eigen officials) en zonder plan tot uitvoering ervan met als gevolg één grote chaos op de vliegvelden.
4. Een travel ban is een hulpmiddel bij het bestrijden van COVID en geenszins een op zichzelf staande oplossing in het permanent tegenhouden ervan zoals Trump beweerde voor elkaar te hebben gekregen
[..]
Biden campaign says he backs Trump's China travel ban
[ twitter ]
[ twitter ]
[ afbeelding ]
En er dan vervolgens hihi achter zetten maakt het alleen nog maar een stuk onnozeler![]()
Dat klopt inderdaad. Om nog maar te zwijgen over het feit dat wapens daar eigenlijk niet af te schaffen zijn.quote:Op zaterdag 27 november 2021 02:11 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Jaja de VS wordt echt een stuk veiliger van het recht op zelfverdediging met vuurwapens
Poeh hé, Rino Ron zit ook overal bovenop zeg. Zelfs de verkoop van Daily Wire merch volgt hij intensief.quote:
Uiteraard. Binnen de woke religie spelen in de Amerikaanse context, de Blauwen een centrale rol. Zij snappen het, zij zijn moreel verlicht, zij zijn de goeden, de verlossers. Ik haal de cover van Jacobin een tijd terug nog maar eens aan:quote:Op zaterdag 27 november 2021 08:28 schreef QuidProJoe het volgende:
Wederom een zware nacht voor de Fox News kijker-kijker. Na uren lang zoeken naar gotcha-tweets is dit de oogst. Buitengewoon gênant. En natuurlijk wordt het racisme van de Brandon Administratie gebagatelliseerd. Het is immers de juiste vorm van racisme. Wanneer zal het kwartje vallen en de realisatie komen dat juist de globaal-socialisten aan de foute kant staan?
Hihi. Het is net een religie, aan de linkerzijde van het politieke spectrum. Een beetje een Kerk, op Links. Een Linkse Kerk.quote:Op zaterdag 27 november 2021 09:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Uiteraard. Binnen de woke religie spelen in de Amerikaanse context, de Blauwen een centrale rol. Zij snappen het, zij zijn moreel verlicht, zij zijn de goeden, de verlossers. Ik haal de cover van Jacobin een tijd terug nog maar eens aan:
[ afbeelding ]
Is dat bewijs voor grootschalige fraude ondertussen al boven water gekomen?quote:Op zaterdag 27 november 2021 08:28 schreef QuidProJoe het volgende:
Wederom een zware nacht voor de Fox News kijker-kijker. Na uren lang zoeken naar gotcha-tweets is dit de oogst. Buitengewoon gênant. En natuurlijk wordt het racisme van de Brandon Administratie gebagatelliseerd. Het is immers de juiste vorm van racisme. Wanneer zal het kwartje vallen en de realisatie komen dat juist de globaal-socialisten aan de foute kant staan?
quote:Op zaterdag 27 november 2021 10:14 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Is dat bewijs voor grootschalige fraude ondertussen al boven water gekomen?
quote:Op vrijdag 26 november 2021 21:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Volgens mij is die vraag al meermaals beantwoord.
quote:Op zaterdag 27 november 2021 10:51 schreef HowardRoark het volgende:
De moeite waard om even naar de map te gaan op die website. Haha, wat een radicale fantasten ook. Lijkt wel een hyperbool van Europa in de tijd van stadstaatjes.
[ twitter ]
Dat laatste komt het inderdaad wel op neer. BLM is een radicaal marxistische terreurbeweging, die de complete vernietiging van de VS wil. Tenminste, van alles wat het land momenteel is qua cultuur, tradities, normen en waarden. Om het vervolgens weer te herbouwen naar Socialistisch-Woke-Intersectioneel-CRT-achtig gedachtegoed, met een wettelijk vastgelegde voorkeursbehandeling voor vermeend onderdrukte minderheidsgroepen en gelijke uitkomsten als basis voor elk mogelijk beleid.quote:Op zaterdag 27 november 2021 11:38 schreef Chivaz het volgende:
Ik krijg een beetje de indruk dat BLM een hekel heeft aan de VS en dat ze er alles aan doen om de sociale cohesie zoveel mogelijk te verstoren.
Wat is nu het werkelijke doel? Een communistische heilstaat met een uitzonderingspositie voor zwarte mensen? Één gesegregeerd land met blanke en zwarte gebieden?
Ohja?quote:
Als ik mezelf zo onderdrukt en benadeeld zou voelen dan zou ik pleitten voor een terugkeer naar het moederland.quote:Op zaterdag 27 november 2021 12:06 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat laatste komt het inderdaad wel op neer. BLM is een radicaal marxistische terreurbeweging, die de complete vernietiging van de VS wil. Tenminste, van alles wat het land momenteel is qua cultuur, tradities, normen en waarden. Om het vervolgens weer te herbouwen naar Socialistisch-Woke-Intersectioneel-CRT-achtig gedachtegoed, met een wettelijk vastgelegde voorkeursbehandeling voor vermeend onderdrukte minderheidsgroepen en gelijke uitkomsten als basis voor elk mogelijk beleid.
Nieuw bewijs?quote:Op zaterdag 27 november 2021 13:01 schreef ATuin-hek het volgende:
En kunnen we binnenkort rechtszaken verwachten met dat nieuw gevonden bewijs?
Net als met je laatste filmpje van verkiezings'fraude' in Delaware County is ook hier weer lekker geknipt en geplakt. Fake news dus maar ik verwacht niet anders van zo'n alt-rechtse complotdenker als Cernovich.quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:58 schreef QuidProJoe het volgende:
[ twitter ]
Zou dat de reden zijn waarom verrassend veel Capitol Police agenten zelfmoord ("zelfmoord"?) plegen? Zodat ze niet kunnen lekken?
Nopequote:
quote:President Donald Trump instituted travel restrictions on five Muslim majority countries during his first year in office. This year, on Jan. 31, he added more countries to the list.
House Speaker Nancy Pelosi, who has opposed that policy from the start, took to Twitter to criticize the expansion, calling it an “un-American travel ban.”
Now, two months later, a video that’s been viewed more than 2 million times on Facebook and YouTube falsely claims that her tweet was about Trump’s decision on the same day to restrict travelers coming from China in an effort to slow the spread of the novel coronavirus.
These are two distinct and unrelated actions that were each taken on Jan. 31. Pelosi’s tweet wasn’t about the restrictions imposed because of the coronavirus.
In the first instance, Trump expanded his controversial ban on certain foreign nationals from mostly predominately Muslim countries. He added six new countries to the existing list of those affected — Burma (Myanmar), Eritrea, Kyrgyzstan, Nigeria, Sudan, and Tanzania. Half of them are majority Muslim, according to the Pew Research Center.
Pelosi responded to that expansion in a tweet that said: “The Trump Admin’s expansion of its un-American travel ban is a threat to our security, our values and the rule of law. Barring more than 350 million people from predominantly African countries from traveling to the US, this rule is discrimination disguised as policy.”
The video claims that tweet is evidence that Pelosi had initially characterized Trump’s move to restrict travel from China as “overreacting” to the novel coronavirus outbreak.
It’s not. As we said, her tweet was addressing an unrelated policy that was signed on the same day.
In the second action, which was aimed at addressing the spread of the novel-coronavirus, Trump limited travel for non-U.S. citizens, except for the immediate family of citizens and permanent residents, who were in China within two weeks of coming to the U.S.
Pelosi has not addressed that policy on Twitter, or anywhere else that we could find. We searched the Congressional Record, reviewed her weekly press briefings and other public appearances, and scoured news coverage on LexisNexis. We could find no comment from Pelosi regarding her position on that decision.
“The Dan Bongino Show,” which posted the video, did not respond to a request for comment.
Bron
Had laatst ook al gepost dat hij.. ik meen 116 miljoen had opgehaald voor rechtzaken.quote:Op zondag 28 november 2021 01:20 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
Tja het is ook wel heel naief om te verwachten dat Trump ook maar iets gaat betalen daarvan![]()
Hij heeft voor de liefhebbers van sprookjes nog wat in de aanbieding:
[ twitter ]
En dan krijgt hij nog een deel door de RNC vergoed voor de rechtszaak (over zijn financien) die niets met zijn presidentschap te maken heeftquote:Op zondag 28 november 2021 01:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
Had laatst ook al gepost dat hij.. ik meen 116 miljoen had opgehaald voor rechtzaken.
Maar als je de advocaten de laan uit stuurt omdat ze niet zijn gewenste resultaat boekten.
En in hun eigen clausule zet geen resultaat geen geld..
Houd je inderdaad wat geld over.
Je mag 3 x raden waar dat geld week naar toe gaat.
Nou er zijn een aantal rechtzaken tegen hem aangespannen of worden tegen hem aangespannen de komende tijd dus dat is een mooie buffer.
quote:Op zaterdag 27 november 2021 23:54 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Net als met je laatste filmpje van verkiezings'fraude' in Delaware County is ook hier weer lekker geknipt en geplakt. Fake news dus maar ik verwacht niet anders van zo'n alt-rechtse complotdenker als Cernovich.
[ twitter ]
Hihihi.quote:Op vrijdag 26 november 2021 19:33 schreef Kijkertje het volgende:
Ah als de boodschap niet bevalt gewoon de boodschapper aanvallen (=drogreden)
Ah, gelukkig dat er al even een fact checker in de bres is gesprongen voor de Democraten. Wat zou je toch zonder zulke mensen moeten.quote:
Hihi, het blijft fascinerend om te zien hoe de progressieve geest kan projecteren. Een ware kunst gewoon.quote:
Doorgaans zijn mensen die zich op fact-checks beroepen niet echt in staat zelf te denken. Ook herkennen ze de gebruikte stropoppen niet. Best sneu eigenlijk.quote:Op zondag 28 november 2021 10:14 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ah, gelukkig dat er al even een fact checker in de bres is gesprongen voor de Democraten. Wat zou je toch zonder zulke mensen moeten.
Waar de Democraten bijna 2 jaar nodig hadden voor hun projectie (omtrent de inreisverboden), had de Fox News kijker-kijker slechts een dag nodig.quote:[..]
Hihi, het blijft fascinerend om te zien hoe de progressieve geest kan projecteren. Een ware kunst gewoon.
Inderdaad. En dan te bedenken dat dit type mens zichzelf regelmatig een schouderklopje geeft omtrent het vermeende eigen intellect. Andersdenkenden betreft immers maar 'domvolk' of 'domrechts'.quote:Op zondag 28 november 2021 10:20 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Doorgaans zijn mensen die zich op fact-checks beroepen niet echt in staat zelf te denken. Ook herkennen ze de gebruikte stropoppen niet. Best sneu eigenlijk.
Wat denk je van Obama? en Mike Obama (de man van Obama) en zijn boekdeals. Allemaal zo corrupt als de pest!quote:Op zondag 28 november 2021 02:22 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
En dan krijgt hij nog een deel door de RNC vergoed voor de rechtszaak (over zijn financien) die niets met zijn presidentschap te maken heeft
Zijn presidentshap was/ is nog steeds één groot verdienmodel voor de fam. Trump.
Kushner maakt er ook gretig gebruik van:
[ twitter ]
Want jij ziet het verschil ook nietquote:Op zondag 28 november 2021 15:05 schreef HowardRoark het volgende:
Ik denk dat @:Kijkertje nu met een fact check van pakweg Snopes komt, die stelt dat dit in de situatie van de Obama's heel anders is. Echt waar hoor!
Mike Obamaquote:Op zondag 28 november 2021 14:42 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wat denk je van Obama? en Mike Obama (de man van Obama) en zijn boekdeals. Allemaal zo corrupt als de pest!
Biden is een pedofiel en Michelle Obama is een man en ze zijn allemaal corrupt itt Trump is niveau Baardmansquote:Op zondag 28 november 2021 19:04 schreef illusions het volgende:
[..]
Mike Obama![]()
![]()
Als je een grap moet uitleggen is hij meestal gewoon kut.
Hoezo niet erkennen?quote:Op zondag 28 november 2021 19:11 schreef QuidProJoe het volgende:
Kostelijk, hoe wetenschapsontkenners natuurlijk gevormde immuniteit niet erkennen. Immuniteit die ook nog eens flexibel is, je hebt immers geen booster nodig. Niet dat de originele injecties immunteit gaven. Hihi, wat doet doen die injecties trouwens met mensen die al antilichamen hadden opgebouwd?
quote:The posts show a clip, visible here , from a CNN broadcast of Fauci, Gupta and Cooper discussing protection after recovering from COVID-19.
quote:Fauci responded: "You know, that's a really good point Sanjay. I don't have a really firm answer for you on that. That's something that we're going to have to discuss regarding the durability of the response. The one thing the paper from Israel didn't tell you is whether or not as high as the protection is with natural infection, what's the durability compared to the durability of the vaccine."
"So it is conceivable that you got infected, you're protected, but you may not be protected for an indefinite amount of time," Fauci said. "So, I think that is something that we need to sit down and discuss seriously because you very appropriately pointed out, it is an issue and there could be an argument saying what you said."
En jij weet wel hoe lang die natuurlijke immuniteit werkt als iemand COVID heeft gehad? Bron graag.quote:Op zondag 28 november 2021 19:29 schreef QuidProJoe het volgende:
Waarom zou je, wanneer je natuurlijke antilichamen hebt opgebouwd, in godsnaam een injectie accepteren die de strijd daarmee aangaat en je ook nog eens afhankelijk maakt van boosters? Hihi. Fox News kijker-kijkers zijn een beetje naïef.
Haha! Fucking honk! "So it is conceivable that you got infected, you're protected, but you may not be protected for an indefinite amount of time," Fauci said." Hihihi. Hoe lang werken de dubbele injecties? De boosters?
Jazeker. Die werkt tot ze de injectie nemen die de strijd aangaat met het natuurlijke immuunsysteem. Of wellicht is saboteert het betere werkwoord. Daarom is het ook van levensbelang dat mensen met Puur bloed geen bloed toegediend krijgen van Onreinbloedigen.quote:Op zondag 28 november 2021 19:33 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
En jij weet wel hoe lang die natuurlijke immuniteit werkt als iemand COVID heeft gehad?
De vraag was hoe lang die natuurlijke immuniteit werkt als je geen vaccinatie neemt? Vind je het moeilijk die te beantwoorden mss?quote:Op zondag 28 november 2021 19:36 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Jazeker. Die werkt tot ze de injectie nemen die de strijd aangaat met het natuurlijke immuunsysteem. Of wellicht is saboteert het betere werkwoord. Daarom is het ook van levensbelang dat mensen met Puur bloed geen bloed toegediend krijgen van Onreinbloedigen.
Het idee is natuurlijk dat je constant blijft spuiten om jezelf te beschermen tegen een virus die niet dodelijk is als je onder de 70 bent.quote:Op zondag 28 november 2021 19:29 schreef QuidProJoe het volgende:
Waarom zou je, wanneer je natuurlijke antilichamen hebt opgebouwd, in godsnaam een injectie accepteren die de strijd daarmee aangaat en je ook nog eens afhankelijk maakt van boosters? Hihi. Fox News kijker-kijkers zijn een beetje naïef.
Haha! Fucking honk! "So it is conceivable that you got infected, you're protected, but you may not be protected for an indefinite amount of time," Fauci said." Hihihi. Hoe lang werken de dubbele injecties? De boosters?
quote:Op zondag 28 november 2021 19:42 schreef illusions het volgende:
Waarom gaat het hier over injecties?
De verkiezingsfraude kan zeker nog steeds niet bewezen worden, dus maar weer offtopic?
Een opmerkelijke post, wat denk je nu eigenlijk wat een vaccin is?quote:Op zondag 28 november 2021 19:38 schreef kipknots het volgende:
Ziek worden om immuun te worden…
Zeker ook een fan van fucking for virginity…
Jij begon met Covid-nonsense. Wellicht erken je eindelijk het lachwekkendheidsgehalte van je eigen posts?quote:Op zondag 28 november 2021 19:43 schreef Kijkertje het volgende:
[..]Tijdvulling want we wachten al zo lang op dat bewijs
Dus jij weet wel hoe lang die natuurlijke immuniteit duurt? Vertel!quote:Op zondag 28 november 2021 19:43 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het idee is natuurlijk dat je constant blijft spuiten om jezelf te beschermen tegen een virus die niet dodelijk is als je onder de 70 bent.
De angstporno heeft helaas maximaal effect gehad op mensen en ze blijven maar spuiten zonder na te denken over de eventuele lange termijn gevolgen.
Het allerbeste is gewoon natuurlijke immuniteit, en al heeft je lichaam geen antistoffen meer dan nog weet het lichaam wat het moet doen om het virus het hoofd te bieden.
Waarom natuurlijke immuniteit verdacht gemaakt moet worden tegenover een experimenteel “vaccin” is evident.
Hoe meer mensen blijven spuiten hoe meer men de mensen onder controle heeft hoe minder overheden zich verplicht voelen om naar ons te luisteren.
Die nonsens van Nancy Mace bedoel je? Ja dat klopt welquote:Op zondag 28 november 2021 19:45 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Jij begon met Covid-nonsense. Wellicht erken je eindelijk het lachwekkendheidsgehalte van je eigen posts?
Wanhopige Fox News kijker-kijker is wanhopig.quote:Op zondag 28 november 2021 19:48 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Die nonsens van Nancy Mace bedoel je? Ja dat klopt wel
Ah dan grijpen we maar weer naar de (gehoopte) gemoedstoestand van posters. Goed argument weerquote:Op zondag 28 november 2021 19:49 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Wanhopige Fox News kijker-kijker is wanhopig.
Kwalitatief nog steeds beter dan jouw stropoppen.quote:Op zondag 28 november 2021 19:51 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ah dan grijpen we maar weer naar de goedstoestand van posters. Goed argument weer
Welke stropoppen?quote:Op zondag 28 november 2021 19:51 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Kwalitatief nog steeds beter dan jouw stropoppen.
Een aangepast virus dat COVID imiteert maar (nagenoeg) onschadelijk is voor de mens. Gemaakt om je afweersysteem te trainen voor een echte infectie.quote:Op zondag 28 november 2021 19:44 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Een opmerkelijke post, wat denk je nu eigenlijk wat een vaccin is?
Het herstelbewijs in Nederland is een jaar geldig dus ik kan dan concluderen dat je op z’n minst een jaar veilig bent.quote:Op zondag 28 november 2021 19:45 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dus jij weet wel hoe lang die natuurlijke immuniteit duurt? Vertel!
Iedereen die ik ken op een persoon na die covid heeft gehad is niet zieker geweest dan van een stevige griep.quote:Op zondag 28 november 2021 19:53 schreef kipknots het volgende:
[..]
Een aangepast virus dat COVID imiteert maar (nagenoeg) onschadelijk is voor de mens. Gemaakt om je afweersysteem te trainen voor een echte infectie.
Iets heel anders dan natuurlijke immuniteit (door oplopen echte virus) promoten als iets om na te streven, laat staan te prefereren boven en e bacon voor een virus dat zoveel problemen oplevert als COVID.
Dat je dat nog steeds uitgelegd moet is best wel triestquote:Op zondag 28 november 2021 19:58 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het herstelbewijs in Nederland is een jaar geldig dus ik kan dan concluderen dat je op z’n minst een jaar veilig bent.
Maar ook na dat jaar weet je lichaam wat het moet doen tegen een covidinfectie.
Het menselijk lichaam is geen machine, het leert en het past zich constant aan de situatie die zich voor doet. Hoe lang je echt immuun bent voor Covid-19 durf ik niet te zeggen. Wat ik wel zeker weet is dat ik ieder geval niet afhankelijk ben van een spuit die ik waarschijnlijk elk jaar of half jaar opnieuw moet nemen om mezelf te beschermen voor een ziekte waar ik volgens de statistieken niet aan komt te overlijden.
Ik neem aan dat ook jij onder 50 bent, waarom heb jij die spuit genomen ondanks de kennis dat je het makkelijk overleefd en het virus alsnog kan verspreiden?
En voel je jezelf al bij de neus genomen door Hugo de jonge en consorten die hadden verteld dat vaccineren de weg naar vrijheid is en dat we ondanks de behaalde targets nog steeds geen vrijheid hebben?
Jij bent volgens mij zo'n typje die zelfs nog maandelijks een vaccinatie zou gaan halen als de overheid en bepaalde instituten dit zouden aanraden.quote:Op zondag 28 november 2021 20:10 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dat je dat nog steeds uitgelegd moet is best wel triest![]()
Het menselijk lichaam is idd geen machine, het leert van een vaccin en beschemt mensen voor een groot deel tegen ernstige ziekte en overlijden. Het beschermt ook het zorgsysteem tegen overbelasting en ism andere voorzorgsmaatregelen tegen verspreiding ervan waardoor het gevaar van mutaties wordt beperkt
Je weet nooit van te voren hoe jouw immuunsysteem precies reageert en wat je eraan overhoudt. Ik ken iemand die nu (na 6/7 maanden?) nog steeds haar reuk/smaak niet terugheeft. Dat wil je echt niet hoorquote:Op zondag 28 november 2021 20:01 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Iedereen die ik ken op een persoon na die covid heeft gehad is niet zieker geweest dan van een stevige griep.
Ik neem het risico wel aangezien ik een gezond sterk persoon ben weliswaar een paar kilo te zwaar maar ik hoor niet bij een van de risicogroepen.
Als wetenschappers dat aanraden maar het lijkt me sterk dat dat maandelijks zou gaan gebeurenquote:Op zondag 28 november 2021 20:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Jij bent volgens mij zo'n typje die zelfs nog maandelijks een vaccinatie zou gaan halen als de overheid en bepaalde instituten dit zouden aanraden.
Tja, en zo zijn er ook weer meer dan genoeg mensen die enkel lichte tot milde klachten krijgen. Uiteindelijk heeft het leven altijd risico's, die kun je nooit compleet elimineren.quote:Op zondag 28 november 2021 20:14 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Je weet nooit van te voren hoe jouw immuunsysteem precies reageert en wat je eraan overhoudt. Ik ken iemand die nu (na 6/7 maanden?) nog steeds haar reuk/smaak niet terugheeft. Dat wil je echt niet hoor
De kortzichtigheid hiervan weerquote:Op zondag 28 november 2021 20:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, en zo zijn er ook weer meer dan genoeg mensen die enkel lichte tot milde klachten krijgen. Uiteindelijk heeft het leven altijd risico's, die kun je nooit compleet elimineren.
Haha, ja dus. Schrikbarend.quote:Op zondag 28 november 2021 20:17 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Als wetenschappers dat aanraden.
Kortzichtigheid? Realisme bedoel je. Maar dat is jou natuurlijk onbekend, jij moet het meer hebben van utopisme. Hihi.quote:
Je hebt nu een heel erg individualistische blik erop. Daar kan geen beleid op gemaakt worden. Risico voor jou als individu is dan wel verwaarloosbaar, maar als je over miljoenen gaat praten betekend dit toch weer x aantal ziekenhuis / IC bedden bezet een extra druk op de zorg. Daarnaast grotere kans op overdracht op anderen.quote:Op zondag 28 november 2021 20:01 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Iedereen die ik ken op een persoon na die covid heeft gehad is niet zieker geweest dan van een stevige griep.
Ik neem het risico wel aangezien ik een gezond sterk persoon ben weliswaar een paar kilo te zwaar maar ik hoor niet bij een van de risicogroepen.
Ah je bent een wetenschapontkenner dus? De realiteit is dat heel veel mensen onnodig overlijden/ er ernstige klachten aan overhouden/ het zorgsysteem overbelast is. Dat jou dat verder niet boeit en afdoet als 'realisme' verbaast me niks.quote:Op zondag 28 november 2021 20:21 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Haha, ja dus. Schrikbarend.
[..]
Kortzichtigheid? Realisme bedoel je. Maar dat is jou natuurlijk onbekend, jij moet het meer hebben van utopisme. Hihi.
Want wetenschappers gebruiken de wetenschappelijke methode niet als het om virus-onderzoek gaat? Dat doen ze al decenniaquote:Op zondag 28 november 2021 20:26 schreef QuidProJoe het volgende:
Rationele mensen geloven in de wetenschappelijke methode. Fox News kijker-kijkers, die geloven in wetenschappers.
quote:
quote:Op zondag 28 november 2021 20:25 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ah je bent een wetenschapontkenner dus? De realiteit is dat heel veel mensen onnodig overlijden/ er ernstige klachten aan overhouden/ het zorgsysteem overbelast is. Dat jou dat verder niet boeit en afdoet als 'realisme' verbaast me niks.
Want wetenschappers zijn heel VERDACHT zeker?quote:
Wanhopige Fox News kijker-kijker is wanhopig.quote:Op zondag 28 november 2021 20:32 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Want wetenschappers zijn heel VERDACHT zeker?
Zijn de argumenten alweer op?quote:Op zondag 28 november 2021 20:33 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Wanhopige Fox News kijker-kijker is wanhopig.
Projecteer je nu? Of vond je jouw post een waardig "argument"?quote:
Ik heb dan ook niet zoveel vertrouwen in jouw observatievermogenquote:Op zondag 28 november 2021 20:37 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Projecteer je nu? Of vond je jouw post een waardig "argument"?
Maar ik beargumenteerde niets. Ik observeerde slechts.
Bij jou blijkbaar wel volgens mij. Verder dan wat stropoppen kom je niet. Dat valt me toch wel tegen van iemand die zichzelf zo verschrikkelijk intelligent acht. Uiteindelijk blijkt maar weer dat voor kritisch denken en een degelijke discussie, meer nodig is dan een tweet van RINO Ron of een fact check van Snopes.quote:
Uiteraard mag dat. Let wel, dat mijn observatievermogen werkt ongeacht jouw vertrouwen erin.quote:Op zondag 28 november 2021 20:39 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik heb dan ook niet zoveel vertrouwen in jouw observatievermogen
Oh ja dat je observatievermogen werkt twijfel ik niet aanquote:Op zondag 28 november 2021 20:42 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Uiteraard mag dat. Let wel, dat mijn observatievermogen werkt ongeacht jouw vertrouwen erin.
Stropop gespotquote:Op zondag 28 november 2021 20:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Bij jou blijkbaar wel volgens mij. Verder dan wat stropoppen kom je niet. Dat valt me toch wel tegen van iemand die zichzelf zo verschrikkelijk intelligent acht. Uiteindelijk blijkt maar weer dat voor kritisch denken en een degelijke discussie, meer nodig is dan een tweet van RINO Ron of een fact check van Snopes.
Je kan verspreiding niet tegen gaan, dat moet zelfs voor jou nu onderhand duidelijk zijn.quote:Op zondag 28 november 2021 20:10 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dat je dat nog steeds uitgelegd moet is best wel triest![]()
Het menselijk lichaam is idd geen machine, het leert van een vaccin en beschemt mensen voor een groot deel tegen ernstige ziekte en overlijden. Het beschermt ook het zorgsysteem tegen overbelasting en ism andere voorzorgsmaatregelen tegen verspreiding ervan waardoor het gevaar van mutaties wordt beperkt
Filings show all but five political donations from CDC employees since 2015 have gone to Democratsquote:Op zondag 28 november 2021 21:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hier nog een leuk stuk over natuurlijke immuniteit en de misleiding van het CDC dat in mijn ogen compleet politiek gemotiveerd is.
Je kan verspreiding (via vaccinatie icm voorzorgsmaatregelen) wel degelijk laten afnemen, dat moet zelfs voor jou onderhand duidelijk zijn?quote:Op zondag 28 november 2021 21:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je kan verspreiding niet tegen gaan, dat moet zelfs voor jou nu onderhand duidelijk zijn.
Kijk maar even hier in Nederland, 85% gevaccineerd en het virus grijpt nog steeds om ons heen, kijk eens naar Gibraltar met 100% vaccinatie en ook daar gaan ze weer in een lockdown.
Hier nog een leuk stuk over natuurlijke immuniteit en de misleiding van het CDC dat in mijn ogen compleet politiek gemotiveerd is.
https://brownstone.org/ar(...)id-immunity-studies/
De conclusie van het Brownstone Instituut dat COVID-paspoorten discriminerend zijn is natuurlijk ook zo maar het gaat om de vraag of deze discriminatie door de overheid of bedrijven (niet het CDC) toegestaan is als wetenschappers dat op grond van (nog geen) onderzoeken adviseren omdat de veiligheid van de volksgezondheid in het geding is en dat is natuurlijk helemaal afhankelijk van de situatie.quote:Overall, we rate the Brownstone Institute Right Biased based on editorial positions that favor a conservative-libertarian perspective. We also rate them Mixed for factual reporting due to a failed fact check and the promotion of misinformation regarding Covid-19.
Failed Fact Checks
19 Studies On COVID Vaccine Efficacy Do Raise Doubts On Vaccine Mandates - False
Overall, we rate the Brownstone Institute Right Biased based on editorial positions that favor a conservative-libertarian perspective. We also rate them Mixed for factual reporting due to a failed fact check and the promotion of misinformation regarding Covid-19. (D. Van Zandt 11/6/2021)
En even later zit Nancy Mace bij CNN vaccinaties aan te prijzenquote:Op zondag 28 november 2021 18:56 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
Intussen adviseert een Republikeins congreslid bij Fox News in feite iedereen om vooral COVID te krijgen want natuurlijke immuniteit ...![]()
[ twitter ]
Ze viel ook duidelijk niet in de risicogroep. Als je liever natuurlijke immuniteit wil hebben kan je dus beter EERST een vaccinatie halen want in hetzefde rapport waaruit zij citeerde bleek ook dat die combinatie voor de beste immuniteit zorgt maar dat vertelde ze er bij Fox News niet bij natuurlijk.quote:Representative Nancy Mace received her first COVID-19 vaccine in North Charleston on Tuesday morning. The vaccine site is located at Trident Technical College in North Charleston and is taking appointments and walk-ups until 4 p.m.
"I want to encourage people to get out and protect yourself, your family and your community," Mace said after getting her vaccine. "I had a really bad case of COVID-19 last summer so I'm feeling encouraged, but in order for us to recover faster this summer and get back to more normalcy here I'm encouraging everyone to get vaccinated."
Mace tested positive in June 2020 and considers herself a COVID-19 "long-hauler" because of her symptoms.
"It took me at least three months to recover and today, nine months later, I'm still not 100 percent. I'm probably 95 percent there. I haven't been able to get back to my workout routine because of how I feel afterwards. I had chronic fatigue, I lost my sense of taste, I had chest pain, I had swelling in my ankles and legs even after quarantine and it took me a solid three months to actually feel recovered because of the chronic fatigue I suffered from. It's something I don't want to go through again, it's not something I wish upon anyone," Mace added.
She will go back in four weeks to get the second COVID-19 dose.
Wat is er zo grappigquote:
Dat het hoofd van de FDA vervolgens in een interview bekend maakte dat hij bereid was om het vaccin vrij te geven voor fase 3 van de trials was afgerond?quote:"The deep state, or whoever, over at the FDA is making it very difficult for drug companies to get people in order to test the vaccines and therapeutics," Trump tweeted, continuing to push his unfounded theory that there is a "deep state" embedded within the government bureaucracy working against his reelection.
He accused the agency of delaying a vaccine for the virus until after the fall election, tweeting, "Obviously, they are hoping to delay the answer until after November 3rd. Must focus on speed, and saving lives!" Trump ended his tweet by tagging the Twitter account of FDA Commissioner Dr. Stephen Hahn, who he nominated last year to take up the role.
Geen wonder dat mensen er dan geen vertouwen in hebben? Uiteindelijk duurde het toch tot na de verkiezingen, is fase 3 gewoon afgerond en is het vaccin goedgekeurd. Dus ook geen wonder dat dat vertrouwen daarna weer (grotendeels) hersteld is.quote:The head of the US Food and Drug Administration has said he is willing to bypass the normal approval process to authorise a Covid-19 vaccine as soon as possible -- but has insisted he will not do so to please President Donald Trump.
In an interview with the Financial Times, Stephen Hahn said his agency was prepared to authorise a vaccine before Phase Three clinical trials were complete, as long as officials believed the benefits outweighed the risks. But he defended his embattled organisation against accusations that it was rushing the process to boost Mr Trump's re-election prospects.
"It is up to the sponsor [vaccine developer] to apply for authorisation or approval, and we make an adjudication of their application," Dr Hahn said. "If they do that before the end of Phase Three, we may find that appropriate. We may find that inappropriate, we will make a determination."
Dr Hahn's decision whether to give the go-ahead for a Covid-19 vaccine is likely to be one of the most important and sensitive in US public health history.
Hoe werkt de wetenschappelijke methode volgens rationele mensen? Waar moet iets aan voldoen om het wetenschappelijk te mogen noemen?quote:Op zondag 28 november 2021 20:26 schreef QuidProJoe het volgende:
Rationele mensen geloven in de wetenschappelijke methode.
De 'neoconservatieve wetenschappelijke methode' bestaat niet. Al snap ik dat het voor de progressieve geest de bedoeling is om alles te politiseren en tribaliseren.quote:Op maandag 29 november 2021 08:57 schreef Basp1 het volgende:
De neoconservatieve wetenschappelijke methode van veel schreeuwen zonder bewijs. Dat heet propagandische populisme.
Jij projecteert en reduceert het nu tot één persoon en een specifiek groepje complottheoristen. Leuke afleidingsmanoeuvre. Over de gehele breedte van het politieke spectrum komt het tribaliseren en politiseren van Woke-Progressief-Links. Niet vanuit andere kampen.quote:Op maandag 29 november 2021 09:24 schreef Basp1 het volgende:
Hi hi Politiseren en tribaliseren.
Lock her up. Dat is wel het ultieme conservatieve voorbeeld met het babybloed drinken en de democraten tot tribale andere groep wegzetten.
Ik ben benieuwd wat voor voorbeelden jij kan noemen van voorgaande democratische presidenten of de huidige die ook zo tribaal waren.
Kom op. Haal de enorme balk uit je oog.quote:Op maandag 29 november 2021 09:42 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Jij projecteert en reduceert het nu tot één persoon en een specifiek groepje complottheoristen. Leuke afleidingsmanoeuvre. Over de gehele breedte van het politieke spectrum komt het tribaliseren en politiseren van Woke-Progressief-Links. Niet vanuit andere kampen.
quote:Op zondag 28 november 2021 12:47 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wut? je hebt echt oogkleppen op als je niet doorhebt dat het een links/rechts verhaal is.
Dat zag je al in Amerika voordat het hier een hype was. Ben je rechts (Trump) dan ben je anti-vaccin. Ben je pro vaccin dan ben je een Biden lover.
Gast, 'rente vrij' is geen vertaling van 'rent free'.quote:Op maandag 29 november 2021 09:53 schreef epicbeardman het volgende:
Trump leeft daadwerkelijk rente vrij in de koppies en dat zegt genoeg over zijn charisma en macht. Het is de ware nachtmerrie van linkse mensen. Huilen in Nederland deden ze zelfs toen Trump won. Wie kan daar nog niet van nagenieten?
Kyle Griffin is een hysterische nicht. Moeilijk serieus te nemen.quote:Op maandag 29 november 2021 09:53 schreef epicbeardman het volgende:
Het is vrijwel zeker dat anti-Trumpers PTSD hebben gekregen nadat Hillary verloor tegen een simpele vastgoed magnaat in 2016. De jaren erna hebben zo veel schade aangericht dat ze maar aan een ding kunnen denken en dat is de Trump familie.
Ik snap het ook wel, als journalisten hun copy-paste baantjes kunnen behouden door continue maar nieuws te posten over Trump. Het levert hits op, Trump heeft zelfs bij de haters erg veel aantrekkingskracht, ze moeten continue weten of Trump aan het golven is of met wie hij loopt te praten.
Ze missen hem gewoon, eerst verbannen van Twitter omdat ze een safe space willen creëren.
Beta cucks zoals Kyle Griffin (kijkertjes favoriet) hebben hun bestaan te danken aan Trump. Zonder Trump waren ze nooit zo "populair" geworden. Was hij maar zo fanatiek over Bidens familie, had hem gesierd maarja linkse journalisten..![]()
Trump leeft daadwerkelijk rente vrij in de koppies en dat zegt genoeg over zijn charisma en macht. Het is de ware nachtmerrie van linkse mensen. Huilen in Nederland deden ze zelfs toen Trump won. Wie kan daar nog niet van nagenieten?
Andersdenkenden, die niet meegaan in bepaalde gepushte narratieven van de MSM, betreft niet direct trollen.quote:Op maandag 29 november 2021 09:51 schreef Barbusse het volgende:
Trollfarm employees of the month howardroark en QPJ die als aantoonbare wetenschapsontkenners claimen dat de wetenschap hun gelijk aantonen en van projectie een levensstijl hebben gemaakt
Je snapt wel wat ik bedoel gelukkigquote:Op maandag 29 november 2021 09:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gast, 'rente vrij' is geen vertaling van 'rent free'.
blijkbaar dus geen voorbeeld te noemen van een tribaliserende democratische president dus worden de extremisten van links maar weer van stal gehaald om als defacto standaard voor iedere democraat te gebruiken terwijl er in de georojecteerde fantasie van rechtse sektevolgers aan de rechterzijde geen extremisten zitten. Terwijl het juist was aangetoond met een verfieerbaar voorbeeld dat die oompaloompa zich daar wel schuldig aan maakte dan hebben we 6 januari nog niet eens genoemd.quote:Op maandag 29 november 2021 09:42 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Jij projecteert en reduceert het nu tot één persoon en een specifiek groepje complottheoristen. Leuke afleidingsmanoeuvre. Over de gehele breedte van het politieke spectrum komt het tribaliseren en politiseren van Woke-Progressief-Links. Niet vanuit andere kampen.
Heel de Democratische Partij is een groot radicaal politiserend en polariserend bolwerk. En dit betreft bijvoorbeeld ook Obama en Biden (om maar even één voormalig president en de huidige PINO te noemen).quote:Op maandag 29 november 2021 09:59 schreef Basp1 het volgende:
[..]
blijkbaar dus geen voorbeeld te noemen van een tribaliserende democratische president dus worden de extremisten van links maar weer van stal gehaald om als defacto standaard voor iedere democraat te gebruiken terwijl er in de georojecteerde fantasie van rechtse sektevolgers aan de rechterzijde geen extremisten zitten. Terwijl het juist was aangetoond met een verfieerbaar voorbeeld dat die oompaloompa zich daar wel schuldig aan maakte dan hebben we 6 januari nog niet eens genoemd.
Nee, daarom zie ik een Sjemmert hier ook niet als trol worden neergezet. Alleen jij en QPJ.quote:Op maandag 29 november 2021 09:57 schreef HowardRoark het volgende:
Andersdenkenden, die niet meegaan in bepaalde gepushte narratieven van de MSM, betreft niet direct trollen.
Het fanatisme is zelfs nog erger geworden na de gefraudeerde verkiezingen. Wellicht zit er iets in de injecties, die geen vaccins zijn, dat de hersenen aantast?quote:Op maandag 29 november 2021 09:53 schreef epicbeardman het volgende:
Het is vrijwel zeker dat anti-Trumpers PTSD hebben gekregen nadat Hillary verloor tegen een simpele vastgoed magnaat in 2016. De jaren erna hebben zo veel schade aangericht dat ze maar aan een ding kunnen denken en dat is de Trump familie.
Ik snap het ook wel, als journalisten hun copy-paste baantjes kunnen behouden door continue maar nieuws te posten over Trump. Het levert hits op, Trump heeft zelfs bij de haters erg veel aantrekkingskracht, ze moeten continue weten of Trump aan het golven is of met wie hij loopt te praten.
Ze missen hem gewoon, eerst verbannen van Twitter omdat ze een safe space willen creëren.
Beta cucks zoals Kyle Griffin (kijkertjes favoriet) hebben hun bestaan te danken aan Trump. Zonder Trump waren ze nooit zo "populair" geworden. Was hij maar zo fanatiek over Bidens familie, had hem gesierd maarja linkse journalisten..![]()
Trump leeft daadwerkelijk rente vrij in de koppies en dat zegt genoeg over zijn charisma en macht. Het is de ware nachtmerrie van linkse mensen. Huilen in Nederland deden ze zelfs toen Trump won. Wie kan daar nog niet van nagenieten?
De laatste weken zie ik deze term vaker langskomen.quote:Op maandag 29 november 2021 09:58 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Je snapt wel wat ik bedoel gelukkighet is idd huurvrij :p
Leg uit hoe dat zit want ehm fanatiekelingen bestormen een Capitool ondanks dat er geen bewijs is van fraude.quote:Op maandag 29 november 2021 10:34 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Het fanatisme is zelfs nog erger geworden na de gefraudeerde verkiezingen. Wellicht zit er iets in de injecties, die geen vaccins zijn, dat de hersenen aantast?
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Rent%20Freequote:Op maandag 29 november 2021 11:12 schreef Peligrosso het volgende:
[..]
De laatste weken zie ik deze term vaker langskomen.
Maar wat wordt er eigenlijk met "rentevrij/huurvrij in iemands hoofd leven" bedoeld?
Als je er geld mee kan verdienen why nut?quote:Op maandag 29 november 2021 11:47 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Rent%20Free
Het kan op meerdere manieren worden toegepast, in mijn ogen is het gewoon dat iemand continue met 1 persoon bezig is en dat is in dit geval vaak Trump.
Er zijn lui die een baan hebben gemaakt van Twitteren over Trump, ze staan met Trump in hun gedachten op en gaan er mee naar bed. Je zou er bijna voor naar een psycholoog kunnen, een obsessie is het geworden.
Het is ook niet zo gek, eenmaal in die rabbithole van anti-Trump nieuws zit blijven de algoritmes van google feed en andere bedrijven zoals facebook je ook ondergooien met nieuws over Trump.
Trump is zelfs een verdienmodel voor de MSM, elke dag zitten miljoenen weer te f5'en of feed te refreshen of er al weer wat nieuws is over Trump en iedereen trapt er ook nog in. Fake news word direct geloofd en ondanks het falen van de huidige president blijven ze het maar hebben over Trump.
Het is een cult geworden, als je een beetje rationeel kan nadenken is het alleen maar lachwekkend. De aversie tegen Trump, ze doen dit natuurlijk omdat ze weten dat Trump wederom grote kans maakt op Presidentschap, want komop, wie hebben de democraten nu in 2024?
Corona zal er nog wel zijn rond die tijd dus wss willen ze weer stunten met mail-in-ballots.
Klacht is dan ook dat mensen daar in meegaan, in de story's en de prive's. De nep roddels.quote:Op maandag 29 november 2021 12:13 schreef theguyver het volgende:
[..]
Als je er geld mee kan verdienen why nut?
Je weet dat we in Nederland hart van Nederland hebben en bladen zoals privé en story..
Maare andersom gebeurt dat ook over biden en andere Celebs.
En dat is niet iets van een jaar of een decennia of een eeuw roddels zijn al hip sinds de mens bestaat.
Er zijn tegeltjes gevonden in Egypte wat vol met roddels stonden.
Of ze er geld mee verdienden staat er dan niet bij.
Ligt er een beetje aan nep nieuws kan ook gewoon veel schade opleveren.quote:Op maandag 29 november 2021 12:18 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Klacht is dan ook dat mensen daar in meegaan, in de story's en de prive's. De nep roddels.
Klacht daarnaast is dat er met 2 maten worden gemeten, Biden is duidelijk MSM's goedheiligman.
Klacht is dat journalisten geen echte vrijheid van meningsuiting hebben, waar je onder Trump alles mocht schrijven en uitspuwen, ben je onder Biden snel gecanceld als je hem aanvalt. Want dan ben je een Trumpiaan.
Hierdoor komen nieuwslezers in een vicieuze cirkel terecht waar ze niet meer het totaalplaatje kunnen zien.
Internet en social media zijn slechts de zeepkistjes. Het zijn de volidioten zoals de baardmansjes, QPJes en howardroarkjes die trots vol op het orgel gaan met hun desinformatie en samenzweringstheorietjes die op die zeepkistjes stappen. En trots dat ze zijn dat ze zich onsterfelijk belachelijk maken johquote:Op maandag 29 november 2021 12:24 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan nep nieuws kan ook gewoon veel schade opleveren.
Bedoel kijk maar naar 6 Jan er vielen een aantal doden en gewonden en schade kostenplaatje, en waarvoor?
Omdat 1 persoon zegt dat er gefraudeerd werd.
Alex Jones bijvb heeft ook een aantal doden op zijn geweten indirect maar alsnog, onder zijn aangeven dat agenten misdadigers waren zijn een aantal agenten vermoord.
Het grote probleem is waar trek je de grens, want helemaal de mond snoeren vind ik ook alles behalve correct.
Er zijn tig voorbeelden waarbij dit van toepassing is.
Het grote probleem is dat BNW gerelateerd materiaal ontzettend groeit dit komt dus door media zoals internet.
Is dat bewijs nu al gevonden?quote:Op maandag 29 november 2021 10:34 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Het fanatisme is zelfs nog erger geworden na de gefraudeerde verkiezingen. Wellicht zit er iets in de injecties, die geen vaccins zijn, dat de hersenen aantast?
Ensiferum? Ik vraag mij soms wel af waar die obsessie hier vandaan komt met een random Finse metal band. Dat schijnt bij bepaalde users echt een dingetje te zijn.quote:Op maandag 29 november 2021 12:20 schreef Basp1 het volgende:
Dat rentvrij geldt natuurlijk alleen voor linksen die met trump bezig zijn. Een ensiferum die elke scheet van trump hier dropt dat is natuurlijk in de onlogica van conservatief rechts puur patriottisme.
Over welke vermeende desinformatie en samenzweringen hebben we het hier precies?quote:Op maandag 29 november 2021 12:38 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Internet en social media zijn slechts de zeepkistjes. Het zijn de volidioten zoals de baardmansjes, QPJes en howardroarkjes die trots vol op het orgel gaan met hun desinformatie en samenzweringstheorietjes die op die zeepkistjes stappen. En trots dat ze zijn dat ze zich onsterfelijk belachelijk maken joh
Laat jezelf niet nog dommer overkomen dan je al bent, trollfarm employee of the monthquote:Op maandag 29 november 2021 14:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Over welke vermeende desinformatie en samenzweringen hebben we het hier precies?
Hi hi dejannn die er niet tegen kan dat van de 2 rechtse sektevolgers hun oude usernaam nog gebruikt worden.quote:Op maandag 29 november 2021 14:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ensiferum? Ik vraag mij soms wel af waar die obsessie hier vandaan komt met een random Finse metal band. Dat schijnt bij bepaalde users echt een dingetje te zijn.
Je vriendje HowardRoark is ook gevaccineerd. Je zou dus best eens gelijk kunnen hebben.quote:Op maandag 29 november 2021 10:34 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Het fanatisme is zelfs nog erger geworden na de gefraudeerde verkiezingen. Wellicht zit er iets in de injecties, die geen vaccins zijn, dat de hersenen aantast?
Ik ben niet gevaccineerd.quote:Op maandag 29 november 2021 16:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je vriendje HowardRoark is ook gevaccineerd. Je zou dus best eens gelijk kunnen hebben.
I hear you. Ik ook niet, manquote:
Ja gek he? Een heleboel Republikeinen doen daar ook heel geheimzinnig over:quote:Op maandag 29 november 2021 16:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
I hear you. Ik ook niet, man
In jouw kringen moet je natuurlijk net doen alsof je niet bent gevaccineerd. De Baudet-tactiek.
Niemand is gevaccineerd. Het is geen vaccin.quote:Op maandag 29 november 2021 16:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je vriendje HowardRoark is ook gevaccineerd. Je zou dus best eens gelijk kunnen hebben.
Uitkeringen speciaal voor antivaxxers. Is dat niet heel socialistisch?quote:Florida, Iowa, Kansas and Tennessee have changed their unemployment insurance rules to allow workers who are fired or quit over vaccine mandates to receive benefits.
Dat geeft de burger hoop.quote:
En over welke kringen hebben we het precies dan, Koos?quote:Op maandag 29 november 2021 16:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
I hear you. Ik ook niet, man
In jouw kringen moet je natuurlijk net doen alsof je niet bent gevaccineerd. De Baudet-tactiek.
Kringen waarin het vaccin verdacht is, Trump de eigenlijke winnaar is van de verkiezingen en 'wokeisme' de grootste bedreiging vormt voor de mensheid.quote:Op maandag 29 november 2021 17:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
En over welke kringen hebben we het precies dan, Koos?
Om eerlijk te zijn, het merendeel van mijn vrienden en kennissenkring is (centrum) links en progressief. Prima mensen wel, als je onderwerpen zoals politiek, klimaat of Covid ofwel weet te vermijden, ofwel met enorme voorzichtigheid en geduld kunt benaderen. Anders kunnen de emoties nogal hoog oplopen. Er zitten daar inderdaad ook wel mensen tussen die denken dat ik gevaccineerd ben. Dat zijn wel uitzonderingen, maar ik interpreteer het zelf maar als een leugentje om bestwil, de hysterische en heetgebakerde reacties die het anders zou opleveren is het me niet waard.quote:Op maandag 29 november 2021 17:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kringen waarin het vaccin verdacht is, Trump de eigenlijke winnaar is van de verkiezingen en 'wokeisme' de grootste bedreiging vormt voor de mensheid.
Mijn vrienden stemmen zonder uitzondering rechts, voornamelijk VVD. Ook die zijn behoorlijk klaar met dat gelul van ongevaccineerden. Vooral degenen die een eigen zaak hebben (kroeg, broodjeszaak).quote:Op maandag 29 november 2021 17:38 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn, het merendeel van mijn vrienden en kennissenkring is (centrum) links en progressief. Prima mensen wel, als je onderwerpen zoals politiek, klimaat of Covid ofwel weet te vermijden, ofwel met enorme voorzichtigheid en geduld kunt benaderen. Anders kunnen de emoties nogal hoog oplopen. Er zitten daar inderdaad ook wel mensen tussen die denken dat ik gevaccineerd ben. Dat zijn wel uitzonderingen, maar ik interpreteer het zelf maar als een leugentje om bestwil, de hysterische en heetgebakerde reacties die het anders zou opleveren is het me niet waard.
Ok thanks voor de uitleg. Het is dus een Amerikaanse uitdrukking om te zeggen dat iemand geobsedeerd of gepreoccupeerd is, met de toevoeging "rentfree" om de uitdrukking te versterken. Ik kende het niet.quote:Op maandag 29 november 2021 11:47 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Rent%20Free
Het kan op meerdere manieren worden toegepast, in mijn ogen is het gewoon dat iemand continue met 1 persoon bezig is en dat is in dit geval vaak Trump.
Er zijn lui die een baan hebben gemaakt van Twitteren over Trump, ze staan met Trump in hun gedachten op en gaan er mee naar bed. Je zou er bijna voor naar een psycholoog kunnen, een obsessie is het geworden.
Het is ook niet zo gek, eenmaal in die rabbithole van anti-Trump nieuws zit blijven de algoritmes van google feed en andere bedrijven zoals facebook je ook ondergooien met nieuws over Trump.
Trump is zelfs een verdienmodel voor de MSM, elke dag zitten miljoenen weer te f5'en of feed te refreshen of er al weer wat nieuws is over Trump en iedereen trapt er ook nog in. Fake news word direct geloofd en ondanks het falen van de huidige president blijven ze het maar hebben over Trump.
Het is een cult geworden, als je een beetje rationeel kan nadenken is het alleen maar lachwekkend. De aversie tegen Trump, ze doen dit natuurlijk omdat ze weten dat Trump wederom grote kans maakt op Presidentschap, want komop, wie hebben de democraten nu in 2024?
Corona zal er nog wel zijn rond die tijd dus wss willen ze weer stunten met mail-in-ballots.
Dat valt prima te verdedigen, als je moet lijden onder fascistische maatregelen waardoor je je baan kwijtraakt dan snap ik best dat een overheid voor je in de bres wilt springen.quote:Op maandag 29 november 2021 17:10 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
[..]
Uitkeringen speciaal voor antivaxxers. Is dat niet heel socialistisch?
De grootste antivaxxer die ik ken heeft een eigen kroeg. Die controleert zijn gasten ook niet op QR codes.quote:Op maandag 29 november 2021 17:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mijn vrienden stemmen zonder uitzondering rechts, voornamelijk VVD. Ook die zijn behoorlijk klaar met dat gelul van ongevaccineerden. Vooral degenen die een eigen zaak hebben (kroeg, broodjeszaak).
Dus als jij denkt dat die boosheid zich beperkt tot 'links-progressieve' kringen, zit je er flink naast.
Dit laatste argument wordt niet gemaakt. Ik geef slecht weer wat mijn ervaring is met de mensen die ik het meeste spreek.quote:Op maandag 29 november 2021 17:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mijn vrienden stemmen zonder uitzondering rechts, voornamelijk VVD. Ook die zijn behoorlijk klaar met dat gelul van ongevaccineerden. Vooral degenen die een eigen zaak hebben (kroeg, broodjeszaak).
Dus als jij denkt dat die boosheid zich beperkt tot 'links-progressieve' kringen, zit je er flink naast.
Je stelt weer eens de verkeerde vragen, vind je dat de zuidelijke grens hermetisch afgesloten moet worden vanwege de nieuwe variant? Zo ja is dat dan niet enorm racistisch tegenover al die arme immigranten die vluchten voor het klimaat?quote:Op maandag 29 november 2021 17:57 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Wat denken jullie? Had er een muur moeten worden gebouwd op de grens van Texas en Zuid-Afrika?
Ben je voor of tegen een muur tussen Zuid-Afrika en Texas?quote:Op maandag 29 november 2021 17:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je stelt weer eens de verkeerde vragen, vind je dat de zuidelijke grens hermetisch afgesloten moet worden vanwege de nieuwe variant? Zo ja is dat dan niet enorm racistisch tegenover al die arme immigranten die vluchten voor het klimaat?
Voor, ik stel voor dat ze beginnen met bouwen in je achtertuin.quote:Op maandag 29 november 2021 18:02 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ben je voor of tegen een muur tussen Zuid-Afrika en Texas?
Leuk, al heb ik geen idee welk punt je nou precies denkt te maken.quote:Op maandag 29 november 2021 17:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit laatste argument wordt niet gemaakt. Ik geef slecht weer wat mijn ervaring is met de mensen die ik het meeste spreek.
Daarnaast zou ik de VVD niet uitgesproken rechts willen noemen, eerder centrum rechts en helaas conservatief tegenwoordig alleen nog in naam. VVD heeft verscheidene kerngroepen of ook wel thematische netwerken genoemd, waar de ideologie onderling nogal kan wisselen, 'Klassiek Liberaal' is behoorlijk rechts en enigszins conservatief (kan ik mij goed in vinden) maar je hebt ook bijvoorbeeld 'Liberaal Groen', dat is net een soort mini-D66/GL.
Dat de zorgcapaciteit niet is uitgebreid is ook kwalijk en valt het kabinet aan te rekenen. Maar dat is helaas ook geen magische oplossing, zie Duitsland.quote:Op maandag 29 november 2021 17:55 schreef Chivaz het volgende:
Ik merk overigens wel dat de verdeel en heers tactieken van de overheid en de media goed zijn werk heeft gedaan.
Totaal voorbijgaand aan beloftes van de overheid dat we onze vrijheid terug zouden krijgen bij een bepaalde vaccinatiegraad word nu opzichtig de schuld gelegd bij de ongevaccineerden.
En dan anderen opzichtig de maat nemen dat het de schuld is van de ongevaccineerden dat we nu in een lockdown zitten.
Niet kijken uiteraard naar het feit dat de zorgcapaciteit niet is uitgebreid en we negeren voor het gemak ook maar even dat de mensen die op de IC liggen voornamelijk hoogbejaarden zijn.
Voor de covidfascisten onder ons, jullie mogen allemaal op mijn dop zitten.
Dus keer je jezelf maar tegen je medeburgers die gebruik maken van hun grondrecht om zich zelf niet te vaccineren. Sorry maar je word gewoon gemanipuleerd waar je bij staat.quote:Op maandag 29 november 2021 18:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat de zorgcapaciteit niet is uitgebreid is ook kwalijk en valt het kabinet aan te rekenen. Maar dat is helaas ook geen magische oplossing, zie Duitsland.
Ik ben de maatregelen ook spuugzat, maar als de zorg overbelast raakt, moet er nou eenmaal iets gebeuren. Want als de ziekenhuizen het niet meer aan kunnen, zijn we nog verder van huis.
Nooit, de overheid is net als een kankergezwel. Het neemt alleen en het geeft niets terug, slechts schadelijke therapie of een operatie zorgt ervoor dat een kankergezwel verwijderd kan worden.quote:Op maandag 29 november 2021 18:38 schreef QuidProJoe het volgende:
Hoe vaak is het eigenlijk voorgekomen in de geschiedenis van de mensheid, dat vrijwillig opgegeven vrijheden en rechten "gewoon" werden teruggegeven?
Best dom eigenlijk, om naast je wapens ook je vrijheden en rechten op te geven.quote:Op maandag 29 november 2021 18:44 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nooit, de overheid is net als een kankergezwel. Het neemt alleen en het geeft niets terug, slechts schadelijke therapie of een operatie zorgt ervoor dat een kankergezwel verwijderd kan worden.
Een steeds grotere onderdrukkende overheid zal uiteindelijk slechts met extreem geweld en een hoop bloed verwijderd kunnen worden.
Voor dat het zover is hoop ik dat men hier in Europa eindelijk weer bij hun zinnen komen.
Wat is volgens jou de oplossing, beste Chivaz? Hoe voorkomen we dat de zorg overbelast raakt?quote:Op maandag 29 november 2021 18:35 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dus keer je jezelf maar tegen je medeburgers die gebruik maken van hun grondrecht om zich zelf niet te vaccineren. Sorry maar je word gewoon gemanipuleerd waar je bij staat.
Zoals de waard is....quote:Op maandag 29 november 2021 18:44 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nooit, de overheid is net als een kankergezwel. Het neemt alleen en het geeft niets terug, slechts schadelijke therapie of een operatie zorgt ervoor dat een kankergezwel verwijderd kan worden.
Een steeds grotere onderdrukkende overheid zal uiteindelijk slechts met extreem geweld en een hoop bloed verwijderd kunnen worden.
Voor dat het zover is hoop ik dat men hier in Europa eindelijk weer bij hun zinnen komen.
Mensen vinden het over het algemeen belangrijker dat er orde en veiligheid is in plaats van vrijheid dat komt met bepaalde risico’s.quote:Op maandag 29 november 2021 19:15 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Best dom eigenlijk, om naast je wapens ook je vrijheden en rechten op te geven.
Op de avondklok na zijn de regels gekomen en gegaan. Elke keer net een beetje anders, nu moet de horeca om 17:00 dicht waar het eerst 22:00 was. QR codes tonen om in de horeca binnen te gaan terwijl een gevaccineerde evengoed mensen kan besmetten.quote:Op maandag 29 november 2021 20:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zoals de waard is....
Figuren zoals jij riepen ook dat de avondklok een blijvertje was, dat de coronaregels nooit zouden worden opgeheven.
De waarheid is dat onze regering telkens de beperkingen terugdraaide, zelfs als dat niet verstandig was. 'Dansen met Jansen', anyone?
Regels zijn weer gekomen omdat de ziekenhuizen volstromen en de zorg overbelast dreigt te raken. Punt is dat de regering altijd de intentie heeft om de beperkingen zsm weer terug te draaien (wat dus ook meerdere keren is gebeurd).quote:Op maandag 29 november 2021 20:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Op de avondklok na zijn de regels gekomen en gegaan. Elke keer net een beetje anders, nu moet de horeca om 17:00 dicht waar het eerst 22:00 was. QR codes tonen om in de horeca binnen te gaan terwijl een gevaccineerde evengoed mensen kan besmetten.
Het lijkt wel psychologische oorlogvoering wat men uitoefent op de eigen bevolking.
Ik persoonlijk doe niet meer mee met die flauwekul en dat zouden meer Nederlanders moeten doen.
Ik voel mij totaal niet verantwoordelijk voor de eventuele doden die er gaan vallen dankzij de incompetentie of moedwillige oplichterij van onze volksvertegenwoordiging.
Ik ga niet mee in deze morele chantage, dat is nu precies het pressiemiddel waar onze overheid verregaande maatregelen mee kan legitimeren. Vraag jezelf eens af waarom er wel geld is voor BOA’s op te leiden en miljarden voor klimaat maar geen extra geld voor de zorg?quote:Op maandag 29 november 2021 20:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Regels zijn weer gekomen omdat de ziekenhuizen volstromen en de zorg overbelast dreigt te raken. Punt is dat de regering altijd de intentie heeft om de beperkingen zsm weer terug te draaien (wat dus ook meerdere keren is gebeurd).
Wat moeten volgens jou doen als de ziekenhuizen te druk worden?
Wat heeft je van de Chinezen distantiëren met de gezondheid te maken dan? Dat is pas een schijnmaatregel. Verder wordt een ivermectin’s niet gebruikt omdat… er niet bewezen is dat het helpt. In plaats daarvan is er een behandeltraject met wel bewezen middelen, waardoor het sterftecijfer (dacht ik in ieder geval) flink is afgenomen.quote:Op maandag 29 november 2021 20:08 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Mensen vinden het over het algemeen belangrijker dat er orde en veiligheid is in plaats van vrijheid dat komt met bepaalde risico’s.
Ik heb meerdere mensen hier op het forum gesproken die bereid zijn om nog veel meer vrijheden in te leveren in ruil voor wat schijnveiligheid.
Deze mensen zijn er dan ook heilig van overtuigd dat de overheid het beste met ze voor heeft.
Uiteindelijk draait het allemaal om controle.
Er is een reden voor dat de zorg niet word uitgebreid en dat men medicijnen zoals Ivermectine heeft verboden voor het behandelen van covidpatiënten. Er is ook een reden voor het feit dat China totaal niet verantwoordelijk word gehouden voor de ellende die over ons uit word gestort. Sterker nog men doet er alles aan om China niet te schofferen, denk maar eens aan de censuur als het gaat om het gerucht dat het virus uit een lab is ontsnapt of dat de nieuwe variant absoluut geen Xi mag heten.
Wij worden hier een fascistische totalitaire samenleving ingerommeld waar we constant moeten bewijzen dat we gezond zijn.
Corona is het vehikel waar ze ons mee onder de duim kunnen houden en het begint al op de basisschool waar kinderen bang worden gemaakt dat ze opa en oma kunnen besmetten.
Vervolgens worden die zelfde kinderen uitgesloten van het maatschappelijk leven als ze niet het vaccin nemen die ze totaal niet nodig hebben.
Op deze manier worden ook de ouders onder druk gezet om toch echt maar die spuit te nemen zodat ook de twijfelaars geïnjecteerd worden.
Uiteindelijk gaat het ook niet eens zozeer om de injectie, het gaat allemaal om die QR code op je telefoon. De QR code word je digitale ID en die moet je dus te pas en te onpas overal trekken om een normaal leven te leiden.
De overheid heeft dan totale controle over je leven want aan de hand van die QR code kunnen ze misschien wel bepaalde privileges geven aan mensen die zich goed gedragen.
Als het echt om gezondheid ging dan had men allang de zorg opgeschaald en hadden ze kinderen zoveel mogelijk met rust gelaten.
De ouderen had men zo snel mogelijk gevaccineerd en men had een front gevormd tegen de Chinezen en stappen gemaakt om zich zelf van de Chinezen te distantiëren.
Talloze keren ten tijde van de Romeinse republiek alleen al.quote:Op maandag 29 november 2021 18:38 schreef QuidProJoe het volgende:
Hoe vaak is het eigenlijk voorgekomen in de geschiedenis van de mensheid, dat vrijwillig opgegeven vrijheden en rechten "gewoon" werden teruggegeven?
Dit is bewezen onzin.quote:Op maandag 29 november 2021 18:44 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nooit, de overheid is net als een kankergezwel. Het neemt alleen en het geeft niets terug, slechts schadelijke therapie of een operatie zorgt ervoor dat een kankergezwel verwijderd kan worden.
Een steeds grotere onderdrukkende overheid zal uiteindelijk slechts met extreem geweld en een hoop bloed verwijderd kunnen worden.
Voor dat het zover is hoop ik dat men hier in Europa eindelijk weer bij hun zinnen komen.
Hm, ja, maar hoe werkte dat dan toen Trump het Witte Huis moest verlaten? Hielpen al die wapens zijn volgelingen om hem in het Witte Huis te houden of liep dat toch even anders? Al die wapens lijken niet veel voor te stellen, toch?quote:Op maandag 29 november 2021 19:15 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Best dom eigenlijk, om naast je wapens ook je vrijheden en rechten op te geven.
De Telegraaf: Trump en Melania toch terug in het Witte Huis... in de kerstboom.quote:Op dinsdag 30 november 2021 01:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hm, ja, maar hoe werkte dat dan toen Trump het Witte Huis moest verlaten? Hielpen al die wapens zijn volgelingen om hem in het Witte Huis te houden of liep dat toch even anders? Al die wapens lijken niet veel voor te stellen, toch?
Het gaat momenteel ook prima in Florida, weinig besmettingen etc. Blijkbaar zit het probleem van besmettingen in het feit dat mensen binnen zitten en zo elkaar besmetten. Kortom mondmaskers, lockdowns etc gaan niet werken qua besmettingen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 09:49 schreef HowardRoark het volgende:
DeSantisGod. Al zal het wel weer woeste reacties opleveren van de Progressief-Woke-Semi Socialistische journalisten in de MSM.
Aan de stam vast knuppen!quote:Op dinsdag 30 november 2021 08:46 schreef Ulx het volgende:
Kerstbomen hebben toch geen takken die sterk genoeg zijn om ze aan op te hangen?
Dat is een drogreden, beste Chivaz. De ziekenhuiscapaciteit uitbreiden is misschien nodig, maar het is geen magische oplossing. Duitsland heeft relatief gezien veel meer ziekenhuis- en IC-bedden dan wij en ook daar worden beperkende maatregelen getroffen omdat het water de Duitse zorg aan de lippen staat.quote:Op maandag 29 november 2021 20:32 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik ga niet mee in deze morele chantage, dat is nu precies het pressiemiddel waar onze overheid verregaande maatregelen mee kan legitimeren. Vraag jezelf eens af waarom er wel geld is voor BOA’s op te leiden en miljarden voor klimaat maar geen extra geld voor de zorg?
En nu ze het beste jongetje van de klas zijn hoor je de media niet, bizar hè hoe dat werkt.quote:Op dinsdag 30 november 2021 10:38 schreef KoosVogels het volgende:
Grappig dat Florida nu weer van stal wordt gehaald. Toen deze staat afgelopen zomer veruit het slechtste jongetje was van de klas hoorde je ze niet.
Dat het vaccin geen volledige bescherming biedt tegen besmetting is al lang en breed bekend. Voor meer informatie over de ziekenhuisopnames in Vermont, verwijs ik je naar dit artikel: Vermont reports highest hospitalizations of Delta surge. Daaruit blijkt wederom dat ongevaccineerden relatief gezien vaker in het ziekenhuis belanden.quote:Op dinsdag 30 november 2021 10:43 schreef Chivaz het volgende:
[..]
En nu ze het beste jongetje van de klas zijn hoor je de media niet, bizar hè hoe dat werkt.
Ik hoor ze overigens ook niet over Vermont waar de bijna volledig gevaccineerde staat enorme aantallen besmettingen heeft.
Waar ik ook van stond te kijken is het feit dat er dit jaar meer Corona doden in de VS zijn te betreuren dan onder Trump.
Waarom houd de media Biden niet verantwoordelijk? Je zou toch denken dat de onafhankelijke betrouwbare bronnen redelijk consistent zouden zijn in hun rapportages.
Een president is altijd verantwoordelijk Bidens eigen woorden.quote:Op dinsdag 30 november 2021 10:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat het vaccin geen volledige bescherming biedt tegen besmetting is al lang en breed bekend. Voor meer informatie over de ziekenhuisopnames in Vermont, verwijs ik je naar dit artikel: Vermont reports highest hospitalizations of Delta surge. Daaruit blijkt wederom dat ongevaccineerden relatief gezien vaker in het ziekenhuis belanden.
De reden dat Biden niet verantwoordelijk wordt gehouden voor de aanhoudende corona-misère, is omdat zijn boodschap helder en eenduidig is: laat je vaccineren en doe je best om het virus niet te verspreiden.
Trump verspreidde tegenstrijdigheden, bagatelliseerde de gevaren van het virus en riep mensen op in opstand te komen tegen de coronabeperkingen (de lijst is nog veel langer). Middenin een pandemie gooide die halve gek olie op het vuur. Daar werd hij op afgerekend, en terecht.
Typisch dat je mijn andere post negeert.
Waarom ben je dan zo pro oompaloempa die geeft geen reet om een ander!quote:Op dinsdag 30 november 2021 11:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Een president is altijd verantwoordelijk Bidens eigen woorden.
Overigens heb ik je al gezegd dat ik niet mee ga in de morele chantage van onze eigen overheid.
Moedwillig niet investeren in de zorg en zelfs wegrennen uit de kamer en dan moet ik vertellen hoe het beter moet?
Ik werk niet mee met die flauwekul noch laat ik mij eigen moreel chanteren door mensen die geen menselijkheid kennen.
Eerste besmettingen waren pas eind januari 2020 in de VS.quote:Op dinsdag 30 november 2021 10:43 schreef Chivaz het volgende:
[..]
En nu ze het beste jongetje van de klas zijn hoor je de media niet, bizar hè hoe dat werkt.
Ik hoor ze overigens ook niet over Vermont waar de bijna volledig gevaccineerde staat enorme aantallen besmettingen heeft.
Waar ik ook van stond te kijken is het feit dat er dit jaar meer Corona doden in de VS zijn te betreuren dan onder Trump.
Waarom houd de media Biden niet verantwoordelijk? Je zou toch denken dat de onafhankelijke betrouwbare bronnen redelijk consistent zouden zijn in hun rapportages.
Sjakie en de chocoladefabriek is voor kinderen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 12:11 schreef theguyver het volgende:
[..]
Waarom ben je dan zo pro oompaloempa die geeft geen reet om een ander!
Kortom Bidens fantastische corona aanpak is niet zo fantastisch.quote:Op dinsdag 30 november 2021 12:14 schreef theguyver het volgende:
[..]
Eerste besmettingen waren pas eind januari 2020 in de VS.
https://nl.wikipedia.org/(...)gesteld.?wprov=sfla1
En duurt natuurlijk even voor de ziekenhuizen vol liggen dat was pas rond april/mei
Dus ja is ook helemaal niet zo gek.
Is het dan wel 'mensenlijk' om patiënten zorg te moeten ontzeggen omdat de ziekenhuizen vol liggen met coronagevallen? Want die kant gaan we op.quote:Op dinsdag 30 november 2021 11:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Een president is altijd verantwoordelijk Bidens eigen woorden.
Overigens heb ik je al gezegd dat ik niet mee ga in de morele chantage van onze eigen overheid.
Moedwillig niet investeren in de zorg en zelfs wegrennen uit de kamer en dan moet ik vertellen hoe het beter moet?
Ik werk niet mee met die flauwekul noch laat ik mij eigen moreel chanteren door mensen die geen menselijkheid kennen.
Vorig jaar benadrukte jij herhaaldelijk dat de afzonderlijke staten zelf verantwoordelijk zijn voor de implementatie van coronabeperkingen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 12:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Kortom Bidens fantastische corona aanpak is niet zo fantastisch.
Je kan het eigenlijk best een mislukking noemen, “im gonna shut down the virus man” waren zijn woorden.
Je bedoelt dat allerlei Woke-Progressieve media de aanval openden op DeSantis zijn vermeend slechte Covid beleid. Dit terwijl dezelfde media eerder nog de hieltjes aan het likken waren van Cuomo, die positief geteste senioren terug in verpleeghuizen stopte. Hihi.quote:Op dinsdag 30 november 2021 10:38 schreef KoosVogels het volgende:
Grappig dat Florida nu weer van stal wordt gehaald. Toen deze staat afgelopen zomer veruit het slechtste jongetje was van de klas hoorde je ze niet.
quote:Op dinsdag 30 november 2021 10:40 schreef Chivaz het volgende:
[ twitter ]
DeSantis die de media zeer terecht bekritiseerd omtrent de aanslag in Waukesha.
Hij maakt een goed punt dat de media er terughoudend is om die kerel van Waukesha een terrorist te noemen maar iemand die protesteert tegen CRT op scholen kan ongestraft een terrorist genoemd worden.
De media is “the enemy of the people”.
Zie je nu niet dat je gemanipuleerd word over de rug van kwetsbare groepen?quote:Op dinsdag 30 november 2021 12:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is het dan wel 'mensenlijk' om patiënten zorg te moeten ontzeggen omdat de ziekenhuizen vol liggen met coronagevallen? Want die kant gaan we op.
Kritiek op deze regering is terecht, wenselijk zelfs. Maar de realiteit is dat ziekenhuizen volstromen en de zorg overbelast dreigt te raken. Daar moeten we iets mee. Jij vindt dat alle beperkingen direct moeten worden opgeheven. Prima, maar wat doen we als de ziekenhuis- en IC-opnames dan blijven oplopen?
Bedankt voor de tip maar daar ging het niet over.quote:Op dinsdag 30 november 2021 12:45 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Sjakie en de chocoladefabriek is voor kinderen.
Dat is een feit, in AMV en in de media daarentegen werd ons vooral verteld dat de president toch echt verantwoordelijk was voor alle coronadoden in de VS. Sterker nog er gingen stemmen op in AMV dat Trump misschien aangeklaagd moest worden voor massamoord vanwege zijn optreden rondom corona.quote:Op dinsdag 30 november 2021 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vorig jaar benadrukte jij herhaaldelijk dat de afzonderlijke staten zelf verantwoordelijk zijn voor de implementatie van coronabeperkingen.
Je draait er opnieuw omheen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 14:41 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Zie je nu niet dat je gemanipuleerd word over de rug van kwetsbare groepen?
Waarom speel je dit spelletje mee, waarom blijf je deze mensen steunen die zo ziek zijn om niet werkende flauwekul zoals QR codes en vaccinatie voor kinderen los te laten op de bevolking terwijl het totaal geen nut heeft?
Is er al extra geld gegaan naar de zorg? Heeft Hugo al toegezegd wat te doen aan de salarissen en de werkdruk in de zorg?
Lul ik soms tegen een muur? Nog maar een keertje dan (onderstaande post is van eerder vandaag):quote:Op dinsdag 30 november 2021 14:48 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is een feit, in AMV en in de media daarentegen werd ons vooral verteld dat de president toch echt verantwoordelijk was voor alle coronadoden in de VS. Sterker nog er gingen stemmen op in AMV dat Trump misschien aangeklaagd moest worden voor massamoord vanwege zijn optreden rondom corona.
Ik als roepende in de woestijn was inderdaad de persoon die er op wees dat niet de president maar dat afzonderlijke staten verantwoordelijk zijn voor dit soort crisissen. De federale overheid kan op verzoek van de staten een ondersteunende factor zijn in het bestrijden van een pandemie.
Ik ben trouwens wel blij dat je nu eindelijk in ziet dat ik toch gelijk had en kun je niet anders concluderen dat de media toen mensen massaal op het verkeerde been heeft gezet.
Nu is de volgende logische stap dat je de conclusie trekt dat de media toen vooral erg activistisch bezig was en dat ze het activisme grotendeels laat voor wat het is want de gedroomde president zit nu in het witte huis.
quote:Op dinsdag 30 november 2021 10:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat het vaccin geen volledige bescherming biedt tegen besmetting is al lang en breed bekend. Voor meer informatie over de ziekenhuisopnames in Vermont, verwijs ik je naar dit artikel: Vermont reports highest hospitalizations of Delta surge. Daaruit blijkt wederom dat ongevaccineerden relatief gezien vaker in het ziekenhuis belanden.
De reden dat Biden niet verantwoordelijk wordt gehouden voor de aanhoudende corona-misère, is omdat zijn boodschap helder en eenduidig is: laat je vaccineren en doe je best om het virus niet te verspreiden.
Trump verspreidde tegenstrijdigheden, bagatelliseerde de gevaren van het virus en riep mensen op in opstand te komen tegen de coronabeperkingen (de lijst is nog veel langer). Middenin een pandemie gooide die halve gek olie op het vuur. Daar werd hij op afgerekend, en terecht.
Typisch dat je mijn andere post negeert.
Jup, maar dan moeten mensen wel mee werken, probleem is alleen dat doen ze niet.quote:Op dinsdag 30 november 2021 12:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Kortom Bidens fantastische corona aanpak is niet zo fantastisch.
Je kan het eigenlijk best een mislukking noemen, “im gonna shut down the virus man” waren zijn woorden.
Ik draai er absoluut niet omheen, ik ga niet met een oplossing komen voor een probleem dat moedwillig in stand gehouden word.quote:Op dinsdag 30 november 2021 14:48 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je draait er opnieuw omheen.
De realiteit is dat de ziekenhuizen volstromen en de zorg overbelast dreigt te raken. Extra geld naar de zorg en uitbreiding van de capaciteit lijkt mij absoluut noodzakelijk, maar dat is geen oplossing voor de korte termijn (komende weken).
Dus hoe voorkomen we dat de zorg de komende weken overbelast raakt en drastische maatregelen moet nemen, waaronder het uitstellen van cruciale operaties?
Dat is nu net het vervelende aan vrijheid, niet een ieder doet wat hem/haar word opgelegd.quote:Op dinsdag 30 november 2021 14:53 schreef theguyver het volgende:
[..]
Jup, maar dan moeten mensen wel mee werken, probleem is alleen dat doen ze niet.
Dat zie je dus ook in Nederland.
Klopt maar dan moet je niet gaan jammeren dat het niet opgelost is dat Biden het niet volledig onder controle heeft.quote:Op dinsdag 30 november 2021 14:58 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is nu net het vervelende aan vrijheid, niet een ieder doet wat hem/haar word opgelegd.
Als we in een samenleving zouden leven waar alle neuzen dezelfde kant op staan dan kun je zeggen dat de samenleving een totalitaire controle maatschappij is geworden.
Trump sprak zich uit voor vrijheid, Biden spreekt voor minder vrijheid.quote:Op dinsdag 30 november 2021 14:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Lul ik soms tegen een muur? Nog maar een keertje dan (onderstaande post is van eerder vandaag):
[..]
Ik hou slechts een spiegel voor, het feit dat men in allerlei bochten moet wringen om het gedrag van de media te verantwoorden zegt wel genoeg denk ik.quote:Op dinsdag 30 november 2021 15:06 schreef theguyver het volgende:
[..]
Klopt maar dan moet je niet gaan jammeren dat het niet opgelost is dat Biden het niet volledig onder controle heeft.
Maare wat ik hier dus las is dat jullie niet gevaccineerd zijn?
Nee, Trump liep de grootst mogelijke onzin te verspreiden over het virus. Hij bagatelliseerde de gevaren en riep burgers op om in verzet te komen tegen maatregelen die waren genomen in staten (die volgens jou autonoom zijn).quote:Op dinsdag 30 november 2021 15:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Trump sprak zich uit voor vrijheid, Biden spreekt voor minder vrijheid.
Omdat de media de visie van Biden deelt wilt dat nog niet zeggen dat het oké is om de vorige president verantwoordelijk te stellen voor de pandemie.
Mag jij nog steeds niet naar buiten na 8 uur?quote:Op maandag 29 november 2021 18:38 schreef QuidProJoe het volgende:
Hoe vaak is het eigenlijk voorgekomen in de geschiedenis van de mensheid, dat vrijwillig opgegeven vrijheden en rechten "gewoon" werden teruggegeven?
Tja, je hebt van die mensen die het fijn vinden als De Staat en een paar medische elite hun hele leven reguleren. Onder het mom van "de wetenschap". Elke zes maanden een boostershot en elke twaalf maanden een lockdown? Als De Staat het stelt gaat men er direct mee akkoord.quote:Op dinsdag 30 november 2021 14:58 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is nu net het vervelende aan vrijheid, niet een ieder doet wat hem/haar word opgelegd.
Als we in een samenleving zouden leven waar alle neuzen dezelfde kant op staan dan kun je zeggen dat de samenleving een totalitaire controle maatschappij is geworden.
Ja, je kunt natuurlijk nog altijd net doen alsof er geen enkel probleem is met betrekking tot dit virus en we hooguit worden voorgelogen door duizenden mensen die allemaal in een complot zitten.quote:Op dinsdag 30 november 2021 15:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, je hebt van die mensen die het fijn vinden als De Staat en een paar medische elite hun hele leven reguleren. Onder het mom van "de wetenschap". Elke zes maanden een boostershot en elke twaalf maanden een lockdown? Als De Staat het stelt gaat men er direct mee akkoord.
Niemand stelt dat Covid geen problemen geeft, en complotten worden ook niet genoemd. Alleen de huidige manier, een soort autoritaire technocratie op basis van ideologie, is niet de oplossing. Covid zal voorlopig nog onder de mens blijven en dit mag niet de nieuwe normaal worden.quote:Op dinsdag 30 november 2021 15:50 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Ja, je kunt natuurlijk nog altijd net doen alsof er geen enkel probleem is met betrekking tot dit virus en we hooguit worden voorgelogen door duizenden mensen die allemaal in een complot zitten.
Wat is dan wel de oplossing?quote:Op dinsdag 30 november 2021 16:00 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Niemand stelt dat Covid geen problemen geeft, en complotten worden ook niet genoemd. Alleen de huidige manier, een soort autoritaire technocratie op basis van ideologie, is niet de oplossing. Covid zal voorlopig nog onder de mens blijven en dit mag niet de nieuwe normaal worden.
Om te beginnen een daadwerkelijke discussie over de huidige situatie, in plaats van krampachtig een ideologie na proberen te jagen, waarbij (medisch) wetenschappers die het gewenste narratief niet delen min of meer gecensureerd worden.quote:
Aha, je wil een comité hebben waarin men gaat komen tot consensus.quote:Op dinsdag 30 november 2021 16:08 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Om te beginnen een daadwerkelijke discussie over de huidige situatie,
Veel verder dan discussiëren met stropoppen kom jij ook niet, hé?quote:Op dinsdag 30 november 2021 15:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, je hebt van die mensen die het fijn vinden als De Staat en een paar medische elite hun hele leven reguleren. Onder het mom van "de wetenschap". Elke zes maanden een boostershot en elke twaalf maanden een lockdown? Als De Staat het stelt gaat men er direct mee akkoord.
Beetje non-antwoord dit. Een daadwerkelijke discussie? Wie precies moet daarbij aanwezig zijn? Welke cruciale informatie missen we?quote:Op dinsdag 30 november 2021 16:08 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Om te beginnen een daadwerkelijke discussie over de huidige situatie, in plaats van krampachtig een ideologie na proberen te jagen, waarbij (medisch) wetenschappers die het gewenste narratief niet delen min of meer gecensureerd worden.
Discussie door wie? Welk mandaat geef je ze? Wie gaat de uitkomsten van de discussie vertalen naar beleid?quote:Op dinsdag 30 november 2021 16:08 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Om te beginnen een daadwerkelijke discussie over de huidige situatie, in plaats van krampachtig een ideologie na proberen te jagen, waarbij (medisch) wetenschappers die het gewenste narratief niet delen min of meer gecensureerd worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |