Echt hè. Ik ga die de volgende keer ook kopen.quote:Op zondag 10 oktober 2021 09:21 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Die salade ziet er echt goddelijk uit. Gewoon bij de Appie?
Elke ochtend, en van prima substantiequote:Op zondag 10 oktober 2021 17:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zeg, eeeeuhm OMADjes... hoe is jullie stoelgang?asking for a friend
*stil*quote:Op zondag 10 oktober 2021 19:15 schreef minilot het volgende:
[..]
Elke ochtend, en van prima substantie
Vezels, vet en genoeg drinken! Krijg je mooie poep vanquote:Op zondag 10 oktober 2021 19:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
*stil*
Mooi
Jaloersmakend. Ook.
Neehee niet dat tipding doen johquote:Op zondag 10 oktober 2021 19:20 schreef minilot het volgende:
Zeg Poebs, bij veel mensen is het verschil tussen wel en geen blaren het dragen van wandel/loopsokken. Ik heb zelf gewoon simpele van de HEMA en het scheelt enorm in hoe goed mijn voeten voelen na, zeg, een dag in de Efteling zoals vandaag met.. *checkt* tweeëndertigduizend stappen.
Gegeten in het park vandaag:
- cappuccino + bitterkoek
- salade en een pistolet met tonijnsalade en ei, flesje cola zero erbij
- kaasbroodje, notenbrownie
Dat zit qua kcals wel snor dus
Sorry!quote:Op zondag 10 oktober 2021 19:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Neehee niet dat tipding doen johik ben inmiddels oud en de hele fucking familie heeft het en ook altijd gehad, dus we hebben ze allemaal al 9000 keer gehoord en getest en irrelevant bevonden.
Jaaaa!quote:Op zondag 10 oktober 2021 08:24 schreef Myraela het volgende:
Ben vanochtend weer gaan lopen.Ik was heel benieuwd of ik het volgende interval-stapje aankom en heb morgen een te lange dag Den Haag om te gaan. Het lukte!
In het verleden, als ik weer eens ging 'dieten' dan at ik meer vezels dan ooit en dronk vreselijk veel. Knikkers. Keiharde knikkers.quote:Op zondag 10 oktober 2021 19:20 schreef minilot het volgende:
Vezels, vet en genoeg drinken! Krijg je mooie poep van
Een kiphamburger en gefrituurde kip (denk KFC-achtig). Geen fan. Wel veel vetquote:Op zondag 10 oktober 2021 22:46 schreef minilot het volgende:
Awww, wat heb je dan gegeten @:Isabeau? Moest niet mogen, dat soort dingen vragen als je amper wakker bent
En jup, vetZo goed voor zoveel dingen!
Yes! Ik ben wel echt enthousiast. Hopelijk lukt het me om deze keer echt door te zetten totdat voor het eerst in m’n leven een lang stuk achter elkaar kan rennen.quote:
Ik moet van mijn J. even melden dat toen hij vorig jaar met OMAD begon, hij initieel wel wat last kreeg van obstipatie, maar dat dat na een paar weken helemaal in orde kwam.quote:Op zondag 10 oktober 2021 17:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zeg, eeeeuhm OMADjes... hoe is jullie stoelgang?asking for a friend
Gaaf! Misschien ren je over een paar maanden ook wel een halve marathonafstand - het zou zomaar kunnenquote:Op maandag 11 oktober 2021 07:02 schreef Myraela het volgende:
[..]
Yes! Ik ben wel echt enthousiast. Hopelijk lukt het me om deze keer echt door te zetten totdat voor het eerst in m’n leven een lang stuk achter elkaar kan rennen.
quote:Op maandag 11 oktober 2021 11:22 schreef SQ het volgende:
Zoooo, zijn we weer na een heftig verjaardagsweekend (taart, taart, sushi, frieten, donuts, alcohol, alcohol, allesss)
Ik merk dat het goed werkt om een paar dagen per week 1500 kcals te eten maar ik krijg dat moeilijk in mijn eetpatroon ingepast, dus ik ga ook maar weer eens IF doen vanaf nu.
Dag 1, dus dikke honger natuurlijk. Ik stort me maar op mijn werk
Dank! De eeuh friend, met dit probleem heeft ieder nogal last van offensieve sproeikakquote:Op maandag 11 oktober 2021 11:06 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik moet van mijn J. even melden dat toen hij vorig jaar met OMAD begon, hij initieel wel wat last kreeg van obstipatie, maar dat dat na een paar weken helemaal in orde kwam.
Zaterdagavond raspatat en een kaassoufflé uit de frituur gehad, daar kunnen m'n darmen heul niet tegen. Gisteren zat ik verstopt en vanmorgen had ik een kneiterharde tennisbalquote:Op maandag 11 oktober 2021 14:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat is patatkak....?
Uur lopen er weer op zitten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |