Wat goed is komt snel. Iedereen ziet dat dit Khabib 2.0 is waarom dan de rem er op gooien. Titel eliminator en dan de belt pakken tegen usman is prima.quote:Op woensdag 10 november 2021 13:44 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Dominant tegen mensen die niet eens in de top 10 staan. Dat hij veelbelovend is valt niet te ontkennen maar een shot voor de titel op basis daarvan zou ridicuul zijn.
Je moet het verdienen. Anders wordt het een grote grap. En niet eerlijk tov de andere vechters die wel eerst top 10, top 5 vechters moeten verslaan en de rankings beklimmen om uiteindelijk een kans te krijgen. Totdat hij van enkele serieuze tegenstanders heeft gewonnen heeft hij feitelijk alleen bewezen talent te hebben, niet dat hij zo goed is dat hij echt goede vechters kan verslaan.quote:Op woensdag 10 november 2021 13:51 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Wat goed is komt snel. Iedereen ziet dat dit Khabib 2.0 is waarom dan de rem er op gooien. Titel eliminator en dan de belt pakken tegen usman is prima.
Luque ook dominant finisht Price, Brown, Woodley, Chiesa.quote:Op woensdag 10 november 2021 13:22 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Niet mee eens rank zegt niks als je ziet hoe dominant hij is geweest dan verdient hij hem gewoon.
Dat verdienen verhaal in de UFC is sowieso onzin dat gaat tegenwoordig nog amper op. Ik snap je punt wel maar dan hou je hem gewoon een dik jaar tegen terwijl iedereen ziet dat hij de enige is die het Usman lastig kan maken.quote:Op woensdag 10 november 2021 14:05 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Je moet het verdienen. Anders wordt het een grote grap. En niet eerlijk tov de andere vechters die wel eerst top 10, top 5 vechters moeten verslaan en de rankings beklimmen om uiteindelijk een kans te krijgen. Totdat hij van enkele serieuze tegenstanders heeft gewonnen heeft hij feitelijk alleen bewezen talent te hebben, niet dat hij zo goed is dat hij echt goede vechters kan verslaan.
Klopt dat de UFC niet altijd doet wat eerlijk is (gezien de rankings) hoewel het grotendeels nog juist wel op basis van verdienen gaat en gelukkig slechts soms oneerlijk aanvoelt. Je kan het ook zo zien dat ze op deze manier de Usman 'reign' meer kans geven voort te duren, legende worden, record, hij stopt er niet mee. En Khamzat gaat niet opeens weg als hij niet nu direct een titleshot krijgt dus zijn komende partijen tegen niet-Usman zijnde vechters en als nonchamp hebben prima baat. Win win.quote:Op woensdag 10 november 2021 14:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dat verdienen verhaal in de UFC is sowieso onzin dat gaat tegenwoordig nog amper op. Ik snap je punt wel maar dan hou je hem gewoon een dik jaar tegen terwijl iedereen ziet dat hij de enige is die het Usman lastig kan maken.
Kreeg gewoon betaald zei Dana. Als Kamaru of Colby om een reden niet zouden kunnen zou Luque nog uren extra krijgen om het wel te halen maar was niet nodig.quote:Op woensdag 10 november 2021 16:14 schreef Nober het volgende:
Maar Luque stopte afgelopen vrijdag wel met weight cutten als back up dus daar gaat zijn title shot?
Nee Leon gaat proberen een gevecht met Usman vast te stellen nu, ook niet gek want hij is eerste in lijn (rankings). Chimaev vs Luque om te bepalen wie next is.quote:Op donderdag 11 november 2021 09:11 schreef opreis het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Maar volgens mij lijkt Leon er geen zin in te hebben
#10 wil meteen tegen #2 lolquote:Op donderdag 11 november 2021 09:11 schreef opreis het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Maar volgens mij lijkt Leon er geen zin in te hebben
Eerst Hermansson.quote:Op donderdag 11 november 2021 09:22 schreef opreis het volgende:
[..]
Ze zouden vorig jaar al gevochten moeten hebben
Toch niet heel gek? Met worstelen krijg je wat minder snel blessures dan met boksen.quote:Op donderdag 11 november 2021 11:19 schreef Nober het volgende:
Ook apart dat je wel mag worstelen met een UFC contract maar niet mag boksen.
Inderdaad, erg goed incasseringsvermogen. Hij had dan wel mazzel denk ik dat Yair z'n voet naar de klote was waardoor die niet meer (zo hard) trapte. Maar klappen op z'n gezicht pakt hij altijd goed, een trademark van hem.quote:Op zondag 14 november 2021 10:53 schreef opreis het volgende:
Af en toe lijkt het of Holloway vecht met damage turned off. Hij kan incasseren maar hij mist ook wel (T)KO's.
Dat was een raar moment iddquote:
Is wel te zien waarom, door het been van Rothwell dat zoals wel vaker als iemand richting KO wordt geslagen dubbel ging/'knakte bij de knie' en hij in elkaar zakte. Echter ging Rothwell nogal onverwachts toch weer door. Maar komt knullig over voor Herb. Hij wil niet dat een vechter onnodig schade oploopt als hij al wel out was, maar ook weer niet een early stoppage met boze mensen ten gevolg veroorzaken.quote:
Bedankt voor de heads-up. Heb het event maar ff gedownload. Was niet teleurgesteld.quote:Op zondag 14 november 2021 12:35 schreef THEFXR het volgende:
wowa, dit was een super event en de prelims ook!
veel finishes
Oh?? Geen idee.quote:Op donderdag 18 november 2021 17:59 schreef 3rr0r het volgende:
Ik zag Khabib net in een spotje van DENK op tv@:Nober
Stipe wil alleen nog maar onmiddelijke rematchen net als met DC maar zo werkt dat niet.quote:Op donderdag 18 november 2021 18:58 schreef opreis het volgende:
[ afbeelding ]
Was deze al bekend? Persoonlijk vind ik dat Stipe makkelijk overgeslagen wordt
Gane is interim-champ he. Slaat nergens op verder, maar als je die belachelijke keus eenmaal hebt gemaakt UFC zijnde dat moet je wel unification bout maken.quote:Op donderdag 18 november 2021 18:58 schreef opreis het volgende:
[ afbeelding ]
Was deze al bekend? Persoonlijk vind ik dat Stipe makkelijk overgeslagen wordt
Maakt ook wel uit hoe iemand wint vind ik, als dat gaat zoals bij Stipe - Ngannou krijg je toch minder snel rematch dan bij close decision. Met een of twee overwinningen is Stipe wel weer aan de beurt, zie ook Whittaker. Weili was de vreemdste ja.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:20 schreef opreis het volgende:
Ah okay. Dacht Holloway kan ook 2x tegen Volkanovski. Weili mocht ook voor de rematch tegen Namajunas. Figueiredo gaat nu voor de 3de keer tegen Moreno. Maarja sws is het wat dat betreft wel een beetje discutable/lastig te zeggen wat de rankings nou echt zijn en wie het meest "recht" heeft op een title shot.
Iemand die zo lang de heavyweight belt heeft gehad en ook 1-1 staat tegen Francis had ik hem meer gegund dan Gane, hoe indrukwekkend zijn streak ook is. Dat Gane zo snel de interim belt kreeg sloeg namelijk nergens op.
Herzog is wat sneller met z'n voetenwerkquote:Op zaterdag 20 november 2021 22:21 schreef Nober het volgende:
Herzog doet main event terwijl Dean er ook is.
Als hij het niet heeft is het wat overdreven of niet... Maar goed, gezien hoe men nonchalant omging met afstand houden en handen schudden zoals te zien bij de vorige Embeddeds verbaast het me niets. Dacht alleen dat juist de UFC er minder strikt mee omging door die omgangsvormen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 21 november 2021 22:36 schreef THEFXR het volgende:
Dit ziet er toch niet uit..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
Lijkt wel het 'FINISH HIM' stukje in Mortal Kombatquote:
Snackbar is wel open.quote:
Hangt van de gast af.quote:Op dinsdag 30 november 2021 21:21 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Loopt MMA hour eigenlijk een beetje goed?
Misschien kan die meedoen aan de contender series voor een nieuw contract?quote:
Heb je de rest van de card gezien dat is helemaal niks.quote:Op donderdag 2 december 2021 14:25 schreef BookFreak het volgende:
Clay Guida nog steeds op de Main Card (een hoog ook nog) pfff.....
Manager van Kevin Lee? Dat zou e.e.a. wel in ander daglicht zetten.quote:Op donderdag 2 december 2021 16:18 schreef Nober het volgende:
Combat Sports Agent (CAA) onder andere Lee en Ngannou die kennelijk niet door een deur kan met Dana.
Hij werkte eerst bij de UFC van 2011 tot 2016 waarna WME IMG het overnam en hij niet meer nodig was.
[ twitter ]
Vond het eigenlijk wel vermakelijk, en in ieder geval wat verrassende wendingen en finishesquote:Op zondag 5 december 2021 15:01 schreef THEFXR het volgende:
slecht UFC event.
Pettis deed het onmogelijke in bellator, heeft voor het eerst iemand gefinisht door een lucky shot.
Die KO van Pettis wow wow. Inderdaad volledig uit het niets, maar vol erop en denk dat zijn tegenstander pas net weer bij is (geen idee wanneer de wedstrijd was overigens). Noodzakelijke KO overigens want anders de titel weer kwijt geweest.quote:Op zondag 5 december 2021 15:01 schreef THEFXR het volgende:
slecht UFC event.
Pettis deed het onmogelijke in bellator, heeft voor het eerst iemand gefinisht door een lucky shot.
Hoe laat begint de main card?quote:Op woensdag 8 december 2021 21:45 schreef jigggy het volgende:
Voor het eerst in tijden weer dat ik een card live ga kijken dit weekend
Die match up slaat ook nergens op. Pena heeft 2 matches gewonnen in 5 jaar ofzo en krijgt dan een titleshot. Rare competitie.quote:Op donderdag 9 december 2021 05:13 schreef BookFreak het volgende:
Amanda Nunes krijgt teveel zendtijd (links verplichte positieve discriminatie). Weinig interesse in haar eigenlijk. Bij UFC Countdown zie je bv dat Poirier vs Oliveira maar liefst 8x meer views heeft dan dat slappe WMMA bout.
Zucht.quote:Op donderdag 9 december 2021 05:13 schreef BookFreak het volgende:
Amanda Nunes krijgt teveel zendtijd (links verplichte positieve discriminatie).
Dan krijgen we Dustin vs Conor 4 eind volgend jaar/ergens in 2023.quote:Op woensdag 8 december 2021 22:19 schreef Sebbeszweet het volgende:
Ben ook wel weer voor het eerst sinds tijden psyched om Doestin kampioen te zien worden.
Wie anders?quote:Op donderdag 9 december 2021 09:06 schreef opreis het volgende:
[..]
Die match up slaat ook nergens op. Pena heeft 2 matches gewonnen in 5 jaar ofzo en krijgt dan een titleshot. Rare competitie.
best duf, want als ze gewoon haar best deed, was het wel goed betaald.quote:Op donderdag 9 december 2021 11:19 schreef Nober het volgende:
De Randamie is trouwens uit de ranking, carrire maken als agente is ook belangrijk.
Met andere woorden, WMMA is rotzooi. Met name BW en FWquote:Op donderdag 9 december 2021 11:19 schreef Nober het volgende:
#1 Holm al sinds oktober vorig jaar niet gevochten
#2 Aldana verloren van Holm in 2020 sindsdien niet meer gevochten
#3 Pena 1 fight win streak, tapt McMann in januari
Krijgt wel geld.quote:Op vrijdag 10 december 2021 20:01 schreef Nober het volgende:
Schnell out, gevecht met Perez gaat dus niet door. Al dat gecut voor niks.
Want?quote:Op zaterdag 11 december 2021 11:05 schreef Nober het volgende:
Denk dat je gerust een bet kan zetten op Pena.
Okay, verrassing is wat anders dan gerust. Bedoel je ze heeft iets van een kans of je bent er zeker van dat ze gaat winnen? Als je zeker bent dan zou ik gerust een bet kunnen zetten (bij wijze van, ik gok nietquote:Op zaterdag 11 december 2021 13:02 schreef Nober het volgende:
[..]
Ik denk dat ze voor een verrassing kan zorgen.
Ik gok ook niet.quote:Op zaterdag 11 december 2021 13:17 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Okay, verrassing is wat anders dan gerust. Bedoel je ze heeft iets van een kans of je bent er zeker van dat ze gaat winnen? Als je zeker bent dan zou ik gerust een bet kunnen zetten (bij wijze van, ik gok niet)
Dat wel, Germaine was hopeloos daar.quote:Op zaterdag 11 december 2021 14:43 schreef Nober het volgende:
[..]
Ik gok ook niet.
Volgens mij is ze zwaar underdog +500(?) dus dan kun je best een gokje wagen.
Bij Pena weten we dat het niet einde verhaal is als het naar de grond gaat zoals met Germaine.
Pena is veel te veel met randzaken bezig.quote:Op zaterdag 11 december 2021 11:05 schreef Nober het volgende:
Denk dat je gerust een bet kan zetten op Pena.
ik vind de main card niet stacked, denk dat iedereen voor de co-main drinken en snacks gaat halen, zodat ze voor de main card vol zitten.quote:
Een pot als Edwards vs Masvidal vervang je niet even met een gelijkwaardig iets.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:23 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik vind de main card niet stacked, denk dat iedereen voor de co-main drinken en snacks gaat halen, zodat ze voor de main card vol zitten.
We hebben naar mijn idee de afgelopen weken al behoorlijk wat goede cards gehad. Kan niet altijd feest zijn natuurlijk. Ik zou niet weten welke topper (die niet al gepland staat inmiddels) je er nog bij had kunnen hebben.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:23 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik vind de main card niet stacked, denk dat iedereen voor de co-main drinken en snacks gaat halen, zodat ze voor de main card vol zitten.
oh ja, was ik ff vergetenquote:Op zaterdag 11 december 2021 20:54 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Een pot als Edwards vs Masvidal vervang je niet even met een gelijkwaardig iets.
Deze man weetquote:Op zaterdag 11 december 2021 11:05 schreef Nober het volgende:
Denk dat je gerust een bet kan zetten op Pena.
Hoop dat je wat ingezet hebt maat 😂quote:Op zaterdag 11 december 2021 11:05 schreef Nober het volgende:
Denk dat je gerust een bet kan zetten op Pena.
Ik zal mezelf wel even quoten...quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:36 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Pena is veel te veel met randzaken bezig.
Kan me niet voorstellen dat ze veel kans maakt, maar de bal is rond
Inderdaad, het deed me wat denken aan Rousey tegen Correiaquote:Op maandag 13 december 2021 08:23 schreef Kerftminister het volgende:
Haha die Nunes. Dat was net een bar fight.
Heb het idee dat Oliveira helemaal geen klap kan hebben en zal verliezen maar het gebeurd telkens niet.quote:Op maandag 13 december 2021 14:03 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Als Charles er nog twee wint heeft hij eigenlijk al meer bereikt dan Khabib.
Nostradamus: O'Malley vs Garbrandt next.quote:Op dinsdag 14 december 2021 21:54 schreef 3rr0r het volgende:
Net pas alles afgerond, F1 weekend enzo... @:Nober god was de nostradamus.
Nunes met wel erg dom vechten, leek bijna alsof ze maar eens moest verliezen van Dana voor wat reuring.
Goede kin die Charles weer, eerst al Chandler en nu Poirier. Ponzinibbio vecht roekeloos. O'Malley mag wel eens tegen wat sterkers. En Cody, tsja...
Misschien voor het eerst een beetje trash talk, het komt nog wel eens voor dat mensen daar slecht op reageren.quote:Op dinsdag 14 december 2021 21:54 schreef 3rr0r het volgende:
Net pas alles afgerond, F1 weekend enzo... @:Nober god was de nostradamus.
Nunes met wel erg dom vechten, leek bijna alsof ze maar eens moest verliezen van Dana voor wat reuring.
Goede kin die Charles weer, eerst al Chandler en nu Poirier. Ponzinibbio vecht roekeloos. O'Malley mag wel eens tegen wat sterkers. En Cody, tsja...
Nee ik denk ook steeds dat het einde verhaal is maar dan wint hij toch. Zelfs tegen Kevin Lee leek hij al de mindere tot een plotselinge submission. Zijn verdediging is wel heel matig, misschien vanwege zijn slechte zicht, wat sowieso wel vrij bizar is maar weet zijn sterkte niet.quote:Op maandag 13 december 2021 22:47 schreef Nober het volgende:
The MMA Hour with Julianna Peña, Tyron Woodley, Darren Till, Dominick Cruz, and more | Dec. 13, 2021
The Mixed Martial Arts Hour is back in your life! Below is a rundown of Monday’s show, which begins at 1 p.m. ET / 10 a.m. PT / 6 p.m. GMT.
1 p.m. ET: I look back at one of the top UFC events of the year this past weekend.
1:15 - Stephen Thompson will discuss his upcoming welterweight showdown with Belal Muhammad in the UFC Vegas 45 co-main event this Saturday night.
1:35 - Kai Kara-France will discuss his memorable knockout of Cody Garbrandt at UFC 269.
2 - GC & Helwani will look back at the best bets from UFC 269.
2:30 - Darren Till will talk about what’s next after his most recent loss in the main event of UFC Vegas 36 this past September.
3:15 - Tyron Woodley will talk about his anticipated rematch against Jake Paul on Saturday night.
3:40 - Dominick Cruz breaks down his Fight of the Night performance against Pedro Munhoz at UFC 269.
4:05 - Julianna Pena will discuss her massive upset over Amanda Nunes at UFC 269 and what’s next for the new bantamweight champion.
4:25 - NewYorkRic will discuss the latest news and social happenings.
[..]
Heb het idee dat Oliveira helemaal geen klap kan hebben en zal verliezen maar het gebeurd telkens niet.
Heeft Germaine al gezegd wat er aan de hand is? Dana wilde het niet zeggen na een vraag over het feit dat ze niet meer gerankt was zie de post-fight presser/scrum. Liet ie aan haar was priv.quote:Op woensdag 15 december 2021 14:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Misschien voor het eerst een beetje trash talk, het komt nog wel eens voor dat mensen daar slecht op reageren.
Als Nunes de rematch verliest moet GdR wel snel een comeback maken lijkt me.
Misschien is ze wel bezig met een kind krijgenquote:Op woensdag 15 december 2021 14:24 schreef Nober het volgende:
[..]
Heeft Germaine al gezegd wat er aan de hand is? Dana wilde het niet zeggen na een vraag over het feit dat ze niet meer gerankt was zie de post-fight presser/scrum. Liet ie aan haar was priv.
Goed nieuws, dat gaat niet lukken als je alleen seks hebt met hetzelfde geslacht.quote:Op donderdag 16 december 2021 13:07 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Misschien is ze wel bezig met een kind krijgen
Ja ik weet dat ze lesbisch is, maar dan kan je alsnog zwanger worden.quote:Op donderdag 16 december 2021 13:15 schreef Nober het volgende:
Julianna Pea is de eerste moeder die de UFC titel heeft.
Alle tere zieltjes boos.
[..]
Goed nieuws, dat gaat niet lukken als je alleen seks hebt met hetzelfde geslacht.
Lijkt me heel awkward om Amanda Nunes te zijn. Ze hebben samen zogenaamd een kind, maar het is eigenlijk helemaal niet Nunes' kind. Hoe sterk is die band tussen Nunes en dat kind nou eigenlijk vraag ik me af?quote:Op donderdag 16 december 2021 13:33 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ja ik weet dat ze lesbisch is, maar dan kan je alsnog zwanger worden.
Nee joh, het is vanaf de geboorte je kind, zelf voor gekozen, voedt het zelf op, ook al zijn het dan niet jouw genen dan is de band gewoon sterk. Zelfs als je later als een kind al wat ouder is stiefmoeder/vader wordt kan het helemaal als je eigen kind gaan voelen.quote:Op donderdag 16 december 2021 14:15 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Lijkt me heel awkward om Amanda Nunes te zijn. Ze hebben samen zogenaamd een kind, maar het is eigenlijk helemaal niet Nunes' kind. Hoe sterk is die band tussen Nunes en dat kind nou eigenlijk vraag ik me af?
Ik denk niet dat als er een grote breuk komt tussen die Nunes en Ansaroff er gevochten gaat worden over het kind. Die zal Nunes zonder enig twijfel vast met alle plezier bij Ansaroff laten.
Germaine is niet lesbisch volgens mijquote:Op donderdag 16 december 2021 13:33 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ja ik weet dat ze lesbisch is, maar dan kan je alsnog zwanger worden.
Yes please zou graag zien dat O'Malley een keer wat betere tegenstanders krijgt.quote:Op woensdag 15 december 2021 08:58 schreef Nober het volgende:
[..]
Nostradamus: O'Malley vs Garbrandt next.
Dat is al geprobeerd.quote:Op vrijdag 17 december 2021 06:33 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Yes please zou graag zien dat O'Malley een keer wat betere tegenstanders krijgt.
Ja dat was toen zijn knie of enkel ermee ophield toch. Wordt weer tijd voor een stap omhoog imo.quote:
Dat heeft Vera veroorzaakt.quote:Op zaterdag 18 december 2021 00:43 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Ja dat was toen zijn knie of enkel ermee ophield toch. Wordt weer tijd voor een stap omhoog imo.
ze staat hier bij, is dat onjuist moet ze actie ondernemen, heb haar ook vaker na de wedstrijd met een meid zien zoenen.quote:Op donderdag 16 december 2021 16:54 schreef Sebbeszweet het volgende:
[..]
Germaine is niet lesbisch volgens mij
Denk volgend jaar tegen bokser Conor McGregor (0-1).quote:Op maandag 20 december 2021 14:51 schreef BookFreak het volgende:
Wanneer gaat ie nou eens boksen tegen boksers.....
Vind je? Hij vecht tegen wat retired ufc vechters die van de afgelopen 7 potten er 1 hebben gewonnen.quote:Op maandag 20 december 2021 16:30 schreef Sebbeszweet het volgende:
Toch is het knap wat hij doet als 'youtuber'
Woodley is gewoon een atleet, ex UFC kampioen. Om woodley ko te slaan, moet je wel iets kunnen.quote:Op woensdag 22 december 2021 16:00 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Vind je? Hij vecht tegen wat retired ufc vechters die van de afgelopen 7 potten er 1 hebben gewonnen.
Slim vooral, hij haalt het maximale uit zijn box-kwaliteitenquote:Op maandag 20 december 2021 16:30 schreef Sebbeszweet het volgende:
Toch is het knap wat hij doet als 'youtuber'
Wordt een tijdje niemand meer gepakt he? Zijn wel veel bij wie alarmbellen afgaan, bijv. Usman, Izzy. Lijkt me gewoon wijdverbreid. Want een Izzy, daar zie je het niet per se aan, maar zijn gyno wordt toch wel vrij unaniem als teken van gebruik ingeschaald.quote:Op zondag 19 december 2021 03:18 schreef 3rr0r het volgende:
Die Belal ziet er niet echt clean uit, zulke biceps aderen... die groeien eigenlijk alleen maar zo dik als een slang als men gebruikt.
Wonderboy niet handig om deze partij te accepteren in kleine octagon waar je nauwelijks kan bewegen.
Usman? Als je jarenlang bijna dagelijks traint met een optimaal voedingspatroon en goeie genetics is het niet zo heel gek dat je er ook goed uit ziet.quote:Op woensdag 22 december 2021 16:25 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Wordt een tijdje niemand meer gepakt he? Zijn wel veel bij wie alarmbellen afgaan, bijv. Usman, Izzy. Lijkt me gewoon wijdverbreid. Want een Izzy, daar zie je het niet per se aan, maar zijn gyno wordt toch wel vrij unaniem als teken van gebruik ingeschaald.
Opzich hebben ze Dillashaw die toch wel een ster was wel gepakt dus is niet zo dat ze bepaalde ontzien lijkt het, hoewel het niet de belangrijkste gewichstklasse is. Maar of die 'vechters met bepaalde kenmerken' dan echt alsnog tussendoor ongepakt kunnen nemen of dat het van het verleden is... Nu met ESPN zo nadrukkelijk erbij zitten ze natuurlijk helemaal niet te wachten op zulke bad press.quote:Op woensdag 22 december 2021 16:25 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Wordt een tijdje niemand meer gepakt he? Zijn wel veel bij wie alarmbellen afgaan, bijv. Usman, Izzy. Lijkt me gewoon wijdverbreid. Want een Izzy, daar zie je het niet per se aan, maar zijn gyno wordt toch wel vrij unaniem als teken van gebruik ingeschaald.
Hij kan ook wel wat maar Woodley heeft geen kin meer die moet oppassen dat hij niet zoals BJ op een parkeerplaats ko wordt geslagenquote:Op woensdag 22 december 2021 16:10 schreef Sebbeszweet het volgende:
[..]
Woodley is gewoon een atleet, ex UFC kampioen. Om woodley ko te slaan, moet je wel iets kunnen.
Ngannou seems like a dickhead 24/7 - Lewisquote:Op donderdag 23 december 2021 19:58 schreef Nober het volgende:
Free Agent Francis
En binnenkort ook Nate Diaz.
coker kan ze niet meer betalen, tenzij ze 1x p/j vechtenquote:Op donderdag 23 december 2021 22:22 schreef Nober het volgende:
Laten we hopen op een massale leegloop, allemaal naar Bellator.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 25 december 2021 14:51 schreef THEFXR het volgende:
ConorNiet getest in Q4... lol. Zelfs Jones is een keer getest in Q4.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
binnenkort getest, ligt er een beetje aan in welk land je zit.quote:Op zaterdag 25 december 2021 15:00 schreef Nober het volgende:
[..]
Niet getest in Q4... lol. Zelfs Jones is een keer getest in Q4.
quote:Op zaterdag 25 december 2021 14:51 schreef THEFXR het volgende:
ConorHadden we nog ergens discussie over?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
goh kerel, kan mij niks herinnerenquote:Op maandag 3 januari 2022 08:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hadden we nog ergens discussie over?
Is Conor hier juiced?quote:Op maandag 3 januari 2022 08:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hadden we nog ergens discussie over?
It's in the eye of the beholder maar extra vetvrije spiermassa die hij na decennium topsport in een paar maandjes nog even creert op zijn 33ste?..quote:
sinds dat blondie alles eruit zuigt, is Rico nogal duf...quote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:07 schreef Sebbeszweet het volgende:
Rico wil ook graag KO geslagen worden door Fury. Ik wil het ook wel voor dat geld 😂
Opwarmertje na de break.quote:Op maandag 10 januari 2022 10:26 schreef Nober het volgende:
[ afbeelding ]
UFC on ESPN: Kattar vs. Chikadze (also known as UFC on ESPN 32 and UFC Vegas 46) is an upcoming mixed martial arts event produced by the Ultimate Fighting Championship that will take place on January 15, 2022 at the UFC Apex facility in Enterprise, Nevada, part of the Las Vegas Metropolitan Area, United States.
2200 Preliminaries
1:00 Main Card (SBS9??)
[ afbeelding ]
https://www.ufc.com/event/ufc-fight-night-january-15-2022
https://en.wikipedia.org/wiki/UFC_on_ESPN:_Kattar_vs._Chikadze
https://www.tapology.com/fightcenter/events/82805-ufc-fight-night
Huh wat ? Vanaf wanneer niet meer sbs9 / kijk.nl dan ?quote:Op dinsdag 11 januari 2022 10:51 schreef RudyL het volgende:
Als ik het goed gelezen heb gaat UFC dus volledig naar Discovery+ en geen uitzending meer op SBS9. Zonde, weet niet of ik genoeg waarde zie in Discovery+ om daarvoor een abbo te nemen (ook al is dat voor 1 jaar slechts 30,-)
Watquote:Op dinsdag 11 januari 2022 10:51 schreef RudyL het volgende:
Als ik het goed gelezen heb gaat UFC dus volledig naar Discovery+ en geen uitzending meer op SBS9. Zonde, weet niet of ik genoeg waarde zie in Discovery+ om daarvoor een abbo te nemen (ook al is dat voor 1 jaar slechts 30,-)
ES1 is toch gratis?quote:Op dinsdag 11 januari 2022 13:16 schreef 3rr0r het volgende:
Normaal 6 euro per maand. Had dat Discovery + voor de Olympische Spelen vorig jaar. De overige programma's zijn nogal troep. Heb wel de Marianne Vaatstra docu nog gekeken voor ik het opgezegd heb.
Op Eurosport 1 dus een wekelijkse voorbeschouwing en ook sommige events live op die zender.
quote:Bij het aanmaken van een account kun je dus kiezen voor een Entertainment abonnement of een Entertainment & Sport abonnement. Als je kiest voor een Entertainment abonnement krijg je toegang tot het aanbod van discovery+ originals en shows. Als je kiest voor Entertainment & Sport komen daar ook nog eens al onze sportprogramma's bij! Na een proefperiode van 7 dagen betaal je 3,99 per maand of 39.99 per jaar voor Entertainment, of 5,99 per maand en 59,99 per jaar voor Entertainment & Sport.
Eerste jaar dus 2,50 euro per maand (bij betaling voor 1 jaar) en daarna 5,00 euro per maand (bij betaling voor 1 jaar). Of 6 euro per maand als je maandelijks neemt (bijv je wil slechts een bepaald UFC event in een bepaalde maand zien)quote:Met een discovery+ Entertainment & Sport abonnement heb je toegang tot het volledige aanbod van discovery+ Nederland. Stream alle live sporten van Eurosport 1 en Eurosport 2, inclusief de Tour de France, Grand Slam Tennis en wintersporten. Bekijk aanvullend ook bonus streams en highlights om niets van jouw favoriete sporten te missen. Ook alle sporten en livestreams van de Olympische Spelen Beijing 2022 zijn te zien op discovery+. Daarnaast bieden wij je ook al onze entertainmentprogramma’s aan, zoals discovery+ Originals van Nederlandse bodem maar ook internationale programma’s van onze zenders.
Ambitieus van zequote:
Ja, dus een enkel event, niet bekend welke en hoeveel, en de voorbeschouwingen zijn door iedereen met een tv abo te zien. Zodat ze toch exposure hebben en niet alles achter betaalmuur.quote:
Wat een ellendequote:Op dinsdag 11 januari 2022 13:07 schreef RudyL het volgende:
Per direct, het event aanstaand weekend al op Discovery+
Bron:
https://sportnieuws.nl/ve(...)n-kijken-is-voorbij/
https://www.eurosport.nl/(...)o8702624/story.shtml
Misschien alleen de preview en verder origineel commentaar.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:03 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Wat een ellendeen nog in het NL ook
ik wil gwn Joe Rogan stom horen lullen voor niks.
quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:03 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Wat een ellendeen nog in het NL ook
ik wil gwn Joe Rogan en Daniel Cormier stom horen lullen en dat voor niks als het kan.
quote:Voor de liefhebber wordt tijdens de uitzending van de gevechten op discovery+ ook het Amerikaanse commentaar beschikbaar gesteld.
quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:06 schreef Nober het volgende:
Misschien alleen de preview en verder origineel commentaar.
quote:Nesim en Marloes zullen ieder gevecht van analyse en context voorzien en tevens zal Marloes aanschuiven als co-commentator naast lead-commentator Sander Schrik. Voor de liefhebber wordt tijdens de gevechten op discovery+ ook het Amerikaanse commentaar beschikbaar gesteld.
De preview van het aankomende evenement begint een uur voor de Main Card.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:17 schreef 3rr0r het volgende:
Vraag me af of ze de Prelims dan ook uitzenden (wat SBS niet deed/mocht).
Edit: zie staan 'Stream elk UFC Main Event live en on demand' Dus zal wel zelfde zijn als het bij SBS was.
quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:42 schreef Nober het volgende:
[..]
De preview van het aankomende evenement begint een uur voor de Main Card.
Dus geen prelims.
Een voorspellingensegment met BN'ers mag niet ontbreken!!quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:55 schreef 3rr0r het volgende:
[..]Alsof de UFC fan liever gelul van een paar Nederlanders kijkt dan de Prelims die dan gaande zijn.
Je berekening gaat na het eerste jaar niet op, maar goed, je krijgt ook niet alleen UFC maar ook het andere van Discovery+ hoewel ik zelf niet kijk naar wielrennen, tennissen of motorrijden. Misschien iets van Olympische Spelen, hoewel ik niet echt van de wintersporten ben. Reclame in de Kijk app was idioot veel, maar daar was wel omheen te gaan.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 20:05 schreef Tazmaniac het volgende:
Nou, eindelijk is het officieel bekend
Ik vind het mooi![]()
Je hebt een stuk of 45 evenementen per jaar (met Nederlands f origineel commentaar).
Dus dat kost je dan 0,67 per evenement... of zeg ik nou iets geks?
Prelims is inderdaad jammer. Dus je zoekt een andere optie om de prelims te kijken of je kijkt naar de pre show
om in de stemming te komen.
Ze gaan een contract voor 5 jaar aan, dus zijn ook echt invested om er wat moois van te maken.
Er komen enkele events op Eurosport en die zijn dus gratis te bekijken!
Tevens podcast, fight news, fight announcements)
Grootste pluspunt, we zijn van de kijk app af!
Ohja, en ze hebben ook content van PFL en Cage Warriors.
Klopt, na het eerste jaar is het precies dubbel bedrag, dus 1,35.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 20:29 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Je berekening gaat na het eerste jaar niet op, maar goed, je krijgt ook niet alleen UFC maar ook het andere van Discovery+ hoewel ik zelf niet kijk naar wielrennen, tennissen of motorrijden. Misschien iets van Olympische Spelen, hoewel ik niet echt van de wintersporten ben. Reclame in de Kijk app was idioot veel, maar daar was wel omheen te gaan.
En 3 minuten reclame als je verder ging met kijkenquote:Op dinsdag 11 januari 2022 20:45 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Klopt, na het eerste jaar is het precies dubbel bedrag, dus 1,35.
Wat vooral zwaar irritant was aan de Kijk app, dat deze het soms niet deed en hl vaak niet soepel werkte.
Zit er inmiddels al wat publiek er bij?quote:Op woensdag 12 januari 2022 12:37 schreef Nober het volgende:
43 evenementen in 2021.
De starttijden
9x 0:00
7x 22:00, 1:00
4x 23:00
3x 19:00
2x 20:00, 0:30, 1:30
1x 15:00, 16:30, 17:30, 18:00, 21:00, 22:30, 23:15
In Amerika zitten gewoon mensen ja.quote:Op woensdag 12 januari 2022 13:37 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Zit er inmiddels al wat publiek er bij?
Kijkt toch leuker weg.
Schat de kans voor Jorge niet zo hoog in, Colby & Usman staan op eenzame hoogte in WW.quote:Op woensdag 12 januari 2022 13:29 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Colbi tegen Masvidal is wel nice, die rivalry is ofwel echt ofwel briljant opgezet.
Zou je wel denken ja, Masvidal is ook te matig op te grond (en daardoor evt te bang voor TD). Maar je weet het nooit in MMAquote:Op woensdag 12 januari 2022 16:58 schreef leeroy het volgende:
[..]
Schat de kans voor Jorge niet zo hoog in, Colby & Usman staan op eenzame hoogte in WW.
En, heb je al een Discovery+ abo?quote:Op zaterdag 15 januari 2022 18:48 schreef Nober het volgende:
[ twitter ]
23:00 Prelims
01:00 Mains
[ afbeelding ]
Voor die 30 waarschijnlijk wel. Maar volgende week. Kijk geheid nog wel iets anders via die service en dan heb ik een zekerheid voor als er wel een erg goed event is en ik geen downtime wil riskeren. Of voor als ik eens met vrienden kijk is het ook wel beter dan een andere stream. Dat prelims er nog (steeds) niet bij zitten is wel matig. Had het toen met de Olympische Spelen en toen was het wel ok (er was ook niet echt een andere optie) maar de gewone programma's die erop staan zijn meest troep.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 19:40 schreef Nober het volgende:
[..]
Nee. Het merendeel kijk ik toch niet live. Jij?
Volgens mij heeft UFC Facebook pagina het er wel degelijk over dat de prelims van iig vanavond wel live te zien zijn op Discovery+. Dat haalde mij over het toch te doen.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 20:15 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Voor die 30 waarschijnlijk wel. Maar volgende week. Kijk geheid nog wel iets anders via die service en dan heb ik een zekerheid voor als er wel een erg goed event is en ik geen downtime wil riskeren. Of voor als ik eens met vrienden kijk is het ook wel beter dan een andere stream. Dat prelims er nog (steeds) niet bij zitten is wel matig. Had het toen met de Olympische Spelen en toen was het wel ok (er was ook niet echt een andere optie) maar de gewone programma's die erop staan zijn meest troep.
Lijkt me sterk. Die bieden ze nog via Fight Pass aan.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 20:43 schreef RudyL het volgende:
[..]
Volgens mij heeft UFC Facebook pagina het er wel degelijk over dat de prelims van iig vanavond wel live te zien zijn op Discovery+. Dat haalde mij over het toch te doen.
Apart dat ze het in hun uitingen steeds alleen over de maind card(s) hebben.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 23:23 schreef RudyL het volgende:
Even een update, prelims zijn wel te kijken. Althans vandaag al wel.
Ja inderdaad, maar UFC zelf had het ook al over de prelims. Kan natuurlijk zijn dat het eenmalig is om zo meer mensen over te halen en later toch alleen de main te tonen.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 23:31 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Apart dat ze het in hun uitingen steeds alleen over de maind card(s) hebben.
Giga hypetrain derailedquote:Op zondag 16 januari 2022 11:39 schreef THEFXR het volgende:
main event was goed, rest van de kaart all dec, besides 2 finishes
Info gestuurd.quote:Op zondag 16 januari 2022 08:21 schreef manny het volgende:
Oh. Manny kruipt onder zijn steen uit vandaag. Ik probeer vandaag het event te kijken op kijk.nl en zie dat alle UFC content verdwenen is.
Ik woon niet in Nederland dus kijk via stream. Iemand meer info ? Al googlelend kom ik alleen op wazige spaanse stream websites uit pop-ups en met reclame voor nog wazigere websites.
yes!quote:Op zondag 16 januari 2022 19:41 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Dus UFC wordt in Nederland alleen nog aangeboden bij Discovery+ ?
En soms live op Eurosport, is ook van Discovery.quote:Op zondag 16 januari 2022 19:41 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Dus UFC wordt in Nederland alleen nog aangeboden bij Discovery+ ?
Abbo afgesloten, prima beleving gehad, 2 leuke Nederlandse commentatoren gehoord.quote:
'Die andere chick' is Marloes (ex-vechtster) toch? Die deed eerder al Bellator op Spike.quote:Op maandag 17 januari 2022 11:33 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Abbo afgesloten, prima beleving gehad, 2 leuke Nederlandse commentatoren gehoord.
Die chick is erg fijn ook.
Andere al bekend van eerdere Glory commentaren
Je kan ook originele Amerikaanse kiezen zeiden ze. Nederlands is om een breder publiek aan te spreken.quote:Op maandag 17 januari 2022 12:17 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Waarom dat Nederlandse commentaar daar zit werkelijk niemand op te wachten
MILFquote:Op maandag 17 januari 2022 14:57 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
'Die andere chick' is Marloes (ex-vechtster) toch? Die deed eerder al Bellator op Spike.
Gane favoriet he, toch wel bijzonder. Ik ben voor Francis, maar vooral omdat hij beef met Dana heeftquote:Op woensdag 19 januari 2022 22:50 schreef 3rr0r het volgende:
Als het Gane lukt zou het leuk zijn maar denk dat Ngannou met die idiote kracht hem gaat meppen. Stipe had de eerste keer nog z'n worstelen (icm goede kin), waar Francis geen antwoord op had maar dat was toen de tweede keer ook wel veranderd. Zit te denken hoe Gane kan gaan winnen. Vooral z'n kin moet eigenlijk super blijken te zijn.
Gane finisht Lewis, Francis verloor van Lewis. Gane is favoriet.quote:Op donderdag 20 januari 2022 09:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Gane favoriet he, toch wel bijzonder. Ik ben voor Francis, maar vooral omdat hij beef met Dana heeft
Ja zo gaat dat wel een beetje, Gane heeft nu heel veel hype ook want ongeslagen. Maar stel dat was langer geleden gebeurd, en de gevechten met Rozenstruik recenter, dan hadden ze er heel anders in gestaan.quote:Op donderdag 20 januari 2022 12:15 schreef Nober het volgende:
[ twitter ]
[..]
Gane finisht Lewis, Francis verloor van Lewis. Gane is favoriet.
Zal het niet zo zijn gegaan bij het wedkantoor?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |