Het valt ook niet mee om Renault-fan te zijn natuurlijkquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 16:18 schreef BroesWillems het volgende:
Jammer dat het op zo'n hooghartige manier moet.
Normaal wel leuk, maar de kalender zegt natuurlijk nog geen moer over wat er volgend jaar daadwerkelijk door gaat of eventueel als vervanging bij komt.quote:
Vind de plek van Miami zo los tussendoor erg bijzonderquote:
Beetje vreemd inderdaadquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 18:22 schreef franklop het volgende:
[..]
Vind de plek van Miami zo los tussendoor erg bijzonder
Jij leeft echt helemaal geisoleerd in je eigen fantasiewereldje, he?quote:Op donderdag 14 oktober 2021 15:37 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Dat weet ik. Dit hele verhaal begon ermee blahblahyaddayadda
Tbv het voortbestaan van de F1. Dat ziet iedereen, behalve een paar Fokkers met paranoid delusions.quote:Op donderdag 14 oktober 2021 09:21 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Kortom, de technische reglementen van de sport worden aangepast om de twee Red Bull teams tegemoet te komen.
...
Het is mij overigens een raadsel waarom de andere teams hiermee akkoord zijn gegaan.
Al met al investeer jij toch best veel tijd in een nauwelijks serieus te nemen circus.quote:Al met al is Formule 1 een nauwelijks serieus te nemen circus wat met pure sport weinig te maken heeft.
Wat moeten wij met dit soort posts, hou je gewoon bij de feitelijke discussie ipv dat jij-bakken en ik weet alles beter gedoe, heel vermoeiend.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 09:45 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik woon rent free in het hoofd van user Captain_Jack_Sparrow.
Op mijn beurt, echter, ben ik totaal niet in je 'bijdragen' aan dit forum geïnteresseerd. Ik constateer namelijk dat je 0,0 verstand hebt van Formule 1 en dit forum louter gebruikt om sneertjes uit te delen en persoonlijke vetes uit te vechten. Daar zijn de overige leden van deze community absoluut niet in geïnteresseerd. Ik wil je dan ook vriendelijk doch dringend verzoeken om je deelname aan dit forum onmiddellijk te staken.
Om het orkaan seizoen te ontwijken. Dat gaat van begin juni tot eind november.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 18:22 schreef franklop het volgende:
[..]
Vind de plek van Miami zo los tussendoor erg bijzonder
Sounds legit, al is het in mei in Montreal ook al gewoon ca 15 graden gemiddeld , met uitschieters naar boven en onder. Beetje zelfde als Zandvoort en had dan best in die periode als double header gekundquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 11:19 schreef Bluurgh het volgende:
[..]
Om het orkaan seizoen te ontwijken. Dat gaat van begin juni tot eind november.
Daarom kan het ook niet samen met Canada. Op de datum van Miami sneeuwt het in Canada en op de datum van Canada heb je kans op een orkaan in Miami.
Top post, mag viraal gaan. Like uitgedeeld.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 09:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat moeten wij met dit soort posts, hou je gewoon bij de feitelijke discussie ipv dat jij-bakken en ik weet alles beter gedoe, heel vermoeiend.
Is voor mij ook een periode dat ik wat makkelijker een weekendje weg kan. En rechtstreekse vluchten vanaf Buenos Aires. En vrienden die er een appartement hebben. Daten?quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 12:25 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik kan de tickets naar Miami boeken
Persoonlijk vind ik deze beter.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 11:35 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Top post, mag viraal gaan. Like uitgedeeld.
quote:
Singapore en Suzukaquote:
Nou nou nouquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 13:25 schreef Nattekat het volgende:
Hopelijk zijn we Miami gauw weer kwijt. Vervang maar door Qatar.
Assen On TOURquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 13:25 schreef Nattekat het volgende:
Hopelijk zijn we Miami gauw weer kwijt. Vervang maar door Qatar.
Vergeet het maar. Voorlopig zijn we daar niet van af. Liberty heeft erg veel moeite gedaan om een race in Miami te krijgen om een belofte na te komen.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 13:25 schreef Nattekat het volgende:
Hopelijk zijn we Miami gauw weer kwijt. Vervang maar door Qatar.
Los daarvan verwacht ik dat er sowieso meer races in de VS gereden gaan worden op termijn. Zou mij niet verbazen als er straks 4 races in de VS op het programma komen te staan als het in de VS een beetje aan gaat slaan.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 16:26 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Vergeet het maar. Voorlopig zijn we daar niet van af. Liberty heeft erg veel moeite gedaan om een race in Miami te krijgen om een belofte na te komen.
De eigenaar van de Miami Dolphins, Stephen Ross, wilde net als Liberty de F1 kopen, maar concurrentie tussen die 2 zou de prijs alleen maar opdrijven.
Liberty heeft toen een deal gemaakt met Stephen Ross dat hij de GP in Miami mocht organiseren als hij zijn voornemen om de F1 te kopen zou laten varen. En nu ligt er een contract voor minimaal 10 jaar.
Ik heb het niet zo met al die baggerzooi met 0,0 historie of sfeer.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 13:48 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nou nou nou
Waarom toch weer zo negatief
Dat zou zelfmoord van de F1 zijn. Omgeving NY gaat Montreal pijn doen, dat is dus een gevalletje Maleisië. De westkust zou amper Europese kijkers trekken door het tijdstip, dus dat kan je ook wel afschrijven.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 16:52 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Los daarvan verwacht ik dat er sowieso meer races in de VS gereden gaan worden op termijn. Zou mij niet verbazen als er straks 4 races in de VS op het programma komen te staan als het in de VS een beetje aan gaat slaan.
Zeker als Andretti in gaat stappen, bijvoorbeeld.
Seizoensopener weer niet in Australië, matig, slechtquote:
(lol)quote:
Als het racen maar mooi isquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 17:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo met al die baggerzooi met 0,0 historie of sfeer.
De laatste seizoensopener die ik zag was beter dan elke seizoensopener op Melbournequote:Op zaterdag 16 oktober 2021 17:24 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Seizoensopener weer niet in Australië, matig, slecht
Nee Qatar danquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 17:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo met al die baggerzooi met 0,0 historie of sfeer.
Die doen moeilijk wegens Corona en verliezen nu ook het contract waarschijnlijkquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 17:24 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Seizoensopener weer niet in Australië, matig, slecht
inderdaad! Dan kun je beter Qatar hebbenquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 17:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo met al die baggerzooi met 0,0 historie of sfeer.
Dan ga ik liever naar Miami, lekker tailgaten op de parking van te vorenquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 21:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die komt sowieso, kom je niet omheen
Laat maar komen Long Beachquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 16:52 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Los daarvan verwacht ik dat er sowieso meer races in de VS gereden gaan worden op termijn. Zou mij niet verbazen als er straks 4 races in de VS op het programma komen te staan als het in de VS een beetje aan gaat slaan.
Zeker als Andretti in gaat stappen, bijvoorbeeld.
Stiekem hoop ik dat ze Laguna Seca ooit geschikt maken voor F1. Maar dat zal wel nooit gebeuren.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 22:04 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Laat maar komen Long Beach. En ik weet dat mensen blij waren toen Detroit, Dallas en Phoenix van de kalender verdwenen, maar ik vond de beelden echt geweldig
4 lettersquote:Op zondag 17 oktober 2021 09:37 schreef opreis het volgende:
[ twitter ]
Wat moeten ze bij Mercedes toch met die discutabele sponsoren iedere keer? Ze gingen toch de wereld verbeteren?
die heb ik ook in potlood staanquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 12:25 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik kan de tickets naar Miami boeken
Zit in hun geschiedenis.quote:Op zondag 17 oktober 2021 09:37 schreef opreis het volgende:
[ twitter ]
Wat moeten ze bij Mercedes toch met die discutabele sponsoren iedere keer? Ze gingen toch de wereld verbeteren?
Niet dat Petronas heel veel beter was, maarquote:Op zondag 17 oktober 2021 09:37 schreef opreis het volgende:
[ twitter ]
Wat moeten ze bij Mercedes toch met die discutabele sponsoren iedere keer? Ze gingen toch de wereld verbeteren?
Van Petronas naar Aramco is een stap vooruit.quote:Op zondag 17 oktober 2021 09:37 schreef opreis het volgende:
[ twitter ]
Wat moeten ze bij Mercedes toch met die discutabele sponsoren iedere keer? Ze gingen toch de wereld verbeteren?
quote:Op zondag 17 oktober 2021 11:21 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niet dat Petronas heel veel beter was, maar
Weet ik. Daarom nogal hypocriet iedere keer. Zelfde als die hele #weraceasone bullshit waardoor wij de F1 als moreel superieur moeten zien.quote:Op zondag 17 oktober 2021 11:26 schreef fathank het volgende:
[..]
Van Petronas naar Aramco is een stap vooruit.
Petronas+Sudan is wel een interessante zoekterm.
Het is geen stap vooruit. Ze raken Petronas kwijt en kiezen gewoon het slechtste alternatief.quote:Op zondag 17 oktober 2021 11:26 schreef fathank het volgende:
[..]
Van Petronas naar Aramco is een stap vooruit.
Petronas+Sudan is wel een interessante zoekterm.
quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:44 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Zit in hun geschiedenis.
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 17 oktober 2021 14:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het is geen stap vooruit. Ze raken Petronas kwijt en kiezen gewoon het financieel beste alternatief.
Is er een activist die je wel serieus neemt? Waar niks van hypocrisie aan kleeft.quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:53 schreef opreis het volgende:
[..]
[..]
Weet ik. Daarom nogal hypocriet iedere keer. Zelfde als die hele #weraceasone bullshit waardoor wij de F1 als moreel superieur moeten zien.
Coureurs die gelijkheid zeggen na te streven/als belangrijkste missie te zien maar wel op jaarbasis miljoenen kunnen bijschrijven dankzij dit soort sponsor deals neem ik daarom totaal niet serieus.
Er zijn wel activisten die ik wel meer respecteer ja.quote:Op zondag 17 oktober 2021 15:48 schreef OnwetendeNerd het volgende:
[..]
Is er een activist die je wel serieus neemt? Waar niks van hypocrisie aan kleeft.
Altijd maar die fixatie op islamitische landen. Genoeg andere landen waar het ook slecht gaat met de mensenrechten en waar ook de f1 rijdt.quote:Op zondag 17 oktober 2021 11:24 schreef DKUp het volgende:
Wat maakt het uit dat in Saoedi-Arabië alle mensenrechten worden overtreden?
HAMILTONGOAT zegt het ze wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |