Dat zal hem leren.quote:Op donderdag 4 november 2021 18:35 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Het was geen bus, maar een HEULE DIKKE BMW.
Koolhydraatarme gehaktbrood, ben benieuwd. En zoonlief weer ophalen bij tafeltennis, was een stortbui netquote:Op donderdag 4 november 2021 18:27 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Wat ga je eten? Wie moet je taxiën? Is thee met rum een ding ja? En lekker een warme douche.
Hier is iets vreemds gebeurdquote:Op donderdag 4 november 2021 18:24 schreef ijs_beer het volgende:
Zo, gegeten. Nu even wat likes gezet. Zo te zien heeft Sjors zinnige dingen gezegd, Guanabana en Meke ook nog. Complimenten.
Ik had laatst sojamelk en een kaas van cashewnoten in een Too good to go-pakket. Beide bevielen niet, maar nu weet ik dat ten minste zekerquote:Op donderdag 4 november 2021 18:34 schreef Guanabana het volgende:
Ik heb ook weleens een tijdje zuivel vervangen, maar mwe. Moet je blijkbaar langer aan wennen en dan is het wel oke.
Kaas kan ik niet zonder op pizza en lasagne en dat soort dingen.
Ja dat snap ikquote:Op donderdag 4 november 2021 18:33 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik heb die van Unox weleens op, en dat was inderdaad meteen de laatste keer
Ik heb nu altijd alpro barista in de koffie en dat schuimt lekkerder dan gewone melkquote:Op donderdag 4 november 2021 18:34 schreef Guanabana het volgende:
Ik heb ook weleens een tijdje zuivel vervangen, maar mwe. Moet je blijkbaar langer aan wennen en dan is het wel oke.
Kaas kan ik niet zonder op pizza en lasagne en dat soort dingen.
Ja iets in die trant wilde ik ook zeggen. Fijn dat mensen hier gewoon kunnen zeggen wat hen dwars zit, zonder zich verplicht te voelen om te veel naar wens uit te wijden als ze dat niet willen, maar toch gehoord te worden. En eventueel ook advies te krijgen. Lief.quote:Op donderdag 4 november 2021 18:24 schreef ijs_beer het volgende:
Zo, gegeten. Nu even wat likes gezet. Zo te zien heeft Sjors zinnige dingen gezegd, Guanabana en Meke ook nog. Complimenten.
Nee mijn tandartsverhalen danquote:Op donderdag 4 november 2021 16:49 schreef Guanabana het volgende:
Sorry mensen, wil niet het hele topic vullen met mijn sores, maar was wel even fijn om van me af te schrijven.
Hier ook hamburgersquote:Op donderdag 4 november 2021 18:10 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Netjes.
Mij lukt het niet elke dag, er worden as we speak hamburgers voor me gemaakt![]()
Hier ben ik ook bang voor, dat schoonpa het loodje legt en dat schoonma zich dan nog meer in ons leven wurmt.quote:Op donderdag 4 november 2021 17:04 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik zie dat al helemaal voor me dat hij/zij dan elk weekend mee moet eten enzo![]()
Dat meneer Sjors dat wil en dat ik dan niks durf te zeggen omdat het zijn vader/moeder is
Broekpiesenquote:Op donderdag 4 november 2021 18:14 schreef Guanabana het volgende:
En ik mag niks zeggen want ik heb nota bene dat boek van Martien Meiland gekocht![]()
quote:Op donderdag 4 november 2021 18:24 schreef ijs_beer het volgende:
Zo, gegeten. Nu even wat likes gezet. Zo te zien heeft Sjors zinnige dingen gezegd, Guanabana en Meke ook nog. Complimenten.
Yeahquote:
De horrorquote:Op donderdag 4 november 2021 19:10 schreef Arizona het volgende:
[..]
Hier ben ik ook bang voor, dat schoonpa het loodje legt en dat schoonma zich dan nog meer in ons leven wurmt.
Wij aten bij mijn ouders, kipburgersquote:Op donderdag 4 november 2021 19:10 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Hier ook hamburgers![]()
Alleen moest ik ze zelf maken
Idem voor New Mexicoquote:Op donderdag 4 november 2021 19:16 schreef GeorgeM het volgende:
Maar goed dat meneer Sjors niet meeleest![]()
Ow heerlijk, mee etenquote:Op donderdag 4 november 2021 19:16 schreef Arizona het volgende:
[..]
Wij aten bij mijn ouders, kipburgers![]()
Door mams gemaakt.
Ik lig al in bed btw, ik ben helemaal op![]()
Nog lekker wat internetten en Tv kijken en/of Downton.
quote:
quote:Op donderdag 4 november 2021 19:16 schreef GeorgeM het volgende:
Maar goed dat meneer Sjors niet meeleest![]()
Idem voor Guanamana (quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |