Maar wat is dan het voordeel van testen voor het individu?quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:53 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je begrijpt zelf ook dat het profijtbeginsel juist NIET uitgaat van publieke gezondheidszorg, maar van de voordelen voor het individu?
Die gezonde gozert had ook gewoon naar de GGD kunnen gaan om zich te laten vaccineren.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:53 schreef Molo het volgende:
Maar een gezonde gozert van 19 die naar de kroeg wil met zijn vrienden moet er zelf voor (mee)betalen om aan te tonen dat hij getest is.
De kans om besmet te raken te reduceren.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:55 schreef Lurf het volgende:
[..]
Maar wat is dan het voordeel van testen voor het individu?
Sommige op de camping, sommige op een andere camping om de hoek, sommige in hotels, en sommige thuis.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:49 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En die slapen allemaal op die camping waar iedereen zogenaamd gaat feesten?
Ja, inderdaad mooie aanleiding om weer verbolgen te kunnen doen. Misschien ook even een filmpje maken van een winkelstraat, daar loopt men ook door elkaar heen!quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:56 schreef _serial_ het volgende:
Ik wacht met smart op de filmpjes waar iedereen dwars over elkaar loopt, dat gaat gewoon gebeuren.
Dan snap ik bij deze helemaal niets meer van de inzet van dat begrip in het kader van eigen betaling/bijdrage bij TvT voor ongevaccineerden.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:53 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je begrijpt zelf ook dat het profijtbeginsel juist NIET uitgaat van publieke gezondheidszorg, maar van de voordelen voor het individu?
Ik zie jou ze toch echt als verzachtende omstandigheden aanhalen omdat ze toevallig te vergelijken zijn met alledaagse situaties.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:47 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Punt is dat dergelijke uitspraken op zichzelf helemaal geen argument zijn om iets wel of niet toe te staan.
Hoe reduceer ik mijn besmettingskans door mij te laten testen? Dat truukje zou ik graag leren.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:55 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
De kans om besmet te raken te reduceren.
Oftewel: om niet het slachtoffer te worden van pestgedrag van de overheid.quote:En vanuit een andere hoek: (blijkbaar) om niet gevaccineerd te hoeven worden.
Niet toevallig.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:57 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik zie jou ze toch echt als verzachtende omstandigheden aanhalen omdat ze toevallig te vergelijken zijn met alledaagse situaties.
Dat kan, maar dan (en ik herhaal mezelf) moet je het hebben over de regels, niet over specifieke evenementen die juist op dat ene cruciale onderdeel verschillen.quote:Er wordt - in mijn ogen - onevenredig zwaar getild aan het geplaceerd zijn of niet terwijl er op tal van andere gebieden gewoon een enorme overlap is.
Testen reduceert de kans om besmet te raken niet.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:55 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
De kans om besmet te raken te reduceren.
En vanuit een andere hoek: (blijkbaar) om niet gevaccineerd te hoeven worden.
Doordat anderen zich ook laten testen.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:58 schreef Lurf het volgende:
Hoe reduceer ik mijn besmettingskans door mij te laten testen? Dat truukje zou ik graag leren.
Van deze reactie snap ik niets. Blijkbaar denken sommigen dat ze er profijt uit halen door zich niet te vaccineren.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:58 schreef Lurf het volgende:
Oftewel: om niet het slachtoffer te worden van pestgedrag van de overheid.
quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:59 schreef Molo het volgende:
Met jouw redenatie kun je beste thuis blijven want dan reduceer je je kans op besmetting het meeste. Alles erboven is kansen vergroten.
En die niet gevaccineerde die in het ziekenhuis ligt had zich ook gewoon kunnen laten vaccinerenquote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:55 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Die gezonde gozert had ook gewoon naar de GGD kunnen gaan om zich te laten vaccineren.
Hoezo is dat een cruciaal onderdeel?quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:59 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat kan, maar dan (en ik herhaal mezelf) moet je het hebben over de regels, niet over specifieke evenementen die juist op dat ene cruciale onderdeel verschillen.
Omdat dat (aldus de experts) de hoeveelheid contacten drastisch naar beneden brengt.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:01 schreef galantis het volgende:
[..]
Hoezo is dat een cruciaal onderdeel?
Neen, juist andersom.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:00 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Van deze reactie snap ik niets. Blijkbaar denken sommigen dat ze er profijt uit halen door zich niet te vaccineren.
Ah ja, maar is denk ik wel uitzonderlijk. Zal wel zijn omdat er voor het eerst weer een grand prix wordt gehouden op Zandvoort sinds 1985.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:44 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk als je ingeloot moest worden en je op de zwarte markt alleen aan kaartjes kunt komen voor enorme bedragen. Alleen de echte die-hards gaan meerdere dagen.
Iedereen boven de 18 heeft profijt van vaccineren. Ook vanuit zuiver medisch oogpunt.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:03 schreef Molo het volgende:
Jij stelt dat iedereen profijt haalt uit vaccineren.
Ik (o.a.) stel dat dat individueel helemaal niet altijd zo is.
Vertel?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:05 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Iedereen boven de 18 heeft profijt van vaccineren.
Moet ik serieus na al die maanden nog gaan uitleggen dat de kans op vaccinbijwerkingen een fractie is van de kans op nare gevolgen door een natuurlijke infectie?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:05 schreef Molo het volgende:
[..]
Vertel?
Oprechte vraag, geen sarcasme hier maar ik zit gewoon echt op een andere golflengte geloof ik dan jij
De vraag is of dat belangrijk is. Als ik kijk hoe half Europa al lang en breed festivals toestaat en daar besmettingen niet de pan uit rijzen dan waag ik dat te betwijfelen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:02 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Omdat dat (aldus de experts) de hoeveelheid contacten drastisch naar beneden brengt.
En daar zit je verschil. Op een festival sta je veel langer naast elkaar te feesten. In een winkelstraat zijn het vluchtige contacten over het algemeen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:08 schreef galantis het volgende:
Om maar even de winkelstraat aan te halen, daar heb je ook veel vluchtige maar close contacten. Dus er moet wel iets enorm unieks zijn aan festivals om zulke vergelijkingen niet te mogen maken.
Dat hoeft helemaal niets te zeggen over de hoeveelheid contacten die men heeft en de verhouding tussen het aantal contacten met geplaceerde en ongeplaceerde evenementen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:08 schreef galantis het volgende:
[..]
De vraag is of dat belangrijk is. Als ik kijk hoe half Europa al lang en breed festivals toestaat en daar besmettingen niet de pan uit rijzen dan waag ik dat te betwijfelen.
In de winkelstraat heb je vooral vluchtige contacten. Ik weet niet hoe jij winkelt, maar ik sta meestal niet arm-in-arm met de cassière keihard met de muziek mee te blèren. Ik hoef me in de winkelstraat meestal ook niet met zes bier boven mijn hoofd door een menigte te wurmen.quote:Om maar even de winkelstraat aan te halen, daar heb je ook veel vluchtige maar close contacten. Dus er moet wel iets enorm unieks zijn aan festivals om zulke vergelijkingen niet te mogen maken. Ik denk dat men met de resultaten uit de praktijk hier geen sterk verhaal van kan maken.
De kans op een natuurlijke infectie is niet 100%quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:07 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Moet ik serieus na al die maanden nog gaan uitleggen dat de kans op vaccinbijwerkingen een fractie is van de kans op nare gevolgen door een natuurlijke infectie?
Dat zou allemaal niet hoeven als ze gewoon een lijn zouden trekken voor alle soorten evenementen, buiten wel of niet doorgaan.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ja, inderdaad mooie aanleiding om weer verbolgen te kunnen doen. Misschien ook even een filmpje maken van een winkelstraat, daar loopt men ook door elkaar heen!
quote:Het aantal langdurige contacten (> 15 minuten cumulatief) op korte afstand (<1,5 meter) dat de bezoekers aan de evenementen gemiddeld hadden staat hieronder per bubbel aangegeven.
Dat zeg ik niet. Van de regels denk ik het mijne, maar de discussie gaat hier over de vraag of het F1-weekend niet hetzelfde risico oplevert als bv. Lowlands.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:17 schreef popje het volgende:
Jij bent helemaal overtuigd van het feit dat het kabinet hiermee niet volledig de plank misslaat?
Daar zal een flink verschil tussen zitten. Maar goed, er zullen ook weer flinke verschillen zitten tussen geplaceerde evenementen onderling. En daarnaast een flink verschil tussen een geplaceerd event en géén event.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:12 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat hoeft helemaal niets te zeggen over de hoeveelheid contacten die men heeft en de verhouding tussen het aantal contacten met geplaceerde en ongeplaceerde evenementen.
Tja, ik zeg toch, er moet wel iets unieks zijn om die vergelijking niet te mogen maken. Nouja, als dat het is, ik ben niet echt onder de indruk. Buiten dat herken ik zulke taferelen niet van festivals waar ik heen ga, maar er zullen vast zijn waar het er wel zo aan toe gaat. Misschien moeten dat dan ook maar onderscheidende kenmerken worden.quote:Verder is dit gewoon uitgebreid onderzocht bij de Fieldlabs, en hun aanbevelingen waren niet voor niets dat geplaceerde evenementen veel minder risico vormen dan ongeplaceerde evenementen.
[..]
In de winkelstraat heb je vooral vluchtige contacten. Ik weet niet hoe jij winkelt, maar ik sta meestal niet arm-in-arm met de cassière keihard met de muziek mee te blèren. Ik hoef me in de winkelstraat meestal ook niet met zes bier boven mijn hoofd door een menigte te wurmen.
Gelukkig zijn we niet afhankelijk van wat de ervaringen van één willekeurige FOK!ker zijn, maar kun je dit met harde data onderzoeken (zie de grafiek een paar posts hierboven).quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:24 schreef galantis het volgende:
Buiten dat herken ik zulke taferelen niet van festivals waar ik heen ga
Dan moet je gewoon steeds een Test voor Taliban doen op eigen kosten. Je hebt immers je kans gehad en dan is het niet meer dan logisch dat je zelf voor de test moet betalen als je zelf geen baard kunt laten zienquote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:30 schreef DonDruiper het volgende:
Wat ik mij nou afvraag he..
Ikzelf heb bijvoorbeeld helemaal geen baardgroei. Stel dat je dat zou hebben in Afghanistan.. mag je dan wel bij de Taliban?
Ah, dus als ik iets beweer over hoe het eraan toe gaat is het de ervaring van één willekeurige FOK!ker maar als jij iets beweert over blèren en bier is dat volledig overeenkomstig en representatief voor de werkelijkheid.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:28 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Gelukkig zijn we niet afhankelijk van wat de ervaringen van één willekeurige FOK!ker zijn, maar kun je dit met harde data onderzoeken (zie de grafiek een paar posts hierboven).
Volgend jaar stijgt ie weer. Niet bepaald een level playing field tussen alle leeftijden.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 20:16 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Wel een flinke daling van de gemiddelde leeftijd op de IC nu
Dat is ook mijn favorietquote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:01 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Vermoeiend discussiëren zo.
'Je moet een autogordel dragen, dat is veiliger'
Jij: 'thuisblijven is nóg veiliger'
Bsquote:Op woensdag 18 augustus 2021 20:23 schreef pullup het volgende:
[..]
Maar het geeft wel aan dat het ook voor de jongeren dan niet perse een simpel griepje is
De meeste die ik ken hebben gewoon weekend/passe partout kaarten, waaronder ikzelf. Het was gewoon een keuze bij het aanvragen, en daarna werd er geloot of je ze kreeg, dat loten ging niet per dag.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:44 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk als je ingeloot moest worden en je op de zwarte markt alleen aan kaartjes kunt komen voor enorme bedragen. Alleen de echte die-hards gaan meerdere dagen.
in beide gevallen kom je niet op de 1%, dus dan dien je ook wel de juiste verhoudingen weer te geven.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:07 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Moet ik serieus na al die maanden nog gaan uitleggen dat de kans op vaccinbijwerkingen een fractie is van de kans op nare gevolgen door een natuurlijke infectie?
Vindt Hugo leuk om op verjaardagen te vertellen? Geen idee.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:54 schreef ipa84 het volgende:
Maar wat is eigenlijk het doel van TvT? Is het besmettingen voorkomen dan moeten gevaccineerde ook testen want er is geen steriele immuniteit. Ik snap ook dat ze gevaccineerde niet willen testen want dan laten veel minder mensen zich vaccineren waarschijnlijk.
quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:54 schreef zalkc het volgende:
Had ik al verteld dat ik 3 oma's heb vermoord en 5 klappen in het gezicht van de zorg heb gegeven door ingeloot te zijn voor de F1?![]()
![]()
Allemaal prima maar waarom is men zo selectief naar wanneer ze anekdotisch bewijs onbelangrijk vinden.?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:31 schreef DireStraits7 het volgende:
Overigens laat ik me graag informeren door anderen die andere (betere?) onderzoeksresultaten hebben.
Zo niet, kunnen we niet zoveel met 'als ik naar festivals ga sta ik altijd op anderhalve meter van anderen'.
FOX Newsquote:Op donderdag 19 augustus 2021 01:21 schreef Za het volgende:
Toch geen pandemic of the unvaccinated geeft het CDC toe, cijfers in de VS waren van eerste 4 mnd dit jaar
[ twitter ]
Ach kom. Dat afvoerputje zit daar met vanalles verstopt, CNN is net zo idioot.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 02:59 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
FOX News
Het nieuws afvoerputje van de VS.
Veel plezierquote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:54 schreef zalkc het volgende:
Had ik al verteld dat ik 3 oma's heb vermoord en 5 klappen in het gezicht van de zorg heb gegeven door ingeloot te zijn voor de F1?![]()
![]()
Ik denk dat ook. Twee prikken lijkt onvoldoende te zijn tegen de delta variant van het covid virus.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:32 schreef KingRadler het volgende:
Derde Prik komt naar je toe deze herfst
Ik ontbloot mijn arm vast weer hoor💪🏻quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:42 schreef quirina het volgende:
Maak je maar op voor de volgende vaccinatie ronde als je boven de 35 jaar oud bent.
Hoor net Jan de Hoop zeggen dat je boven die leeftijd het vaccin sneller afbreekt.
Nou dus het “uit de pandemie prikken” wat Hugo zei is ook niet waar.
Op zich zou je gewoon kunnen besluiten dat alleen gevaccineerden naar dit soort evenementen mogen komen. En dan kan 60.9% van de Nederlanders weer redelijk normaal leven.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 00:23 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Van de regels denk ik het mijne, maar de discussie gaat hier over de vraag of het F1-weekend niet hetzelfde risico oplevert als bv. Lowlands.
Wat er nu in Afghanistan gebeurd is pas echt erg.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:18 schreef Jed1Gam het volgende:
Israel verkapt vaccinatieverplichting al vanaf 3 jaar, anders geen greenpass.
Angstcampagne is hier in de media in Zwitserland alweer volledig op toeren. De corona-herfst staat voor de deur. Landelijke, provenciale en pulpkrantjes, tig artikelen. Naast een half kopje Afghanistan.
Pfizer bedankt je alvast.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:43 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik ontbloot mijn arm vast weer hoor💪🏻
Sommige mensen zijn niet vies van een beetje tweedeling in de maatschappij inderdaad.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:44 schreef Megumi het volgende:
[..]
Op zich zou je gewoon kunnen besluiten dat alleen gevaccineerden naar dit soort evenementen mogen komen. En dan kan 60.9% van de Nederlanders weer redelijk normaal leven.
quote:Een groot Brits onderzoek laat zien dat de effectiviteit van de vaccins van Pfizer en AstraZeneca vermindert naarmate de tijd vordert. 90 dagen na de tweede prik is het AstraZeneca-vaccin nog 61 procent effectief tegen besmetting met het coronavirus. Het Pfizer-vaccin is op dat moment nog 75 procent effectief.
…,,,
Als kanttekening plaatsen de onderzoekers dat het aantal virusdeeltjes in de keel slechts een 'ruwe indicatie' is voor de ernst van de symptomen. Er is geen nieuwe informatie over de duur van de infectie. Het onderzoek is nog niet in een medisch tijdschrift verschenen en moet nog worden beoordeeld door vakgenoten voordat het gepubliceerd kan worden.
Uit dit onderzoek bleek ook dat ongevaccineerden evenveel virusdeeltjes in de keel hadden als mensen die volledig gevaccineerd waren. Dat zou kunnen betekenen dat mensen met vaccinatie net zo besmettelijk zijn als mensen zonder.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:52 schreef Arizona het volgende:
Ik ben vooral benieuwd in hoeverre de bescherming tegen ziekenhuisopname / sterfte afneemt, maar dat staat er niet bij. Besmetting op zich boeit natuurlijk niet.
[..]
Besmettelijk is niet hetzelfde als de mate van bescherming tegen ernstig ziekteverloop toch?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Uit dit onderzoek bleek ook dat ongevaccineerden evenveel virusdeeltjes in de keel hadden als mensen die volledig gevaccineerd waren. Dat zou kunnen betekenen dat mensen met vaccinatie net zo besmettelijk zijn als mensen zonder.
Gold dat niet voor mensen die gevaccineerd zijn en toch covid kregen? Dus geen positieve testuitslag, maar daadwerkelijk ziek werden?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Uit dit onderzoek bleek ook dat ongevaccineerden evenveel virusdeeltjes in de keel hadden als mensen die volledig gevaccineerd waren. Dat zou kunnen betekenen dat mensen met vaccinatie net zo besmettelijk zijn als mensen zonder.
Nederland heeft in vergelijking met andere EU lidstaten echt veel minder IC-bedden per hoofd van de bevolking. Zelfs bij een stevige griepgolf moet men in Duitsland om IC-bedden bedelen. Dat is een modern, westers land onwaardig.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 23:09 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Omdat dit soort onzin maar herhaald blijft worden in dit topic:
In Nederland hebben we bijna 7 IC-bedden per 100.000 inwoners
In India zijn dat er net iets meer dan 2.
Nigeria heeft 350 IC-bedden. Per 200(!) miljoen. Dat is nog niet eens 1 per 100.000
Dus bespaar me de kansloze onzin dat we hier een derdewereldcapaciteit hebben.![]()
Nog los van dat 'dreigt te bezwijken' nergens op slaat.
No shit Sherlock.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
Besmettelijk is niet hetzelfde als de mate van bescherming tegen ernstig ziekteverloop toch?
Teletekst pagina 127quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Gold dat niet voor mensen die gevaccineerd zijn en toch covid kregen? Dus geen positieve testuitslag, maar daadwerkelijk ziek werden?
Plaatje? Ik heb geen idee waar ik teletekst vind :’)quote:
https://nos.nl/teletekst#127quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:21 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Plaatje? Ik heb geen idee waar ik teletekst vind :’)
Daar wordt altijd zo weinig over vermeldt, wat het betekent.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:52 schreef Arizona het volgende:
Ik ben vooral benieuwd in hoeverre de bescherming tegen ziekenhuisopname / sterfte afneemt, maar dat staat er niet bij. Besmetting op zich boeit natuurlijk niet.
[..]
Dank! Ik kijk het nooit meer, meer dan voldoende bronnen die niet met zo weinig woorden iets proberen te zeggen.quote:
Volgens mij worden er wel 2 zaken door elkaar gehaald.quote:
Dat was toch tijdens de trial al zo? Die gevaccineerde apen hadden ook gewoon de neus vol covid. Dus ik snap eerlijk gezegd de verrassing niet zo goed.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Uit dit onderzoek bleek ook dat ongevaccineerden evenveel virusdeeltjes in de keel hadden als mensen die volledig gevaccineerd waren. Dat zou kunnen betekenen dat mensen met vaccinatie net zo besmettelijk zijn als mensen zonder.
En waarom zijn er 3 wel voldoende dan?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:40 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik denk dat ook. Twee prikken lijkt onvoldoende te zijn tegen de delta variant van het covid virus.
www.teletekst.nlquote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:21 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Plaatje? Ik heb geen idee waar ik teletekst vind :’)
Een prik 1 of 2x per jaar klinkt meer als een terugkerende medicatie dan een vaccin jaquote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:34 schreef vosss het volgende:
[..]
En waarom zijn er 3 wel voldoende dan?
Daar komt gewoon een vierde bij. En een vijfde. Mooi verdienmodel voor de vaccinmakers.
Ik ken overigens geen andere vaccins waarvan je minimaal 3 shots moet nemen. Maargoed, ik ben niet heel erg thuis in het vaccinwereldje.
Hepatitus B is 2 of 3 afhankelijk van de leeftijd en beschermd levenslang.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:34 schreef vosss het volgende:
[..]
En waarom zijn er 3 wel voldoende dan?
Daar komt gewoon een vierde bij. En een vijfde. Mooi verdienmodel voor de vaccinmakers.
Ik ken overigens geen andere vaccins waarvan je minimaal 3 shots moet nemen. Maargoed, ik ben niet heel erg thuis in het vaccinwereldje.
Liever vaccinatie in de cloud dan.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:39 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Hepatitus B is 2 of 3 afhankelijk van de leeftijd en beschermd levenslang.
Dus ik vind het ook verrassend dat hier 3-4-5-6 boosters gegeven zouden moeten worden.
Wat je zegt, vaccinatie as a service komt dicht in de buurt, het is nog net geen Netflix abonnementje.
Die zijn er in het Rijksvaccinatieprogramma gewoon.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:34 schreef vosss het volgende:
[..]
En waarom zijn er 3 wel voldoende dan?
Daar komt gewoon een vierde bij. En een vijfde. Mooi verdienmodel voor de vaccinmakers.
Ik ken overigens geen andere vaccins waarvan je minimaal 3 shots moet nemen. Maargoed, ik ben niet heel erg thuis in het vaccinwereldje.
Dat is al vanaf het begin klip en klaar. Ook toen gezegd werd door Hugo en alle media dat je het vooral voor de ander deed. Dit was vanaf dag 1 helder.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:46 schreef Molo het volgende:
Iig lijkt steeds meer duidelijk, vaccineren doe je in eerste plaats voor jezelf.
En door het voorkomen van je ziekenhuisopname ook voor een ander maar dat is vooral indirect voor een ander.
En als ze dan in nov alsnog de maatregelen opheffen komt de motie er alsnog niet van.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:53 schreef Johannes788 het volgende:
Betalen alle ongevaccineerden! Nu!
https://nos.nl/l/2394351
quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:53 schreef Johannes788 het volgende:
Betalen alle ongevaccineerden! Nu!
https://nos.nl/l/2394351
Zozoquote:Bezwaren
Bij de meeste andere partijen leven veel bezwaren tegen de eigen bijdrage. PVV-leider Wilders vroeg het kabinet het voornemen te heroverwegen, omdat het voor veel burgers een te grote drempel voor het bezoeken van evenementen kan worden. Hij spreekt van vaccinatiedrang.
SP-leider Lilian Marijnissen vindt dat er door de eigen bijdrage een tweedeling dreigt te ontstaan tussen burgers die het wel kunnen betalen en burgers die er geen geld voor hebben.
Dan geef je de mensen zonder geld voor een test toch gewoon een testtoeslag.quote:
UK bijna ingehaald.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 07:44 schreef Megumi het volgende:
[..]
Op zich zou je gewoon kunnen besluiten dat alleen gevaccineerden naar dit soort evenementen mogen komen. En dan kan 60.9% van de Nederlanders weer redelijk normaal leven.
Met het grote verschil dat je de griepprik en de pneumokokkenshot niet pakt omdat je graag een groen vinkje in een app wil houden, want anders kom je nergens meer binnen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:46 schreef Molo het volgende:
[..]
Die zijn er in het Rijksvaccinatieprogramma gewoon.
https://rijksvaccinatieprogramma.nl/tijdstip-van-vaccinaties
En vergeet de griepprik en pneumokokkenshots niet, wat dat betreft kun je de covidshots beste daarmee vergelijken qua hoeveelheid die nodig is en de interval.
Vooral omdat sommige landen al snel besloten hebben om boosters te gaan geven, terwijl de WHO nog oproept terughoudend te zijn om hier mee te beginnen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:07 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
De aandeelhouders van Pfizer knijpen zich nu al in de handjes.
Dat zorgt natuurlijk wel voor de vraag hoe zinvol het is om die groene vinkjes te hebben (en houden) als er al boostershots komen. Daarmee wordt het een gebed zonder eindquote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:07 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Met het grote verschil dat je de griepprik en de pneumokokkenshot niet pakt omdat je graag een groen vinkje in een app wil houden, want anders kom je nergens meer binnen.
Prima als ze herhalingsvaccins beschikbaar houden voor iedereen die het nodig heeft, maar het moet geen voorwaarde worden om de samenleving open te houden.
De aandeelhouders van Pfizer knijpen zich nu al in de handjes.
Dan worden ongevaccineerde mensen over een tijdje uit hun huis gezet vanwege wat belastingambtenaren die testtoeslagfraude vermoeden.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:01 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Dan geef je de mensen zonder geld voor een test toch gewoon een testtoeslag.
Zo lang we een kabinet hebben wat per sé een 100% garantie wil hebben op het hebben van geen uitbraken, blijven we aan die groene vinkjes vast zitten. Want ze hebben niet het lef om alles gewoon los te laten.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat zorgt natuurlijk wel voor de vraag hoe zinvol het is om die groene vinkjes te hebben (en houden) als er al boostershots komen. Daarmee wordt het een gebed zonder eind
Maar dan betekent het straks ook dat je enkel een groen vinkje gaat behouden als je ook die boosters neemt.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:13 schreef Stoney3K het volgende:
Zo lang we een kabinet hebben wat per sé een 100% garantie wil hebben op het hebben van geen uitbraken, blijven we aan die groene vinkjes vast zitten. Want ze hebben niet het lef om alles gewoon los te laten.
Als heel de EU beslist voor boosters voor iedereen, is dat wel een richting die we kunnen verwachten.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:18 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar dan betekent het straks ook dat je enkel een groen vinkje gaat behouden als je ook die boosters neemt.
Ik denk dat dat per land gaat verschillen. Denk dat er op een gegeven moment ook een eis komt dat je met een bepaald vaccin gevaccineerd bent in sommige landen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:18 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar dan betekent het straks ook dat je enkel een groen vinkje gaat behouden als je ook die boosters neemt.
Dat is nu al zo, niet zo zeer binnen de EU, maar bij de VS of China kom je met bepaalde vaccins bijvoorbeeld niet binnen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:20 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat dat per land gaat verschillen. Denk dat er op een gegeven moment ook een eis komt dat je met een bepaald vaccin gevaccineerd bent in sommige landen.
Ja gezellig toch. Beetje net als die handhaving pipo's in de tram of bus maar dan als je je biertje zit te drinken op een terras.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:23 schreef Haags het volgende:
Wat leuk zeg, krijgen we straks net als in Frankrijk dat de handhaving op het terras even je qr code komt controleren.
Gaaf!
En terecht. Beetje als ongevaccineerde proleet een biertje willen drinken.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:24 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ja gezellig toch. Beetje net als die handhaving pipo's in de tram of bus maar dan als je je biertje zit te drinken op een terras.
Enig.
VS niet binnen zonder vaccin?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:24 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat is nu al zo, niet zo zeer binnen de EU, maar bij de VS of China kom je met bepaalde vaccins bijvoorbeeld niet binnen.
Vaccins worden straks zo een politiek instrument.
NVM.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 09:24 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat is nu al zo, niet zo zeer binnen de EU, maar bij de VS of China kom je met bepaalde vaccins bijvoorbeeld niet binnen.
Vaccins worden straks zo een politiek instrument.
Voor griep krijgen de ouderen, zwakkere en zorgpersoneel jaarlijks een spuit Das echt niet gek.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 08:34 schreef vosss het volgende:
[..]
En waarom zijn er 3 wel voldoende dan?
Daar komt gewoon een vierde bij. En een vijfde. Mooi verdienmodel voor de vaccinmakers.
Ik ken overigens geen andere vaccins waarvan je minimaal 3 shots moet nemen. Maargoed, ik ben niet heel erg thuis in het vaccinwereldje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |