Heerlijk hè.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 19:30 schreef Aure het volgende:
[..]
Oh wat fijn dat het dan zo goed loopt zegen dat Wolf zo lief is voor Pluis
Ik ben hier thuis echt zo verzot op hoe de broertjes met elkaar om gaan. Echt genieten vind ik het. Otis vindt zijn broer het allerleukste wat er bestaat geloof ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We kregen deze week een kaartje van de fertiliteitsarts. Ze schreef dat ze zo blij voor ons was en zo fijn voor Wolf een lief klein broertje. Zo attent.![]()
quote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:13 schreef Cygne het volgende:
[..]
Heerlijk hè.
Dit was de eerste ontmoeting:Zo liefSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We kregen deze week een kaartje van de fertiliteitsarts. Ze schreef dat ze zo blij voor ons was en zo fijn voor Wolf een lief klein broertje. Zo attent.
@Komkommerschijfje wil je in de OP?26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
Oh jaaaa! Die is zo leukquote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:13 schreef MaJo het volgende:
[..]Deze:
[ afbeelding ]
Maat 74 inderdaadEn ik hoef er geen geld voor, heb het zelf ook gekregen
Misschienquote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:24 schreef Aure het volgende:
[..]
Oh jaaaa! Die is zo leukje bent een schat, laat je dan wel weten hoeveel je kwijt bent aan verzenden?
quote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:13 schreef Cygne het volgende:
[..]
Heerlijk hè.
Dit was de eerste ontmoeting:Ohh wat een lieve fotoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We kregen deze week een kaartje van de fertiliteitsarts. Ze schreef dat ze zo blij voor ons was en zo fijn voor Wolf een lief klein broertje. Zo attent.
En ook lief van de arts zeg![]()
Ja, leuk!quote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:24 schreef MaJo het volgende:
[..]
Zo lief
@:Komkommerschijfje wil je in de OP?
Ik raad je aan niet te kolven. Je lichaam is bezig uit te vogelen hoeveel je nodig hebt voor jouw baby en als je de rest kolft, houdt je deze productie in stand. Beter even twee dagen afzien en het laten stabiliseren. Overproductie leidt tot veel problemen en wil je echt voorkomen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:27 schreef Komkommerschijfje het volgende:
Morgen even overleggen of ik misschien druk weg kan kolven indien nodig, want dit is niet grappig. Ze wilde rechts echt niet meer drinken nadat ze links helemaal leeggedronken had, gaat gewoon bijna in coma na het drinken nu. Bizar hoe dat gaat. Hopelijk komt ze uit zichzelf strakjes, zodat ze rechts even uit het lijden kan verlossen.
Ohh, stuwing.. ik werd daar echt beroerd vanquote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:27 schreef Komkommerschijfje het volgende:
Pffff, die stuwing is echt niet grappig, haha. F. drinkt onwijs goed, maar ik maak blijkbaar al zoveel melk aan dat borst 1 vaak al bijna genoeg is en dat borst 2 echt een mini-toetje van 2 minuten is. Vooral rechts produceert echt belachelijk veel melk. Haar mondhoekjes lopen bijna over, haha. De kraam zei dat dit vanaf morgen ook een stuk beter zal gaan.
Morgen even overleggen of ik misschien druk weg kan kolven indien nodig, want dit is niet grappig. Ze wilde rechts echt niet meer drinken nadat ze links helemaal leeggedronken had, gaat gewoon bijna in coma na het drinken nu. Bizar hoe dat gaat. Hopelijk komt ze uit zichzelf strakjes, zodat ze rechts even uit het lijden kan verlossen.
Dan lijkt me goed leegkolven inderdaad wel goed, anders kun je weer een borstontsteking krijgen. Lastig, aan de ene kant wil je niet de productie nog meer stimuleren en aan de andere kant ook geen ontstekingenquote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:29 schreef Aure het volgende:
Wat fijn dat het goed gaat Komkommer
Ik zou ook niet te snel je kolf er bij pakken. Meestal trekt het vanzelf bij. Ik heb het zelf wel gedaan na een paar dagen (5 ofzo) ernstige stuwing. Hij kreeg het gewoon echt niet leeggedronken. Het beste is dan om 1 x in de ochtend goed leeg te kolven en verder niet meer te kolven.
En hoe was het?quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 10:18 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dan lijkt me goed leegkolven inderdaad wel goed, anders kun je weer een borstontsteking krijgen. Lastig, aan de ene kant wil je niet de productie nog meer stimuleren en aan de andere kant ook geen ontstekingen
Aapie is weer naar de opvang voor het eerst in 4 weken. Hij deed nooit moeilijk met wegbrengen maar nu klampte hij me echt vastIk ben benieuwd hoe het vandaag gaat!
Is dat leuk voor de kleintjes?quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 16:58 schreef Cygne het volgende:
Netjes hoor Flav!
Wij hebben ons eerste uitje gehad, Spoorwegmuseum. Wolf genoot en Pluis zat heerlijk in de draagzak.
Het ging niet helemaal lekker, hij had erg veel aandacht nodig. Ook toen hij thuis kwam was hij zeer dramatisch, standje stervende zwaan als we hem niet 1 op 1 aandacht gavenquote:
Hier ook wel dat soort praktijken hoorquote:Op vrijdag 20 augustus 2021 22:18 schreef MaJo het volgende:
[..]
Het ging niet helemaal lekker, hij had erg veel aandacht nodig. Ook toen hij thuis kwam was hij zeer dramatisch, standje stervende zwaan als we hem niet 1 op 1 aandacht gavenVoor het slapen heb ik hem voorgelezen waarna hij het boekje vast wilde houden. Nou dat weer uit zijn handen krijgen was ook 1 groot drama, schreeuwen joh
Ik hoop dat het de komende dagen weer wat beter gaat want dit is wel heel erg over the top
Hij heeft op vakantie natuurlijk ook de hele tijd 1 op 1 aandacht gehad, ik denk dat hij dat wel erg fijn vondquote:Op zaterdag 21 augustus 2021 10:13 schreef Seven. het volgende:
[..]
Hier ook wel dat soort praktijken hoor. Colin kan zich supergoed alleen vermaken, zolang er iemand bij is die hij kent. Anders staat hij bij het traphek te brullen
![]()
.
Het is een fase. Hoop ik.
Wat is het toch een schatjequote:Op zaterdag 21 augustus 2021 10:56 schreef SQ het volgende:
Lieve baby, blijf voor altijd zoals je bent
[ afbeelding ]
Mijn kleuter vond het fantastisch!quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 21:54 schreef Flav het volgende:
[..]
Is dat leuk voor de kleintjes?
Onze jongens zijn beide helemaal weg van treinen en we hebben dit uitje ook overwogen maar het is wel een eindje rijden voor ons
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.baby you're not here
but I can feel you there
think I better body up
ooo, it's that magic touch.
Ik snap ook niet hoe ik bij 7 maanden kom trouwens, maar ik ben geen wonder in hoofdrekenenquote:Op zondag 22 augustus 2021 11:13 schreef monsterd. het volgende:
Hij is 5,5 maand nu. Gaat idd wel lekker hard! Anderzijds rolt hij nog niet terug, maar ik zie wel dat hij an sich makkelijk leert voor zaken die fijne motoriek vereisen.
Yes, alles al aardig goed op de ritquote:Op zondag 22 augustus 2021 13:06 schreef Komkommerschijfje het volgende:
Leuk hoor, monsterd.! Fijn dat het zo goed gegaan is.
Hier gaat het goed! Madame komt lekker aan en gaat weer heel mooi richting geboortegewicht, gaat ze waarschijnlijk dinsdag of woensdag komen.
Ze is lekker alert en al best wel vaak wakker. Bij papa en mama chillen is het fijnste wat er is. Dat is voor de nacht soms wat lastiger, haha.
En hopelijk ook niet je taalgevoelquote:Op zondag 22 augustus 2021 15:01 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik snap ook niet hoe ik bij 7 maanden kom trouwens, maar ik ben geen wonder in hoofdrekenen(maart, april, mei, juni...). Ik mag hopen dat Colin niet mijn vermogen tot hoofdrekenen heeft geörven
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wow @monsterd dat gaat snel! Kijk hem trots zijn![]()
Komkommer fijn dat het goed gaat! Het is echt even wennen aan elkaar hè?
Aapie was vannacht uit logeren bij mijn ouders, hij heeft flink liggen spoken vannacht dus mijn moeder had nauwelijks geslapenthuis slaapt hij altijd als een roosje
Ik denk dat het toch komt door het heen en weer gereis van de laatste tijd.
Gelukkig is hij vandaag wel weer zijn vrolijke zelfHij komt nu zelfs de keuken in kruipen als ik daar ben
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
quote:Op zondag 22 augustus 2021 15:32 schreef MaJo het volgende:
En hopelijk ook niet je taalgevoelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Arm joch, het zit 'm niet mee
Haha, leuk hè?quote:Aapie was vannacht uit logeren bij mijn ouders, hij heeft flink liggen spoken vannacht dus mijn moeder had nauwelijks geslapenthuis slaapt hij altijd als een roosje
Ik denk dat het toch komt door het heen en weer gereis van de laatste tijd.
Gelukkig is hij vandaag wel weer zijn vrolijke zelfHij komt nu zelfs de keuken in kruipen als ik daar ben
Resistance is futile.
Is mij ook nooit gelukt om het te doorbreken, Tink. Om die reden is m'n man van het naar bed brengen.quote:Op zondag 22 augustus 2021 21:16 schreef Tink89 het volgende:
Ik heb inmiddels een redelijk slapende baby... op of naast mij. Dus in de draagzak, soms in de wagen, in de auto of in bed naast mij. Maar ik wil helemaal niet verplicht gaan slapen 's avonds zodra hij moe is. Maar het patroon doorbreken is echt heel lastig
quote:Op zondag 22 augustus 2021 17:34 schreef Aure het volgende:
In Zwolle hebben we swerelds meest relaxte baby ever ontmoet, hier wel bekend als Hannah van @:NanukeWat een droppie en lachebekje is dat zeg
![]()
Supergeheimquote:
Mijn kinderen hebben dit beiden gedaan tot ze 4 jaar werden, en ik heb niet het idee dat ze er schade door hebben opgelopen.quote:Op zondag 22 augustus 2021 23:29 schreef Seven. het volgende:
Trouwens.. Colin gaat nog steeds altijd met een flesje melk op naar bed. Hoe doorbreek je dat? En ook, wanneer? Hij is nu 11 maanden, en flesje leeg is echt een slaap trigger geworden, dan vallen z'n ogen zo dicht.
Hier ook bij beide gedaan totdat ze het zelf niet meer wildequote:Op zondag 22 augustus 2021 23:29 schreef Seven. het volgende:
Trouwens.. Colin gaat nog steeds altijd met een flesje melk op naar bed. Hoe doorbreek je dat? En ook, wanneer? Hij is nu 11 maanden, en flesje leeg is echt een slaap trigger geworden, dan vallen z'n ogen zo dicht.
Die van mij had een nachtvoeding of drie tot 1,5 jaar. En tegen die tijd hadden we geen in slaap vallen met de borst meer. Daar zet ik nu met de baby ook maar op in.quote:Op maandag 23 augustus 2021 14:52 schreef Lemijn het volgende:
Wat vervelend Flav!
Wat ik niet snap aan die flessen met in slaap vallen: hoe doe je dat dan met tandenpoetsen? Ik weet het niet meer precies maar volgens mij heb ik toen Jacob 1 was de zaken omgewisseld. Met (frequente) nachtvoedingen voelt het vast minder belangrijk maar een peuter zou ik wel echt met gepoetste tanden in bed willen hebben. Helemaal omdat ik heel laks ben met poetsen in de ochtend…
quote:Op maandag 23 augustus 2021 15:39 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Die van mij had een nachtvoeding of drie tot 1,5 jaar. En tegen die tijd hadden we geen in slaap vallen met de borst meer. Daar zet ik nu met de baby ook maar op in.
Ik zit in het ziekenhuis. Kinderarts vertrouwde het niet, dus toch weer helemaal nagekeken. En natuurlijk niks gevonden en nu slaapt hij, terwijl we nog moeten bloedprikken. Zucht…
Jep, weer hoge koorts en spugen en zielig en kreunen en kermen en huilen de hele dag. We zijn weer thuis, want 'niet ziek genoeg'. Dat ik na zes weken van alleen maar dit nogal op ben, werd afgedaan met 'jullie doen het fantastisch, ga zo door, het is uitzieken '. En weet je, ik wil ook niet per se een opname en ik kan ook geen medicijn toveren ofzo, maar ik ben zo ontzettend moe. En ik zou het zo fijn vinden als ze eens verder kijken dan 'niet uitgedroogd, hij groeit nog redelijk, het zal wel een virus zijn '.quote:Op maandag 23 augustus 2021 16:38 schreef monsterd. het volgende:
Waarom vertrouwde de kinderarts het niet tink? Blijft hij kwakkelen?
Potverrrrr, strontvervelend dat ze niet doorpakken.quote:Op maandag 23 augustus 2021 19:04 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Jep, weer hoge koorts en spugen en zielig en kreunen en kermen en huilen de hele dag. We zijn weer thuis, want 'niet ziek genoeg'. Dat ik na zes weken van alleen maar dit nogal op ben, werd afgedaan met 'jullie doen het fantastisch, ga zo door, het is uitzieken '. En weet je, ik wil ook niet per se een opname en ik kan ook geen medicijn toveren ofzo, maar ik ben zo ontzettend moe. En ik zou het zo fijn vinden als ze eens verder kijken dan 'niet uitgedroogd, hij groeit nog redelijk, het zal wel een virus zijn '.
Mochten inderdaad naar huis, uitslagen krijgen we straks. Nacht gaat redelijk baby-wise, maar de peuter heeft al drie keer haar bed vol gespuugd en ik kom niet van de wc af. Ik vrees dat we allemaal een virus hebben.quote:Op maandag 23 augustus 2021 21:22 schreef monsterd. het volgende:
Het bovenstaande zeg. Ik leef enorm met je mee, dit volhouden is voor jullie allemaal hartstikke zwaar. En nu? Bloedprikken wat opgeleverd en mochten jullie weer naar huis?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
Ja hoor, dat is heel normaal. Heb je een draagdoek of draagzak? Dat maakt het makkelijker om haar rond te dragen en lopen en die houding die ze dan aannemen vinden baby's vaak heel fijn als ze krampjes hebben.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 18:26 schreef Komkommerschijfje het volgende:
Onze baby is nu op dag 9 en heeft vandaag best wel wat krampjes volgens mij. Beentjes strekken, huilen en alleen maar bij ons willen zitten en dan in een soort foetushouding/rondlopen met haar. Voeding gaat gewoon goed, maar nadien is ze dan echt wel even aan het huilen en wil ze echt alleen maar bij ons zitten en gewiegd worden. Is dit herkenbaar?
Volgens mij heeft bijna elke baby zo'n schreeuwfasequote:Op dinsdag 24 augustus 2021 18:14 schreef Smart_ass het volgende:
Hebben meer mensen hier schreeuwbaby’s? Bubbles is sinds een tijdje echt verschrikkelijk veel aan t schreeuwen (als ze ergens niet bij kan, als ze even geen aandacht krijgt, of zonder reden) en ik moet zeggen dat ik het best slecht trek![]()
.
Thanks! We hebben een draagzak inderdaad, de Ergobaby Embrace. Die is vanaf 3,2 kg staat op de doos. Ik denk dat ze daar morgen precies is, want ze woog met de geboorte 3240 en zal morgen weer op dat gewicht komen (verwacht ik). Kunnen we 'm morgen dan al proberen in gebruik te nemen?quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 19:15 schreef Aure het volgende:
[..]
Ja hoor, dat is heel normaal. Heb je een draagdoek of draagzak? Dat maakt het makkelijker om haar rond te dragen en lopen en die houding die ze dan aannemen vinden baby's vaak heel fijn als ze krampjes hebben.
Heel herkenbaar. Duurde meestal eventjes na de voeding, en dan was het vaak acuut huilen. Hier hielp als we hem op onze onderarm legden, dat gaf heerlijke tegendruk op de buik.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 18:26 schreef Komkommerschijfje het volgende:
Onze baby is nu op dag 9 en heeft vandaag best wel wat krampjes volgens mij. Beentjes strekken, huilen en alleen maar bij ons willen zitten en dan in een soort foetushouding/rondlopen met haar. Voeding gaat gewoon goed, maar nadien is ze dan echt wel even aan het huilen en wil ze echt alleen maar bij ons zitten en gewiegd worden. Is dit herkenbaar?
Wat een cutie. Gaat snel he?quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 22:34 schreef MaJo het volgende:
@:Komkommerschijfje de eerste weken hebben wij Aapie veel in een draagdoek gedragen, lekker dicht tegen ons aan. Vond ie heerlijkDe draagzak gebruiken wij pas sinds 2 maanden.
@:Smart_ass Aapie zit ook in een schreeuwfase, als iets hem niet lukt is het meteen gillen en huilen geblazenOok wanneer je iets van hem wegpakt en ook vaak als ik de kamer uitloop. Vandaag was het weer wat minder maar de afgelopen dagen waren draaaamaaaa.
@:Tink89 is er al meer bekend? Wat naar dat jullie nu allemaal ziek zijn, veel sterkte
@:PKM wat is poffertje toch een heerlijk ding
Aapie komt sinds gisteren ook zelfstandig tot zit en kruipt de hele kamer rondIn het kader van BFD:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja echt niet normaal hè? Aapie is gewoon al 10 maanden vandaagquote:
Lekker dingquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 22:46 schreef SQ het volgende:
VakantieBFD:
[ afbeelding ]
Morgen weer inhoudelijk reageren
Doen we! Even kijken morgen en anders komt het over een aantal dagen wel weer.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 21:18 schreef Lemijn het volgende:
Wees alleen niet verbaasd als het nog niet bevalt, ondanks het goede gewicht is ze waarschijnlijk nog te ‘floppy’ om er lekker stevig in te zitten. Ik zou eerder kiezen voor je partner op de arm laten dragen, wiegen terwijl je zit of staat, plat in de wandelwagen en een beetje heen en weer rijden, zoiets.
edit: En laten drinken aan de leegste borst! Tenzij er dan steeds weer sloten melk toeschieten, dan is het niet handig.
Krampjes komen door de melk, dus als je even wil sussen zonder haar meteen met melk te overladen is het wel een goede tipquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 22:54 schreef Komkommerschijfje het volgende:
[..]
Doen we! Even kijken morgen en anders komt het over een aantal dagen wel weer.
Aan de leegste borst drinken is dan juist anders dan het algemene advies? Ik begin altijd met de borst die de vorige ronde het toetje was of die ze de vorige voeding niet gedronken had.
Misschien een domme vraag maar dan staat die volste borst toch nog meer op knappen?quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 23:12 schreef SQ het volgende:
[..]
Krampjes komen door de melk, dus als je even wil sussen zonder haar meteen met melk te overladen is het wel een goede tip
Ja, voor jezelf is het inderdaad minder comfortabelquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 23:15 schreef MaJo het volgende:
[..]
Misschien een domme vraag maar dan staat die volste borst toch nog meer op knappen?
quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 22:46 schreef SQ het volgende:
VakantieBFD:
[ afbeelding ]
Morgen weer inhoudelijk reageren
Omg wat cutequote:Op dinsdag 24 augustus 2021 23:24 schreef tpopml het volgende:
[..]Dat doet ie netjes! Mickey lag al weer een paar keer met z'n snoet in t zand
![]()
@:MaJo Mickey is deze dagen vastgeplakt aan mij of iig als hij moe is. Volgens mij zitten we weer in een sprong.
Verder zijn we erachter dat zijn plotse zwaaibewegingen zijn dansmoves zijn! Hij kijkt ook echt naar de sonos en begint dan te swingen. Bij wakker worden etaleert hij graag zijn anatomische kennis van de neus door zowel op die van papa als mama te tikken. Ook trekt hij zich op! Ben benieuwd wanneer hij gaat lopen...
Go Soofquote:Op woensdag 25 augustus 2021 11:24 schreef Peejtur het volgende:
Jeuy ons 10 maanden oude meisje gaat uit zichzelf zitten. Nog even paar weken laten doen en dan kunnen we fietsen
Ik denk dat je twee mensen door elkaar haaltquote:Op woensdag 25 augustus 2021 11:37 schreef MaJo het volgende:
[..]
Omg wat cuteAapie lacht wel altijd als we voor hem zingen maar ik heb hem nog niet betrapt op dansen. Wel bounced hij super enthousiast als we hem rechtop houden, hij is dan zo trots
[..]
Go SoofHoe gaat het nu met eten?
Shit je hebt helemaal gelijkquote:Op woensdag 25 augustus 2021 12:04 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik denk dat je twee mensen door elkaar haalt
Het is niet Soof haha. LLquote:Op woensdag 25 augustus 2021 11:37 schreef MaJo het volgende:
[..]
Omg wat cuteAapie lacht wel altijd als we voor hem zingen maar ik heb hem nog niet betrapt op dansen. Wel bounced hij super enthousiast als we hem rechtop houden, hij is dan zo trots
[..]
Go SoofHoe gaat het nu met eten?
Ja @Sunshine1982 had me er al op gewezen, oepsquote:Op woensdag 25 augustus 2021 13:16 schreef Peejtur het volgende:
[..]
Het is niet Soof haha. LLEn qua eten gaat en ging het al goed dus je bent denk ik in de war
Yay wat knap! En dat is wel babyeigen ja dat ze gaan huilen als iets niet luktquote:Op woensdag 25 augustus 2021 13:49 schreef Mango91 het volgende:
Mijn baby rolt! Helaas gaat hij vervolgens wel huilen omdat terugrollen niet lukt.
Vandaag ook z'n eerste prikjes gehad. Ben benieuwd hoe hij gaat reageren.
Wat goed! Poffertje kan het ook nog niet zo lang en blijft zelden lang zitten. Andere prioriteiten heeft ze. Nou dacht ik vandaag haar eens te rugdragen maar dat moet ik echt nog even oefenen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 11:24 schreef Peejtur het volgende:
Jeuy ons 10 maanden oude meisje gaat uit zichzelf zitten. Nog even paar weken laten doen en dan kunnen we fietsen
quote:Op woensdag 25 augustus 2021 12:22 schreef MaJo het volgende:
[..]
Shit je hebt helemaal gelijk@:Peejtur sorry medemod
Dat krijg je als er weinig mannen hier posten, dan ga je ze door elkaar halen
Maar nee, ik ben gewoon moe
Moeder van schreeuwerd hier. We kwamen de buurvrouw tegen bij een avondwandelingetje. Dus zij zo heel vrolijk Colin begroeten maar hij is bepaald geen allemansvriendquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 18:14 schreef Smart_ass het volgende:
Hebben meer mensen hier schreeuwbaby’s? Bubbles is sinds een tijdje echt verschrikkelijk veel aan t schreeuwen (als ze ergens niet bij kan, als ze even geen aandacht krijgt, of zonder reden) en ik moet zeggen dat ik het best slecht trek![]()
.
Hoe is het nu?quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 05:37 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Mochten inderdaad naar huis, uitslagen krijgen we straks. Nacht gaat redelijk baby-wise, maar de peuter heeft al drie keer haar bed vol gespuugd en ik kom niet van de wc af. Ik vrees dat we allemaal een virus hebben.
Ik denk eerder dat mensen elkaar na-schrijven. Zo van ‘hee het gaat over nieuwe vaardigheden, daar kan ik er ook een van delen!’ Dat gaat niet op als iedereen altijd alles vertelt. Maar zo is het niet. Dus ik denk dat mijn theorie kloptquote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:26 schreef Seven. het volgende:
Leuk om te lezen van alle rollende, zittende, optrekkende en losstaande baby's!
En opvallend: vaak is er in dit topic sprake van een trend. Veel zieke baby's, of veel baby's tegelijk die weer nieuwe dingen leren.
Plausibel!quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:49 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat mensen elkaar na-schrijven. Zo van ‘hee het gaat over nieuwe vaardigheden, daar kan ik er ook een van delen!’ Dat gaat niet op als iedereen altijd alles vertelt. Maar zo is het niet. Dus ik denk dat mijn theorie klopt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |