Alleen als de verdachte getint / asielzoeker / allochtoon is hoor. Roomblanke verdachten mogen gewoon door de bestaande rechtspraak worden beoordeeld.quote:Op donderdag 18 november 2021 10:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De drang naar volksgerichten is onder een bekende groep users vaak wel te herkennen.
Zelfs D66- en GL-ers?quote:Op donderdag 18 november 2021 10:15 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Alleen als de verdachte getint / asielzoeker / allochtoon is hoor. Roomblanke verdachten mogen gewoon door de bestaande rechtspraak worden beoordeeld.
Van binnen is iedereen roze.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:49 schreef Korenfok het volgende:
[..]
zijn die van binnen wel echt blank geboren😂.
Ik zou wel willen weten wat FvD allemaal intern overlegd heeft over tribunalen en hoe ze dat denken te bereiken.quote:Op donderdag 18 november 2021 14:23 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik zou die clown van een Pepijn vragen of hij kan bewijzen dat er 'tribunalen gaan komen.' Zonder bewijs is het volledig uit de lucht gegrepen en terecht weg te zetten als dreigement.
Mooie verwijzingen wel naar 'men.' Zo kan niemand je stropop controleren.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:05 schreef Tourniquet het volgende:
Verwarde man: "Ik heb gelijk en jullie hebben het allemaal mis!"
[ twitter ]
Tja, in psychiatrische klinieken zitten ook mensen die er 'tot in het diepste van hun ziel' van overtuigd zijn dat ze Napoleon of Jezus zijn.
(of een UFO-piloot (RIP))
Ten eerste zal Van Houwelingen wel teveel twitter- en youtubereacties hebben gelezen. Ten tweede sluit ik niet uit dat er op FvF-bijeenkomsten, onder het genot van een paar drankjes en dikke lijnen, wel eens over gefantaseerd is.quote:Op donderdag 18 november 2021 14:23 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik zou die clown van een Pepijn vragen of hij kan bewijzen dat er 'tribunalen gaan komen.' Zonder bewijs is het volledig uit de lucht gegrepen en terecht weg te zetten als dreigement.
Meermaals, dit is niets nieuws tenslotte, in het verleden is er al eens geopperd dat hetzelfde plaats zou moeten vinden met "linkse" onderwijzers maar Baudet vond toen heel grootmoedig dat Neurenberg tribunalen ongewenst waren, als ik het mij goed herinner. Blijkbaar is hij van gedachte veranderd.quote:Op donderdag 18 november 2021 14:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ten eerste zal Van Houwelingen wel teveel twitter- en youtubereacties hebben gelezen. Ten tweede sluit ik niet uit dat er op FvF-bijeenkomsten, onder het genot van een paar drankjes en dikke lijnen, wel eens over gefantaseerd is.
Waarschijnlijk niets. Het zijn de meest dieptrieste types in complotland die geloven dat er een tribunaal komt. Staatsgek Micha Kat heeft zichzelf al tot hoofd benoemd van een nieuw Nürenberg-tribunaal, maar Hij zit voorlopig vast in Noord-Ierland en moet nog een aantal maanden zitten voor o.a. bedreigingen. Verder heb ik nooit enige onderbouwing gezien behalve dat 'het komt.' en dan ook alleen van de meest radicale antivaxers in de Qanon categorie.quote:Op donderdag 18 november 2021 14:25 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Ik zou wel willen weten wat FvD allemaal intern overlegd heeft over tribunalen en hoe ze dat denken te bereiken.
Bekken zullen schuimen als dat gebeurd. En niet alleen bij van Houwelingen maar vele FvD'ers zullen de social media bestormen.quote:Op donderdag 18 november 2021 14:41 schreef Raw85 het volgende:
Hoe zouden de FvD'ers hier het hebben gevonden als Sjoerdsma tegen Van Houwelingen zou hebben gezegd dat zijn tijd nog wel komt aangezien de tribunalen eraan komen?
Laten we dat maar niet doen, zelfs niet als grap.quote:Op donderdag 18 november 2021 14:43 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Bekken zullen schuimen als dat gebeurd. En niet alleen bij van Houwelingen maar vele FvD'ers zullen de social media bestormen.
Eigenlijk zou dat voor de grap de volgende inbreng moeten zijn bij een coronadebat. Een tribunaal opzetten voor ongevaccineerden. Als grap dan, puur om meningen te polsen.
Om maar eens een mooie en toepasselijke uitspraak te gebruiken in dit kader: “In de rechtszaal van het geweten is er altijd zitting.”quote:Op vrijdag 19 november 2021 00:57 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Laten we dat maar niet doen, zelfs niet als grap.
Sjoerdsma als verdediger van de waardigheid van het parlement naar zijn borrel stuntquote:Op woensdag 17 november 2021 13:34 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Lol. Sjoerdsma is dan ook wel een rat eerste klas. Kan me voorstellen dat dat wat irritatie oproept. Maar dit Fv'D' persoontje laat zich wel heel erg kennen.
Nee, laten we maar doorgaan met 'foei' tegen die lui zeggen.quote:Op vrijdag 19 november 2021 00:57 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Laten we dat maar niet doen, zelfs niet als grap.
Klopt. Je kan op wetenschappelijke gronden niet bewijzen dat God niet bestaat net zo min dat God wel bestaat.quote:Op donderdag 18 november 2021 14:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Argumenteren tegen complottheorieën is sowieso erg lastig. Vergelijkbaar met religie.
Ratten sure, maar mag ik dan een door de mods goedgekeurde term voor fascistische rechtsstaat ondermijnende antisemitische zeloten? Inhoudelijk is die vergelijking met dat andere Nederlandse clubje uit de jaren 30 zo vreemd toch niet? Hebben we eindelijk eens een vergelijking met de 'roaring 30'ies die klopt', wordt het gemodereerd..quote:Op vrijdag 19 november 2021 10:44 schreef Tijger_m het volgende:
[modbreak]Je mag best wat vinden over de FvD, Baudet en hun aanhang maar er zijn grenzen en woorden als ratten, nazi en NSB zullen worden gemodereerd.[/modbreak]
Beargumenteer dat dan inhoudelijk. Dat is prima maar het gooien met termen zonder verdere fundering is niet ok.quote:Op vrijdag 19 november 2021 10:49 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Ratten sure, maar mag ik dan een door de mods goedgekeurde term voor fascistische rechtsstaat ondermijnende antisemitische zeloten? Inhoudelijk is die vergelijking met dat andere Nederlandse clubje uit de jaren 30 zo vreemd toch niet? Hebben we eindelijk eens een vergelijking met de roaring 30'ies die klopt, wordt het gemodereerd..
Nouja, ze zijn antisemitisch, ze ondermijnen de rechtstaat en de parlementaire democratie, zijn openlijk nativistisch, hebben inmiddels een eigen "security force" en dreigen met tribunalen voor op het moment dat zij aan de macht zijn. Ik weet niet wat er nog meer te beargumenteren valt, maar de analogie ligt hier toch vrij voor de hand? Iedereen die het nieuws een beetje volgt kan die optelsom maken.quote:Op vrijdag 19 november 2021 10:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Beargumenteer dat dan inhoudelijk. Dat is prima maar het gooien met termen zonder verdere fundering is niet ok.
FvD is overduidelijk een bende losgeslagen staatsvijanden. Waarom mag dat niet gezegd worden? Hun enige doel is de rechtsorde zoals we die nu hebben omver te werpen. Een kleine minderheid legt zijn wil op de meerderheid. Je hoorde het ezel Baudet gisteren zeggen op TV: "de meerderheid is fout".quote:Op vrijdag 19 november 2021 10:44 schreef Tijger_m het volgende:
[modbreak]Je mag best wat vinden over de FvD, Baudet en hun aanhang maar er zijn grenzen en woorden als ratten, nazi en NSB zullen worden gemodereerd.[/modbreak]
FOK! kiest nooit partij, dat is onze taak niet. Iedereen mag binnen de policy zijn zegje doen hier, daar is FOK! voor.quote:Op vrijdag 19 november 2021 11:34 schreef A_Foggy_Day het volgende:
[..]
FvD is overduidelijk een bende losgeslagen staatsvijanden. Waarom mag dat niet gezegd worden? Hun enige doel is de rechtsorde zoals we die nu hebben omver te werpen. Een kleine minderheid legt zijn wil op de meerderheid. Je hoorde het ezel Baudet gisteren zeggen op TV: "de meerderheid is fout".
Ik denk toch dat fok! er niet aan ontkomt om partij te kiezen: of je bent een platform voor deze griezels of je werpt ze verre van je af.
Geen partij kiezen is ook partij kiezen. Daarmee normaliseer je het gedachtegoed dat gepost wordt.quote:Op vrijdag 19 november 2021 18:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
FOK! kiest nooit partij, dat is onze taak niet. Iedereen mag binnen de policy zijn zegje doen hier, daar is FOK! voor.
Onzin. Dit is een discussie forum en we hanteren wel degelijk regels (zie de policy, wat ik al eerder aangaf) wat wel en niet gepost kan worden hier maar de FvD valt tot op heden, naar mijn weten, niet buiten de policy.quote:Op vrijdag 19 november 2021 18:39 schreef arie_bc het volgende:
[..]
Geen partij kiezen is ook partij kiezen. Daarmee normaliseer je het gedachtegoed dat gepost wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |