zelf karaoke doen is minder erg dan het luisteren over het afgemeen.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 23:47 schreef Redefine het volgende:
[..]
Kijken naar karaoke en/of kickboksen is bijna net zo erg als het zelf doen.
Daar heb je een punt. Maar dat ga ik anderen dan weer niet aandoen.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 23:50 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
zelf karaoke doen is minder erg dan het luisteren over het afgemeen.
Wel mooi gedaan idd.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 23:54 schreef Strani het volgende:
Zo wel duidelijk wat de verhoudingen zijn in de top 10 nu. Netjes alle teams mooi georganiseerd.
Een flinke smak geld helpt ookquote:Op zaterdag 23 oktober 2021 23:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Je moet er maar zin in hebben om dat voor je plezier te doen.
Nou ja je kan het gejuich ook zien als reactie op jouw postquote:Op zondag 24 oktober 2021 00:03 schreef Roger_Epiales het volgende:
Hm, de timing van die post is niet zo lekker met al dat gejuich eromheen
Er werd bij mij in de buurt vuurwerk afgestokenquote:Op zondag 24 oktober 2021 00:03 schreef Roger_Epiales het volgende:
Hm, de timing van die post is niet zo lekker met al dat gejuich eromheen
Dat vind ik dan wel weer wat overdreven voor een kwalificatie.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:04 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Er werd bij mij in de buurt vuurwerk afgestoken
Vuurwerk is alweer vroeg te koop.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:04 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Er werd bij mij in de buurt vuurwerk afgestoken
Gezien de inhoud van die post zou ik dat nog steeds ongemakkelijk vinden.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:04 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou ja je kan het gejuich ook zien als reactie op jouw post
In andere topics/jaren was dat minder erg geweest, maar dit zijn nou niet echt vrolijke berichten.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:03 schreef Roger_Epiales het volgende:
Hm, de timing van die post is niet zo lekker met al dat gejuich eromheen
Oké, nu de post ook daadwerkelijk gelezen:quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Gezien de inhoud van die post zou ik dat nog steeds ongemakkelijk vinden.
Ja, het is dat ik echt hierover wilde schrijven, maar net op deze plek had beter een stukje over de Slag bij de Doggersbank gepast (al was dat ook niet echt de overwinning die toen geclaimd werd, maar toch).quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
In andere topics/jaren was dat minder erg geweest, maar dit zijn nou niet echt vrolijke berichten.
Ach je kunt het niet van te voren plannen tussen welke berichten iets komt te staan. En je moet uiteindelijk gewoon plaatsen wat je op dat moment wilt plaatsenquote:Op zondag 24 oktober 2021 00:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja, het is dat ik echt hierover wilde schrijven, maar net op deze plek had beter een stukje over de Slag bij de Doggersbank gepast (al was dat ook niet echt de overwinning die toen geclaimd werd, maar toch).
Meh, het staat er nu en het is duidelijk genoeg dat het gejuich voor Max is imo.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:06 schreef Strani het volgende:
[..]
Oké, nu de post ook daadwerkelijk gelezen:
Misschien wat later opnieuw posten?
Meestal preview ik alles wat ik schrijf en update ik ook de posts even om te zien wat er op het moment besproken wordt. Omdat de laatste tijd juist bij dat updaten er vaak posts wegvallen heb ik dat net nu een keer niet gedaan.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:11 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ach je kunt het niet van te voren plannen tussen welke berichten iets komt te staan. En je moet uiteindelijk gewoon plaatsen wat je op dat moment wilt plaatsen
Ja, om 21:00u uit mijn hoofd.quote:
Wel daar, maar hier is pas om 21.00 uur vanavondquote:
19.45 uur voorbeschouwingquote:
Morgenochtend starten met sterke koffiequote:
Maakt niet uit toch?quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:15 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Meestal preview ik alles wat ik schrijf en update ik ook de posts even om te zien wat er op het moment besproken wordt. Omdat de laatste tijd juist bij dat updaten er vaak posts wegvallen heb ik dat net nu een keer niet gedaan.
quote:
Nee, daarom staat het er ook nog. Het zag er op het eerste gezicht gewoon even wat vreemd uit met al dat gejuich eromheen. Ook omdat ik niet wist dat er iets bezig was en ik er dus toch al door verrast was.quote:
De Amerikanen & F1 houden er rare tijden op naquote:Op zondag 24 oktober 2021 00:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Nee, daarom staat het er ook nog. Het zag er op het eerste gezicht gewoon even wat vreemd uit met al dat gejuich eromheen. Ook omdat ik niet wist dat er iets bezig was en ik er dus toch al door verrast was.
Daar gaat het wel vaak fout ja, die verkiezingen van hun zijn ook altijd op de meest onmogelijk tijden.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:41 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
De Amerikanen & F1 houden er rare tijden op na
Daarvoor moest je toch bij de retro ESF 1991 topic zijnquote:
Ik was bezig met laatste avondmaal op vakantie in Cadzandquote:Op zondag 24 oktober 2021 00:57 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Daarvoor moest je toch bij de retro ESF 1991 topic zijn
Wat is dit Koenquote:Op zondag 24 oktober 2021 00:58 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Ik was bezig met laatste avondmaal op vakantie in Cadzand
Jullie nietquote:Op zondag 24 oktober 2021 00:59 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wat is dit Koen![]()
Ga je ons verlaten
Wie of wat is Cadzand?quote:
"Het laatste avondmaal op vakantie in Cadzand", een van de minder bekende religieuze werken.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:58 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Ik was bezig met laatste avondmaal op vakantie in Cadzand
quote:Op zondag 24 oktober 2021 01:13 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
"Het laatste avondmaal op vakantie in Cadzand", een van de minder bekende religieuze werken.![]()
[ afbeelding ]
Trustequote:Op zondag 24 oktober 2021 01:17 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ga nu maar eens naar bed![]()
Tot later vandaag
Sowieso de eerste die zich meldtquote:Op zondag 24 oktober 2021 09:17 schreef ESF1Gamer het volgende:
Goedemorgen![]()
Ben ik de 1e die wakker is in deze SC
Werd een beetje emo ervan.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:11 schreef Em31 het volgende:
Mooie plaatjes van Rotterdam bij de marathon
Heb nu toch maar de eerste aflevering gekeken, nadat ik op Wikipedia heb gelezen hoe alles verloopt zodat ik minder angstig ben en weet wat er gaat gebeuren.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:30 schreef Strani het volgende:
"Dankzij serie Squid Game willen flink meer Duolingo-gebruikers Koreaans leren" (lees ik op Nu.nl).
Nou, ieder z'n ding maar ik vond het nou niet echt mooi klinken in de serie. Beetje een zeurtaal eigenlijk met te veel kinderlijke tonen
Ik vond het af en toe best lastig om emotie te ‘lezen’ zeg maar in de klanken, om in te schatten hoe een persoon is. Dat is dan bij Europese series weer makkelijker (Deens, Spaans, Frans, etc.). Wel grappig om zoiets te merken.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:30 schreef Strani het volgende:
"Dankzij serie Squid Game willen flink meer Duolingo-gebruikers Koreaans leren" (lees ik op Nu.nl).
Nou, ieder z'n ding maar ik vond het nou niet echt mooi klinken in de serie. Beetje een zeurtaal eigenlijk met te veel kinderlijke tonen
Ik vond het ook wel meevallen inderdaad met het shock effect.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:35 schreef Cee het volgende:
[..]
Heb nu toch maar de eerste aflevering gekeken, nadat ik op Wikipedia heb gelezen hoe alles verloopt zodat ik minder angstig ben en weet wat er gaat gebeuren.Viel dus mee met het shock effect. Maar inderdaad wat klinkt dat als een gejengel soms. Vooral die hoofdrolspeler, die is continue op dramatische toon aan het schreeuwen.
Hmm ik denk niet dat het uitmaakt want in landen waar men dubt, doet men dat consequent met alle talen. Het is vooral ook gewoon wat men gewend is denk ik. Ik blijf het horror vinden, dat nasynchroniseren. Hier in Spanje klinken álle vrouwelijke karakters als mentaal volledig labiele porno-actrices.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:35 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik vond het af en toe best lastig om emotie te ‘lezen’ zeg maar in de klanken, om in te schatten hoe een persoon is. Dat is dan bij Europese series weer makkelijker (Deens, Spaans, Frans, etc.). Wel grappig om zoiets te merken.
Vroeg me eigenlijk af of dat de reden is dat sommige landen altijd kiezen voor dubben. Zelf vind ik dat vreselijk maar als alles zo zou voelen als wat ik nu had bij het Koreaans doe je dat misschien sneller?
En dan heb je ook nog de variant dat ze de originele stemmen laten zitten maar dat er iemand doorheen wauweltquote:Op zondag 24 oktober 2021 10:45 schreef Strani het volgende:
[..]
Hmm ik denk niet dat het uitmaakt want in landen waar men dubt, doet men dat consequent met alle talen. Het is vooral ook gewoon wat men gewend is denk ik. Ik blijf het horror vinden, dat nasynchroniseren. Hier in Spanje klinken álle vrouwelijke karakters als mentaal volledig labiele porno-actrices.
quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:45 schreef Strani het volgende:
[..]
Hmm ik denk niet dat het uitmaakt want in landen waar men dubt, doet men dat consequent met alle talen. Het is vooral ook gewoon wat men gewend is denk ik. Ik blijf het horror vinden, dat nasynchroniseren. Hier in Spanje klinken álle vrouwelijke karakters als mentaal volledig labiele porno-actrices.
De film ook gezien?quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:29 schreef Strani het volgende:
Oh ook maar eens opgezet dan, de marathon
Heerlijk, zeker als de hele film wordt vertaald door dezelfde persoon waardoor mannen, vrouwen, en zelfs kleine kinderen ineens allemaal de stem van een oude houthakker hebben.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:48 schreef H_T het volgende:
[..]
En dan heb je ook nog de variant dat ze de originele stemmen laten zitten maar dat er iemand doorheen wauwelt
Het holt achteruit met de belangrijke parate kennisquote:Op zondag 24 oktober 2021 11:28 schreef Cyan9 het volgende:
Ik kwam er gisteravond achter dat een goede vriendin van mij nog nooit had gehoord van Stars on 45 EN Boney M en ik ben nu in diepe rouw en dat moeten jullie allemaal weten.
En goedemorgen.
Het ergste is dat ze ruim 10 jaar ouder is dan ik.quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:30 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Het holt achteruit met de belangrijke parate kennis
Kan je d'r dan niet gewoon wegzetten als 'dom'quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:31 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Het ergste is dat ze ruim 10 jaar ouder is dan ik.
Dat is helemáál verschrikkelijk ja!quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:48 schreef H_T het volgende:
[..]
En dan heb je ook nog de variant dat ze de originele stemmen laten zitten maar dat er iemand doorheen wauwelt
Nou precies. Het is alsof je met koorts TV zit te kijken of zo. Dat je iets ziet, maar dat het geluid er niet bij hoort.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:50 schreef Em31 het volgende:
[..]![]()
Ik snap daar ook niets van, is toch ook vervelend dat het nooit gelijk loopt met wat je ziet
Zeker!quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:34 schreef Strani het volgende:
[..]
JazekerLeuke film vond ik het! Jij?
Dat gaat me dan wel weer erg ver.quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:32 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Kan je d'r dan niet gewoon wegzetten als 'dom'
Stars on 45quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:28 schreef Cyan9 het volgende:
Ik kwam er gisteravond achter dat een goede vriendin van mij nog nooit had gehoord van Stars on 45 EN Boney M en ik ben nu in diepe rouw en dat moeten jullie allemaal weten.
En goedemorgen.
Stars on 45 is toch ook niet zo bekend meer?quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:28 schreef Cyan9 het volgende:
Ik kwam er gisteravond achter dat een goede vriendin van mij nog nooit had gehoord van Stars on 45 EN Boney M en ik ben nu in diepe rouw en dat moeten jullie allemaal weten.
En goedemorgen.
Nee, daarvan kan ik me prima voorstellen dat je het gemist hebt. Bij Boney M iets minder, die wordt nog wel eens gedraaidquote:Op zondag 24 oktober 2021 11:55 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Stars on 45 is toch ook niet zo bekend meer?
Vind het ook niet zo vreemd dat iemand dat niet kent. Ik ken het ook alleen vaag van vroeger. Boney M is wel wat meer bekend.quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:55 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Stars on 45 is toch ook niet zo bekend meer?
Zie je nou wel dat het zonder Roglic óók best kan.quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:55 schreef Cee het volgende:
Abdi op weg naar, schitterend schitterend. Nog even volhouden![]()
(vervang door Belgisch vlaggetje)
Dat is een geldige reden voor jongere generaties.quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:55 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Stars on 45 is toch ook niet zo bekend meer?
Boney M ken ik wel, maar vooral van naam, ken er weinig muziek van.quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:28 schreef Cyan9 het volgende:
Ik kwam er gisteravond achter dat een goede vriendin van mij nog nooit had gehoord van Stars on 45 EN Boney M en ik ben nu in diepe rouw en dat moeten jullie allemaal weten.
En goedemorgen.
Boney M heeft Rivers of Babylon, Ma Baker, Rasputin, Brown girl in the ring, Daddy cool, Mary's boy child en Sunny als bekendere nummers. Daar heb je er vast wel een paar van gehoordquote:Op zondag 24 oktober 2021 13:45 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Boney M ken ik wel, maar vooral van naam, ken er weinig muziek van.
Stars on 45 ken ik van jou, uit deze post. Nooit eerder van gehoord, of totaal vergeten (ik gok op het eerste).
Alleen Rivers of Babylon en Daddy cool kende ik van deze, beide uit een reclame geloof ik.quote:Op zondag 24 oktober 2021 13:48 schreef H_T het volgende:
[..]
Boney M heeft Rivers of Babylon, Ma Baker, Rasputin, Brown girl in the ring, Daddy cool, Mary's boy child en Sunny als bekendere nummers. Daar heb je er vast wel een paar van gehoordStars on 45 heeft vooral discomedleys. Best geinig, maar ik denk niet dat ik die heel vaak op de radio gehoord heb
Sunny heeft ook wel eens in een reclame gezeten voor een reisbureau, dus misschien herken je die ook wel als je het hoortquote:Op zondag 24 oktober 2021 14:26 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Alleen Rivers of Babylon en Daddy cool kende ik van deze, beide uit een reclame geloof ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |