En dan trots op twitter zetten hequote:Op dinsdag 28 september 2021 19:55 schreef minilot het volgende:
Arme mensen in de bosjesEens met alle dingen Poebs.
Scheelt ook wel dat er overal een beveiliger staat natuurlijk. En dat IS natuurlijk ook voor veel zaken onmogelijk en ik weet ook bijna zeker dat die ondernemers ook geen nummer hebben dat ze kunnen bellen wanneer er een panieksituatie ontstaat omdat Douwe Bob naar binnen wil en te weinig nee hoort in z'n leven... Dus het is ook allemaal kut en VVD-esk waardeloos geregeld. Ook allemaal heus reuze kut.quote:Op dinsdag 28 september 2021 19:59 schreef minilot het volgende:
Overigens naar mijn weten nul coronapas-incidenten bij de restaurants in het afgelopen toch wel heel drukke weekend in de Efteling![]()
Over anderhalve week weer eens naar een echt concertIk vind het eerlijk gezegd geen onplezierig idee dat er per definitie geen strijdende lui die concertzaal binnenkomen
Ik ben het niet vaak eens met langere posts van jou. Dit keer welquote:Op dinsdag 28 september 2021 19:45 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik denk dat dit de spijker op de kop is. Niemand heeft er zin in. We zijn als Nederlanders ook helemaal niet gewend dat we ineens dingen moeten. We hebben altijd geleefd in de perceptie dat wetten en -al helemaal- regelgeving een soort suggesties zijn en dan vooral voor anderen. Want dat wij door rood lopen is volkomen logisch en het zou wel heel kinderachtig zijn als iemand ons daar voor gaat beboeten, want we hebben toch gewoon gekeken en er kwam toch helemaal niks aan? En nu moet er ineens van alles, omdat er best wat aan de hand is en dan vooeeeeeelen we ons toch aangevallen en in onze persoonlijke vrijheid aangetast
Wapenstop op je knieschijf Hanny, kijken hoe snel je die kutapp de goede richting opwappert. En je komt wederom op een hellend vlak terecht, maar van mij mogen ze dat soort volk voor de deur van die groentenbar ook gewoon betraangassen en bewaterkanonnen.
Mensen die in de bosjes liggen te slapen sleep je hardhandig weg en krijgen een por met je wapenstok, en hier gaat bolle Piet de wijkagent aan zn hoofd staan krabben. Ja sorry vriend, ik zou je óók niet serieus nemen...
Zo begint het poes, volgende verkiezingen stem je Bij1.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:08 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik ben het niet vaak eens met langere posts van jou. Dit keer wel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sowieso wel een mal idee om je net bewust te worden van hoe de wereld werkt op het moment dat iedereen inenen rondloopt met mondkapjes en je voordat je naar binnen stapt in een winkel je handen desinfecteert.Rare zaken om juist weer áf te moeten leren..
En oh @Blues fraaie kleurencombinatie zo met dat pluiskruid en het water en de oever!
Let me see you stripped down to the bone
quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:08 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Zo begint het poes, volgende verkiezingen stem je Bij1.
Da's waarquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Scheelt ook wel dat er overal een beveiliger staat natuurlijk.
quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:08 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Zo begint het poes, volgende verkiezingen stem je Bij1.
Nee, dan stem ik wel blankoquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:08 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Zo begint het poes, volgende verkiezingen stem je Bij1.
Ik snap echt niet hoe ze dat steeds recht lullen.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:12 schreef Kaatje1 het volgende:
En Doutzen is regelmatig in Thailand en andere landen geweest waar vaccinaties vereist zijn. En Isa Kriens naar Indonesie
quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:10 schreef minilot het volgende:
Het kostte overigens wel wat overredingskracht om mijn peuter in de Efteling plaats te laten nemen in een RODE ZONE in de wachtrij, want die is al anderhalf jaar gewend dat je alleen op WIT mag staanWat een prachtige ogen heeft Günther. En inderdaad, zijn wereld is opeens weer heel andersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sowieso wel een mal idee om je net bewust te worden van hoe de wereld werkt op het moment dat iedereen inenen rondloopt met mondkapjes en je voordat je naar binnen stapt in een winkel je handen desinfecteert.Rare zaken om juist weer áf te moeten leren..
En oh @:Blues fraaie kleurencombinatie zo met dat pluiskruid en het water en de oever!We have far more in common than that which devides us..
Ja joh, zo stond ik er 15 jaar geleden ook in. Los van het feit dat er toen nog helemaal geen Bij1 was natuurlijk.quote:
Adolf wäre stolz gewesenquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
Och wat een heerlijk arisch mini mens heeft mini toch![]()
De sorteerhoed stemt wel Zwadderich, jaquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
Och wat een heerlijk arisch mini mens heeft mini toch![]()
Dat is het ideequote:Op dinsdag 28 september 2021 20:04 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vind het een goede verdeling van de taken... mindful de dag beginnen met de natuurfoto's van sigme, mindful afsluiten met de wandelingfoto's van Blues
Sowieso "ik wil niets in de mn lijf waarvan ik niet precies weet wat wat er in zit". Nee die snats die je je neus injaagt is een in een gecontroleerde omgeving geproduceerd en verpaktquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:14 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik snap echt niet hoe ze dat steeds recht lullen.
Maar goed zoals ik vanmiddag als zei...het zijn geen strijders maar verwende kleuters.
Hoe dan?!quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:12 schreef Kaatje1 het volgende:
Korte VvE vergadering gehad zonder ontploffende lontjes. Heerlijk
I know!!!!quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Sowieso "ik wil niets in de mn lijf waarvan ik niet precies weet wat wat er in zit". Nee die snats die je je neus injaagt is een in een gecontroleerde omgeving geproduceerd en verpaktEn je weet nooit zeker dat die van jou niet via iemands anaalkanaal op je fietssleutel terecht is gekomen
quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:10 schreef minilot het volgende:
Het kostte overigens wel wat overredingskracht om mijn peuter in de Efteling plaats te laten nemen in een RODE ZONE in de wachtrij, want die is al anderhalf jaar gewend dat je alleen op WIT mag staanJa vond ik ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sowieso wel een mal idee om je net bewust te worden van hoe de wereld werkt op het moment dat iedereen inenen rondloopt met mondkapjes en je voordat je naar binnen stapt in een winkel je handen desinfecteert.Rare zaken om juist weer áf te moeten leren..
En oh @:Blues fraaie kleurencombinatie zo met dat pluiskruid en het water en de oever!
Moest wel door drassig gebied om naar de vijver te komen, maar ik dacht, doe eens gek
Wat is je argumentatie geweest om Gü-met-de-mooie-ogen bij rood te laten staan?
Ik hoor hier geen zin van te krijgen maar het tegendeel is waar.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Sowieso "ik wil niets in de mn lijf waarvan ik niet precies weet wat wat er in zit". Nee die snats die je je neus injaagt is een in een gecontroleerde omgeving geproduceerd en verpaktEn je weet nooit zeker dat die van jou niet via iemands anaalkanaal op je fietssleutel terecht is gekomen
Ook niet perse tegen jou hoor, gewoon een lekker vehikel om lekker overheen te fulminerenquote:
Lekkerviestog!quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:18 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik hoor hier geen zin van te krijgen maar het tegendeel is waar.
Was een bestuursvergadering. En één van de bestuursleden wil niets meer te maken hebben met de ene meneer (die nu een stevige brief van onze advocaat krijgt). Dus nu 2 mensen zonder lontjes in gesprek. Een verademingquote:
Raakte je er zelf ook wat soppig van? Dank voor de moeite in elk geval!quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:17 schreef Blues het volgende:
[..]
Ja vond ik ook.
Moest wel door drassig gebied om naar de vijver te komen, maar ik dacht, doe eens gek
Wat is je argumentatie geweest om Gü-met-de-mooie-ogen bij rood te laten staan?
Hoe dan? Wat is daar anders aan?quote:Op dinsdag 28 september 2021 19:37 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Vanwege de prikken? Dat is heel anders volgens de strijders.
quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:21 schreef minilot het volgende:
Raakte je er zelf ook wat soppig van? Dank voor de moeite om elk geval!
En gewoon, dat corona voldoende verholpen is om niet meer heel streng de anderhalve meter afstand aan te hoeven houden, maar dat het nog steeds wel aardig en verstandig is om een beetje ruimte te houden tussen je eigen groepje en het volgende groepje
Vind het ook zo leuk dat ze nu in Utrecht met z'n alleen een plant based restaurant "verdedigen". Waarschijnlijk heeft 3/4 van de demonstranten daar nooit gegetenquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:20 schreef derLudolf het volgende:
Wat ik overigens wel grappig vind: Lange Frans, Rauwe Dop en Depay, ze zitten onder de tattoos. Zullen ze van al die kleurstoffen de bijsluiter ook zo aandachtig lezen?Ook de wappies die ik in het echt ken hebben allemaal tattoos.
Kijk aan! Stickertje verdiendquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:23 schreef borisz het volgende:
Twee lange dagen achter de rug. Maar we mogen weer door van de RvA
Toevallig ook allemaal mensen die in staat zijn om duur te eten en hun lichaam fit te houden. Grote kans dat ze een coronobesmetting wel trekken, al kun je natuurlijk ook gewoon pet hebben. Ondertussen schijt hebben aan Achmed en Joop die hun lijf kapot werken in een -ws ook al- ongezonde fabriek en voor wie het met een zak patat makkelijker de maand dicht timmeren is, dan met een hazelnoot en een chiabowl vol dure noten... En de hoogbejaarden op een schamel aow'tje die net an 2 broodmaaltijden per dag kunnen betalen.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:20 schreef derLudolf het volgende:
Wat ik overigens wel grappig vind: Lange Frans, Rauwe Dop en Depay, ze zitten onder de tattoos. Zullen ze van al die kleurstoffen de bijsluiter ook zo aandachtig lezen?Ook de wappies die ik in het echt ken hebben allemaal tattoos.
Daar heb ik de afgelopen 1,5 jaar nog geen antwoord op gekregenquote:
Foei!quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:23 schreef Blues het volgende:
[..]
Loop ook liever op straat dan op de stoep, echt, altijd al gehad.![]()
Want daar is iedereen zo vriendelijk en authentiekquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:24 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Daar heb ik de afgelopen 1,5 jaar nog geen antwoord op gekregen![]()
Wel dat ze zo snel mogelijk weer die kant op gaan.
Ja. Altijd weer gedoe. Waar een hoop tijd in gaat zitten. Voor mij dit jaar slechts deze twee dagen.quote:
Ik erger me principieel niet aan kinderen in een attractieparkquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:23 schreef Tally het volgende:
Dat zouden meer mensen hun kinderen moeten leren: zo aardig en verstandig om toch wat ruimte te laten tussen groepjes. MAAR DAN DUURT HET NATUURLIJK LANGER OM IN JE ATTRACTIE TE KOMEN!! Domme kutten
Jeej!quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:27 schreef sigme het volgende:
Ik liep zojuist nog even een langzaam avondrondje en heb weer een grote voorraad ochtendfoto's voor jullie klaarliggen. Ik denk dat ik morgenochtend open met de avondzon.
Ik ook niet aan de kinderen.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:27 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik erger me principieel niet aan kinderen in een attractiepark#zen
https://twitter.com/NDikkeboom/status/1442918496619225088?s=20 (ben benieuwd wat het eindbedrag gaat worden)quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:25 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Want daar is iedereen zo vriendelijk en authentiek
Vonwelmooi, was al een copycat actie opgezet die ook flink binnen liepquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:28 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
https://twitter.com/NDikkeboom/status/1442918496619225088?s=20 (ben benieuwd wat het eindbedrag gaat worden)
Oh wauw. Ik overweeg al weer dagen uitloggen omdat anger managementquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:29 schreef sigme het volgende:
Als ik een rondje loop en zoveel wonderschoons zie dat dringend op de foto moet, dan is dat goed voor mijn geestelijk welzijn. En omdat ik jullie moet voorzien van verse foto's, kijk ik veel rond, op zoek naar schoonheid. En daardoor vind ik schoonheid.
Dus jullie zijn goed voor mijn geestelijk welzijn. Dat jullie het even weten.
Als zo zo’n corona regeling hebben aangevraagd kunnen ze die meteen terug betalen.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:28 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
https://twitter.com/NDikkeboom/status/1442918496619225088?s=20 (ben benieuwd wat het eindbedrag gaat worden)
Wanneer ik me niet lekker voel ga ik graag naar de Heemtuin, kan daar lang maar ook kort wandelen, is dichtbij genoeg om er zo even heen te gaan en er is altijd heel veel te zien en te genieten. En je hoofd is helemaal leegquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:29 schreef sigme het volgende:
Als ik een rondje loop en zoveel wonderschoons zie dat dringend op de foto moet, dan is dat goed voor mijn geestelijk welzijn. En omdat ik jullie moet voorzien van verse foto's, kijk ik veel rond, op zoek naar schoonheid. En daardoor vind ik schoonheid.
Dus jullie zijn goed voor mijn geestelijk welzijn. Dat jullie het even weten.
Ik weet wel zeker. En ik heb ook gezien dat er oproepen zijn gedaan in de Utrechtse fb groepen. Ook in mijn groep wilden ze dat doen.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:23 schreef Kaatje1 het volgende:
Vind het ook zo leuk dat ze nu in Utrecht met z'n alleen een plant based restaurant "verdedigen". Waarschijnlijk heeft 3/4 van de demonstranten daar nooit gegeten
En zo helpen we elkaar hierquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:29 schreef sigme het volgende:
Als ik een rondje loop en zoveel wonderschoons zie dat dringend op de foto moet, dan is dat goed voor mijn geestelijk welzijn. En omdat ik jullie moet voorzien van verse foto's, kijk ik veel rond, op zoek naar schoonheid. En daardoor vind ik schoonheid.
Dus jullie zijn goed voor mijn geestelijk welzijn. Dat jullie het even weten.
Fijn werkt dat hè 😍quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:35 schreef Kaatje1 het volgende:
Wanneer ik me niet lekker voel ga ik graag naar de Heemtuin, kan daar lang maar ook kort wandelen, is dichtbij genoeg om er zo even heen te gaan en er is altijd heel veel te zien en te genieten. En je hoofd is helemaal leeg
In Thailand is geen enkele vaccinatie verplicht. Zelf nu met corona niet.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:12 schreef Kaatje1 het volgende:
Korte VvE vergadering gehad zonder ontploffende lontjes. Heerlijk
Verder helemaal (bijna dan) eens met DP
En Doutzen is regelmatig in Thailand en andere landen geweest waar vaccinaties vereist zijn. En Isa Kriens naar Indonesie
Jaquote:Op dinsdag 28 september 2021 21:06 schreef Kaatje1 het volgende:
Vind het ook zo fijn dat de paddenstoelentijd er weer aankomt. Zoveel verschillenden, in kleur, form, formaat
quote:Op dinsdag 28 september 2021 21:44 schreef borisz het volgende:
Was om andere redenen in mijn fotoarchief gedoken... Kom je een serie van feb vorig jaar weer eens tegen zoals
[ afbeelding ]
![]()
Oeh, ik heb een paddenstoel geschoten vandaag. Niet een heel mooie, maar toch. Komt binnenkort!quote:Op dinsdag 28 september 2021 21:06 schreef Kaatje1 het volgende:
Vind het ook zo fijn dat de paddenstoelentijd er weer aankomt. Zoveel verschillenden, in kleur, form, formaat
quote:Op dinsdag 28 september 2021 22:04 schreef sigme het volgende:
[..]
Oeh, ik heb een paddenstoel geschoten vandaag. Niet een heel mooie, maar toch. Komt binnenkort!
Jaquote:Op dinsdag 28 september 2021 22:38 schreef Blues het volgende:
[..]
Je ziet bijna de kabouter eronder zitten. Gehurkt![]()
Cima di rapaquote:Op dinsdag 28 september 2021 21:44 schreef borisz het volgende:
Was om andere redenen in mijn fotoarchief gedoken... Kom je een serie van feb vorig jaar weer eens tegen zoals
[ afbeelding ]
![]()
Oh, naar het werk vandaag! Zet 'm opquote:Op woensdag 29 september 2021 07:50 schreef Barreltje het volgende:
Goedemorgen!
Ik had vanmorgen zonsopgang bij mn loopje naar werk.
Dat loopje beviel overigens ook best prima..![]()
Zie je toch wat meer dan tijdens het haastige gefiets..
Wat prettig om op loopafstand van het werk te wonen om zennn heen en terug te kunnen.quote:Op woensdag 29 september 2021 07:50 schreef Barreltje het volgende:
Goedemorgen!
Ik had vanmorgen zonsopgang bij mn loopje naar werk.
Dat loopje beviel overigens ook best prima..![]()
Zie je toch wat meer dan tijdens het haastige gefiets..
Nogal ja!quote:Op woensdag 29 september 2021 08:26 schreef gcjoel het volgende:
Vannacht om 12 uur thuis uit Spanje, en nu weer aan het werk![]()
Waarom plan ik altijd zo matig
Mooi!quote:Op woensdag 29 september 2021 07:14 schreef sigme het volgende:
Zonsondergang voor iedereen!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Goedemorgen!
Mijne net op tijd verlengd zojuistquote:Op woensdag 29 september 2021 08:50 schreef fietsie het volgende:
Mogguh. Abbo afgelopen: overal ruck-reclame...
Ik lig gewoon elke keer dubbel als ze zichzelf strijders noemen.quote:Op woensdag 29 september 2021 00:32 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Sinds wanneer heten die wappies strijders? Is dat hun geuzennaam? Dan stel ik voor dat wij hen gewoon wappies blijven noemen. Ik heb verder geen idee wie die lui allemaal zijn maar strijders klinkt wat te eervol in mijn opinie.
Ai sterkte!quote:Op woensdag 29 september 2021 08:26 schreef gcjoel het volgende:
Vannacht om 12 uur thuis uit Spanje, en nu weer aan het werk![]()
Waarom plan ik altijd zo matig
Jaa zeker was heel fijn, eindelijk zusje weer gezienquote:Op woensdag 29 september 2021 09:09 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik lig gewoon elke keer dubbel als ze zichzelf strijders noemen.
Wapper begint ook te lief te klinken.
[..]
Ai sterkte!
Wel een fijne vakantie gehad?
Gister ook al geweest.. prima werk dag gehad..quote:Op woensdag 29 september 2021 08:19 schreef sigme het volgende:
[..]
Oh, naar het werk vandaag! Zet 'm op
Ik wens je een lekkere werkdag.
Het is om 7 uur nog donker.. en om 7.15 niet meerquote:Op woensdag 29 september 2021 08:26 schreef AnneX het volgende:
[..]
Wat prettig om op loopafstand van het werk te wonen om zennn heen en terug te kunnen.
Is het ook al vroeg en lang donker in midwinter? Van @:Jägärtrut herinner ik mij, dat zij vit.D ging slikken vanwege gebrek aan zon en licht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
Pop-up hier, pop-up daarquote:Op woensdag 29 september 2021 08:50 schreef fietsie het volgende:
Mogguh. Abbo afgelopen: overal ruck-reclame...
quote:Op woensdag 29 september 2021 09:13 schreef Barreltje het volgende:
En vakantie gangers,
Ik wil in november even 5 daagjes naar de zon.. ergens waar ik ook 2 dagen gewoon op het strand kan liggen..
Wie heeft er tips?Normaal gesproken zou ik idd met La palma gekomen zijn :’)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Curaçao ?I solemnly swear i'm up to no good
Ik ga steeds meer aan die snoezige wuppies denkenquote:Op woensdag 29 september 2021 09:09 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik lig gewoon elke keer dubbel als ze zichzelf strijders noemen.
Wapper begint ook te lief te klinken.
quote:Op woensdag 29 september 2021 09:13 schreef Barreltje het volgende:
En vakantie gangers,
Ik wil in november even 5 daagjes naar de zon.. ergens waar ik ook 2 dagen gewoon op het strand kan liggen..
Wie heeft er tips?Grieks eiland? Sicilië? Zuid Spanje?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We have far more in common than that which devides us..
quote:Op woensdag 29 september 2021 09:13 schreef Barreltje het volgende:
En vakantie gangers,
Ik wil in november even 5 daagjes naar de zon.. ergens waar ik ook 2 dagen gewoon op het strand kan liggen..
Wie heeft er tips?Als je maar 5 dagen wilt is een canarisch eiland eigenlijk al zonde van de reistijd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga naar Sevilla in november, daar schijnt het dan rond de 20 te zijn, Veel warmer wordt lastig binnen Europa en op korte vlieg afstand.
Vooral poppup diagonaal over het hele scherm met ergens rechts bovenin een kruisje.quote:
quote:Op woensdag 29 september 2021 09:13 schreef Barreltje het volgende:
En vakantie gangers,
Ik wil in november even 5 daagjes naar de zon.. ergens waar ik ook 2 dagen gewoon op het strand kan liggen..
Wie heeft er tips?Madeira? Ik ben er nooit geweest, maar voor zover ik weet is het daar altijd rond de 20oC en het schijnt erg mooi te zijn. Favoriete bestemming van @Greys toch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Ik ook.quote:Op woensdag 29 september 2021 09:31 schreef Vanyel het volgende:
Grappig altijd die verschillende manieren om ernaar te kijken.
Ik betaal niet om een ander iets te doneren, ik betaal voor mijn eigen comfort en jolijt.
Dit. Nog niet misschien.quote:Op woensdag 29 september 2021 09:27 schreef fietsie het volgende:
[..]
Vooral poppup diagonaal over het hele scherm met ergens rechts bovenin een kruisje.
Maar gezien het beleid ga ik geen eurocent meer doneren.
Dan ga ik voor good old viruswaanzinnigenquote:Op woensdag 29 september 2021 09:09 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik lig gewoon elke keer dubbel als ze zichzelf strijders noemen.
Wapper begint ook te lief te klinken.
[..]
Pis in mn broek om dezequote:Grisham beweert in haar boek dat de ‘angstaanjagende driftbuien’ van Trump, die nog steeds massale steun geniet onder Republikeinse kiezers, enkel tot bedaren gebracht konden worden door zijn favoriete muziek te spelen. Het zou onder meer gaan om het nummer ‘Memory’ uit de musical Cats. Trump kreeg daarom de bijnaam ‘Music Man'.
Je bent te aardigquote:Op woensdag 29 september 2021 09:42 schreef DancingPhoebe het volgende:
Mafkoekels, mafklappers, steegclowns, volidioten, narcisten, ongeinformeerden, kennislozen, zelfoverschatters.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ennnn… doorrrr /zuurpruim
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Daar is een oplossing voor en anders niet klagen maar dragenquote:Op woensdag 29 september 2021 08:50 schreef fietsie het volgende:
Mogguh. Abbo afgelopen: overal ruck-reclame...
quote:Op woensdag 29 september 2021 09:42 schreef DancingPhoebe het volgende:
Mafkoekels, mafklappers, steegclowns, volidioten, narcisten, ongeinformeerden, kennislozen, zelfoverschatters.
Ik heb een poos inwendig geklaagd. En nu ben ik er weer aan gewend en draag ikquote:Op woensdag 29 september 2021 09:51 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Daar is een oplossing voor en anders niet klagen maar dragen
Hmm. Zo zie ik het ook wel ja.quote:Op woensdag 29 september 2021 09:31 schreef Vanyel het volgende:
Grappig altijd die verschillende manieren om ernaar te kijken.
Ik betaal niet om een ander iets te doneren, ik betaal voor mijn eigen comfort en jolijt.
Zie mijn post daaronder weerquote:
Hij zou dit moeten lezen hè?quote:Op woensdag 29 september 2021 09:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Klootzak dan weer niet. Ik snap ook niet dat Douwe Bob nu kopt "Heel erg dat ik nu word gezien als klootzak". Nee sukkel je wordt gezien als een slecht geïnformeerd, onkundig en veel te luid roeptoeterend over het paard getild kutjoch dat een temper tantrum krijgt omdat ie zn zin niet krijgt. Ook al heb je geen verstand van dat ding waar je een tempertantrum over krijgt![]()
Past zo in 1 van mn lievelingssubreddits kidsarefuckingstupid. Een van mn lievelings is een peuter die met zn kont op een boek zit en hysterisch raakt omdat iet hetzelfde boek niet opgetild krijgt. Zo zien mensen je Douwe Bob, als iemand die allemaal totaal niet begrijpt hoe het werkt in de wereld, maar er wel heel veel fucking luid drama over maakt. Enige verschil is dat die koters helemaal de hersencapaciteit nog niet hebben om dat allemaal te snappen en hun eigen gedrag daarin te analyseren. Jij wel. Jij kunt gewoon niet om gaan met nee-horen en er helemaal niets van snappen en dat sommige dingen niet maakbaar zijn. Allemaal dingen die je jaren geleden had moeten leren. Maar omdat je leuk versjes kunt zingen en je ws een leger mensen om je heen verzamelt die er baat bij hebben nooit nee tegen je te zeggen, komt dat fucking rauw op je kutdak. Deal with it.
Eens wel hoor. Douwe is iets te veel in zichzelf gaan geloven.quote:Op woensdag 29 september 2021 09:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Klootzak dan weer niet. Ik snap ook niet dat Douwe Bob nu kopt "Heel erg dat ik nu word gezien als klootzak". Nee sukkel je wordt gezien als een slecht geïnformeerd, onkundig en veel te luid roeptoeterend over het paard getild kutjoch dat een temper tantrum krijgt omdat ie zn zin niet krijgt. Ook al heb je geen verstand van dat ding waar je een tempertantrum over krijgt![]()
Past zo in 1 van mn lievelingssubreddits kidsarefuckingstupid. Een van mn lievelings is een peuter die met zn kont op een boek zit en hysterisch raakt omdat iet hetzelfde boek niet opgetild krijgt. Zo zien mensen je Douwe Bob, als iemand die allemaal totaal niet begrijpt hoe het werkt in de wereld, maar er wel heel veel fucking luid drama over maakt. Enige verschil is dat die koters helemaal de hersencapaciteit nog niet hebben om dat allemaal te snappen en hun eigen gedrag daarin te analyseren. Jij wel. Jij kunt gewoon niet om gaan met nee-horen en er helemaal niets van snappen en dat sommige dingen niet maakbaar zijn. Allemaal dingen die je jaren geleden had moeten leren. Maar omdat je leuk versjes kunt zingen en je ws een leger mensen om je heen verzamelt die er baat bij hebben nooit nee tegen je te zeggen, komt dat fucking rauw op je kutdak. Deal with it.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
Dus.. je moet een abo nemen om sluikreclame te kunnen maken, SERIEUS?!quote:Op woensdag 29 september 2021 09:54 schreef Sarabi het volgende:
Oja ik moet eigenlijk ook nog steeds een abbo nemen anders mag ik hier niet meer over bier posten
De laatste tijd vind ik de reclames eigenlijk erg netjes gedaan.
Sowieso zouden meer mensen mij af en toe eens moeten bellen om te vragen "vind jij dr nou van Fiebel?"quote:
quote:Op woensdag 29 september 2021 09:58 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Eens wel hoor. Douwe is iets te veel in zichzelf gaan geloven.
Beter hier dan uit dan thuis dr uitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
Sjah alleen het risico dat deze man weer invloed krijgt is nog steeds groot...quote:
quote:Op woensdag 29 september 2021 09:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Klootzak dan weer niet. Ik snap ook niet dat Douwe Bob nu kopt "Heel erg dat ik nu word gezien als klootzak". Nee sukkel je wordt gezien als een slecht geïnformeerd, onkundig en veel te luid roeptoeterend over het paard getild kutjoch dat een temper tantrum krijgt omdat ie zn zin niet krijgt. Ook al heb je geen verstand van dat ding waar je een tempertantrum over krijgt![]()
Past zo in 1 van mn lievelingssubreddits kidsarefuckingstupid. Een van mn lievelings is een peuter die met zn kont op een boek zit en hysterisch raakt omdat iet hetzelfde boek niet opgetild krijgt. Zo zien mensen je Douwe Bob, als iemand die allemaal totaal niet begrijpt hoe het werkt in de wereld, maar er wel heel veel fucking luid drama over maakt. Enige verschil is dat die koters helemaal de hersencapaciteit nog niet hebben om dat allemaal te snappen en hun eigen gedrag daarin te analyseren. Jij wel. Jij kunt gewoon niet om gaan met nee-horen en er helemaal niets van snappen en dat sommige dingen niet maakbaar zijn. Allemaal dingen die je jaren geleden had moeten leren. Maar omdat je leuk versjes kunt zingen en je ws een leger mensen om je heen verzamelt die er baat bij hebben nooit nee tegen je te zeggen, komt dat fucking rauw op je kutdak. Deal with it.
Ik heb nooit van korting afgeweten...quote:Op woensdag 29 september 2021 09:54 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Hmm. Zo zie ik het ook wel ja.Maar in tegenstelling tot Lucky vergeten te verlengen met korting.
![]()
Nu wacht ik maar af tot ik de reclames beu ben.
Nu zie ik Douwe voor me terwijl ie op dat boek zitquote:Op woensdag 29 september 2021 09:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Klootzak dan weer niet. Ik snap ook niet dat Douwe Bob nu kopt "Heel erg dat ik nu word gezien als klootzak". Nee sukkel je wordt gezien als een slecht geïnformeerd, onkundig en veel te luid roeptoeterend over het paard getild kutjoch dat een temper tantrum krijgt omdat ie zn zin niet krijgt. Ook al heb je geen verstand van dat ding waar je een tempertantrum over krijgt![]()
Past zo in 1 van mn lievelingssubreddits kidsarefuckingstupid. Een van mn lievelings is een peuter die met zn kont op een boek zit en hysterisch raakt omdat iet hetzelfde boek niet opgetild krijgt. Zo zien mensen je Douwe Bob, als iemand die allemaal totaal niet begrijpt hoe het werkt in de wereld, maar er wel heel veel fucking luid drama over maakt. Enige verschil is dat die koters helemaal de hersencapaciteit nog niet hebben om dat allemaal te snappen en hun eigen gedrag daarin te analyseren. Jij wel. Jij kunt gewoon niet om gaan met nee-horen en er helemaal niets van snappen en dat sommige dingen niet maakbaar zijn. Allemaal dingen die je jaren geleden had moeten leren. Maar omdat je leuk versjes kunt zingen en je ws een leger mensen om je heen verzamelt die er baat bij hebben nooit nee tegen je te zeggen, komt dat fucking rauw op je kutdak. Deal with it.
I dunnoquote:Op woensdag 29 september 2021 09:58 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Dus.. je moet een abo nemen om sluikreclame te kunnen maken, SERIEUS?!
Niks mis met je sluikreclame btw hoor, alhoewel, sowieso wel met sluikreclame, maar ik zie vaste posters die iets posten over iets waar ze toevallig ook wat mee verdienen (al valt dat volgens mij ook reuze mee als ik je posts daarover lees) niet als sluikreclame.
Maar je suggestie dat deze "sluipreclame" dus wel zou mogen als je een abo neemt en niet als je dat niet doet... hoe zit dat?
En maar krijsen dat dat boek hem ontzegd wordt he! GROOT ONRECHT GROOT ONRECHT WHOEEEHOEEEHOEEEquote:Op woensdag 29 september 2021 10:02 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Nu zie ik Douwe voor me terwijl ie op dat boek zit
Nou ja dat, maar waarom zeg je "ik moet ook een abo anders mag ik niet meer over mijn bier praten"?quote:Op woensdag 29 september 2021 10:03 schreef Sarabi het volgende:
[..]
I dunno
Ik zie het trouwens zelf niet als sluikreclame maar gewoon praten of mijn leven
Als ik reclame zou maken zou ik mini nu steeds wel taggen dat ik zaterdag naar haar dorp komt dus dat ze echt eens moet bestellen![]()
quote:Op woensdag 29 september 2021 09:13 schreef Barreltje het volgende:
En vakantie gangers,
Ik wil in november even 5 daagjes naar de zon.. ergens waar ik ook 2 dagen gewoon op het strand kan liggen..
Wie heeft er tips?Het huis op La Palma waar we vanwege lock down niet naar toe konden, kunnen we nooit meer naar toe. Toch wel gek.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Madeira was wel heerlijk in september ooit, maar of het ook echt strand-ligbaar is weet ik niet.
Ja stond gewoon op de abopagina hoor. Dus onze eigen stomme fout.quote:Op woensdag 29 september 2021 10:01 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik heb nooit van korting afgeweten...
Ow dat kreeg ik ooit naar mijn hoofd van een bepaalde userquote:Op woensdag 29 september 2021 10:04 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nou ja dat, maar waarom zeg je "ik moet ook een abo anders mag ik niet meer over mijn bier praten"?
Aaah, user, dat scheeltquote:Op woensdag 29 september 2021 10:05 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ow dat kreeg ik ooit naar mijn hoofd van een bepaalde user
Dat ging niet om je sluikreclame maar over dat je van FOK! toestemming kreeg om hier je crowdfunding op te zettenquote:Op woensdag 29 september 2021 10:05 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ow dat kreeg ik ooit naar mijn hoofd van een bepaalde user
We hadden op een gegeven moment zo'n extra grote wuppie. Die is overal mee naartoe gegaan, maar je kan 'm niet wassen want z'n voeten zijn deels karton. Nu is hij helemaal vervilt en soort van bruin-okergeel ipv oranje. En plakkerig. En er zitten stukjes in.quote:Op woensdag 29 september 2021 09:19 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik ga steeds meer aan die snoezige wuppies denken
Ah ik dacht dat het over allebei ging. Maar ik vertrouw jouw geheugen meer dan de mijnequote:Op woensdag 29 september 2021 10:11 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat ging niet om je sluikreclame maar over dat je van FOK! toestemming kreeg om hier je crowdfunding op te zettenDaar zou je dan wel iets voor terug mogen doen in de vorm van een abo, was de mening.
quote:Op woensdag 29 september 2021 10:12 schreef Tele6 het volgende:
[..]
We hadden op een gegeven moment zo'n extra grote wuppie. Die is overal mee naartoe gegaan, maar je kan 'm niet wassen want z'n voeten zijn deels karton. Nu is hij helemaal vervilt en soort van bruin-okergeel ipv oranje. En plakkerig. En er zitten stukjes in.
Ik vind wuppie niet meer snoezig
Doorlezen mop, doorlezen.quote:Op woensdag 29 september 2021 10:15 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik stel me voor dat dat gaat over het eigen biertopic?
Geen idee of dat evt extraparlementaire kabinet gaat werken, maar dat kamerleden dan niet meer met de partij hoeven mee te stemmen vind ik eigenlijk wel een prima ideequote:Op woensdag 29 september 2021 10:09 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik ben natuurlijk maar matig geïnformeerd in deze, maar als ik dingen lees over de Zwitserse referendum cultuur wou ik dat we dat ook hadden. Dat het ook echt een zinnige tool is die de bevolking serieus neemt. Natuurlijk gaan wij daar op zn Hollands mee om, dus we hebben nooit geleerd dat "normaal" te gebruiken, maar het zou imo zo nuttig kunnen zijn...
Aan de andere kant kan ik ook heel zuur denken "doe gewoon lekker zelf je werk, we hebben gestemd dat jij de beslissingen moet nemen". Maar die beslissingen blijken maar wat vaak op basis van motieven genomen te worden die ver af staan van "wat is nu het beste voor het land en alle inwoners", dus dan is het misschien wel weer zinnig om gewoon eens (makkelijk en snel en veilig) te kunnen stemmen over wat "het volk" nu eigenlijk vindt.
En dan dus niet de circle jerk van de luide roeptoeters die onze media creëert/in stand houdt, waardoor de meest gepolariseerde stemmen de meeste aandacht krijgen.
Dat nu wel echt dood isquote:Op woensdag 29 september 2021 10:15 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik stel me voor dat dat gaat over het eigen biertopic?
Had je maar een abo moeten nemenquote:
quote:Op woensdag 29 september 2021 10:18 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Had je maar een abo moeten nemen
Is niet elk topic eik gewoon dood?
Nee maar dit en een enkel SHO topic is ook alles wat ik nog volg. En die SHO topics kan ik elders ook volgen... Als ik me buiten mijn eigen krappe MyAT waag is hetquote:
Nee joh, 3 weken geen reactie in een topic is niks. Zo lang je topic niet van de pagina valt (na 1 maand), blijft hij gelezen worden.quote:
Dat snap ikquote:Op woensdag 29 september 2021 10:23 schreef Memento-Mori het volgende:
Goedemorgen
Morgen teamdag (betaald escape room en eten op 'n landgoed) en daarna, ons eerste post-corona uitje: naar het theater voor cabaretvoorstelling van Alex Ploeg. En zaterdag op vakantie naar Oostenrijk en daar op bezoek bij familievan m'n vriend (leuke familie z'n neef) (omgeving Linz, iemand tips?).
En ik heb mijn ring uitgezocht voor de bruiloft
Dus ik ben best content momenteel.
Ahja, dat we verkiezingen houden, dat de meerderheid zegt "A" en dat we dan overleg gaan houden of B en C dan niet samen het beste idee zijn? En dat we dan de doelen van B niet doen, en die van C ook niet, maar dat we dan afspraken maken dat we 4 jaar lang precies niet gaan doen wat die doelen waren maar er steeds een mix van maken die dan achteraf eigenlijk volledig is opgesteld door beroeps belangenbehartigers van E F G H en J.quote:Op woensdag 29 september 2021 10:09 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik ben natuurlijk maar matig geïnformeerd in deze, maar als ik dingen lees over de Zwitserse referendum cultuur wou ik dat we dat ook hadden. Dat het ook echt een zinnige tool is die de bevolking serieus neemt. Natuurlijk gaan wij daar op zn Hollands mee om, dus we hebben nooit geleerd dat "normaal" te gebruiken, maar het zou imo zo nuttig kunnen zijn...
Aan de andere kant kan ik ook heel zuur denken "doe gewoon lekker zelf je werk, we hebben gestemd dat jij de beslissingen moet nemen". Maar die beslissingen blijken maar wat vaak op basis van motieven genomen te worden die ver af staan van "wat is nu het beste voor het land en alle inwoners", dus dan is het misschien wel weer zinnig om gewoon eens (makkelijk en snel en veilig) te kunnen stemmen over wat "het volk" nu eigenlijk vindt.
En dan dus niet de circle jerk van de luide roeptoeters die onze media creëert/in stand houdt, waardoor de meest gepolariseerde stemmen de meeste aandacht krijgen.
Is dat hoe het gaat in Zwitserland?quote:Op woensdag 29 september 2021 10:34 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ahja, dat we verkiezingen houden, dat de meerderheid zegt "A" en dat we dan overleg gaan houden of B en C dan niet samen het beste idee zijn? En dat we dan de doelen van B niet doen, en die van C ook niet, maar dat we dan afspraken maken dat we 4 jaar lang precies niet gaan doen wat die doelen waren maar er steeds een mix van maken die dan achteraf eigenlijk volledig is opgesteld door beroeps belangenbehartigers van E F G H en J.
En dat dan naar Zwitsers model niet alleen over de bestuurders, ,maar ook over ieder ander maatschappelijk relevant onderdeel.
En dan op basis daarvan zo veel mogelijk commitment vastleggen in langlopende niet eenzijdig opzegbare verdragen of afgedragen bevoegdheden aan organen die niet worden bestuurd door ons eigen gezag.
Ja succesvolle tactiek...
Op zich wel. Mijn vriend wil een horloge dus die is eerst uitgezocht en daarna heb ik 'n ring gezocht die qua kleuren daar bij past en toen was de ring zo gevonden, het is ook geen officiële trouwring oid maar gezien mijn vriend ook n horloge neemt, doen we 't sowieso niet zo traditioneel allemaal.quote:Op woensdag 29 september 2021 10:27 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Dat snap ikklinkt ook allemaal erg fijn.
Had je de ring snel gevonden?
Nee daar gaan ze per onderwerp nog eens stemmen. Maar dit is Nederland, dus dan doen we dat op zijn Nederlands.quote:Op woensdag 29 september 2021 10:39 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Is dat hoe het gaat in Zwitserland?
Aah, klinkt logischer jaquote:Op woensdag 29 september 2021 10:46 schreef fietsie het volgende:
[..]
Nee daar gaan ze per onderwerp nog eens stemmen. Maar dit is Nederland, dus dan doen we dat op zijn Nederlands.
En gaan we er dus van uit dat we niet doen wat de meerderheid kiest, maar gaan we overleggen of anderen dat niet meter kunnen doen.
Hebben we hier allemaal rond dezelfde tijd een abo genomen?quote:
Was ook mijn redenquote:Op woensdag 29 september 2021 10:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hebben we hier allemaal rond dezelfde tijd een abo genomen?
Ik vanwege een oervervelende flapdrol in de slowchat destijds.
Namen en rugnummers Isa, namen en rugnummers...quote:Op woensdag 29 september 2021 10:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hebben we hier allemaal rond dezelfde tijd een abo genomen?
Ik vanwege een oervervelende flapdrol in de slowchat destijds.
Oh, ze sloten al heel lang een bepaalde groep mensen uit. Zelf. Zonder dwang van de overheid?quote:Op woensdag 29 september 2021 10:02 schreef Kaatje1 het volgende:
Ben ook benieuwd of dat restaurant in utrecht ook een deel van de 2 ton crowdfunding aan hun buren gaan geven die maandag en gisteren niet open konden. Ze hebben al 180.000 overheidssteun. En misschien kunnen ze van het geld het restaurant ook rolstoeltoegankelijk maken.
Je denkt toch niet dat ik mijn geheugenopslagcapaciteit gebruik voor het onthouden van een nitwit's naam?quote:Op woensdag 29 september 2021 10:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Namen en rugnummers Isa, namen en rugnummers...![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |